Erotické povídky

Dohoda dospělých

Andrea stála a dívala se na sebe v zrcadle zkušební kabinky. Právě si sundala tričko, a v té malé kostce stála jenom v kalhotkách. Protože její prsy nebyly moc velké, chodila často bez podprsenky.

Podivila se však, proč nemá podprsenku dneska, věděla přece, že půjde nakupovat nové oblečení, a normálně by si nějakou ze slušnosti vzala. Na chvilku znervózněla a rozhlídla se po vnitřku té budky, jestli tam není nějaká kamera nebo jednostranně průhledné zrcadlo.

Neviděla nic, co by vypadalo podezřele, ale myšlenka, že by si někdo cizí mohl prohlížet její skoro nahé tělo, v ní vyvolala podivné vzrušení. Uvědomila si, že ten pocit nedovoleného vzrušení ji v poslední době přepadá častěji.

Ve svých dvaceti byla Andrea vdaná už skoro šest měsíců a celý rok před svatbou tvrdě pracovala na tom, aby ji on mohl považovat za perfektní ženu. Vždycky o sebe dbala, přesto teď dělala vše, aby své tělo vyladila do dokonalosti. Odpoledne se chodila slunit a vylepšovala své opálení, a dokonce si nechala vybělit zuby, aby v ní její nový manžel měl o svatební noci tu nejlepší nevěstu.

Při pomyšlení na Michaela však přelétl po její půvabné tváři stín smutku. Když se brali, byla ještě panna, a moc nevěděla, co může od svatební noci očekávat. Ale věděla, že by to mělo být víc než pár polibků a napříč přes postel ležící vyčerpaný Michael, dosud oblečený ve svém smokingu.

Od jejich svatební noci se Andrea a Michael milovali přesně šestnáctkrát. Snadno si to spočítala a došla k závěru, že to bylo méně než čtyřikrát za měsíc. Nevěděla, jestli je to normální, ale věděla, že ona chce víc, mnohem víc.

Přinutila se myslet zase na to, kvůli čemu tu byla, a naposledy pohlédla na své polonahé tělo; přála si být v posteli se svým hezkým manželem a přijímat jeho pozornosti, po kterých toužila. Potom si s povzdechem rezignace přetáhla hezké černé koktailové šaty přes hlavu a upravila jejich lem na úrovni stehen. Udělala rychlou piruetu a dívala se za sebe do zrcadla; to, co viděla, se jí líbilo. „Jestli ani tohle s Michaelem nic nesvede, pak už nepomůže nic,“ myslela si.

*

Michael ten den přišel z práce dřív a stál a pozoroval, jak jeho žena zajíždí k domu. Když sledoval, jak z auta vyndává balíčky, cítil se trochu jako voyeur. Vzrušovalo ho dívat se na ni, jak vykonává své běžné činnosti a neví, že on tam je. Nebyla oblečená nijak exoticky, jen džíny a triko, ale on oceňoval to tělo pod tím obyčejným oblečením.

Mrknul na sebe dolů a byl příjemně potěšen, že vidí svou erekci. Věděl, že jeho manželka není moc spokojená s jeho výkonností na poli sexu. Nebylo to něco, co by mu řekla – ale v jejích očích si všiml záblesku zklamání po každé, když jí řekl to své „možná později“, které znamenalo, že nemá náladu.

Michael se nikdy nezajímal o sex jako jeho kamarádi, když dospívali, ale nikdy mu na tom nezáleželo, dokud nepotkal Andreu. Byl to jeho nápad, počkat až do svatby, než budou mít sex – bál se, že kdyby to nezvládl, ona by ho mohla nechat. Ale teď, když už byli svoji, cítil silný tlak na podávání výkonů a věděl, že selhává.

Když pozoroval svou sladkou ženu, jak kráčí do domu, jeho erekce ochabla a jeho chvilkový chtíč s ní. Chtěl ji zatáhnout do postele a chtěl si užívat její krásné tělo, kterého se žádný jiný muž nikdy nedotkl, ale ten tlak na výkon byl na něj moc silný a on nedokázal zůstat tvrdý.

Když Andrea otevřela vchodové dveře, její manžel už tam byl a pomáhal jí s balíčky.

