Erotické povídky

Autor povídky:

Děda

Kategorie:

Další povídky od Děda:

Vloženo: 15. 5. 2023

Nová práce

Jmenuji se Honza a je mi 60 let. Minulý rok jsem byl po 20 letech propuštěn z práce a tak jsem přemýšlel co dál. Známý mě nabídl místo domovníka a údržbáře na středoškolském internátu. Po určitém váhání jsem to nakonec přijal. Hned první den jsem zjistil jednu přijemnou věc a to, že internát je pouze dívčí. Postupně jsem se zapracovával a seznamoval jak s ostatními kolegy, tak s dívkami.Těm bylo mezi 16 a 20 lety a většinou na ně byl krásný pohled. Holky si na mě taky pomalu zvykaly a protože jsem jim ochotně a většinou rychle opravil nebo zařídil vše, co potřebovaly, poměrně si mě oblibily.Dokonce mě začaly místo "pane" oslovovat "dědo". Čas plynul a holky si na mě zvykly natolik, že některé se už ani nestyděly a po chodbách poletovaly jen ve spodním prádle nebo šli ze sprch omotané jenom osuškou. Našly se i takové provokatérky, kterým jakoby náhodou vykoukla pod osuškou bradavka nebo kousek zadečku, což mě samozřejmě nevadilo.

Jelikož jsem už několik let vdovec, tak jsem práci praktikoval tak, že jsem si ráno přispal a pracoval jsem do pozdního odpoledne a podle potřeby i do večera.

Za pár týdnů už jsem většinu děvčat znal jménem a věděl na kterém pokoji bydlí. Byly ubytované po 2 a obzvlášť pokoj číslo 12 mě zajímal. Bydlela tam Lenka s Ivou a obě byly krásné, ale každá úplně jiná. Lenka měla velká pevná prsa a správnej ženskej zadek. Iva byla trochu jako kluk-prsa malá a boky skoro žádný. Pořád jsem dumal, jestli jsou holky lesby nebo jen tak blbnou. Občas jsem je viděl jak se vedou za ruce a fakt spolu trávily hodně času, ale přitom se spolu normálně bavily o klukách a randění.

Jednou jsem byl v práci zase do večera, už se chystám domů a najednou slyším ze sprch jekot jak siréna. Vběhnu tam a už se řehtám. 3 nahatý holky pištěj jak pominutý, ze sprcháče stříká studená voda a všude potopa. Letím zavřít hlavní uzávěr a už zjišťuju co se stalo.Ty nány blbnuly a přitom utrhly hadici od sprchy. A jak chtěly vodu rychle zavřít, prasklo jim plastový kolečko u baterie a voda jim nešla zastavit. Teprve teď jsem si mohl holky pořádně prohlédnout a byl to pohled božský. Tři nahatý sedmnáctky mokrý od hlavy až k patě. Dvě byly v rozkroku do hladka vyholený a Iva jen na krátko zastřižená. Hned se mě postavil, čehož si okamžitě všimly. Začaly se uculovat, přitom se balit do osušek a mizely na pokoje. Za půl hodiny přišla Lenka a prosila mě, jestli bych to opravil a nic na ně neříkal. S tím jsem neměl žádný problém a tím to skončilo.

Asi za měsíc za mnou přišla Iva jestli nemám mikrotužkové baterky. To jsem neměl a tak Iva povídá:"Tak to je průser, to asi budete muset se mnou k nám na pokoj".Vejdeme do pokoje a mě spadla brada. Na posteli leží Lenka úplně nahá, nohy roztažený a z kundy ji kouká vibrátor. Smutně se na mě podívá a povídá: "Pomoc nám dědo, došli baterky." Říkám :"To si neumite poradit jinak holky, máte snad prsty a jazyky". "Copak jsme lesby abysme se navzájem lízaly. Udělej s náma něco ty." Péro mě stálo jak zamlada, ale přece ho nebudu strkat do mladejch holek. "Tak já vás holky vylížu, ale nic víc." "Tak jó" radostně povídá Lenka a už tahá robertka z kundy jen to mlasklo. Natočí se na kraj postele, nohy pořádně roztáhne a už v ní rajtuju jazykem. Už musela být pěkně rozjetá, protože byla úplně mokrá a nádherně voňavá. Chvilku si s ní hraju a najednou cítím , jak se mě cizí ruka dere do kalhot. Kouknu doprava a tam Iva už taky úplně nahá ze mě stahuje kalhoty a začíná mě honit. Od někoho cizího jsem tohle už dlouho neměl a tak jsem s tím jazykem trochu přidal a za chvíli se už Lenka kroutí a vzdychá v orgasmu. To mě tak nabudilo, že to na mě taky začalo jít.

