Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vloženo: 19. 10. 2016

Vyšetření Aleny

„Dobrý den!“ pozdravila Alena při vstupu do ordinace. Byla překvapená, že místo doktorky, na kterou byla zvyklá, je tam něja­ká mladá lékařka. Už chtěla ordinaci opustit, ale lékařka povstala a podala jí ruku. „Já jsem Eva a jsem tady místo doktorky, která šla do důchodu. Ale snad si budeme rozumět!“ vysvětlovala jí.

„Tady čtu, že jsi panna. Ještě to platí?“ zeptala se doktorka, než se Alena stačila vzpamatovat. „A..a...ano!“ vykoktala zrudlá Alena. „Tak se svlékni, ať tě mohu vyšetřit!“ počkala, až Alena svlék­la halenku, sukni a po malém zaváhání i podprsenku. „Ještě kalho­tky!“ usmála se lékařka. Poslechla jí a stáhla je.

„Nejprve si lehni tady!“ ukázala doktorka na vyšetřovací křes­lo. „Paní doktorko...“ chtěla Alena něco říct. „A říkej mi Evo! Tak si budeme lépe rozumět!“ přerušila jí doktorka. Alena už nic ne­říkala, lehnula si na křeslo a dala nohy do držáků. „Neboj se!“ uklidňovala jí Eva, když se stále snažila zakrývat si prsa i mezi­noží.

„Ruce dej sem!“ Eva se postavila za Aleninu hlavu a chytila jí za ruce. Než se Alena vzpamatovala, měla je připoutané. „Neboj se...“ chlácholila jí Eva, když se začala cukat. „Teď ti vyšetřím prsa!“ Eva jí začala jemně prosahávat prsa a Alena se přestala chvět. Zato mezi nohama cítila stále silnější mravenčení.

„Néé...už dost...“ zrychleně dýchala. Ale Eva toho využila a jemně jí mačkala a kroutila bradavky. „Ááááá...“ náhle vykřikla Alena. Eva se usmála a ruka jí jela po Alenině břiše níž. „I tady tě musím vyšetřit!“ Eva se usmála, když Alena zrudla ještě víc.

„Aby sis nepřipadala tak trapně!“ Eva rozepnula knoflíky a sundala bílý plášť. Pod ním už nic neměla. Přitiskla se hladce oho­leným rozkrokem na Alenin rozkrok a začala jí dráždit poštěvá­ček. „Néééé...“ kvílela Alena, ale Eva se k ní čím dál víc tiskla. Na vlastní tělo cítila, jak jí kunda slintá, až jí to teče po nohách.

„Ty nemáš kluka?“ zeptala se Eva, když se Alena uklidnila. „Mám...“ zavzlykala Alena. „Ale ještě jsi mu to nedovolila, že...“ s pochopením řekla Eva. „Už jsme to zkoušeli, ale nešlo to! Moc nás to oba bolelo!“ vykřikla Alena a rozplakala se.

„Tak se na to podíváme.“ Eva si přitáhla stoličku a podívala se do hlubin Aleniny kundy. A uviděla to na první pohled. Panenská blána byla příliš pevná. Měla jenom pár malých otvůrků. „Přijď zítra i se svým klukem! Něco s tím uděláme.“ usmála se Eva a ještě přelízla Aleninu kundu. Potom jí odpoutala, nechala obléknout a odejít.

„Ahoj! Tak jsme tady!“ Alena otevřela dveře a vešla s Jirkou, svým klukem. „Svlékněte se!“ přivítala je Eva. Jirka na ní pře­kvapeně koukal, ale když se Alena začala svlékat, tak jí Jirka ná­sledoval.

„Lehni si tam!“ poručila Eva. Alena vylezla na kozu a dala nohy do držáků. Eva jí pevně připoutala. „Nejdřív tě musím oho­lit!“ Eva namydlila Aleně ten prales mezi nohama a vzala do ruky břitvu. „Doufám, že to s tím umíš!“ zachvěla se Alena. „Neboj!“ zasmála se Eva a udělala první tah břitvou.

