Erotické povídky

Prohraná sázka

Julie Bornová byla věčně nespokojená holka. Na první pohled by vás nepochybně zajímalo, co na světě asi tak může být důvodem k té její nespokojenosti. Byla krásná, chytrá, měla pěkné oblečení a spoustu přátel. Byla všude oblíbená, jedna z nejpopulárnějších dívek v okolí. Neměla auto, ale to bylo proto, že ve druhém ročníku na střední škole ještě řidičák mít nemohla. Někteří starší kluci ve škole už ale holky v autech vozili.

Ráda nechávala ostatní, aby se o ni starali, což často zahrnovalo požadavky na její rodiče, aby ji dopravili, kam potřebovala, a tak podobně. Málokdy jí chyběl odvoz a hromadnou dopravou jezdila jen vzácně. Rozzlobené výbuchy, kterými to pokaždé komentovala, přesvědčily jejího otce, že vzít ji tam, kam chce, je lepší než poslouchat její remcání.

Stručně řečeno, byla to bohatá, krásná, rozmazlená, dospívající dívka.

Krásná pro ni pravděpodobně nebyla tím správným slovem. ‚Živý vlhký sen‘ by bylo lepší označení. Kaštanové vlasy jí spadaly kolem ramen, pokud nebyly svázané v ohonu. Prsa neměla velká, zato vyzývavě formovaná, s energickými malými bradavkami, které se pyšně tlačily nahoru a ven, když je venku na ulici nebo na školní chodbě ostentativně předváděla. Boky obstaraly zbytek dojmu a ona věděla, jak je používat. Štíhlé břicho dokazovalo, že své posilovací cviky bere vážně.

Měla dobré tělo a věděla to a určitě si ho chtěla udržet. Její oči byly jasně zelené, spousta lidí si myslela, že nosí barevné kontaktní čočky. Byla opálená na všech viditelných místech. Nosila ty nejmenší bikiny, které na ní její otec na veřejnosti strpěl, a když ležela na slunci doma na zahradě, měla na sobě ještě menší. Nikdo jiný než její nejbližší přítelkyně a rodina ji v nich nikdy neviděl. Dokonce i jejímu bratrovi se postavil, když si je na sebe vzala.

Chlapci se kolem Julie hemžili jako hladoví ptáci na převráceném náklaďáku s obilím. Hodně mužů o ní fantazírovalo, než při prohlížení časopisu Playboy vypustili své semeno. Každý z nich si přál být tím, kdo jednoho dne skončí mezi jejími sladkými nahými stehny.

Ale to nebylo pravděpodobné, protože Julie byla panna a chtěla jí zůstat. Soudilo se o ní sice, že je nevázaná a rychlá, ale tu pověst si budovala sama. Každému klukovi, se kterým si vyšla, dovolila osahávat jí prsa nebo líbat ji dlouhými vášnivými polibky, ale jakmile cítila, že se to teplé místo v jejím podbřišku začíná rozrůstat, věděla, že je čas zavelet si Dost. To, co pokaždé udělala potom, bylo naprosto geniální.

Každému chlapci, ať už to byl kdokoli, vždy řekla, že ho chce nechat zajít dál, ale může mu to dovolit jedině když dodrží pár věcí. Její pravidla byla tato: Za prvé, pokud se ho někdo zeptá, jak daleko se dostal, měl se usmát a prohlásit, že o tom nemůže mluvit. Za druhé, může předstírat, že se dostal tak daleko, jak chtěl, ale o tom, co doopravdy dělal, nesmí říct vůbec nic. A za třetí, musí nechat na ní, aby sama určovala, co spolu budou dělat.

Každý kluk samozřejmě řekl „ano“. Ti, co pravidla porušili, si s ní už nikdy nemohli vyjít. Ti, co hráli podle pravidel, získali ve velké většině jen to, že je svou hebkou rukou vyhonila, ale nezdálo se, že by někdo postoupil o moc dál. Nakonec se s ní rozešli a nikdy nevěděli, proč neuspěli tam, kde, jak věděli, se ostatním dařilo. Takže přestože se do jejích panenských hlubin žádný muž nedostal, všichni si mysleli, že ti ostatní tam byli.

Všechno šlo dobře, dokud neprohrála tu sázku. Napřed to byla jen hloupá sázka. Její kamarádky se jednou bavily o nějakém novém klukovi ve škole a o tom, jak to, že má vpředu tak velkou bouli. Sázely se o to, která dívka to uvidí jako první. Julie řekla, že je hloupé se o to vůbec starat, ale pak ji Táňa, její hlavní soupeřka v nepřetržité soutěži o popularitu, kterou některé dívky hrají, začala popichovat.

Skončilo to jako sázka mezi Táňou a Julií, která z nich to uvidí jako první. Potom bylo třeba dohodnout podmínky sázky. Bylo rozhodnuto, že ta, která prohraje, bude muset pozvat na rande Martina Holého a zařídit, že se před ní udělá do svých spodků. Důkazem pak mělo být samotné spodní prádlo nasáklé ejakulátem. Martin byl školní nerd a všichni věděli, že mu jeho máma pořád vyšívá jeho jméno na všechno jeho oblečení. Jedna z holek byla určena jako svědkyně, která výhru potvrdí. Sázka byla uzavřena.

Dalšího dne, k překvapení všech, šla Táňa přímo k tomu novému klukovi a nabídla mu pětistovku, když jí ukáže svého ptáka. Řekla jemu a Mili Pátkové, aby se s ní po škole setkali v šatně. Dala mu peníze, on Táně i Mili ukázal svůj penis, a v tom čase, kdy se ctily tradice kapitalismu, to znamenalo, že sázka je vyhraná.

Táňa to udělala jen kvůli tomu, aby ji uvedla do rozpaků, a proto byla Julie naštvaná. Julie se pokusila z dohody vyvléknout a řekla, že Táňa podváděla, ale děvčata ji donutila sázku dodržet. Musí se sejít s Martinem, vyhonit mu ho a získat jeho semenem nasáklé boxerky jako důkaz.

Přistoupila na to, ale žádné potěšení rozhodně necítila.

„Ahoj, Martine,“ řekla. Zastihla ho v knihovně, zvedl hlavu a podíval se na ni. Jeho oči se trochu rozšířily, když si uvědomil, kdo ho to oslovuje.

„Aha... ahoj Julie.“ řekl. Jeho oči v těch silných brýlích vypadaly velké. Měl tmavé vlasy, hladké a lesklé mu spadaly z hlavy. Vypadaly mastně. Zvedal se jí žaludek. Měl na sobě volné oblečení, které na něm vypadalo moc velké, jako by to byly kalhoty od staršího bratra nebo tak něco. Z nějakého důvodu si všimla jeho prstů, které držely knihu otevřenou. Byly dlouhé a štíhlé a velmi hladké.

