Erotické povídky
Další povídky od Bobr:
Vloženo: 21. 9. 2016
Procházka s Janou
S Janou jsme chodili už od jara. Ale stále odmítala jakýkoli důvěrnější kontakt. Jenom mi – asi se sebezapřením – dovolila, abych jí chytil za ruku. A to se na mne ještě podívala jako na nějakého devianta.
Jednou jsme šli na procházku do přírody. Byl krásný letní den a tak jsme si sedli do hebké trávy. Povídali jsme si, když se Jana začala vrtět. Náhle vykřikla a začala poskakovat. Sáhla si pod sukni a strhla se sebe kalhotky. „Nééé...aúúú...!“ křičela a zuřivě se jimi utírala mezi nohama.
„Podívej se, co to tam mám!“ padla na záda a široce roztáhla nohy. Krásná, hladce oholená kundička se jí rozevřela a já si jí pozorně prohlížel. Roztáhnul jsem jí ten kvítek, abych se podíval i dovnitř. Mimo panenské blány jsem tam už nic neviděl. Ale začaly jí naskakovat pupínky.
„To byli mravenci!“ řekl jsem sebejistě a vzal jí kalhotky z ruky. Pečlivě jsem je vyklepal a zastrčil je do kapsy. „Musíme ke mně, abych ti to ošetřil!“ pomohl jsem jí vstát. „Aúúú...“ stále kvílela a kroutila se. „Tak poběž!“ chytil jsem jí za ruku a táhnul jí za sebou.
Sotva za námi zapadly dveře, začal jsem Janě svlékat tričko a zároveň jí stahoval sukni. Kupodivu se ničemu z toho nebránila, jenom stále kvílela a kroutila se.
Vtáhnul jsem jí do kuchyně a položil na stůl. I sám jsem na sobě už neměl ani nitku. „Chytni se za paty!“ zvednul jsem jí nohy. Vzal jsem potravinovou folii a pečlivě jí omotal spoj rukou i nohou na jedné i druhé straně.
„Né...co to děláš?!“ probrala se a začala protestovat. „A jak jinak ti to mám ošetřit?“ nedal jsem se rušit v započaté práci. Vzal jsem prádelní šňůru, přivázal jí ke spoji končetin na levé straně, protáhnul pod stolem, napnul a přivázal i k opačným končetinám. „Nééé...okamžitě mě pusť!“ křičela. „Tak chceš to ošetřit, nebo ne?“ sklonil jsem se mezi její nohy a přisál se ke kvítku, co se mezi nimi rozevřel.
„Nééé...to nesmíš...“ kvílela a snažila se zmítat, když jsem jí jazykem zajel mezi lístky toho nedotknutého kvítku. Ale když jsem několikrát přejel jazykem hrášek na vrcholu, přestala se bránit a její kvílení se změnilo ve slastné vrnění.
Přejížděl jsem jí žaludem mezi pysky, odkud se valilo čím dál víc lahodných sekretů. Od konečníku ke klitorisu a zpátky. „Nééé...už dóóst!“ křičela, ale snažila se vyrazit rozkrokem proti mému kopí. Ještě, že pouta jí v tom zabránila. Rozhodl jsem se, že mě musí sama požádat o to, abych jí prorazil panenskou blánu. Projížděl jsem jí tu puklinku, až se rozkřičela a cosi z ní vystříklo.
„Nééé...už dóóst..vraž mi ho tam!“ vykřikla. „A co ti kam mám vrazit?“ schválně jsem se zeptal. „Vraž ho do mě!“ zmítala se v poutech. „No dobře!“ opřel jsem se jí žaludem o konečník. „Nééé...tam nééé...“ křičela a ze všech sil se snažila uhnout. Ale pouta jí to neumožnila. „Tak kam ti ho mám vrazit?“ znovu jsem se zeptal. „Přece do kundičky!“ zrudla, když to vyslovila. „A co ti tam mám vrazit?“ znovu jsem jí mučil.
„No přece ten tvůj!“ zavzlykala, ale já se nedal odbýt. „No.. no... ten tvůj... čurák!“ vykřikla a znovu zrudla. Nasadil jsem jí ho mezi pysky a povolil prádelní šňůru, co jí držela roztažené nohy. Chvíli zrychleně dýchala, ale potom vyrazila rozkrokem proti tomu tvrdému kousku mého těla.
„Áááá...“ vykřikla, když něco prasklo a já jsem do ní zajel. „Úúú...“ kvílela, ale nesnažila se uhnout. „Aúú...aúú...“ kvílela, když jsem zkoušel první pohyby. Svaly uvnitř ní mi masírovaly to, co jsem tam měl zasunuté. Cítil jsem, jak se spermie chystají k útoku, tak jsem ho rychle vytáhnul.
Otočil jsem se a přisál se k porušenému kvítku. Jenom pár přelíznutí, několik nasání a už se z ní řítil proud. Můj trčící kůl se také ocitnul uvnitř jejích úst. Vykřikl jsem a už se z něj řítily zadržované spermie. Nezbývalo jí, než rychle polykat.
Odpoutal jsem jí a odnesl do postele. „Že tě tam už nic nebolí?“ obejmul jsem jí a naše těla se znovu spojila...
Bobr
©
2016
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Linda má ráda oráldalší dívky | |
![]() | Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu. Zašukáme si na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nezkušená studentka
27. 12. 2012Neznámý autorKdyž jsem dodělat fakultu a nastoupil jako mladý učitel tělocviku a biologie na jednu střední školu, v prvních dnech jsem nemohl uvěřit svým očím. Tak z osmdesáti procent na tu školy totiž chodily holky, pardon, studentky. A ne zdaleka všechny, ale spousta jich byla úplně výstavních. Některé byly taky docela inteligentní, pokud se to dá říct o mladých žábách, se kterými mlátí puberta. Na tělocvik jsem... celá povídka... |
Spaní uprostřed
25. 5. 2014Neznámý autorSe dvěma kolegy z práce jsme se vydali na týdenní čundr. Prostě jsme sbalili spacáky a karimatky, trochu zásob na cestu a celtu, ze které se dal udělat přístřešek, kdyby pršelo, a vyrazili jsme do hor. Já, v devětadvaceti svobodná, nezadaná, taková správná holka do dobrodružství; potom Pavel, kterému bylo třicet čtyři a byl rozvedený, a Radek, kterého jsem každou chvíli viděla s nějakou jinou mladou... celá povídka... |
Večeře ve dvou
8. 9. 2012ZuljinPavel byl mladík, který studoval vysokou školu, stejně jako jeho přítelkyně Barča. Zrovna se blížil začátek nového semestru, a tak si chtěli oba pořádně užít poslední společné dny. Dohodli se proto na společné romantické večeři při svíčkách u Pavla doma. Pavel měl zrovna volný byt, jelikož jeho rodiče odjeli na víkend pryč, a tak se už odpoledne pustil do příprav. Připravil stůl, svíčky, uvařil Barčino... celá povídka... |
Amrovy šípy 1
11. 10. 2017Roman K.Podle mých, ne zcela přesně ověřených informací, to ve svém životě zažil téměř každý. Stačí první a zároveň i jeden jediný pohled na neznámou osobu sexuálně preferovaného pohlaví, a ten dokáže vyvolat naprosto ohromnou bouři tělesných reakcí, kterým se dnes moderně říká emoce. Od prvotní zástavy srdce a dechu, přes mrazení v zátylku, které může být někdy doprovázené jemným a téměř nepostřehnutelným... celá povídka... |


