Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 21. 12. 2015

Já subík 1 - Seznámení

Tak jako vše dobré, i toto začalo úplnou náhodou. Nastoupil jsem do nové firmy a na prvním firemním školení jsme se potkali. Eva, kamarádka a spolužačka z gymplu. Jak dlouho jsme se neviděli? Od maturity už je to skoro 10let. Eva po gymplu odešla na školu na druhý konec republiky a už tam zůstala. Srazů se neúčastnila, ale teď jsme se poznali na první pohled.

Hned jsme se začali bavit a i po těch letech jsme měli pořád o čem. Večer jsme si museli splnit společenské povinnosti, ale oba nás to táhlo spíše někam do ústraní posedět a pokecat sami dva. Kolem jedenácté se to konečně podařilo, kecali jsme přes dvě hodiny a kdyby nás obsluha nezačala vyhazovat, tak tam sedíme snad do rána. Nálada byla výborná, víno udělalo také své a my jsme se bavili doslova o všem, ani nevím jak, najednou jsme rozebírali náš intimní život. Realita, přání a sny. Cítil jsem, že jí to mohu říct a přiznal jsem se ke své touze a nenaplněné lásce k SM. Toto téma ji překvapivě dost bralo a i ona se přiznala, že to moc ráda. Na rozdíl ode mne věčného teoretika a sběratele trapasů s tím má bohaté zkušenosti. Dokonce bychom si i vyhovovali, ona dominantní, já spíše sub.

Ráno jsem se zase cítil trapně, na snídani jsme se jen letmo pozdravili, protože ona tam již byla ve společnosti kolegyň. Pak rychle na přednášky, sedí kousek ode mě. Kolem 10té mi pípne SMS.

Spolubydlící již odjíždí, mám volný pokoj. Jestli chceš, tak můžeme něco zkusit. V 11 u mě! Pokoj 341.

Jsem překvapen, zaskočen. Podívám se na ni. Sleduje mě, mé rozpaky. Spiklenecky a vyzývavě se na mě usměje. Nevím, váhám. Chci i nechci současně. Beru telefon, ale nejsem schopen psát….

Pípne mi další SMS. Potvrď! Nedává mi na výběr. Odpovídám. Ano přijdu. Eva se zvedne a odchází. Podívám se na hodinky. 10:17. Mám čas. Zůstávám sedět, ale nedokážu se soustředit. Musím myslet na to, co se asi bude dít. S Evou jsme nikdy nic neměli, ale vždy jsme byli výborní kamarádi. Cítím obrovské vzrušení, očekávání, ale i strach.

Klepu na její pokoj. „Dále!“ Nesměle vcházím dovnitř. „Ahoj, Evo.“ „Jak ahoj? Ty nevíš, jak mne máš oslovovat?!“ „Omlouvám se.“ „Omlouváš se komu?“ Jsem trochu zaskočen… „Omlouvám se, Madam Evo.“ „Dobře, omluva se přijímá, ale za tvou drzost tě později potrestám! Kleknout!“ „Ano, madam.“ Klekám si. „Ruce za hlavu a lehce roztáhnout nohy. Toto bude vždy tvá základní pozice, pokud neřeknu jinak.“ „Ano, Madam.“ „Po čtyřech ke mně a polib mi boty!“ Klekám na čtyři. „Stop! Vstaň! Vždy nejdříve potvrď, že rozumíš úkolu!“ „Ano, Madam.“ „Pokračuj!“ „Ano, Madam.“ Znovu klekám na čtyři a jdu k Evě. Evě to moc sluší. Sedí v křesílku, nožku přes nožku. Je decentně nalíčená. Černé lodičky, černé silonky a černé decentní sexy šatičky z včerejšího večírku. Políbím ji na lodičku a poté na nárt. Okamžitě mě nohou odstrčí. „Co si to dovoluješ! Řekla jsem botu, ne nohu!“ „Omlouvám se, Madam.“ „Postav se a svlékni se do trenek!“ „Ano, Madam.“ 