„Potřebuju od tebe laskavost, Martine,“ řekla, stála tam a dívala se na něj. „V pátek večer nemám rande a chtěla bych jet do autokina.“

Martin polkl. Nemohla tím myslet, že si s ním chce vyjít. Očekával, že ho požádá, aby jí napsal sloh něco takového. Takových přání se vyskytovalo plno. Ale skoro nikdy nikomu nevyhověl. Byl chytrý a byl takový, protože studoval. Nepotřeboval využívat své chytrosti k tomu, aby mu ostatní lidi dlužili. Zejména ne lidi, kteří na něj byli hrubí a zraňovali jeho city. Lidi jako Julie. Došel k závěru, že si s ním hraje, že jde o nějaký hloupý vtip. Nechystal se s tím souhlasit.

„Jsem si jistý, že je spousta lidí, co tě tam rádi odvezou,“ řekl. „Proč neřekneš Bohdanovi nebo Danovi nebo některému z těch dalších frajerů?“

Julie nemohla uvěřit tomu, co právě slyšela. Bylo to skoro, jako by si s ní nechtěl vyjít. Co je to za sraba? Ale nebylo vyhnutí, muselo se jí to povést.

„Určitě máš pravdu,“ řekla sladce. „Ale rozhodla jsem se, že chci, abys mě tam vzal ty. “

Martin přimhouřil oči. Rozhlédl se kolem a snažil se zjistit, kdo se kde skrývá a sleduje je. Nikoho neviděl. Julie ho viděla rozhlížet se kolem sebe a taky se ohlédla, aby viděla, na co se dívá. Když se otočila zpátky na něj, díval se jí do obličeje. To si z nějakého důvodu získalo její pozornost, nerozuměla tomu.

„Chceš, abych... tě vzal... v pátek večer do autokina.“ Říkal to bez zájmu a celou dobu upřeně zíral na její tvář. To je ono! napadlo ji. Dívá se na její OBLIČEJ a ne tam, kam se díval každý jiný muž, s kterým kdy mluvila. Všichni mluvili na její prsa. Přemýšlela, proč se jí tenhle nedívá na prsa. Možná je gay.

„Ano,“ řekla automaticky. A potom: „Jsi gay?“ Nechtěla to říct nahlas. Začervenala se. „To jsem nemyslela vážně,“ řekla. Zíral na její otevřenou pusu. Jeho ústa byla sevřená do upjaté linky.

„Podívej, Julie, jsem si jistý, že si užiješ spoustu legrace, ale já se musím učit.“ Sklopil pohled zpět na knihu a ji ignoroval.

Založila si ruce pod prsy. Co to dělá? Nemůže ji přece ignorovat! Je nejoblíbenější dívka ve škole! Právě mu dala příležitost, pro kterou by si nejméně padesát chlapců dalo useknout pravou ruku, aby jim ji nabídla. Chtěla si ve skutečnosti sáhnout na jeho ubohého malého frantíka, je to jeho škoda! To samozřejmě nevěděl. Ale ji nikdo nikdy neignoroval.

Zlostně dupla nohou. „Podívej, Martine. Požádala jsem tě, abys mě vzal do kina. Uděláš to nebo ne?“ Upřeně se na něj dívala.

Martin k té hezké holce zvedl hlavu. Všiml si těch svůdně vypadajících prsou, když přes ně přejel očima, ale zcela záměrně se na nich nezastavil a zaměřil se až na její oči. Byla naštvaná! Viděl jí to na očích. Přemýšlel o tom, co se tu děje. Musí to být vtip, nebo nějaká krutá hra.

„Proč chceš, abych tě vzal do kina?“ zeptal se tiše.

Julie byla zaskočená. Proč se chodí do kina? Abyste viděli film a líbali se. To ví každý. Měla hrozný pocit, že se o té sázce nějak dozvěděl. Jeho oči vypadaly hluboké, jako by do nich mohla spadnout. Proč jí zírá na obličej? „No... já... hm... ehm... jenom to chci, chápeš?“ byla nervózní. Byla tak zmatená, že dodala: „Prosím?“

Znovu se rozhlédl. Stále je nikdo nesledoval. Rozhodl se impulzivně. „Dobře,“ řekl a okamžitě litoval, že to udělal. Podíval se zase dolů na svou knihu.

Julie tam stála. Dostala se přes první překážku. Co teď. Už zase ji ignoroval. Kdo je ten kluk? Proč nereaguje jako všichni ostatní? „Máš auto... ne?“ řekla.

Podíval se zpět. „Naši mají dodávku. Pravděpodobně si ji budu moct půjčit. Stačí to?“

Jeho klid ji znervózňoval. Přikývla a utekla.

Večer zazvonil telefon. Byl to Martin. „V kolik hodin a kde chceš, abych tě vyzvedl?“ řekl. Chtělo se jí zakřičet. Dala mu ty informace a po zbytek týdne se toho víkendu děsila.

Přesně v půl deváté Martin zaklepal na dveře Juliina domu. Byl nervózní. Nikdy předtím na žádném rande nebyl. Nikdy ho ani nenapadlo s nějakou s dívkou si vyjít.

Nepotřeboval to.

Měl tři starší sestry a všechny tři ho pravidelně šukaly od jeho dvanácti. Byla to taková rodinná tradice. Jeho rodiče věřili, že sourozenci, kteří spolu spí, si k sobě vytvoří pouto, které vydrží na celý život, a že jeho sestry, pokud jim bude on dělat radost, nebudou spát jen tak s ledajakým chlapem. Většinou měli pravdu.

Jeho nejstarší sestra Anna se právě vdala ve věku čtyřiadvaceti let. Prostřední Regině bylo jedenadvacet a byla zasnoubená. Obě se v posledních několika letech odstěhovaly a zůstávala jen Lucie. On a Lucie teď byli sami. Byla nenasytná a on byl rád, že je už jediná, kterou ještě musí dělat šťastnou.

Věděl, že je to divný život, ale byl na to zvyklý. Jednou z věcí, které ho trápily, bylo to, že se někdo dozvěděl o zvycích jeho rodiny a řekl to Julii. A že tohle všechno, co se děje, ať už je to cokoli, je toho důsledkem.

„Dobrý večer. Jsem Martin. Mám... schůzku... s Julií.“ Poznal, že ta žena je Juliina matka. Sama byla velmi krásná, se stejnými vlasy a tělem jako její dcera.

„Martin,“ řekla žena a dívala se na něj zvídavě. „No, Martine, pojď dál. Julie nikdy není hotová včas. Musím říct, že je osvěžující, když chlapec, který ji vyzvedává, pro ni přijde až ke dveřím. Většina jich zůstane sedět v autě a jenom zatroubí.“

Martin vešel dovnitř a Juliina matka se o něj okamžitě začala starat. Přinesla mu sklenici džusu a na stůl vedle něj položila talířek se sušenkami. Potom se posadila na židli a začala s ním mluvit. Nejprve mu to bylo nepříjemné. Dospělí s ním obvykle moc nemluvili. Bylo to proto, že byl obvykle chytřejší než oni. Měl nemožně vysoké IQ a většinu lidí jeho intelekt odstrašoval.

