Erotické povídky

Fotografování

Slovo roztomilá k popisu té teenagerky s úsměvem zvýrazněným dolíčky ve tvářích nestačí. Měla světlehnědé vlasy se světlejšími prameny a v jejím hlase se občas dala postřehnout skrytá vášnivost, zaslechli ji ti, kdo ji dobře znali. Mariana. Byla ve věku sedmnácti let pořád pannou a všichni jí říkali Mari.

Tělo, které bylo dokonalým uměleckým dílem, i přes dvě tři kila navíc, při její 165 cm postavě, se nedalo přehlédnout. Neobyčejně kulatá prsa s košíčky 36 C jí stála pevně a vysoko a hodně z chlapců, s kterými si vyšla, i dalších mužských, chtělo ty měkké zaoblené mléčné žlázy zkoumat svými prsty a rty, její poklady však zůstávaly stále netknuté.

Mari vypomáhala v jednom fast foodu v malém městě, kde žila, stejně jako já, bylo to hlavní město okresu. Rozdávala příjemné úsměvy, které z jejího obličeje snad nikdy nemizely a napomáhaly tomu, že byla mezi svými vrstevníky oblíbená. Jednou večer, když jsem do té jídelny zašel, jedna z ostatních dívek za pultem (ke stolům se tam jídlo neroznášelo), předtím jsem ji už fotografoval, mě začala škádlit a ptala se, kdy pro ni udělám to portfolio, co by ode mě chtěla mít.

Mari, s kterou už jsem se z dřívějška trochu znal, se na mě taky usmála a zeptala se: „A kdy vyfotografujete mě?“ Bral jsem to jako žert a odpověděl: „Kdykoli budeš chtít, jen mi dej vědět.“

S tou poznámkou, a s úsměvem od Mari, který způsobil, že jsem začal být vzrušený (a ztvrdnul mi), jsem odešel od pultu a šel si vychutnat své občerstvení s přáteli. Mari jsem znovu uviděl za tři dny, kdy zase pracovala, jen tentokrát byla u pultu pouze ona a já. Usmívala se, trochu flirtovala, jak to jen mladé dívky umějí, ve vší nevinnosti, a řekla mi: „Vy jste mi nezavolal, že mě vyfotíte, tak kdy to tedy provedeme?“

Podal jsem jí svou vizitku a řekl: „Zavolej mi, kdy nemáš školu, a můžeš přijít bez matky, aby ji to zbytečně nerozčililo, ale než tě začnu fotit, musím s ní napřed mluvit.“ Když jsem jí podával peníze za jídlo a kávu, cítil jsem, jak se její ruka dotkla mojí a nechala pak své prsty sklouznout po hřbetu mé ruky. Usmála se na mě a řekla: „Zavolám vám, a možná bysme to mohli domluvit na sobotu.“

V pátek pozdě odpoledne mi zazvonil telefon a byla to Mari, informovala mě, že matka stojí vedle ní a chce se mnou mluvit kvůli tomu fotografování. Mluvil jsem s paní Vendlerovou skoro deset minut, a nakonec mi řekla, že by mě chtěla v sobotu ráno vidět, a zeptala se, jestli bych při tom mohl vyfotit ji společně s dcerou ještě předtím, než půjdeme dělat fotky s Mari.

Když jsem přijel k nim domů, uvítala mě paní Vendlerová a zjistil jsem, že je to starší verze Mari. V následující půlhodině jsem nafotil Mari s matkou v několika různých pózách, a taky jsem se během té doby dozvěděl, že paní Vendlerová, Marta, je rozvedená.

Řekl jsem jí, že se pravděpodobně vrátíme tak v jednu nebo ve dvě odpoledne, pokud tedy nebude dceru potřebovat dříve. Marta mi řekla, abych si z toho nedělal vrásky, protože si chce vyjít s kamarádkou a nejspíš nebude doma dřív než kolem deváté večer.

První zastávku na fotografování jsem udělal na cestě u velkého statku, který patřil mému příteli, a byl už hodně sešlý, starý dům a další stavení pobořené, kromě staré stodoly se stěnami ošlehanými počasím. Bylo v ní ještě několik hromad starého sena, musely být staré desítky let. Udělal jsem pár záběrů Mari v džínách a kostkované blůze a požádal ji, aby si blůzu dole uvázala na uzel, na to si ona na blůze rozepnula všechny knoflíky kromě prostředních dvou.

Když si pak dole na blůze udělala uzel, byl jsem připraven fotit, ale všiml jsem si, že její červená podprsenka jí teď trochu vykukuje. Radil jsem jí, jak si má blůzu naaranžovat, ale i přesto jsem podprsenku pořád viděl. Nakonec Mari řekla, abych se o to nestaral, nevadí, že je to vidět, prý to bude jako na fotkách hereček v podobných pózách. „Mamka mi řekla, že mě můžete fotit jen v podprsence a kalhotkách, ale ne nahatou, vážně, Ede,“ sdělila mi Mari, zatímco já na ni zaraženě koukal.

„Mari, tohle je to, co myslela tvá matka, když mi říkala, že chceš nafotit nějaké sexy obrázky?“

„Ano, ptala jsem se jí, jestli bych na pěkné sexy obrázky mohla mít vás, a ona mi to pro vás napsala, mám to v batohu a zapomněla jsem vám to dát.“

„Vy dvě jste mluvily o tom, že já bych udělal takové fotografie?“

„Ano,“ a při tom, jak mluvila, šla Mari k svému velkému sportovnímu batohu a hrabala se v něm, dokud nenašla ten přípis od své matky.

Vzal jsem si ho od ní a přečetl si to krátké prohlášení: „Toto je povolení pro Eduarda Hartmana k tomu, aby fotografoval mou dceru na fotografie, které on bude považovat za přiměřené, a má dcera bude s jejich pořizováním souhlasit.“ Pod tím podpis, Marta Vendlerová.

