Erotické povídky

Autor povídky:

Strawberry

Vloženo: 29. 8. 2018

Kategorie:

Další povídky od Strawberry:

Město pod lípami (4.část)

Uběhlo pár dní, pouhých pár dní, a Astrid se podařilo udělat průšvih. Ne že by to bylo něco strašného, zkrátka a dobře ji málem srazil jeden z radních, který ji míjel na kole. Problém byl v tom, že to byla ona, kdo vstoupil na cyklostezku a ještě ke všemu došlo mezi nimi ke konfliktu a on skončil s její rukou obtisknutou na obou tvářích. Těžko říct, kde se vzalo v této křehké a mírné ženě tolik agrese, možná to bylo tím, že pán radní byl sám poměrně výbušný a nejspíš ji vyprovokoval. Astrid čekala na rozhodnutí sodu, soud měl rozhodnou za dva dny. My se ale zatím podíváme na jinou příhodu…

Bylo jich šest a byly naštvané, ano přesně tak, o těchto dívkách a jejich kundičkách už jsme slyšeli. Paela, Lila, Seha, Kellen, Taya a Ulla, se sešly kousek za lesem. Tato povedená partička, která ráčila udělat minulý týden průšvih, teď přišla s dalším absolutně geniálním nápadem chytit Daihu a vrátit jí veškeré způsobené utrpení.

Dívky se vydaly směrem k domu, kde Daiha bydlela, předpokládaly, že se bude pohybovat někde v zahradě, nebo na dvoře. Jejich dedukce byla správná. Daiha zrovna krmila králíky, na dvoře byla v černých bavlněných šatech po kolena, na kterých už bylo poznat, že se jedná o šaty, které používá na práci kolem zvířat a zahrady, jinak byla bosá, což bylo nakonec vzhledem k počasí adekvátní, dneska byl krásný teplý den.

Dívky přelezly plot a sledovaly ji z poza keře. Nakonec naplánovaly, že až Daiha půjde vrátit kárku, na které měla seno, pod přístřešek, tak zaútočí.

Daiha vyrazila s kárkou směrem k přístřešku, dívky už byly dávno přesunuté za jiným keřem a s nasazenými maskami čekaly na příležitost.

„Teď!“ špitla Lila, popadla kýbl a rozběhla se směrem k Daize.

Ta se ani nestihla otočit a už měla kýbl na hlavě, kdyby na ně byla připravená, nejspíš by jim dala co pro to, ale takhle dívky využily momentu překvapení a podařilo se jim Daihu povalit na zem. Tři jí přivázaly k zábradlí ruce, tři nohy, takže skončila v poloze na zádech s roztaženýma nohama nahoru. Taya jí vyhrnula sukni a rozstřihla fialové krajkové kalhotky. Po chvilce boje, křiku a pár kousancích se jí je konečně podařilo nacpat Daize do pusy a omotat jí pusu obvazem.

Aby toho nebylo málo, zrovna kolem brousili Janes a Jenk, respektive byli na cestě do zahrad okukovat holky u soukromých bazénů. Přilákalo je několik sekund křiku, stáli v keři a fascinovaně sledovali tu neuvěřitelnou podívanou.

„Neměli bychom někoho zavolat?“ napadlo Janese.

„Zavoláme někoho až pak, chci vidět, co jí ty bezprsý buchty udělají,“ snažil se Jenk najít nejlepší výhled z keře.

Lila si namočila ruku v kádi, která stála opodál a pomalu začala Daize přejíždět prostředníčkem přes klitoris, potom jí jej zasunula dovnitř a pak další prst a další, až tam měla celou její ruku až po zápěstí. Daiha přivřela oči, přesně tohle měla ráda, akorát byla zvyklá na větší Jealovu ruku. Lila zaťala ruku v pěst a začal tvrdě přirážet, mezi tím Taya začala Daize zasunovat prsty do zadku, pomalu tam a zase zpátky. Seha jí zase honila klitoris a hladila podbřišek.

