Erotické povídky

Autor povídky:

Viki

Vloženo: 7. 11. 2010

Kategorie:

Další povídky od Viki:

Ztráta panictví

Poprvé jsem jí spatřil, když se stěhovala do našeho paneláku. Právě začínaly prázdniny po kterých jsem měl nastoupit na průmyslovku a tak jsem jí pozoroval z okna. Byl děsný hic a tak byla jen v šortkách a v tílku a já si všimnul, že si ty svoje docela velký prsa zapomněla narvat do chlívku, kterému se říká podprsenka a myslím, že stěhovákům při pohledu na ty její melounky co jí pod tílkem pěkně poskakovaly, tuhly ocasy. Zdálo se mi, že se chová docela vyzývavě a rozhodl se, že se vydám na průzkum. Popadl jsem koš (čímž si šplhnu u mámy) a letěl ke konťasům. Potkal jsem jí před vchodem. Táhla obrovskou krabici a já se nabídl, že jí pomohu. Usmála se a řekla, že to sice není těžké, ale má nějaké krátké ruce. Když jsem jí od ní bral, schválně jsem se dotknul jejího prsu. Nevynadala mi, naopak se zase usmála a já si všiml, jak se bradavka na onom prsu vztyčila. Dal jsem krabici do výtahu a šli jsme pro další. Když byl výtah plný, nasoukali jsme se ke krabicím a já cítil její horký dech na svém krku. Jak se jmenuješ zeptala se. Kamil, odpověděl jsem. Já jsem Jana Kamile a budeme si tykat ne ? Až to odnosím tak můžeš přijít a dáme si panáčka. Pomohu Ti řekl jsem a už jsem nosil krabice z výtahu do jejího bytu. Asi za půl hodiny už měla všechno v bytě, stěhováci odjeli a já s prázdným košem zakotvil v jejím hnízdečku.

Jdeš na toho panáčka co, smála se a už hledala krabici, na které bylo napsáno SKLO. Vybalila skleničky a nalila do nich slivovici (to jsem zjistil až po vypití, kdy jsem měl dojem, že se mi rozežírá polykací ústrojí). A co pusa ? Ta se tu na tykání nedává ? Vlepil jsem jí pusu na Tvář a Jana se začala smát. Kamile, ty se mne bojíš ? Néé nebojím, vykřikl jsem a Jana se ke mně přibližovala. Ty jsi panic ? Kolik Ti vlastně je ? Hádám tak 18 ne ? Přikývl jsem, přeci nepřiznám, že mi bylo před půl rokem 15 ! Ale jsi panic viď ? Zase jsem kývl a myslím, že jsem byl rudý jako karafiát. A Jana pokračovala. A nechtěl bys to změnit ? Ráda Tě něco naučím šeptala a pomalu sunula ruku na mého čuráka, který byl jako kámen a jen co přiklekla a vzala ho do ruky, mohutný proud semene jí cákal na obličej, ale ona ho rychle zasunula do úst a zbytek spolykala. Ty máš ale střik, pronesla když stále tvrdý ocas vyndala z pusy. Stoupla si a začala mne líbat. Cítil jsem hořkoslanou chuť z jejích úst a pomalu jsem jí vytahoval tričko, dokud jsme neuviděl její nádherné kozičky. Tmavé dvorce byly zvráštělé a bradavky tvrdé a vztyčené. Ach miláčku, vezmi si mne ano, šeptala a stahovala kraťasy, pod kterými neměla ani kalhotky. Ještě nikdy jsem neviděl kundu tak z blízka a pomalu jsem rozhrnoval hustý černý porost, který byl ulepen kundím mlíčím. Jana se položila na zem mezi krabice a roztáhla široce svá stehna. Pohled na její mokrou kundičku způsobil, že ocas toužil po zasunutí. Povedlo se mi to hned na první pokus. Ách jsi tak silný, ano mrdej mne miláčku, prosím. Bohužel má neznalost a nadrženost způsobily, že jsem po několika přírazech zařval jako lev a stříkal další vodotrysk do její horké kundy. Ještě, ještě křičela Jana a já nevěděl co dělat. Klečel jsem nad ní, pozoroval jak z ní vytéká sperma a když mi Jana naznačila (sama si začala honit kundu rukou) vrazil jsem do ní dva prsty, začal jí šukat a postupně přidávat další, dokud v ní nezmizely celkem čtyři. Ách ano, ty jsi šikovný, ještě, ještě, už budu, vykřikovala a házela sebou jako ryba na suchu. Když se proti mé ruce zvedla, vykřikla a padla zpět na zem a ležela bez hnutí, šíleně jsem se lekl, že se jí něco stalo. Jen její vzdouvající se kozičky pod jejím rychlým dechem a úsměv na rtech prozradily, že je v pořádku.