Dalších pár minut jsem fotil Mari, a potom se zeptala, jestli si může sundat blůzu? A hned se do toho taky pustila, dřív, než jsem stačil zareagovat.

Vědom si pověsti, jakou Mari na malém městě, kde jsme oba žili, po zásluze měla, její odvaha mě trochu vylekala. Pak jsem uvěřil, nesprávně, jak se později ukázalo, že Mari sní dívčí fantazii o tom, jak jí její fotografie pomůžou do světa filmu nebo ke kariéře modelky. Cvaknul jsem asi pět jejích záběrů v džínách a podprsence, a díval se, jak se zastavila a začala si svlékat kalhoty. Červené kalhotky, které měla pod nimi, byly tanga, a já mohl vidět, že si chloupky v rozkroku neholí. Po obou stranách měla tenkou linku chloupků a bylo vidět, že je přírodní blondýna. Do čeho jsem se to dostal, přemítal jsem, když jsem pozoroval tu holku před sebou, jak si lehá do sena a začíná se převalovat, jako by byla opravdová modelka, předvádějící fotografovi různé pózy, které on potřebuje k dokončení práce.

„Dělejte, to seno je lepkavé a všude mě píchá,“ volala Mari se smíchem v hlase i v obličeji.

Já své práce fotím pořád na filmy a ne digitálně, a cívka v aparátu už byla plná, tak jsem řekl Mari, že ji musím vyměnit, ať si mezitím obleče něco jiného. Založil jsem nový film a navrhl, že uděláme nějaké záběry na podlaze stodoly, tak jsme slezli dolů po žebříku, já nesl svou fotobrašnu i její těžký batoh.

Jakmile jsme byli dole, Mari si všimla různého starého náčiní, které se tam povalovalo, a jedna z věcí byl starý koněm tahaný shrabovač sena, měl na sobě sedadlo, umístěné před dlouhými obloukovými zuby hrábí. Vyšplhala se na sedadlo, tak jsem začal fotit, a ona se dokonce uložila na ty zahnuté zuby a bylo vidět, jak si své pózování v podprsence a tangách užívá. Až dodatečně jsem objevil, jak hezky červeň jejího spodního prádla vynikla vedle těch starých hrábí, pokrytých rzí v barvě hnědočervené.

„Fajn, co bys řekla, kdybysme zas udělali něco, kde jsi oblečená, a po pravdě, já bych rád, kdyby ses oblíkla do nějakých šatů a vzala si střevíce s podpatky, a vyfotíme tě vedle dveří do stodoly, pod tím starým oknem,“ řekl jsem Mari. A pozoroval jsem nevěřícně, jak ta sedmnáctka jde ke svému batohu, vybírá z něj bílou podprsenku a tanga, a jak se pak z červené podprsenky převléká do bílé.

Byl jsem tím zcela fascinován a začal jsem fotit, jak si ty podprsenky vyměňuje. Ukázala mi jen profil svých prsou, ale když jsem pak film vyvolal a vyrobil papírové zvětšeniny, viděl jsem, že na jedné fotce jí bradavka trčí ven z prsu v naprosto perfektním zobrazení, a pozadí toho snímku je při tom skoro černé. Nakonec se ukázalo, že tahle fotka se pro Mari i její matku stala tou nejoblíbenější, stejně jako pro mě, poslal jsem ji i do národní soutěže a vyhrál s ní. Obličej na tom obrázku byl v takovém stínu, že se modelka nedala rozpoznat, takže se k fotce o to víc hodil název „Svlékající se panna“, který jsem jí dal.

Mari se při převlékání trochu pootočila zády k mně, sáhla si dolů pod šaty a stáhla červená tanga a nahradila je bílými. Udělali jsme pár záběrů v bílých šatech, byly lněné, a pak jsem ji nechal stát ve dveřích a fotil v protisvětle, které prosvítalo bílou látkou a ukazovalo její nohy.

Po chvíli jsem potom navrhl, že na další focení přejedeme jinam, a odvezl jsem ji k malému potoku na zadní straně usedlosti, kde byla už nepoužívaná silnice a starý most z přírodního pískovce. Kameny byly ručně opracované a tam, kde byl most vetknutý do země, se šikmo svažovaly ke břehům potoka. Udělal jsem pár fotek Mari v bílých šatech a pak jí navrhl, aby si oblékla šortky a k nim nějaký top.

Svlékla si šaty a pak se zeptala: „Ede, vyfotografoval byste mě párkrát jen ve spodním prádle?“

„Jistě, jestli si to přeješ.“

„Ede, fotil jste Renatu v prádle nebo nahou?“

„Ne, jen oblečenou, proč se ptáš?“

„Jen jsem chtěla vědět, jestli jste to dělal, já bych chtěla, abyste mě zvěčnil nahou, jak ležím na tom šikmém pilíři toho mostu.“

Představa, že Mari chce, abych ji fotografoval nahou, a že já k tomu mám písemné povolení od její matky, mně vnucovala přesvědčení, že jsem buď pedofil nebo šťastný fotograf. Najednou jsem chtěl vidět dospívající tělo té rozkošné mladé holky a s úsměvem jsem se Mari zeptal, jestli už před někým byla nahá.