Jirka koukal, jak se pod odstraněným pralesem objevuje krásná kundička a tvrdý ocas svíral v ruce. „Nespěchej!“ krotila ho Eva. Dokončila holení a Alenu omyla.

„Pojď to zkusit!“ přistrčila Jirku mezi nohy Aleny. Proti jeho ohonu byla žula měkký kamínek. Z Aleny vytékal úplný potůček a tak se Jirka snažil zarazit ho do toho kouzelného otvoru. Nedo­čkavě ho tam vrazil, ale vtom oba vykřikli. „Nééé, to nejdéé!“ rozbrečela se Alena. I Jirka se chytil za ptáka a moc radostně se na to netvářil.

Eva vzala skalpel a sedla si mezi Aleniny nohy. Roztáhla jí pysky a zanořila skalpel. „Au!“ vykvikla Alena. „Pojď!“ přitáhla Jirku. „Vraž ho tam!“ řekla, když Jirka koukal. Nasadil žalud mezi pysky, ale bál se přirazit. „Dělej!“ plácla ho Eva silně po zadku.„Auuu!“ vykřikl Jirka i Alena.

Ale to už byl tam, kde si to oba přáli. Alena ho objala a štěstím se rozplakala. Tiskla ho k sobě tak silně, že se nemohl hýbat. Z protržené blány se valila krev, stékala i po Jirkově pytli a kapala do mísy, co měla pod zadkem.

„Néé...ještě néé..“ kvílela Alena, když se Jirka chtěl hýbat. Ale bolest z protržené blány ustupovala, tak mu dovolila první pohyb. „Prosím, pomalu!“ kvílela, když se rozjel jako sbíječka. „Dóóóst! Vykřikla, když už to nemohla vydržet.

„Neblázni!“ odtrhla ho Eva, když nereagoval na Alenin bo­lestný pláč. Otočila ho a klekla si před něj. Ne proto, aby se mod­lila, ale polkla jeho zkrvaveného čuráka a vášnivě ho sála. Potom se sklonila k Aleně a také vysávala krvavou směs, co z ní vytéka­la.

„Pomoz mi s ní!“ Eva povolila pouta, aby mohla sundat Alenu z kozy. Jirka pomohl donést jí na lehátko, aby si odpočinula. „Pojď!“ Eva si vyskočila na kozu a dala nohy do držáků. Její hlad­ce oholená kunda se jí rozevřela a Jirka na ní mohl oči nechat. Ten sloup mezi nohama se blížil k Evině otvoru. „Tak pojď!“ Eva si ho přitáhla a jenom tiše vykřikla, když měla ten velký ocas tam, kde si přála.

„Nespěchej!“ přidržela si ho, aby se naučil, jak souložit. Alena na to koukala s otevřenou pusou. Asi chtěla něco říct, ale nebyla na to příležitost. Jirka byl jak v Jiříkově vidění a nevnímal nic ko­lem sebe. Před očima měl jenom tu díru, kam se snažil dostat co nejhlouběji. Když ho Eva sevřela v orgasmu, i on do ní nastříkal řádnou dávku semene.

„Dost, to stačí!“ odstrčila ho Eva, když chtěl pokračovat. Slezla dolů a dala si mezi nohy roušku, aby neuklouzla po tom, co z ní vytékalo. A že toho bylo... „Dáme tam Alenu!“ vzala Jirku za ruku a táhla ho k lehátku, kde Alena odpočívala.

„Néééé....!“ vzdychla Alena, ale to už byla na koze a Eva jí pečlivě upoutávala. „Počkej!“ přidržela Jirku, když chtěl zastrčit ocas do toho zkrvaveného otvoru. Přidržela mu čuráka a než se nadál, měl na něm obléknutý prezervativ. „A hezky pomalu!“ při­držela ho, když si znovu chtěl zahrát na sbíječku.

Ještě chvíli ho přidržovala za boky, aby nebláznil. Aleně se to začalo líbit, až se poprvé rozkřičela v ženském orgasmu. Když Eva viděla, že i on vystříknul, sáhla mezi jejich spojená těla a při­držela prezervativ na jeho údu, aby nezklouznul.

