Erotické povídky

Jako telátko

Tihle asi o tři roky starší kluci se s Liborem nikdy moc nebavili. Patřili k výkvětu místní zlaté mládeže a v zásadě páchli většinou průšvihů, které se ve městě provalily, takže ani nebylo moc o co stát. Proto ho zájem všech tří při cestě městem dost překvapil. Že ho zvali večer do jejich oblíbeného baru, mu bylo dost podezřelé, ale z druhé strany lákavé. S nimi by se dalo zažít něco neobvyklého. Rozhodně víc, než se spolužáky z gymplu, i když už byli všichni čtvrťáci a chystali se  na jaře k maturitě. Což byl jeden z nejčastějších námětů jejich diskusí, nutno říct, že dost stresujících a ne příliš zábavných. Ne že by byl socka, který musí dvakrát obrátit každou korunu, ale sebevědomé pozvání, že posezení je na účet společnosti starších pánů, nebylo opominutelným argumentem. 

Večer v baru nevycházel z údivu. Čekal buďto výslech k nějakému problému, který mohl starší kluky zajímat, nebo nařízení úkolů, které je nezbytné nejlépe okamžitě splnit.  Místo toho nezávazné klábosení o životě, včetně školy, kterou někteří z nich před pár lety taky absolvovali, nějaký ten panák, ale měl jej nejraději do koly. Jednak jeho popíjení nemohl někdo donést tátovi, když má před sebou jen obyčejnou kolovou skleničku a druhak, síla lepšího rumu nebyla taková a všechno mu to děsně chutnalo.

Teprve po delší chvíli se stočil hovor na jeho tátu, který byl veterinářem. No z toho už nebyl moudrý vůbec. Že by chtěli jít tihle flákači studovat zdraví zvířátek,  mu nepřipadalo ani trochu reálné. A že by byli chovatelé, no to už vůbec ne. Začalo se mu v hlavě částečně rozsvěcet, když se ho ptali, jestli má přístup do jeho veterinární ordinace a k lékům. Sice by nějaký ten fet u  nich čekal, ale že by se naučili vařit pervitin, no to bylo příliš složité a snazší bylo si cokoliv, o co měli zájem, koupit. Rozhodně ani náhodou  nedřeli bídu s nouzí. Spíš by od nich čekal třeba vykradenou lékárnu, aby mohli směnit blistry tabletek za hotový produkt. Ovšem neměl ani nejmenší tušení, co by se dalo použít z veterinárních léčiv. Teprve otázka na konkrétní roztok ho trochu zorientovala, ale že by obsahoval nějaký efedrin, ze kterého se perník obvykle vařil, to se mu nezdálo. Navíc toho nechtěli bednu, stačila jedna ampule. Co z ní můžete připravit ? Hořlavé to není, jedovaté taky ne, hotová záhada.

Táta dělal terénního veterináře, takže kravičky a prasátka, koně, ovečky, věčně někde u sedláků. Spotřeba léčiv byla úměrná velikosti pacientů. Dost často mívali kolem půl tuny i víc. Soukromý veterinář to nemá lehké a tak se využívaly všechny nakoupené zásoby, aby se pokud možno nic nevyhodilo. Třeba některé prošlé léky jde použít při správné koncentraci jako dávidla či projímadla a podobně. Jedna malá ampulka se ztratila jako nic. Sice měl Libor trochu staženo, protože netušil, na co ji tihle experti chtějí, no ale každá sranda něco stojí, tady zatím jen trochu odvahy. Za to se dožil od party uznání a poplácávání po ramenou, i když moc netušil proč. Vvšechno se měl ale dozvědět při pozvání jeden pátek na zcela soukromý dýchánek do vilky rodičů jednoho z nich. 