„Jenom před mamkou, jenže to už bylo před pár lety, ale žádný kluk mě ještě neviděl, a já jsem fakt hodná holka, opravdu, Ede, nejsem jako některé holky mého věku, nebo dokonce některé moje kamarádky.“

„To je hezké, a já ti udělám nahé fotky, ale prosím tě, neukazuj je kamarádkám, dokud tvá matka nedovolí, že bys jim je mohla ukázat, protože by to pro ni mohlo být trapné.“

„Já vím, my jsme o tom mluvily, že nikomu o svých obrázcích neřeknu ani je neukážu, jedině když to ona a já napřed spolku probereme.“ Díval jsem se v úžasu, jak si ta nádherná holka přetahuje šaty přes hlavu a pak rozepíná svou podprsenku a stahuje kalhotky dolů přes boky a vystupuje z nich, když už jsou na zemi. A při tom svlékání mi povídala: „Ede, máma říkala, že by chtěla, abyste i jí udělal nahé fotky, a taky nás obou vedle sebe, a požádala mě, abych vám to řekla. Neměla nervy na to, aby si o to řekla sama.“

„Opravdu to tvá matka řekla nebo mě jen tak škádlíš, Mari?“

„Čestně, řekla mi, ať vás poprosím, ale nevěděla, co si o tom budete myslet, že od vás chce, abyste ji fotil nahou.“

Nebylo pochyb, že můžu mít to mimořádné potěšení dívat se na matku a dceru současně, obě úplně nahaté, a řekl jsem Mari: „Jestli tvá matka chce, abych jí udělal nahé fotky, řekni jí, že budu šťastný, když ji budu moct fotografovat.“

Mari teď stála přede mnou a své šaty držela tak, že její tělo za nimi nebylo vidět, a zeptala se: „Chcete, abych si teď lehla na ty kameny?“

„Ano, jdi na to, já jsem připravený.“

Vzal jsem si k tomu jiné dva fotoaparáty, v obou byla nová cívka s filmem, jeden z nich byl na velké negativy 6x6 cm. Když Mari pustila své šaty z ruky, nechala je spadnout na svůj batoh, a vydala se na svou cestu přes hranu mostu na sklopený pilíř, začal jsem ji fotografovat ze všech možných úhlů. Když roztáhla nohy, aby přelezla postranní zídku, její kulaté půlky předvedly, jak jsou pevné a přitažlivé. Mohl jsem vidět její pohlaví zezadu a její růžový anální prstýnek napřímo. Později jsem zjistil, jak dokonale zřetelné fotky jsem pořídil, ukazovaly Marino tělo v ryzí podobě.

Jakmile si lehla na mostovou stěnu, cvaknul jsem několik fotek, a ona na některých z nich prohnula záda. Její kulaté a pyšné prsy mířily k obloze, bez ohledu na to, jak velké byly, a byly tam namířené pevně. Bradavky byly krátké a plné, a zdály se větší než všechny, které jsem kdy v životě viděl anebo se s nimi miloval.

Mari si lehla na bok a její nohy směřovaly ke mně, protože jsem mezitím slezl dolů pod ni, abych získal pár záběrů z jiného úhlu. Když jednu nohu pokrčila a chodidlo uložila na kameny, noha se v koleni ohnula, a já se mohl dívat mezi její lehce roztažená stehna. Motor ve foťáku převíjel film z políčka na políčko, na která jsem rychle zachytával její kompletně vystavené a rozevřené pohlaví. Fotky mi později ukázaly, jak růžový byl vnitřek její vulvy a jak malé se její pohlaví zdálo být. Na tom mostě jsem nafotil šest cívek filmu, některé s tak silným zoomem, že v záběru byla jen blonďatými chloupky orámovaná krajina pohlaví mezi jejíma nohama.

Po chvíli jsme slezli až dolů k potoku a já ji párkrát vyfotil ve vodě, typické obrázky vody protékající mezi prsty nebo cákání, když kopala nohama.

Pak jsme šplhali zpátky nahoru, já za ní, a cvakal jsem momentky jejích kulatých hýždí a jejího těla zezadu, které se později ukázaly být skvělou studií ženských tvarů. Zvětšil jsem je na papíry 20x25 cm a zarámoval společně do jednoho rámu, s dvoucentimetrovými odstupy mezi nimi. Ten dlouhý rám s obrázky se pak stal jedním z mých oblíbených fotografických výtvorů a pověsil jsem si ho doma do haly.

Mari stála nahá přede mnou a ptala se: „Jsem špatná, protože jsem před vámi nahá, Ede?“

„Ne, jsi krásná, ale co kdyby sis vzala něco na sebe, dřív, než zapomenu na věkový rozdíl mezi námi. A přestože je velký, poslyš, nechceš mi radši tykat?“

Kývla a natáhla si bílá tanga a podprsenku, a přes to oblékla bílé šortky a šedý top. Vzhled jejího těla byl dokonalý, i s těmi několika kily navíc, a dumal jsem o tom, jaký šťastný chlápek asi bude pro Mari tím prvním.

Vrátili jsme se k autu a já zajel k malé skupince stromů a fotil Mari u stromů a ve vysoké trávě. Vyndal jsem z auta deku a rozložil ji na zem, a jak jsem Mari fotil, ona se přede mnou klidně svlékala. Potom mě vyzvala, abych udělal nějaké sexy fotografie její nahoty, jak leží na dece.

A skoro hned zkoušela předvádět své tělo takovým způsobem, že jsem si byl jistý, že ty polohy a pohyby musela studovat z nějakých pánských časopisů. A potom se mi svět obrátil vzhůru nohama, protože se mě zeptala: „Ede, mohl by sis taky sundat šaty a lehnout si ke mně? Nebudeme mít sex, jen bych si chtěla trochu hrát, ale budeš mi muset ukázat, co se jak dělá, protože já jsem ještě nikdy nic nedělala.“

Bylo mi jasné, že bych její návrh neměl přijmout, bylo jí teprve sedmnáct, ale její hravé způsoby z celého toho dopoledne mě nakonec přiměly k rozhodnutí na tu nabídku přistoupit. Svlékl jsem se a když jsem stáhl své boxerky, má erekce mi pevně trčela z těla.

