Erotické povídky

Autor povídky:

skálinka

Kategorie:

Další povídky od skálinka:

Vloženo: 22. 12. 2022

Zašmodrchaný příběh

Krásné slečny zajímaly mladé hochy odjakživa. Ovšem navázat s některou užší kontakt bylo zatraceně složité. Jednak vesměs byly dost nezkušené a strach z nezámého, to je sajrajt. Ne že by je snad bližší vztahy s chlapci nezajímaly, ovšem nejlépe v podobě drbů, jak na to šly kamarádky a spolužákyně. Samy, zejména ty mladší, dost váhaly. Ono když jdete na rande na náměstí, vidí vás všechny drbny a nenechají na vás nit suchou. Navíc tam asi jen těžko zažijete to, co byste chtěly zažít, kdybyste na to měly víc odvahy. Tedy ne že by to nešlo. Ale musíte počítat opět s drbnami a s tím,  že okolo budou Češi a budou vám do prvních milostných zážitků kecat, jako vždy do všeho. A když se vydáte za město, kdo ví, čeho se bude chtít ten vybraný odvážit a kdybyste si to rozmyslely, jestli nebude příliš dotěrný. A hlavně aby si o vás nemyslel hned něco špatného, když jste s ním odvážně sama v divoké přírodě a nedovoloval si víc, než na co máte odvahu vy.

Jiné je to v písemném styku. Papír prý snese vše. Dnes display mobilního telefonu. Tam může být člověk odvážný až do aleluja, aniž by se musel fakticky čehokoliv dopustit. Tohle vše pečlivě zvážil i Ondřej a spolu s kamarádem si podali seznamovací inzerát. Nutno říct, že se tento příběh odehrával v historické době, které dnes maldá generace nevěří, že vůbec existovala. Ano, tehdy ještě neexistovaly ani mobilní telefony, počítače zabíraly nejmíň čryři místnosti a běhaly v nich děrné štítky. A četly se noviny a časopisy. Odpovědí přišlo sedmnáctiletým chlapcům spousta. Pečlivě se rozdělili o ně i o náklady na zaplacení inzerátu. Takže Ondřejovi, po uvážlivém vytřídění, zbylo devět uchazeček o  jeho přízeň. Nenechal nic náhodě. Založil si sešitek, do kterého zaznamenával o čem dívky píší, aby nevypadal jako blbec a neptal se na něco dvakrát. Takže Andula, 170 centimetrů, 60 kilo, starší brácha, z vesnice, pase husy, učí se na kuchařku, nerada krájí cibuli a podobně. Rozprostraněné byly po celé republice.

Volno o prázdninách se Ondřej rozhodl využít návštěvou kamaráda, který se nedávno odstěhoval s rodiči asi dvěstě kilometrů daleko. Dopis mu nenapsal a jak je uvedeno výše, internet a mobily měly přijít o hodně let později. Takže když se dozvonil na jeho mámu, dověděl se, že se vrátí od babičky až zítra. Zrada. Co teď ? Sešitek s adresami slečen měl naštěstí v kapse bundy, tak ho prošel a ejhle, jdna bydlela ve větší vsi asi pětadvacet kilometrů daleko. To už není tak strašné. Osedlal pinýra a vyrazil. 

Od té chvíle bylo vše nějak jinak a hodně napínavé. Slečnu, se kterou si dopisoval, kupodivu zastihl doma. Když ji uviděl, nestačil se divit. Byl to kus. Ty blond vlasy sice zaváněly kysličníkem, ovšem vyšprajcovaná ňadra, útlé boky, a obličej jako modelka z tehdy populárního časopisu Žena a móda, jen o hodně mladší. K tomu zvonivý dívčí hlas a vstřícné chování, až se mu srdce tetelilo. S tou snad přijde konečně o poctivost, protože vypadala, že už ví, o čem je řeč, i když jí mělo být šestnáct, jako jemu. Ovšem co mu řekla, byl první úder. Je sice pravda, že mu na inzerát odpověděla ona, ale protože je dívka maldíky žádaná, předala svůj dopis sousedce ob dva baráky, která má problém se seznamovat a protože má velmi přísnou maminku, chodí její pošta nadále ke kamarádce a používá nejen její adresu, ale i jméno. Ondřej se v tom chvíli přebíral, než vše pochopil, ale večer byl na krku, stan se spacákem měl sice s sebou, ale už se mu dnes nechtělo nikam jezdit. Ostatně bude-li kamarádka takový kus ženské, jako ta co stojí proti němu, žádné zle. Lesík je hned za vsí, tam si ustele a kdyby ho slečna zaskočila uložit … Až se mu sbíhaly sliny a cítil neklid v poklopci. Zatím se to vyvíjí slibně.

