Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 26. 5. 2023

Tetina výchova

Sabina se krčila v přítmí chodbičky, opatrně nakukovala do ložnice rodičů a měla nezřízenou chuť si zabořit prsty do kundičky. Byla vzrušená na maximální míru, protože to, co viděla, ji přivádělo k extázi. Ve svých sedmnácti už něco málo zažila, panna už pár měsíců nebyla, dokonce by se mohla pochlubit i třemi milenci, tedy ne dohromady, ale každým někdy jindy, i když to s nimi nebylo kdo ví co, ale její intimní fantazie byly daleko bujnější než to, co zažila se svými skoro vrstevníky. To, co viděla v ložnici, bylo vzrušující. Kdyby to nepovažovala za nemožné, nejraději by se vrhla dovnitř a přidal se k těm třem dovádějícím. 

Byla to jedna žena a dva muži, kteří ji brali velmi tvrdě. Nikdo z nich ovšem nepatřil k jejím rodičům. Ti byli pár set kilometrů jinde, kde táta měl zatím na půl roku zkušební dobu experta na jakési strojní linky a nedalo se vyloučit, že tam na pár let zůstane. Nebylo to snadné rozhodnutí, ale peníze za to byly pořádný kus za hranicí tuzemských výplat. Pokud by tam vydržel alespoň pět let, měl by do smrti o blahobyt postaráno. A oni s ním. Navíc penze z ciziny a příspěvek na živobytí mámy. To vše nebylo k diskusi, ale k zabalení kufrů.

Problém byla ovšem Sabina, která končila druhý ročník střední školy a potřebovala uzavřít alespoň ten, pokud ne celá studia. Její jazyková výbava nebyla nic moc a rozhodně by nemohla po prázdninách nastoupit na nějakou střední školu s kdo ví jakým vyučovacím jazykem. K tomu se jí nechtělo opouštět kolektiv studentů, z nichž většinu znala ještě ze základky. A tak zůstala ve vlasti, tak nějak bez zásadního rozhodnutí, pod dozorem máminy sestřenice, která byla o pár let straší, než ona, ale patřila mezi dospělé a rodiče se přesvědčovali, že i mezi odpovědné. To byla právě ta žena, jíž se věnovali oni dva pánové na rodičovském letišti. Jeden byl její stabilní přítel, ten jí momentálně držel ruce, aby se nemohla bránit tomu druhému, staršímu, který byl svým pinďourem zabořen mezi jejíma nohama, oběma rukama jí zpracovával prsa a funěl blahem. Jindru neoslovovala teto, ale křestním jménem, jak to bylo u nejmladšího potomka v rodině zvykem. Ta se po odjezdu rodičů nastěhovala do jejich domečku, aby se tam Sabina sama nebála, případně neprováděla nepřístojnosti. Ovšem rozhodně nechtěla sama sexuálně strádat a hned druhý den u ní zůstal na noc její současný přítel a zejména z večera se Sabině v tom randálu špatně usínalo. A za pár dní přišli trochu později ve čtyřech, asi z nějaké párty nebo baru, a dívka se jen mohla domýšlet, co se tam za zavřenými dveřmi ložnice děje. Jestli se páry milují jen tak vedle sebe, nebo  si i partnerky prohodí, fantazie pracovala na plné obrátky, až jí z toho vlhnul klín. O všem něco slyšela,  ale nikdy nezažila ani nic podobného. Ale nebylo by jí to proti mysli, protože zamilovaná momentálně do nikoho nebyla a kromě občasného prstíčku pod noční košilkou trpěla sexuálním nedostatkem. A takové ty pověsti, jak se nebe zachvělo a ženu orgazmus vystřelil do jiné dimenze sice byly pěkné, ale nic z toho ještě nezažila. I když se jí milování líbilo, přece jen nikdy nedospěla tam, co odborná literatura a zkušené ženy slibovaly.

