Erotické povídky

Fotky

Ta krásná teenagerka byla na různé ‚situace‘ zvyklá a někdy byla dokonce pyšná na to, že se dostala do potíží. Byla rebelka a byla na to hrdá. Jenže tentokrát, pomyslela si, se jí to možná trochu vymklo z rukou.

Když jela výtahem v tom velkém honosném hotelu, vzpomínala na události, které k tomuto okamžiku vedly. Polkla a snažila se ovládnout své nervy. Když si vzpomněla, jak si Denisovi a Olivii stěžovala, že nikdy nemá peníze a že ji vůbec nic nebaví, cítila, že jí tváře rudnou z toho, jak byla malicherná.

Také si vzpomněla, jak jí Olivie všechny ty peníze vrazila před obličej. S Denisem oba při pohledu na tolik hotových peněz docela oněměli.

Natálie chtěla vědět, kde k nim přišla, a byla v šoku, když jí její nejlepší kamarádka a důvěrnice od páté třídy řekla, že za ně prodala svoje tělo.

„Co myslíš tím 'prodala svoje tělo'?“ Natálii se vzrušením zlomil hlas.

„Mrdala jsem s jedním starým chlapem za peníze. Bylo to snadný, a dokonce jsem si to užila.“ Olivie se zasmála kamarádčinu šokovanému výrazu.

„Fuj! To je sprostý,“ vypískla Natálie. „Nemůžu uvěřit, že jsi něco takovýho udělala, a ještě ke všemu se starým chlapem.“ Olivie však získala její plnou pozornost a možná dokonce k odvaze své kamarádky cítila jistý obdiv. „No tak nám o tom povídej, Olivie! Pověz nám, co jsi dělala! No tak, vysyp to všechno!“

Denis tiše seděl na Natálčině posteli a díval se na obě dívky. Nebyl si jistý, jestli se mu tohle odhalení líbí. Koneckonců, neměli snad s Olivií chodit spolu?

Když však seděl a poslouchal její výklad o tom, jak si ty peníze ‚vydělala‘, uvědomil si, že se mu v džínách dělá boule. Zkřížil nohy a doufal, že si toho holky nevšimnou.

„ ...No, já tam jen stála. On přišel ke mně, vdechl mi do obličeje alkoholový výpary a řekl: ‚Zlato, chceš si vydělat tisícovku?‘ Já na to: ‚Koho mám zabít, pane?‘ Ten blbej kozel se jen smál a chňapnul po mně.“

Natálie se už nedokázala ovládnout. Hupsla na postel vedle Denise a obrátila se na Olivii: „Nemůžu uvěřit, že jsi mrdala se starým chlapem! Co jsi dělala dál? Svlíkli jste se do naha? Jaký to bylo? Kde jste to dělali...?“ Otázky se z ní jen sypaly.

„Buď chvíli zticha, Naty, a já ti to řeknu.“ Olivie si přisedla k Denisovi z druhé strany. Podívala se mu do rozkroku a usmála se: „Vidím, že aspoň Denisovi se moje vyprávění líbí.“

Obě dívky se zadívaly na stan v Denisových džínách, zatímco on seděl rozpačitě mezi nimi.

Vyhrkl (a tvář mu zrudla): „No tak, holky, nechte mě na pokoji a ty pokračuj v tom svým pitomým příběhu, Olivie!“

Olivie se nad svým přítelem slitovala a nahnula se přes jeho klín, aby Natálii dovyprávěla zbytek svého příběhu. „Řekla jsem mu, že jsem panna a jestli chce dostat můj věneček, bude ho to stát dva tisíce. Začal bejt opravdu vzrušenej, když mu došlo, že by se mnou moh‘ mít sex. Doopravdy jsem si nemyslela, že to bere vážně, ale pak vytáh‘ velkej svazek bankovek a začal z nich odlupovat dvoustovky... Bylo to úžasný!“

Natálie, prostě proto, že je to Natálie, se neudržela a znovu začala kamarádku zasypávat otázkami: „Jak starej byl ten chlap? Kam jste to šli dělat? Jaký to bylo? Co bylo...“

„Zmlkni, Naty! Jestli se budeš pořád ptát na ty samý hloupý otázky, nikdy se nedostanu k těm dobrejm věcem!“

Když to ta malá zrzka říkala, položila ruku Denisovi do rozkroku zakrytého džínami a lehce ji tam přitiskla. Překvapeně povyskočil a vyjekl. „I když ty možná můj příběh slyšet nechceš, Denis to určitě chce,“ dodala.

