Erotické povídky

Město pod lípami (1.část)

Povíme si příběh jednoho města, které na první pohled působí jako normální město, avšak není tomu tak (teda ne úplně). Doufám, že vás povídka bude bavit. Ale dost kecání, pojďme si přečíst příběh plný sexu, lásky, intrik a spousty dalších píčovin, na které postupem času narazíme.

Byl krásný slunečný den, do města právě zavítali noví obyvatelé. Astrid a Rainor Palmaovi už měli všechno zařízeno, teď je ještě čekalo seznámení se s těmi „jinými“ pravidly města. Ale to prý jenom okrajově, a že prý pokud něco provedou, dostanou trest a hotovo, tady přece není nic k vysvětlování.

„Dobrý den,“ podával jim ruku elegantní pán v obleku.

„Dobrý den,“ pozdravili ho oba zároveň.

„Vy jste manželé Palmaovi, že?“

„No, manželé vlastně ne, ale jinak ano, máme společné příjmen Palmaovi,“ přikývl Rainor.

„Já jsem Tenar Kloudek, moc mě těší. Jsem rád, že zde máme zase nějaké nové lidi. Jsem tu, abych vám vysvětlil ta specifičtější pravidla našeho města,“ usmíval se Tenar.

Ode dveří se přesunul za velký dřevěný stůl a Rainora s Astrid nechal usednout na malý gauč naproti.

„Rainore, vy malujete obrazy a navrhujete interiéry, že ano?“

„Ano, snad mi tady múzy neutečou.“

„Určitě ne. A co děláte vy Astrid, tam mi to nějak není jasné?“ otočil se na Astrid.

„Psychologii,“ odpověděla.

„Ne, třeba nějakou psychologii sexu, nebo něco podobného?“ zněla další otázka.

„Ne, dělám klasickou klinickou psychologii,“ uvedla to na pravou míru.

„Tady ve městě máte sestru že? Nejste dvojčata?“

„Ano jsme dvojčata,“ usmála se Astrid.

„Já jsem si hned říkal, že už jsem vás tu někde viděl. Tak to už vám sestra asi povídala, jak to tady chodí….“ nadhodil nenápadně Tenar.

„Jenom něco okrajově, moc toho nevím,“ rozhodila Astrid rukama.

Tenat si ji prohlížel, snad jediný rozdíl mezi ní a sestrou bylo, že Astrid měla delší vlasy než Ettel, jinak by je nejspíš neměl šanci rozeznat, kdyby je potkal spolu. Obě měly oči stejně šedozelené, hrby na vystouplých nosech stejně velké, bronzovou pleť, spodní ret o trochu plnější než horní, ale spíš tenčí, horní ret sice tenký, ale velmi pěkně vykrojený. Postavu měly středně vysokou a obě byly velmi štíhlé s malými prsy a štíhlým krkem. A k tomu světle hnědé vlasy. Že by měly arabské předky? Není to nemožné, ale už by byly hodně namíchané se světlejšími typy.

Rainor byl podle Astrid znatelně bytelnější, měl širší hrudník a možná i pár kilo navíc, světlé vlasy i světlé oči a potřeboval brýle na čtení. Zase nebyl o tolik vyšší než Astrid, nos měl malý a rty taky tenké, obličej spíš kulatý.

„No dobrá, tak to vezmeme od toho nejzákladnějšího. Jste pár, to znamená, že spolu můžete souložit, ale pozor jsou tu jistá omezení. Běžný sex je zde povolený jenom do análu, do vagíny můžete souložit jenom v případě, že se snažíte o dítě. Pokud se chcete začít snažit o dítě, je potřeba zajít na úřad a vyřídit jednoduché povolení, aby se o vás vědělo a nedocházelo k situacím, že vás někdo nahlásí a vy budete tvrdit, že jste se zrovna snažili o dítě, a tak dále, z toho by pak byly zbytečné problémy a nejasnosti. Jinak do zadku můžete kdykoliv, rád bych řekl kdekoliv, ale to radši ne. Další pravidlo omezující samotný pár je, že starší partner má, třikrát týdně, právo na orální uspokojení od mladšího partnera. A to pak přesně v pondělí, středu a pátek o polední pauze v práci. To je z pravidel uvnitř páru všechno, jinak si můžete dělat, co chcete. Jo a taky se ještě nesmíte podvádět, to tady trestáme. Nějaké dotazy?“

Oba zakroutili hlavou.

„Měli jste už někdy anál?“

„Cože?“ vyletělo z Astrid, aniž by si to uvědomila. Tenar se pousmál.

„Zkoušeli jsme, ale nic moc,“ odpověděl nakonec Rainor.

„Nebojte se, to vás naučíme, oba,“ mrknul na ně Tenar.