Dnes večer se odvážila a když vyhodnotila, že nehrozí nečekaný příchod někoho z trojice na chodbu, přiblížila se k pootevřeným dveřím ve chvíli, kdy přítel přesvědčoval Jindru, aby se neupejpala a podržela tomu známému, vždyť o co jde. Přece jí z ní neubyde. Ta se sice tvářila, jako že radši ne, ale muži brzy přešli od slov k činům, přítel jí držel ruce za hlavou, druhý muž jí sáhl pod širší sukni na bocích a stáhl kalhotky. I když to vypadalo, že jí její partner šeptá něžná slůvka, bylo to trochu jinak. Šeptem ji přesvědčoval, aby byla povolná, zkusila to nějak vydržet, protože tohohle chlapa dost potřebuje a její vstřícnost by ho mohla příznivě naladit. Sice se netvářila nějak moc odvázaně, ale nohy povolila a nechala si osahat kundičku, po chvíli i nabodnout dovnitř pinďoura.  Ve třiceti už se s pár partnery milovala a věděla, že s každým je to trochu jiné. Neměla příležitost se podívat, co do ní láduje, ale zdálo se jí, že ho má nějakého většího, než obvyklý milenec. A dělalo jí to po chvíli docela fest dobře. Až si trochu zdrženlivě zavzdychala a pak už si na něj zvykla a nechala si dělat blaho. Asi ho má nejen silnějšího, ale i trochu delšího, protože pocity se zintenzívnily a měla dojem, že je pořádně hluboko a děložní čípek si přichází na svoje.

Co Sabina sledovala, rozhodně nebylo jen tak obyčejné milování. Celá ta atmosféra mírného násilí, donucení k souloži, se jí líbila. Přitiskla si ruku do klína a mezi roztaženými stehny se přes noční košilku snažila dráždit poštěváček. Hned by si to s Jindrou vyměnila, i s tím mírným násilím a momentálně nataženými bradavkami a jejich mnutím mezi prsty přítele. Druhému muži se to, co viděl, dost líbilo. Nevydržel to a do jedné napružené bradavky se zakousl. Jindra zaúpěla a asi ji ta bolest potkala v pravý čas, nebo její orgazmus uspíšila. Napnula tělo do luku a po chvíli nekontrolovaného cukání a pištění se svalila zpět na postel. Sabina už viděla dost a spěla k vrcholu taky. Radši zmizí do své postýlky, aby mohla blaženě ihned po tom usnout.

Druhý den se jí vše v mysli vracelo, už mimo jiné proto, že následný prstový orgazmus byl velmi silný. Ani o sobě nevěděla, že ji dovede mírné násilí takhle rozdivočit. A to na ně jen koukala. Co by za to dala, moct si to taky v praxi vyzkoušet. Odpoledne přišla ze školy domů a protože měli tělocvik a pak trénink volejbalu, zamířila mírně nevoňavá rovnou do koupelny. Čert ví, co dělala, ale zavírací mechanizmus koupelny jí zůstal v ruce a vytáhla ho ze zámku. Protože neslyšela v  domečku žádný pohyb, odložila ho na pračku, bleskově se svlékla a už byla ve sprše. Její šumění za závěsem přehlušilo otevření dveří, klidně se umývala dál, což se velmi líbilo příteli Jindry, který měl sice poněkud zamlžený pohled na to svěží dívčí tělo, ale hodně tušit bylo. I když se mu to velmi líbilo, nezůstal stát dlouho a zase odešel. Všechno má svůj čas. 

Když Sabina vyšla na chodbu, jen tak v přehozeném županu, vyšel z nenadání z obýváku. Až to s ní cuklo a bleskově se začala zavazovat. Přece si jako mladá dáma nemůže zadat svojí nahotou. „Počkej, nech to být,“ začal tetin přítel. „Myslím, že nejsi zase taková šereda, aby ses musela hned schovávat.“ Uchopil její župan za klopy a trochu porozhalil. Kundička už sice byla pod pasem, kde byl uvázaný pásek, ale prsa jí byla vidět asi docela dobře. Byla z jeho počínání v rozpacích. Protože už ho tuhle večer viděla, jak s tetou dělá i víc, ale ona na podobné zacházení přece jen nebyla vůbec zvyklá. Přesto nechtěla dělat nějakou zásadní otočenou a chvilku ho nechala, ať se podívá. Zase tu byl ten příjemný pocit mírného donucení a okamžitě nastupující vlhko v mezinoží, i když se jí nikde nedotýkal. „Mohl bych si je pohladit ?“ kul železo, dokud bylo žhavé a ona nestačila zahájit nějakou cílenou obranu. 