Natálie se podvolila. „Dobře, dobře, už poslouchám. Pokračuj, Olivie. Nemůžu se dočkat, až uslyším, co se dělo dál,“ řekla a celá se kroutila, když viděla, jak Olivie svými prsty Denisovi přes kalhoty masíruje jeho klacek.

„No, jen aby ses přestala ptát, řekla bych, že mu bylo tak třicet, a šli jsme do hotýlku, kterej tam byl nejblíž. Pořád jsem si nebyla jistá, jestli to myslí vážně. Chci říct, že nikdo přece jen tak nepřijde za úplně cizí holkou a nechce na ní, aby s ním mrdala! Ale já jsem mu řekla, že bych to udělala, takže – nevím. Možná to bylo celý tak divný, protože jsem nemohla uvěřit, že se to děje, a prostě jsem souhlasila.“

„Zkrátka a dobře, šli jsme do toho hotelu a svlíkli se. Lehla jsem si na postel, on si leh‘ na mě a omrdal mě. Byl to divnej pocit, když to do mě strkal cizí člověk. Bylo to opravdu šílený – on si to rozdával, chrčel a sténal a já tam jen tak ležela. Ale víte, co na tom všem bylo hezký? Vycáknul ani ne za minutu a já dostala dva tácy. Chci říct, že jsem za jednu hnusnou minutu vydělala dva tisíce v hotovosti.“

„Když vystříkal svou nálož, prostě jsem ho ze sebe odvalila a očistila se. Pak jsem odešla! Ten chlap byl stejně napůl mimo. Bylo to zkrátka dost hustý.“

Natálie se usmála, protože Denisovo tělo se najednou napjalo; vzápětí odtrhl Oliviiny masážní prsty od svého rozkroku a odběhl do koupelny. „Myslím, že Denisovi se tvůj příběh líbil, Olivie!“

Obě dívky se jeho nahrbené postavě, která mizela ve dveřích koupelny, upřímně zasmály.

* *

Výtah s Natálií zastavil v osmém patře. Ta krásná brunetka oblečená v džínách a červené kostkované košili zůstala chvíli stát ve výtahu a zírala do prázdné chodby. Opravdu má v úmyslu to udělat? Mohlo by to být nebezpečné. Ten chlap by mohl být psychopat, kdo to může vědět?

Zhluboka se nadechla, vystoupila a nechala za sebou dveře výtahu tiše se zavřít. Rychle si zkontrolovala obličej a vlasy v zrcadle připevněném na stěně naproti výtahu, a pak se podívala na malé plastové ukazatele směrů k pokojům. Číslo 822 bylo na konci chodby vpravo a teenagerka se tím směrem vydala rychlou, téměř svižnou chůzí.

Zastavila se před dveřmi, za kterými ji očekával její ‚zákazník‘. S tím mužem se seznámila teprve před hodinou před známým místním podnikem, který sloužil hlavně pro ‚bratrstvo pivařů‘ (tak středoškoláci říkali chlápkům, co tam chodili).

Většina z nich byli zklamaní ženatí muži, kteří pracovali od osmi do půl páté a pak pili až do půlnoci. Potom se obyčejně odpotáceli domů, ale občas některého z nich potkalo štěstí. Tu noc se Natálie rozhodla, že se pokusí o stejný kousek jako Olivie. Ty peníze by se jí opravdu hodily.