Alkoholu bylo co hrdlo ráčí, něco k zakousnutí taky, ovšem nejvíc se mu líbila Andrea, která ještě loni chodila na stejnou školu jako on. Teď už někde pracovala a i když pochyboval, že by si ho někdy všimla, byl to kus ženské. Nadprůměrné poprsí, navíc zdůrazněné pušapkou a dost obtaženým svetříkem, sukýnka jen té nejnutnější délky, aby jí okolí neobdivovalo kalhotky, což ovšem platilo, jen když stála. Nyní vsedě na gauči nebylo pochyb o tom, že jsou krajkové a moc toho nekryjí. Kluci se s ní bavili zcela nenuceně a normálně, žádné narážky či dvojsmyly. Něco ze špiritusu sice ucucla taky, ale jen tak úměrně, aby se neřeklo, ale aby se taky v tom houfu vlčáků neopila. Kdo ví, co by si k ní potom chtěli dovolovat a nedej bůh, aby jim vycházela vstříc, kdyby poslechla touhy svého těla. Musí se kontrolovat a to ve stavu opilosti nejde. Dívka ztratí dobrou pověst jen jednou. Tak honem kolu na zapití.

Rozhodně nebyla ve svých dvaceti poctivá panna. I když své dosavadní sexuální partnery nepočítala na desítky, přece jen už si něco v životě užila. Začátky byly spíš trapné, protože vrstevníci ze střední potřebovali hlavně vlhkou a krásně teplou vagínu, aby ulevili tlaku spermatu ve varlatech. Partnerka byla důležitá v tom, že právě měla tu vagínu, ve které jim bylo tak dobře, ovšem neměli čas se zabývat jejími pocity. Dovnitř ven, dovnitř ven a honem vysemenit, než si to holka rozmyslí. Případně ještě bleskově znovu, je-li ochotná ještě držet. A Andrea toužebně vyhlížela na obzoru ten neskutečně krásný orgazmus, který však zpravidla nestačil přijít. 

Co je to milování pochopila až trochu později, to už jí bylo skoro osmnáct. Soused z patra se rozvedl a jeho žena odešla k tomu daleko lepšímu, který měl na řece hausbót, na němž milování bylo tak romantické, jen si v té vášni nestačila všimnout, že už se rozvedl dvakrát, platí na tři děti a kromě hausbótu nemá žádný byt. No, kdo chce kam … Nicméně její manžel, který se snažil zabezpečit její blahobyt, najednou zůstal opuštěný, protože netušil, že jeho drahá bývalá si našla něco podle svého vkusu. Sice její nový partner měl pinďoura o něco menšího, než manžel, ale dokázal jí tak krásně chválit a hučet do hlavy, že změkla v kolenou a odešla k němu.

Opuštěný manžel se krátce užíral, mužská ješitnost je mužská ješitnost, ale do reality ho vtáhla potřeba pečovat o svoji zmenšenou domácnost. Pračka se sama nenaplní. A najednou si uvědomil, že honit si pinďoura není ta největší možná zábava, když u toho nemá ňadro v ruce a bradavku v puse. No co, chlap před třicítkou, s bytem, autem, finančně zajištěný, to by bylo, aby se nějaká nenašla. Každý den, při příchodu domů, koukal, kde je ta fronta ženských za dveřmi a ono nic. Vypravil se tedy do jedné z místních vináren, ovšem dopadl stejně. Ona ta slečna, která se s ním nenápaně seznámila u baru, nejdřív vypadala ohromě sympaticky, byla nevtíravě načančaná a střídmými slovy vyjadřovala obdiv k jeho inteligenci i půvabům. Dokonce se při tanci nechala dost těsně přitisknout, až se mu začal topořit, protože takhle z blízka  už ženské tělo nějaký čas necítil. Jenže potom mu předložila svůj ceník a to ho vrátilo do reality. 