Janes a Jenk, začali rozepínat kalhoty, tohle divadlo si zasloužilo pořádně pohonit.

Kellen si taky namočila ruku a začala taky Daize strkat prsty do kundičky, kde už měla Lila ruku. Kellen k ruce kamarádky pomalu přidávala svoje prsty, nejdřív jeden, pak druhý, a tak dále, až tam taky začala cpát celou ruku. Daiha se zakousla do kalhotek, tohle už teda bylo dost na hraně. Přivřenýma očima sledovala, jak jí do kundy zajíždí druhá ruka. Teď už bylo rukám v její kundičce trochu těsno. Dívky si s ní chvíli takhle hrály, potom ruce vytáhly a napadlo je, že by si každá mohla strčit do Daihy svojí ruku.

A tak se začaly střídat, vždycky jí tam jedna strčila ruku, párkrát si přirazila, potom tam za ní strčila ruku druhá a ta první tu svojí vytáhla. Pořád se to tak točilo dokola a Lila jí mezi tím strkala prsty do zadku a plácala přes kundičku. Nakonec, když se její kamarádky všechny vystřídaly, jí strčila ruku do kundy ona a snažila se s ní tvrdě přirážet a při tom ji lízala, ostatní to sledovaly s rukama v kalhotách. Janes a Jenk ne jinak.

Daiha tlumeně vzdychala do vlastních kalhotek, a snažila se Lile vycházet vstříc klínem. Lila zrychlila přírazy rukou. Daiha se zakousla do kalhotek, orgasmus se nezadržitelně blížil. Rychle přirážející ruka v kundě a jazyk rejdící po klitorisu dělali svoje. Daiha se, v rámci možností, prohnula v zádech, její vyvrcholení bylo doprovázeno tlumeným výkřikem a mohutným výstřikem. Pravý ženský mokrý orgasmus. Janes a Jenk vybouchli současně s ní.

„Kurva! Ona mě ohodila!“ zařvala Lila a otočila se na svoje kamarádky, které fascinovaně zíraly na Daihu.

„Hustý!“ prohlásila Kellen s vykulenýma očima. „Prostě fakt mega hustý!“

„Já myslím, že bychom měly vypadnout,“ navrhla Seha a ostatní přikývly.

Lila poplácala Daihu po mokré kundičce, a potom se všechny sebraly a stejně jak se připlížily, tak se zase odplížily.

Janes a Jenk začali schovávat ptáky do kalhot s tím, že půjdou taky, když najednou z keře naproti vyšel Jeal, manžel Daihy.

„Ne, počkej, stůj vole,“ chytil Jenk Janese za rukáv.

Oba strnule sledovali, co bude a podle Jealových podezřele nakynutých kalhot, jim začínalo docházet, že asi nepřišel teď.

„Pičo, já ti říkám, že tam byl celou dobu a koukal na to taky,“ vykulil Jenk oči.

Jeal přešel k manželce, která ho pozorovala od chvíle, kdy opustil svou skrýš. Klekl si a začal hladit Daihu po prsou.

A tak Janes a Jenk zase ptáky vytáhli. Jeal pomalu přešel z jejích prsou ke kundičce, napřed ji hladil rukou, potom ji začal lízat. I když se Daiha před tím tvářila překvapeně, proč ji manžel místo rozvazování hladí, teď už bylo v jejích očích vidět vzrušení. Jeal ji při lízání strčil dva prsty dovnitř a rychle s nimi třel o přední stěnu její kundičky, Daiha se začínala kroutit a vzdychat. Chvilku po tom, co to už začínalo vypadat, že se udělá, přestal, vtáhl z ní prsty a jazykem zase přešel na prsa, věnoval se jim dalších několik minut, špičkou jazyka jezdil kolem bradavek, občas do některé jemně kousl, nebo jí políbil. Svázaná Daiha ho pozorovala, stejně tak Janes a Jenk za keřem.