Po večeři vyklouzla z domu, setkala se s Denisem a Olivií a všichni tři se vydali do města, aby postáli před vchodem do toho baru. Holky si z Denise dělaly legraci, že možná narazí na nějakého pěkného gaye, nebo třeba na nějakou starou pannu, které by se výkonný mladý hřebeček hodil.

Denis bral jejich vtipkování docela klidně. V sedmnácti byl ochotný k čemukoli, co se týkalo sexu. Nebyl nijak nezkušený. Mrdal s Olivií i s Natálií, a také s jinými holkami.

Stát před tím klubem a mít aspoň nepatrnou možnost, že ho někdo ‚sbalí‘, mu stačilo k tomu, že byl tak tvrdý, až to skoro bolelo.

Náhle vyšel ven nějaký muž a zvolna kráčel jejich směrem. Nevypadal opile, jako většina zdejších hostů. Zdálo se, že si jen vyšel na čerstvý vzduch, a dalo se soudit, že se za chvíli zase vrátí dovnitř.

Olivie šťouchla do Natálie loktem a ta klopýtla a postoupila dopředu. Denis a Olivie rychle přešli na druhou stranu ulice a sledovali vývoj situace zdálky.

Natálie sebrala odvahu a řekla: „Dobrý večer, pane.“

„Ahoj, zlatíčko. Co tady děláš v tuhle noční dobu?“

„Hledám nějakou zábavu, nejspíš,“ řekla Natálie a to ‚nejspíš‘ jen zamumlala, jako by jí došel dech. Měla pocit, že omdlí, jak byla nervózní.

„Jsi trochu mladá, ne?“

„Jo... je na tom něco špatnýho?“ Natálie se tvářila vyzývavě, ruce měla v bok a v očích jí blýskalo.

„Nic, zlato, to je v pořádku. Nerozčiluj se. Jen mě zajímá, proč taková hezká mladá holka jako ty tady šlape, to je všechno.“

„Potřebuju peníze, pane, a nevadilo by mně si za ně s váma zamrdat.“ Natálie to řekla kvůli tomu, aby vyvolala efekt šoku, ale muž šokovaně nevypadal.

„Možná bych si chtěl udělat nějaký fotky – jsi pro tenhle druh věcí, zlato?“

„Jasně. Když dostanu tisícovku, je mi to jedno.“

Možná chce jen fotky, pomyslela si a s úlevou si oddechla. Až do té chvíle si neuvědomovala, jak moc se bojí. Představa, že to dělá s nějakým cizím člověkem, ji otupěle děsila. Nechápala, proč se tak bojí. Nebylo to tak, že by byla panna, ale nikdy předtím jen tak nešla k cizímu člověku a nenabídla mu svoje tělo.

„Sejdeme se za hodinu v hotelu Marriott,“ řekl. „Číslo 822. To je osmé patro, pokoj 22, dobře?“

„Jistě, ale co ty peníze, pane?“ zeptala se váhavě.

„Budou vyplaceny v plné výši až se objevíš. Snad nečekáš, že ti je dám hned, nebo ano?“

Natálie zamrkala. „Hm, to by asi byla hloupost, že jo?“ Usmála se na něj a řekla: „Uvidíme se ve čtvrt na devět. To je přesně za hodinu, jasný?“

„Tak zatím, zlato.“ Muž se otočil a vrátil se do klubu.

Denis vypadal dost omráčeně, když jim Natálie vysvětlovala, jak to proběhlo. Že se s ním dohodla na tisíci korunách jen za to, že se nechá vyfotit. Denis zapochyboval: „Chceš říct, že tě bude fotit nahou? Víš přece, že to může skončit na internetu, ne?“

Natálie mu věnovala jen chladný pohled. „O co ti jde, Denisi? Koho to zajímá? Není to tak, že by mí rodiče nebo některá učitelka věděli, co se děje na internetu. Jediný lidi, který znám, a který by mohli vidět moje fotky na internetu, jsou kluci a holky v našem věku. Je mi jedno, jestli mě kluci v mým věku uvidí nahou. Vlastně se mi ta představa docela líbí! Přemejšlej o tom! Všichni kluci ve škole by slintali nad mýma sexy fotkama! To by bylo skvělý!“

Potom ji Olivie a Denis doprovodili do Marriottu a zamávali na ni, když nastupovala do proskleného výtahu. Několik vteřin svou hnědovlasou a modrookou kamarádku sledovali, jak se na ně dívá; pak se za ní zavřely dveře výtahu, ona se s mávnutím otočila a zmizela jim z dohledu.