Rainor s Astrid si vyměnili pohledy. Jak to, sakra, myslel, že oba?!

„Dobře teď se koukneme na pravidla souložení překračující pár. Každý tady ve městě má zapsanou nějakou osobu, se kterou může souložit kromě partnera. Takové osobě říkáme souložník, případně souložnice. Většinou je doporučováno vybírat si jako souložníka sourozence partnera, v případě, že jde třeba o dvě sestry, jak to máte vy, tak se doporučuje taky třeba manžel sestry. Pro vás by bylo tedy výhodné, aby si Astrid vybrala jako souložníka manžela Ettel a vy Rainore ideálně Ettel. Ale je to, samozřejmě na vás, vy sami si musíte vybrat souložníka z dostupných lidí. A kromě souložníků tu ještě fungují tzv. páry naproti. Prostě k sobě máte pár, se kterým dohromady můžete souložit. Je tam jenom omezení, že nemůžete souložit o samotě s osobou opačného pohlaví. Můžete souložit všichni dohromady, můžete si dát nějaký druh trojky, nebo mít sex s partnerem stejného pohlaví. Páry si taky vybíráte, samozřejmě sami. Doporučujeme však vybírat z heterosexuálních párů a ideálně z párů volných. Je dobré, abyste si vybrali souložníky a pár naproti do jednoho roku. Je dobré vybrat si lidi, kteří vám sednou, u souložníků i párů je zkušební doba tři měsíce, potom buď spolupráci potvrdíte, nebo ne. Je to jednoduché. Pokud budete mít zájem, funguje tu několik párů na zaučení, první tři měsíce byste mohli takového páru využít. Potom bude, samozřejmě, potřeba abyste si našli vlastní pár naproti, protože i páry, které dělají zaučení, mají svůj pár, takže s vámi z největší pravděpodobností nezůstanou.“

Astrid a Rainor na něj zírali jak péro z gauče. Jistě že něco málo věděli a něco očekávali, ale i tak je to poměrně dost zaskočilo.

„Já vím, že je toho teď na vás moc, ale to si časem zažijete a zvyknete si na to, není to nic složitého. A teď by asi bylo ideální vás předat dámám, aby vás naučili ten anál, protože bez toho si jaksi moc neužijete.“

Tenar je předal nějaké paní, která je poslala do sprchy, a taky jim udělala klystýr. Po sprše jim donesla župany a odvedla je do kruhové místnosti. Zde byl uprostřed kulatý stůl s pouty, daly na k němu připoutat dvě osoby. Další dvě ženy z Rainora a Astrid sundaly župany a pokynuly jim ke stolu. Ti dva si vyměnili pohledy, ale k nové výzvě přistupovali poměrně odvážně. Ke stolu je připoutaly tak, že měli hlavy vedle sebe, jinak jejich těla mířila každé na jinou stranu.

„To abyste se mohli líbat,“ řekla ta, co je přivedla.

Nohy měli opřené o výsuvnou desku od stolu, vypadali jako v gynekologickém křesle. Ty dvě dámy, které čekaly v této místnosti, si přisunuly židle mezi jejich nohy, nasadily si rukavice a na prsty nanesly trochu lubrikačního gelu.

Jemně jim začaly masírovat anály. Rainor a Astrid leželi hlavami vedle sebe a koukali do stropu, ani jeden z nich se neodvažoval pohnout.

Dámy jim pomalu začaly zasunovat prostředníčky dovnitř, oba pořád leželi jak přikovaní. Zasunuly prst, co to nejvíc šlo a potom ho pomalu zase vytahovaly zpátky. Potom přidaly další prst a zase pomalu zasunovaly dovnitř a vysunovaly zpátky. Nakonec tohle ani jednomu z partnerů nepřipadalo nějak nepříjemné, naopak. Po několikátém zasunutí prstů do zadku se začali líbat. Po dvou prstech se přidal další, třetí prst, vzhledem k tomu, že dámy postupovaly pomalu a už očividně měly praxi, nebylo to bolestivé, někdy možná trochu méně příjemné přivykání něčemu v zadku, ale pořád v rámci vzrušení. Astrid potichu vzdychala, Rainora to vzrušovalo, k jeho vlastnímu úžasu, taky.

Po třech prstech přišlo na řadu menší dildo, tak teď už vzdychali oba, ani líbat se při tom nestíhali, jenom obličeji zůstali blízko u sebe a jemně se dotýkali rty.

Třetí žena zatím chystala šukací stroje s většími robertky, potom, co je nainstalovala, zbylé dvě vytáhly ta menší dilda a namazaly gelem ty větší.