Co kdybych se k Tobě tak na tři dny nastěhoval, šeptal jsem Janě do ucha a hladil její sametové kozičky a pozoroval jak pod mýma rukama tvrdou a vztyčují se velké bradavky. Pomůžu Ti vybalit a pak si budeme užívat v postýlce. V očích jí zablýsko a skoro stydlivě odpověděla, že by byla moc ráda.

Vrátil jsem se asi za půl hodiny s batohem a doma na stole ležel pro mámu dopis, že jsem odjel s klukama na čundr. Jana byla v kuchyni, už měla něco vybaleno a byla oblečená v domácích šatech. Přitáhl jsem si jí k sobě, začal líbat a pomalu sundávat šatečky. Byla pod nimi úplně nahá a já jí vyzdvihl a posadil na kuchyňskou linku. Kundička se jí stále leskla od kundího mazu a já jí začal lízat. Za chvíli šílela rozkoší a já si vzpomněl, jak jsem jednou viděl šukat naše v kuchyni na stole. Táta položil mámu břichem na stůl a vrazil ho do mámy zezadu. Udělal jsem totéž s Janou a tvrdě do ní vrážel svého čuráka. Ách miláčku, ách to je rozkoš, ách víc , ách už budúú vykřikovala a já do ní s velkým jekotem začal cákat hustou mrdku a Janě se valila po stehnech šťáva a tvořila na podlaze pěknou loužičku.

Ten den jsme nevybalili jedinou krabici, za to jsem Janu vyšukal ve sprše "na stojáka", před večeří opět na kuchyňském stolu, protože zezadu se mi to líbilo nejvíc a večer na velkém letišti si mne Jana sama ošukala "na koníčka", zatím co já se učil na jejích překrásných kozičkách dělat cucflíčky.

Ráno jsem se probudil s tvrdým čurákem v Janině pusince. Kouřila úžasně a za chvíli si pochutnávala na vydatné snídaní v podobě mého hustého semínka. Očička jí zářila a šeptala, že by mne chtěla mít vedle sebe každý den. Pak nasedla svou voňavou kundičkou na má ústa a i já si za chvíli pochutnával na kundím nektárku. Na slibovanou snídani jsem šli však ještě daleko později, neboť můj ocas byl už opět jako kámen a projížděl Janinu kundu pěkně zezadu až do dalšího výstřiku.

Tak kdy začneme s dalším učením zeptala se Jana u večeře (přes den jsem jí několikrát vycákal mindičku). Klasiku už ovládáš na jedničku s hvězdičkou. Nevěděl jsem co má na mysli a tak jsem se zeptal. No co takhle vyzkoušet análek ? Ty bys chtěl miláčku ? Ale to se musím na to připravit, víš jak to myslím ne ? Nevěděl jsem, ale Jana mi to prozradila a ještě mne požádala, zda bych jí byl nápomocen. Ze skříňky vytáhla hadici s velkým trychtýřem a poučila mne co s tím mám dělat. Sama si klekla do vany a já do ní pomalu napouštěl trychtýřem vodu, tak jak mi to sama popisovala. Ach dost nebo prasknu lásko šeptala a třásla se vzrušením. Pomohl jsem jí ven z vany, přitiskl ke zdi a opět zdobil její kozičky rudými flíčky a prsty zasouval do kundičky. Néé lásko, musím se vyprázdnit, prosím jdi na chvilku vedle, zavolám Tě a ještě jednou mne vypláchneš ano ? Řídil jsem se jejíma instrukcema a za necelou hodinku jsem si jí odváděl osprchovanou a navoněnou do postýlky. Nejdříve mne začala kouřit, i když to nebylo zapotřebí, protože mi stál jako kůl a pak si klekla na postel. Chceš mi jí i lízat, zeptala se a já se hned pustil do díla. K jazyku jsem za chvíli přidal i dva prsty a pěkně jí tu dírku roztahoval. Potvůrce se to moc líbilo, protože mne stále chválila jaký jsem šikovný a sténala blahem. Pak mi podstrčila lubrikant, který jsem chvilku vtíral prsty do prdelky a pak do ní pomalu zasouval čuráka. Vykřikovala, že takového čuráka v prdeli ještě neměla a zda se mi líbí, že je taková šoustavá děvka a já mrdal její prdelku, koulema pleskal přes její mokrou minduli a protože mne vzrušovalo jak o sobě vulgárně mluví, začal jsem jí vulgárně povzbuzovat i já. Ano jsi úchvatná čubka, budeš mojí poslušnou kurvou chceš ? Ano, ano miláčku chci být jen a jen Tvoje děvka ! Po výstřiku jsme oba padli celí udýchaní a po celodenním šoustání a skoro žádné vykonané práci jsme usnuli spokojeným spánkem.

