Erotické povídky

Autor povídky:

Děda

Kategorie:

Další povídky od Děda:

Vloženo: 22. 4. 2024

Úchylka

Už ve svých dvanácti letech jsem si uvědomovala, že jsem asi trochu jiná nebo divná. Nevím, jak bych to měla pojmenovat. Ne, nezjistila jsem, že jsem na holky. Měla jsem asi jiný problém. A protože jsem se cítila dost trapně, neodvážila jsem se na to zeptat kamarádek, natož pak třeba mámy. Já jsem se totiž strašně ráda počůrávala. A ne, že bych nevědomky neudržela čůrání, já to dělala cíleně. Třeba když jsem byla sama doma, tak jsem hrozně moc pila vodu, abych potřebovala na malou a když už to nešlo skoro vydržet, rychle jsem se převlékla do nějakých starších kalhotek a začala do nich pomalu učůrávat. Stoupla jsem si na chodbu před velké zrcadlo a pozorovala, jak se mě vepředu na kalhotkách začíná objevovat mokrej flíček, kterej se pořád zvětšuje. V rozkroku se mě začalo rozlévat krásný teplo a moč mě pomalu stékala po stehnech až na zem. Tam se začala dělat velká louže a já v ní šlapala a nakonec si do ní i sedla a dělalo mě to neskutečný blaho. Potom jsem to ale musela všechno setřít, kalhotky vyprat nebo vyhodit a sebe osprchovat. Ve sprše na mě většinou přišlo čůrání znovu, tak jsem to ze sebe pomalu vypouštěla, proud moči chytala rukama a někdy jsem se i odvážila trochu ochutnat. Bylo to slané a teplé, ale to mě nevadilo. Já si to prostě užívala.

Trochu jsem doufala, že s přibývajícím věkem mě to přejde, ale bylo to spíš naopak. A tak jsem na tom začala pracovat a vymýšlet nové a zajímavější praktiky mé úchylky.

Třeba když jsem zjistila, že moje babička používá pleny pro dospělé, jednu jsem jí tajně sebrala a vyzkoušela ji. Moc jsem nevěřila tomu, že to může fungovat a nikde nic neproteče, ale všechno bylo skvělý a po použití jsem měla oblečení úplně suché. Když jsem si oblékla volnější kalhoty nebo sukni, ani nebylo vidět, že mám něco takového na sobě. A tak jsem si koupila balík plen mojí velikosti, občas si nějakou vzala na sebe a vyrazila mezi lidi. Strašně se mě líbilo, když jsem s někým mluvila, třeba s prodavačem nebo kámošema a přitom začala čůrat do pleny. Nikdo nic nepoznal, ale mě to děsně vzrušovalo. Trochu tahle zábava lezla do peněz, protože pleny nejsou zrovna levné, ale tuhle radost jsem si dopřávala jen výjimečně.

Začala jsem ale vymýšlet jiné věci. Třeba jsem si oblékla volnější sukni, pod kterou jsem si nevzala kalhotky. A pak jsem si na nějakém veřejném místě dřepla jako že něco hledám na zemi a přitom začala čůrat. Kolem chodili lidi a mě to tak vzrušovalo, že jsem si někdy ani nevšimla, jak pode mnou vytéká pramínek moči. Určitě si toho někdo musel všimnout, ale mě to bylo úplně jedno. Párkrát se mě podařilo si při tom sukni trochu počůrat, ale ani to mě nevadilo.

Jindy jsem zase šla na malou někam stranou, ale tajně jsem doufala, že mě u toho někdo přistihne, což se mě i párkrát stalo. To bylo teprve vzrůšo.

Jak léta plynula, postupně jsem si začala zjišťovat všechno o mojí úchylce. Teď už vím, že se tomu říká piss a že se to dá provozovat i ve více lidech. Začala jsem toužit po tom, abych si to vyzkoušela. Jenže kde někoho najít?