Co, dospělej mužskej a chtěl by jí na ně sáhnout ? Nechtěla věřit. Přece je to partner Jindry ! Ale když si uvědomila, jak jí tuhle držel ruce, aby se jí ten starší chlap dostal do kundičky … Určitě bude mít nějaké zkušenosti a třeba jí je trochu pomuchluje, líp než spolužáci. Žádná skoro bolestivá ždímačka, ale pořádné vzrůšo.  Uvažovala značně usilovně a nemohla se dostat k nějaké odpovědi. Její zamlklost považoval za souhlas a už ji oběma rukama držel ve výstřihu. Nejdřív ho chtěla začít odstrkovat, pak ale počkala, co to s ní udělá. Nestiskl jí je moc silně, jen tak opravdu něžně pohlail a vyjel od těla na bradavky, které se začaly probírat z teplé sprchy a tuhnout. Jedna z nich skončila v jeho ústech a začal ji lechtat jazykem. Bylo to velmi příjemné.

Tak se soustředila na svá prsa, že si ani nevšimla, jak jí sklouzl zbytek županu k nohám. Zato její partner to tušil docela dobře a jedna jeho ruka sjela na podbřišek, prstem rozhrnul stydké pysky a zabořil jej dovnitř. Nevěděl, jak je na tom s panenstvím a jeden opatrný prst by neměl ublížit. Když nezačala vzdychat o potřebě opatrnosti, pochopil, že je tam už otevřeno a přidal k ukazováčku i prostředníček. Blahé pocity se umocnily a trochu víc mu poroztáhla nohy. Ale vstoje na chodbičce to nebylo jednak ono a druhak dost důstojné. Poprvé převzala trochu iniciativy, chytila ho za paži a odvedla k sobě do pokojíku. Během chvilky svědčil o jejich předchozím počínání jen zmačkaný župan na prostředku chodbičky.

Měl trochu obavu, jak ji bude přesvědčovat o uložení do postýlky, ale její iniciativa ho příjemně překvapila. Pochopil, že asi jeho počínání přinejmenším vítá a pustil se do dalšího zkoumání jejího těla bez sebemenších skrupulí. Zase jí pocucal bradavky, pak se odvážil a přisál se k jejím ústům. To se jí taky líbilo. A mezi nohy zase vnikly jeho dva prsty. Pohodlně se mu rozložila na postýlce, aby mohl, kam se mu zachce a zároveň aby si jeho dotyky mohla pořádně užívat. Nějak v tom blahu přestala řešit složité otázky a soustředila se hlavně na to, aby to bylo ono. Muž sice ruku z kundičky nevyndal, ale tou druhou se snažil rozepnout a odstranit své kalhoty, což se mu po pár krkolomnostech podařilo, i s boxerkami. Přitiskl se svým polostojícím pinďourem k jejímu stehnu a nenápadně si jej o ně ztopořoval. Tohle bylo pro Sabinu něco nového. Jejím dosavadním nezletilým partnerům při svléknutí stál a snažili se ho co nejrychleji zabořit do ní. Tady se nespěchalo a používaly se všechny myslitelné části těla, aby jí to dělalo dobře. A hlazení stehna jemným přírem taky bylo docela příjemné. Málem se odvážila a zkusila se ho dotknout. Ale zatím s tím neměla praxi, tak radši ještě nespěchala.