Sundávám sako, košili, rozepínám pásek u kalhot… „Výborně! Už jsem myslela, že tě nebudu mít čím potrestat. Ten pásek vytáhni a podej mi ho!“ „Ano, madam“ Eva jej hned přehnula na půl a zkusmo s ním švihla. „Paráda, ten bude krásně štípat. Pokračuj!“ „Ano, madam.“ Svlékám si kalhoty a ponožky. Celé mě to strašně vzrušuje. Eva sedí, poplácává si s řemenem a pozoruje mě. Stojím před ní jen v trenkách s pořádnou boulí v rozkroku. „Čekám!“ Říkala do trenek…nevím, co mám dělat… Eva se zvedla a jde ke mně. „Vidím, že s tebou bude ještě práce! Neříkala jsem něco o základní pozici! Teď už neklekej! Zůstaň stát, ruce za hlavu a roztáhni nohy!“ Eva mě obchází a v rukou si poplácává s řemenem. „Tak, abychom ty tvé prohřešky začali počítat! Nedodržení pozice – jedna rána, nedovolené dotknutí se madam – tři rány, nepotvrzení úkolu – jedna rána, špatné oslovení madam – dvě rány. Takže to máme zatím kolik?“ „7“ Madam mě chytla za bradu.  „Odpovídá se celou větou chlapečku! Takže už 8 ran řemenem na holou prdel! Pěkně začínáš! Od teď si budeš výprask počítat sám.“ „Ano, Madam.“ 

Eva se mě začala dotýkat a hodnotit mé tělo. Dráždí mi bradavky, kroutí je a tahá za ně. „auuu, sss“ „Drž! Máš štěstí, že tu nemám kolíčky.“ Ruku mi pomalu vsouvá pod trenky a přitom se mi dívá do očí. Cítím, jak se začíná dotýkat mého skoro ztopořeného penisu. Sevřela ho do ruky. „No nevypadá nic moc…, čekala jsem, že ho máš většího. Ukážeš mi ho?“ Chvíli jsem zaváhal. Eva jej znovu silně stiskla. „Ukážeš mi ho!?“ „Ano, Madam, ukážu.“ Vyndala ruku a opět si sedla do křesla. „Tak se předveď! Trenky dolů!“ Byl jsem strašně vzrušený, ale zároveň jsem se začal strašně stydět, cítil jsem, že se dokonce i trochu klepu strachem… Začal jsem si před Evou pomalu stahovat trenky. „Stop, na něco jsi zapomněl! Jedna rána.“ „Omlouvám se madam, dostanu 9 ran na prdel, mám pokračovat?“ „Ano, svlékni se!“ Celá situace se opakuje. Můj penis se vyhoupl ven a stojí tu v celé své kráse na obdiv mé dávné spolužačce. Eva mě se zaujetím sleduje. Dávám ruce za hlavu a chci si kleknout, nechává mě ale stát s rozkročenýma nohama a rukama za hlavou. „Co má znamenat to ochlupení? Nesnáším chlupaté ptáky! Příště příjdeš hladce oholen! Pro dnešek dvě rány.“ „Ano, Madam, dostanu od Vás 11 ran na prdel.“ Eva jde ke mně a začne si hrát s mým penisem a koulema. Mačká, tahá, kroutí, stáhne mi předkožku. „Co to má znamenat! Ty si dovolíš jít na první lekci ke mně se špinavým ptákem!“ Jsem celý rudý, ponížený, nejraději bych se neviděl… potichu špitnu. „Omlouvám se, Madam“ „Toto je neomluvitelné! 10 ran! A to buď rád za takovou shovívavost!“ „Ano, Madam, děkuji, dostanu od Vás 21 ran řemenem na holou.“ Při vyslovení toho čísla mě polil pot. „Ohnout! Ruce na zem a roztáhnout nohy! Ještě se podívám na tvou prdel!“ Strašně se stydím, cítím se neskutečně ponížen, navíc tuším, co přijde, ve sprše jsem byl večer… Eva mě silně pleskne rukou po zadku. „Ty jedno prase! Tak to zaokrouhlíme na 25 ran. A když už jsi ohnutý, tak začneme hned! Připrav se na pořádný nářez!“ 

Eva si bere do ruky pásek, přehne jej na půl a lekce si s ním plácá do dlaní. Přitom chodí kolem mne, čekajícího v ponižující a nepohodlné poloze, a vysvětluje mi, jak se mám chovat při výprasku.  „…rozuměl jsi všemu?“ „Ano, Madam, rozuměl.“ „Ok, tak můžeme začít.“ 