* *

„Ahoj, zlatíčko. Jsem rád, že jsi to stihla.“ Muž stál ve dveřích pokoje 822 a prohlížel si ji nahoru a dolů. „Budeš krásná modelka. Pojď dovnitř.“

Natálie trochu nervózně vstoupila do jeho apartmá. Byla to velká místnost s pohovkou a vnitřní dveře vedly do ložnice.

Předstírala, že není nervózní, přešla k pohovce a usadila se na ni. Usmála se na muže s veškerou sebejistotou, kterou dokázala sebrat. „Máte tu něco k pití, pane?“

„Jistě, co si přeješ?“

„Něco silnýho,“ řekla a snažila se znít dospěle.

„Nejsi dost stará na to, abys pila tvrdý alkohol, nemyslíš?“ Muž s tím nesouhlasil.

„Myslím, že když jsem dost stará na to, abyste mě fotil nahou, tak jsem dost stará i na skleničku nebo dvě, nemyslíte?“ odsekla mu.

Zvedl ruce na znamení, že se vzdává, a nabídl té dospívající panence ‚extra silnou‘ whisky.

Natálii se z toho silného nápoje pohnul žaludek. „Páni, to je síla,“ řekla, než si dala několik dalších doušků.

Muž po chvíli řekl: „Já jsem Stanislav, říkej mi Stane. Jak se jmenuješ ty?“

„Natálie. Takže, Stane, co chceš, abych udělala?“

„No, zlatíčko, napřed si udělám pár tvých fotek a pak si spolu královsky zamrdáme! Nevadí ti to?“

Srdce jí najednou znovu bušilo až v krku. Sama sebe přesvědčila, že ten muž chce jen fotit akty. Samozřejmě mohla ještě vycouvat, ale co by pak řekla Olivii? A ona těch tisíc korun fakt chtěla.

Vzpamatovala se a řekla: „Tak to bysme se do toho měli dát. Do deseti musím bejt doma, jinak budu mít od mámy zaracha.“

„Dobře. Pro začátek si sundej košili a já si dojdu pro foťák.“ Otočil se a odešel do ložnice.

Natálie si mezitím rozepnula knoflíčky na košili od shora až do pasu. Zaslechla nadechnutí a když vzhlédla, viděla toho muže, jak stojí ve dveřích. Vstala, košili si držela doširoka rozepnutou a zírala na něj. „Co tomu říkáš?“ zeptala se.

„Jsi krásná, dítě. Víš to?“

„Jo, jasně že vím. Myslíš, že bych se nechala fotit nahá, kdybych si nemyslela, že vypadám dobře?“ Sebevědomě se usmála. Jednou věcí si byla jistá: mužům se její tělo prostě líbí.

„Zlato, tohle si užiju,“ zabručel.

Natálie, v dobré náladě, stála před dospělým mužem a předstírala, že se trochu stydí, ovšem její další slova musela takový dojem zhatit.

„Promiň, Stane, ale dokud nedostanu zaplaceno, nic dalšího nebude!“ připomněla mu.

Ironicky se usmál a podal Natálii tisícikorunovou bankovku. „V pořádku?“

Natálie neodpověděla, ale začala si rozepínat džíny.

„Ne, počkej! Chci si to všechno nafotit. Pojď do ložnice, zapózuješ mi u postele.“

Vešla do ložnice, přistoupila k posteli a rozepnula si horní knoflík u kalhot. Stan jí řekl, aby si stáhla košili na ramena a pak si svlékala kalhoty; mezitím ji fotil. A po každé úpravě oblečení mladou dívku nutil, aby mu pózovala.

Natálie si všimla, že mu stojí. Jak se postupně svlékala a nabízela mu pořád odvážnější pózy, viděla, že se jeho boule zvětšuje a tuhne. Zdálo se, že se jeho čurák snaží dostat z kalhot.

Postupně odhalovala tomu cizinci stále víc svých zákoutí a vycítila, že ho to náležitě vzrušuje. Ukazovat takhle své tělo cizímu dospělému muži, chlapovi starému skoro jako její otec, jí přišlo opravdu perverzní, a sama při pomyšlení na to okamžitě zvlhla.

Trochu rozpačitě mrkla na svou číču, jestli to na ní není vidět.

Stanovi její pohled neušel a usmál se na ni. „Jo, zvedni nohu, zlato, a ukaž mi tu svou malou rozpálenou kundičku,“ řekl.

Natálie se na něj dívala, jak cvaká jednu fotku za druhou, a cítila, jak jí v těle stoupá horkost. Začala přemýšlet, jaké to bude, jestli ji tenhle muž omrdá. Bude větší než kluci, se kterými už byla? Bude šikovnější?

Focení trvalo ještě několik minut, dokud si Natálie nelehla na postel na záda a neřekla: „Podle velikosti tý boule, kterou máš v kalhotách, jsi připravenej na víc než jen na fotky, že jo?“

Pohybovala svým mladým tělem v rozvážném rytmu, boky se jí pomalu vlnily, usmívala se na Stana a nabízela se mu.

Vpíjel se do ní očima. Byla dokonalá; nohy měla roztažené, svou malou těsnou kundu namazanou, připravenou a čekající. Odložil fotoaparát.

Natálie sledovala, jak se její nastávající milenec svléká. Měl to rozhodně větší než Denis, delší i širší, a taky to vypadalo starší. Natálie to nedokázala přesně určit, ale čurák tohoto muže vypadal zkušeněji než ty, které už viděla u chlapců, s nimiž byla. Dokázala si představit, že už byl v mnoha ženách, v ženách ve věku její matky...

Přišel, stoupl si nad Natálii a ona se natáhla, uchopila jeho čurák oběma rukama a jemnými honicími pohyby třela tu hebkou sametovou kůži. Obdivovala jeho obvod.

„Mhmm, pěkný,“ mumlala, když on zaklonil hlavu a vzdychal. Podívala se mu do obličeje a viděla, že má zavřené oči. Usmála se sama pro sebe a nahnula se dopředu, vzala jeho klacek do svých úst, pevně na něm sevřela rty a jazykem objížděla tu hlavičku kolem dokola.

Podívala se Stanovi do tváře a viděla, že se mu oči otevřely. Usmála by se, kdyby to s mužským čurákem v puse bylo fyzicky možné. Začala teď kývat hlavou a vpouštěla si jeho orgán tak hluboko, jak jen mohla, znovu a znovu.

Přestala, až když její spoluhráč začal hlasitě hekat. Odtáhla hlavu, nechala ten naběhlý čurák ‚vyskočit‘ ze svých úst a se široce roztaženýma nohama se nadzvedla na lokty a koukala na toho velkého muže. Jeho velký žilnatý klacek mířil přímo na ni, těžké koule v pytli pod ním byly nalité semenem.

Natálie si při pohledu na něj olízla rty; chutnal opravdu příjemně a struktura jeho čuráku byla tak jemná. Pocítila nutkání vzít ho znovu do úst. Nechám ho udělat se mi do pusy, rozhodla se a už se pohnula dopředu, aby si ho do sebe znovu vzala, když ji Stan zastavil.

„V žádném případě, zlatíčko,“ zasmál se. „Ještě chvilku a budeš mít v krku plnou nálož.“

„Nevadí mi to, Stane, opravdu,“ řekla dychtivě a natáhla se po jeho čuráku. Otřela si jeho žalud o přední zuby, znovu do hloubky pobrala jeho kládu, a pak se odtáhla, aby jazykem obkroužila špičku. Najednou pro ni bylo nějak důležité, aby se do ní udělal.

Chtěla ochutnat jeho výron, prožít ten nejintimnější orgasmus... spolykat ho.

Zatímco na něm horlivě pracovala, Stan ucítil to známé vzrušení stoupající hluboko v rozkroku. Pokusil se vytáhnout z dívčiných úst, protože věděl, že už to dlouho nevydrží.

Natálie však neměla v úmyslu ho pustit. Náruživě zpracovávala jeho čurák rty, zuby i jazykem.

Najednou se začala dusit a oči jí začaly slzet, to jak se jí ústa naplnila mužovým ejakulátem, který se zoufale snažila spolykat.

Stan se udělal v několika obrovských dávkách, a ta první stříkla Natálii do hrdla zrovna když se nadechla. Snažila se odtáhnout, aby popadla dech, ale on už byl ztracený ve svém orgasmu a držel její obličej pevně u svého rozkroku, zatímco se vzpínal v bocích a vypouštěl své semeno do hrdla puberťačky dávící se pod ním.

Nakonec se mu smysly vrátily a on její hlavu pustil. Okamžitě s ní trhla dozadu, dusila se a prskala a propustila jeho čurák ze svých spermatem pokrytých rtů.

Stan si všiml, že se necítí dobře, poplácal ji po zádech a znepokojeně se zeptal, jestli je v pořádku. Když přestala kuckat, začala se Natálie celé té situaci smát. Bylo to až příliš legrační.

Na chvíli si spolu sedli na podlahu, aby se vzpamatovali, a Stan se kochal pohledem na Natáliino nádherné mladé tělo, které teď před ním spočívalo v klidu, dotýkal se jí tady, hladil ji tam.

Vzpamatovala se ze záchvatu kašle, lehla si zas na postel, a když jí její milenec vsál bradavku mezi rty, zavřela oči. Milovala, když jí kluci sáli bradavky; byla to její druhá nejoblíbenější věc při sexu.

Vzpomněla si, jak jí před několika týdny sála bradavky Olivie. Ve skutečnosti spolu neměly sex, ale to, co dělaly, bylo zábavné.

Zatímco Stan pokračoval v sání, Natálie se uvolnila a představovala si, že jí to dělá Olivie. Natálie milovala Olivii jako sestru. Ulítlá, zrzavá, světlovlasá, s nezkrotným temperamentem – tak ji popisoval její otec a Natálie s tím hodnocením souhlasila.

Stan začal hladit Natálii po břiše a rukou jí sjel mezi nohy, masíroval jí číču a snažil se dostat k malé kapuci, která skrývala citlivý klitoris. Věděl, že by ji mohl učinit bezmocnou, kdyby se mu podařilo dostat se až tam.

Natálie spokojeně vzdychla a roztáhla nohy, aby mu umožnila snadný přístup. Pokračovala ve svém malém snu o Olivii; ta jí v něm masírovala stehno. Její drobné teplé prsty našly Natáliiny vlhké kundí pysky a vklouzly mezi záhyby pevné kůže. A potom – to bylo nádherné – našla ta půvabná zrzka její poštěváček a jemně s tím naběhlým, horkým, lepkavým jadérkem manipulovala způsobem, který Natálii brzy dostal do extáze.

Další jemný dotek a Natálie si představila Oliviin prst, jak jemně krouží kolem vršku jejího knoflíčku. Rozechvěle se zavrtěla, když se její kamarádka sklonila a začala její klitorisové tlačítko olizovat jazykem. Funěla a nabrala si plnou hrst jejích bohatých kudrnatých zrzavých vlasů, zatlačila si Oliviinu tvář do štěrbinky a hlasitě sténala, když se na jazyku své nejlepší kamarádky udělala.

„Mmffft... Hej! Hej, zlato, chceš mi to oplatit?“ Stan se pochechtával, přestože při tom bojoval o dech.