Ani Jeal to nakonec dlouho nevydržel, vytáhl péro, zarazil jí ho do zadku, do kundičky jí narval ruku až po zápěstí a začal ji tvrdě mrdat. Daiha vzdychala do kalhotek a přivírala oči, kdyby neměla ucpanou pusu, už dávno by jí snad slyšeli i sousedi, takhle byla tišší, než obvykle. Jeal do ní přirážel ptákem i rukou zároveň a ona se mu, ze všech sil, snažila vycházet pánví vstříc, i když svázané jí to moc nešlo. Jeal začal zrychlovat a oba se začínali blížit k vrcholu, ještě párkrát tam a zpět…Jeal jí vystříkal zadek, Daiha jemu nahodila hruď a břicho.

Po této jízdě schoval Jeal ptáka do kalhot a konečně začal rozvazovat svoji manželku. Rozvázaná Daiha se pomalu začala sbírat ze země, Jeal jí podal ruku a zvedl ji.

„Víš, co byly ty holky zač?“ položil jí otázku, která se logicky nabízela.

„Jo, je mi jasný, kdo to byl,“ odpověděla mu manželka.

„Mám to oznámit?“

„Hele asi radši jo,“ přikývla Daiha.

Daiha věděla, kdo byly ty holky a taky věděla, že je to jenom banda puberťaček, ale i vzhledem k jejímu postavení, nebylo možné, aby to neohlásila.

Pokračování příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Známý gynekolog

  13. 5. 2012Neznámý autor

Eva se kvůli práci přestěhovala do jiného města. Dojíždění bylo složité a vlastní auto by se nevyplatilo, proto nové pracovní místo znamenalo i shánění nového bydlení, lékaře, přátel… Nejdůležitějším lékařem, kterého si Eva musela najít, byl gynekolog. Trpěla totiž hodně bolestivou menstruací, asi jednou za půl roku ji i prsa bolela tak strašně, že myslela, že snad celá vybuchne. Doktor ji vždycky...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Extrémy, Mix

Uvolnění na expedici

  5. 6. 2009Neznámý autor

Na tuhle expedici do Amazonie jsme se pečlivě připravovali několik měsíců. Schválně jsem pro těžké podmínky vybral kolegy, kteří něco vydrží. Kolegyň se mi do finální nominace vešlo jen pár. Většinou ostřílené výzkumačky. Nováčky se mi moc brát nechtělo vůbec. Ale pár výjimek jsem nakonec přece jen udělal. Koneckonců někde zkušenosti nabrat mladí musejí.
Mezi jinými s námi jela doktorka Milerová. Teď...  celá povídka...
Kategorie: mix, Mix, Šukačky, Orál

O Lechovi

  10. 6. 2011Neznámý autor

Čechova družina se usadila pod Řípem. Moc se jim tam zamlouvalo. Spousta mléka, strdí a sexu jim dodávala elán pro budování jejich nového domova. Jediným, komu se pořád něco nezdálo byl Čechův bratr Lech. Neustále remcal, že Keltky jsou moc ploché a že by se raději usadil někde, kde mají ženy poprsí podstatně vyvinutější. Vhod by mu byla velikost asi tak, jak mají vemena kozy. Nikdo si z jeho připomínek...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky

Lucka - tábor

  3. 1. 2019Lucka

Ahoj, jsem Lucka, blondýnka s dlouhými vlasy skoro 180 vysoká, necelých 60 kilo, prsa pěkný čtyřky. Chtěla bych Vám vyprávět o mým sexuálních zážitcích. Ve svých jednadvaceti letech jsem už šukala skoro třicet mužů. Nebudu Vám vyprávět o každém z nich, ale vybrala jsem pár zážitků, které stojí za zmínku. V některých příbězích bude hodně figurovat moje nejlepší kamarádka Andrea, brunetka vlasy po ramena,...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Párty, Submisivní, Teen, Voyeur