„Ahoj zlato, jsi doma nějak brzy,“ řekla překvapeně.

„No jo, šéf mi řekl, ať jdu dřív, abysme se mohli připravit na cestu. Dostala jsi všechno, co potřebuješ?“ zeptal se Michael.

„Ano, zlato, koupila jsem si nechutně drahé šaty na tu párty a myslím, že se svým ostatním vybavením budu mít všechno, co potřebuju.“

Andrea měla z jejich nadcházejícího výletu trochu obavy, ale odmítala je projevit. Vlastně nechtěla strávit týden mezi Vánocemi a Novým rokem v sídle Michaelova šéfa někde na horách. Ale Michael řekl, že takové pozvání do ‚horské chaty‘ je něčím, za co by každý zaměstnanec ve firmě dal život. Ukazovalo to, že co se firmy týká, správně jste zapadli. Jenom pár vyvolených bylo do Hanusovy rezidence někdy pozváno a pozvání na celý týden znamenalo, že přijde povýšení, říkal Michael.

„Kdy vyrazíme,“ chtěla vědět Andrea.

„Myslím, že radši co nejdřív, je to asi tak tři hodiny cesty autem, a to poslední, co bych chtěl, je být tam pozdě.“

Andrea se zeptala: „Znáš všechny, kdo tam budou?“

„Jenom pan Hanus, jeho poslední přítelkyně, Jandovi a my. Bude to opravdu kvalitní společnost a já akorát vím, že jsem na řadě k velkému postupu. Až ten týden skončí, budeš si žít jako v bavlnce. Čekám, že dostanu uvolněné místo kontrolora, což znamená dalších patnáct tisíc měsíčně,“ smál se Michael potěšeně; na ty nešťastné myšlenky před chvílí už docela zapomněl.

*

Po celou tu tříhodinovou cestu byl Michael vtipný a zábavný. Jeho rozesmátý obličej, legrační vtipy a láska, kterou očividně cítil, Andreu okouzlovaly. Jak uháněli večerním šerem směrem k obydlí jeho šéfa, dívala se na jeho obličej ozářený světlem palubní desky. Byl tak živý, tak přitažlivě milý, že zapomněla na jejich problémy a přitulila se blíž k němu, v autě šplhajícím vzhůru po té horské silnici.

Michael se cítil dobře, cítil na sobě obdivné pohledy své manželky a položil jí paži kolem ramen, řídil jen jednou rukou. Smáli se a mluvili o nedůležitých věcech.

Andrea, která byla rozčarovaná z nedostatku manželova zájmu předtím toho dne, umístila svou ruku do jeho klína. K jejímu překvapení to Michaelovi nijak nevadilo. Obvykle, když začala s něčím sexuálním, on vždycky ztuhl a začalo to být křečovité.

Podívala se na palubní hodiny. Mají před sebou ještě asi třetinu cesty. Dívala se do manželova klína a pozorovala své prsty, jak masírují jeho počínající tvrdnutí. Tolik ho chtěla vidět s erekcí, moc šancí k tomu od něj ale nedostala od té doby, co se vzali, a tak byla pořád zvědavá na mužské pohlavní orgány a na to, jak fungují.

Se škádlivým úsměvem na své hezké tváři zatáhla Andrea za Michaelův zip, otevřela mu poklopec a sáhla dovnitř.

Michael řekl veselým tónem: „Ale, ale, děvče! Chceš způsobit nějakou nehodu nebo co!?“

„Ne miláčku, ty udržuj své oči na silnici a já budu ty své mít v tvém klíně. Když se oba soustředíme na to svoje, bude nám jenom dobře!“

Chvíli lovila v jeho kalhotách a chtěla jeho částečně ztopořený penis vytáhnout ven. Ve slabém světle z palubní desky viděla sotva jeho žalud, tak mu rozepnula pásek a víc rozevřela jeho kalhoty.

Michael začal být trochu nervózní, věděl, co jeho hezká manželka zamýšlí. Přál si, aby si byl před odjezdem dal sprchu – co když nevoní? Co když se ona odvrátí, protože není čistý?

Andrea se toužebně dívala na jeho mužství. Moc často ho nevídala, ale když ano, byla okamžitě vlhká. I teď se cítila tak nažhavená, že jediné, co v té chvíli chtěla, bylo vylézt nahoru mezi Michaela a volant a napíchnout se na něho, tak aby se na ni musel dívat, až budou proti sobě přirážet.

Při té myšlence Andree rychle stoupl tlak a stejně tak i úroveň jejího vzrušení. ‚Bože, tolik Michaela potřebuju,‘ myslela si, „možná bych ho měla nechat zastavit a mohli bysme to dělat na zadním sedadle!“

Potom však, ke své hrůze, právě když myslela na mrdání s manželem na zadním sedadle, ucítila, jak se jí jeho penis v ruce scvrkává.

‚NE! Prosím NE!‘ v zoufalství v duchu vykřikla. ‚Jak může změknout právě teď? Je pro něj tak nepřitažlivá? Co musí udělat, aby ho rozehřála?‘

Michael pocítil dobře známý stud, když mu penis v manželčině ruce padal ze strany na stranu. Dávala mu masáž jako předehru před tím, než mu poskytne orální sex. Zkoušela to v minulosti už jednou, ale nebylo to k ničemu, on z toho jenom hrozně znervózněl, a stejný efekt to na něj mělo i tentokrát.

Věděl, že by měl něco říct, tak zamumlal: „Promiň, zlato. Nemám teď zrovna náladu, možná později, až budeme nahoře.“

Andrea strnule přikývla a řekla: „Jistě, miláčku, uvidíme, jak to půjde.“

Mladý pár se ponořil do ticha; Michael si automaticky zapnul zip, zatímco Andrea myslela na tu vlhkost mezi nohama, která ještě před malou chvilkou byla divoce horká – teď začínala chladnout a působila nepříjemně, jak jen tak seděla, v tom bezútěšném zklamání.

*

Pan Hanus pozdravil mladý pár na příjezdové cestě ke svému velkému domu, zastrčenému hluboko stranou v lese. Když opustili veřejnou silnici, ještě celých deset minut jeli po jeho soukromé cestě, než zahlédli světla prozrazující existenci jeho honosného venkovského útočiště.

Na Andreu ten člověk vypadající jako medvěd docela zapůsobil. Bylo mu skoro padesát, ale zdál se silný jako býk, pořád mluvil trochu moc nahlas a smál se trochu hlučněji než všichni ostatní kolem.

Už se s ním předtím dvakrát setkala – poprvé byli v jeho bytě ve městě, když k němu Michael nastupoval do zaměstnání. Měl ve zvyku zvát všechny mladé vedoucí pracovníky na seznamovací večeři se šéfem, příkladně se o ni ten večer staral a na ni to udělalo dojem.

Podruhé to bylo, když přišla do podniku a přinesla Michaelovi nějaké papíry, které nedopatřením zapomněl doma na stole. Oba, Andrea i Michael, byli překvapeni tím, že ji pan Hanus přišel do Michaelovy kanceláře přivítat.

Podal jí ruku a vřele stiskl tu její, potom ji dokonce dvorně políbil. Andreu potěšilo, že si ji pamatoval, a lichotila jí pozornost, kterou ji při té návštěvě v kanceláři zahrnoval. Dokonce jí nabídl VIP prohlídku laboratoří a kanceláří. Oba se museli převléct do sterilních kombinéz a na hlavu si vzít něco jako čepici do sprchy, než mohli do laboratoří vstoupit.

Hned týden na to dostal Michael tu pozvánku do horského domu. A oba je ohromila velkolepost toho místa. Ukázalo se, že panu Hanusovi patří přes 500 hektarů s asi patnácti staveními a hlavním domem, který sám zabíral 700 čtverečních metrů.

*

Andreu nepřekvapilo, že byl Michael moc unavený, než aby s ní tu noc něco dělal. Přiznala si, že by ji šokovalo, kdyby s něčím začal. Ležela neklidně v posteli vedle svého manžela a přála si, aby ji vzal do náruče a miloval se s ní. Červenala se při představě toho, jak do ní hluboko vniká, ona nohama objímá jeho mladé tělo a v souhlasném chtíči mu přiráží naproti.

Tiše plakala a slzy jí tekly po hebkých tvářích, než usnula.