„Páni, tak tohle je to, jak mužský vypadá, a není to jako na obrázcích, bojím se toho, Ede.“

Spustil jsem se na deku, lehl si na bok, podepřel si hlavu rukou, abych se mohl dívat dolů na tu nádhernou holku, a díval jsem se jí do očí, bylo zřejmé, že oba víme, co se stane, když se jeden z nás z té deky nezvedne a oba se zase neoblečeme. Díval jsem se na překrásnou sedmnáctiletou holku ležící na zádech a uhnízděnou těsně vedle mě, a moje ruka se zvedla a já pohladil její rameno. Pomalu jsem sunul ruku dolů, přejel přes vrcholek jejího pravého prsu, a Mari ze mě pořád nespouštěla oči. Mé prsty zlehka objížděly okraj jejího dvorce a bylo viděl, jak se jí tělo chvěje, protože ví, že se chystám dotknout její bradavky.

Díval jsem se, jak Mari zatáhla břicho dovnitř, uvědomovala si, že moment, ze kterého už není návratu, se blíží. Jaké myšlenky se jí asi honí hlavou, napadlo mě, když se bříška mých prstů sunula dál, aby si mohla pohrát s její krátkou bradavkou. Potom jsem prsty přemístil dolů na její bříško a prostředník jsem usadil tak, aby škádlil její pupek, a uslyšel jsem, jak vydechla pusou. Pomalu jsem se prsty a rukou propracovával níž k jejím blonďatým chloupkům, a lehounce jsem za ně popotahoval svými prsty a pozoroval její boky, jak se podle toho nadzvedávají.

Zvedl jsem ruku z jejího těla, vzal její levou ruku do své a umístil ji na svou erekci. Napřed ji odtáhla, když jsem ji pustil, ale přivedl jsem ji k svému ptáku znovu a řekl jí, aby mě držela. Její ruka nedělala nic, jen zlehka spočívala kolem mého tvrďáka, ale moje prsty už byly zase na její blondýnce a jemně tam čechraly kudrnaté dívčí chloupky. Ruka se pohnula níž a sevřela celý její stydký pahorek a cítil jsem, jak se pod tím dotykem její tělo otřáslo. „Mari, chceš abych přestal nebo mám pokračovat, rozhodnutí je na tobě?“

„Ede, kolik je ti, prosím, nezlobíš se, že se ptám?“

„Je mi čtyřicet dva, a to, co s tebou právě dělám, by stačilo k tomu, abych strávil zbytek života ve vězení.“

„Nikdo se nedozví, že jsi na mě sahal, protože já to nikdy nikomu neřeknu, opravdu Ede, nic neřeknu.“

A tak jsem vsunul svůj prst mezi zvlhčené pysky jejího pohlaví, a tím prstem lehce přejížděl nahoru a dolů po otvoru do její pochvy, orámovaném jemnými dívčími chloupky. Po chvíli té předehry jsem už věděl, že se chci s tím rozkošným stvořením milovat. Lehl jsem si vedle Mari a mé rty hledaly její bradavky, jednu po druhé, zatímco dole jsem si pohrával s jejím poštěváčkem.

„Ach, Ede, děláš mně, že je mi zvláštně,“ a jak mluvila, cítil jsem, že stiskla mého ptáka naplno.

Už jsem dál nečekal, přesunul jsem se, až jsem ležel na ní, a poznal, že Mari roztáhla nohy tak, abych mi umožnila dostat se mezi ně. Mladá kůže jejích stehen byla pevná a hladká, a když jsem se mezi ně uvelebil, přitiskla je zpátky k mým. Můj pták zkoumal její štěrbinu a našel si cestu k jejím už trochu pootevřeným vnějším i vnitřním pyskům. Žalud se propracovával do vnitřku jejího těla.

Začal jsem napřed jen malinko šťouchat ptákem do jejího pohlaví, dovnitř a ven, a pomalu jsem se dostával trochu hlouběji, pak jsem uslyšel, jak se náhle nadechla a poznal jsem, že jsem už zatlačil na její panenskou blánu. Můj pták dál klouzal dovnitř a ven jejím pohlavním vchodem, a po každé, když ťukl do jejího panenství, jsem slyšel to ostré nadechnutí a její boky se s cuknutím trochu oddálily.

Mari pořád nic neříkala a já se rozhodl, že ji pomiluju naplno. Vystrčil jsem boky vpřed a když jsem ucítil, že jsem se dostal až k tomu, co jak jsem věděl, byla její blanka, prorazil jsem ten tenký materiál dívčí membrány a Mari vykřikla: „Áááá, to bolí!“

Nic jiného neřekla, a já pokračoval v milování, a bylo to možná o minutu později, kdy Mari začala pozvedávat boky a vycházet vstříc mému přirážení. Byla úplně zticha od chvíle, kdy vykřikla, když jsem ji připravil o nevinnost, ale teď najednou začala vydávat tiché zvuky. Ty zvuky nebyly slova, ale jen slabé kvílení a sténání, a její ruce se pohnuly a chytily mě kolem boků a cítil jsem, jak mi je svými prsty silně svírá.

A potom jsem slyšel, jak ze sebe vyráží: „Ede, ach, Ede můj, už jsem!“

Cítil jsem, jak se svými boky tlačí proti mně, a její paže se zvedají a objímají mě kolem krku, a ona tiskne své rty na moje, a poprvé jsme se líbali. A mé tělo bylo už také připraveno a vystřelilo svou nálož do její čerstvě deflorované prciny.

Když jsme se oba vzpamatovali, leželi jsme čelem k sobě a Mari se mě zeptala: „Líbilo se ti to se mnou? A řekni to po pravdě!“

V duchu jsem se ptal sám sebe, jak by se mužskému v mém věku mohlo nelíbit mít sedmnáctiletou pannu jako první, obzvlášť takovou, která je atraktivní, a sama si ho vybrala k sexuálnímu aktu mezi nimi. „Můj bože, Mari, na to se mě nemusíš ptát, jsi perfektní a já si můžu jenom přát, aby mezi námi nebyl takový věkový rozdíl.“

„Mně se to líbilo, a měla jsem orgasmus, že jo?“ ptala se Mari.