Poštěstilo se mě až na jedné firemní akci. Kromě kolegů tam byli pozváni i naši obchodní partneři. Trochu se popilo a zábrany šli stranou. Já se šla ven trochu vyvětrat a přitom si řekla, že se v přírodě i vyčůrám. Vyhrnula jsem si sukýnku, stáhla kalhotky a dřepla si. Když už jsem skoro začala, najednou za sebou slyším kroky a z poza stromů vyšla jedna naše partnerka. Rozepnula si kalhoty a stáhla je najednou i s kalhotkama a vtom si všimla, jak tam sedím a chystám se dělat to samý, na co se připravuje i ona. Vyhrkne jen "Pardon, ale já už to nevydržím" a začala mohutně močit. Tak jsem na nic nečekala a začala jsem taky. Přitom jsem po očku pozorovala paní a všimla si, že i ona pozoruje mě. Když bylo vykonáno, shodly jsme se, že to bylo úžasný a že si to spolu dneska určitě zopakujeme. Zašli jsme na bar a začaly si povídat, dost jsme popíjely a tak jsme se navzájem začaly svěřovat. A zjistila jsem, že Dana ( tak se mě nová známá představila) má podobnou úchylku jako já. Dost mě to potěšilo, už jsem si totiž nepřišla tak divná, když vím, že v tom nejsem sama.

Začaly jsme se s Danou docela pravidelně scházet. Vždycky u některé doma. Nejdřív jsme si jen povídaly a trochu popíjely a po nějaké době, když jsme začínaly pociťovat malou potřebu, jsme se přesunuly do koupelny a tam se navzájem pozorovaly při močení. Po čase jsme zjistily, že nejlepší je pít hodně piva, po tom se trochu odbourají zábrany a hlavně člověk potřebuje hodně a často čůrat. To nám vyhovovalo a tak se z nás začaly stávat milovnice piva. Zároveň jsme vymýšleli čím dál tím větší "čuňárny". Na netu jsme si hledaly různá videa na tohle téma a potom ty věci zkoušely v praxi. Jedna si lehla do vany a druhá na ni z výšky poustěla proud moči, nebo ve sprchovém koutě jsme si navzájem čůraly po rukách a nohách a nakonec jsme se odhodlaly i k tomu, abychom jedna druhé načůraly do pusy. Vždycky nás to tak vzrušilo, že jsme si ty počůraný kundičky navzájem vylízaly a vyprstily, až jsme se obě parádně udělaly.

Takhle jsme si užívaly mnoho měsíců, když jednou Dana pronesla: "Chtělo by to chlapa, nedáme si inzerát?" A tak jsme to zkusily. Napsaly jsme: Dvě kamarádky hledají muže k občasným společným piss hrátkám. Nějakou dobu se nic nedělo, až jednou večer mě volá Dana, že se jí někdo ozval na náš inzerát. Pozvala ho prý na druhý den k sobě domů a určitě mám taky přijít. Sama by to prý nedala.

Druhý den jsem k Daně dorazila trochu dřív, abychom se mohly psychicky připravit na toho pána. Když se ozval zvonek, trochu jsme znervózněly, ale protože už jsme si daly něco na kuráž, tak šla Dana odhodlaně otevřít. Nevěděla jsem, co mám čekat, ale když náš návštěvník vešel do místnosti, zažila jsem totální šok. Ve dveřích totiž stál můj dlouholetý kolega z práce. Okamžitě jsem zrudla jak rak a hanbou bych se nejraději zavrtala do země. Ale zároveň jsem zaregistrovala, že i kolega je notně překvapený a taky pěkně zčervenal. Po počátečním šoku jsme se trochu uklidnili, navzájem se představili a Daně jsme vysvětlili, proč jsme byli oba tak vyděšený, když jsme se poprvé uviděli. Dana se tomu docela smála, což notně uvolnilo atmosféru. K tomu přispělo i to, že jsme si všichni nalili skleničku a tu trapnou chvilku zapili. Potom jsme začali vést nezávazný rozhovor o všem možném a mě najednou Jirka, jak se náš návštěvník jmenoval, připadal jako docela fajn chlap. Přitom v práci jsme se moc nemuseli a vlastně jsme se spolu nikdy moc nebavili. Nakonec se řeč stočila na to, proč jsme se vlastně setkali a začali to probírat aspoň teoreticky. Jirka přiznal, že má přítelkyni, ale ta by na piss hrátky nikdy nepřistoupila, on ale naopak po něčem takovém už dlouho touží. My jsme zase přiznaly, že už něco takového spolu s Danou provozujeme delší dobu a chtěly jsme trochu změnu. Jirka navrhnul, ať mu pro začátek něco předvedeme a že se potom přidá. S tím jsme souhlasily, jen jsem si ještě musela dát skleničku na kuráž, abych se před kolegou tolik nestyděla svléknout. A vlastně já se úplně svlékat nemusím, nechám si pro začátek spodní prádlo. Však sebou mám náhradní, a ne jedno. To už si po předešlých zkušenostech beru automaticky.

Obě jsme se tedy svlékly do prádla a protože už jsme toho všichni dost vypili, potřeba na mě opravdu už nějakou dobu přicházela. Tak jsem neváhala, lehla si na zem, roztáhla nohy a pomalu jsem začala čůrat. Dana okamžitě přiklekla ke mě a ty pročůraný kalhotky mě začala olizovat a přitom si dráždit rukou svůj rozkrok, na kterým se už taky začal dělat mokrej flek. Začala jsem si to užívat, takže mě bylo úplně jedno, že na nás zírá Jirka. Jen jsem si stačila všimnout, jak se mu v rozkroku začíná dělat obrovská boule. Asi už to nemohl vydržet, protože si rychle začal rozepínat rifle. Jedním tahem je ze sebe stáhnul i s trenclema a už před náma stál se vztyčeným čurákem, kterého si lehce dráždil rukou. Vypadal, že se každou chvíli udělá, ale to jsem nechtěla dopustit. Vysmekla jsem se zpod Dany, stáhla si podprsenku a řekla: "Pojď se udělat mezi moje kozy, Dana ti ho podrží." Zůstala jsem sedět, Jirka si přiklekl přede mě a Dana ho chytla za ztopořenýho ptáka. Vsunula ho mezi moje trojky, já si je přimáčkla rukama a začala mu ho pomalu honit. To už Jirka nevydržel, začal se chvět a už z něj lítala mrdka. Měla jsem ji na kozách, na krku i na bradě a začala mě stékat až na kalhotky, které jsem už měla řádně prochcané. "A teď ze mě tu mrdku spláchni svojí močí, ale hezky pomalu, ať si to užiju" poručila jsem Jirkovi. " Moment, já se přidám" vyhrkla Dana, stáhla si promočený kalhotky a stoupla si nad nás čelem k Jirkovi, takže měla kundu ve výšce jeho hlavy. Na nic nečekala a hned začala na Jirku čůrat. Ten se okamžitě přidal, vzal si svůj stále stojící klacek do ruky a začal s ním hýbat na všechny strany tak, aby ze mě to semeno opravdu všechno smyl. Já jsem byla tak vzrušená, že jsem pomalu taky pořád učůrávala do kalhotek, ale protože pode mnou už bylo strašný mokro, tak jsem to ani nevnímala a jen jsem čekala, kdy na mě přijde orgasmus. Dana už taky dočůrala, popadla Jirku za hlavu a vtlačila si ji do rozkroku. Jirka neváhal ani vteřinu a okamžitě ji do ty prochcaný pičky vrazil jazyk a začal ji mohutně vylizovat. Já se mezi tím už stačila přes ty mokrý kalhotky uspokojit rukou a abych jen tak nezahálela, začala jsem ho Jirkovy honit. Akorát totiž dočůral a plně se věnoval Danině kundě. Ta už se nezadržitelně blížila k orgasmu a byl to úplný výbuch. Celá se třásla, kundičku si roztahovala rukama a mohutně ji tlačila na Jirkův jazyk. Toho to tak vzrušilo, že v mé ruce už zase začal stříkat.

Když jsme se všichni trochu vzpamatovali z prožitých orgasmů a rozpletli jsme svoje těla, Dana na mě koukne a řekne: "Vždyť ty jseš už zase celá ulepená od semene, nemáš tam Jirko ještě něco na omytí?" "Něco by tam ještě bylo" povídá Jirka a začne se zase přesouvat nade mě. Dana opět nezaváhá, popadne ho za ptáka a v okamžiku, kdy Jirka začne močit, mě tím proudem omývá jako kdyby kropila hadicí záhonek. A protože toho má Jirka v zásobě ještě dost, tak mě Dana stačí celou od toho semene omýt.

Když je po všem, začne ta méně zábavná část a to je úklid. Nejdřív ze sebe stáhnu úplně mokrý spoďáry a už se vůbec nestydím, že jsem nahá. Vždyť jsem vlastně už byla jediná, kdo měl něco na sobě. Ostatní to ze sebe postupně dávno svlékli, jak Dana podprdu tak Jirka košily. Nazí jsme všechno uklidili a potom se šli všichni pořádně vysprchovat. Dana byla doma, ta neměla s čistým oblečením problém, já si čistý prádlo přinesla a Jirka to ze sebe stačil včas všechno sundat, ale prohlásil, že příště si taky raději donese něco náhradního. "Teda doufám, že nějaký příště bude holky, bylo to totiž neskutečně skvělý." Ujistily jsme ho, že my určitě zas něco podnikneme a protože i my jsme byly nadšený, tak je samozřejmě zván. A může prý vymyslet, co za čuňačinky budeme provádět příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Mazlení na dětském hřišti

  2. 10. 2009Neznámý autor

Začaly podzimní plískanice a jelikož jsem docela zimomřivá, vůbec se mi to nezamlouvalo. Byla jsem zalezlá doma a nevystrkovala ven nos, jenže s dětmi nebylo k vydržení, potřebovaly se vyblbnout. V neděli konečně aspoň na chvíli vykouklo sluníčko a tak jsme rychle vyrazili na dětské hřiště, které nám nově postavili.
Můžu říct, že přes okno to počasí vypadalo líp. Hned mi naskočila husí kůže a začalo...  celá povídka...
Kategorie: petting, Prstění, Petting, Exhibicionisté, Extrémy, Zralé ženy

Síla hormonů

  21. 5. 2013Neznámý autor

Chtěla bych vám vyprávět o jednom svém zážitku, který se týká naprosto dokonalého milování. Určitě si říkáte, že píše nějaká další pipka, která jednou zažila sex se svíčkami nebo něco podobného, a hned to považuje za vrchol svého milostného života. To ale vůbec ne. Ani to slovo „dokonalý“ nemyslím ve smyslu, že bych v tu chvíli cítila lásku naplno nebo do mě partner divoce bušil… Svůj dokonalý sex...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Užij dne

  24. 11. 2023Skálinka

Tahle čtvrť mimo hlavní cesty kousek za koncem města byla svět sám pro sebe. Staré dvojletkové baráky byly udržovány trochu násilím, ale ti, co v nich bydleli, byli rádi, že mají docela solidní střechu nad hlavou a nájemné odpovídá víc jak sedmdesátiletému věku jednotlivých domů, případně už byli i majiteli, protože v rámci nějakého kola privatizace se zde nabízely jednotlivé byty sice tehdy za skoro...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění, Petting, Orál, Teen, První sex

Narozeniny, díl II.

  1. 3. 2020Stalinka

Ráno je probudilo horko a vydýchaný vzduch k zalknutí. Denní světlo zahnalo veškerý strach z nočního vyprávění a děvčata se se smíchem dala do úklidu a přípravě snídaně. Na pláži doposud nikdo nebyl a tak si hned zabraly ta nejlepší místa. Hned po snídani předaly Magdě dárky a gratulace a všechny najednou se vrhly do vody. Bylo jim skvěle. Pláž se postupně naplnila dalšími návštěvníky a za chvilku...  celá povídka...
Kategorie: Anál, První sex, Teen, Mix