Erotické povídky

Autor povídky:

Kateřina

Vloženo: 5. 1. 2023

Kategorie:

Další povídky od Kateřina:

Trochu zvláštní pohovor

Šla jsem na druhé kolo pohovoru na místo osobní asistentky jednoho velmi bohatého zahraničního developera a obchodníka. Práce podle inzerátu vypadala velmi zajímavě, kromě kancelářské práce sekretářky, mělo být náplní práce i cestování. První kolo pohovoru dělal přímo pan Jacques Martin, ačkoliv byl původem Francouz, mluvil velmi dobře česky, ačkoliv se znatelným přízvukem, ale část pohovoru jsme vedli i v angličtině. Byl velmi šarmantní, elegantní a gentlemanský. Rovněž druhé kolo jsem měla absolvovat s ním, vůbec jsem netušila, že můj prvotní odhad ohledně práce nebyl úplně správný.

Jmenuji se Kateřina a studuji práva na Karlovce. Práce jako osobní asistentka měla být spíše prázdninová brigáda. Při prvním kole pohovoru mi pan Jacques sdělil, že po vystudování mohu přestoupit na jinou pozici, později jsem ovšem zjistila, že to v podstatě celé byla jen hra.

Zpátky ke mně. Myslím si, že jsem obyčejná holka, pro některé vysoká, měřím 175 cm, mám štíhlou postavu a protože ráda sportuji, řekla bych, že i docela hezky vyrýsovanou. Rovněž za své ženské vnady se nemusím stydět. Několik mých kamarádů mi říkalo, že bych z fleku mohla dělat modelku, to jsem přecházela jen úsměvem, vůbec mě to nelákalo.

Když jsem dorazila ke druhému kolu pohovoru, po chvíli mě přijal pan Martin. Jak to občas na pohovorech bývá, začali jsme neformální konverzací, aby se trochu prolomily ledy. „Slečno Kateřino, nyní pojďme k práci. Budu k vám zcela upřímný. Hledám velmi osobní asistentku,“ vybalil na mě zpříma. Začala jsem se červenat.

„Vím, co si myslíte. A ano. Chci mít s vámi sex. Klidně okamžitě odejděte, vůbec to nevadí. Vím, že to je velmi vulgární a oplzlé. Ale půjde nejen o sex, rozhodně z vás nechci udělat lehkou holku, ačkoliv bych vám platil. Pokud dovolíte, vše vám vysvětlím. Pokud jsem vás urazil, naprosto to chápu, že odejdete. Dokonce pochopím, když mě budete chtít zažalovat, vězte, že jsem ochoten vám zaplatit odškodné za tuto drzost a neurvalost. Záleží jen na vás,“ pokračoval.

Seděla jsem tam jako zkoprnělá. Nevěděla jsem, jak se rozhodnout. Mám být jen děvka pro jeho rozptýlení, šrotovalo mi v hlavě. Nicméně Jacques Martin byl velmi šarmantní a pohledný muž. I jemu se přes oblek rýsovala vysportovaná postava. Měl nádherné modré oči a jeho pohled byl naprosto nonšalantní a uhrančivý.

„Co tedy myslíte, Kateřino, mohu pokračovat?“

Přikývla jsem.

„Jak jsem říkal, nechci vás jen na radovánky. Ano, chtěl bych mít s vámi sex. Jste velmi pohledná. Vím, že jste teď bez partnera, i proto jsem si vás vybral. Vaše postava je dokonalá,“ začal mi lichotit. „Odpusťte, možná jsem vás vylekal tím, že vím, že jste bez partnera. Ale můj detektiv vás trochu lustroval. Nemějte obavu. Bylo to právě jen to, jestli máte přítele. Pokud byste byla zadaná, nikdy bych vám tuto nabídku neučinil. Ctím partnerské vztahy a nesnáším nevěru.“

„Ale zpátky k věci. Spíše než moje sexuální hračka chci, abyste se stala mou partnerkou, přítelkyní. Abychom na společenských akcích či ve společnosti vystupovali jako pár. Účastnit se některých akcí jako single je takřka hřích. A pokud tam vodím pokaždé jinou společnici, není to také příliš akceptováno. Proto bych z vás rád učinil stálou přítelkyni. Jste mladá a já rozhodně ještě nepatřím do starého železa, teda aspoň myslím, i když mám už pár šedin,“ usmál se. „Proto bych s vám navázal i sexuální vztah. Nebojte se. Nelibuji si v žádných fetišech či násilnických choutkách. Chci jen sex. Pokud na moji nabídku kývnete, tak mi řeknete, co je pro vás akceptovatelné. Bude záležet jen na vás, co mi v této oblasti dovolíte,“ usmál se.