Ráno jsem se probudil opět s trvdým pérem, Jana vedle mne vystrkovala prdelku a já neodolal. Potřel jsem si ho lubrikantem a už jsem ho do ní tlačil. Probrala se a křičela abych jí nechal, že na anál teď nemá náladu. Drž čubko, ale já mám na něj chuť zařval jsem a přetočil Janu na břicho. Klekni si děvko, ať do Tebe pořádně zajíždí ječel jsem a za vlasy jí zvedal dokud se neprohnula a já do ní zajel až po koule. Křičela, že nechce, ale já to nemohl zastavit a prcal a prcal a pak do ní pumpoval semeno pěkným střikem. Byla naštvaná a celý den mne pěkně zapřahala do práce. Když jsem jí chtěl ošukat, řekla, že nic nebude až večer, když jsem byl ráno tak hnusný.

To co následovalo večer je však už na další povídku.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Phiktivní "P" příběh

  30. 11. 2008čuňas

Panic Petr,panna Pavla podnes provozovali petting. Pavlu petting prudí,prostě potřebuje prcat! Poněkud prudérní Petr pohlazuje prsty pravé paže Pavlíniny prsa,prcinku,poštěváček,pičku. Pavla přetahuje Petrovu předkožku,polaskává pusou penis. Petr partnerku prstí. Petra prudce pruží Pavliny patřičně proděravělé porno punčochy. Petrovo péro povyrůstá. Pavla povalí Petra,postel praští pod Petrovým pozadím,přitiskávajíce...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., První sex, Prstění, Petting, Trapasy, Extrémy

Jak jsem si naběhla

  14. 5. 2018jentaknekdo

Když jsem vyšla z koleje na svůj večerní běh, chladný podzimní vzduch mi vyrazil dech. Na chvilku jsem se zastavila a zvažovala, jestli nebudu potřebovat ještě jednu vrstvu oblečení. Dodatečné rozmýšlení o mém běžeckém oděvu bylo v polovině října celkem obvyklé. Ale rozhodla jsem se, že se rychle zahřeju hned jak vyběhnu. Ještě pořád se ptám, jestli by to proběhlo jinak, kdybych ten večer na sobě měla...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Mix, První sex, Teen, Znásilnění

Nájemné

  12. 7. 2012Marf

Ve svých 10 letech mi zemřel otec a tak jsem s mamkou bydlela sama. Po čtyřech letech se mamka seznámila s kolegou z práce a my se stěhovali do jeho domu. Od prvního dne po mě neustále pokukoval. Když jsem se sprchovala, cítila jsem jak chodí okolo a snaží se mě zahlédnout. Asi po dvou měsících společného bydlení, jsem se dozvěděla, že je mamka těhotná. Tím se otčímovo šmírování zvýšilo na maximum....  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, První sex, Teen, Znásilnění

Jak jsem přišel o panictví 2

  11. 7. 2015Bobr

Věra a Eva už na mne čekaly. „Kde jsi?“ ptaly se dvojhlasně. Asi se nemohly dočkat. Nic jsem neříkal, abych náhodou neprozradil, že jsem také nadržený a nemohl jsem se dočkat. Holky vběhly dovnitř a Věra mě táhla dozadu, kde byl nenápadný vchod do jejího pokojíčku, jak tomu říkala. Byl tam starý stůl, dvě židle a provizorní postel. Pokojíček osvětlovalo jedno malé okýnko. „To mi udělal bratranec!“...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Párty, První sex, Šukačky