Šukací stroje nejdřív spustily pomalu. Takže robertky do zadků těch dvou zajížděly volnějším tempem, nebolelo to, zato to bylo neskutečně příjemné. Rainor s Astrid už se zase líbali. Sem tam stroje trochu zrychlili a s nimi zrychlili i vzdechy Rainora a Astrid. Astrid už začínala až do zadku protékat šťáva z pičky a Rainor měl penis tvrdý jako kámen.

Asi po deseti minutách nejstarší žena Astrid stroj vypla a odpoutala ji.

„Pojďte, vysvětlím vám, jak se to ovládá,“ vedla ji k ovládání Rainorova stroje. Ukázala jí, kde se to zapíná, vypíná, a kde se ovládá rychlost.

„Zkrátka a dobře, my si teď asi na čtvrt hodiny odběhneme a vy si se svým spoutaným přítelem můžete dělat, co uznáte za vhodné,“ mrkla na ni. Potom se všechny tři sebraly a odešly.

Astrid přešla k Rainorovi, vzala do ruky ovládání jeho stroje a zkusila trochu přidat rychlost. Rainor začal vzdychat rychleji. Astrid za ním vylezla na stůl do šedesátdevítky a začala mu kouřit ztopořené péro. On měl zatím luxusní výhled na její mokrou buchtičku, a kdyby nebyl připoutaný, už by v ní dávno měla jeho jazyk. Astrid sála jeho penis a při tom zase nechala stroj trochu zrychlit, rukou mu mnula koule. Rainor už vzdychal nahlas.

Astrid se nakonec otočila a nasedla na jeho tvrdé péro kundičkou, po pár přírazech si ale uvědomila, že se na ně už nejspíš vztahují pravidla města a asi není úplně dobré to pokoušet a dělat něco, co je proti pravidlům. Vytáhla si jeho péro z kundy a nabodla se na něj zadkem a rukou si začal honit klitoris. A šukací mašinu přepnula na max. Rainor v tu chvíli nevěděl, jestli má vstříc vycházet pánví šukacímu stroji, nebo úzké prdeli jeho přítelkyně, která na něm rajtovala. Orgasmus na sebe, v těchto podmínkách, nenechal dlouho čekat. Přišel rychle, byl silný a hodně hlasitý z obou stran. Ještě než se Astrid svalila vedle Rainora, vypla, teď už velmi rychle přirážející šukací stroj.

Potom leželi vedle sebe a rozdýchávali pomalu odeznívající rozkoš. Kurva to byla jízda.

…….

Pokračování příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jako sen

  24. 11. 2007ixlen

Bylo krásné letní ráno...a já se pomalounku začala připravovat na odpoledne...už dlouho jsme na to oba dva (já a můj přítel) připravovali...přišel ten pravý čas kdy už jsme oba byli připraveni na naše společné první milování.Nejmíň tisíckrát jsem se sprchovala...voněla a natírala nádherně vonícím višňovým krémem...který mýho miláčka vždyky tak moc vzrušoval...za necelé dvě hodinky jsem byla připravená...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, První sex, Orál, Trapasy

Dohoda dospělých

  16. 10. 2018jentaknekdo

Andrea stála a dívala se na sebe v zrcadle zkušební kabinky. Právě si sundala tričko, a v té malé kostce stála jenom v kalhotkách. Protože její prsy nebyly moc velké, chodila často bez podprsenky. Podivila se však, proč nemá podprsenku dneska, věděla přece, že půjde nakupovat nové oblečení, a normálně by si nějakou ze slušnosti vzala. Na chvilku znervózněla a rozhlídla se po vnitřku té budky, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Nadřízený

  28. 4. 2019Stalinka

Ta mladá mrcha mi ale hnula žlučí! Vracel jsem se z porady a viděl rudě. Ta svině, mrcha a kurva v jedné osobě, byla příčinou mého vzteku. Je tady pár měsíců i s cestou a bude se vozit po mně! Po někom, kdo je u firmy dvacet let a vypracoval se z pitomého vrátného až na místo obchodního ředitele. Jak já se po rachotě dřel, abych získal titul inženýra! Do piči, těch nocí, co jsem nespal a drtil se na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Spanking, Submisivní

Sex místo pokuty

  1. 3. 2015Neznámý autor

Pane řidiči, prosím, ukažte mi vaše doklady. Už to bylo tady… Rudolf si uvědomil, že zajel do jednosměrné ulice. Bylo tam teď nově a dočasně, protože o kus dál rekonstruovali jeden jízdní pruh. Policisté si už na něj počíhali. Pěkná policistka mu právě nakoukla do okénka. Rudolf pokrčil rameny a společně s doklady už vytahoval i peněženku, protože z tohohle koukala pěkná pokuta. Mohl si za to sám,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix