Erotické povídky

Autor povídky:

Děda

Kategorie:

Další povídky od Děda:

Vloženo: 4. 6. 2023

Lavička

Včera jsem si konečně koupil vytoužené kolo, takže do práce už nebudu muset jezdit autem. Však už začaly prázdniny, tak je na čase. Jenom si musím najít trasu mimo hlavní silnici, aby byla jízda příjemnější a bezpečnější.

Trasa je naplánovaná a hurá do fabriky. Je to pohodová cesta asi 5 kilometrů dlouhá, takže za dobrého počasí je to moc příjemná projížďka. Domů jsem to vzal trochu jinudy, aby byla změna. Cesta vedla podél lesa u kterého stála lavička. A na ní seděla nádherná holka. Hádal bych ji tak 16-17 let, četla nějakou knížku a vůbec nevnímala, že jsem projel okolo. Druhý den se situace opakovala, ale dívka aspoň zvedla hlavu a slušně pozdravila.

Takhle to šlo každý den, samozřejmě pokud to počasí dovolilo. Ale jelikož byl červenec a letos se teplotně opravdu vydařil, dívku jsem tam vídal skoro pořád. Asi měla prázdniny a tak si užívala teplé dny.

Dneska je pátek a tak se obzvlášť těším domů. Šlapu si to k lesu a už z dálky vidím známou postavu na lavičce. Přijedu blíž, ale dneska je něco jinak. Dívka nemá v rukou knížku, ale zato má ruce zastrčený pod sukýnkou a nějak divně s nima pohybuje. Má trochu nepřítomný pohled, takže mě ani nepozdraví. Zastavím a povídám "Ahoj, nějakej problém?" "Neé" zašeptala slečna a mě teprve teď dojde, že se ani nedrbe ani si netahá klíště, ale normálně si projíždí prstama pičku. A zjevně se dařilo, protože se zavrtěla blahem, krásně zavzdychala a vyndala ruce z pod sukýnky. Teprve teď se na mě koukla přítomným pohledem, trochu se červenajíc pozdravila a povídá:"Pardon, ale na mě to dneska nějak přišlo. Dočetla jsem knížku a trochu jsem se nudila."

Já se jí zase omluvil, že jsem zastavil a vyrušil ji z tý příjemný činnosti, ale byl jsem ujištěn, že moje přítomnost ji docela nabudila a urychlila její snažení. Nedalo se prý totiž opravdu přehlédnout moje vyboulené cyklokalhoty v rozkroku. A nakonec mě slečna nabídla, že příště bychom si to mohli udělat společně, abych si to taky užil a jen nekoukal.

Tak to jsem se měl na co těšit, ale dalších několik dní si zase jenom četla a já nechtěl být dotěrný, takže jsme se jenom pozdravili a já pokračoval domů.

Až přišel zase pátek. Slečna seděla na lavičce jako každé odpoledne, ale dneska nečetla. Zastavil jsem a povídám:"Dneska bez knížky?" "Je přece pátek, to se dělají jiné věci." Přitom na mě svůdně zamrkala krásnýma dlouhýma řasama. A už si pomalu začala vyhrnovat letní šatičky až k pupíku, ve kterém se objevil zlatý přívěsek. Kalhotky měla tak malinký, že když seděla, nebyly skoro vidět. Jelikož to byly kalhotky plavkové, zatáhla na bocích za šňůrky a už byly dole. Vykoukla krásná lehce ochlupená kundička. Slečna povídá:"A teď je řada na vás, šup kraťasy dolů. Ale nejdřív bychom si mohli začít tykat, když už spolu budeme provozovat takový věci. Já jsem Martina." Rychle se zvedla a dala mě pusu na tvář. "Já jsem Petr" vypadlo ze mě, ale to už zase seděla a začala se rukou sunout do rozkroku. Moc jsem se nerozmýšlel a už šly cylkogatě dolů. Pod nima samozřejmě na ostro a jak mě klacek stál, tak jsem je nemohl stáhnout. Konečně se podařilo a mohla začít jízda.

Martina na mě koukla, zhodnotila moji výbavu a už se věnovala jen sobě. Lehce zaklonila hlavu, nohy dala od sebe a začala si tam strkat dva prsty najednou. Za chvíli už bylo slyšet, jak vlhne, protože to krásně mlaskalo a přísahal bych, že jsem cítil vůni ženský broskvičky.

