Erotické povídky
Další povídky od Bobr:
Vloženo: 21. 9. 2016
Začátky s Kamilou 3
Kamila se tiskla k jeho jazyku tak, jako kdyby chtěla, aby se dostal co nejhlouběji. Konečně cítila, jak jí přestal lízat. Chtěla zklamaně vykřiknout, ale cítila, jak do ní proniká to, co jí dokázalo udělat tolik blaha
Přitiskla se k němu zadečkem a vrtěla jím, aby ten rozpálený nástroj ucítila ve všech zákoutích kundičky. Náhle ho vytrhnul a nasadil ho na druhý otvůrek. Byla tak vzrušená, že se tomu nebránila. Ten otvůrek měla roztažený a promazaný jeho jazykem, tak tam zajel bez potíží. Byla překvapená, jak se to povedlo.
Z počátku jí každý jeho pohyb působil bolest, ale postupně se jí to začalo čím dál víc líbit. Narážel na ní čím dál divočeji a jí to dělalo tak dobře, že znovu začala křičet a sama se na něj ze všech sil narážela. Cítila ho málem až v žaludku, ale tím se rychleji přibližoval orgasmus.
Potom znovu vybuchl a řítila se do ní záplava jeho semene. Tlakovalo jí to střeva, až málem ztratila vědomí. Nohy jí neudržely a padla na břicho. On se od ní neodpojil a stále v ní vězel. Její prdelka ho sevřela a tak nemohl odejít.
Cítila, jak jí ve vnitřnostech narůstá tlak. „Já budu muset na záchod!“ zakvílela. Cítil to také, tak jí chytil za boky a po malé chvilce zápolení se jim podařilo vstát a dojít do koupelny. Ale Kamila musela jít v předklonu, aby z ní nevypadnul.
Stihli to na poslední chvíli. Ten tlak v jejích střevech ho vyrazil a všechno odtud vystříklo. Kamila zrudla tak, že by od ní mohly chytnout snadno hořlavé předměty.
„To nic!“ těšil jí, když se omlouvala. Vzal sprchu a všechno omýval. Odšrouboval hlavici a hadici sprchy jí přitisknul ke konečníku. „Nééé...“ znovu zrudla, když cítila,jak se jí plní střeva. Sotva odtrhnul hadici, vše se z ní vyvalilo.
„No vidíš a teď jsi vypláchnutá!“ políbil jí a přitiskl k sobě. „Půjdeme do kuchyně, abychom se posilnili na další hrátky!“ vzal jí za ruku, když jí pečlivě osušil.
Připravil malou svačinku a oba se na ní vrhli. Z těch hrátek byli tak vyčerpaní, že se potřebovali najíst, aby doplnili síly. Seděla uvolněně na židli, s roztaženýma nohama, aby si odpočinula a on měl zrovna v ruce dost velkou kyselou okurku. „Nééé...“ jenom stačila vykřiknout, když jí zasunul do otvoru mezi jejíma nohama.
Jenom vytřeštila oči, když tam zajela jako po másle. Byl to zvláštní pocit. Kdyby to měla nějak popsat, tak by jí scházela slova. Svírala svaly, aby si to vychutnala. Náhle jí popadnul a nesl na postel.
„Zatlač!“ přisál se jí k té holé kundičce, tak ho poslechla a zatlačila. Cítila, jak jí okurka začíná vylézat. Chytil jí do zubů a hýbal s ní tak, až se znovu rozkřičela v orgasmu. Zmítala se pod ním a hledala jeho kůl. Konečně ho našla. Také se k němu přisála a ani nevěděla, jak se jí ocitnul až v krku.
Hýbala hlavou, aby jí zajížděl do krku tak, jako do ní zajížděla okurka, kterou stále držel v zubech. „Ááááá....“ náhle vykřikla, sevřela mu hlavu stehny a lehce se mu zakousla do toho, co měla zaražené hluboko v krku.
Také vykřikl, až z ní okurka vystřelila, spadla kamsi do postele a také se jí lehce zakousnul do klitorisu. Zmítali se tam, dokud neodezněly jejich orgasmy. Potom od sebe unaveně odpadli.
„To bylo krásné!“ probrala se z toho zážitku. Ještě chvíli u sebe jen tak leželi, ale jeho oř zase začal vzpínat hlavu. Otočil jí k sobě zády a ten tvdý kus svého těla jí zasouval mezi nohy.
„Ne, tam ne!“ chtěla ho odstrčit, když se snažil proniknout jí do zadečku. Ale než se nadála, byl v ní úplně celý. Rukou jí lehce dráždil poštěváček a Kamila se k němu tiskla, aby ho cítila co nejhlouběji. „Budeme ti muset pořídit nějakou antikoncepci, abych to mohl nastříkat i do kundičky!“ zašeptal jí do ucha a ještě více se k ní přitisknul. Cítil, jak jí svaly zadečku pracují na plný výkon, tak už to nevydržel a znovu jí naplnil.
Chytil jí za boky, aby se dostali do koupelny. Vlezl s ní do vany a nechal si jí sedět na klíně. Měla roztažené nohy a jeho prst jí začal rejdit ve studánce, odkud vytékalo čím dál víc jejích šťáviček. Když se roztřásla v dalším orgasmu, cítila, jak do ní proudí další dávka jeho spermatu.
„Počkej, musíme to nechat vytéct!“ chtěla se nadzvednout, aby uvolnila cestu tomu tlaku, co v sobě měla. „Ne, ještě ne!“ přidržel jí a ještě jí vrazil prst do kundičky, aby jí v tom zabránil. Cítil, jak se ze všech sil snaží sevřít svaly, aby z ní nic nevyteklo.
Také kundička se jí, vlivem toho, jak jí dráždil, stahovala, až vybuchla v dalším orgasmu. V té chvíli povolil svěrač a vyřítil se do ní i obsah močového měchýře. Sotva to ucítila, jenom zalapala po dechu a snažila se na něj ještě víc narazit.
Ale nevydržela to dlouho. Tlak v jejích vnitřnostech dostoupil takové hodnoty, že ho to z ní vyrazilo. A pak se vyřítilo vše, co do ní napumpoval. „Ne, tos neměl! Já se tak stydím...“ začala vzlykat. „Když to bylo tak krásné!“ líbal jí, až na to zapomněla. Potom vzal sprchu, aby se sebe všechno smyli.
Odnesl jí do postele a přisál se k jejímu holátku...
Bobr
©
2016
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Tichý incest
27. 4. 2021jentaknekdoMůj bratr je o rok a půl starší než já a dokud mu nebylo sedmnáct, byli jsme normální rodina. Oba naši rodiče chodili do práce, aby vydělali dost peněz a my mohli žít ve stylu vyšší střední třídy, takže po škole bylo mnoho odpolední, kdy jsme byli spolu v domě sami.
Když se to stalo poprvé, dávala jsem vinu sobě. Bratr byl pro mě vždycky něco jako bůh. Byl nejoblíbenějším klukem ve škole, předsedou... celá povídka... |
Zvláštní večer
23. 3. 2021jentaknekdoVešel jsem předními dveřmi asi v osm, o celou hodinu později, než se vracím domů obvykle. Další dvanáctihodinová směna v nemocnici, která se změnila na třináctihodinovou kvůli pozdnímu zavolání v pět čtyřicet osm. Jako pilot záchranářského vrtulníku jsem byl na nepředvídatelný rozvrh letů zvyklý, ale přesto jsem byl docela podrážděný.
Bylo běžné, že let ohlášený v té půlhodině před koncem směny už... celá povídka... |
Čtrnáct dnů na chatě
26. 1. 2024Skálinka„To se, kmaráde, nesmíš se ženskou tak prdět !“ pronesl Tomáš. „Klidně jí tam vraž dva prsty a pořádně tam s nima hejbej, ať to cejtí. A ty kozy jí neocucávej jak nanuk, ale taky trochu přitvrď. Holkám obvykle troška přikousnutí dělá dobře.“ Jirkovi se sice z toho napětí mírně třásly ruce, ale dělal, co mu starší kamarád říkal. Dája sice všechno slyšela, ale momentálně se snažila rozpoznat, jestli... celá povídka... |
Předurčené setkání
7. 8. 2017DollPotkala jsem ho začátkem března při cestě z brigády. Podařilo se mi se jednou uvolnit dřív a nejspíš právě díky tomu jsem měla to štěstí se s ním střetnout. Bohužel nebylo tohle střetnutí využito lépe, než k několika milým úsměvům z jeho strany. Několikrát se naše pohledy setkaly a v těch chvílích mnou vždy projel elektrizující impuls. A ten proklatej úsměv tomu ještě přidával. Vystoupili jsme na stejné... celá povídka... |


