Erotické povídky
- BDSM (12743)
- Šukačky (12297)
- Submisivní (10712)
- Mix (14154)
Další povídky od neznámých autorů:
- Manželovy parohy
- Soukromá rozlučka
- Plavovláska ze třídy
- Démonická kráska
- Moje kadeřnice
- Trenéřina to je dřina
- Máma mé holky
- Análek jako trest
Vloženo: 19. 4. 2015
Zapomenutá flashka
Prohledala jsem všechno, ale svoji flashku jsem nemohla nikde najít. Bylo to jasné, musela jsem ji zapomenout ve studovně městské knihovny. Pořád se teda mohlo stát, že jsem ji někde ztratila, ale vybavovala jsem si, jak jsem ji ve studovně vytáhla z počítače, položila vedle sebe a pak ji tam asi zapomněla. No, naštěstí jsem na ní snad neměla nic důležitého. Ale… Sakra!!! Na té flashce jsem přece měla spoustu porna, včetně nahrávek sebe samé, a to v dost pikantních situacích. Bože, bylo mi z toho fakt mizerně. Co když tu flashku někdo našel a teď ji sjíždí a dívá se tam na mě, jak dělám… všechny ty věci?!
Asi týden se nic nedělo, tak jsem doufala, že pokud to někdo našel, v klidu si to nechal ve své soukromé sbírce a teď se mnou kochá jako neznámou slečnou, která dělá neuvěřitelně zvrhlé praktiky. Jenže pak mi přišel jeden mail. Byl od nějakého muže, který psal, že mě našel přes univerzitní e-mail díky nějakému referátu, co na té flashce byl taky. A že si sice není jistý, jestli na těch videích jsem opravdu já, ale že si mě asi pamatuje z knihovny, tak jestli jsem to opravdu já, tak by se se mnou strašně rád potkal.
Já jsem málem zalezla navěky pod stůl a už bych odtamtud nikdy nevylezla, jak neuvěřitelná hanba mě fackovala, ale pak jsem si ten e-mail dočetla. Ten muž, který se jmenoval Petr, psal, že to, co tam viděl, ho neuvěřitelně vzrušilo. Že on má strašně rád tyhle věci. A že mě takhle, aniž bychom se kdy viděli osobně, rozhodně nežádá, abych to s ním hnedka dělala, ale že by si se mnou o tom strašně rád popovídal. Ok, říkala jsem si, nakonec to nebylo tak hrozné. A navíc mi vrátí moji flashku… Koneckonců, mě by taky docela zajímalo si s někým o tom popovídat. Víte, já jsem si o tom moc nepovídala, já jsem to hlavně provozovala.
Takže jsme si s Petrem nakonec domluvili setkání. Byl to docela sympaťák okolo třicítky, takže vlastně mladý kluk, a hrozně moc se při pohledu na mě divil, že mám takové úchylky. Prý vypadám tak drobně, krásně a nevinně. Nojo, musela jsem uznat, že klamu tělem. Sedli jsme si v kavárně, chvilku si povídali nezávazně a pak jsme si začali povídat o tom, jak jsme se k téhle zálibě vlastně dostali. U mě šlo o to, že už v pubertě jsem snila o tom, že budu mít chlapa, co mě bude úplně ovládat. Snila jsem třeba o starším chlapovi, pro kterého budu takovou hračkou. Tyhle svoje sny jsem dotáhla dost daleko, protože se mi povedlo svést učitele zeměpisu, který měl dceru stejně starou jako já. Nikdo se to nikdy nedozvěděl, tak jsme si užili několik nádherných milování. Byl úžasně zkušený a všechno mě naučil a byl ze mě úplně odvázaný, takže si mě aranžoval do různých pozic jako panenku a dokonce mě fotil.
A mně se to líbilo. Strkal mi do vagíny nejrůznější předměty nebo mě i přivazoval a pak mě pleskal přes prdelku. To bylo ještě tak jemně, ale už tehdy jsem věděla, že je to to, co potřebuju. Potom jsem chodila s jedním chlápkem, který mi už nařezal řemenem a já jsem se několik dní nemohla posadit. Ale zažila jsem u toho neuvěřitelný orgasmus. Později se přidaly i různé oblečky a další pomůcky, byla jsem prostě úplně ujetá na tenhle fetish spojený se sexem, až se ze mě stala milovnice na sado-maso. Navštívila jsem během vysoké několikrát i pravý sadomasochistický salón. A při několika posledních návštěvách jsem se u toho nechávala natáčet.
Držela jsem, byla jsem poslušná a submisivní, ať si se mnou kdokoliv dělal, co chtěl. Odnášela jsem to někdy hroznými modřinami nebo se mi pak zdály sny, jak mě někdo ponižuje, ale jak říkám, zbožňovala jsem to. Navlékla jsem si vždycky korzet nebo škrabošku a byl ze mě najednou úplně jiný, kdo si sice hrál na poníženou subinku, ale ve skutečnosti ho tohle nabíjelo sebevědomím a energií. Nechala jsem se vyšukávat i od několika chlapů najednou. Byla jsem mladičká a krásná, takže něco úplně jiného než ty zralé ženy s prsy až po pupík, které tam obvykle chodily. Na mně bylo něco lákavého a mnohem zkaženějšího, takže mě každý chtěl. A já si užívala, když jsem měla hned několik dominantních pánů, kteří to se mnou zatraceně uměli! Jednou jsem během noci prožila třináct vynucených orgasmů a potom jsem byla doslova jako hadrová panenka. Museli mě tam uložit do postele a já jsem prospala další dva dny, než jsem se trochu vzpamatovala.
Tohle všechno jsem vyprávěla Petrovi při našem setkání. Propaloval mě pohledem a byl vzrušený. Viděla jsem, že i on by mě chtěl. Taky mi to řekl: Víš ty co, teď neuvěřitelně toužím po tom, abys byla mojí subinkou! Ale já jsem mu na místě nechtěla nic slibovat. Byl sice zajímavý a jeho historky taky byly parádně vzrušující, ale zatím jsem si nebyla jistá, jestli by mezi námi přeskočila nějaká ta jiskra. Řekla jsem mu, že se setkáme znovu a já vycítím, že v sobě má tu ničivou dominanci, tak s ním půjdu. Souhlasil. Takže to byl vzrušující příslib do budoucna…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Felace na hřbitově
30. 11. 2013Neznámý autorS novou přítelkyní se mi otevřely dveře k novým sexuálním obzorům… a to dokořán. Marta byla tak otevřená, uvolněná, přístupná všemožným praktikám. Hodně věcí jsme se od sebe navzájem učili, nechávala mě překonávat její limity a neskutečně si užívala všechno, co jsem jí prováděl. Nešlo jenom o čistou soulož, ale i různé další věci spojené s intimními hrátkami. Dokázala dosáhnout několika orgasmů za... celá povídka... |
Naše manželská epizoda
25. 11. 2012Neznámý autorZačal jsem Boženu pomalu svlékat a rukama jsem jí mnul její veliké kozy. Už skoro třicet let jsem těmi melouny fascinován, zamiloval jsem se do ní, když jí ty pětky hrdě trčely dopředu v těch nemožných socialistických podprsenkách. Jak šla léta, tak gravitace vítězila, něco udělaly také tři děti, melouny klesaly a klesaly. Ale to nic nezměnilo na tom, že jsem je pořád měl děsně rád, rád jsem je potěžkával... celá povídka... |
Srážka na schodech
2. 8. 2016NymphVracím se z práce a i když každý den doufám, že přijdu a něco bude jinak, i kdyby to měla být jen nová tapeta na počítači, vždycky jsem zklamaný. Pořád je to ta samá nudná rutina. Otevřou se dveře, otec rodiny vchází do dveří, zakopne o několik hraček. Vzdychne si, pověsí bundu na věšák, odebírá se do kuchyně. Jídlo občas voní, většinou ale páchne spáleninou. Neurotická manželka v umaštěném tričku... celá povídka... |
První vyšukané peníze
21. 6. 2018Neznámý autorStála na rohu ulice a kouřila, když na ní promluvil ten muž.
"Promiňte", na celkem tuctové tváři mu seděl zvláštní výraz opatrné dychtivosti a zvědavosti. Jen po něm jednou sešla pohledem, ale když nenašla nic, co by ji na něm extra zaujalo, znovu si nevzrušeně potáhla a vyfoukla kouř. Možná si od ní řekne o oheň nebo cigaretu. I když nevypadal na jednoho z těch. Na sobě měl slušivý oblek, možná nějaký... celá povídka... |