„Věřím, že jsme ho měli oba, a doufám, že nejsi uprostřed svého cyklu, víš, co myslím, abys nebyla těhotná.“

„Zrovna před třemi dny mi skončila menstruace, tak jsem bezpečná,“ odpověděla mi.

Pohlédl jsem dolů a uviděl důkaz jejího ztraceného panenství, nebylo to to nejčervenější, co jsem kdy viděl vytékat z protržené dívčí blány. Mari, jak se zdálo, přijímala tu ztrátu s jinými obavami než některé mladé ženy, které po tom brečely a vyčítaly mi to, přestože mi předtím dovolily se s nimi vyspat. Na mě to zapůsobilo tak, že jsem znovu ztvrdnul a vrátil se mezi její báječně utvářená stehna, chtěl jsem znovu cítit hladkou kůži jejích nohou na svém těle.

„Jsem trochu bolavá, buď něžný, prosím, jéé, tentokrát je to trochu jiné, Ede. Cítím tě v sobě, a tentokrát mě to vzrušuje, ach, Ede, doufám, že jsi se mnou šťastný.“ Po příštích pět minut jsme si užívali milování a já nikdy nezapomenu na ten pocit z toho, jak mě Mari rukama hladila nahoru a dolů po zádech a prsty probírala mé vlasy. Brzy začala přirážet proti mým výpadům, a ještě jednou jsem uslyšel její nezadržitelné vzdechy: „Ede, už, už jsem, ach, ano, Ede!“

Poté co jsem se udělal po druhé, zůstal jsem ležet na teplém těle té rozkošné a naivní teenagerky a poslouchal její líčení toho, jak se cítila při milování. Ta blízkost, kterou jsem z té roztomilé holčičky vnímal, to bylo něco, co jsem od jiných žen neznal, ani od své manželky, která mě před pěti lety opustila. S jejím tělem to bylo jako ležet na měkké hebké dece, a ta hladkost její kůže mě znovu stimulovala a já brzy začal opět tvrdnout.

Mari zašeptala: „Ty začínáš být zase vzrušený, viď, Ede, rád se se mnou miluješ?“ Poznala, že mužský penis v její vagině narůstá, a pokračovala ve výslechu: „Řekni mi, čím to je, že tě sexuálně vzrušuje, když spolu jenom ležíme, mám ty zvláštní pocity, které jsem zažívala, když jsi se do mě prvně dostával, po té úvodní bolesti, když jsi se stal mým prvním milencem.“

Zarazil jsem to hluboko do té úžasné dívky, která pode mnou ztěžka dýchala, nadzvedl se a zamručel: „Bože, Mari, nikdy předtím jsem žádnou neměl třikrát tak brzo po sobě.“ Vtlačil jsem se hluboko dovnitř své sedmnáctky a držel svou erekci nejdál, kam jsem se v jejím tunelu mohl dostat, a šeptal jsem: „Mari, kdybys byla starší, okamžitě bych se s tebou oženil, a nic v mém životě nebylo tak báječné, jako teď to, že jsem se stal tvým prvním.“

Nemohl jsem uvěřit té blaženosti, která mě zaplavila, když Mari zvedla svá hladká stehna a obemknula a sevřela je kolem mých zad. Srozumitelně tím naléhala, abych jí daroval svůj krém, cítil jsem, jak její nehty škrábou moje záda, věděla, že na mé kůži zůstanou po ní stopy. Když nastal čas vypustit semeno, zarazil jsem do ní svého ptáka nejhlouběji, kam jsem dosáhl, zvedl si její nohy na svá ramena a vyprázdnil své žlázy do její zvoucí hlubiny.

Na krátkou chvíli jsem jí držel nohy ve vzduchu a věděl jsem, že tentokrát neměla orgasmus, a poslouchal jsem, jak mi říká: „Ede, to bylo jiné, ale taky skvělé, byl jsi hluboko a cítila jsem, jak se pořád ve mně uvnitř vzpínáš.“

Posadili jsme se, pěkně vedle sebe, a Mari se podívala dolů a viděla na mně krev, pak se koukla mezi své nohy a pochopila, co to červené, vytékající z její úzké škvírky, doopravdy znamená. Po tváři jí steklo pár slziček a několikrát popotáhla, ale pak mě objala a pevně k sobě přitiskla. S lehce rozechvělým a plačtivým zvukem v hlase řekla: „Jsem ráda, že jsi byl můj první, a ten večer, kdy jsi řekl, že bys mě dneska mohl fotografovat, myslela jsem hlavně na to, že bych se s tebou mohla milovat, a nejsem zklamaná, ty ano?“

„K čertu, Mari, žádný mužský by neměl důvod být zklamaný, kdyby se s tebou miloval, jsi mimořádně atraktivní žena.“ A pak jsem dodal: „Nemůžu se pořád rozhodnout, co se mi na tobě nejvíc líbí, jestli tvé kulaté prsy nebo tvoje výstavní stehna.“

Mari se smála a zeptala se: „Tím chceš říct, že jsou lepší než to malé místečko mezi mýma nohama, které jsi skoro zničil?“

„Mari Vendlerová, jsi pěkně zlobivá holka a za takovou otázku bys zasloužila naplácat,“ odpověděl jsem.

„Zůstaň, kde jsi, chci ještě udělat pár tvých fotek, jestli ti to nevadí,“ nařídil jsem jí, protože jsem pro sebe chtěl zachytit důkaz jejího ztraceného panenství.