Kdo si počká, ten se dočká, říká přísloví a ona se po nějaké docela příjemně prožité době nepřetržitého dráždění prsty a jazykem taky dočkala. Tetin přítel jí zalehl mezi nohy, našel štěrbinku v kundičce a začal zasouvat. Byla tak mokrá, že to ani pořádně necítila. Jen trochu váhala, jestli to označení tetin přítel je správné, když ji tady šoustá, až jí lezou oči z důlků a Jindra je kdo ví kde. Nebyla daleko, jen s kamarádkou na kafi na náměstí. Tahle akce byla řádně domluvená, žádná náhoda. Když si tuhle užila s partnerovým šéfem, začal ji přesvědčovat, že by mu měla nějakou změnu dopřát taky. Moc se jí to nelíbilo, protože přivést některou z kamarádek by asi nebylo tak složité. Skoro každá si ráda užije i v méně obvyklé trojce. Ale ti chlapi jsou nádoby křehké a nenápadně je odloudit, když se jim to s dámou líbí, nebývá zase takový problém. Až ji napadla Sabina. Přece jen byla mladší, přítel o patnáct let starší a čekaly ji ještě nejmíň dva roky na škole, pokud nepůjde studovat dál. Pak možná zmizí někam do tramtárie za tátou.  Holka si vrzne, nebude honit další mladé kluky, se kterými to někdy bývá dost náročné, přítel taky a bude to mít pod kontrolou. Nespěchala domů, snad si tam ti dva poradí i bez jejího dohledu. Když přišla, našla spořádanou domácnost, kdy přítel koukal na televizi a Sabina se učila ve svém pokojíku.

Další den byl pátek a přítel zase přivedl nějakého pro sebe zajímavého nadřízeného kolegu. Ten se něčeho málo doslechl o tom, jak si krásně užil šéf s Jindrou a vůbec nebyl proti zkusit to taky. Byla kus, se vším co k tomu u ženské patří. A najednou se v domečku motala jedna ještě mladší, taková skoro funglovka, na první pohled asi moc nepoužitá. Měla na sobě bílou halenku, přes kterou jemně prosvítalo její tělo. Hergot, ta holka nemá podprsenku ! divil se, když zaregistroval mírně viditelné prsní dvorce a bradavky. K tomu minisukni a nehorázně se těšil, až se nakloní nad stolečkem, protože jí určitě budou vidět kalhotky. Nebyly. Jednoduše proto, že žádné neměla. Sice mu dost dlouho trvalo, než mu to došlo a pořád nechtěl  věřit tomu, že vše je zinscenováno pro nevázanější zábavu. Teprve když si sedla těsně vedle něj na gauč, až se dotýkala svým dlouhým stehnem jeho kalhot. Sukýnka se jí vyhrnula a byl vidět krajkový lem samodržící punčochy. Pak si toho jako náhodou všimla a cudně stáhla látku co nejníž ke kolenům. Na návštěvu to silně působilo.

Trochu se popilo a počáteční napětí se uvolnilo. „Víte,“ obrátila se Jindra k panu návštěvníkovi, „ona se Sabinka dost stydí za své tělo. Hlavně proto, že neví, jestli se může někomu líbit. S muži nemá moc zkušeností a spolužáci ze střední školy jsou jen takoví jelimani, kteří si sice chtějí něco k holkám dovolit, ale ta slovní část jim nějak nejde. Ne že by jim museli pořád vyznávat lásku, ale pochválit účes, oblečení, postavu, toho se obvykle nedočkají.“ „ V jejich letech jsme nebyli asi o moc lepší. To teprve dnes umí dospělý chlap pořádně ocenit dívčí krásu a už se nestydí to říct nahlas,“ odpověděl na nevyřčenou otázku. „ Kupříkladu tady Sabinka. Štíhlá, pěkný účes, postavu jak modelka z hodně drahého módního časopisu. A to nejhezčí bohužel není moc vidět, to schovává oblečení. Není moc stydlivá ? Mohla by něco málo poodhalit ? Abychom měli o čem hovořit a jen se nedohadovali, jak vypadá ve skutečnosti.“ „No, já nevím, jestli to zvládne. Ještě se před nikým nikdy nesvlíkala. Ale je pravda, že hodnotit zajíce v pytli, je dost blbé,“ odpověděla Jindra. Označení sexymodelu za pytel sice nebylo tak úplně přesné, ale nešť. 

„Tak se postav a zkus si aspoň rozepnout halenku,“ nabádala ji teta. Dělat stydlivku jí tedy šlo na jedničku s hvězdičkou. Ale po pár zaváháních a odmítavých  gestech byly všechny knoflíčky rozepnuté a z poza jejích záhybů bylo možno tušit tu krásu. Teď se ujala své role Jindra a sáhla jí za výstřih. Sabina byla vzrušená už z toho, jak na ni ten chlap dychtivě koukal, teď ještě příjemný stisk ňadra a podráždění bradavek. Po malé chvilce něžnosti jí teta shrnula halenku z ramen a její pevná svěží prsa prosvětlila místnost. Návštěvník z toho byl úplně vedle sebe. Přitom kdyby jeho myšlení probíhalo v mozku a ne kus pod pasem, by mu asi bylo jasné, že dívka v tomhle oblečení, bez prádla, večer doma nevtíravě nalíčená, asi nebude náhoda. Ale kdo by od něj mohl, při těch půvabech před ním, chtít logické myšlení ? A navíc se mu to děsně líbilo, což zatemňovalo  některé nepodstatné detaily celé akce. 

Jindřin přítel to měl dobře spočítané. Tenhle starší pán nebyl zase až tak moc velkým šéfem, ale byl to neskutečný pracháč. Tedy ani ne tak on, jako jeho žena. Začátkem devadesátých let se jí podařilo, jako jediné dědičce, zrestituovat skoro polovinu větších baráků ve městě, které kdysi pořídil její dědeček. A tak jim měsíčně přibývalo na kontě ne pár desítek, ale stovek tisíc za pronájmy obchodů a bydlení. Mohl si dovolit zaplatit nejmíň tři třídy dívčí střední školy pro svoje potěšení, ale byl to stydlivka a nevěděl jak na to. Proto když se doslechl, co zažil na návštěvě jejich šéf, byl k neudržení a škemral u podřízeného, aby ho pozval taky. Ten neváhal a když nabídnutá cena odpovídala jeho představám, připravil zábavný večer nejen se svou přítelkyní, ale i nově svedenou neteří.

Sabina už na sobě měla jen punčochy a sukni. Jindra ji vzala za obě paže a odváděla ji k jídelnímu stolu, pokrytému silnější osuškou. Dívka se bránila jen tak trochu, nechala se položit na záda a zvedla nohy, čímž se jí  vyhrnula sukně až na břicho. Ve vyvýšené pozici bylo její tělo přístupnější, než dole na gauči. „Nepůjdete blíž ?“ ptala se Jindra muže, který  bezradně seděl dál. „Tady by to teď mohlo být zajímavé,“ řekla s mnohoslibným úsměvem. Povytáhla židli a udělala hostu místo k sezení. Tohle začínalo být zajímavější, než pornokanál v televizi. Zejména to bylo živé, hlavní hrdinka Sabina měla krásná dívčí prsa, ne natlakované pytlíky silikonu a dráždivě voněla mladou kundičkou. Jindra jí zkušenou rukou sáhla mezi nohy, zabořila své prsty do malých pysků a poroztáhla je od sebe. Muži málem vypadly oči z důlků. Že bude večer zajímavý, to tušil. Ovšem že bude moct z blízka detailně koukat mezi rozevřená mladinká, o zhruba třicet let mladší stehna, o tom se mu ani nesnilo. Vše bylo krásně růžové a lákalo k polaskání. Jindra se naklonila a objela jazykem škvírku od hrázky až nad poštěváček. „Neochutnáte ?“ nabídla i jemu. Vystřelil vpřed, až narazil nosem do růžové sliznice. Snad měl strach, aby si to dívky nerozmyslely a přisál se do míst, kde tušil, že by mohl být poštěváček. Silný povzdech Sabiny napovídal, že se trefil úplně přesně.