Jeho poblém vyřešily hrušky. Když jednou vlezl do výtahu se slečnou od sousedů, které nevěděl, jestli tykat nebo vykat, protrhl se mu papírový pytlík s hruškami, které mu ze zahrádky donesl kolega. Andrea se iniciativně sehnula, aby mu pomohla sbírat, takže se napřed srazili hlavami a potom nevěděla co s plými rukami ovoce. „Kdybys byla tak hodná a pomohla mi s tím aspoň za dveře,“ žadonil. Následovalo pozvání na kafe, okamžité, ne jen tak na někdy, a k tomu najednou byla na stole načatá láhev docela dobrého vína. Krásně se s ním povídalo, byl tak kouzelně dospělý, ve většině problémů měl jasno. Ale druhá sklenička vína mírně odstranila odstup. Po třetí skončili na gauči ve vzájemném objetí a za necelou hodinu spěchala Andrea domů, poprvé po orgazmu při milování s mužským. Dokonce po dvou. Protože pán před třicítkou ví, co je milostná předehra a jak rozvášnit mladou dívku. Nemohla ten zážitek vydýchat, tak to bylo krásné a nakonec si přiznala, že by chtěla znovu. Nemusela čekat dlouho. Opuštěný chlap to potřeboval a najednou to blaho, mladé koťátko a kdykoliv po ruce ve vedlejších dveřích v baráku. No prostě sen.

Jejich vzájemné schůzky plné vášně byly neskutečně krásné a oba si je užívali všemi smysly. Andrea konečně pochopila, že milování není jen těch pár rychlých pohybů mezi roztaženýma nohama a zaneřáděné kalhotky,  které cestou domů studily. Ale požitku moc ne. Po pár setkáních jí zachutnalo nejen milování, ale i partnerův penis. Po počátečním ostychu se z ní stala vášnivá kuřačka a v zápětí na to i polykačka. Tedy ne že by sperma bylo tak vynikající delikatesou, ale když on jí za to projevoval tolik vděčnosti. Měla požitek z toho, že on má takovou radost. Jenže nic netrvá věčně. Souseda si konečně všimla jedna rovněž rozvedená kolegyně z práce a co by to bylo za chlapa, kdyby odmítl roztouženou dámu. A v pokročilém věku už se nemusí chodit měsíce jen tak za ruku. Takže se sestěhovali, hlavně po jejím mírném, ale rezolutním tlaku. A  Andrea měla utrum.

Na sex nezanevřela, ale bylo to horší s milenci. Protože dostat se k těm starším a šikovnějším nebyla zase taková sranda. I když ti mladší o něco  vyspěli, pořád jim ten gryf zkušeného ženáče chyběl. A tak pozvání jednoho z party místních sígrů bylo docela zajímavé, protože nevěděla, co od něj čekat. Rozhodně nebyla žádné levné zboží, na které stačilo kývnout prstem. I když patřila k těm hezčím holkám ve městě, každého na první pohled zaujala její hustá kaštanová hříva a pokud na sobě neměla zimní bundu, i docela odrostlé čtverky, provázela ji pověst té hůře dostupné. A kdo by si takovou holku někam zval, když nebylo jasné, jak dopadne. A tak teď ucucávala kolu mezi čtyřmi kluky a vedli úplně nezávadné a nezávazné řeči o ničem.

Ani si nevšimla, že se s ní něco děje. Nejprve to byla taková otupělost k okolí a pak ztráta sebekontroly. Šéf party poněkud napjatě sledoval hodinky, protože těch pár kapek záhadné látky ve skleničce s kolou by mělo začít působit a slěčna by měla poslouchat, jako telátko, které dostalo od veterináře to samé. Nutno říct, že jeho informace byly přesné a ověřené ze dvou zdrojů. Proto sledoval hodinky, neboť nedovedl poznat začátek účinku. Konečně se odvážil.

„Tak Andreo, zajímá mě tvoje prádlo. Ukaž mi, jakou máš podprsenku.“ V zátylku mu trnulo, jestli látka opravdu zabrala, jestli dívka nezačne vyvádět a odcházet. Nezačala. S nepřítomným pohledem si vyhrnula svetřík a ukázala svá bujná ňadra, krytá docela pěknou světlemodrou podprsenkou s tmavomodrými aplikacemi. Tohle dáma nenechává náhodě, i když neví, jak to vše dopadne, přece jen první dojem je první dojem a prádlo by tomu mělo odpovídat. Sice doufala v přízeň jen jednoho ze skupiny, toho, který ji zval, ale život je někdy dost složitý. A tak tady teď stála mezi pány se skoro odhaleným impozantním poprsím a vůbec neregistrovala, co se kolem ní děje.