Tak jsem se do toho pustil taky. Uchopil jsem svýho stojícího ptáka a začal si ho pomalu honit. Neměl jsem to víc než týden, vlastně od tý doby, co Martina dala návrh na společný hrátky, takže jsem cítil, že budu poměrně rychle. Trochu jsem zpomalil, abych zhodnotil situaci. Martina už neseděla, ale na lavičce téměř ležela, šaty vyhrnulý až pod krkem a na mě se smály dvě nádherný menší prsa, ze kterých trčely bradavky jak dva knoflíky. To už jsem nedával a tak jsem zase zrychlil pohyb ruky a cítil , že brzy budu. Trochu jsem se vzepjal a přiblížil se k lavičce a ještě jsem rychle zkontroloval, jak to jde Martině. Myslím, že už taky moc nepotřebovala, protože v pičce měla zastrčený tři prsty pravý ruky a mohutně se honila. Levačkou si dráždila poštěváček a začalo to s ní trochu cukat. To byla pro mě konečná a už se z mýho klacku valilo semeno. První mohutný výstřik dopadl Martině na bříško a kozičky, další trochu menší do ochlupení nad kundičkou. To si okamžitě smázla prstama na poštěvák, párkrát ještě zarejdila v pičce a už se chvěla a vzdychala v parádním orgasmu. Když jsme se oba vydýchali z tý rozkoše, utřel jsem Martině bříško a prsa od semene a oblékli jsme se. Protože spokojenost byla evidentně na obou stranách, domluvili jsme si, že si to příští týden zase zopáknem.

Už jsem se nemohl dočkat dalšího pátku. Šlapu k lavičce jak nadrženej (však jsem si to celý týden šetřil na dneska). Martina tam sedí jako vždy, ale je nějaká smutná. "Co se děje" povídám. A ona na to:"Dneska nic nebude, já to včera dostala. Ale ty si klidně posluž, já se ráda podívám ". Asi jsem se zatvářil trochu divně, protože dodala:"Jestli ti to je blbý, tak já ti s tím pomůžu". To už znělo zajímavě, tak jsem moc neváhal a hned jsem sundal kalhoty. Můj pták se na tu dívčí ruku asi dost těšil, protože se okamžitě postavil. Martina ho chytila a povídá:"Musíš mě trochu vést, já to chlapovi ještě nikdy nedělala". Tak jsem vzal její ruku do svý a začal s honěním. Nejdřív hezky pomalu, abych si to chvíli užil, ale tak jsem se těšil na výstřik, že jsem Martině pustil ruku a začal přirážet do tý její. Rychle pochopila jak na mě a tak netrvalo dlouho a už to ze mě lítalo na všechny strany. Martina toho měla plnou ruku, měla pocákaný legíny i triko a něco málo měla i na obličeji. Když jsem se uklidnil, tak jsme to ze sebe všechno setřeli a já Martinu pochválil, že jestli to bylo opravdu její poprvé tak je moc šikovná. Bylo vidět, že ji pochvala potěšila a prohlásila, že příště už zase spolu. A že když jsem byl tak spokojenej, tak si to můžeme udělat navzájem. S tím se nedalo nesouhlasit, jen jsem si řekl, že během týdne si to musím aspoň jednou udělat sám. To abych nepřijel tak nadrženej.

A takhle jsem si užíval všechny prázdninový pátky, dokud Martina na konci srpna nezmizela domů. Jen doufám, že příští prázdniny se u nás objeví zas. A tu lavičku musím udržovat v dobrém stavu, aby nám vydržela.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Poslední na závodech

  23. 2. 2015Neznámý autor

Lenka se před závodem cítila dost namotivovaná. Měla super kondici, v posledním roce se parádně vypracovala a každý si toho všimnul. Taky její fyzický výkon šel hodně nahoru. Ve škole při tělocviku předběhla všechny spolužačky o pořádný kus, a to byla jenom čtyřistametrová trať .Učitelka z ní byla úplně nadšená, takže ji hned nominovala na atletické závody, aby tam běhala čtyřstovku a štafetu. Lenka...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Grupáč, Mix

Typický víkend

  5. 6. 2015Neznámý autor

S mojí přítelkyní se vídáme jenom o víkendech, protože ona studuje na druhém konci republiky. Ale vždycky ke mně přijede, já totiž bydlím už v bytě sám, a tak si užíváme jeden druhého. No umíte si asi představit, jak to vypadá, když se celý týden nevidíme… Tak vám popíšu svůj typický víkend s Nelinkou, což je jméno mojí přítelkyně. Většinou to vyjde tak, že to Nela ke mně stihne ještě tím posledním...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Mix

Češtinářka 2

  19. 2. 2016Bobr

V sobotu jsem usoudil, že by nebylo špatné nafetovat trochu kyslíku, co už mi začínal scházet. Pod nohama mi křupal sníh a já se rozmýšlel, zda se raději nemám vrátit. Začal padat sníh a nepříjemně mě studil za krkem. Zanořil jsem hlavu do límce a rozhodl se jít domů. Zvednul jsem hlavu a přímo přede mnou stála slečna profesorka, jak jsme jí museli říkat. „Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No...  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Mix, Šukačky, Grupáč, Orál

Dychtivý medik

  10. 4. 2013Neznámý autor

Když jsem nastoupila na kolej, tak jsem okamžitě začala pokukovat po klucích, co se tam také vyskytovali. Moje poslední prázdninová láska byla zapomenutá, měla jsem chuť znovu flirtovat nebo se i doopravdy zamilovat. Jsem docela pohledná holka, a tak se mi dařilo sem tam nějakého toho velkoměstského hřebečka ulovit. A líbilo se mi to. Na chodbě koleje jsem však potkávala jednoho kluka, který vypadal...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Orál, Mix