Eva si stoupá vedle mého vystrčeného zadku. „Madam, poníženě prosím o udělení výprasku na můj nahý zadek. Mám od Vás dostat 25 ran řemenem. K výprasku jsem připraven.“ „Jak si přeješ! Dostaneš ho…“ prohodila Eva s úsměvem. Okamžitě začínají dopadat první rány a já je poslušně nahlas počítám. Zadek mne začíná s každou další ránou bolet víc a víc. Mé počáteční vzrušení přechází pomalu, ale jistě v bolest. Navíc tato pozice pro mne začíná být dost nepříjemná. Kolem 10té rány se začínám i více hlasově projevovat. Připadá mi, že Eva navíc i stupňuje intenzitu svých ran. „Aůůůůůůů!! Dvanáct.“ „Přestaň tak řvát, po chodbě chodí lidi, tak ať si nemyslí, že tě tu mlátím!“ Další silná rána a mě se pomalu začínají podlamovat nohy. Při patnácté už to nevydržím, skroutím se k zemi a držím si zadek. „Co to má znamenat?! Okamžitě se vrať do polohy! Nebo chceš přídavek?“ „Moc se omlouvám, Madam, ale strašně to bolí…“ Při těchto slovech se pomalu a neochotně vracím do původní pozice. Madam mi uštědří další dvě bolestivé rány těsně pod zadek. Strašně mě to bolí a navíc dostávám křeč do nohy. Opět jdu k zemi. 

S hlavou na podlaze a prosebným pohledem vhlížím k Evě. Řemenem si ťuká do dlaní a nadává mi. Přesto všechno mi přijde najednou ještě více sexy a cítím z ní obrovskou dominanci. Vím, že nemohu vycouvat a musím ji poslechnout. Snažím se vrátit do pozice, ale noha mi to nedovolí. Prosím ji o možnost dokončení výprasku v jiné pozici, také ji žádám o dodržení intenzity výprasku beze stop. „Neboj, zadek budeš mít chvíli červený, ale večer na něm již nic nepoznáš. Dám ti tedy na výběr. Buď ti vyplatím zbývajících 8 ran v této pozici, nebo ti umožním pohodlnější pozici, ale dostaneš ode mne 15 ran.“ Volím 15 ran. Klekám na 4, hlavu a lokty na zem, roztahuji nohy a čekám na dokončení výprasku. Eva mě nechává čekat. Zouvá si lodičku a dráždí mne nohou. Přejíždí mi po zádech, zadku a pohrává si i s mým přirozením. Jakmile mi opět stojí v pozoru, tak začne s výpraskem. 

Rány pěkně štípou, ale připadají mi mírnější. Přes stále červenější zadek, už výprask zvládám bez větších potíží. Po celou dobu výprasku jsem silně vzrušený.

Eva se postaví přede mne a nastaví nohu, políbím ji. „Děkuji Vám, Madam, za udělený výprask.“ Chvíli zaváhám a pak si kleknu do základní pozice s rukama za hlavou. Eva využije nabízeného přístupu k mému penisu a opět mě trochu potrápí svou nožkou. Jde ke skříni a za chvíli se vrací se šátkem. Zavazuje mi oči. Nic nevidím. Slyším, že Eva popošla, jako by něco dělala s oblečením, asi si sedá do křesla. „Pohoň si ho!“ Stydím se, spíše si ho jen hladím. „Řekla jsem pohonit! Pořádně! Ty si ani neumíš vyhonit péro!?“ Přitlačím, jsem dost vzrušený, nechci vystříknout, takže zase zvolním. „Dost! Po čtyřech ke mně! A líbat prsty na nohou!“ Klekám na 4 a jdu za hlasem Madam. Dotkla se mě její nožka, začínám jí líbat. Je nahá, svlékla si silonky. Začíná mi pracovat fantazie, co vše si asi svlékla? Jak moc je nahá, rád bych jí viděl jen v prádle a pak nahou a pak… „Stačí! Druhou!“ Už mi ji cpe před obličej. Líbám a dál sním…, jak rád bych ji viděl. „Pokračuj až ke kolenům! Zapoj i ruce a hlaď mě!“ Pomalu ji líbám od kotníčku až po koleno, rukama ji hladím po jejím krásném sametovém lýtku. Představuji si ji, mé smysly pracují naplno, jsem maximálně vzrušený. Stejným způsobem zlíbám i její druhou nožku. Hladím ji od kotníčku po kolena a zpět. Druhou nohou se mne dotýká a dráždí mne.