Ukázalo se však, že paní Bornová je sama taky chytrou dámou a za chvilku si povídali o mnoha věcech. Vlastně si to užíval, když vtom do místnosti vešla Julie. „Mami! Martine! Já... ech... nevěděla jsem, že jsi tady.“ Martin vstal, jakmile vstoupila do místnosti. Paní Bornová to okomentovala: „A má také slušné vychování! Julie, kde jsi našla toho nádherného mladíka?“

Julie vyslala na matku výhrůžný pohled, ale ta si toho nevšimla, protože se stále dívala na Martina. „Mami, ztrapňuješ mě,“ zavrčela tedy. Matka na ni překvapeně pohlédla. Julie cítila, že už si chystá otázky, a tak spěšně řekla: „No tak, Martine, už musíme jít.“ A hned vyrazila ze dveří, matku a Martina nechala za sebou. Paní Bornová viděla, jak Martin obdivně zírá na její mizející dceru a položila mu ruku na paži. Překvapilo ji, když zjistila, že pod pytlovitou košilí, kterou měl na sobě, je silná a svalnatá paže.

„Dej jí šanci,“ řekla, když se na ni překvapeně podíval. „Ve skutečnosti to není taková potvora, jakou se zdá být.“ Potom se na Martina usmála, poplácala ho po paži a řekla: „Bavte se.“

Když vyšel ven, Julie už seděla v dodávce. Ve skutečnosti to byl obytný vůz. Jeho otec rád kempoval, a to obytné auto bylo při táboření jeho ústupkem technice. V podstatě to bylo místo na spaní v suchém a teplém prostředí. V zadní části nemělo nic jiného než velkou širokou postel a spoustu úložných prostorů. Vepředu bylo všechno, co někdo na silnici může potřebovat. Bylo tam pěkné rádio s přehrávačem, GPS, spousta místa na jídlo a pití. Všechna okna měla záclony a žaluzie, takže se v případě potřeby mohla i za denního světla zatemnit.

Když vešel dovnitř, Julie se zrovna dívala na postel. „Nech si zajít takové nápady, Martine,“ zavrčela na něj. Pohlédl na postel a pak zpět na ni. Poprvé se na ni díval jako na samici lidského druhu. Určitě vypadala dobře. Nedíval se na ženy tak, jako ostatní chlapci v jeho věku. Žena byla nástrojem, na který se dalo hrát, jakmile jste věděli, kde jsou její klávesy a tlačítka.

Se všemi třemi svými sestrami se dobře naučil, jak je zanechat úplně bezvládné, téměř bez života, po tom, co se nedalo definovat jinak než jako úžasné orgasmy. Martina těšilo stříkat své semeno do ženy stejně jako každého jiného, ale když máte obsloužit hned tři, musíte se pořádně činit. Studoval proto ženskou anatomii a znal každou z předpokládaných devadesáti sedmi erotogenních zón na ženském těle. Zpočátku pohlížel na sex jako na fušku, dokud se nenaučil dost na to, aby je všechny snadno uspokojil.

Nyní ta hra, kterou ovládal, znamenala načasovat svůj vlastní orgasmus tak, aby se přesně sešel s tím sestřiným. Dokázal to docela dobře a obvykle byl schopen vypustit obsah svých koulí a cítit, jak mu sperma putuje penisem přesně v té chvíli, kdy se mu na něm začala svírat pochva jeho sestry. Teď když se díval na Julii, dumal, která místa na jejím těle z ní asi udělají bezvládnou. Bylo zřejmé, že ona nemá zájem, ale přesto byl zvědavý.

„Julie?“ řekl, když nastartoval dodávku a vyjel. „Co se děje?“

Věděla, že to neříká jen naprázdno. Snažila se hrát hloupou. „Ale, vůbec nic.“

Ohlédl se na ni. „Julie, podívej, já vím, že si se mnou nikam vyjít nechceš, je to to tak, ne? To by poznal každý idiot. Takže o co tu vlastně jde?“

Julie se na něj konečně podívala. Nebyl ukňouraný, jak si myslela, že bude. Nemluvil vtipným hlasem, jak očekávala. Její matka byla plně zabraná do rozhovoru s ním a její matka NIKDY nemluvila s žádným z chlapců, se kterými chodila. Její matka označovala většinu chlapců, se kterými chodila, jen jako ‚pytle testosteronu‘.

Byl jiný než kluci, kteří se kolem ní točili, a nevěděla, jak se má chovat. Nemohla mu jednoduše říct, že potřebuje jeho spodky plné spermatu. Vyhodil by ji a pak by byla úplně v háji. Jenže když začne zkoušet ty obvyklé věci, které dělala, aby přiměla chlapce slintat, nějak věděla, že na něj to nezabere. Nevěděla, jak to ví, prostě to věděla.

Věci se nevyvíjely tak, jak plánovala. Vzpomněla si, co s tím novým chlapcem udělala Táňa. Hmmm.

„Podívej se, Martine. Dám ti tisícovku, když se uděláš do svého spodního prádla a pak mi ho dáš.“

I génius může být zaskočen. Dodávka v tu chvíli sjela ze silnice na něčí trávník, ale vyhnul se dvěma autům a zahradnímu trpaslíkovi. Zjistil, že je na chodníku a spěšně se vrátil na silnici. Přejel jeden blok a zastavil. Otočil se na sedadle a podíval se na ni. Vypadala rozrušená a nervózní.

„Chceš, abych ejakuloval do spodního prádla a pak ti je dal. A za to mi dáš tisíc korun.“ Řekl to velmi jasně, takže nedošlo k žádné chybě v tom, co slyšela.

„Ano,“ řekla a podívala se na přední část dodávky. "Uděláš to?"

"Ne." Uvedl dodávku do pohybu a zase vyjel.

Julii zachvátila panika. „Dva! Dám ti dva tisíce korun.“

Pořád řídil. Zahnul za roh a pak za další. Bylo zřejmé, že ji veze zpátky do jejího domu. Julii se chtělo plakat. Jak to, že to dopadlo tak špatně? Její život bude zničený. Táňa bude královnou školy a ji už nikdo nebude mít rád. MUSÍ vyhrát. „Dobře, dobře, řeknu ti, co se stalo. Ale neber mě domů. Prosím, Martine... řeknu ti to.“

Znovu zastavil. Podívala se na něj a trochu se styděla. „Podívej, slibuju, že ti to řeknu. Ale mohli bychom zajet do toho autokina? Chci říct, zapomeň, co jsem řekla. Jsem idiot, dobrá? Prostě tam dojedeme, podíváme se na film a já ti řeknu, o co jde, a pak mě můžeš zavézt domů. Dobře? Prosím? “

Už podruhé s touhle holkou se Martin odhodlal pokračovat jen na základě impulzu. Otočil se a jel do autokina. Ani jeden z nich nepromluvil, dokud tam nebyli. Protože řídil vysoké vozidlo, obsluha mu řekla, že musí zaparkovat v zadní řadě. Bylo tam velmi málo vozidel, ale Julie stejně cítila úlevu, že nebudou obklopeni jinými auty.

Podívala se na něj. Trpělivě čekal. „Hele, slíbila jsem to a udělám to. Nech mě jít obstarat něco k jídlu. Já to koupím, je to moje vina.“ Vystoupila a vykročila ke stánku s občerstvením. Martin předpokládal, že se sejde s kamarádkami, a on ji znovu uvidí teprve až se mu ve škole budou všichni smát. Málem nastartoval dodávku a odjel, jen aby jí ukázal, že tu hru nehraje.