Jenže ta pravá slečna ještě nebyla doma, měla přijet každou chvíli z praxe, jako učenka. A maminka asi opravdu byla dost rezolutní dáma, protože dívku, která chtěla vytáhnou její dceru ven, podrobila křížovému výslechu, až se jí přiznala, že dceři přijel fešák. Byl skoro dovlečen pod okno domku a tam rovněž podroben výslechu, takže než přijela jeho eventuální přítelkyně, maminka věděla vše o něm, o rodičích, majetkové poměry, plat táty a mámy, co dědečci a babičky. Řešila i praktické věci, třeba kde bude spát. Když jí vysvětlil, že ve stanu, paní  matku málem trefil šlak. „No to ani náhodou ! V noci už je chladno, nastydneš na ledviny a naše Dana se o tebe bude doživotně strat !“ Pochopil, že už je jasné, že tahle dívka má být podle maminky jeho příští manželkou, jakkoliv ve svých šestnácti a kousek o ženění ještě vůbec neuvažoval. Ale neprotestoval, protože maminka ho nepustila pořádně ke slovu a jak se vykláněla z okna, ležela před ní prsa tak veliká, že kdyby její dcera zdědila jen desetinu, bylo by to pošušňáníčko. Dokonce když se jednu chvíli víc rozohnila a vyklonila se, málem ji šel chytat, protože ty obrovské melouny se vyvalily přes parapet a měl strach, že musí přepadnout dopředu. Nemohla. Co z pohledu z ulice nemohl vidět, bylo její pozadí, které by oknem neprošlo. Později se mu chlubila, že po drastických dietách podstatně zhubla, takže momentálně už má pod dva metráky. 

A pak ji uviděl, jak kráčí od hlavní ulice. Nebyla to štíhlá prsatá blondýna, jako kamarádka. Ovšem zase tak špatně z dálky nevypadala. Menší, buclatější, prsa české dvojky, jako skoro všechny, prdýlka o číslo větší, ale to ještě nebylo tak katastrofální. To byla její pleť. Obličej a všechno, co bylo vidět, bylo poseto desítkami mokvajících beďarů. Skoro se jí při představování štítil stisknout ruku. Byl vychovaný mladý muž a tak nezahájil zběsilý ústup a začal s ní konverzovat. Jmenovala se ve skutečnosti Dana a z jeho přítomnosti byla dokonale odvázaná. Maminka taky. Pochopila, že holku potkalo štěstí, protože mezi místními nepatřila k vyvoleným favoritkám. A tady najednou nějaký přespolňák dělá, jako kdyby neznal hezčí. Zapřela se a po improvizované večeři, kterou nesměl odmítnout, mladé pustila do místního kina. Ondřej tušil, že po zhasnutí v sále by se měl chovat jako většina místních, tedy schoulit se ke své dívce, po pár polibcích jí sáhnout za výstřih a pak by se vidělo. Jenže jak se k ní přes ty beďary dostat ? Když jsou všude, asi budou všude. A když si představil, jak jí tiskne mokvající ňadro, nějak ho na ztráru panictví přecházela chuť. Necméně za ruku ji vzal a to ňadro si nechávala ochotně hňahňat přes halenku. Možná kdyby mu rozepla poklopec a trochu udělala dobře, že by zapomněl v té tmě na celkový stav pkožky. Ale cudná dívka na prvním rande přece nemůže partnerovi honit pinďoura.

Nakonec došli domů a máma je hned rozdělila. Dana půjde spát k rodičům do ložnice na otoman, on do dívčího pokojíčku v podkroví. Snad mu nebude vadit, že tam nebude sám. Vyděsil se. Co je zas tohle ? Jeho spolunocležnicí měla být osmiletá sestra, která už spí a pokud ji neprobudí, snad mu nebude vadit. On bude v manželské posteli, ona na válendě v nohách za pelestí postele. Na druhé straně obvykle spává starší sestra, které je už dvaadvacet, má před svatbou, ale dneska by neměla přijít, protože jí končí jako sestřičce v nemocnici odpolední a to obvykle zůstává u svého fešáka ve městě. 

Maminka ho doprovodila do podkroví, což byl od ní, při dvojmetrákové postavě namáhavý sportovní výkon a počkala s malým světýlkem, až se v trenýrkách uloží, zhasla a odbelahala se ze schodů dolů. Naplněn dojmy a s neuspokojeným přirozením usnul během chvilky. Očekávání se nesplnilo, zůstává panic i nadále. Poslední myšlenkou bylo, že se obvykle říká, že beďary jsou nedostetk sexu. Možná kdyby Dana párkrát podržela ... Z večera se mu zdálo, že Daně narostla prsa jako mámě a dusí ho s nimi při milostných hrátkách. Pak se probudil a zjistil, že  místo obrovské bradavky si cucá palec. Ovšem to asi nebylo to hlavní. V pokoji se něco dělo. Že by Dana proklouzla mámě a přišla za ním ? Nebo ji máma rovnou poslala ? Nenápadně se rozhlédl a zjistil, že se probudil právě včas. Proti světlu z okna viděl dívčí postavu, jak si svléká košilovou halenku a pak i podprsenku. To Dana být nemohla, určitě by ji máma nenechala spát v prádle. Postava si nechala přes hlavu sklouznout noční košilku, sáhla pod ni a stáhla si kalhotky. Ještě že ležel na boku, jinak by ho pinďour začal nadzvedávat. 

Spolunocležnice se opatrně přiblížila ke společnému loži a lehla si na svoji půlku. Pak se k němu otočila obličejem. „Nedělej že spíš !“ „Ne,“ přiznal se. „Já jsem Marie, starší ségra a měla jsem dnes být u kamaráda. Ale nějak to nevyšlo. Jeho spolubydlící zůstal doma a je to takovej slizák, co po mně kouká, i jdyž jsem oblečená. Natož kdybychom se k sobě nějak měli. To by hned začal vypiskovat, že chce taky.“ Ondřej byl jak v jiříkově vidění. Byl v posteli s dospělou ženskou, která se před chvílí svlíkala a měla na sobě jen noční košilku, pokud mohl v té tmě posoudit, nebyla to taková ta flanelová na tři knoflíky u krku, až po paty. A docela dobře se s ní povídalo. „No a co Dana. Dobrý ?“ ptala se přímo. „Jak to  myslíš ?“ „No šoustli jste si ? Už by to potřebovala, jak prase drbání. Jednak na to má věk a druhak, určitě jsi si všiml těch běďarů. Kdyby pořádně šoustala, zvýšila by se jí tvorba hormonů a když víc nic, tak by jich hodně ubylo. Sice dělám na interně, ale něco málo z kožního tuším taky. A nerada bych, aby ji začali doktoři cpát kortikoidy. To je pěkný sajrajt.“ „No to ne, nic jsme spolu neměli,“ odpověděl a naštěstí nebylo ve tmě vidět, jak se červená. „Ono nebylo kdy a kde. V kině to nešlo a pak jsme museli domů.“ „No to jsem si mohla myslet, že tě poslala spát s nabitejma kulkama. Nnechceš trochu pomoct ?“ 

Se samozřejmostí a zručností zkušené zdravotní sestry mu sáhla do nočního úboru a zkušeně se probila dovnitř. Nebylo to tak jednoduché, protože mu pinďour napínal trenýrky, že ohrožoval jejich gumu v pase. Tak tohle  bylo něco. Jakkoliv toužil po tom, aby mu ho nějaká holka vzala do ruky, takhle si to nepředstavoval. On měl být ten dobyvatel, zatím byl jen držitel. Ale zatraceně se mu v její dlani líbilo. „Počkej, dám ti to dolů,“ pokračovala Marie. Víc než ochotně spolupracoval, ale že by se měl ponořit pod její noční košili, to ho v tom příjemném blahu ani nenapadlo. Holt panic v šestnácti. Marii bylo jasné, co ji čeká za odborný výcvik, tak si přetáhla košilku přes hlavu sama a dotkla se jedním ňadrem jeho paže. A v tom to přišlo. Než jí stačila stuhnout bradavka, měla dlaň plnou jeho semene. A že ho tedy bylo. Napřed trocha muchlání s Danou, pak striptýz v přítmí pokoje, nyní ňadro na paži a úplně nahá holka vedle něj. I když trochu starší, než si vždycky představoval, ale o to rozumnější. To prostě nešlo vydržet a i když se brzdil v domění, že si zasune do kundičky, vytekl tak rychle, ať se snažil, jak se snažil. 

Zato Marie byla připravena, protože o technice sexu s mladými kluky něco tušila, i když v poslední době se věnovala hlavně o něco staršímu příteli, no a přiznejme, že na nočních službách tu a tam i některému z fešných doktorů. Zajímavé bylo, že zejména těm starším. Mladí ještě nevěděli jak na to a byli moc vybíraví. S těmi rozumnějšími to nebylo o vyznávání lásky. Řeči obvykle nahradil rovnou příjemný sex, pusa na rozloučenou a zase někdy příště. Hlavně že nám bylo dobře. Ovšem ještě si živě pamatovala, jak kluci ze vsi i z místa střední školy stříkali dřív, než stačila svléknout kalhotky. Tady to nebyla výjimka, i když kalhotky už dávno neměla. Sáhla do nočního stolku pro kapesník a utřela jej i sebe.

Ondřej trpěl jak pes. Takováhle šance a ono zase nic. Jen plná dlaň a přitom holá kundička je na dosah. Alespoň si šáhne. No co. V nejhorším dostane facku. Zkušená Marie jeho aktivitu spíš přivítala, protože jí bylo jasné, že ten šestnáctiletý pinďour v klidu dlouho nevydží a šoustačka se spíš jen na chvíli odkládá. Jeho ruka ovšem začala mezi velkými pysky spíš bloudit. Pochopila, že opravdu je vše na ní a tak začala pohyb jeho ruky slovně dirigovat. „Tam si sáhni, ale aby to bylo pořádně ono, tak musíš vejš. Eště. Jóó, to je vono !!! A teď pořádně třít ten hrbolek, neboj, on ještě trochu naroste.“ Chtěl se stydět, ale nakonec jí byl vděčný. Kdo ví, co o tom tuší Dana a jestli by se nestyděla s ním takhle otevřeně mluvit. Tak kmital ukazováčkem po poště váčku a sbíral odvahu, aby jí druhou rukou polaskal taky ňadra. To už si párkrát na nečisto zkoušel někde se spolužákyněmi, děsně ho to vzrušovalo, ale obvykle se za chvilku začaly cukat a pod podprsenku se jim dostal akorát tak rukou. Teď bylo přístupné úplně všechno a nedalo se čekat, že by rozumná Marie začala střečkovat, odstrkovat ho a zahalovat se. Ostatně čert ví, kde měla noční košili.

V tom pilnu a hromadě příjemných pocitů si ani nestačil všimnout, že už mu zase péro stojí jak stožár vlajkoslávy. Zato Marie sledovala pečlivě vše. A tak se nad něj vyhoupla, podržela si příro u vstupu dovtř a dosedla. Teď to probralo i Ondřeje. Ježíš, on je uvnitř !!! On už poprvé souloží !!! Pak si trochu zahanbeně uvědomil, že vlastně nesouloží, ale je souložen. Ovšem bylo to tak příjemné, že počáteční rozpaky rychle zmizely a začal si užívat to neskutečné blaho a hrdinské pocity. Marie dosáhla prvního orgazmu velmi rychle a v příjemné chvili se svalila na postel vedle něj. Matně si vzpomínal, že by měl  nechat ženu orgazmus prožít a dožít. Ovšem byl už zase nadržený jak plemenný býk a jakmile získal pocit, že je Marie trochu při vědomí, převalil se mezi její stehna a zasunul s takovou samozřejmostí, že se tomu až sám divil.No bodeť by ne, ještě se její pulzující kundička nestačila zavřít. A tak z něj byl dospělý souložící chlap.

Marii se jeho živočišný a mírně neohrabaný přístup líbil. Bylo jí ovšem jasné, že zaplať pánbu za první krásné chvíle, ale kdo ví, jak ten mladý nadrženec dlouho vydrží podruhé. Zase se nemýlila. Během chvilky ucítila, že se dole něco děje. „Prosím tě, ne do mne. Musíš ho vyndat,“ šeptala v blahu. I s dost vášní zatemnělým mozkem pochopil. No jo, ono se to řekne, ale kdy ho má vyndat ? A kam potom s mrdkou ? Není nad zkušenou milenku. Když cítila, že už to nemůže být daleko a kluk váhá, jestli už ven, uhnula s kundičkou a chytila mu ho do ruky. Vše skončilo na jejím bříšku a i druhá dávka by byla přeplněním zásob tehdy ještě neexistující spermobanky. Marie byla stále ještě při chuti, končit po prvním orgazmu by bylo škoda, když je tady totálně nadržený sameček, s nevyčerpatelnou zásobou energie i spermatu. A tak ho nechala jen chvilku vydechnout a už byl zase v ní. Tentokrát už to trvalo dýl a přišla si na dva pěkné zážitky, než měla bříško opět zasviněné, jak jetel. Usnul s blaženým úsměvem dřív, než je oba stačila očistit.

