Erotické povídky

Autor povídky:

Strawberry

Kategorie:

Další povídky od Strawberry:

Vloženo: 30. 7. 2018

Město pod lípami (1.část)

Povíme si příběh jednoho města, které na první pohled působí jako normální město, avšak není tomu tak (teda ne úplně). Doufám, že vás povídka bude bavit. Ale dost kecání, pojďme si přečíst příběh plný sexu, lásky, intrik a spousty dalších píčovin, na které postupem času narazíme.

Byl krásný slunečný den, do města právě zavítali noví obyvatelé. Astrid a Rainor Palmaovi už měli všechno zařízeno, teď je ještě čekalo seznámení se s těmi „jinými“ pravidly města. Ale to prý jenom okrajově, a že prý pokud něco provedou, dostanou trest a hotovo, tady přece není nic k vysvětlování.

„Dobrý den,“ podával jim ruku elegantní pán v obleku.

„Dobrý den,“ pozdravili ho oba zároveň.

„Vy jste manželé Palmaovi, že?“

„No, manželé vlastně ne, ale jinak ano, máme společné příjmen Palmaovi,“ přikývl Rainor.

„Já jsem Tenar Kloudek, moc mě těší. Jsem rád, že zde máme zase nějaké nové lidi. Jsem tu, abych vám vysvětlil ta specifičtější pravidla našeho města,“ usmíval se Tenar.

Ode dveří se přesunul za velký dřevěný stůl a Rainora s Astrid nechal usednout na malý gauč naproti.

„Rainore, vy malujete obrazy a navrhujete interiéry, že ano?“

„Ano, snad mi tady múzy neutečou.“

„Určitě ne. A co děláte vy Astrid, tam mi to nějak není jasné?“ otočil se na Astrid.

„Psychologii,“ odpověděla.

„Ne, třeba nějakou psychologii sexu, nebo něco podobného?“ zněla další otázka.

„Ne, dělám klasickou klinickou psychologii,“ uvedla to na pravou míru.

„Tady ve městě máte sestru že? Nejste dvojčata?“

„Ano jsme dvojčata,“ usmála se Astrid.

„Já jsem si hned říkal, že už jsem vás tu někde viděl. Tak to už vám sestra asi povídala, jak to tady chodí….“ nadhodil nenápadně Tenar.

„Jenom něco okrajově, moc toho nevím,“ rozhodila Astrid rukama.

Tenat si ji prohlížel, snad jediný rozdíl mezi ní a sestrou bylo, že Astrid měla delší vlasy než Ettel, jinak by je nejspíš neměl šanci rozeznat, kdyby je potkal spolu. Obě měly oči stejně šedozelené, hrby na vystouplých nosech stejně velké, bronzovou pleť, spodní ret o trochu plnější než horní, ale spíš tenčí, horní ret sice tenký, ale velmi pěkně vykrojený. Postavu měly středně vysokou a obě byly velmi štíhlé s malými prsy a štíhlým krkem. A k tomu světle hnědé vlasy. Že by měly arabské předky? Není to nemožné, ale už by byly hodně namíchané se světlejšími typy.

Rainor byl podle Astrid znatelně bytelnější, měl širší hrudník a možná i pár kilo navíc, světlé vlasy i světlé oči a potřeboval brýle na čtení. Zase nebyl o tolik vyšší než Astrid, nos měl malý a rty taky tenké, obličej spíš kulatý.

„No dobrá, tak to vezmeme od toho nejzákladnějšího. Jste pár, to znamená, že spolu můžete souložit, ale pozor jsou tu jistá omezení. Běžný sex je zde povolený jenom do análu, do vagíny můžete souložit jenom v případě, že se snažíte o dítě. Pokud se chcete začít snažit o dítě, je potřeba zajít na úřad a vyřídit jednoduché povolení, aby se o vás vědělo a nedocházelo k situacím, že vás někdo nahlásí a vy budete tvrdit, že jste se zrovna snažili o dítě, a tak dále, z toho by pak byly zbytečné problémy a nejasnosti. Jinak do zadku můžete kdykoliv, rád bych řekl kdekoliv, ale to radši ne. Další pravidlo omezující samotný pár je, že starší partner má, třikrát týdně, právo na orální uspokojení od mladšího partnera. A to pak přesně v pondělí, středu a pátek o polední pauze v práci. To je z pravidel uvnitř páru všechno, jinak si můžete dělat, co chcete. Jo a taky se ještě nesmíte podvádět, to tady trestáme. Nějaké dotazy?“

Oba zakroutili hlavou.

„Měli jste už někdy anál?“

„Cože?“ vyletělo z Astrid, aniž by si to uvědomila. Tenar se pousmál.

„Zkoušeli jsme, ale nic moc,“ odpověděl nakonec Rainor.

„Nebojte se, to vás naučíme, oba,“ mrknul na ně Tenar.

Rainor s Astrid si vyměnili pohledy. Jak to, sakra, myslel, že oba?!

„Dobře teď se koukneme na pravidla souložení překračující pár. Každý tady ve městě má zapsanou nějakou osobu, se kterou může souložit kromě partnera. Takové osobě říkáme souložník, případně souložnice. Většinou je doporučováno vybírat si jako souložníka sourozence partnera, v případě, že jde třeba o dvě sestry, jak to máte vy, tak se doporučuje taky třeba manžel sestry. Pro vás by bylo tedy výhodné, aby si Astrid vybrala jako souložníka manžela Ettel a vy Rainore ideálně Ettel. Ale je to, samozřejmě na vás, vy sami si musíte vybrat souložníka z dostupných lidí. A kromě souložníků tu ještě fungují tzv. páry naproti. Prostě k sobě máte pár, se kterým dohromady můžete souložit. Je tam jenom omezení, že nemůžete souložit o samotě s osobou opačného pohlaví. Můžete souložit všichni dohromady, můžete si dát nějaký druh trojky, nebo mít sex s partnerem stejného pohlaví. Páry si taky vybíráte, samozřejmě sami. Doporučujeme však vybírat z heterosexuálních párů a ideálně z párů volných. Je dobré, abyste si vybrali souložníky a pár naproti do jednoho roku. Je dobré vybrat si lidi, kteří vám sednou, u souložníků i párů je zkušební doba tři měsíce, potom buď spolupráci potvrdíte, nebo ne. Je to jednoduché. Pokud budete mít zájem, funguje tu několik párů na zaučení, první tři měsíce byste mohli takového páru využít. Potom bude, samozřejmě, potřeba abyste si našli vlastní pár naproti, protože i páry, které dělají zaučení, mají svůj pár, takže s vámi z největší pravděpodobností nezůstanou.“

Astrid a Rainor na něj zírali jak péro z gauče. Jistě že něco málo věděli a něco očekávali, ale i tak je to poměrně dost zaskočilo.

„Já vím, že je toho teď na vás moc, ale to si časem zažijete a zvyknete si na to, není to nic složitého. A teď by asi bylo ideální vás předat dámám, aby vás naučili ten anál, protože bez toho si jaksi moc neužijete.“

Tenar je předal nějaké paní, která je poslala do sprchy, a taky jim udělala klystýr. Po sprše jim donesla župany a odvedla je do kruhové místnosti. Zde byl uprostřed kulatý stůl s pouty, daly na k němu připoutat dvě osoby. Další dvě ženy z Rainora a Astrid sundaly župany a pokynuly jim ke stolu. Ti dva si vyměnili pohledy, ale k nové výzvě přistupovali poměrně odvážně. Ke stolu je připoutaly tak, že měli hlavy vedle sebe, jinak jejich těla mířila každé na jinou stranu.

„To abyste se mohli líbat,“ řekla ta, co je přivedla.

Nohy měli opřené o výsuvnou desku od stolu, vypadali jako v gynekologickém křesle. Ty dvě dámy, které čekaly v této místnosti, si přisunuly židle mezi jejich nohy, nasadily si rukavice a na prsty nanesly trochu lubrikačního gelu.

Jemně jim začaly masírovat anály. Rainor a Astrid leželi hlavami vedle sebe a koukali do stropu, ani jeden z nich se neodvažoval pohnout.

Dámy jim pomalu začaly zasunovat prostředníčky dovnitř, oba pořád leželi jak přikovaní. Zasunuly prst, co to nejvíc šlo a potom ho pomalu zase vytahovaly zpátky. Potom přidaly další prst a zase pomalu zasunovaly dovnitř a vysunovaly zpátky. Nakonec tohle ani jednomu z partnerů nepřipadalo nějak nepříjemné, naopak. Po několikátém zasunutí prstů do zadku se začali líbat. Po dvou prstech se přidal další, třetí prst, vzhledem k tomu, že dámy postupovaly pomalu a už očividně měly praxi, nebylo to bolestivé, někdy možná trochu méně příjemné přivykání něčemu v zadku, ale pořád v rámci vzrušení. Astrid potichu vzdychala, Rainora to vzrušovalo, k jeho vlastnímu úžasu, taky.

Po třech prstech přišlo na řadu menší dildo, tak teď už vzdychali oba, ani líbat se při tom nestíhali, jenom obličeji zůstali blízko u sebe a jemně se dotýkali rty.

Třetí žena zatím chystala šukací stroje s většími robertky, potom, co je nainstalovala, zbylé dvě vytáhly ta menší dilda a namazaly gelem ty větší.

Šukací stroje nejdřív spustily pomalu. Takže robertky do zadků těch dvou zajížděly volnějším tempem, nebolelo to, zato to bylo neskutečně příjemné. Rainor s Astrid už se zase líbali. Sem tam stroje trochu zrychlili a s nimi zrychlili i vzdechy Rainora a Astrid. Astrid už začínala až do zadku protékat šťáva z pičky a Rainor měl penis tvrdý jako kámen.

Asi po deseti minutách nejstarší žena Astrid stroj vypla a odpoutala ji.

„Pojďte, vysvětlím vám, jak se to ovládá,“ vedla ji k ovládání Rainorova stroje. Ukázala jí, kde se to zapíná, vypíná, a kde se ovládá rychlost.

„Zkrátka a dobře, my si teď asi na čtvrt hodiny odběhneme a vy si se svým spoutaným přítelem můžete dělat, co uznáte za vhodné,“ mrkla na ni. Potom se všechny tři sebraly a odešly.

Astrid přešla k Rainorovi, vzala do ruky ovládání jeho stroje a zkusila trochu přidat rychlost. Rainor začal vzdychat rychleji. Astrid za ním vylezla na stůl do šedesátdevítky a začala mu kouřit ztopořené péro. On měl zatím luxusní výhled na její mokrou buchtičku, a kdyby nebyl připoutaný, už by v ní dávno měla jeho jazyk. Astrid sála jeho penis a při tom zase nechala stroj trochu zrychlit, rukou mu mnula koule. Rainor už vzdychal nahlas.

Astrid se nakonec otočila a nasedla na jeho tvrdé péro kundičkou, po pár přírazech si ale uvědomila, že se na ně už nejspíš vztahují pravidla města a asi není úplně dobré to pokoušet a dělat něco, co je proti pravidlům. Vytáhla si jeho péro z kundy a nabodla se na něj zadkem a rukou si začal honit klitoris. A šukací mašinu přepnula na max. Rainor v tu chvíli nevěděl, jestli má vstříc vycházet pánví šukacímu stroji, nebo úzké prdeli jeho přítelkyně, která na něm rajtovala. Orgasmus na sebe, v těchto podmínkách, nenechal dlouho čekat. Přišel rychle, byl silný a hodně hlasitý z obou stran. Ještě než se Astrid svalila vedle Rainora, vypla, teď už velmi rychle přirážející šukací stroj.

Potom leželi vedle sebe a rozdýchávali pomalu odeznívající rozkoš. Kurva to byla jízda.

…….

Pokračování příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Lov vlkodlaků

  16. 3. 2018Neznámý autor

Lorain byly vyhlášenou lovkyní vlkodlaků, která uměla zacházet se zbraněmi ale měla navíc i vzácný dar jenž ji chránil před vlkodlačím kousnutím. Dříve to vnímala jako prokletí, ale ty časy už dávno minuly. Před nedávnem Lorain požádal starosta jejího rodného města, zda by jim nepomohla zbavit se smečky vlkodlaků, která posledních pár týdnů terorizovala jejich město a obyvatele v něm. Tohle byla příležitost,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Střídání samců

  25. 4. 2014Neznámý autor

Se svým klukem jsem spala často. Ani nevím, kolikrát to bylo. Prováděli jsme klasické polohy, občas jsme si sice sex chtěli nějakým způsobem zpestřit, ale dopadalo to tak, že se do mě nemohl trefit, následně měl blbé řeči, že nechápe, kde ta díra je, a nakonec jsme se stejně vždy vrátili k osvědčené poloze. Nerozuměla jsem, proč nám to nejde, když ostatní provozují i mnohem krkolomnější polohy. Ale...  celá povídka...
Kategorie: Párty, Šukačky, Mix

Svedení mé holky - odplata

  22. 12. 2019AleNe

V životě mě potkalo hodně těžkých vystřízlivění. Nejtěžší zkušeností bylo, když mi můj nejbližší kamarád odloudil mojí první holku. Jmenovala se Míša, byla moc krásná a já jí hrozně miloval. Představte si tu nejkrásnější, zdravou lehce buclatou holku s modrýma očima a plnými rty. Je jí vlasy byly na mikádo, živé, jiskřivé. Když šla po  pochodbě naší školy každý si jí všimnul. Každou přestávku jsem...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, První sex, Teen, Šukačky

Matinka - Poprvé v matince

  25. 8. 2011Tom Hejduk

Takovou výzvu, kterou mi matka dala, jsem musel splnit co nejdříve. Byl jsem nad ní, díval jsem se na její nahé tělo, dokonale se mi nabízející a čekající na to, až začnu prokazovat, že jsem muž, který je schopen ukojit její ženské touhy. Základní dráždění jsme si odbyli na začátku a teď jsem tedy začal s druhou částí. Opět jsem ji políbil a jazykem jsem se jí snažil vrátit, jak mne ona dráždila na...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Petting, Zralé ženy, Orál, Šukačky, Mix