Strávili jsme ještě hodinu fotografováním, jeli jsme kousek dál ke skalnaté římse, vedoucí podél potoka. Fotografoval jsem ji v plavkách, v šortkách, dokonce i v jejích bílých šatech. Když jsem Mari fotil nahou, pozoroval jsem, jak se pokouší najít postoj, ve kterém by se mohla pochlubit svým pohlavím, ne nějak vulgárně, ale jako žena, která ví, že je opravdu krásná pro muže, jemuž odevzdala svůj věneček.

„Mari, vezmi si ty bílé šaty, ale nic pod ně, chci, aby ses úplně potopila, a pak se postavíš, poskočíš nahoru a dolů a hlavou odhodíš vlasy dozadu a zas dopředu.“ Po chvilce přemýšlení jsem ještě dodal: „Neboj se, koupím ti nové šaty, ale teď tak můžeme udělat parádní fotky, přece chceš, abych tě tak nafotil?“

„Jistě, Ede, udělám, co chceš, kdykoli.“

„Takhle to neber, kdyby tvá matka věděla, co jsem ti dneska dělal, zabila by mě, a šel bych do vězení na doživotí, ale po tom, co jsi mi dala, bych toho nelitoval, Mari.“

Ty fotky, jak jsem potom zjistil, když jsem je viděl zvětšené na papíru, se změnily v to nejlepší ze všech, co jsem udělal, s výjimkou té s jejím prsem z profilu na tmavém pozadí. Když pak mokré šaty svlékala a držela se mé ruky kvůli rovnováze, aby mohla vklouznout do šortek, zeptala se: „Ede, nesměj se mi, ale můžu se zeptat na něco osobního? A slib, že se mi nebudeš smát!“

„Klidně se ptej a já slibuju, že se nebudu smát ničemu, na co se mě kdy zeptáš, Mari.“

„Mohl… bys… mně ještě ukázat, co muž dělá při orálním sexu s dívkou…“

Nenechal jsem ji tu otázku dokončit, pomohl jsem jí uložit se na záda do husté měkké trávy na břehu potoka a pak jsem si lehl mezi její nohy a začal líbat a lízat její mladou kačenku. Během pár minut začala Mari dávat najevo svou spokojenost, nadzvedla pánev nad zem a křičela: „Ede, už to zase mám… ano, Ede, je to ono!“

Cítil jsem, jak její tělo splihlo, ale pokračoval jsem olizováním šťáv, které kanuly z jejího pohlaví. Jazykem jsem ještě jednou zaútočil na její klitoris a viděl, jak se jí celé tělo zachvívá a ona zase křičí v silném orgasmu: „Ede, děláš mi to znovu, ach, Edy, miluju tě… miluju, Edy, miláčku!“

Pozoroval jsem, jak Mari leží na zemi, ruce se jí stěhují dolů a přikrývají vulvu, jako by chtěla své pohlaví chránit před dalším drážděním. Když si stoupla, podíval jsem se na tu dívenku a věděl jsem, že na den, kdy se fotografovala, nejspíš nikdy nezapomene.

Cestou domů jsme v autě probírali možnosti dalšího fotografování, a když jsem ji vyložil a přijel domů, sotva jsem vešel do domu, už jsem slyšel vyzvánění telefonu. Byl jsem rozhodnutý ho nezvedat, ale na displeji se objevil kód volajícího a já uviděl jméno Marty Vendlerové.

„Haló, volaný účastník je nedostupný a totálně opotřebovaný.“

„To je škoda, protože mi právě volala mamka, a řekla, že bude doma asi v sedm, a chce tě pozvat na večeři, ona platí, takže na shledanou za dvě hodiny, sbohem, ty sprosťáku.“ Slyšel jsem Mari zavěsit a rozhodl se nevolat zpátky a místo toho vyrobit pár fotek tak rychle, jak to půjde. Poznamenával jsem si při focení obsah každého filmu a brzy jsem měl čtyři cívky vyvolané a usušené, mohly se zvětšovat na papír.

Po prohlídce přehledových miniatur jsem rychle udělal dvě zvětšeniny 27,5x35 cm s tím nasvíceným prsem před tmavým pozadím. Potom dvě 20x25 cm s Mari ve vodě v bílých šatech a taky jednu, na které byla úplně nahá a stála ve vodě, se zamlženým pozadím. Její fotka na seně taky vyšla jako krásný portrét, udělal jsem od ní dva kusy 27,5x35.

Fotky Mari ležící na dece, a ona byla napůl na ní a napůl v trávě, po tom, co jsme se milovali. Z Mari vyzařovalo, že si právě užívala sex. Studoval jsem tu červenou barvu jejího panenství, mezi stehny, a její pohlaví zčásti otevřené a lesknoucí se našimi promísenými šťávami, nebyla to pornografie, jak jsem čekal, vyjadřovalo to spokojenost s potěšením, které si sedmnáctiletá dívka zjevně užila. Udělal jsem ještě pár fotek ze stodoly a zbývala mi půlhodina, na sprchu a oblečení a cestu k Vendlerovým na večeři.

Sáhl jsem po telefonu a stiskl tlačítko, po dvou vyzváněcích tónech se ozvala Mari: „Haló, můžu vám nějak pomoct?“

„Ano, věděl jsem, že bys zasloužila naplácat na zadek, a někdy to udělám, jestli budu mít příležitost.“

„To byste chtěl bít někoho tak sladkého a nevinného jako jsem já, na to myslíte, pane?“

„Jo, to by mohla být legrace, ale co kdybych pro tebe s matkou přijel, mám pár fotek, které bych vám oběma ještě napřed ukázal.“ Zavěsil jsem, vzal ze svých zásob pár rámečků a usušené fotky z fotokomory na kuchyňském stole narychlo zarámoval. Pak jsem si dal rychlou sprchu, oblékl se, vzal s sebou fotky a jel k Martě a Mari domů.