Další pokyny na sebe nedaly dlouho čekat. Jen se kluci nevěřícně přesvědčili, že poslouchá jak hodinky, následovaly kalhoty,  kalhotky a nakonec i ta velmi pěkná a rajcovní podprsenka. Stála mezi nimi odevzdaně úplně nahá. Tak si ji všichni osahali a bylo vidět, že je to božské dívčí tělo nenechává tak úplně chladnými. „Jdu první,“ vykřikl šéf party a odvedl Andreu ke gauči. Poslušně roztáhla nohy a ukázala mu i vnitřek růžové kundičky. Honem se do ní zabořil, neboť jej situace tak vzrušila, že hrozila ejakulace ještě před zahájením soulože. Uspokojení mu netrvalo dlouho a Libor koukal jak jojo, protože porno takhle z blízka ještě nikdy neviděl. Nutno říct, že šéf byl ohleduplný a ejakuloval Andree na břicho. „Vemte si pitomci prcgumy, aby nám neotěhotněla. A kdyby se náhodou něco řešilo, nenajdou se vaše spermie při výtěru pochvy.“ Myslel dopředu na všechno. Ono nešlo ani tak o první výstřik, ale ti nadrženci se určitě těšili, že si dovádění zopakují a pokud by jim nejaké dětičky zůstaly ve ztopořeném a pořádně nevyždímaném příru, mohla by otěhotnět zcela spolehlivě zrovna tak při pokračování. 

Všichni tři členové sígrů si ulevili od prvotního přetlaku a jeden z těch nadrženějších chtěl nastoupit na druhé kolo. „Počkej, ještě na ní nebyl Libor. A víte, že  bez něj by tahle legrace nebyla,“ zadržel ho spravedlivý šéf. Libor měl sice oči jak houpací kůň a nemohl se dění kolem něj nabažit, ale nějak mu nedošlo, že  by mohl mít nárok na stejné uspokojení taky. Jeho dosavadní sexuální zkušenosti nebyly nijak bouřlivé a v podstatě by je mohl spočítat na prstech jedné ruky. A najednou tohle, ovšem před zraky dalších tří aktérů.  Byl to nápor na psychiku. Ovšem po jejich vzoru spustil kalhoty na půl žerdi, pinďour mu stál, tak se vecpal mezi Andreiny nohy a po jednom nezdařeném pokusu se správně trefit, byl uvnitř. No to bylo něco ! Zatím o něj obvykle stály jen mladší holky a hlavně místo pro milování bývalo problémem. Několikrát to zkoušel v parku na stojáka, ale pořád mu vyklouzával, takže nic moc a obvykle to končilo vyděšeným – támhle někdo jde a bylo po hehe. Po vzoru dalších účastníků diskoték se snažil dívku dostat do ztemnělého zákoutí chodby, ale tam to taky nebylo nic moc a slečnám obvykle vadili slídilové, kteří se na ženskou nezmohli, tak se alespoň koukali, jak to jde těm šťastnějším. A najednou takovýhle luxus. Dáma úplně nahá, takže nebudou překážet ty protivné kalhotky odšoupnuté na stranu a prsa celá volná, ne jen tak trochu povyhrnutá podprda. Prezervativ mu vůbec nevadil. Lepší s pláštěnkou, než nic a rozhodně by pak neměly být problémy, kdy ho vytáhnout. 

Hlavně ho těšilo to, že to byla nejmíň o rok starší holka a měla tak božské tělo. A co bylo nejlepší, neměla žádné řeči, kterými by ho dirigovala co jí vadí a co by měl dělat jinak, aby jí nepomačkal oblečení, nerozcuchal účes a nebo po ní nepožadoval nějakou pozici, která jí nepřipadala pro ni dost důstojná. Ukázněně držela, dokud se neudělal. A stejně pak nechala, aby si s ní ostatní pánové dělali taky co chtěli. Jeden z nich se jí snažil dobýt zadeček, ovšem pořádně netušil, jak na to. Vzrušovala ho představa, že by ji mohli s některým kolegou napíchnout z obou stran. Ake nějak se jim to nepovedlo. Jednak neměli žádný lubrikant a druhak měli trochu strach, když to tak moc nejde, aby ji třeba nenatrhli. To by se pak špatně vysvětlovalo, až se probere.

Po dvou kolech byli kluci z nejhoršího ven a dál už nějak na další sexuální zážitky nespěchali. Dokonce se zase vrhli na jídlo a pití. Ovšem už paní učitelka ve školce a maminka v pokojíčku doma je učily, že je po sobě třeba uklidit. Se svlíkáním slečen už nějaé ty zkušenosti měli, ale ani jeden z nich ještě holku neoblíkal. Tak začali studovat taje dívčího prádla, aby kalhotky nebyly předkem dozadu a kšandy podprsenky se nekroutily jinak, než mají. Se svetříkem a kalhotami nespěchali a když všichni, co tady nebyli doma, odešli, odvedl si ji pan domácí do svého pokoje a nechal ji spát ve své posteli. Nakonec se svékl do boxerek a stulil se vedle ní.

Ráno se Andrea nestačila divit, kde to je, co má na sobě a podle pocitů tam dole usoudila, že snad něco bylo. Sice si nic nepamatovala, v koupelně zkontrolovala, zda někde nejsou zbytky spermatu, nikde nic, ale cítila to tam nějaké použité. A navíc se probudila s jiným partnerem, než který ji pozval na dýchánek a  se kterým by byla ochotna něco málo prožít. Asi pověsti o  téhle partě nepřeháněly. Tady byla naposled. A to ještě nevěděla všechno. Naštěstí.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Hledám pár na odpanění

  5. 6. 2015Neznámý autor

Ahoj všem na této seznamce, jmenuju se Žanda a je mi osmnáct let. Jsem střední postavy, měřím asi 165 cm a vážím kolem 60 kg, mám dlouhé tmavé vlasy po lopatky a hnědé oči jako čokoláda. Postavu mám myslím pěknou, snažím se o sebe docela dbát a dělám i sporty, takže jsem trochu baculatější, ale pěkně tvarovaná. Aspoň lidi to říkají. Mám ale takový problém a právě proto píšu sem na seznamku. Jsem totiž...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Teen, Mix, První sex

Sbírání zkušeností

  1. 12. 2014Neznámý autor

Stará známá pravda je to, že většina mladých mužů touží po sexu se starší, zralou a cílevědomou ženou, která dávno ví, jak svoje tělo používat, a je taky ochotná se o svoje zkušenosti podělit. Taky je ráda, když jí vypráší kožich takový mladý kanec, který má dlouhou výdrž a zmákne klidně několik kol za sebou. Tyhle ženský jsou většinou dračice – někde jsem myslím četl, že je to způsobený hladinou hormonů,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Petting, Mix

Přistižen

  5. 1. 2014Roman

Jsem pořád nadržený a každý den bych nejraději šukal. Občas není s kým a tak když mám možnost, vytáhnu svůj penis s kalhot a aspoň si ho honím. Čtu si při tom na internetu nějaké erotické povídky. Vždy si dávám pozor, aby mne nikdo nepřekvapil a abych si to užil. Jenže naposled se to nepovedlo, seděl jsem v kanceláři, bylo po páté hodině, ve firmě už nikdo nebyl a já dostal chuť. Večer nebyla příležitost,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Orál, Anál

Šukačky na festivalu

  29. 3. 2014Neznámý autor

Tak jo! zasmála se opile Monika, zvedla se ze země a odešla s Erikem opodál za jeden ze stromů. Erik ji tam opřel o silný kmen a hezky se na ni přimáčknul. Začal ji líbat a u toho ji taky velmi zvídavě osahával. Monika chutnala trochu jako putyka, protože předtím kouřila jednu cigaretu za druhem a hojně to zalévala pivem, ale Erikovi to zas tak nevadilo – hlavně když se teď nechala vyhecovat, že mu...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Exhibicionisté, Mix