Když jsem ho pozorovala, ten jeho pohled, skoro bych ho ojela hned tady a teď. Jenže pak druhé já mi furt říkalo, že budu jen děvka na rozptýlení.

„Protože to je obchod. Pojďme se pobavit, co vám za to nabídnu. Pokud se stanete mou přítelkyní. Budete dostávat 150 tisíc korun měsíčně. K tomu dostanete kartu na běžné výdaje, tím myslím oblečení a jiné propriety. Chci, abyste jako moje přítelkyně vypadala nádherně. Dostanete auto. Pokud budete chtít telefon, máte ho mít. Stejně jako notebook. Nebo cokoliv si řeknete. Po zkušební době se nastěhujete ke mně a budeme spolu spát v jedné posteli,“ vyjmenoval nabídku.

„Zkušební dobu?“ zeptala jsem se.

„Ano, první měsíc spolu budeme chodit,“ naznačil uvozovky. „Abychom navodili dojem, že jsme spolu navázali klasický vztah a nebudili nějaké podezření,“ dodal.

„Samozřejmě očekávám vaši naprostou diskrétnost a mlčení. Sepíšeme spolu na vše smlouvu, bude tam ustanovení, že se mnou dobrovolně a bez nátlaku máte sex a bydlíte se mnou. Tuto smlouvu podepíšeme před mým právníkem a zůstane v mém trezoru. Jinak sepíšeme oficiální smlouvu, kde se stanete mou zaměstnankyní – osobní asistentkou. To pro úřady.“

„Děkuji za váš čas a dávám vám týden na rozmyšlenou,“ začal se se mnou loučit. Podal mi ruku, kterou mi políbil.

Byla jsem celá v transu, vůbec jsem to nedokázala zpracovat. Ale v koutku duše jsem věděla, že nabídku přijmu. Za tři dny jsem proto Jacquesovi zavolala, že přijímám. Ještě toho odpoledne jsme vyřešili formality.

Když právník odešel… „Svlékněte se, Kateřino, do spodního prádla. Chci vás vidět,“ přikázal. Přikývla jsem a začala se svlékat. Byla jsem trochu nervózní. „Ó, Kateřino, vy jste tak nádherná žena,“ říkal něžným polohlasem.

„Mohu se vás dotýkat?“ zeptal se. Otázka mě trochu zaskočila, vždyť jsem se právě stala jeho děvkou. Přikývla jsem. Stoupl si za mě a něžně mě hladil po vlasech a druhou rukou po mé ruce, začal mě líbat na krku a zátylku. Hladil mě po bříšku a dávat mi polibky na mé tělo. Byl to úžasně něžné. A přitom stále opakoval: „Ó, Kateřino, vy jste dokonalá.“

Já ho také začala hladit po jeho hlavě, rukou jsem si ho přitáhla blíže k tělu a začali jsme se líbat. Líbal báječně. „Kateřino, omlouvám se, ale nedokázal jsem odolat. Omlouvám se,“ začal ze sebe soukat a trochu se vzdálil.

Cože? Copak je impotent nebo co? Já si chci s ním zašukat a on hodí zpátečku.

„Kateřino, rád bych s vámi nejdříve povečeřel. Popovídal si. Poznejme se trochu. Pokud budete mít chuť, můžeme se potom pomilovat,“ řekl. „Chci vás teď!“ řekla jsem přísně. „Teď hned!“ zakřičela jsem.

Usmál se. Začali jsme se líbat, odvedl mě k pohovce, na které jsme ve vzájemném objetí skončili. Znovu mě začal líbat snad na každém kousku těla, sjížděl stále níž a níž, až mi odhrnul kalhotky a začal mi jazykem dráždit můj poštěváček a pysky. Já jen vzdychala blahem. Byl naprosto úžasný. Po několika minutách mého laskání, kdy mě dovedl na vrchol, jsem ani nezaregistrovala, že už měl rozepnutý poklopec, z něhož mu trčila jeho chlouba. Velmi slušná. Rychlým pohybem ho do mě zasunul. Lehce jsem sykla, protože na takový nástroj jsem nečekala, ale díky jeho ústní přípravě do mě vklouzl bez větších potíží. Začal přirážet. Líbal mě na ústa, krku, hrál si s mými ušními lalůčky. Já ho objala kolem pasu a vycházela mu vstříc. Zanedlouho se vzepjal a začal mě plnit semenem. „V pořádku, beru prášky,“ řekla jsem, když jsem viděla jeho trochu provinilí výraz. „To není kvůli tomu, mám vasektomii. Ale, že jsem vás Kateřino ojel, ačkoliv jsem vám tvrdil, že mi nejde jen o sex. Když vy jste tak nádherná a neodolatelná,“ opáčil. „Pssst,“ dala jsem mu prst na ústa. On mi ho začal líbat a smát se u toho na mě.

„Já jsem po vás toužila,“ odvětila jsem. „A nemohli bychom něco udělat s tím vykáním?“

Usmál se. „Pokud je to vaše přání?“ „-Přeci jsem vaše přítelkyně, tak by vykání vypadalo asi trochu divně.“

„Máš pravdu.“ A opět jsme skončili v polibku a znovu jsme se pomilovali.

Na večeři jsme vyrazili. Zkušební dobou jsem také prošla. Náš vztah se z pracovního vztahu vyvinul v opravdu osobní a partnerský vztah. Po třech letech mě požádal o ruku :-)

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Bratrancova přítelkyně

  24. 8. 2012JakubDP

S bratrancem Honzou jsem měl celkem dobrý vztah a proto nebylo nic divného, že jsem byl rád, když si našel holku. Dá se říci, že měl do té doby na holky smůlu a tak zkusil seznámení přes internet a našel si holčinu jménem Sandra. Když jsem ji viděl poprvé, musel jsem uznat, že je to docela pohledná holčina, ale dále jsem se jí nijak nezaobíral, i když jsem později musel uznat, že Sandra by opravdu...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Mix, Orál, Párty

Sousedské hrátky

  2. 12. 2016Nymph

Můj soused Martin je strašně sexy chlap. Už dva měsíce, přesně tak dlouho v bytovce bydlím, mám na něj zálusk a vymýšlím, jak ho dostat… i kdyby jen do postele. Občas ho vídám na chodbě v domě a při pohledu na jeho posilovnou trénované tělo a uhrančivé černé oči se moje fantazie rozjíždí na plné obrátky. Nejsem žádná cuchta, ale cítím mezi námi takovou chemii, že bych před ním okamžitě stáhla kalhotky,...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Šukačky, Prstění, Mix

Postarej se a dostaneš odměnu

  1. 12. 2014Neznámý autor

Hanka už měla úplně mokrou kundičku. Miloš to zjistil jednoduše – hladil ji po té samotově oholené broskvičce a teď zajel jedním prstem mezi pysky a pak vklouznul až dovnitř do vagíny. Začal ji tam dráždit, až Hanka přivírala oči. Usmívala se. Byla krásná, jak tam tak nahá ležela. Bradavky jí v téhle poloze trčely krásně vzhůru a byly úplně tuhé. Po chvíli Milošova dráždění se z její pičky začalo ozývat...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Petting, Orál, Mix

Za plotem

  6. 7. 2009Neznámý autor

Sousedka má docela pěkný zvyk - pracovat v létě na zahrádce jen v opalovačkách. Moc dobře se na ni kouká. Je radost sledovat snědé tělo s krásnými oblinami, jak čile poskakuje mezi záhonky. A není to pro mě jen radostné, ale i vzrušující. Když se předkloní a vyšpulí mým směrem svůj skvostný zadeček, hned mám v kraťasech řádnou bouli. Mně osobně zahradní práce nic neříkají, ale kvůli ní se čas od času...  celá povídka...
Kategorie: orál, Orál, Mix