„Pokračuj výš! Ale jen ústy! Rukama mě hlaď dál jen po kolena.“ Hladím jí kolena a ústy se posouvám výš a výš. Jsem nadržený a nervózní jako před prvním sexem. Kam až mne pustí? Má kalhotky? Líbám jí na vnitřní stranu stehen, roztahuje nohy a pouští mne pořád výš. Už cítím její kundičku. Je opravdu nahá! Lehce se jí dotýkám ústy. „Smím Madam?“ „Musíš! Pořádně mě vylízej! Ale opovaž se mě tam dotknout rukou!“ Krásně voní a je hladce oholená. Začnu ji olizovat pysky, po chvilce se začnu soustředit na její dírku. Krásně vlhne a otvírá se. Střídavě jí dráždím poštěváček a strkám jí jazyk hluboko do dírky. Slyším, jak začíná zhluboka dýchat. Líbí se jí to. Rukama ji hladím na stehnech, ale víc si nedovolím. Eva je stále hlasitější. Prožije silný orgasmus. Rukama mě chytí za hlavu a přitiskne mne do svého klínu. Odeznívá jí orgasmus, já nasávám její vůni a celý obličej mám olepený od jejích šťáv. Po chvilce mě odstrčí. „Dobře, umíš to! Zasloužíš si odměnu. Klekni si do základní pozice a jednou rukou si ho hoň. Ale zatím se nesmíš udělat!“ Splním. Slyším, jak Eva vstává a jde ke mně. Jsem strašně nadržený a těsně před výstřikem, takže se spíše jen tak hladím. Eva mi rozvazuje šátek. Jsem nedočkavý, až ji uvidím, její tělo, kondičku…bude sex? Nebo mně jen vyhoní? Okamžitě se na ni dívám. Jsem zklamán. Eva tam stojí v šatech, v ruce drží svá tanga. Vycítí mé zklamání. „Snad sis nemyslel, že budu nahá?“ Rozesměje se. „Ale abys neřekl, že jsem zlá, tak ti dám přičichnout.“ Strčí mi její vlhké voňavé kalhotky pod nos. Nožkou si začne pohrávat s mým penisem. „Dělej, udělej se! Smíš mi postříkat nožku.“ Za chvíli jsem hotový.

„Obleč se a odejdi! Lekce končí. V jednu se potkáme v restauraci a pokecáme u oběda.“ Bez dalších slov odejde do koupelny a zamkne se. 

Byl jsem z toho konce trochu rozpačitý. Do restaurace však přišla opět ta stará Eva, rozesmátá, ukecaná a kamarádská. Shodli jsme se, že se nám to oběma líbilo a na příštím školení budeme pokračovat. Ještě jsme si domluvili nějaká pravidla hry, týkající se hlavně našeho osobního života. Koukli se do diáře a zjistili, že se opět potkáme za cca 14dní.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Čtrnáct dnů na chatě

  26. 1. 2024Skálinka

„To se, kmaráde, nesmíš se ženskou tak prdět !“ pronesl Tomáš. „Klidně jí tam vraž dva prsty a pořádně tam s nima hejbej, ať to cejtí. A ty kozy jí neocucávej jak nanuk, ale taky trochu přitvrď. Holkám obvykle troška přikousnutí dělá dobře.“ Jirkovi se sice z toho napětí mírně třásly ruce, ale dělal, co mu starší kamarád říkal. Dája sice všechno slyšela, ale momentálně se snažila rozpoznat, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Šukačky, Petting, Orál

Páření

  29. 4. 2017Bobr

„Pojď se pářit'!“ chytil jsem Helu za ruku a táhnul do vysoké trávy. Nemusel jsem k tomu nic dodávat. Sotva jsme udělali pár kroků, spolu se skromným oděvem jsme odhodili i všechny kon­vence. Vrhli jsme se na sebe jako dvě nadržená zvířata. Ještě, než jsme dopadli, už jsem byl vpochvený a můj přívěsek (ne mozkový, ale podpyjný) sevřela stehny tak, až se mi zdálo o ďáblech. Snad to bylo proto, abych...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Erotické pomůcky, Mix, Prstění

Všechno poprvé

  10. 8. 2023Skálinka

Radka se slastně protáhla. Na svém těle cítila intimní dotyky tenké letní noční košilky a ten nenadálý příjemný pocit jí trochu postavil bradavky. Čím byly tvrdší, tím víc ji to vzrušovalo. No, nebylo divu. Rozvedená byla už skoro rok,  většinu času věnovala svým dvěma dětem, školákům a tak na nějakého přítele nezbývalo moc času. Kde by k němu na malém městě taky přišla. Až na čestné výjimky se zde...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky, Párty, Grupáč

Hodná holka

  26. 9. 2020DevilTwin

Lidi o mně vždycky říkali, že jsem taková milá hodná holka. A v podstatě to byla pravda. Měla jsem dobré vzdělání, slušnou práci, vzhledově jsem ničím nevybočovala z dokonalého průměru. Nekouřila jsem, alkohol jsem si dala jen výjimečně, neklela jsem. Měla jsem naspořeno pár tisíc v bance, pravidelně jsem navštěvovala svoje rodiče a občas převedla starou babičku přes ulici. Prostě jak říkám – hodná...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Prstění, Šukačky