Muži nebylo dopřáno kochat se voňavou mladou kundičkou příliš dlouho. Najednou ucítil, že se mu někdo dobývá do poklopce. Jindra vytáhla jeho již notně ztopořený klacek a chtivě po něm chňapla ústy. Na to z domu nebyl v posledních letech zvyklý. Až se mu kroutily palce u nohou, jaké to bylo blaho. Chvilku se vyžíval, když ho přerušila Sabina. „Já už ho tam chci !“  Trochu ho ta upřímnost zaskočila, ale po ničem jiném netoužil. Jindra trochu pomohla a už se vzpínal mezi Sabininými stehny. Dívka začala náruživě přirážet a povzbuzovat staršího partnera k vyššímu výkonu. Byl tak prostoupen blahem, že by nezaváhal a nechal obsah svých varlat v té mladé pičce. Ovšem Jindra zasáhla včas, odstrčila ho od Sabiny a strčila si jeho příro hluboko do pusy. Pár tahů a už se to valilo do jejího krku. Jako zkušená milovnice věděla, co přijde a tak zvládla ten nápor bez problému. Olízala ho skoro do sucha a povadlý penis nechala viset u poklopce. Kdo zůstal dost nespokojený, byla Sabina. Už to málem bylo a najednou nic. Kdyby jí to nebylo před cizím chlapem hloupé, nejraději by se dodělala aspoň rukou.

Spokojeni byli oba muži. Ten cizí proto, že zažil něco, co se mu děsně zamlouvalo a v podstatě když sem šel, ani netušil, jak fantastické to bude. A přítel Jindry proto, že si ještě může dnes dost užít, třeba až do rána. Nejspíš s oběma naráz. A hromádka peněz, která mu přivycpala peněženku – no to už bylo vrcholné blaho teď.  

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Extrémně perverzní děvče

  30. 9. 2012Neznámý autor

Na vysoké škole jsem se dostal do takové fajn partičky kultivovaných mládenců, dá se říct, že šlo o takový klub výjimečných. Za pár let jsme ovládali školní radu i kolejní radu, dařilo se nám prosazovat mnoho změn, takže jsme se těšili i značné pozornosti ostatních studentů, především studentek. Měl jsem jich na každém prstu několik, takže jsem si mohl vybírat, se kterou půjdu na rande, se kterou do...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Teen, Spanking, Piss, Fisting

Mládeži nepřístupno

  9. 6. 2013Neznámý autor

V jednom nejmenovaném městě je takové velice speciální kino, které většinou promítá lechtivé filmy. Zcela běžně visí na pokladně i na ceduli nápis VSTUP OD 18 LET. Taková pornokina frčela hlavně dřív, teď už nemá takovou návštěvnost. Ovšem kromě jednoho čtvrtka v měsíci, kdy se zde konají velice speciální akce. V takový slavnostní den je cedule vyměněna za jinou, která hlásá MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO....  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Exhibicionisté, Šukačky, Mix, Voyeur

Sex místo pokuty

  1. 3. 2015Neznámý autor

Pane řidiči, prosím, ukažte mi vaše doklady. Už to bylo tady… Rudolf si uvědomil, že zajel do jednosměrné ulice. Bylo tam teď nově a dočasně, protože o kus dál rekonstruovali jeden jízdní pruh. Policisté si už na něj počíhali. Pěkná policistka mu právě nakoukla do okénka. Rudolf pokrčil rameny a společně s doklady už vytahoval i peněženku, protože z tohohle koukala pěkná pokuta. Mohl si za to sám,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix

Město pod lípami (4.část)

  29. 8. 2018Strawberry

Uběhlo pár dní, pouhých pár dní, a Astrid se podařilo udělat průšvih. Ne že by to bylo něco strašného, zkrátka a dobře ji málem srazil jeden z radních, který ji míjel na kole. Problém byl v tom, že to byla ona, kdo vstoupil na cyklostezku a ještě ke všemu došlo mezi nimi ke konfliktu a on skončil s její rukou obtisknutou na obou tvářích. Těžko říct, kde se vzalo v této křehké a mírné ženě tolik agrese,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, BDSM, Fisting, Mix, Prstění, Teen, Voyeur, Zralé ženy