Natálie se stydlivě podívala na muže, který ležel nahý mezi jejíma nohama, a zrudla. Viděla chtíč, který mu vyzařoval z očí, a rozhodla se, že se jí ten chlápek vlastně líbí. Jistě, bylo mu nejspíš třicet, skoro dvakrát tolik, co jí, ale nahý a jako sexuální partner vypadal přinejmenším stejně dobře jako všichni kluci, se kterými spala.

„Už vím, že v práci hlavou je dobrej,“ říkala si, „uvidíme, jak na tom bude s mrdáním!“ Stoupla si a rozkročila se nad Stanem, tak blízko, aby jí mohl sáhnout na zmáčenou kundičku; chtěla, aby věděl, že je připravená. Pak beze slova sklesla na postel a lehla si na záda.

Najednou Stan ležel vedle ní a hnětl její lákavá ňadra. Byla odhodlaná nic neříkat, chtěla se mu jen dívat do očí a nechat ho hrát si s jejím tělem.

Hladil ji, mačkal, mazlil se se svou smyslnou puberťačkou, vylezl si na ni a přiložil svůj čurák k jejímu nejdůležitějšímu otvoru. V té chvíli, než do ní vnikl, cítil, jak mu její vlhkost maže žalud, a ta kluzká tekutina mu na vlastní citlivé kůžičce připadala jako roztavená láva.

Když do ní vnikl, vydal tiché „Uuuch...“ a cítil, jak se její pubertální milostný tunel formuje a přizpůsobuje jeho útočícímu čuráku. Byla tak těsná a horká, až to bylo neuvěřitelné, ještě žádná žena, kterou měl předtím, taková nebyla. Mohl to být jen efekt té zvláštní příležitosti, ale když se pevně držel v její kundě, napadlo ho, že lepší sex už nikdy mít nebude. Přes stěny té malé kundy cítil kolem napjaté kůže svého v ní zabořeného čuráku pulzovat její srdce.

Nakonec, když už nemohl déle snášet intenzitu toho okamžiku a zoufale se potřeboval uvolnit, začal do své sexy teenagerky přirážet. Nejprve jednou, hluboko, pak znovu a znovu. Jeho bytost se soustředila na intimní kontakt mezi mužstvím svého čuráku a jejím neuvěřitelným ženským vnitřkem.

Natálie zatím jen ležela, zaplněná až po okraj a pořádně si to užívala. Tenhle chlap opravdu ví, co má dělat, pomyslela si; nikam nespěchá, a tak neskutečně ji vyplňuje! Měla pocit, jako by se právě najedla, usoudila, že obsadil celou cestu v ní uvnitř, až nahoru k žaludku. Pak do ní začal přirážet.

Jeho přírazy byly jisté a silné a ona se podřídila jeho zkušenostem, jeho mužné kontrole. Začala přemýšlet, jaké by to asi bylo, kdyby jí to dělal její otec, nebo dokonce Oliviin otec.

Rodiče Natálie se rozvedli, když jí bylo pouhých pět let, a svého otce vídala jen o svátcích a každé léto na dva týdny. Nikdy předtím o něm nepřemýšlela sexuálně, jen jako o velkém silném muži, se kterým jí bylo vždycky dobře. Tato nová zkušenost ji však přiměla k zamyšlení. Jaký by byl její otec?

Rozhodně je pohledný a silný a ona ho opravdu miluje. O prázdninách jí bude osmnáct a je už zkušená v jemném umění svádění... Usmívala se, když se při každém přírazu toho muže nad ní její prsy zachvěly.

Volně ho objímala, jak se nad ní shýbal; začínal chrčet námahou, kterou vynakládal. Natálie se dívala do stropu a v očích měla vzdálený pohled.

Její otec by byl v šoku, kdyby se to dozvěděl, pomyslela si a její úsměv se roztáhl. Stan přiškrceně zasténal. Natálie cítila, jak se jeho čurák nejprve rozšířil a pak zase stáhl, když vypustil své semeno.

Zavřela oči a představovala si, že na ní leží její otec a že je to jeho zázračně tlustý čurák, který do ní stříká své bílé roztavené sperma.

Při té myšlence se jí na okamžik zmocnilo čiré šílenství, a to tření, které v ní dál vyvíjel Stanův zduřelý, pumpující čurák, ji dovedlo k dalšímu orgasmu, při němž se v extázi prohnula v zádech.

Vydala ze sebe ostrý výkřik „Tati!!!“ a sesunula se na postel, třásla se jemnými následnými záchvěvy rozkoše a její tělo se v tlumeném světle ložnicové lampy lesklo potem.

* *

Denis zavolal: „Podívej, Liv! To je Natálie!“ Natálie vystoupila z výtahu a šla ke svým přátelům, kteří na ni celou dobu čekali v hale.

Zvedla tisícikorunovou bankovku a předvedla malou radostnou piruetu.

Olivie řekla: „Sakra, Naty, trvalo ti to nějak dlouho. Už jsem chtěla zavolat policajty, aby tě odtamtud dostali. Mně trvalo jen minutu, než jsem si vysloužila svou dvoutisícovku!“

Natálie se na svou nejlepší kamarádku usmála. „Jo, ale já jsem se bavila mnohem víc!“

Tři teenageři vyšli z haly hotelu Marriott a živě se bavili. Olivie byla odhodlaná vyslechnout si každý detail a Natálie jí podala podrobný výklad.

O svých fantaziích se však nezmínila a tu představu Oliviina jazyka na svém poštěváčku pořád nemohla dostat z hlavy, ať se snažila sebevíc.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Preston a Mia (Prolog)

  21. 5. 2015Andy

Preston stál u okna svého apartmá v hotel Prague a pozoroval hejno ptáků mířících na sever. Pokud budeme přemýšlet o létajících bytostech s peřím, které jim nadnáší duté kosti potažené vrstvou svaloviny, ve které žilkami a tepny proudí životadárná míza, musíme si uvědomit rozdílnost s lidskou bytostí. Lidé neumějí létat, ale svým důvtipem a inteligencí přeci jen dokázali ovládnout vzdušné proudy a...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Mix

Dopisy matce

  10. 11. 2020jentaknekdo

Milá maminko, celou dobu jsi měla pravdu s tím o Standovi, mami. Miluju ho vroucně, ale jeho sexuální apetit je tak malý. Cítím se pořád hrozně frustrovaná. Víš, minulou noc jsem mu konečně řekla, že od něj potřebuju víc sexu. Taky jsem mu řekla, že jestli mi nezačne dávat víc sexu, prostě se poohlédnu po nějakém sexuálním partnerovi, který mě uspokojí. Vypadal tak vyděšený a zraněný a připadalo mi...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Orál, Šukačky

9 třída

  15. 4. 2011marf

Na rozlučkovém večírku s 9 třídou jsem se poprvé opila a nedopadlo to dobře. Své panenství jsem si chtěla nechat, až pro toho pravého. Rozlučku jsme měli u kamaráda v domě, jelikož jeho rodiče byli zrovna ten víkend pryč. Po pár skleničkách, už holky chodili po místnosti jen v podprsenkách a kalhotkách a to už netrvalo dlouho a první spolužačka byla nahoře bez. Na to jsem já neměla odvahu. Kluci hned...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Mix, Grupáč

Večeře ve dvou

  8. 9. 2012Zuljin

Pavel byl mladík, který studoval vysokou školu, stejně jako jeho přítelkyně Barča. Zrovna se blížil začátek nového semestru, a tak si chtěli oba pořádně užít poslední společné dny. Dohodli se proto na společné romantické večeři při svíčkách u Pavla doma. Pavel měl zrovna volný byt, jelikož jeho rodiče odjeli na víkend pryč, a tak se už odpoledne pustil do příprav. Připravil stůl, svíčky, uvařil Barčino...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Mix, Orál, Šukačky