Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 15. 12. 2022

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Studentská lavstory

Byla to studentská lavstory jako z magazínu. Jana začala studovat vysokou a po prvních nesmělých krocích ve světlech velkoměsta se seznámila s jedním třeťákem z jejich fakulty. Njedřív jen tak pokecali, pak zašli na kafe, Jindra se vytáhl a zaplatil nejen kávu, ale i dvě deci, k tomu nějaká ta dýza a mejdlo na koleji, sice žádná divočina, protože finanční podmínky byly u obou stejně nic moc, až jednou na jejím pokoji chyběla spolubydlící, která byla na praxi kdo ví kde a tak spočinuli v objetí, konečně sami. Ani pro jednoho to nebylo poprvé. Jak praví známá průpovídka, poctivá panna je nejošklivější holčička z páté bé a Jana rozhodně nejošklivější holčička nebyla. Ovšem s tou pátou bé to bylo dost přehnané. Tyhle věci ji potkaly mnohem později, až v prváku na střední. Ale dost rychle jim přišla na chuť, i když s kluky to bylo dost složité. Ti ze třídy byli ještě takoví jelimánci a ti z vyšších ročníků si zase hráli na divoké lovce maldších dívek a s oblibou se vychloubali svými úspěšnými zářezy na pomyslné pažbě. Takže o té slečně, která podlehla, šly brzy zvěsti, že se sama nestačila divit. Jana měla štěstí, protože táta měl kamaráda, který měl syna zajímavého věku, tedy o něco staršího, ale nebyl to žádný lamač dívčích srdcí a našli v sobě zalíbení. Neslibovali si věčnou lásku, ale občasný sexuální kontakt jim vyhovoval.

Pak s rostoucím věkem přišli další, kupodivu i mezi spolužáky se našel jeden, který konečně dostal rozum a dalo se s ním komunikovat, dokonce i sexuálně. Vydrželi to přes půl roku. Ale nechtěla se nikde vázat, vysoká byla jasnou volbou a láska na dálku je sice pěkná, ale člověk si toho tělesně moc neužije. A kdo ví, co ho může ve městě potkat za štěstí.  V Janině případu to byl asi Jindra. Vydrželi i přes prázdniny po prváku a pak díky náhodě získali finančně přijatelný sdílený podnájem s podobným mileneckým párem v bytě tři plus jedna. Luxus.

Pokud jste někdy vypadli z domova, mimo dohled místních drben, musejí se maminky na životní osudy zeptat přímo. Problematice studia rozumějí jen tak úměrně, kdežto osobnímu životu velmi silně. A pro svého miláčka chtějí jen to nejlepší, tak potřebují vědět všechno, aby mu mohly fundovaně radit, zlé jazyky by řekly kecat do života. Jindrova máma nebyla jiná a často se zajímala, co holky a jestli s nějakou chodí, odkud je, co dělají rodiče, jestli spolu mají nejen techtle, ale i mechtle, a tak dál. Jako každý syn, i on odpovídal tak na půl úst a moc se o podrobnostech nešířil. Kdo s Janou chodí ? On nebo máma ? Takže když nedostala kloudného slova ze syna, rozhodla se  řešit informační deficit osobním seznámením s dotyčnou. Do města to bylo daleko a tak přišlo pozvání. Když se teda mají s Janičkou rádi, tak ať ji přiveze ukázat.

Janu čekalo hlubší studium psychologie teprve v dalších semestrech, ale hned jí bylo jasné, o co Jindrově mámě jde. Pozvání sice váhavě, ale přece jen přijala. Bylo zřejmé, že jde o opravdovou zkoušku ohněm a tak se odpovědně připravila. První dojem je důležitý, tak začala výběrem garderoby, aby sice nevypadala jako chovanka kláštěra, ale zároveň moc neprovokovala. Na cestu si vzala kalhoty, halenku ke krku, pušapku nechala doma, účes skoro normální, sice trochu přikulmovaný, ale jen tak nenápadně. Letní šaty, co měla v tašce, byly naštěstí trochu delší, dobře do půli stehen. Žádná tanga, co kdyby trochu zafoukal vítr. No budiž pánubohu poručeno.

Jindrův táta, který pro ně přijel na nádraží, byl docela sympaťák, jen tak si podali ruku a spěchali za mámou domů. Tam mělo být hlavní přivítání a seznámení. Nejjednodušší to bylo s mladší sestrou. Mladá dáma, skoro osmnáct, bráchova holka byla sice částečným rozptýlením všední rutiny, ale dobrá. O nic nešlo. Zato mámin zrak propaloval snad i spodní prádlo a snažil se dobýt až do duše. Jana předešla řadu otázek vyprávěním, jak spolu žijí v podnájmu, že tu a tam něco udělá k večeři, snídaně pravidelně, občas něco potřebného přepere, přežehlí košili na zkoušku a nechodí spolu na flámy, protože ani jeden z nich na ně moc finančně nemá a oba jsou na škole hlavně proto, aby vystudovali. Počáteční napětí se otupilo a máma nabývala dojmu, že ten její kluk měl štěstí na slušnou holku. Zvlášť když se nabízela pomoci jí s nádobím a říkala, že je na to zvyklá z domu. Podle vzhledu žádná fiflena a zřejmě i hospodyňka. A ve škole prý jí to taky docela šlo.

Odpoledne šla Jana s Jindrou k rybníku, mladší ségra jim dělala garde, ale brzy zmizela za svými vrstevníky. Mezi koupáním se zašli kousek projít a na pasece se pečlivě rozhlíželi, jestli mysliveček na posedu má palouk pěkně v dohledu. Žádný tam nebyl a tak se krásně, i když trochu rychle, pomilovali. A s napětím očekávali večer, jak je máma uloží. Řešili to s tátou skoro celé odpoledne. Na jeho zásah, že v pronajatém bytě určitě nespí dvě dívky v jednom pokoji a kluci v druhém, se sebezapřením souhlasila, že zůstanou na roztaženém gauči u Jindry v pokoji. No, kdyby si trochu zavzpomínala, v jednadvaceti už jí běhal malý Jindra po zahrádce. 

Večer bylo posezení v pergole na dvorku, vedle přestavěného kozího chlívku. Táta měl postavený docela šikovný gril, máma naložené krůtí plátky, k tomu pár lahví červeného, protože to bylo z krůtích stehen, prsa by chtěla spíš výraznější bílé. Pokecali, popili a jako vrchol došlo na tykačku. Táta byl Honza a máma Jarmila. Zdálo se, že Jana vyhrála na celé čáře a byla přijata jako máminým představám odpovídající nevěsta.  

Druhý den byla sobota, některé trochu pobolívala hlava a Jana se chystala odjet k rodičům. Jindra s ní na nádraží nemohl, protože bylo potřeba naložit na vozík velkou žardinku a odvézt ji s mámou na hřbitov, kde měli zajistit i další potřebné práce. Táta nastartoval rodinnou škodovku a už spěchali ty tři kilometry, aby stihli vlak. Cestou si s Janou povídali a ta se rozplývala, jak má Jindra výborné rodiče, jaká panovala ohromná atmosféra prvního setkání a jak se u nich cítí výborně. To si nevymýšlela, opravdu to  tak cítila. Na peróně chtěla nějak vyjádřit svoje nadšení a náklonnost a tak chtěla dát budoucímu tchánovi pusu na tvář. Ten se trochu pootočil a místo tváře se dotkla jeho úst. Nenápadně si ji přidržel, přitiskl k sobě a než se nadála, cítila jeho jazyk až někde v krku. I když byla Jindrovi věrná, určitě to nebyl první pořádný polibek jejího života. Přece nemůže vypadat jako nějaká fouňa, když tady jsou na ni všichni tak hodní a dokonce si s rodiči tyká. Nebyla moc aktivní, ale držela jak ovečka. A necukla se, ani když se jejího ňadra dotkla jeho ruka. Sice přes všechno oblečení a opatrně vklouzla pod sáčko, aby okolí nic nevidělo, ale stisk bradavky byl zřetelný. A nemohla se zbavit dojmu, že i docela příjemný. Nebýt to na nástupišti, určitě by chtěla víc. Co to s ní ten starší chlap udělal, že jí tak měknou kolena  ? Litovala, že ty příjemné pocity přerušil příjezd lokálky.

Další návštěva u Jindrových rodičů proběhla za tři týdny. Mezi tím byli na návštěvě u Janiných rodičů, ale jen tak na otočku, protože pokojík panelákového třípokojového bytu sdílela se svou mladší sestrou. Ale jinak proběhlo všechno taky k obojstranné spokojenosti. Jindrův táta Honza na ně zase čekal na nádraží a odvezl je domů. Úvodní líbačku vynechali, ale Jana se nestačila divit, jak jí to přišlo líto. Že by byla na starší chlapy ? Asi jo, protože na budoucím tchánovi mohla oči nechat a v jeho přítomnosti se cítila jako vyměněná. Jeho dospělé mužství ji nenechávalo chladnou a jakkoliv Jindru milovala, tady to bylo o něčem jiném. Ne tak citovém, ale spíš živočišném. Nenápadný odér jeho testosteronu ji přiváděl mimo realitu. S ostatními mužskými, když si na ni něco chtěli dovolit, si vždy hravě poradila. Uvědomovala si, že tady by to asi nesvedla. Nejspíš proto, že by nechtěla.

Teorie je pěkná věc, ale není nad prověření praxí. Honza nebyl žádný vesnický obskakovatel, i když nějaké to dobrodružství za sebou měl. Ale spíš takové jednorázovky, žádná paralelní manželství, trvající roky. To mladé tělo pod jeho střechou ho nenechávalo chladným a zkušenost z minulého odjezdu, kdy strpěla nejen pořádného francouzáka, ale i zmáčklou kozičku, ho naplňovala nadějí a snahou něco vymyslet. Z druhé strany se tomu trochu bránil, přece jen je to holka milovaného syna a o roztržku v rodině rozhodně nestál. Nevěděl co s tím.

Mladí přijeli už v pátek, ovšem v sobotu to na koupání a slunění moc nevypadalo. Dopoledne okopávali a pleli na záhumenku brambory, po obědě volal Jindrův strejda, že potřebuje jednoho silného chlapa, ale ne tátu, aby si zase nevyhodil záda. Šli zasazovat novou bránu k příjezdové cestě. Jana si dala po obědě krátkou pauzu a pak se šla projít po hospodářství. Kůlničky vynechala, ale stará  a v podstatě již nepoužívaná stodola dýchala věky a starým senem. Navíc tam zaběhla kočka, s myší v čumáku. Bylo jí jasné, že tam bude nejspíš krmit mladé. Protáhla se vraty a už šplhala po žebříku na patro. 

Koťata našla až vzadu u zdi a byla překrásně něžná. Když si s nimi trochu pohrála, vydala se na cestu dolů. Jenže někdo lezl nahoru. Táta Honza. „Koukám, že jsi šikovná a koťátka jsi si našla. Jak se ti líbí ?“ „No to je paráda,“ rozplývala se Jana. „Jak jsou hebká ! Docela bych se s nimi umazlila.“ „A zkusilas je přímo na tělo ?“ ptal se Honza. „No jenom na tvář.“ „To musíš pořádně, ať cítíš tu elektriku v jejich chloupcích !“ Vzal kotě do ruky a položil jí je do výstřihu halenky. „Trochu se rozhal, ať z toho něco máš.“ Stydlivě rozepla pár knoflíků a položila si kotě na vršek prsů nad podprsenkou. Bylo to něžné, hebké a kouzelné. I když se stále ještě tak trochu kochala příjemnými pocity z dotyku jemné srsti, přidal se jí do toho i podstatně jiný pocit. Velmi příjemné vzrušení z toho, jak jí Honza koukal na poodhalená prsa. Stud ji velmi rychle přešel a vystřídala jej touha po jeho dotyku. „Můžu víc ?“ zeptala se a než Honza stačil říct, že po ničem víc netouží, měla podprsenku dole a hladila se koťátkem po celých prsou. No tohle normální chlap nemohl vydržet a sklonil svoji hlavu k jejímu hrudníku. Bradavku nabral do pusy a jen doufal, že na ní nezůstal nějaký kočičí chlup, protože jako každý venkovan dobře věděl, že není lepší projímadlo nad kočičí srst.

Koťátko bylo odloženo do sena a mňoukalo tam, až přiběhla kočka a začala očuchávat, co se mu děje. Zjistila, že nic, protože oba lidé se věnovali sobě a všechna zvířena světa jim začala být dost fuk, dokonce i přežití bílých nosorožců v Africe. Jana ležela v seně na zádech, naštěstí bylo starší a neškrábalo, jako to dělá to čerstvě složené. Ani nijak výrazně nevonělo, aby z něj bylo možné dostat sennou rýmu. Táta Honza se kochal těmi povolnými prsy, masíroval je jemně rukama a ocucával rty. Jana se soustředila na blaho, které ji zalívalo a přemýšlela, jak děj posunout dál. Jenže to už přebíral iniciativu Honza. Aniž přestal dráždit ňadra, jednou rukou zamířil k zapínání tříčtvrťáků, které měla na sobě a když mu snaživě nadzvedla zadeček, aby šly lépe dolů, dotkl se i její kundičky, protože kalhotky nevydržely na svém místě a sešouply se trochu bokem. Jendím okem zahlédl, že ji má vyholenou. No jo, to jsou dnes ty módní mladé holky, a zajel jí prstem do žlábku. Jana se mu nastavovala, až jí to bylo blbé, ale nemohla si pomoct. Tak moc po jeho pozornosti a dráždění toužila. Nebyl žádný začátečník a tak se jí po chvilce zmocnily příjemné pocity. Nakonec ho trochu odstrčila, stáhla si kalhotky úplně a rozložila se mu, aby mohl vykonat, po čem oba toužili. Nemusela čekat dlouho a už jeho úd pronikal do její štěrbiny a příjemně ji vyplňoval. Měl ho asi jako Jindra. Ale to vzrušení kolem bylo daleko větší, takaže si vše užívala neskonale silněji.

Honza byl sice svalnatý chlapík, vytrénovaný tvrdou prací doma i v zaměstnání, ale přece jen čtyřicítka pryč, záda bolavá, tak se po nějakém čase začal pořádně zadýchávat. Zrovna když cítila, že by na ni mělo přijít blaho. No co, nemůže on, můžu já, pomyslela si, převrátila ho na záda a už na něm rajtovala, co jí síly stačily. Orgazmus ji uchvátil rychle a neočekávaně, o to líp. Užila si jej, ale jak ustala s pohyby na Honzově příru, začal mu měknout. Zkusila stisknout poševní svaly, ale úbytek erekce byl zcela zřetelný. Ovšem končit po prvním balhu se jí rozhodně nechtělo. Tak sesedla a vzala ho do úst. Honza nadskočil, jak čertík z papírové krabičky. Že to bude sexuální talent, to tušil. Ovšem ten podtlak, když ho nasála do pusy, hergot, ta holka by u nich ve fabrice mohla pokovoval reflektory, jaké vytvořila silné vakuum. Až měl strach, aby mu ho neutrhla. Jana měla ale dostatek citu a tak po prvním razantním záběru trochu zvolnila a začala se snažit mu udělat co nejlíp, aby zase trčel tvrdý a mohla si ho pustit do kundičky. Byla trochu na rozpacích, jestli chce jeho sperma ochutnat v puse, nebo v pičce. Obojí ji lákalo. Její rozpaky vyřešila vzniklá situace. Honza si ji opět napíchl a jak byl nahoře, tak se neflákal a částečně odpočatý postupně zrychloval. Během pár chvil ucítila, že už je to zase tady a stupňující se dráždění ji přivádělo mimo tenhle vesmír. 

Výstřik rozdrážděného příra vnimala jako sosučást celého vrcholného prožitku. I když už se pomalu  uklidňovali,  nechával ho stále zasunutého,  pozvolna měkl, až vyklouzl ven. Byl jí za tenhle prožitek neskutečně vděčný a kdyby ho v té chvíli požádala o manželství, snad by vzal sekeru a šel se zbavit manželky. Naštěstí byla rozumná a věděla, že tenhle úlet by se neměl prohlubovat. Jindra rozhodně nebyl špatný kluk, ale netušila, co s ní udělá jeden starší chlap. Nohy měla ještě slabé a když jí začal opět hladit na prsou, nastoupily příjemné prožitky skoro okamžitě. Neměla odvahu chtít ještě jednou. Nebyla si jistá, že by to dopadlo dobře a rozhodně neměla v úmyslu přivádět Honzu do rozpaků. Skončili dlouhou líbačkou a zjihlým mazlením. Nakonec cítila potřebu mu vysvětlit, že ona není nějaká taková a je Jindrovi dokonale věrná. Ale že si nemohla pomoct, bylo to silnější, než ona. „Nech to plavat. Všechno nemusíme řešit do detailu,“ odpověděl na její omluvy. „Kdyby se tohle nestalo, o dost bych v životě přišel.“

Jenže pak přišla katastrofa. Ne že by je odhalila máma Jarmila, nebo dokonce Jindřich. Jak lezl Honza po žebříku dolů, smekla se mu noha, složité balancování a následný dopad na mlat udělaly s jeho načatou páteří svoje. Bolest vystřelovala, kam mohla a mohla všude. Nakonec se s úpěním posbíral a v závěsu na Janině rameni se belhali přes dvůr do baráku. Jarmila mu chtěla volat rychlou, ale rozmluvil jí to, uložil se na gauč, žena ho obložila čím šlo, svetry a polštáři, nakrmila ho analgetiky a Janě bylo jasné, že nejen pro dnešek má s dováděním utrum.

Jeneže nekřič hop. K večeru se Jarmila rozhodla, že se půjde podívat co švagr se synem udělali a nebude poslouchat úpění při každém manželově pohybu. Jana slíbila, že se zkusí o budoucího tchána nějak postarat. Jíst nechtěl, pít pivo na anelgetika nesměl, tak to nebylo tak složité. Alespoň z počátku. Jak se vzduch vyčistil, sedla si k němu dost blízko ke gauči a protože se cítila tak trochu vina za jeho bolestivý stav, nechala se vzít za ruku, pak jí pohladil ňadro a ke kalhotkám pod sukýnkou to zase nebylo tak daleko. Odšoupl jí je na bok, zasunul dva prsty dovnitř a palcem se snažil dráždit poštěvák. Nevydržela to, odhodila z něj deku a nohavičkou se mu dobývala do trenýrek. Opatrně, aby s ním moc nepohnula. Honza držel jak beránek a jen se snažil uhýbat možným tlakům. Janě bylo jasné, že si na něj už vyskočit nemůže, tak ho chvíli dráždila rukou a nakonec použila i svá ústa. Masáž vralat udělala svoje a za chvíli měla pusu plnou spermatu. Svádivě mu ukázala, kolik toho je a pak polkla. To snad není možné, ono to chutná líp, než u Jindry. A protože brala pilule, nemuselo milování vždy končit v ústech, ale i v kundičce. Takže tu chuť zase neměla až tak moc zažitou. Ale Honza chutnal ohromě. Nebo že by to bylo tím vzrušením ?

Později večer se vrátila Jarmila s Jindrou v mírně podroušené náladě. Stavbu je potřeba zapít, i když jde jen o vrata. Jana už pomalu usínala v pokojíku a Honza spokojeně chtápal na gauči u televize, kde dávali nějaký napínavý vzdělávací program o životě pakobylek. Spalo se mu sladce, protože třikrát za den se už neudělal pěkných pár let. Jindra se přitiskl ke své vyvolené a mírné opivnění v něm vyvolávalo milostné touhy. Janě se sice zavíraly oči, ale přece musela hrát sexuálně nevyžitou a dokonce mírně vrčela, že takhle si ten společný život nepředstavuje. On nasává kdo ví kde a ona pačuje o páteř jeho táty. No, objektivně řečeno, té páteře se tedy ani nedotkla. Zato jinde ...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Volby 1986

  29. 7. 2019Stalinka

Proč? Proč se jí děje to, co právě prožívá? Mladá dívka, sedící na dřevěné židli, se klepala strachem a s obavami v očích sledovala svého vyšetřovatele, jak kolem ní krouží a čeká na svou příležitost. Na příležitost uhodit ji tlustým telefonním seznamem a na příležitost nachytat ji při lži. Bim! Bohunka sletěla ze židle a před očima se jí zatmělo. Vyšetřovatel svou první příležitost našel a využil. „Vstávej!“...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Spanking, Teen, Znásilnění

Bláznivá oslava

  12. 7. 2015Bobr

Byla to povedená oslava Martininých narozenin. Víno teklo proudem a zábava nabírala na obrátkách. „Pojďte mě všichni ošukat!“ vykřikla Martina a svlékla vše, co měla na sobě. Klekla si na postel a vystrčila na nás zadek. Kluci se na ní vrhli a připoutali jí nohy k postranicím postele. Než se nadála, měla připoutané i ruce. „Tak už mi ho tam někdo vražte!“ křičela a zmítala se. Petr si za ní kleknul...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Grupáč, Mix, Šukačky

Po dovolené

  25. 12. 2011Neznámý autor

Bydlím sama v panelákovém bytě. Nepatřím mezi žádné ošklivky nebo staré panny, ani nejsem rozvedená. Je mi teprve sedmadvacet. Celý život mi každý říkal, jak krásná jsem, jak mi sluší moje kudrnaté vlasy (které nejsou vlnité, ale skutečně velice bujně kudrnaté. Vždycky jsem tak trochu podezírala mámu, že si mě upletla s nějakým černochem. I když tomu moje barva pleti neodpovídala a můj nos byl dokonalou...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Petting, Erotické pomůcky, Mix

Pracovní nasazení

  26. 1. 2021MartinDominant

„Co děláš?“ ozvalo se zničehonic zpoza mě. Trhnutím jsem uskočila a odkryla tak obsah stolu a jeho obsahu. „Ptám se co děláš!“ Chtěla jsem to zahrát nějak do ztracena, ale musel to vidět Vidět jak mě zaujal erotický časopis, a hlavně stránka, kde ženy a dívky všech věkových kategorií ležely nahé, spoutané, uspokojovány a se slastným výrazem ve tváři. „Nemáš mi náhodou jen uklidit pokoj?“. Ano… omluvila...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Submisivní