Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 22. 2. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Hajný

Jana řvala jak na lesy. No, tedy to není tak úplně přesné. Ona neřvala jak, ale řvala přímo na lesy. Její neartikulovaný jekot vycházel z nízkých boroviček a i ne příliš věci znalý člověk by poznal, že právě prožívá své maximální vyvrcholení. No bodejť by ne. Byla tady na chatě uprostřed lesů sama už skoro dva týdny, nejprve si tiše odmenstruovala, ale nyní měla šílenou chuť se pomilovat. Jediný mužský na okolí byl notorický invalida Vaňousek, co bydlel ob dvě chaty dál, vždy od jara do podzimu, už několik let. Ale ten měl k vysněnému ideálu ženské krásy daleko. Byl to takový starý pajda, co ho pamatuje jako malá holka.  Prstíček pod noční košilkou, když šla večer na lože, byl sice příjemný, ale marnost nad marnost, pořádný mužský to nebyl. Až ji z toho nedostatku potěšení svrběly bradavky. 

Ono nebylo tak úplně správné ani tvrzení, že tady byla čtrnáct dnů sama. Na obsluhu a pozornost velmi náročnou společnost jí dělal její malinký osmiměsíční synek. Rozhodně se s ním nenudila. Ovšem problémem bylo jeho papu. Sice už jedl všechno možné, ale občas si ještě s chutí přicucl něco maminčina mlíčka. A protože už mu narostlo něco zoubků, natvrdo stisknutá bradavka její stav nezmírňovala, spíš naopak. 

Vysvobození přišlo na včerejší vycházce po lesní svážnici. Kde se vzalo, tu se vzalo veliké černé auto, co vypadá jako malý náklaďáček. Zprudka zabrzdilo kousek před nimi a muž v lesnické uniformě, který se z něj vysoukal, začal zvesela hulákat.  “Ahoj Jano ! Kterej pes tě sem přines ?” No, jo, vždyť je to Ferda, se kterým splu chodili do třídy a kdyby nebyla už dva roky vdaná paní, tak by si možná přiznala, že spolu chodili nejen do třídy. Skoro čtyři měsíce se vodili po městě za ruce a když bylo kde, tak spolu i líhali. Rozhodně nebyl její první, ale festovní postava venkovana měla svoje kouzlo a pokud ji paměť neklame, svůj první pořádný orgazmus s chlapem prožila právě s ním. Neže by se jí to s těmi před ním nelíbilo, ale to pořádné ono způsobil právě on. Až si při tom málem ukousla ruku, jak se snažila tlumit projevy svého prvního skutečného orgazmu ve vypůjčeném privátu jednoho ze spolužáků, aby paní domácí neohluchla. 

Ferda si neodpustil nejen pevné objetí, ale když nikde neviděl něco, co by se podobalo manželovi, přidal i pusu na pusu. Až se jí málem podlomila kolena. Ale přece před ním nemůže dělat nadrženou nevyžitou, když se pořádně pět let neviděli. Po povinné pochvale děťátka se začali bavit o uplynulých letech. Ferda dělal hajného v rodinném lese, chystal soužití s dívkou od nich ze vsi, typická selská svatba. Velký grunt k malému gruntu, ale k velkým lesům. Nakonec museli povídání useknout, protože po Ferdovi byla poptávka od dřevařů, kterým vezl olej na mazání motorových pil. Ale dohodli se na druhý den.

Jana se chystala, jak na první rande, no, ono to mohlo něco podobného být. Přece se po těch letech nemůže prezentovat jako puťka domácí. Ferda rychle navázal na včerejšek a vzpomínání, jak se měli rádi a když ji vidí dnes, je to škoda, že to tehdy nevydrželi. Pravda, podprsenka na kojení by asi nebyla to ono, tak sáhla po jedné lepší normální a když nechali stát kočárek s malým u borovicové seče, našel palouček, tak akorát pro dva. Už pár dní nepršelo, takže by se dalo lehnout i do trávy, ale džentlmensky si svlékl něco na způsob bundokošile a položil ji pod Janu. Než se nadála, byla na zádech a přijímala jeho ústa na svých. Ferda asi nebyl pár dní u své nastávající, protože během chvilky ucítila na svém stehně jeho erekci. Sice formálně pronesla něco v tom duchu, jako že by tohle neměli, když je vdaná, ale nebránila se a držela, jako ovečka.

Ferda se zatěch pár let, co se neviděli ani nemilovali, něco v sexu přiučil a vystupoval daleko sebejistěji a se znalostí věci. Jenže běda, s kojícími  matkami moc zkušeností neměl. Tak když se přisál k jejímu ňadru, nestačil se divit, proč má najednou plná ústa. Pochopil, že nesmí nasávat, ale jen tak se s bradavkou jazykem mazlit. Aby taky něco zbylo na malého. Ovšem kundička byla úplně normální. A Jana se nemohla zbavit dojmu, že se mu nějak prodloužil jazyk. Protože když se začal dobývat dovnitř, cítila ho daleko intenzívněji a hlouběji, než před léty. Ovšem pak se její vědomí upnulo k tomu neskutečnému blahu v podbřišku a neměla už čas na nic jiného myslet. Ani se nedostala k tomu, aby  mu na něj sáhla a zkusila trochu podráždit. Jen roztažená ležela a přijímala jeho snažení. Tohle potřebovala. Po porodu začínali s manželem opatrně, ale po půl roce už to bylo skoro normální. Možná byla trochu náruživější, než před malým. Ale když manžel odjede na služebku někam do tramtárie, netušila, že jí bude sex tak výrazně chybět.

Když jí nasadil příro ke vstupu do kundičky, zatajila dech a zavřela oči, aby ji nic při jejím prožitku nerušilo. Nezměnil se, zasunul ho ohleduplně, jako před léty. Nebyl divoch, který by ho do ní napral, jak to někdy zažívala a docela se jí to i líbilo. Ale jenom občas, jinak preferovala něžnost. Holt člověk si něco odnese od každého partnera, alespoň tedy to, co je mu příjemné.  Dráždění bylo tak silné, že netrvalo dlouho a byla vystřelena někam k nebesům. Vůbec nevnímala okolí, ani nekontrolovala své hlasové projevy.  Proto ten řev jak na lesy. Ale co, myslel si Ferda. Na okolí určitě není ani živáčka a kanci jsou obvykle zalezlí v mladé bučině, kde hledají zbytky bukvic a nějaký vzdálený řev jim bude asi úplně fuk. 

Když se vydýchala a uklidnila, dostala děsnou chuť udělat se podle své vůle a potřeby. Než se Ferda nadál, seděla na něm a zasouvala si stále ztopořeného ptáka  do sebe. Když se v záchvatu vášně svlíkali, nechala si podprsenku a jenom si ji stáhla pod prsa, aby měl partner na co koukat a zároveň aby alespoň trochu držela tvar a na svém místě. Když se milovali před léty, skoro se ani nehla, dnes, po porodu a kojení poskakovala, až měl Ferda strach, aby se nemajzla ňadrem do čela. Ruce mu vystřelily vzhůru a sevřel je pevně v dlaních.  Byla příjemně buclatá,  jenže zase zapomněl na mlíko a tak při prvním pořádném stisknutí dostal spršku několika tenounkých proudů do obličeje. Docela ho to vzrušilo, protože nic podobného ještě nezažil a prsa jsou přece od toho, aby z nich prýštilo mléko. Navíc už je na začátku ochutnal a vůbec se mu to neprotivilo. 

Jenže nadrženost Jany nebrala konce a i když už jednou k docela slušnému vyvrcholení dospěla, její tělo reagovalo po svém. Tentokrát to nastoupilo skoro bez varování . Asi to bylo tím, jak si třela poštěváček o jeho podbřišek, tedy alespoň v rámci možností, a už se zase svíjela v orgazmu na jeho těle.  Ferda zase ukázněně čekal, až vše odezní  a protože stále ještě nedošel svého výstřiku, pokračoval, tntokrát zase byl nahoře on. Ani třetí orgazmus nebyl daleko. Udělali se skoro současně a tak po několika vzdeších tradičního – do mě ne, jí zkropil prsa a břicho. Jen první a nejsilnější cákanec se trefil až pod bradu.

Chvíli znaveně odpočívali, ovšem první se probrala Jana. Začala si hrát s jeho poněkud splihlým klacíkem, který se po pár jemných tazích začal probouzet k dalšímu životu. “Dáš mi ho tam odzadu ?” zaprosila a začala se štelovat na všechny čtyři s náležitě roztaženýma nohama. Ten pohled nemůže nechat žádného pořádného chlapa chladným a tak už byl na svém místě a s požitkem ho začal zasunovat, určitě daleko hlouběji, než zepředu. Jak byla před ním roztažená, nedalo mu to a zabořil první článek palce do jejího zadečku. Takhle to před léty nedělali. Jana už měla za uplynulou dobu s análem nějakou zkušenost, ale nyní po něm netoužila. Podvědomě ji hnala kupředu obava, že se malý může každou chvíli probudit a začne se dožadovat pozornosti od mámy. Dráždění rekta nebylo nepříjemné, ale doufala, že je to jen pokus a nebude ji chtít  z této strany ošoustat. 

Těsnější sevření kundičky při pronikání zezadu způsobilo rychlejší nástup jeho ejakulace a tak si Jana prožila už jen dva další orgazmy. Cítila, že je z nejhoršího venku a určitě dnes bude mít krásný a pohodový večer na verandě chaty a bude si moct vychutnávat první hvězdičky na obloze. Tedy jestli malý bez problémů usne. Rozloučení s Ferdou bylo vášnivé, jak to bývá, s mnoha sliby, on naskočil  do svého terénního náklaďáčku a ona se vydala zpět k chatě. 

Doma se chtěla pořádně osprchovat, ovšem než přebalila malého, ozvalo se zaklepání na dveře. Koho sem teď čerti nesou ? Na verandě stál skoro soused Vaňousek. “Dobrý den, mladá paní,” oslovil ji úlisně. Jako holce jí tykal a říkal křestním jménem, co se vdala, začal jí vykat a oslovovat mladá paní. Bez pozvání vlezl do chaty a když se proti tomu ohradila, stejně úlisně jí odpověděl. “Jsou věci, které by se na veřejnosti řešit nemusely.” "Co si přejete ?" zeptala se slušně. "No, jsou některé zajímavé věci, které by mohly někoho zajímat. Třeba váš hlasitý projev při milování," zkusil vypálit od boku zatraceně ostré střelivo. "To jste asi špatně slyšel. Já jsem tady na chatě sama a určitě jako pozorný čmuchal víte, že jsem tady za celou dobu neměla návštěvu." "Na chatě snad ne, ale dnes v těch borovičkách, to bylo něco !" Janu jakoby polil hrnec vařící vody. Byli si jisti, že široko daleko nikdo nebyl a on ten zatracený Vaňousek má snad čich na to být tam, kde by raději být neměl. "Snad už nejsem pod zákonem, abych tyhle věci nemohla dělat," odsekla. "Pod zákonem snad ne, ale pod čepcem, jak se starosvětsky říká, určitě ano.  Myslíte, že by vaše dnešní dovádění s hajným manžela nezajímalo ?"

Ten šmejd ! Co si o sobě myslí ? "A pokud se na to tak přesně nepamatujete, mohl bych posloužit krátkým videem z mého telefonu. Smozřejmě i se zvukem." Nejraději by mu dala jednu pořádnou mezi oči, ale tušila, že by tím jen zhoršila svoji vyjednávací pozici. Proto se snažila ovládnout. "Co z toho budete mít, když nám rozvrátíte manželství ?" "Já vám ho nerozvrátím, to vy svým dnešním řáděním. Jen si myslím, že se to netýká jen vás, ale i druhé poloviny manželství. Někdo by mu to říct měl." Bylo jí jasné, že je to neskutečný křivák, ale  určitě nevyhrožuje jen tak pro radost. "Tak kolik ?" zeptala se přímo. "Myslíte že na matce s rodičovskou dávkou zbohatnete ?" "No víte, já už toho tolik nepotřebuji. Invalida se srdíčkem nadranc, na chleba mi důchod vynese, pít nesmím, k tomu dieta, zelenina na zahrádce, skoro nic neutratím. Leda že byste mi nabídla něco potěšení pro oko." Nechápala. Když je ten invalida se srdíčkem nadranc, snad se nechce připravit o život poslední souloží v životě ? Tedy ne že by ji netěšilo, kdyby zaklepal papučema. Třeba hned. Tak byla naštvaná.

"Jestli se z toho chcete vyzout, tak na vás budu mít dva požadavky. Ještě jednou se pomilujete s tím, koho vám přivedu a k tomu, abyste mi dala závdavek, mi ukážete, jak vám ji dneska hajnej zpracoval. Pak bychom mohli společně ten filmeček vymazat, nejen z tohohle telefonu, ale i ze zálohy na počítači." Jana nevěděla, zda spí, či bdí. Tak jí to připadalo neskutečné. Když dlouho mlčela, trochu ji popohnal. "Ale to nemusíte. Já z domu pošlu video manželovi, spojení na něj mám, když mi před časem dal vizitku, abych zavolal, kdyby se na chatě něco dělo ve vaší nepřítomnosti. Třeba ho to na cestách potěší." Hlava jí jela, až se přehřívala. Co to po ní vlastně chce ? Aby se spustila s někým, koho nezná ? Chtěla získat čas na přemýšlení a vymýšlení úhybných manévrů, tak se zeptala, kdo by ten dotyčný byl. "Toho neznáte. Je to synovec od sestry a je děsně mladej a nesmělej. Tak bych mu poprvé rád poradil. A nevylučuji, že už ho pak ani dál neuvidíte." No zaplať pámbů, alespoň někdo, koho nezná a pak by mohl zmizet. Ani si neuvědomila, že vlastně o té nejprve  tvrdě zamítané možnosti uvažuje. 

"Ale to by bylo někdy zítra. Dnes se jen chci podívat, jak vypadá taková mladá pička pár desítek minut po souloži. A hlavně, jestli stříkal do vás, nebo jinam," pokračoval, jako kdyby se bavili o jednocení mrkve na záhonku. Jana neviděla úniku. Roztáhnout nohy a nechat toho prasáka, aby se jí tam přehraboval, se jí rozhodně nechtělo. Ale jiná cesta, jak z průšvihu,  ji nenapadala. "Jak byste si to představoval?" ptala se rozpačitě, jen aby oddálila jakékoliv rozhodnutí či počínání. "Jednoduše. Sundáš si kalhotky," přešel sebevědomě do tykání,"Lehneš si tady na stůl a pořádně roztáhneš stehna, abych dobře viděl a mohl sahat dovnitř. Neboj, v mých letech už tě šoustat  nebudu." No aspoň že tak, ulevilo se jí. "Tak rychle, ať to máš za sebou," pokračoval mírným popohnáním. 

Stáhnout kalhotky v delší lehké letní sukni tak, aby nic nebylo vidět, byla brnkačka. Ovšem pak to začalo houstnout. Rozpačitě se posadila zadkem na konec stolu a trochu se pošoupla dál. "Jako na gyndě, zůstaň pěkně na začátku, ať k tobě můžu," poroučel si Vaňousek. "Pokrč nohy a pořádně roztáhni. Můžeš si je podržet pod koleny, nemáš tady žádné jiné opěrky." Tak nějak automaticky poslouchala a prováděla co chtěl, protože ji nenapadalo nic jiného.  Aspoň bude ten nepříjemný dnešek z krku.   

Sukni nechala jen tak ležet na stehnech, moc se jí nechtělo ji nějak výrazně vyhrnovat.  To Vaňouskovi nevyhovovalo a přehodil jí ji na břicho. Tím odhalil celý její klín. Ještě že se chystala na dnešní rande s Ferdou, aspoň je řádně upravena a nemusí se za ni tak moc stydět. Jinak si ji tady moc neholila. Dědek čubrněl jak sůva z nudlí, takovýhle pohled se mu nenaskytl už hodně dlouho. Z blízka a  ještě si může i sáhnout. Nečekal a už  měl prsty v Janiných  nejintimnějších místech. Nebyl nijak surový, vše řešil docela citlivě. Ovšem nedalo mu to a začal se prsty dobývat co nejhlouběji, až byl vidět děložní krček. Nikde žádné stopy spermatu. Jen se mu zdála nějaká vlhká. To je  ještě po řádění s hajným a nebo ji to všechno tak trochu vzrušuje ? Nebyl si jistý, ale nešť.

Když mohla dát Jana nohy k sobě a slézt se stolu, velmi se jí ulevilo. Půlku trestu má za sebou. Jen byla trochu rozbrnknutá, protože Vaňousek jí nakonec, když se nabažil prohlížení vnitřku, začal zcela nepokrytě dráždit poštěváček. A jí se to, i přes veškerý psychický odpor začínalo líbit. Chvilku mu držela, ale pak se ohradila a ukončili hru. Celý večer pak přemýšlela, co s tím zítřkem. Asi to bude muset nějak přežít, protože ji jiné řešení nenapadalo. 

Vaňousek přišel chvíli po obědě, když šel malý spát. Doprovázel ho mladík, na první pohled sice dost nervózní, ale jinak žádný příšera, před kterým by ženské musely zděšeně prchat. Když měl Janě podat ruku, děsně se mu třásla a zakoktával se. Skoro jí ho bylo líto. Takový šmudla. Postava zabijáka, leč duše v totálním zmatku. No, nebylo se co divit. Berte, že máte před sebou někdy kolem dvacítky své poprvé, s docela fešnou ženskou a za dohledu staršího strejdy, který se na zážitek očividně třese.

„Nejdřív začneme malým školením. Janička se nám položí  na stůl a ukáže ti, kam se máš vpravit.“ Tak jako na gyndě, myslela si. Včerejšek ve zdraví přežila, snad to vydrží i dnes. Jako zkušená praktička si nevzala kalhotky, jejich stahováním jim nebude hrát divadlo. Ucítila na ní chladný vzduch a pak horký dech Vaňouska, který byl dnes daleko blíž, aby mladý viděl, že všechno může. Pak se jí do ní začal dobývat prsty. „Tohle je ta kouzelná dírka, prostředek velikého blaha,“ vysvětloval. „A tohle, co skoro není vidět, je poštěváček, který ženským přináší to největší blaho. Ale nesahej na něj suchým prstem, mohlo by to být dámě nepříjemné. Buďto si prst omočíš v kundičce, když začínáte a je ještě suchá, je dobré, když ti ho dáma olízne,“ a vrazil svůj ukazováček Janě do pusy. Co dělat, sevřela kolem něj rty, aby ho navlhčila. 

Když dědek odstoupil, olízl si mladý prst sám, dát ho Janě do pusy mu připadalo takové divné. Byl trochu v rozpacích, kam sahat, ale brzy si zvykl. A potlačované vzdychání mladé paní dávalo tušit, že je na správném místě. „Trochu mu pomož, ať to máš za sebou,“ žádal ji Vaňousek. Nepostrádalo to logiku. Když jí ho tam mlaďoch nedá a neudělá se , může se tady nechat osahávat do večera. Sice to  nebylo nepříjemné, ale ten prvek nechtěného násilí tady pořád byl. Naklonila se, natáhla a chytla ho za úplně tvrdý klacek. Na omak byl perfektní a málem se těšila, až si ho tam dá. Když už musí, tak ať si taky něco užije. A s tímhle to určitě půjde.  Jenže člověk míní a nemusí to vždy dopadnout tak, jak si představuje. Jakmile  mu ho trochu stiskla, ucítila v něm známé záškuby a na roztažené kundičce cákance spermatu. Zbytek šel do dlaně. 

„No to nic,“ uklidňoval synovce Vaňousek. „ono se to za chvíli povede, neboj !“ Jana bleskově vyskočila a začala si nadílku utírat, aby se něco nedostalo dovnitř. Když se očistila, pobídl ji Vaňousek. „Trochu mu ho podráždi. Neboj, on bude hned zase v pohotovosti, je to mladej kluk.“ Co jí zbývalo, když se chtěla dožít co nejdřív konce. Musí se pořádně snažit. Opřená zadkem o stůl si ho přitáhla k sobě, přisála se mu  na rty a rukou zase sáhla mezi nohy. S líbáním tedy moc zkušeností neměl a s tím ostatním očividně taky ne. Dělala tedy sama, co mohla. Asi to uměla, protože jak pronikla jazykem do jeho úst, začal se mu skoro okamžitě zase stavět. No sláva, pojedeme dál, pomyslela si, spokojená, že jí to tak jde a spěje ke konci. Pošoupla se zadkem zase dál po stole, roztáhla nohy a nasadila si jeho docela slušné péro na kraj do kundičky. Za zadek si ho přitáhla na sebe a už tam byl. Nemohla se zbavit dojmu, že je teď nějak citlivější a že se jí to všechno začíná skoro líbit. 

Mladý vydechl blahem a ve víru událostí se mu málem zatočila hlava. Pocit teplé a vlhké kundičky byl fantastický. Nejprve opatrně, pak ale stále rychleji se začal pohybovat. Jana se položila zády na stůl a snažila se pochytit něco z jeho úsilí. Klouzal do ní krásně a i když mu ho moc neprohlížela, musel ho mít většího, než její manžel. Zavřela oči a nechávala se souložit. Vaňousek přišel k její hlavě, kruci dědek, co tady osciluje ? Beze slova ji chytil za obě prsa. Nějak nepočítala s tím, že by se jim taky někdo chtěl věnovat a tak si na sobě nechala jen jednu z podprsenek na kojení. Jak jí je obě zmáčkl, ucítila skoro okamžitě, že jí teče mléko. Ale dědek uměl, stisk umocňoval její prožitky. Moc se v jejím oblečení neorientoval, ale podařilo se mu rozepnout halenku, pak i otevřít v podprsence okýnka na kojení. Vykoukly na něj docela veliké bradavky i s prsními dvorci. „Chyť si je pořádně do ruky, jak jsou měkký a teplý,“ radil synovci. „Pěkně se jich podrž, ať z ní nespadneš !“ Ten ho skoro neslyšel, protože jeho mysl byla opilá krásným pocitem, který se mu sbíral v podbřišku. Jana si uvědomila nebezpečí v posledním okamžiku, jen tak tak stačila ucuknout a už měla bříško zase plné. Chudák, pomyslela si, ten musí mít kulky za ta léta děsně plné. Vždyť teď jí tam toho nastříkal snad víc, než poprvé. Ale byla v zásadě nespokojená, protože se udělal chvilku před tím, než to na ni přišlo. To aby si snad zase po jejich odchodu pomohla sama.

Nemusela. Záhonek s okurkami zůstal ušetřen, protože mladý se na ni po docela malé chvilce oddechu vrhl znovu a ani se tomu moc nebránila, protože tušila, že jí bude dobře v okamžiku. Ani podruhé neřešila jeho dokonalé zbavení zbytků spermatu a roztouženě se nechala nabodávat na jeho kůl.  Když se začala svíjet v docela slušném orgazmu, byl z toho mladý celý vyjevený, protože netušil, co se děje a žena se pod ním udělala poprvé v životě. Strejda tady byl k něčemu, protože ho začal chválit, jak jí to pěkně udělal a on pochopil, že mladé paní nikterak neublížil, spíš naopak. 

Když se oba milenci probrali z posouložového šoku a Jana se posadila na stole, přistrčil jí Vaňousek k obličeji svůj telefon, na kterém běželo video z včerejších boroviček. Zmáčkl tlačítko a obraz zmizel. „Nebojte,“ začal jí zase Vaňousek společensky vykat, „doma udělám to samý, jak jsem slíbil.“ Sbírali se k odchodu, ale mladý stále trochu otálel. Nakonec se osmělil. „Mohl bych vás naposledy políbit ?“ Po dvou krásných orgazmech se k němu naklonila a políbila ona jeho. Zasloužil si to. Začervenal se, mezi dveřmi se ještě jednou ohlédl a nesměl špitl „Moc děkuju.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Stavila se na šukačku

  19. 2. 2015Neznámý autor

Radan se dost nudil. Zkouškové se blížilo ke konci, takže celé dny trávil tím, že doháněl učení. Zbývala mu poslední zkouška, ta nejtěžší. Byl ale z toho učení už úplně vymletý, nepomáhaly žádné osvědčené rady. Jen tupě zíral do poznámek. Proto si řekl, že mu neuškodí, když stráví jeden den odpočinkem. Ale to právě přineslo tu nudu a nervozitu… Sakra, co mám dělat?! říkal si pořád. Dvakrát si honil...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix, Prstění

Nejlíp utracených tisíc dolarů (2. část)

  30. 11. 2021jentaknekdo

KAPITOLA ČTVRTÁ Asi o dvacet minut později vpadla Julie do kanceláře, jako by jí patřila. Její přístup byl v jistém smyslu profesionální. Kráčela jako by měla nějaký cíl... možná poslání. Její tvář nic neprozrazovala. Zavřela dveře do Joshovy kanceláře. „Mám si jít zase umýt ruce, miláčku?“ zeptal se Josh. V koutcích úst se mu objevil jen náznak úsměvu. „Ne,“ řekla stroze. „Chci, abys to slyšel.“...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Incest, Orál, Prstění, Párty, Šukačky

Jak to všechno začalo 5.část - Přiznání

  27. 10. 2015Alenka Chtivá

Sobotní ráno pro mě nezačalo nejlépe. Petr vstal dříve a přinesl mi snídani do postele. Kávu a ještě teplý croasant. “Musel pro něj jít až na náměstí” napadlo mě. Zaplavila mě hrozná vlna výčitek. “Musím se srovnat” přikázala jsem si. Celý den jsem se snažila být vzorná manželka a zasypávala Petra úsměvy. Venku byl krásný podzimní den a tak jsme vyrazili na procházku. Petr si vzal foťák a já pro jednou...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting, Orál

Doučování

  9. 5. 2010Senior 68.

Tak byl dnes takový den „blbec“jak se říká. Nic mi nevycházelo a ve škole to bylo už k nevydržení. Konečně jsem se dostala domů. Na stole jsem měla lístek, že rodiče odjeli do Prahy a vrátí se kolem 23 hod.tak abych si vzala něco k jídlu z lednice a nečekala na ně. Docela jsem to uvítala, protože nebudu muset aspoň nikomu odpovídat na různé otázky, co jsem dělala,co bylo ve škole a pod. Ve svých 16...  celá povídka...
Kategorie: orál, Šukačky, Teen, Orál, Mix