Když jsem přinesl fotky do domu, Mari se na ně hned chtěla vrhnout, celá netrpělivá vidět své první profesionální fotografie. Marta jí řekla, ať mě nechá, než je kvůli ní upustím, ale já ji požádal, aby mě zavedla do kuchyně, že je tam rozmístím na stole, aby si je mohla dobře prohlédnout. „Mari, proč nejdeš zpátky do obýváku, já je tady zatím rozložím na stůl, a až budu hotov, zavolám tě a ty se pak přijdeš podívat, jaká jsi rozkošná, ano?“

Po pár minutách jsem měl fotky rozprostřené na stole a koukám, že si Marta prohlíží tu s obnaženým prsem. „Můj ty bože, to je nejbáječnější fotografie, jakou jsem kdy viděla, nemůžu uvěřit, jak je má malá holčička atraktivní.“ Potom si začala prohlížet i ostatní vystavené na stole a já zavolal na Mari: „Tak pojď a podívej se, co jsme dneska udělali.“

„Mami, koukni, jak pěkně vypadám, jsem to opravdu já? A tahle tady, ta je nejlepší, i když tam ukazuju prs, mami, miluju Eda, jak mě vyfotil, že vypadám báječně.“

„Mari, jsi nejen báječná, máš krásu, kvůli které by většina žen dokázala zabíjet, a já doufám, že si ty fotky užiješ a tady mám pro tebe ještě jednu, která se ti určitě bude líbit.“ Ta fotka ji ukazovala v potoce, v bílých šatech, a buď to mohl být obrázek mladé dívky, kterou právě křtí, nebo dívky představující ryzí potěšení pro každého, kdo se na hezké dívky rád kouká.

„Mami, můžu si je koupit všechny?“ zeptala se Mari.

„Jsou tvoje zadarmo, tak si je užij,“ řekl jsem té vzrušené dívce.

Uplynula další hodina, než jsme odjeli na večeři, a když jsem řídil, Mari seděla vzadu a Marta vepředu vedle mě. Jeli jsme asi 30 kilometrů po dálnici, do výtečné restaurace, která tam existuje už víc než 75 let.

Po jídle šla Mari na toaletu a sotva zmizela, Marta se na mě podívala a zeptala se, jak se mi líbilo fotografovat její dceru. Smála se na mě a vyptávala se dál: „Vychutnali jste si dnešní společný den? A řekni mi, Ede, jak se má teenagerce vysvětlit, že je někdo moc starý na to, aby byl jejím manželem, protože ona tě miluje, a já vím proč, prošla jsem si tím samým, když jsem byla v jejím věku.“

„Marto, ona je úžasná mladá žena a můžeš na ni být pyšná.“

„Ede, už se brzy vrátí, buď ke mně upřímný, vy dva jste spolu byli intimní, že ano?“

„Ano.“

„Díky, Ede, jen přemýšlím, co teď s tou roztouženou hezkou dorostenkou uděláme?“

Mari se objevila u stolu, posadila se, a se smíchem zeptala: „Nazdar, vy dva se tu bavíte o mně?“

Následující víkend se Marta a Mari u mě zastavily, chtěly si prohlídnout všechny fotky, které jsem udělal, včetně toho jednoho obrázku ilustrujícího to, co mohlo znamenat jediné – že Mari, jak Marta uhádla, byla se mnou intimní. Když se Marta dívala na fotku své dcery, zobrazující důkaz jejího panenství na fotografickém papíru, usmála se na mě, potom na dceru, a tiše prohlásila: „Je to opravdu požehnání dosáhnout takové intimity a je to opravdu událost, ke které dojde jen jednou za život, vzácný moment prchavého životního míjení.“

„Mami, ty se nezlobíš? Opravdu ne?“

„Ne, zlatíčko, mluvila jsem o tom s Edem, když jsi byla pryč, řekl mi, že jste byli intimní, a ne, nezlobím se, i když vím, že podle veřejného mínění bych jako matka měla.“

„Mami, a je možné, abych milovala Eda, i když je starší?“

„Ano miláčku, a teď bysme mohli jít udělat ty naše společné fotky, jestli Ed věří, že zvládne dívat se na dvě nahé ženské,“ a nato jsme se všichni tři rozesmáli.

Jízda za fotografiemi Marty a Mari začala ve staré stodole, a díval jsem se, jak se Marta přede mnou, a co víc, i před svou dcerou, bez sebemenší zábrany svléká. Jakmile i Mari byla nahá a postavila se vedle své matky k prvnímu záběru jich dvou neoblečených, zjistil jsem, že by mohly vystupovat jako sestry, protože Mari vypadala jako její mladší vydání. Měly prsa ve stejné velikosti i tvaru, a u těch matčiných byl patrný jen velmi malý pokles.

Martino pubické ochlupení bylo stejné jako u dcery a člověk by si mohl myslet, že si své chloupky v rozkroku zastříhávaly jedna před druhou. Věděl jsem, že to není pravda, ale pocit o jejich záměrně stejném vzhledu přetrvával, dokonce i u podoby jejich genitálií. A když přede mnou usedly po turecku, jejich zkřížené nohy vystavily do objektivu fotoaparátu obě vulvy. Jediný rozdíl, kterého jsem si mezi nimi všiml, byl v tom, že Martiny stydké pysky byly trochu větší, nebo aspoň trochu naběhlejší než obdobné stráže před vaginálním vchodem u Mari.

Zajeli jsme k potoku, a ještě jednou byly obě nahé, a já si užíval focení matky s dcerou dohromady. Překvapily mě potom tím, že obě ze svých tašek vytáhly bílé šaty, a když jsem je fotil, jak celé promočené dovádějí ve vodě, měl jsem dvojité vidění.

