Erotické povídky

Autor povídky:

Děda

Vloženo: 10. 6. 2023

Kategorie:

Další povídky od Děda:

Sraz

Je to asi půl roku, co jsem našel ve schránce pozvánku na sraz "rodáků" jedné části naší obce. Srazy mám rád a tak jsem se docela těšil. Konal se v jedné vesnické hospůdce asi 3 km od mého bydliště.

Akce byla velmi úspěšná co do množství účastníků tak do množství zkonzumovaného alkoholu. Největší radost jsem měl ze setkání s kamarádkou Hankou, kterou jsem docela dlouho neviděl. Na svých 52 let vypadala fantasticky. Krásná štíhlá postava, v obličeji téměř žádné vrásky a celkově jí to moc slušelo. Když jsem se jí při tanci zeptal, jak to dělá, že vypadá tak skvěle, trochu mě odpovědí dostala. Pošeptala mě:"To je hlavně častým a kvalitním sexem." A přitom se na mě tak vyzívavě podívala.

Čas běžel, lidé se pomalu vytráceli domů a zůstalo nás jen 5. Ve 2 hodiny ráno jsme to zabalili všichni a vyrazili. Já měl kus cesty společný s Hankou, která byla na noc u bývalé spolužačky. Už během večera jsem jí slíbil, že ji doprovodím. Hanka měla docela upito, tak se mě chytla za ruku a trochu vrávoravě jsme vyrazili k domovu. Vzali jsme to nejkratší cestou přes louku a že proběhneme lesem. Na kraji lesa najednou Hanka zastaví:" Musím čůrat nebo to bude v kalhotkách." Začala ze sebe soukat rifle, ale moc jí to nešlo. "Dělej, sundej to ze mě nebo to nevydržím". Bafnul jsem ji kalhoty v pase a škubnul dolů. " Ještě kalhotky, ale rychle !". Vzal jsem za ně, ale to už jsem viděl, jak se na nich vepředu dělá mokrý kolo. Nakonec jsem je dolů dostal, Hanka si dřepla a už to z ní stříkalo. Když byla hotová, povídám: "Nechceš si ty mokrý kalhotky sundat ?" "To mě s tím budeš muset pomoct, nějak se mě motá hlava." Sedla si na zem, zvedla nohy a já ji stáhnul džíny. Potom ty mokrý kalhotky a jak jsem nevěděl co s nima, strčil jsem si je do kapsy u mikiny. "Asi bych potřebovala utřít kundičku, jsem tam nějaká mokrá. Nemáš papírový kapesníčky?" Nevím, co mě to napadlo, ale povídám: "To nemám, ale co kdybych ti ji vylízal?" "Cóó, to bys udělal? To bych si nechala líbit !" nadšeně zajásala a už začala roztahovat nohy. Pičku měla docela chlupatou, ale s tím nemám problém. Kleknul jsem si na zem, prstama odsunul chloupky, roztáhnul kundičku a už jsem ji zajížděl dovnitř. Na jazyku jsem okamžitě ucítil slanou chuť, to asi bylo tím čůráním. Kupodivu mě to docela chutnalo, tak jsem si to začal užívat a lízal jsem jako o závod.

Takhle jsem si užíval asi čtvrt hodiny, až mě z toho začal bolet jazyk. Konečně se Hanka začala svíjet a mumlat: "Přidej miláčku, je to super!" Tak jsem zapojil ještě prsty. Chvilku dovnitř a chvilku na poštěvák. Už to vypadalo, že se blíží k vrcholu, ale najednou vyhrkne:"Já už zase budu muset na malou." Mě se rozhodně nechtělo tu příjemnou činnost přerušovat, tak povídám:" Klidně čůrej, já tě u toho budu lízat dál. Ale pomalu, ať nejsem celej mokrej." Sotva jsem stačil trochu změnit polohu, abych to neměl všude, už to z ní začalo vytékat. Ale moji prosbu o pomalé čůrání dodržela, takže všechno co se mě dostalo do pusy, jsem stačil průběžně vypouštět a nemusel to polykat. Jak čůrala pomalu, vydrželo jí to poměrně dlouho, takže jsme si to oba krásně užívali.

Sotva to všechno vypustila a já z ní vylízal poslední kapky, přišel na ní obrovskej orgasmus. Nadzvedávala zadek a roztahovala nohy tak, že mě občas do její pičky zajel i nos. Když se uklidnila, oba jsme se zvedli a Hanka si oblékla naostro džíny. Přišla ke mě, dala mě pusu a povídá: "Bylo to skvělý a asi bych ti to měla oplatit, ale já na tohle nemám odvahu. Ale mohla bych ti to třeba udělat rukou, jestli chceš. V tom jsem docela dobrá." Na nic nečekala, stoupla si za mě, rozepla moje kalhoty, hrábla za boxerky a vyndala mě ptáka. Začala mě pomalu honit, ale já byl z toho lízání tak nabuzenej, že jsem moc nepotřeboval a za chvilku už jsem ji do dlaně vypouštěl sperma. Vymačkala mě do poslední kapky a mohli jsme vyrazit k domovu. Při rozloučení mě řekla, že by si to klidně někdy zopakovala, protože to bylo super.

Asi za měsíc, to už jsem na ty hrátky pomalu zapoměl, jsem potkal Hančinu kamarádku Janu u který Hanka tenkrát spala. Zašli jsme na dvojku vína a jen tak mezi řečí Jana povídá :"Prý jste to s Hankou pěkně rozjeli". Vykulím na ní oči. "Co o tom víš?" "Když Hanka dorazila, tak jsem se vzbudila a hned jsem na ní poznala, že je nějaká spokojená. Tak jsem na ní zatlačila a ona s nadšením všechno vyklopila. Bylo to prý fakt něco. Když už o tom mluvíme, víš že bych si něco takového taky jednou chtěla vyzkoušet. Jenže přítel je jen na tu klasiku. O tohle bych si mu netroufla říct ani náhodou. Neměl bys zájem ty? Jo, a já bych se ti klidně odměnila stejně, na rozdíl od Hanky." Tak jsem si vzpomněl jaký to bylo a okamžitě jsem na to Janě kývnul. Domluvili jsme se hned na druhý den, to jsme měli oba odpoledne jen pro sebe. A ještě jsem Janě doporučil, ať se před tím pořádně napije, aby to stálo za to. Já si dám předem taky nějaký pivko, ať je zábava.

Od tý doby tyhle hrátky provozujeme s Janou docela pravidelně a už jsme v tom fakt dobrý. Jen Hanku jsem od srazu neviděl. Ale ty její kalhotky mám doma pořád. Třeba jednou bude příležitost, abych jí je mohl vrátit.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kříšení opilého kolegy

  8. 1. 2015Neznámý autor

Konal se nějaký firemní večírek ku příležitosti založení firmy. Chlapi to pojali jako ožíračku, takže se tam prostě opili a zbořili. Někteří už skočili do taxíku a odjeli se kurýrovat domů. V salonku se ocitly samy tři kolegyně a jejich kolega Jarda, který usnul na podlaze. To ženské štvalo, myslely si, že si s ním užijou trochu zábavy. A tak se tři kolegyně rozhodly, že opilého a předčasně odpadlého...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Mix

V poutech

  18. 9. 2009Neznámý autor

Když se Diana opravdu rozparádí je k nezastavení. Jsem rád, že se mi daří ji rozpálit. Vždy má pak nepřítomný pohled a mění se v lačnou sexuchtivou saň, která dostane, co si umane. Její nápady a vášeň zase naopak vzrušují neskutečným způsobem mě.
Měl jsem narozeniny. Diana už mě týden napínala, že pro mě má speciální dárek. Vždy když mi to připomínala, blýsklo jí vzrušením v očích. Dovedl jsem si představit,...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Erotické pomůcky, Grupáč, Lesbičky, Šukačky, Orál, Anál, Prstění

Škola - základ života II.

  13. 8. 2016Leszek

Když po prázdninách znovu usedli do školních lavic, zdál se Martině Pavel trochu jiný. Jako by se za tu dobu něco změnilo. Ano, pořád to byl všestranně aktivní kluk, pořád ještě hýřil optimismem. Ale už mezi ně, mezi své přátele a kamarády, nechodil tak často a občas se stávalo, že jen tiše, zadumaně seděl, jako by ani nevnímal své okolí. „Že by měl nějaké problémy?“ přemítala Martina. „Nebo se nešťastně...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Učitelky, Voyeur

Páření jako atrakce

  1. 12. 2020jentaknekdo

„Co je to s Wolfem?“ zeptal se Glen. „Nepamatuju se, že bych ho už někdy viděl takhle nadrženého.“ Juta vstala a stoupla si vedle něj k oknu. Podívala se přes sklo a uviděla Wolfa, jak sedí na posteli. Svůj penis držel v ruce a agresivně s ním pumpoval. „Nemyslíš si snad, že mu někdo řekl o Liv, nebo ano?“ zavtipkovala Juta. „Možná má nějaký šestý smysl,“ odpověděl Glen. Muž dýchal zhluboka a vydával...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Prstění, První sex, Teen