U stánku Julie uviděla kamarádky. Shrnuly se kolem ní a chtěly vědět, s kým tam je, a tak. Obvyklé věci. Věděla, že když jim nic neřekne, budou zvědavé, a budou ji sledovat až k dodávce. To nechtěla. „Dostala jsem Martina ven a chystám se vyřídit tu sázku.“ Všechny dívky zapištěly a Julie jim řekla, ať se zklidní.

„Bude to tvrdý oříšek. Je tak plachý, že se mnou ani nemluví, ani se na mě nedívá. Nechci ho vyplašit, tak za mnou nechoďte a neobtěžujte nás. Myslím, že už je mu to podezřelé. Může to zabrat pár schůzek, udělat to tak, aby se nerozzuřil a už nikdy pro nikoho z nás nic nenapsal.“ Byla na sebe hrdá, že oddálila nevyhnutelné, a holky jí to zbaštily. Také jim připomněla, aby to neříkaly Táně, protože ta by se to jistě pokusila překazit. Dohodly se. S úlevou si povzdechla, vzala popcorn a kokakolu a vrátila se do dodávky.

Když ji Martin viděl přicházet s jídlem nejistě vybalancovaným v náručí, opatrně na ni pohlédl. Snažil se ujistit, že je to opravdu ona, a ne nějaký pořízek, který by se k němu mohl pokusit vklouznout – jako součást velkého vtipu, o němž si byl stále jist, že právě probíhá. Ale opravdu to byla ona. Vlezla dovnitř a podala mu popcorn a pití. „Nevěděla jsem, co máš rád, tak jsem prostě vzala kolu,“ řekla. Plátno se rozsvítilo, film začínal.

Dal jí deset minut. „Podívej, Julie, vím, že je to nějaký vtip nebo tak něco. Tak proč to protahovat. Zavolej, koho chceš, aby na mě vylil vodu, nebo mi ukradl kalhoty nebo co to bude, a pojďme to dořešit. Mohl bych si místo toho číst nějakou dobrou knihu.“

Julie se polekala. Opravdu byl docela chytrý. Trochu jí vadilo, že si myslí, že by na něj hrála takovou habaďůru. Tak zlá není. A myšlenka, že by raději četl KNIHU, než byl s ní na rande, stačila k tomu, aby v ní začala vřít krev. Jedinou nadějí, kterou měla, bylo to, že až mu prozradí tu uzavřenou dohodu, buď se nad ní slituje anebo si řekne o víc peněz. Zhluboka se nadechla a řekla mu pravdu.

Když skončila, bylo na chvíli ticho. Nakonec promluvil. „Takže dala tomu klukovi pětistovku, aby viděla jeho penis a mohla tím vyhrát sázku a tebe porazit, a ty si teď myslíš, že já udělám to, co chceš, za tisícovku, abys zase mohla ty vyhrát nad ní.“

Když se to řekne takhle, nezní to moc hezky, pomyslela si. „Myslím, že technicky je to správně,“ řekla. „Ale nechtěla jsem zranit ničí city. Jde jen o to, že jestli to nedokážu, všechny holky ji teď budou mít radši než mě.“

„A to jsou lidi, po jejichž přátelství toužíš.“ To nebyla otázka. Bylo to spíš prohlášení. „Tihle lidi tě opustí, když se ti nepodaří přijít s mými pošpiněnými trenkami.“ Proč to tak musel říct? „Vy lidi jste tak smutní,“ dokončil. Chtěla být naštvaná, ale z nějakého důvodu nemohla.

Další chvíli bylo ticho. „Udělám s tebou dohodu,“ řekl.

Její naděje byly oživeny. „Jaký druh dohody?“ řekla váhavě.

„Odpovíš pravdivě na mé otázky, pak uděláš, co ti řeknu, a já to pro tebe udělám zdarma.“

Okamžitě měla podezření. „Dobře, s těmi otázkami klidně, ale nebudu slibovat, že udělám cokoli, co mi řekneš. Jsou některé věci, které dělat nebudu.“

„Díky bohu za to. Možná přece jen ještě nejsi úplně ztracená,“ řekl zachmuřeně.

Byla rozzlobená. Kdo si ksakru myslí že je, když s ní takhle mluví? Ale řekl, že to udělá. Je zachráněná! „Dobře, tak jaké jsou to otázky?“

„Jsi panna?“ zeptal se vážně.

„Zbláznil jsi se?“ vykřikla. „To není tvoje věc. Nejsem...“

„Slíbila jsi, že mi odpovíš na otázky,“ připomněl jí.

„Do prdele,“ řekla znechuceně. „Podívej, tohle všechno je jen mezi námi, jo? Myslím tím to, co řekneme v téhle dodávce, se nikam dál nedostane. Musí to tak být, jinak mě můžeš vzít domů hned teď a já vymyslím něco jiného. Co jsi vlastně zač, nějaký úchyl?“

„Ano, jistě, jsem ten typ zvrhlíka, který se pokouší zaplatit tisícovku za nějaké spodní prádlo pomazané ejakulátem. Jsi v dobré společnosti.“

Zavřela ústa. Sakra. „Zůstane to mezi námi?“

„Zůstane,“ odpověděl prostě.

„Dobře, tak jo. Nikdy jsem neměla sex.“ Zašeptala to.

„Děkuju,“ řekl. „Proč, pokud jsi nikdy neměla sex, dovolíš všem těm klukům tvrdit, že byli ve tvých kalhotkách?“

To ji překvapilo. Čekala, že bude požadovat, aby si před ním kalhotky stáhla nebo tak něco. „No, pokud máš pověst, chlapci udělají... téměř cokoli, aby dostali šanci... víš. Chci tím říct, kdyby každý věděl, že jsi panna a že ne... však víš... tak by tě nikdo nikam nepozval.“

Kroutil hlavou. „Vy lidé jste tak strašně smutní. Dobře. Chápu to. Tak dál, masturbuješ?“

"HOVNO!" zasténala. „Nenuť mě, prosím, odpovědět na tuhle otázku. Proč to vlastně všechno chceš vědět?“

„Můžeš mi říkat student lidskosti,“ řekl. „Jsem zvědavý na to, co lidi, jako jsi ty, motivuje. Taky se přitom rozhoduju, o co tě požádám výměnou za své pobryndané spodky,“ řekl.

„Podívej, ty mizero, už jsem to řekla. JÁ jsem panna a pannou zůstanu. A i když možná masturbuju, žádný kluk mě nikdy neviděl, jak to dělám, a ani ty to neuvidíš, takže pokud na to myslíš, zapomeň na to. “

„Pověz mi, jak masturbuješ,“ řekl. Zhluboka se nadechla a on pokračoval: „Já vím, já vím, musím být nějaký zvrhlík. Podívej, věř mi v tom, ano? Nejsem zvrhlík a opravdu existuje dobrý důvod, proč se tě na to ptám. Přemýšlím o tom, že pro tebe udělám něco hezkého. Odpověz mi na tu otázku.“

Na chvíli byla zticha. Potom řekla: „Dobře, řeknu ti to, ale nejprve odpověz ty mně. Máš teď náladu?“

"Ne."

Natáhla se a položila mu ruku na klín. Objela ho kolem a stiskla jeho zjevně ochablý penis.

"Jsi gay?"

"Ne."

„Když nejsi gay, tak proč právě teď nejsi tvrdý? Každý chlápek, kterého jsem kdy poznala a který by dokonce přemýšlel o ženské masturbaci, by ztvrdl jako skála.“

„Momentálně nejsem tvrdý, protože se nechováš nijak sexy, zjevem ani pocitově. Zrovna teď je ta kočka na plátně víc sexy, než ty.“ Neřekl to, jako by se snažil ublížit jejím citům. Znělo to jen tak, jako by odpovídal na její otázku.

Bože můj, to je ale zvláštní případ.

Nadechla se a popsala mu, jak se hladí, když je sama ve svém pokoji a je nadržená. Mluvila o tom, jak si dává prsty na škvírku, když ji přerušil. „Používáš jeden, dva, tři nebo všechny čtyři prsty? Jsou uvolněné nebo ztuhlé?“ Byla tak překvapená, že se ptá na něco tak konkrétního, že odpověď jen vyhrkla: „Používám všechny čtyři a jsou tuhé.“

„Dala jsi někdy něco do sebe?“

To bylo zase divné, ale také to teď bylo trochu vzrušující. Tady popisovala úplně neznámému člověku a chlapci, jak dělá velmi intimní věci. Přesto na ni neslintal, ani si nehonil ptáka ani nic podobného. Znělo to jako skutečný zájem, což byla ta nejpodivnější věc ze všech. „Někdy ano. Mám... kartáč na vlasy, který má pěkně hladkou rukojeť...“ zarazila se. Červenala se! „To je tak trapné,“ řekla.

„Děláš to dobře. Nebuď z toho rozpačitá. Mluvíme jen o biologických procesech. Ber to jako lékařskou proceduru, kterou absolvuješ, aby tvému tělu přinesla konkrétní odpověď.“ Napadlo ji, že je to velmi zvláštní způsob uvažování.

Dával jí ještě jiné a nejrůznější podivné otázky, například na to, kde ji mravenčilo, když se jí dotkl chlapec, a co ji šimrá a jaký parfém se jí nejvíc líbí. Zeptal se jí, jaké jsou její oblíbené pokrmy. Zeptal se jí, jestli si při masturbaci hrála s prsy a jaké části jejího těla chlapci skutečně viděli nebo se jich dotkli. Zeptal se jí, jestli někdy absolvovala masáž celého těla. Na to ani nevěděla, jak odpovědět. Nakonec se zdálo, že už mu otázky docházejí. Co bude dělal teď?

Konečně promluvil: „Dobře, teď ti řeknu, co chci, abys udělala. Nejprve ti chci udělat masáž celého těla. To bude dnes večer.“ Cítil její neklid. „Nedotknu se tě nikde, kde bys to nazvala sexuálním. Nedotknu se tvých prsou ani mezi nohama. Budeš však muset být jen v kalhotkách, abych se při tom nemusel zabývat tvým oblečením. Já sám zůstanu úplně oblečený. To bude dnes večer. Pak chci, abys sis se mnou vyšla ještě jednou. Pokud po tom druhém rande nebudeš spokojená se vším, co se ještě dneska nebo příště stane, dám ti svoje semenem zmáčené spodky a skončíme.“

Julie dlouho a tvrdě přemýšlela. Žádný chlapec ji nikdy neviděl jen v kalhotkách. Samozřejmě zakrývaly toho víc než její bikiny, ale o to tu nešlo. „Ty se mě nedotkneš nikde, kde ti řeknu, že nemáš?“ zeptala se.

„Správně,“ řekl rázně.

Řekla mu, aby počkal vpředu, a šla se dozadu svléknout. Byla dost tma, věděla, že ji tam vzadu nemůže vidět. Zachvěla se a slyšela, jak zapnul nějaký ventilátor. Cítila, jak nad ní proudí teplý vzduch. Natáhla se na postel tváří dolů. Byla velmi nervózní. „Dobře,“ řekla pevně.

Vešel dozadu a hrabal se v úložném boxu. Pak přišel s něčím v ruce. „Tohle je nějaký olej, který umožní mým rukám klouzat po tvé kůži,“ řekl. Očekávala, že začne na zádech, ale první, čeho se dotkl, bylo její chodidlo. Zvedl ho a začal ho stlačovat a kroutit s ním dokola. Ruce měl pevné a teplé.

Nikdo to s jejím chodidlem nikdy nedělal.

Připadalo jí to úžasné.

Všechno, co dělal, jí připadalo úžasné.

Nemohla uvěřit, jak úžasně se cítí, když se jeho dlouhé prsty pohybují po jejím těle. Byla sportovkyně a pod hebkou kůží byla dobře osvalená. Našel všechny ty svaly a stlačoval je, což jí zpočátku působilo bolest, ale ta se pak přeměnila ve sladkou relaxaci, když se každý sval uvolnil. V jednom okamžiku měla jeho ruce mezi nohama, pracoval tam na jejích vnitřních stehnech. Byl dva centimetry od její kundičky, ale nikdy přes ni nepřejel a žádným způsobem se jí nedotkl.

I tam jeho ruce působily úžasně a ona se jich vůbec neobávala. Než se dostal k jejímu krku a pokožce pod vlasy, byla celá vláčná. Její tělo se volně vrtělo, když s ním manipuloval. Jemně ji vybídl, aby se obrátila na záda, a ona to automaticky udělala, vůbec ji nenapadlo, že se před ním odhaluje tak, jak ji žádný chlapec nikdy neviděl. Jistě, v dodávce byla tma, ale věděla, že světlo procházející čelním sklem stačí na to, aby ji viděl.

Z nějakého důvodu jí to nevadilo.

Znovu začal u jejích nohou, natahoval každý prst, třel ji mezi nimi a otáčel jí kotníky. Když pracoval na přední straně stehen, narazil na svaly, které namáhala při běhání. Zasténala, když ji tam dloubl a píchnul, a najednou ucítila tu teplou kouli v dutině břišní. Tu, která ji děsila. Tu, která znamenala, že bude muset masturbovat, až se vrátí domů. Udivilo ji, že se tak může cítit s Martinem, ale pak si řekla: „Žádný kluk ještě nedokázal, abych se cítila tak dobře jako teď.“

Předtím vždycky, když ucítila ten varovný pocit, všechno zastavila. Ale tentokrát ne. To, co jí dělal, bylo příliš dobré. A kromě toho se jí vůbec nedotkl sexuálním způsobem.

Nechala ho pokračovat.

Dokončil své hluboké sondování a obratně přeskočil její prsa, i když byl schopen nějak pracovat na svalech, které je podporovaly vysoko na její hrudi. Nikdy v životě necítila nic tak dobrého a část její vůle si přála, aby jeho ruce uplatnily svou magii také na její prsa. Ostatní chlapci se jí tam už dotkli, ale věděla, že jeho ruce budou lepší – mnohem lepší.

Nyní byly jeho doteky jemnější a jeho prsty ji hladily. Jeden prst sledoval linii od krku přes její klíční kost, dolů vedle jejích prsou, k pasu a poté na jejím břiše vytvořil složitý vzor. Cítila, jak jí kočička začíná vlhnout. Nemohla uvěřit, že se jí to děje. Nebyla tak vzrušená od chvíle, kdy jí poprvé chlapec ukázal svůj penis. Pak udělal to samé po druhé straně jejího těla. Teď už chtěla, aby použil ty prsty i na její prsa. "Martine?" řekla tiše.

„Ano?“ řekl také tiše.

„Můžeš se dotknout mých prsou... jestli chceš.“

Ve tmě se usmál.

Pokračoval ve svých lehkých dotycích, přecházel přes její nohy a spodní část chodidel. Rozvázal její ohon a masíroval jí pokožku hlavy a obličeje, a ona vzdychala ooooo a aaaach. Nakonec se jeho prsty přiblížily k jejím prsům. Zadržovala dech a očekávala potěšení.

„Dýchej,“ řekl a ona vydechla, právě v té chvíli, kdy jeho prsty začaly zakrývat to místo, kde chtěla, aby se jí dotknul. Kroužily kolem jejích bradavek tak, až se kroutila.

„Nenapínej se,“ zamumlal a ona se znovu uvolnila. Přitiskl dlaně pokryté olejem na její bradavky a pevně pracoval s tím masem, pootáčel spodní tkání a protahoval svaly, které spojovala. Vzdychala a celá vláčná jen ležela. Pak se jí to peříčko dotklo znovu a jeho prsty konečně doopravdy sáhly na její malé vztyčené bradavky.

Brnkal po nich, pak je lehce sevřel a celou tu dobu přebíhal prsty po jejích kopečcích. Byla v sedmém nebi. Ta koule horka v jejích slabinách byla pořád větší a žhavější. Její kundička teď byla pořádně mokrá. Věděla to. Dotýkal se jí takovým způsobem, jaký neznala, neuměla si vůbec představit, že by se jí tak někdo mohl dotýkat.

Naklonil se nad ni a zašeptal jí do ucha: „Chtěla bys teď mít orgasmus?“

ANO! pomyslela si. Hlavou jí proběhla malá otravná myšlenka. Nedovolila mu, aby se jí tam dotkl. Ale bylo by to tak dobré pustit ho tam a cítit to. A už byla tak blízko. „Ano,“ zasyčela. "Ale..."

Pořád ještě byl u jejího ucha. „Nedělej si starosti,“ zašeptal a ona se zachvěla při pocitu jeho horkého dechu v uchu. „Slíbil jsem to.“ Pak vystrčil jazyk a olízl jí hrdlo pod uchem a zároveň jí silně sevřel bradavky. Jeho jazyk přitančil na její ušní lalůček a na několik míst na krku, a jeho prsty jí odtáhly bradavky od těla a pak je pustily a nechaly skočit zpátky.

Její záda se tím tahem prohnula a ona cítila, jak se jí v klíně prolomila hráz, to jak ta sladká bolest v bradavkách pronikla do její kundičky a zpět. Jediné, čeho se teď na ní dotýkal, bylo její hrdlo, měl na něm svůj jazyk, a ta exploze v její kundičce slábla, a ona se cítila ukojená, spokojená, ochablá a uvolněná. Naklonil se, zlehka a jemně ji políbil na rty a posadil se.

Julie zhluboka vydechla a otočila hlavu, aby se na něj podívala. Martin tam tiše seděl vedle ní. Zvedla ruku a položila mu ji do klína. Byl tvrdý. Velmi tvrdý.

„Díky bohu,“ povzdechla si. Najednou se smál.

Mluvili ve tmě a nějak se necítila nahá, i když téměř byla. Sdíleli něco důvěrnějšího než cokoli, co kdy dělala, ale vůbec se necítila ohrožená ani nervózní. Mluvili o maličkostech, o škole, o tom, co chtějí dělat po jejím dokončení, nic konkrétního. Uvědomila si, že film skončil a lidé odcházejí. Nemohla uvěřit, že už uplynulo tolik času. Jeho masáž trvala přes hodinu.

A nic nezkoušel. I když už potom byl hodně tvrdý. Nedokázala pochopit, jak to, že je tak jiný než ostatní chlapci. Zatímco se oblékala, vrátil se dopředu.

„Děkuju,“ řekla mu, když se zase posadila na sedadlo spolujezdce. „Nemůžu uvěřit, že se to stalo. Nikdy v životě jsem nic takového nedělala.“

„Bylo mi potěšením,“ řekl. „Máš dobré svaly.“

Teď to byla ona, kdo se zasmál. Byla skoro úplně nahá, nechala ho se jí dotýkat, a jediné, co řekne, je že má dobré svaly.

Zastavil před jejím domem a vyšel ven, aby ji doprovodil ke dveřím. „Takže...“ řekl.

"Příští týden?" řekla jednoduše. Usmál se a přikývl. Znovu ucítila to teplo pod břichem, a to byl impuls k tomu, aby ho políbila na rty. „Měla jsem se s tebou skvěle,“ řekla.

A myslela to vážně.

Příští týden najednou ubíhal mučivě pomalu, a přitom byl tak rychle pryč, že na jejich další rande téměř nebyla mentálně připravena. Když prve odešel, šla nahoru do svého pokoje a masturbovala DVAKRÁT. Ten pocit z jeho prstů na těle a jeho jazyku na krku ale nedokázala překonat. Věděla, že ho znovu nechá, aby se jí dotýkal, a nemohla se dočkat, až se to stane. Začala se strachovat, ale pamatovala si, že udělal jen to, o co ho požádala, a nic víc.

Své kamarádky odpálila s tím, že s ním má další rande a že určitě uspěje. Táňa se jen ušklíbla.

V pondělí se stala zvláštní věc. Přišla k ní dívka, o které věděla jen to, že se jmenuje Lucie. Lucie byla tichá starší holka, která se ve škole držela v pozadí, a Julie s ní nikdy předtím nemluvila. Teď se zastavila před Julií a řekla: „Ty sis vyšla s mým bratrem. V pátek večer.“

Julie otevřela ústa. To je Martinova sestra? „Ano, myslím, že ano,“ řekla.

Lucie se usmála a řekla: „Díky. Takového jsem ho už roky neviděla. Půjdeš s ním znovu?“

Julie se divila, o čem to ta dívka mluví. „Ano, máme naplánovanou další schůzku.“

Lucie se znovu usmála a řekla: „Fajn“. Pak odešla. Jaká zvláštní dívka, pomyslela si Julie. Samozřejmě Martina během týdne viděla. Nechal se ostříhat a jeho vlasy vypadaly nadýchanější a čistší. Když ji uviděl, nespěchal k ní a před ostatními se nijak neprojevoval. Jen se usmál a kývl hlavou. Znovu ucítila tu kouli tepla v břiše, sotva ho uviděla. Nemohla se dočkat páteční noci.

Paní Bornová si změny u své dcery všimla taky. V sobotu byla Julie brzy vzhůru, byla příjemná a veselá a celé ráno na žádného z rodičů nezavrčela. Když se jí zeptala, jak proběhlo její rande s ‚tím milým chlapcem‘, Julie se nezamračila ani se nevyhnula otázce. Nedala najevo žádné emoce a řekla jen: „Je milý, že jo?“ A potom dodala: „Měla jsem se báječně.“ Paní Bornová pohlédla na svého manžela, který pozvedl obočí. Pokrčila rameny a řekla: „Možná bychom ho někdy mohli pozvat na večeři?“ Normálně to byl polibek smrti, takto pozvaného chlapce už nikdo nikdy neviděl ani o něm neslyšel. Julie jen zahučela a řekla: „Jo, to by bylo super.“

Jakmile se mohla vzdálit, šla Margareta Bornová k dceřinu koši na prádlo a vylovila kalhotky, co byly úplně nahoře. Byly cítit po sexuálním vzrušení dcery, ale nenesly žádné stopy spermatu. Bude muset na toho mladého muže dávat pozor. Měla by si také promluvit se svým manželem a zjistit, zda by byl doktor Valenta ochoten předepsat Julii pilulky. Nikdy předtím neviděla, že by se Julie takhle chovala kvůli nějakému chlapci.

Tento páteční večer, když se Martin objevil, aby vyzvedl Julii, mu dveře otevřeli její matka i její otec společně. Pozvali ho dál a pochopil, že ho budou grilovat a hodnotit. Julie po jejich rande buď něco řekla nebo se chovala jinak. Ale on uměl zaujmout dospělé a rád s nimi mluvil. Vyprávěl jim o bluegrassovém koncertu, na který on a Julie jdou dnes, a o tom, jak jejich hráče na bendžo všichni považují za třetího nejrychlejšího v zemi, když konečně vstoupila Julie. Usmála se a řekla: „Ahoj tati, ahoj mami. Ahoj Martine, můžeme jít?“ A vzala ho za ruku a vyvedla ze dveří.

Když odešli, měl její otec na tváři ponurý výraz. „V pondělí nejdřív ze všeho zavolej doktoru Valentovi.“

Když jeli směrem k městu, kde se koncert konal, Julie řekla: „Martine, můžu ti dnes večer položit já nějaké otázky?“

„Jistě,“ řekl.

"Máš mě rád?" ona řekla.

Nebyla to otázka, kterou by od ní čekal. „Ano, myslím, že ano. Zpočátku jsem si myslel, že jsi zkažená penězi... Ale myslím, že pro tebe přece jen ještě existuje naděje.“

Usmála se na něj. „Jsem rozmazlená mrcha. Ale snaž se mi tolik nelichotit. Mohla bych si myslet, že se mi chceš dostat do kalhotek.“

Chvíli jeli. „Jak to, žes dostal takovou erekci... minule, a nic jsi se mnou nezkoušel?“

Přemýšlel o tom. To o jejích primárních erotogenních zónách hádal správně. Pokoušel se jen nad ní vyhrát, ale její reakce byla tak opravdová a věrohodná, že ho to nakonec hodně bavilo. Původně plánoval, že ji opustí frustrovanou, ale pak chtěl zjistit, jaký orgasmus bude mít. Sám se pořádně rozpálil. Věděl, že kdyby ji skutečně omrdal, dočista by se z toho zbláznila.

„Slíbil jsem ti, že se tě nebudu sexuálně dotýkat. Porušil jsem ten slib, ale až potom, co jsi řekla, že můžu. Nemyslel jsem si, že žádáš něco víc, než co jsem ti dal. Pokud se ptáš, jestli jsem na to myslel anebo ne, mám za to, že dodatečně jsi to sama zjistila.“

S další otázkou chvíli počkala. „Jaké věci mě budeš nutit dělat dnes večer?“

„Nebudu tě nutit DĚLAT nic, dnes večer ani nikdy jindy. Rád ti dělám takové věci, aby ses cítila dobře, a chtěl bych to dělat i dnes večer. A ať už to bude cokoli, já se při tom budu taky cítit dobře.“

Řekla velmi tiše: „Budeš se mě dotýkat... kdekoli jinde?“

Cítil, jak se jeho péro začíná plnit. Znal to napětí. „Jenom jestli to chceš.“

Ještě tišeji: „Myslím, že bych mohla chtít.“

Mlčky jeli dál. Pak řekla: „Hm... když... když budeme, ehm... no, myslím tím, až dojde na to, že bych měla dostat... to co potřebuju pro... tu sázku... můžu... pomáhat?“

„Myslím, že by se mi to hodně líbilo,“ řekl.

„Musíme jít na ten koncert?“

„Slíbil jsem tvým rodičům, že jim přinesu CD té skupiny.“

Šli tedy na koncert, přemluvili kontrolu u vstupu, aby je nechali koupit si CD, a pak odešli. Jel do kempu k nedalekému rybníku, kam se obytný vůz hodil. Julie ztěžka dýchala, když lezla dozadu.

„Chceš další masáž?“ zeptal se jí Martin.

„Ani ne,“ řekla. „Myslím, že chci jen, aby ses... mě dotýkal.“

Zapálil vonnou svíčku. „Chceš další orgasmus?“ řekl tiše.

„Ano,“ zašeptala.

„Sundej si šaty,“ řekl.

Tentokrát sundala všechno. Ležela na posteli, na boku a sledovala, jak se i on začal svlékat. Čekal, až mu řekne, aby přestal, ale to neudělala. Poslední věcí, kterou si sundal, bylo spodní prádlo. Byl tvrdý. S otevřenou pusou se nadechla, když to před ní bylo svlečené. Dívala se na to, jako se králíček dívá na hada.

Dokázala říct jen: „Ne, rozhodně nejsi gay.“

Tentokrát místo prstů použil rty. Podřídila se jeho zručnosti a téměř okamžitě byla jeho. Když se jeho rty zlehka dotýkaly jejího břicha a vytvářely na něm neznámý ornament, viděl, jak se její nohy začínají samy od sebe roztahovat. Její vzrušení bylo cítit.

Julie věděla, že půjde níž. Věděla, že by mu to neměla dovolit, ale věděla, že to dovolí. Ve skutečnosti se nemohla dočkat, až se tam dostane. Její nohy se samy rozevřely. Když se pohnul a vlezl si k ní na postel, ona ohnula kolena, přisunula si je k tělu a pak je roztáhla, tím se mu úplně otevřela. Sklonil se k ní a hodoval. Její svět explodoval do jasných jisker.

Šlo to rychleji, než chtěl. Neměl v plánu dělat dnes večer nic jiného, než jí dát další orgasmus. Ale jeho vlastní potřeba pulzovala v jeho péru. Už roky se tak necítil. Byla vším, co kdy chtěl a nikdy neměl. Tu noc po jejich prvním rande mrdal Lucii třikrát. Teď věděl, že by mrdal i Julii. Část z něj to nechtěla, ale bylo mu jasné, že pokud hned nepřestane, naplní ji svým semenem. Nechtěl porušit svůj slib. Rty, jazykem a zuby se pustil do práce na její kundičce. Měla velký poštěvák a on věděl, že celou tu věc může nasát do své pusy.

Julie nevěděla, co může očekávat. Nikdo se jí tam dole ještě nedotkl. Tohle bylo úplně nové. Když jeho ústa sestoupila na její kundičku, myslela si, že v tu chvíli zemře. Okamžitě se udělala a ještě předtím, než první orgasmus skončil, se jí už do žil hnal další. Její krev hořela. Chytila jeho hlavu a zoufale si ji k sobě přitahovala, kolena zvedla ještě výš. Paty teď měla ve vzduchu a prohnula svá záda. Pak paty přirazila na postel a kundičku nadzvedla, otevírala ji a snažila se mu ji natlačit na ústa.

Vzlykala úlevou a radostí a volala jeho jméno znovu a znovu. Cítila, jak jeho ústa postupují jejími chloupky až na břicho, které bylo ještě v křeči z posledního orgasmu. Jeho rty se propracovaly k jejím prsům a na bradavky. Žádný chlapec předtím je ještě nesál. Když si vzal jednu do pusy, elektřina, která tím vznikla, jí vystřelila do kundy. Něco tam cítila, u svého otvoru. Zvedla ruku a chytila to. Byl to jeho pták, dlouhý a tvrdý, kopí, které by ji roztrhlo, rozpoltilo, naplnilo.

Musela to mít.

Táhla za to, přitahovala si to ke své zející vulvě. Zvedl hlavu. „Julie?“ řekl varovně.

„Ach, prosím,“ zasténala. „Prosím, Martine. Jinak umřu. Hořím!“

„Julie, poslouchej mě. Nemám gumu.“

„To je mi jedno, prosíím, nemůžu to vydržet.“

A teď to tam měla, zběsile si tím žaludem drhla klitoris a vytírala si s ním svou mokvající skulinu.

„Prosíííím,“ zašeptala a když on se začal sunout dolů, ona přirazila vzhůru.

Neměla panenskou blánu. Po tamponech byla dávno pryč. Byla mokrá, hladká. Průchodu jeho dlouhého tvrdého ptáka nebránila žádná překážka. Jediným pomalým, hladkým tahem se naplno vpochvil do jejího břicha a porost v jeho klíně se propletl s jejím. Nebyl zapotřebí žádný další pohyb. Byla báječně plná tvrdého ptáka, klitoris měla zmáčknutý mezi jejich těly, její prázdnota byla vyplněná. Drcala proti němu svou kundičkou, protože jejím tělem otřásaly nepřetržité orgasmy.

Její dosud nevyužívané poševní svaly se škubaly a začínaly útočníka svírat. Vypínali se jeden proti druhému a ona vykřikovala svou rozkoš. Pokusil se to zadržet. Nechtěl ji zbouchnout, nevěděl, jestli je v té chvíli plodná nebo ne. Ale její zjevná rozkoš, její naléhavá potřeba, její dar pro něj, to bylo příliš. Jeho pták se vzedmul a do jejího lůna vychrlil dlouhý proud spermatem doprovázeného semene.

Mručel, když jeho čurák dokončoval akci ještě čtyřmi vydatnými výstřiky hustého semene a proplachoval tou životodárnou tekutinou její břicho. Když na ni sklesl, jen doufal, že neudělal nic, čím by jí ublížil.

Nakonec se její dech pod jeho tíhou uklidnil. Své paže měla kolem něj a držely ho blízko. Líbala ho na vlasy. Zvedl hlavu a podíval se na její tvář. Světlo svíčky se jí v očích lesklo zeleně.

"Znovu!" vydechla.

Teď byl rád, že Lucie byla tak nenasytná. Jen díky tomu, co se musel naučit, aby ji uspokojil, byl schopen Julii vyhovět. Domáhala se dostat přídavek a tentokrát, protože jeho vlastní potřeba už nebyla tak naléhavá, mohl věnovat pozornost celému jejímu tělu. Byl ohromen tím, kolik času to zabralo, ale dokázal ji mrdat tak dlouho, jak vyžadovala.

Julie vzdychala a sténala, ztrácela se a vracela, na své dlouhé cestě k sebeuvědomění. Žár uspokojení ji spaloval. Postupně stále víc zjišťovala, že cítí různé části těla tak, jak je nikdy předtím necítila. Cítila spokojenou bolest v kundičce a silnější vlhké teplo, o kterém věděla, že je to jeho ejakulát, který má v sobě uvnitř.

Místo aby byla zděšená, že se udělal do ní, přála si, aby ten pocit nikdy nezmizel. Dokonce i její prsy se cítily dobře, jako by na ně svítilo slunce. Jeho váha byla pryč. Teplo a tlak jeho těla cítila vedle sebe. Otevřela oči a otočila hlavu, uviděla, jak na ni zírá. Ležel na boku a jeho ochablý penis spočíval na jejím stehně. Usmála se na něj.

„Je mi to líto,“ řekl tiše.

„Mně ne,“ odpověděla.

„Myslím tím ty spodky,“ řekl. „Nic jsem neušetřil, abych to na ně mohl nastříkat.“

Spokojeně se usmála: „A pokud to bude po mém, taky nikdy neušetříš.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Edita a starý Číňan

  15. 12. 2020jentaknekdo

Tohle je moje vyprávění o tom, jak se má přítelkyně stala milenkou našeho domácího, starého Číňana. Edita souhlasila s tím, že to zveřejním. A za můj text ještě přidala svou vlastní kapitolu. ~ ~ ~ Je to pravda, Edita není moje manželka. Žijeme spolu už pět let, ale nikdy jsme se nevzali. Možná bych už při představování o ní měl přestal říkat, že je „moje přítelkyně“, ale vlastně nevím, jak jinak...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Prstění, Submisivní, Šukačky

Sekretářka

  23. 7. 2009Neznámý autor

Přijal jsem novou sekretářku. Za ta léta už jsem se vyléčil z nabírání prsatých blondýn oblékaných podle poslední módy. Sice většinou neodepřely, samozřejmě za patřičné navýšení prémií, poskytnout mi sexuální povyražení, ale práce obvykle nestála za nic. A aby firma šlapala i v době hospodářské recese, potřebuji k ruce někoho, kdo zastane práci rychle a bez chyby - vyřídit, zařídit, zavolat, odvolat...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Mix

Edita – život čubky. 2.část

  9. 8. 2020MartinDominant

Celou noc jsem myslela na můj včerejší zážitek. Kundičku jsem z toho měla tak mokrou, že jsem ani nemohla spát. Ruce mi samy od sebe automaticky chodily pod deku a chtěly si hrát.., ale měla jsem přísně zakázáno si ji honit, aniž by mi to Pán dovolil a toto nařízení jsem hodlala plně respektovat. Uběhlo takto pár dní a konečně – ozval se telefon, a mně přišla tak dlouho očekávaná zpráva od Pána. Byla...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Otrokyně, Submisivní, Zralé ženy

Zvláštní večer

  23. 3. 2021jentaknekdo

Vešel jsem předními dveřmi asi v osm, o celou hodinu později, než se vracím domů obvykle. Další dvanáctihodinová směna v nemocnici, která se změnila na třináctihodinovou kvůli pozdnímu zavolání v pět čtyřicet osm. Jako pilot záchranářského vrtulníku jsem byl na nepředvídatelný rozvrh letů zvyklý, ale přesto jsem byl docela podrážděný. Bylo běžné, že let ohlášený v té půlhodině před koncem směny už...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Grupáč, Mix, Orál