Erotické povídky

Autor povídky:

Strawberry

Vloženo: 29. 8. 2018

Kategorie:

Další povídky od Strawberry:

Město pod lípami (4.část)

Uběhlo pár dní, pouhých pár dní, a Astrid se podařilo udělat průšvih. Ne že by to bylo něco strašného, zkrátka a dobře ji málem srazil jeden z radních, který ji míjel na kole. Problém byl v tom, že to byla ona, kdo vstoupil na cyklostezku a ještě ke všemu došlo mezi nimi ke konfliktu a on skončil s její rukou obtisknutou na obou tvářích. Těžko říct, kde se vzalo v této křehké a mírné ženě tolik agrese, možná to bylo tím, že pán radní byl sám poměrně výbušný a nejspíš ji vyprovokoval. Astrid čekala na rozhodnutí sodu, soud měl rozhodnou za dva dny. My se ale zatím podíváme na jinou příhodu…

Bylo jich šest a byly naštvané, ano přesně tak, o těchto dívkách a jejich kundičkách už jsme slyšeli. Paela, Lila, Seha, Kellen, Taya a Ulla, se sešly kousek za lesem. Tato povedená partička, která ráčila udělat minulý týden průšvih, teď přišla s dalším absolutně geniálním nápadem chytit Daihu a vrátit jí veškeré způsobené utrpení.

Dívky se vydaly směrem k domu, kde Daiha bydlela, předpokládaly, že se bude pohybovat někde v zahradě, nebo na dvoře. Jejich dedukce byla správná. Daiha zrovna krmila králíky, na dvoře byla v černých bavlněných šatech po kolena, na kterých už bylo poznat, že se jedná o šaty, které používá na práci kolem zvířat a zahrady, jinak byla bosá, což bylo nakonec vzhledem k počasí adekvátní, dneska byl krásný teplý den.

Dívky přelezly plot a sledovaly ji z poza keře. Nakonec naplánovaly, že až Daiha půjde vrátit kárku, na které měla seno, pod přístřešek, tak zaútočí.

Daiha vyrazila s kárkou směrem k přístřešku, dívky už byly dávno přesunuté za jiným keřem a s nasazenými maskami čekaly na příležitost.

„Teď!“ špitla Lila, popadla kýbl a rozběhla se směrem k Daize.

Ta se ani nestihla otočit a už měla kýbl na hlavě, kdyby na ně byla připravená, nejspíš by jim dala co pro to, ale takhle dívky využily momentu překvapení a podařilo se jim Daihu povalit na zem. Tři jí přivázaly k zábradlí ruce, tři nohy, takže skončila v poloze na zádech s roztaženýma nohama nahoru. Taya jí vyhrnula sukni a rozstřihla fialové krajkové kalhotky. Po chvilce boje, křiku a pár kousancích se jí je konečně podařilo nacpat Daize do pusy a omotat jí pusu obvazem.

Aby toho nebylo málo, zrovna kolem brousili Janes a Jenk, respektive byli na cestě do zahrad okukovat holky u soukromých bazénů. Přilákalo je několik sekund křiku, stáli v keři a fascinovaně sledovali tu neuvěřitelnou podívanou.

„Neměli bychom někoho zavolat?“ napadlo Janese.

„Zavoláme někoho až pak, chci vidět, co jí ty bezprsý buchty udělají,“ snažil se Jenk najít nejlepší výhled z keře.

Lila si namočila ruku v kádi, která stála opodál a pomalu začala Daize přejíždět prostředníčkem přes klitoris, potom jí jej zasunula dovnitř a pak další prst a další, až tam měla celou její ruku až po zápěstí. Daiha přivřela oči, přesně tohle měla ráda, akorát byla zvyklá na větší Jealovu ruku. Lila zaťala ruku v pěst a začal tvrdě přirážet, mezi tím Taya začala Daize zasunovat prsty do zadku, pomalu tam a zase zpátky. Seha jí zase honila klitoris a hladila podbřišek.

Janes a Jenk, začali rozepínat kalhoty, tohle divadlo si zasloužilo pořádně pohonit.

Kellen si taky namočila ruku a začala taky Daize strkat prsty do kundičky, kde už měla Lila ruku. Kellen k ruce kamarádky pomalu přidávala svoje prsty, nejdřív jeden, pak druhý, a tak dále, až tam taky začala cpát celou ruku. Daiha se zakousla do kalhotek, tohle už teda bylo dost na hraně. Přivřenýma očima sledovala, jak jí do kundy zajíždí druhá ruka. Teď už bylo rukám v její kundičce trochu těsno. Dívky si s ní chvíli takhle hrály, potom ruce vytáhly a napadlo je, že by si každá mohla strčit do Daihy svojí ruku.

A tak se začaly střídat, vždycky jí tam jedna strčila ruku, párkrát si přirazila, potom tam za ní strčila ruku druhá a ta první tu svojí vytáhla. Pořád se to tak točilo dokola a Lila jí mezi tím strkala prsty do zadku a plácala přes kundičku. Nakonec, když se její kamarádky všechny vystřídaly, jí strčila ruku do kundy ona a snažila se s ní tvrdě přirážet a při tom ji lízala, ostatní to sledovaly s rukama v kalhotách. Janes a Jenk ne jinak.

Daiha tlumeně vzdychala do vlastních kalhotek, a snažila se Lile vycházet vstříc klínem. Lila zrychlila přírazy rukou. Daiha se zakousla do kalhotek, orgasmus se nezadržitelně blížil. Rychle přirážející ruka v kundě a jazyk rejdící po klitorisu dělali svoje. Daiha se, v rámci možností, prohnula v zádech, její vyvrcholení bylo doprovázeno tlumeným výkřikem a mohutným výstřikem. Pravý ženský mokrý orgasmus. Janes a Jenk vybouchli současně s ní.

„Kurva! Ona mě ohodila!“ zařvala Lila a otočila se na svoje kamarádky, které fascinovaně zíraly na Daihu.

„Hustý!“ prohlásila Kellen s vykulenýma očima. „Prostě fakt mega hustý!“

„Já myslím, že bychom měly vypadnout,“ navrhla Seha a ostatní přikývly.

Lila poplácala Daihu po mokré kundičce, a potom se všechny sebraly a stejně jak se připlížily, tak se zase odplížily.

Janes a Jenk začali schovávat ptáky do kalhot s tím, že půjdou taky, když najednou z keře naproti vyšel Jeal, manžel Daihy.

„Ne, počkej, stůj vole,“ chytil Jenk Janese za rukáv.

Oba strnule sledovali, co bude a podle Jealových podezřele nakynutých kalhot, jim začínalo docházet, že asi nepřišel teď.

„Pičo, já ti říkám, že tam byl celou dobu a koukal na to taky,“ vykulil Jenk oči.

Jeal přešel k manželce, která ho pozorovala od chvíle, kdy opustil svou skrýš. Klekl si a začal hladit Daihu po prsou.

A tak Janes a Jenk zase ptáky vytáhli. Jeal pomalu přešel z jejích prsou ke kundičce, napřed ji hladil rukou, potom ji začal lízat. I když se Daiha před tím tvářila překvapeně, proč ji manžel místo rozvazování hladí, teď už bylo v jejích očích vidět vzrušení. Jeal ji při lízání strčil dva prsty dovnitř a rychle s nimi třel o přední stěnu její kundičky, Daiha se začínala kroutit a vzdychat. Chvilku po tom, co to už začínalo vypadat, že se udělá, přestal, vtáhl z ní prsty a jazykem zase přešel na prsa, věnoval se jim dalších několik minut, špičkou jazyka jezdil kolem bradavek, občas do některé jemně kousl, nebo jí políbil. Svázaná Daiha ho pozorovala, stejně tak Janes a Jenk za keřem.

Ani Jeal to nakonec dlouho nevydržel, vytáhl péro, zarazil jí ho do zadku, do kundičky jí narval ruku až po zápěstí a začal ji tvrdě mrdat. Daiha vzdychala do kalhotek a přivírala oči, kdyby neměla ucpanou pusu, už dávno by jí snad slyšeli i sousedi, takhle byla tišší, než obvykle. Jeal do ní přirážel ptákem i rukou zároveň a ona se mu, ze všech sil, snažila vycházet pánví vstříc, i když svázané jí to moc nešlo. Jeal začal zrychlovat a oba se začínali blížit k vrcholu, ještě párkrát tam a zpět…Jeal jí vystříkal zadek, Daiha jemu nahodila hruď a břicho.

Po této jízdě schoval Jeal ptáka do kalhot a konečně začal rozvazovat svoji manželku. Rozvázaná Daiha se pomalu začala sbírat ze země, Jeal jí podal ruku a zvedl ji.

„Víš, co byly ty holky zač?“ položil jí otázku, která se logicky nabízela.

„Jo, je mi jasný, kdo to byl,“ odpověděla mu manželka.

„Mám to oznámit?“

„Hele asi radši jo,“ přikývla Daiha.

Daiha věděla, kdo byly ty holky a taky věděla, že je to jenom banda puberťaček, ale i vzhledem k jejímu postavení, nebylo možné, aby to neohlásila.

Pokračování příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sladké hrátky

  9. 6. 2013Neznámý autor

Jak říká klasické úsloví, nebo to je možná písnička, sedmnáct je ten nejsladší věk. Jak pro chlapce, tak pro dívku. A hlavně pro dívku, protože je v tu dobu nejkrásnější – už není dítětem, ale ještě ne úplně dospělá, přestože se tak snaží vypadat. Je nádherně rozkvetlá, s vyvinutými přednostmi, srší sebevědomím a zvědavostí. Obvykle dívku v tuto dobu už přišly o panenství, a tak nabírají zkušenosti....  celá povídka...
Kategorie: Teen, Erotické pomůcky, Petting, Šukačky, Mix

HOT GIRL

  17. 2. 2006Neznámý autor

Všechno to začalo jednoho červnového dne, přesněji řečeno odpoledne. Slunce pražilo do rozpálených betonových bloků panelového sídliště v Praze a my si řekli, že už jsme dlouho nezažili pořádné vzrůšo. Jak jsme tak posedávali mezi betonovými bloky sídliště, uviděli jsme starého známého učitele Pepína. Slovo dalo slovo a my nemohli odmítnout pozvání na jeho chatu do Krkonoš. Pojede tam prý se svojí...  celá povídka...
Kategorie: teen, Šukačky, Orál, Párty, Prstění, Teen

Lenka

  28. 11. 2010Seinor68

Je krásné letní odpoledne a já mám před sebou týden lenošení. Vzal jsem si dovolenou a rozhodl se, že ji celou projezdím na kole, protože aut mám za celý týden dost. Pracuji jako automechanik v místní opravně značkových vozů WV, Škoda a Mercedes. Bydlím na okraji města v rodinném domku sám, manželka se po rozvodu s dcerou odstěhovaly do krajského města. Na zahradě mám krásný zastřešený bazén a okolo...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, Petting, Mix

Teta Alena

  24. 7. 2010Neznámý autor

V týdnu mi volal strejda, jestli bych nemohl na deset dní k nim přijet, protože musí odjet na služební cestu a teta by tam musela být sama v celém baráku. Bydleli na okraji nedalekého okresního města, strýc se před několika lety rozvedl a loni se oženil s holkou o šest let starší, než jsem já. Je to pěkná kočka, návrhářka oblečení a docela jí to vynáší a je svými modely už známá mezi celebritami. Tak...  celá povídka...
Kategorie: incest, Femdom, Zralé ženy, Šukačky, Prstění, Incest, Orál, Anál