Ráno se slastně probouzel s dívčí hlavou na rameni a ňadrem přitisknutým k hrudi. Vlastně je probudila osmiletá sestra, která začala vstávat. Vstávat začal i jeho pinďour, ovšem byl ihned uklidněn, že ráno už ne, protože každou chvilku může přijít Dana. A ať si taky něco schová pro ni. V rozpacích se chystal k odjezdu, Marie mu podala ruku a tak na půl úst řekla ahoj. Po bouřlivé noci čekal víc,ale asi se nechtěla dotknout mladší sestry. Panímáma ho  naštěstí nechtěla obejmout, protože by se mezi jejími obřími ňadry tutově ztratil. A Dana ho šla vyprovodit. Kousek ji svezl a její ňadra, tančící bradavkami po zádech, ho nenechávala chladným. Zastavili u lesíku, kde chtěl včera večer rozbít tábor. Chvíli si jen tak povídali, nakonec mu to nedalo a začali se líbat. Jak to tak na vesnici bývá, Danino panenství skončilo na docela slušně obeschlé mezi pod lesem. Brala to vše velmi vážně, spíš jako gynekologickou operaci a byla ráda, když bylo po všem. Teď jí došlo, proč jí starší ségra podstrčila za pas sukně čistou vložku a místo malého dívčího kapesníčku pořádný šnuptychl třicet na třicet. 

Loučení bylo velmi rozpačité. Ondřej tušil, že se od odpanitele mladší a prznitele starší sestry čeká další návštěva, tak sliboval, i když mu bylo jasné, že těch pět hodin jízdy na rozdováděném pionýrovi asi nebude ta největší legrace. Ovšem zase kdyby se vše zopakovalo, i s tím odděleným noclehem, vůbec by nebyl proti. No a časem, až ještě doroste ta nejmladší … Doopravdy se už ale neobjevil nikdy a po pár dopisech se vše nějak nějak rozešlo do ztacena. Ale vzpomínky, ty zůstanou i v domově důchodců.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Znásilněný ženou

  30. 9. 2012Neznámý autor

Stalo se to jednoho odpoledne, spíš k večeru, když Marcel cvičil v posilovně a myslel, že už je tam sám. Dal si série na nohy, břicho a záda, potom pár shybů i jízdu na rotopedu. Zbývalo mu jít na bench, kvůli zranění už nějakou dobu činky nezvedal, a tak se chtěl přesvědčit, o kolik ztratil formu. Rozprostřel na lavičku ručník, zkontroloval zátěž na čince, lehl si do zpevněného lehu, pevně uchopil...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Šukačky, Znásilnění, Mix

Na chatě 2: Příjezd holek

  19. 8. 2017desdemon

Od té doby, co si kluci ulevili se na chatě už nic sexuálního nedělo. To ovšem neznamenalo, že by byli klidní. Jediné, po čem toužili, bylo pořádně si zašukat. To se jim mělo splnit v sobotu po obědě, kdy měli dorazit holky. Už od pěti od rána se všichni nervozně převalovali v postelích. "Kolik je hodin?" zeptal se Michal Lukáše, když si oba v koupelně holili rozkroky. "Za pět minut čtvrt na deset"...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky

Zakázané ovoce

  11. 7. 2011Hanka

Martina opatrně odemkla a tiše prošla předsíní. Táhlo už pomalu na půlnoc, takže máma byla na noční, ale z pokoje bylo slyšet televizi. Martina tam opatrně nakoukla - no jasně: telka si vysílala sama pro sebe a muž, "sledující" ji z rozestlaného gauče se randálem, linoucím se z obrazovky nedal ani v nejmenším rušit a spokojeně spal. Dívka se nad pochrupujícím otcem s převahou svých téměř sedmnácti...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Orál, Šukačky, Mix

Čtrnáct dnů na chatě

  26. 1. 2024Skálinka

„To se, kmaráde, nesmíš se ženskou tak prdět !“ pronesl Tomáš. „Klidně jí tam vraž dva prsty a pořádně tam s nima hejbej, ať to cejtí. A ty kozy jí neocucávej jak nanuk, ale taky trochu přitvrď. Holkám obvykle troška přikousnutí dělá dobře.“ Jirkovi se sice z toho napětí mírně třásly ruce, ale dělal, co mu starší kamarád říkal. Dája sice všechno slyšela, ale momentálně se snažila rozpoznat, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Šukačky, Petting, Orál