„Jdi se vymočit a umýt! A pečlivě!“ ještě ho napomenula, když odcházel. Ošetřila Aleninu kundu a dala jí tam gelové dildo. Pře­lepila ho náplastí, aby nevypadlo a pomohla jí dolů. „Nevyndavej si to, aby ti to zase nesrostlo. A zítra odpoledne zase přijďte!“ pošeptala jí. „A jak budu čůrat?“ zeptala se Alena. „Neboj, ono si to cestu najde!“ zasmála se Eva. Počkala, až se obléknou a zavřela ordinaci. Těšila se na příští den...

Alena s Jirkou zatím mířili k domovu. Alena šla ztěžka, protože v sobě měla ten kus gelu. Trochu jí to ještě bolelo, ale po pár krocích si zvykla. „Pojď ke mně!“ loudil Jirka. „Ne, dnes ne! Musíš mě nechat odpočinout!“ oponovala mu Alena. „Přece nepůjdu spát s tvrdým!“ Jirka chtěl dosáhnout svého. „Vždyť ses vystříkal dost! A jest-li ti to nestačí, tak si pomoz rukou!“ zasmála se Alena a rozloučila se s ním polibkem. Tak Jirkovi nezbylo, než jít domů. Ale už se těšil na další den.

---------------------

Hned po obědě stepoval před domem Aleny a nemohl se do­čkat, až budou v ordinaci. Konečně vešli dovnitř a Eva je přivíta­la zcela bez oděvu. Jirkovi se při tom pohledu na kalhotách uděla­la taková boule, že ho to až bolelo. „Tak se svlékněte!“ usmála se Eva a když Jirka byl okamžitě bez oděvu, vyskočila na kozu a dala nohy do držáků.

Aleně to trvalo o chvíli déle, tak si sedla na postel a jenom při­hlížela, jak Jirka zanořil svůj klacek do Eviny roztažené kundy a rozkmital zadek. „Pomalu, pomalu!“ brzdila ho Eva. „Tak je to ono! A teď ho zaraž co nejhlouběji a hýbej se do stran!“ dirigovala ho Eva, aby si co nejvíc užila jeho tvrdého mládí.

Už-už málem byla, když jí Jirka vykropil. Ale asi to jí také do­hnalo k orgasmu. „Lízej měéééé!“ odstrčila Jirku a táhla mu hlavu mezi své nohy. Jirka začal vysávat vše, co z ní teklo a jenom si pomlaskával. Eva ještě jednou zakvílela v orgasmu a potom Jirku odstrčila.

Slezla z kozy a vzala Jirkův úd do pusy. Pečlivě ho olizovala a sála, až jí Jirka naplnil ústa. „Pojď se umýt!“ chytila ho za ruku a táhla k bidetu, co byl za závěsem. „Takhle si sedni a vymoč se!“ radila mu, co má dělat. Vzala mu čuráka do ruky a pečlivě ho myla. Nebylo divu, že se mu zase ztopořil.

Nechala ho, aby se utřel a šla k Aleně. „Tak ukaž, jak to vypa­dá!“ položila jí na kozu. Roztáhnula jí nohy, dala do držáků a pro­hlížela jí kundu. „Já jsem si to musela několikrát přelepovat, pro­tože se mi to odmočilo!“ začervenala se Alena. „Tak se zkus vyčů­rat!“ zašimrala jí Eva na kundě. Ač se Alena styděla, přece jenom z ní vyrazil proud moči.

Náplast na kundě se odmočila a gelové šidítko z ní vyklouzlo. Eva ho chytila a mlsně olízla šťávičky, které na něm ulpěly. Po­tom ještě vylízala Aleninu kundu.

„Počkej!“ odstrčila Jirku, který chtěl zašpuntovat ten lákavě rozevřený otvor. Tak mu zbývalo jenom koukat, co si to Eva vy­myslela. Ta přinesla cosi zabaleného, navlékla si rukavice, zavedla Aleně zrcadla a roztrhla obal. Vyndala z něj nějakou tyčku a po­malu jí zaváděla do Aleny.

„Tak, hotovo! Zavedla jsem jí nitroděložní tělísko. A teď jí mů­žeš naplnit až po okraj!“ zasmála se, když viděla, jak Jirka prudce zarazil svůj špunt mezi roztažené pysky. „Pomalu!“ chytila ho za boky a dirigovala jeho pohyby.

Za chviličku se Alena rozkřičela, když do ní poprvé proudilo Jirkovo sperma. „Vylízej jí to!“ odtrhla ho od Aleny a přitiskla mu hlavu k Alenině kundě. Jirka se nedal pobízet a pečlivě vysál snad i tu poslední spermii. Alena se znovu rozkvílela v dalším orgasmu.

„Už dost!“ odstrkovala ho Alena, když jí chtěl znovu mrdat. „Jdi si odpočinout!“ Eva pomohla Aleně dolů a počkala, až dojde k lůžku. Vyskočila na kozu a dala nohy do držáků. „Tak pojď ty samečku!“ lákala ho k rozevřené kundě. „A pořádně mi to udělej!“

Jirka se nedal prosit a svého macka do ní narval až po koule. „Pomalu, pomalu!“ opět ho musela brzdit. Po malé chvilce na ní přišel orgasmus. Přidržela Jirku za boky, aby si ho vychutnala. Jak ho svírala poševními svaly, i on dosáhl vyvrcholení. Ten prudký výstřik cítila snad až v děloze.

Ale Jirkovi nezměknul. „Zkus mi ho vrazit do zadku!“ lehce ho odstrčila a nasměrovala si tu kládu ke konečníku. „Nééé... poma- lu!“ vykřikla, když ho Jirka chtěl prudce zarazit. Přidržela ho a čekala, až Jirkův velký čurák překoná odpor svěrače. „Ááááá!“ chytila ho za boky a určovala tempo. Jirka se náhle zacukal a začal jí plnit svým spermatem. „Áááááááá...“ vykřikla Eva a sevřela ho tak, že si připadal, že má čuráka uštípnutého.

Z Eviny kundy se vyřítil horký proud, který se snažil propálit Jirkovi břicho. Eva ho k sobě co nejvíc přitáhla, aby si to oba užili. Ale tlak v Eviných střevech začal povážlivě narůstat. Odstrčila Jirku a hnala se na záchod.

„Tys mi dal!“ objala ho a dala mu velkou pusu, když vyšla z koupelny. Pohladila si kundu i konečník, který jí ještě bolel po zasunutí toho velkého klacku. Vzala ho do ruky a klekla si, aby ho mohla vykouřit. Kupodivu z něj po malé chvilce opět vystříklo sperma. Poctivě ho všechno polkla a vstala.

Nejprve vyprázdnila misku,co byla součástí křesla a potom utřela i to, co bylo na podlaze.„Aleno, pojď!“ chytila jí za ruku a táhla ke gynekologickému křeslu. Pevně jí tam upoutala tak, že Alena měla kolena široce roztažených nohou skoro pod bradou. Kunda se jí tím rozevřela, že jí bylo vidět málem až do dělohy.

„Počkej!“ brzdila Jirku, když ho ta rozšklebená díra lákala. Natáhla si chirurgické rukavice a cosi na ně nanesla. Tři prsty jedné ruky se jí povedlo zasunout do Aleniny díry a další prst jí pomalu zasunovala do konečníku. „Nééé!“ křičela Alena, ale nebylo jí to nic platné. Eva jí tam prstem rejdila tak, že po chvilce dosáhla orgasmu.

„Áááá.... áááá!“ křičela Alena a snažila se Evě ten prst uštípnout. Ale po chvilce ztratila vládu nad svým tělem. Eva jí do konečníku vrazila druhý prst a potom ještě třetí. A jimi se jí snažila konečník co nejvíc roztáhnout. Alena to však nevnímala.

„Pojď!“ kývla na Jirku. Když se přiblížil, vytáhla prsty a pomohla tam zavést Jirkův ocas. „A nehýbej se!“ zašeptala mu do ucha. Jirka ho měl zastrčený až po kořen a jak Alenin kaďák pulzoval, za chvilku jí naplnil další dávkou semene. „Ty jsi snad bezedný!“ zasmála se Eva. Jirka opatrně vytáhnul čuráka a z Alenina konečníku se vyvalilo vše, co jí tam nastříkal. Ještěže byla miska prázdná!

Eva počkala, až všechno vyteče a potom Alenu omyla. Pomohla jí dolů a dovedla k posteli, aby si mohla odpočinout. „Mně se chce močit!“ řekl Jirka a chtěl jít na záchod. „Počkej!“ zadržela ho Eva. Dotáhla ho do koupelny a předklonila se. „Vraž mi ho do zadku!“ přitáhla si Jirku.

„A teď to pusť!“ přikázala. Jirkovi se nic nemuselo říkat dvakrát. Uvolnil svěrač a horká moč se řítila do Eviných střev. „Nééé...už dóóst!“ křičela Eva, když se jí zdálo, že ten proud nepolevuje. „A mrdéééj měééé!“ vykřikla, když ten žhavý proud ustal. Oběma rukama se držela baterie a Jirka jí devastoval konečník.

Když tam vypustil i sperma, Eva se neudržela na nohách a padla na podlahu. Nechala vytékat vše, co do ní Jirka napumpoval. Když se trochu vzpamatovala,osprchovala se, aby se sebe smyla vše, co na ní ulpělo.

„Musíte zase brzy přijít!“ hladila si kundu i konečník...

Bobr

©

2014

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Uvíznutí ve výtahu

  15. 4. 2016Jpepes

Bydlím v bytovém domě, kterého čeká rekonstrukce výtahu. Ten současný dosluhuje a hlavně nesplňuje stanovené normy. Nezbývá mi, než občas jezdit s tím stávajícím, protože bydlím až v desátém patře. Mám tam malou garsonku, kde žiji sám. Mladý hezký blonďák, třicátník s modrýma očima, ale v současné době bez ženy. V posledních dvou letech se mi buď vyhýbají, nebo zkrátka nemám štěstí. Dnes je pátek,...  celá povídka...
Kategorie: Piss, Mix

Story II

  13. 12. 2011laura

Druhý den ráno jsem se probral a říkal jsem si, jaký jsem měl krásný sen. Zdálo se mi, že jsem včera celý večer prošukal s Evou, svojí sestrou. Je nám oběma 15, jsme ze čtyřčat, takže jsme si byli vždycky blízko. Ale tohle se mi zdálo trochu moc. Něco vedle mě se najednou pohnulo. A já zjistil, že neležím v posteli sám. Horečně jsem přemýšlel. Jak jsem si lehl, Evča si asi lehla za mnou, a proto jsem...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Petting

Píchačka v autobusu

  28. 6. 2014Anonym

Jdu lovit. Už mám rozmyšleno kdy, v kolik a kam. Druhou prázdninovou sobotu, autobusem do Prahy, v osm večer nasedám do busu - kde díky bohu nejsou kupéčka - a vybírám si své oběti. Do oka mi hned padne jedna krásná slečna, kozičky jako dvě jablíčka po vyzývavým tílkem, broskvičku schovávala pod minikraťáskama. Obličejík rozzářený a očka jí smyslně mrkala. Jazýčkem si občas olízla rtíky a neustále...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Anál, Orál, Mix, Šukačky, Znásilnění

Latexový pán

  16. 12. 2012Neznámý autor

Měla jsem namířeno za svým pánem domů. Já, šestadvacetiletá Monika, jeho poslušná otrokyně. Byla mi trochu zima, a to jsem se mohla obléknout úplně normálně. Můj pán totiž uznal, že v listopadu už je na můj běžný oblek zima, a tak jeho jediným požadavkem bylo, abych si vlasy vyčesala vysoko do hladkého lesklého culíku. Bylo mi jasné, proč chce, abych se tak učesala – aby mě za vlasy mohl pohodlně držet,...  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, Latex, BDSM, Šukačky, Orál