Trochu jsem se posunul a už stříkám Lence na bříško. V mém věku už toho není moc, ale i tak Iva povídá: "To je škody ", sehne se a z kamarádky to všechno slízne. "A teď druhý kolo, já chci taky vylízat ". " Vylízat tě můžu, ale se mnou takhle rychle za sebou nic nebude". "Uvidíme" řekne Lenka, která se už oklepala z orgasmu, strčí do mě, abych si lehnul a už má mýho ptáka v puse. A opravdu za chvíli už cítím jak mě zase roste. Kouření jsem nezažil opravdu hodně dlouho, takže nakonec asi nebude problém abych se udělal podruhý. Mezitím si mě Ivča nasedla nad obličej a začala mě jezdit po mým vyplazeným jazyku. Jak si to dělala podle sebe tak netrvalo dlouho a už se začala třást v začínajícím orgasmu. To mě tak vzrušilo, že jsem začal Léně stříkat do pusinky. Takže jsme se nakonec s Ivou udělali skoro současně. A najednou koukáme, že s Lenkou to taky nějak škube a ona ta potvůrka si to u toho kouření stačila ještě udělat rukou.

Když jsme se všichni vydýchali z těch orgasmů, tak mě holky přiznaly, že to na mě trochu nahrály a že to měla být odměna za tu rozbitou sprchu. Ale že se to rozjede takhle, to prý opravdu nečekaly.

Ani ne za týden za mnou obě přijdou a že pro mě zase něco mají. Kamarádka Jana, ta co s nimi tehdy byla v těch sprchách má mít rande a je téměř jisté, že dojde na sex. Problém je v tom, že je ještě panna a kromě toho, že se za to stydí se bojí, že ji to bude bolet. O jejím klukovi se totiž ví, že ho má fakt velkýho. Toho mýho už holky viděly a usoudily, že by to bylo v pohodě. Tak jsme to domluvily na druhý den, ono taky nač čekat. Všechny tři holky přišly ke mě domů, já koupil nějaký víno na uvolnění atmosféry, holky donesly lubrikační krém a ochrany a za Iviny a Lenčiny pomoci a podpory jsem Janičku o tu poctivost připravil. To bylo poprvé v mém životě, co jsem šukal pannu. A kupodivu to šlo docela hladce, ani to prý nebolelo. A Iva s Lenkou si to vedle nás zatím udělaly navzájem, takže nakonec jsme byli spokojeni všichni. Jenom pořád nevím, jestli jsou to lesby nebo ne.

Takový život na stará kolena jsem si ani ve snu nepředstavoval a jen jsem zvědav, co za další akce holky vymyslí .

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na chatě 1

  13. 8. 2017desdemon

Lukáš, Dan, Michal a Pepa byli kámoši snad už od školky. Kamarádství jim vydrželo i přes základku, střední a dokonce je neopustilo ani na vysoké a to i přesto, že Lukáš šel po maturitě do práce, Dan s Michalem se dostali na medicínu a Pepa začal na jiné univerzitě než oni dva, studovat architekturu. Do karet jim hrálo i to, že si našli přítelkyně, které se spolu okamžitě, jako zázrakem, zkamarádili...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Párty

Klenot v kalhotách

  10. 3. 2013Neznámý autor

Lumír před několika lety proslul tím, že nafotil sérii odvážných odhalených fotografií. Přineslo mu to jistou formu popularity, dostal množství nabídek k sexu od mužů i žen. Ty fotografie se totiž dostaly do několika erotických časopisů pod názvem Klenot v kalhotách – nejkrásnější penis roku 2009. Lumírovi tahle popularita nevadila, dostal totiž slušně zaplaceno, přesně věděl, do čeho jde, a homosexuály...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Bráchovi za zády

  6. 5. 2012Neznámý autor

Láďa bydlel na koleji se svým bráchou Jirkou. Jirka byl o rok mladší, ale ve všem si výborně rozuměli, mohli si popovídat, nehádali se. Ale jednu nevýhodu tohle pro Láďu mělo, stejně jako by měl jakéhokoliv jiného spolubydlícího. Nemohl si do pokoje přivést svoje přítelkyni Petru, a když k němu přišla na návštěvu, spíš se bavili tak nějak všichni tři dohromady. Stejně jako jeden večer o víkendu, kdy...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix, Prstění

Nemravný maturitní ples

  7. 4. 2018jentaknekdo

Poprvé jsem měla orgasmus, když mi bylo osmnáct. Musíte vědět, že pocházím z velice přísné rodiny. Až do té plesové noci jsem neměla dovoleno chodit na schůzky. Můj nevlastní otec (ten vlastní umřel, když mi byly tři) měl za to, že děvčata nemají chodit s kluky, dokud nejsou na vysoké škole. Ustoupil ale, a povolil mi jít na můj maturitní ples. Šla jsem tam s Filipem, kterého jsem znala ze třídy....  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Spanking, Teen