Erotické povídky
Vloženo: 4. 6. 2023
- Exhibicionisté (8250)
- Prstění (8607)
- První sex (8435)
- Mix (9643)
Další povídky od Děda:
Lavička
Včera jsem si konečně koupil vytoužené kolo, takže do práce už nebudu muset jezdit autem. Však už začaly prázdniny, tak je na čase. Jenom si musím najít trasu mimo hlavní silnici, aby byla jízda příjemnější a bezpečnější.
Trasa je naplánovaná a hurá do fabriky. Je to pohodová cesta asi 5 kilometrů dlouhá, takže za dobrého počasí je to moc příjemná projížďka. Domů jsem to vzal trochu jinudy, aby byla změna. Cesta vedla podél lesa u kterého stála lavička. A na ní seděla nádherná holka. Hádal bych ji tak 16-17 let, četla nějakou knížku a vůbec nevnímala, že jsem projel okolo. Druhý den se situace opakovala, ale dívka aspoň zvedla hlavu a slušně pozdravila.
Takhle to šlo každý den, samozřejmě pokud to počasí dovolilo. Ale jelikož byl červenec a letos se teplotně opravdu vydařil, dívku jsem tam vídal skoro pořád. Asi měla prázdniny a tak si užívala teplé dny.
Dneska je pátek a tak se obzvlášť těším domů. Šlapu si to k lesu a už z dálky vidím známou postavu na lavičce. Přijedu blíž, ale dneska je něco jinak. Dívka nemá v rukou knížku, ale zato má ruce zastrčený pod sukýnkou a nějak divně s nima pohybuje. Má trochu nepřítomný pohled, takže mě ani nepozdraví. Zastavím a povídám "Ahoj, nějakej problém?" "Neé" zašeptala slečna a mě teprve teď dojde, že se ani nedrbe ani si netahá klíště, ale normálně si projíždí prstama pičku. A zjevně se dařilo, protože se zavrtěla blahem, krásně zavzdychala a vyndala ruce z pod sukýnky. Teprve teď se na mě koukla přítomným pohledem, trochu se červenajíc pozdravila a povídá:"Pardon, ale na mě to dneska nějak přišlo. Dočetla jsem knížku a trochu jsem se nudila."
Já se jí zase omluvil, že jsem zastavil a vyrušil ji z tý příjemný činnosti, ale byl jsem ujištěn, že moje přítomnost ji docela nabudila a urychlila její snažení. Nedalo se prý totiž opravdu přehlédnout moje vyboulené cyklokalhoty v rozkroku. A nakonec mě slečna nabídla, že příště bychom si to mohli udělat společně, abych si to taky užil a jen nekoukal.
Tak to jsem se měl na co těšit, ale dalších několik dní si zase jenom četla a já nechtěl být dotěrný, takže jsme se jenom pozdravili a já pokračoval domů.
Až přišel zase pátek. Slečna seděla na lavičce jako každé odpoledne, ale dneska nečetla. Zastavil jsem a povídám:"Dneska bez knížky?" "Je přece pátek, to se dělají jiné věci." Přitom na mě svůdně zamrkala krásnýma dlouhýma řasama. A už si pomalu začala vyhrnovat letní šatičky až k pupíku, ve kterém se objevil zlatý přívěsek. Kalhotky měla tak malinký, že když seděla, nebyly skoro vidět. Jelikož to byly kalhotky plavkové, zatáhla na bocích za šňůrky a už byly dole. Vykoukla krásná lehce ochlupená kundička. Slečna povídá:"A teď je řada na vás, šup kraťasy dolů. Ale nejdřív bychom si mohli začít tykat, když už spolu budeme provozovat takový věci. Já jsem Martina." Rychle se zvedla a dala mě pusu na tvář. "Já jsem Petr" vypadlo ze mě, ale to už zase seděla a začala se rukou sunout do rozkroku. Moc jsem se nerozmýšlel a už šly cylkogatě dolů. Pod nima samozřejmě na ostro a jak mě klacek stál, tak jsem je nemohl stáhnout. Konečně se podařilo a mohla začít jízda.
Martina na mě koukla, zhodnotila moji výbavu a už se věnovala jen sobě. Lehce zaklonila hlavu, nohy dala od sebe a začala si tam strkat dva prsty najednou. Za chvíli už bylo slyšet, jak vlhne, protože to krásně mlaskalo a přísahal bych, že jsem cítil vůni ženský broskvičky.
Tak jsem se do toho pustil taky. Uchopil jsem svýho stojícího ptáka a začal si ho pomalu honit. Neměl jsem to víc než týden, vlastně od tý doby, co Martina dala návrh na společný hrátky, takže jsem cítil, že budu poměrně rychle. Trochu jsem zpomalil, abych zhodnotil situaci. Martina už neseděla, ale na lavičce téměř ležela, šaty vyhrnulý až pod krkem a na mě se smály dvě nádherný menší prsa, ze kterých trčely bradavky jak dva knoflíky. To už jsem nedával a tak jsem zase zrychlil pohyb ruky a cítil , že brzy budu. Trochu jsem se vzepjal a přiblížil se k lavičce a ještě jsem rychle zkontroloval, jak to jde Martině. Myslím, že už taky moc nepotřebovala, protože v pičce měla zastrčený tři prsty pravý ruky a mohutně se honila. Levačkou si dráždila poštěváček a začalo to s ní trochu cukat. To byla pro mě konečná a už se z mýho klacku valilo semeno. První mohutný výstřik dopadl Martině na bříško a kozičky, další trochu menší do ochlupení nad kundičkou. To si okamžitě smázla prstama na poštěvák, párkrát ještě zarejdila v pičce a už se chvěla a vzdychala v parádním orgasmu. Když jsme se oba vydýchali z tý rozkoše, utřel jsem Martině bříško a prsa od semene a oblékli jsme se. Protože spokojenost byla evidentně na obou stranách, domluvili jsme si, že si to příští týden zase zopáknem.
Už jsem se nemohl dočkat dalšího pátku. Šlapu k lavičce jak nadrženej (však jsem si to celý týden šetřil na dneska). Martina tam sedí jako vždy, ale je nějaká smutná. "Co se děje" povídám. A ona na to:"Dneska nic nebude, já to včera dostala. Ale ty si klidně posluž, já se ráda podívám ". Asi jsem se zatvářil trochu divně, protože dodala:"Jestli ti to je blbý, tak já ti s tím pomůžu". To už znělo zajímavě, tak jsem moc neváhal a hned jsem sundal kalhoty. Můj pták se na tu dívčí ruku asi dost těšil, protože se okamžitě postavil. Martina ho chytila a povídá:"Musíš mě trochu vést, já to chlapovi ještě nikdy nedělala". Tak jsem vzal její ruku do svý a začal s honěním. Nejdřív hezky pomalu, abych si to chvíli užil, ale tak jsem se těšil na výstřik, že jsem Martině pustil ruku a začal přirážet do tý její. Rychle pochopila jak na mě a tak netrvalo dlouho a už to ze mě lítalo na všechny strany. Martina toho měla plnou ruku, měla pocákaný legíny i triko a něco málo měla i na obličeji. Když jsem se uklidnil, tak jsme to ze sebe všechno setřeli a já Martinu pochválil, že jestli to bylo opravdu její poprvé tak je moc šikovná. Bylo vidět, že ji pochvala potěšila a prohlásila, že příště už zase spolu. A že když jsem byl tak spokojenej, tak si to můžeme udělat navzájem. S tím se nedalo nesouhlasit, jen jsem si řekl, že během týdne si to musím aspoň jednou udělat sám. To abych nepřijel tak nadrženej.
A takhle jsem si užíval všechny prázdninový pátky, dokud Martina na konci srpna nezmizela domů. Jen doufám, že příští prázdniny se u nás objeví zas. A tu lavičku musím udržovat v dobrém stavu, aby nám vydržela.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Milování po 15ti letech
22. 2. 2018dominora![]() | Právě jsem dorazila na školení, ubytovala jsem se a rozhodla se projít po okolí. K večeru už řádně "uchozená" jsem zakotvila v restauraci na kávě. Dano, jsi to Ty? ozvalo se za mnou a já koukala do obličeje svému odpaniteli a nejvíc nenáviděnému člověku. Samozřejmě jsem to nedala znát a se smíchem mu odpověděla. No Dana jsem, ale kdo jste Vy? (i když jsem moc dobře věděla, že jde o Michala, který mne... celá povídka... |
Nová práce
15. 5. 2023Děda![]() | Jmenuji se Honza a je mi 60 let. Minulý rok jsem byl po 20 letech propuštěn z práce a tak jsem přemýšlel co dál. Známý mě nabídl místo domovníka a údržbáře na středoškolském internátu. Po určitém váhání jsem to nakonec přijal. Hned první den jsem zjistil jednu přijemnou věc a to, že internát je pouze dívčí. Postupně jsem se zapracovával a seznamoval jak s ostatními kolegy, tak s dívkami.Těm bylo mezi... celá povídka... |
Výtah
27. 2. 2011Senior68.![]() | Bylo krásné letní sobotní ráno a já jsem přemýšlel, co budu celý den dělat. Zůstal jsem s o rok mladší sestrou sám doma, rodiče odjeli na víkend ke známým na Moravu. Je mi 17 let a studuji na gymnásiu. U snídaně mi sestra Milada řekla, že má domluveno na odpoledne s holkama místní koupaliště. Chvíli jsem přemýšlel a rozhodl jsem se, že se podívám, v jakém stavu mám svoje kolo, protože jsem na něm už... celá povídka... |
Jezírko
11. 11. 2011Neznámý autor![]() | Honza se vydal na procházku, aby si odpočinul od své celodenní tvrdé práce. Den se příjemně ochladil a slunce už se sklonilo nizoučko k obzoru. Prosvítalo mezi stromy v lese, čmeláci bzučeli a byl to přímo idylický letní podvečer. Honzu bolely svaly, od rána se oháněl vidlemi, lopatou a sekerou. Cítil pronikavý pach svého potu a viděl, jak se mu na vypracovaných svalech na pažích usadila vrstva špíny.... celá povídka... |