*

V širokém děleném okně se objevilo časné ranní slunce a nasvítilo krásný mladý pár spící na velké plyšové posteli. A Lambert Hanus, který je pozoroval, si pomalu třel svůj žádostivý penis; seděl při tom před rozsvícenou obrazovkou.

Objekt své nové touhy viděl napůl odkrytý a roztažený na jedné straně postele. Ležela obličejem dolů a bylo vidět, že nemá podprsenku. Potěšilo ho, že na zádech nemá žádné neopálené pruhy, a ještě víc ho potěšilo, když zjistil, že uhodl, jak fantastické bude mít tělo. Bylo ve skutečnosti ještě lepší než v jeho představách.

Lambert byl trochu překvapen tím, že se mladý pár v noci předtím nemiloval. Věděl, že on by na místě Michaela takovou šanci nepromarnil.

Znovu začal honit svůj plně ztopořený čurák, když v tom se hezký mladý muž zavrtěl a probudil svou hezkou manželku. Nesmírně ho potěšilo a vzrušilo, když se Andrea otočila a posadila.

Bože, ta je nádherná! Lambert se divil, jak její manžel mohl něco takového získat. To tělo bylo tak dokonalé, tak lahodné, chvilku nemohl uvěřit, že je opravdová. Pak vstala z postele a když kráčela do koupelny, Lambertovi z jeho napruženého tvrdolína začaly vystřikovat malé plivance semene.

Byla skutečně po všech stránkách perfektní, žena jeho snů. Jeho orgasmus byl překvapivý, tím víc, že minulou noc dvakrát mrdal svou přítelkyni Máju – představoval si, že je to Andrea. Pozoroval ten mladý pár, jak se večer předtím připravuje do postele a stál tam udiveně, když se jenom políbili, otočili zády k sobě a zhasli světla.

Lambert byl naštvaný – očekával dobrou show. A když se mezi nimi nic nedělo, šel spát s extra velkou náloží, které se potřeboval zbavit. Mája byla trochu překvapená jeho prudkostí, ale akceptovala to násilnické milování jako součást jeho nepředvídatelnosti – kterou měla ráda.

Najednou uslyšel, jak se Mája pohybuje v ložnici, a věděl, že už moc času nemá. Ale díval se ještě, jak Andrea vychází z koupelny zabalená do osušky, utírá si vlasy a Michael prochází kolem ní do sprchy. ‚Ten jeho splihlý ocas je stejně divný,‘ pomyslel si.

*

Jak týden plynul, Lambertovo pokračující malé špehování dál ukazovalo mezi oběma krásnými mladými lidmi jen velmi málo intimity. Doopravdy se za tu dobu, co tu byli, milovali pouze jednou, a otevřeně řečeno, vůbec to nevypadalo, že je Andrea uspokojená.

Byla středa večer; všichni jeli do místního nočního klubu v obci vzdálené asi třicet kilometrů. Když večerní zábava se spoustou tancování skončila, (Lambert tančil s Andreou při každé příležitosti, kterou dostal), vrátili se do horské chaty a po skleničce na dobrou noc se páry rozešly do svých pokojů.

Lambert jako obvykle nechal Máju chvíli samotnou, vysvětlil jí, že ještě má nějakou práci, kterou musí udělat, než půjde spát. Zamířil do své kanceláře a nečekal nic mimořádného. Ale když zapnul monitor, byl okamžitě k obrazovce jako přikován. Byli tam, Andrea pod Michaelem, kolena trochu pokrčená, nohy trochu roztažené, on ji obdělával a heknul pokaždé, když spočinul mezi jejími úžasnými stehny.

Při té scéně Lambert okamžitě ztvrdnul, ten pár před ním vypadal velmi dobře, to se nedalo popřít. Ale stejně měl pocit, že ačkoliv spolu mrdali, a neměli sex několik nocí předtím, Michael nevypadal jako někdo, kdo si to užívá tolik, jak by podle Lamberta měl.

Lamberta opravdu štvalo, když se díval na Michaelovu krásnou manželku, jak tam leží, oči zavřené, soustředěná na senzační pocity, které jí její manžel poskytuje. Dalo se poznat, že ona sama si to užívá, o tom nebylo pochyb, jak ho v objetí k sobě tiskla, své krásné opálené nohy ovíjela kolem jeho těla a zoufale mu přirážela.

Také ale viděl její nezakryté zklamání, když se po necelé minutě jeho tělo vzepjalo a on se do ní udělal. Když to z ní vytáhl, v jeho manželce to vyvolalo toužebné sténání, i ona potřebovala své uspokojení. Tam na místě se Lambert rozhodl, že to za toho beznadějného lempla převezme. Sám pro sebe se podivoval: ‚Jak se vůbec nějaký muž dokáže nestarat o takovou ženu?‘

*

Ve čtvrtek ráno Lambert Hanus požádal Michaela, aby zůstal, že si s ním chce promluvit o jeho budoucnosti. Andrea nechtěla jít ven, když s ní její manžel nepůjde, ale Lambert řekl, že nejspíš budou jednat celé dopoledne, a že ona by se tím neměla omezovat. Tak váhavě souhlasila, že půjde s ostatními lyžovat a slunit se.

*

Oba muži seděli na velké verandě v zadní části domu, starší z nich se díval na panorama v dáli a mluvil: „Michaeli, rozhodl jsem se tě povýšit. Od teď jsi kontrolorem s platem 75 tisíc měsíčně plus 22% bonus, když společnost splní plán.“ Lambert se otočil a bedlivě pozoroval, jak se mladý muž postavil a oněměl.

Michael čekal patnáct tisíc, ovšem přidání o třikrát patnáct tisíc bylo nad jeho okamžité chápání. Nakonec řekl: „Děkuji vám, pane Hanusi, nečekal jsem takovou velkorysost, ale věřte mi, že se vám ty peníze vyplatí.“

„Michaeli, jen nebuď tak naivní, ty peníze jsou mnohem víc než mzda vyplácená za práci. Nebudeš mít takový plat jen za práci kontrolora. Chci od tebe ještě něco jiného.“

Michael se zase usadil do silně polstrovaného křesla. Nepřítomně slyšel zvuk, který při tom vydala jeho kůže.

‚O čem to proboha ten člověk mluví?‘ Neuměl si představit, s čím pan Hanus přijde, ale věděl jistě, že chce ten pohádkový plat. „Dobrá, pane, co ode mne budete chtít? Uvědomuju si, že 75 tisíc je spousta peněz, ale jsem ochotný udělat kromě vraždy všechno, abych si ho zasloužil!“

„Výborně! A neboj se, že budeš muset někoho zavraždit, všechno, co od tebe chci, je volný přístup k tvé ženě.“ A když to říkal, díval se Lambert na mladého muže zblízka. To byl kritický moment, bude protestovat, bude bojovat o svou ženu?

„Tomu nerozumím, pane, co chcete s mou ženou?“

„Myslím, že jsem se vyjádřil jasně, chlapče. Jestli jsi tak tupý, asi jsem udělal chybu, když jsem tě povýšil na kontrolora,“ zamračil se Lambert na Michaela a doufal, že ho tím zastraší.

Michael měl najednou pocit, že někam padá. ‚Co mi to do prdele říká? Chce šukat s mou ženou, je to tak? Bude mně platit tu báječnou sumu peněz za to, že bude mít sex s mou ženou.‘

Bylo to ale příliš bizarní. Musel se znovu zeptat. „Dovolte mi vyjádřit to přímo, pane. Chcete, abych vás nechal souložit se svou manželkou. Za to dostanu to místo a všechny ty peníze, které jste mi nabídl. Je to tak správně?“

„Ano,“ bylo všechno, co Lambert odpověděl. Čekal, skoro nedýchal.

Michael byl v šoku, ale uchoval si aspoň tolik rozumu, aby řekl: „Andrea by s něčím takovým nikdy nesouhlasila, a já nemůžu nijak zařídit, aby to udělala.“

„Nežádám od tebe, abys něco zařizoval, řekl jsem jenom to, že k ní chci mít volný přístup. Jestli bude chtít hrát věrnou malou ženušku, já to proti tobě nezneužiju. Od tebe chci jen to, abys byl zticha a nechal přirozenost dělat svoje. Když mi nebudeš stát v cestě, bude to stačit k tomu, aby sis udržel svůj džob i ten pěkně vysoký plat.“

A pak pan Hanus připravil Michaelovi další šok, když dodal: „Ostatně, tvá žena teď není v ložnici zas tak moc šťastná, nebo ano?“

Michael vystartoval jako raketa. Svěřila se snad Andrea s něčím tomu chlapovi, navrhla mu, jak má naplánovat tu akci s ním? Nemohl uvěřit, že by ho jeho milující manželka mohla takhle ponížit, miloval ji a věděl, že ona jeho taky. Ale pochybnost v něm hlodala – věděl, že Lambert má pravdu, a že v posteli je děsný. Možná už toho bylo víc, než mohla jeho krásná mladá manželka snést, možná ji její hormony donutily jít za tím mužným starším člověkem.

„Dobře, pane Hanusi. Když bude Andrea chtít, může vás mít, ale pořád si myslím, že budete zklamaný, až vás odmítne,“ řekl Michael a snažil se, aby to znělo věrohodně.

„To je všecko, co od tebe chci, chlapče, tohle a taky to, že až se ti vrátí, nebudeš jí ten nápad nijak rozmlouvat. Když o tom budeš mlčet, udělal jsi svou práci a půjdeš v mé firmě nahoru, to ti slibuju.“

Starší muž vypadal sám se sebou spokojený, mladší byl trochu zelený, když dostal instrukce na večer.

*

Venku bylo kouzelné odpoledne, Andrea si to nesmírně vychutnávala. Nebyla uvyklá na tolik pozornosti. Ať šli kamkoli, nějaký muž nebo skupina mužů si jí všímali. Někteří z nich nabízeli jen hulvátské hvízdání, ale jiní byli celí pryč z toho, aby jí mohli nějak pomoci, aspoň s maličkostmi. Pro její doprovod to asi nebylo příjemné, shovívavě o místních vtipkovali, že nejsou zvyklí vídat ve své blízkosti takovou krásku.

Po skoro šesti měsících pochybností o vlastním sex appealu jí tenhle výlet opravdu pozvedl sebevědomí. Důkladně si to užívala a chtěla už být doma a milovat se s Michaelem. Cítila se tak sexy, že on jí večer jistě dovolí mít ho, když ho hezky poprosí.

*

Čtvrteční večer byl taky příjemný, byla to „noční párty“, na kterou byli do horského sídla pozváni někteří lidé z podniku a taky pár místních.

Andrea si oblékla své nové černé koktailové šaty a když u recepce vstoupili do hlavní haly, Michael ve smokingu vypadal opravdu hezký. Naposledy zkontrolovala svůj vzhled ve velkých zrcadlech obklopujících halu a byla víc než spokojená s dojmem, který její krátké přiléhavé šaty dělaly.

Spokojený byl i Lambert Hanus. Dech se mu zastavil, když spatřil svého nového kontrolora a jeho krásnou ženu vstoupit do haly. Byla v těch kratičkých černých šatech absolutně nádherná. Pocítil nutkání povalit ji hned tady přede všemi na zem a ukázat jí svou pravou tvář. ‚Bože, to nemůže být víc než pár čtverečních centimetrů, co zakrývá tu její malou šťavnatou píču,‘ pomyslel si.

Celý večer se Lambert držel v její blízkosti. Představoval ji důležitým lidem a tančil s ní, kdykoli to hudba dovolila. Začala být trochu nervózní z toho, že Michael nežárlí, ale pokaždé, když ho svým pohledem našla, zdál se plně zaměstnaný nějakou konverzací a nikdy se do jejích tázavých očí nepodíval.

Když se večer chýlil ke konci, všimla si Andrea, že přítelkyně pana Hanuse, Mája, tam celou noc nebyla. Nevinně vyzvídala: „Pane Hanusi, celý večer jsem neviděla Máju, je s ní všechno v pořádku?“

Dostalo se jí ujištění, že všechno je fajn a Mája prostě jen musela na pár dnů odjet. Bez jakékoli postranní myšlenky se Andrea vydala hledat manžela.

*

Michael byl podivně tichý, když se tu noc svlékali do postele. Jakmile Andrea vklouzla pod pokrývku, zhasl světlo a pak, jako by na něco zapomněl, zamumlal, že se hned vrátí.

Čas musel poskočit, protože Andreu probudilo, jak Michael leze do postele vedle ní. Byla mátožná z toho šampaňského a z rozespalosti, ale vděčně přijala, když jeho paže objala její tělo; přitáhla se dozadu a přitiskla se k němu do lžíce.

Ale byla hned úplně vzhůru, když jí Michaelova ruka vklouzla mezi nohy! To bylo něco nového… Že by pro jednou sám převzal iniciativu? Bylo to senzační ležet tam a nechat ho konečně jednou dělat svou práci. Byla tak šťastná – a tak vzrušená.

Už kompletně nažhavená se trochu schoulila dolů, sáhla si mezi nohy a vzala jeho ztuhlé mužství do své milující, mazlivé ruky. Hmmm, zdál se příjemný a tvrdý, příjemný a velký… bylo to jako sen.

Začala třít nalitý žalud jeho klacku o svou horce vlhkou štěrbinu. Byl to ten nejúžasnější pocit, který ve svém životě zažila. Ležet tam a lenivě třít čurák svého muže proti škvíře ve své píče, to bylo tak… tak skvělé…

Andrea už byla moc nadržená na to, aby dál čekala, a potichu zažadonila: „Mrdej mě, prosím, Michaeli! Už mě mrdej…!“

„Budu tě mrdat, krásko, ale nemyslíš si doopravdy, že jsem Michael, že ne?“

Andrea se napjala, když poznala, že ten muž v posteli není Michael. Nepohnula se však, když cítila jeho ruku mezi svýma nohama, a dál tam nechávala jeho prsty pohrávat si s jejím drobným tlačítkem ke spouštění rozkoše.

On po chvilce dodal: „Michael ví, že tu jsem, on ví i to, co potřebuješ, a je ochotný nechat mě, abych ti to dal.“

Andrea chtěla ječet, vyskočit z postele a utéct z pokoje. ‚Jak mi Michael mohl udělat něco takového!‘ myslela si.

Skoro úplně přestala dýchat, když poznala, že v posteli je s ní Lambert, protože řekl: „Víš, platím mu za tebe 75 tisíc a on ty peníze rád vzal. Ale ty za to stojíš a pro mě máš ještě větší cenu.“

Ležela vedle toho staršího muže zmatená, a on pokračoval v práci na jejím strnulém těle. Ale ta strnulost nevydržela dlouho. Jak tam tak bezvládně ležela, cítila Lambertův velký čurák, jak si dál hledá svou cestu mezi její nohy, a jak se naléhavě vtírá do jejího neodporujícího otvoru.

Zanedlouho poznala, že už do ní vstoupil, ne moc hluboko, protože k ní přicházel zezadu, ale uvědomila si, že už ji skutečně mrdá, stavidla se otevřela.

Myslela si: ‚A proč ne? Nezdá se, že by se o ni její manžel staral, vypadá to, jako by se o ni už ani nezajímal‘.

Jedním prudkým pohybem se přetočila tváří k svému milenci. Lambert byl poněkud překvapen, když se ta poddajná mladá žena před ním tak náhle ocitla. Cítil na sobě její hladkou kůži a její pevné tuhé prsy mu na hruď tiskly na kámen ztvrdlé bradavky. Jak se tak proti němu kroutila, měl najednou obavu, že by se z ní mohl udělat hned na místě, jako teenager.

Jí to ale nestačilo. Rychle přetočila toho muže na záda a vylezla si na něj. Ležel tam zcela tou krásnou ženou fascinovaný. Pochopil, že už svého manžela odepsala, a je připravená mrdat s ním naplno, s takovou intenzitou, jakou jen mladá žena může vydržet.

Lambert se díval, jak si jeho obří tvrdý nástroj chystá u svého vchodu a jak se pak dolů na něj spouští. Bože, bylo to lepší, než jak o tom snil! Byla tak nádherná, a tak těsná!

Andrea se na staršího muže pod sebou dívala se zlomyslným úsměvem na své rozkošné tvářičce, uvelebovala se na něm a říkala mu: „Starouši, doufám, že máš srdce v dobrém stavu, protože dneska večer ti vymrdám mozek z hlavy. A zítra můžeš poslat Michaela zpátky do práce a budeme to dělat, dokud oba nezkolabujeme!“

S těmi slovy začala na jeho čuráku rajtovat jako kovbojka v rodeu. V minutě pak začala z plných plic ječet: „MRDEJ MĚ! MRDEJ MĚ VÍC! ACH, BOŽE, TO JE ONO, PŘESNĚ TOHLE!“ Lambert se ji snažil zklidnit, přesto ona byla pořád hlasitější, dokud se oba, prakticky současně, neudělali.

Ve skutečnosti Lambertův orgasmus začal o moment dřív než ten u Andrey. Její divoká exhibice ho rychle dohnala až na vrchol. Když do ní ejakuloval, myslel na to, co zítra řekne hostům, neplánoval přece, aby všichni věděli, co se tu dělo.

Ale ta myšlenka mu hlavou jen prolétla, protože síla jeho orgasmu ho málem posadila. Andrea cítila, jak se v ní roztahuje a stahuje, a věděla, že ji plní svým horkým semenem. Ta myšlenka na semeno cizího muže v jejím těle v ní vyvolala slastné křeče… „ANO… ANO… JO… JO! DO PÍČI JO!“ vykřikovala.

Nakonec padla přes Lamberta, jejich potem zmáčená těla se tiskla k sobě, jejich plíce bojovaly o vzduch. Pořád ještě v sobě cítila jeho tuhý klacek se cukat a sama se otřásala v malých opakovaných orgasmech, které ji nutily sténat rozkoší.

Michael stál v temné hale a šmíroval je ode dveří. Jeho ejakulát se rozstříkl na stěně haly a on dýchal právě tak ztěžka, jako ti dva lidé v posteli. Kéž by byl zjistil dřív, jak moc se mu líbí dívat se, všechno mohlo být jiné, myslel si smutně.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kamarádská trojka

  2. 7. 2016Bobr

„Ahoj! Máš zítra večer čas?“ zeptala se Alena, když jsme vycházeli ve čtvrtek z práce. „Co potřebuješ?“ zeptal jsem se. „Tak večer přijď!“ neodpověděla na můj dotaz. Chytila Karla za ruku a táhla ho neznámo kam. Vrtalo mi hlavou, co může chtít, když má Karla. V pátek kolem mne oba prolítli jak rakety. Přestal jsem přemýšlet, co by asi tak mohla chtít a šel rovnou k rybníku, abych se osvěžil. Když...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Šukačky, Otroci, Extrémy

Musím ukázat své nové já

  7. 7. 2015Neznámý autor

Bylo mi třiadvacet a se svou sebedůvěrou jsem na tom pořád nebyla nejlépe. Měla jsem několik vztahů, ale žádný mi nevydržel dostatečně dlouho, a to hlavně právě kvůli mému sebevědomí. V běžném životě to ještě šlo, ale jakmile přišlo na oblast sexu, ztrácela jsem pevnou půdu pod nohama. Nesnesla jsem třeba, aby mě přítel viděl nahou, tomu jsem se vyhýbala jako čert kříži. Když už jsme se měli oddávat...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting

Opalování 1.

  19. 10. 2015roman

Ležela jsem na dece a slunila se, tak to mám ráda, když své tělo vystavím slunečním paprskům a zavřu oči. To je můj oblíbený relax, takže pokud to v létě je možné, sedám do auta a vyrážím na svá oblíbená místečka na koupalištích nebo k rybníkům, kam se chodí lidé koupat. Na osamocená místa nechodím, protože nikdy nemůžete vědět, co by se mohlo stát. Tak i dnes jsem ležela na dece u Dokčanského rybníka...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Mix

Kámošova bývalá

  8. 12. 2007Vojtasss

Byl obyčejný mprázdninový den, slunce pálilo den co den a my s kamarádem Petrem a jeho přítelkyní na chatě. Petrova přítelkyně byla velice milá a pohledná holčina , podle toho co se ozývalo, po nocích, za zvuky z jejich vedlejší místnosti sem soudil, že Linda je i velice sexuálně náruživá. Byla opravdu hodně pohledná a musím se přiznat, že i mě se velmi líbila a kolikrát sem se přistihl u pomyšlení...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Prstění, Extrémy, Otrokyně