Erotické povídky
- Zralé ženy (7145)
- Šukačky (8545)
- Mix (9794)
- Orál (9307)
Další povídky od neznámých autorů:
- Prase z koupaliště
- Pořádně namakaný traktorista obtahuje dojičku
- Dárek k narozeninám
- Masáž
- Dostal mě na polívku
- Jsem jenom zvíře
- Kovář a jeho kopí
- Extrémně perverzní děvče
Vloženo: 3. 8. 2014
Je víc sexy, než jsem si myslel
Vilém znuděně otevřel seznamovací server a začal se dívat na různé inzeráty. Byla tam spousta ženských mezi pětadvaceti a pětatřiceti, které měly čerstvě malé děti a byly bez partnera, který je nedávno opustil. Takové maminy uměly být pěkně otravné, jak Vilém už zjistil. A na něj, padesátníka, navíc přeci jen dost mladé. On hledal nějakou ženu přibližně ve své věkové kategorii. A to zas bylo samé „životem zklamaná“, „po rozvodu“, „hledám opravdový vztah plný důvěry, ne tělesných hrátek“ a podobně. Vilém nechtěl nějakou zlomenou, zoufalou, nebo šerednou… Chtěl prostě fajnovou ženskou, co bere život v pohodě a má zájem o nejrůznější radovánky s chlapem… A vůbec nevadí, že už nemá tělo jako ta dvacítka.
Jenže kde takovou ženskou vzít v inzerátech? Vilém chvíli přemýšlel a pak ho napadlo, že by mohl vyzkoušet nějaké chatovací místnosti. Několik jich vystřídal a v jedné se na něj konečně usmálo štěstí. Začala si s ním psát nějaká Květinka1966 (což mu připadalo jako idiotské jméno na chat), ale už po chvíli bylo jasné, že s touhle ženskou se nudit nebude. Měla úžasný smysl pro humor a zároveň ho jemně popichovala a nedělalo jí problém bavit se s ním o čemkoliv. Psali si až do dvou do rána, pak už museli spát kvůli práci. Ale hned druhý den pokračovali, a pak i ten další a další.
Vilémovi připadala Květa úžasná. Zralá ženská s rozhledem, rozvedená, ale rozvod nebrala jako tragédii, nýbrž jako osvobození, děti odrostlé a z bytu… Měla spousty koníčků, dokázala poutavě vyprávět… A stále častěji se spolu dostávali i k intimnějším tématům. Nejdřív se tak oťukávali, ale pak se začali jeden druhého na rovinu vyptávat, porovnávat, laškovat. Vilém ji přemlouval, aby mu poslala nějakou odváždou fotku. Třeba v prádle, ale že by mnohem víc ocenil, kdyby byla bez prádélka. Odeslal zprávu a v penisu ho brnělo příjemným očekáváním. A k jeho překvapení po dvou hodinách skutečně obdržel sérii fotek. Oblečená, v prádle, zakrytá, postupně se odkrývající.
Fotky se mu líbily a měl z nich erekci. Říkal si, že kdyby se setkali osobně, určitě by takovou pěknou ženskou ošukal, i když nevypadala úplně jako nějaká bohyně. Ale byla pořád hrozně dráždivá a příjemná, takže nakonec došla řeč i na to osobní setkání. Domluvili se, že se setkají u fontány na náměstí, a když jim s tím druhým bude po chvíli nepříjemně, tak že nebudou chodit ani do žádné kavárny a nebudou prodlužovat své vzájemné utrpení. Vilém se na náměstí vydal s lehkou nervozitou a nedočkavě Květu vyhlížel.
Páni! Tak ta je víc sexy, než jsem si myslel! prolétlo Vilémovi hlavou jako první. Květa k němu s úsměvem přicházela, měla nádherné šaty z přírodně-cihlové barvy, které úžasně lichotily její postavě, byla decentně nalíčená a vyzařovala z ní pozitivní energie. Za takovouhle krásnou dámou by se každý otočil, její charisma by dokázalo kácet stromy… To vůbec nebyla ta žena z fotek, ani z těch erotických (i když to samozřejmě byla ona, tak vypadala najednou úplně jinak). Když si konečně podali ruce a Vilém jí dal polibky na obě tváře, tak cítil, jak to mezi nimi najednou jiskří. Věděl, že s touhle by sex nebyl jenom uspokojení z nouze, ale že by to byla opravdu dokonalá živočišná souhra.
Klábosili bezstarostně venku, procházeli se kolem řeky, pak zašli na kafe. Bylo jim neuvěřitelně příjemně. Květa byla nádherná, měla zelené kočičí oči, které velice svůdně mhouřila. Letmo se Viléma dotýkala a byla hodně rajcovní. Po kavárně naprosto bezděčně šli k ní domů… Vilém ji hned políbil a bylo to božské. Začali se pomaličku líbat, protože nebyli potrhlí puberťáci, aby museli někam spěchat. V klidném tempu ve vzájemném objetí propluli do ložnice a položili se na postel. Tam se dál líbali a osahávali. Vilém potom Květu svlékal a se zalíbeném si ji prohlížel. Bylo vidět, že o sebe dbá především pravidelným sportem. Jak psala, tak nějaké týrání těla dietami nebylo vůbec pro ni. Měla proto pevná stehna a krásně tvarované nohy, pěkné bříško a rajcovní prsa.
Vilém jí zlíbal celé tělo od úst až po konečky prstů u nohou. Chichotala se, protože ji to lechtalo, ale jinak se před ním vůbec nestyděla. Když oba už zrychleně dýchali, tak se pomilovali. Květa měla ještě tělísko, takže si Vilém nemusel dělat starosti, kam se semenem. Bylo to přesně takové, jak si myslel. Naprosté opojení smyslů. Květa uměla různé věci, třeba stisknou ptáka u kořene v ten pravý okamžik, kdy to už vypadalo, že Vilém bude stříkat, tak to takhle dokázala oddálit. Milování prokládala líbáním, šedesát devítkou, různými hrátkami, aby jim to vydrželo co nejdéle. Když byla nahoře, tak to úžasně rozjela a svůj orgasmus uměla taky dát pěkně hlasitě najevo. Vilém u ní zůstal i celý následující den a ložnici vlastně opustili jen při cestě do koupelny, nebo když si spolu vzájemně vařili oběd…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Velké divadlo
5. 4. 2012Neznámý autorUrčitě znáte rčení, které uklidňuje chlapy s komplexem malého penisu: že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Příběh, který vám chci vyprávět, je důkazem, že tohle skutečně funguje. Seznámila jsem se jednou s chlápkem, který mi připadal dost fajn. Já jemu zřejmě taky, protože mi brzy zavolal na číslo, které jsem mu dala, a pozval mě na večeři. Nemyslete si, že to ihned skončilo divokým sexem... celá povídka... |
En-ten-týky
14. 3. 2025SkálinkaDo jediné větší místní fabriky nastoupila Sabina hned po střední škole. Žádné složité místo, spíš klepice a administrativní podpora jednoho menšího podšéfa. V kanceláři seděla s další podobnou pracující, jenže poněkud starší a zkušenější. Ta ji zaučila ve všech dovednostech, takže spokojenost s jejím fungováním rychle rostla. A protože ani její nadřízený nebyl žádný mrťafa, brzy postoupil o stupínek... celá povídka... |
Dvě výhry
30. 11. 2022Skálinka„Člověče, to je postava !“ liboval si Petr. „Tu tak dostat někam do horizontální polohy, tak bych za to dal nevím co !“ Kolega Milan z vedlejší kanceláře, se kterým se znali jen tak od vidění a z posledních čtrnácti dnů práce na společném projektu, se tvářil poněkud méně nadšeně. „No dobrá. A to ještě nevíš, že splní pořádnému chlapovi každé přání .“ „I ta nejzvláštnější ?“ „No samo, bez odmlouvání.“... celá povídka... |
Nejlíp utracených tisíc dolarů (2. část)
30. 11. 2021jentaknekdoKAPITOLA ČTVRTÁ
Asi o dvacet minut později vpadla Julie do kanceláře, jako by jí patřila. Její přístup byl v jistém smyslu profesionální. Kráčela jako by měla nějaký cíl... možná poslání. Její tvář nic neprozrazovala. Zavřela dveře do Joshovy kanceláře. „Mám si jít zase umýt ruce, miláčku?“ zeptal se Josh. V koutcích úst se mu objevil jen náznak úsměvu.
„Ne,“ řekla stroze. „Chci, abys to slyšel.“... celá povídka... |