Focení ten den pak skončilo a já se díval, jak si Marta a Mari ze svých těl stahují mokré šaty a jak se utírají a jak si po osušení sedají na ručníky, které používaly. Pár minut se jen tak povídalo, a já přemýšlel, jak jsou ty dvě ženy, jedna matka a druhá dcera, uvolněné a nevadí jim ukazovat svou nahotu muži, který je pro ně vlastně cizí.

A potom jsem k svému překvapení slyšel, jak Marta začíná vyprávět o svém vlastním prvním sexu, který zažila, když jí bylo sedmnáct a toulávala se zalesněnou krajinou za venkovským domem, kde bydlela. Byl to jednoduchý příběh. Jednou v létě, když rodiče odešli do práce, se ona hned po ránu vydala do lesa. Po cestě nebylo nic nového, nijak se to nelišilo od jiných dnů, povídala Marta, a řekla, že došla k malému prameni, který ústil do potoka tekoucího mezi stromy.

Po chvíli, řekla Marta, odložila knížku, kterou četla. svlékla se a rozhodla se osvěžit v chladné vodě. Vody tam bylo tak nejvýš pod pás, sedla si do ní, opřela se zády o břeh potoka a pozorovala malé rybky ve vodě.

„Mari, doufám, že nebudeš šokovaná tím, co budu teď vyprávět, je to úplně poprvé v mém životě, co vůbec budu mluvit o tom, jak jsem měla první sex.“

Marta se podívala na nás dva a pokračovala, že seděla ve vodě a najednou ji vystrašil nějaký hlas a ona zvedla hlavu a uviděla tu nejmilejší osobu na světě, jak stojí na břehu potoka, dívá se na ni, je to muž a povídá: „Co dělá má oblíbená vnučka nahatá uprostřed ničeho?“

„Dědo,“ řekla Marta, že odpověděla, když ji vylekal, „jak jsi mě tu našel, promiň, že jsem nahá, já se hned obleču.“

„Nesmysl, vychutnávej si vodu, možná bych mohl taky, a hlavně mi neříkej, že sem chodíš vždycky odpočívat a číst si přes den, protože to bych pokaždé, když k vám přijdu a ty nebudeš doma, šel rovnou sem.“

Mari a já jsme poslouchali, jak Marta vypráví, že se její dědeček potom svlékl a ona prvně ve svém životě viděla mužský pohlavní orgán. Když její děda sestupoval do vody, všimla si, že se mu ta věc začíná zvětšovat a jaksi vyčnívá z jeho klína. Marta řekla, že věděla, co to je, a proč se to zvětšuje, a že když se posadil vedle ní, začala být vzrušená.

„Nejsem si jistá, kdo ten den koho vyvedl z potoka na trávu a uložil nás tam na zem, ale myslím, že jsem to byla já.“ Marta se na chvíli zamyslela a pak nám řekla: „Pamatuju si ale, jak jsem se natáhla a vzala dědovu erekci do ruky a jak nejpozději za minutu byl mezi mýma nohama a já měla po prvé sex, ve věku sedmnácti let.“

A potom ještě dodala: „Z toho, co si pamatuju, muselo mému dědovi v té době být skoro šedesát, a moje tělo se ten den třikrát vypjalo do orgasmu.“ A oba jsme potom vyslechli, jaký nám Marta připravila závěr: „Svět se mi rozpadl o týden později, kdy dědeček ve spánku umřel, a od té doby jsem už ani jednou neměla sex, dokud jsem se nevdala.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dva týdny otroctví

  22. 6. 2014Neznámý autor

Musíte nám říct úplně všechno. Nic nevynechejte. Chápeme, že spousta z těch věcí, co jste prožila, je pro vás velice traumatizujících, navíc jste celou dobu byla opakovaně zneužívána a ponižována. Ale apeluji na vás – jedině tehdy, když budete vypovídat celou pravdu, násilníkovi se dostane odpovídajícího trestu… Markéta přikývla, váhavě polkla a snažila se potlačit další příval slz. To, co prožila,...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Znásilnění, Šukačky, Mix

Na pláži

  4. 3. 2009erotoman

Ležím na pláži u vody, opaluji své svalnaté tělo, když slyším, no to jsou svaly, jen jestli i pod těmi slipy je pořádný sval, otevřu oči a vidím dvě krásné blondýnky jak se smějí, nedám se zaskočit, a říkám jestli se chtějí podívat, kývají hlavou že pokud by to stálo za to tak nejen to, zvu je aby si přilehly, neváhají ani chvilku, a mám každou z jedné strany, už mi rejdí rukama v rozkroku, a zkoumají...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Prstění, Orál, Anál

Dělím se o svou ženu s bratrem

  20. 2. 2019jentaknekdo

Jsou dvě věci, které my turečtí „gastarbeitři“ v Německu toužíme mít. Automobil Mercedes (což většina z nás dokáže uskutečnit, když dostane slušnou práci) a modrookou blonďatou smyslnou bílou přítelkyni. Já jsem ještě nedosáhl ani jednoho z těchto cílů, když jsem potkal Heidi. Byla to dcera člověka, pro kterého jsem pracoval, dělal jsem mu práce na elektroinstalacích. Byla téměř perfektní; měla všechny...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Ranní rozcvička

  2. 2. 2015Neznámý autor

Adriana byla velká sportovní fanynka, skoro až fanatička. I přes to, že právě s Emilem strávila vášnivou noc, jí to nezabránilo ráno o sedmé vstát. Vykulila se z postele nahá, bylo příjemné chladno, až jí ztvrdly bradavky. Sáhla po nějakém oblečení, ale pak se usmála – přece si nebude kazit tak krásné svěží ráno tím, že by se oblékala… Proto rychle nazula jen běžecké ponožky a tenisky. Snažila se...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting