Erotické povídky

Autor povídky:

Fred

Kategorie:

Další povídky od Fred:

Vloženo: 2. 6. 2008

Vnučka Markéta

Klečela u obrovského ušáku a snaživě zpracovávala dědův obrovský, leč trochu povadlý čurák. Věděla ze zkušenosti, že se jí tato snaha vyplatí. Rostl a mohutněl ji před očima a bylo vidět, že její obratná péče, hbitými prsty a pusinou, přináší viditelný úspěch. Děda pololežel uvolněně v ušáku, s hlavou zakloněnou a s přivřenýma očima. Blaženě sténal a vychutnával si tu sladkou rozkoš, kterou mu Markéta poskytovala. „Marci, miláčku, prosim tě, zvolni trochu tempo. Děláš to báječně, tak mi to trochu prodluž.“

Patnáctiletá bonďatá klisnička poněkud zklamaně zvolnila své úsilí. Ze zkušenosti věděla, že předmět jejího úsilí je již natolik ztuhlý, že by bez problémů hladce zajel do její natěšené prcinky. Nikdy nevěděla, jak to nakonec dopadne. Většinou se děda trochu sesunul a ona pak mohla nakleknout a posadit se na koníčka. Zatímco si sama zaváděla macka do jemně ochlupené štěrbinky, děda se potěšil pohledem na její rajcovní tělo a jemně masíroval parádní, krásně tvarované dvojky s natrčenými žužlíky. Někdy se ale stalo, že děda byl líný a nebo unavený a pak se nechal vykouřit až do konce. Když spolykala veškerou mrdku a dočista olízala ochabujícího ptáka, poplácal ji po zadečku a o další hrátky již nejevil zájem.

Tiše doufala, že dnes to tak nebude. Potřebovala už protáhnout pořádným ptákem. Její 13 letý bráška Bořík ji sice mrdal každý den několikrát, ale šousty s ním ji nijak neuspokojovaly. Bez jakékoliv přípravy do ní vrazil svého malého čuráčka, párkrát hejbnul zadkem a už do ní stříkal. Než stačila něco vnímat, bylo vlastně po všem. Takový pološoust a parodie na pořádné mrdání.

Děda si vychutnával slasti dokonalého kouření a právě se rozhodoval, že vyzve vnučku, aby nasedla. Náhle pootevřenýma očima zahlédl, že se otevřely dveře a do pokoje se vkradl Bořík. Nikdo z přítomných se nenechal vyrušovat ve své činnosti. Blonďatá nymfa dál pokračovala v kouření a děda se rozhodl, že nasednutí se na chvíli odloží.

Bořík si bleskurychle stáhnul trenky a uchopil křečovitě stojícího čuráka. Hbitě přikleknul k nastavené Markétině prdelce, s překvapující jistotou nasadil a prudce do ni zajel. S lehkým heknutím to vzala na vědomí, ale dál pokračovala ve své rozdělané práci. Věděla až moc dobře, co bude následovat. Patnáct až 20 vteřin prudkých přírazů, zakončených silným výstřikem, který zřetelně vnímala hluboko v kundičce. Žádná předehra, žádné sladké pohrávání a prodlužování, žádné domazlování.

Děda pozoroval Boříkovo snažení s pobaveným úsměvem. Lehce se předklonil, vsunul ruce pod Markétino tělo a uchopil její kozičky. Jemně je masíroval a nezapomněl ani na promnutí bradavek. Věděl, že to Markétu krásně vytáčí. Měla úžasně citlivé kozy, ale v podstatě měla erotogenní zóny na celém těle. Když Bořík podle očekávání odpadnul, nastal čas nasedání.

Markéta si zavedla špičku mezi pysky své mindy a zlehounka dosedala. S uspokojením vzala na vědomí, že konečně má v kundě pořádný klacek. Pak se začala lehce nadzvihávat a pohupovat. Chvílemi zavrtěla pánví a naznačila kroužení. Tuhle polohu měla nejraději, protože si mohla průběh mrdání dirigovat sama, podle svých pocitů.

Děda sice pasivně ležel a přijímal příděl rozkoše, který mu vnučka přidělovala, ale duchem byl daleko. Vrátil se hluboko do minulosti, kdy si stejně užíval se svoji dcerou, Marketinou matkou.

Bylo mu tehdy 37 let a Hance 13. Manželka Růžena pracovala na směny a když odcházela v 21,00 na odpolední, tak obřad večerního koupání připadal na Jardu. Společné koupání nebylo u nich nic neobvyklého. Růžena sice několikrát nanesla, že holka je už velká a mohla by se koupat sama, ale narazila na odpor, hlavně u Hanky. Ta se společného koupání nechtěla vzdát.

Jarda si samozřejmě všiml, že se mu před očima mění oškliví kachňátko v krásnou labuť. Náhle si uvědomil, že dívenka začíná mít krásné náznaky budoucích koziček a později si všiml i toho, jak se jí kundička začíná pokrývat jemnými chloupky. Tuto překrásnou broskvičku Jarda často líbal a jednou jej napadlo zajet mezi pysky jazykem.

Následoval něco jako malá smršť. Hanka se kroutila a svíjela, sténala a vzdychala. Pravděpodobně se u ní projevil první orgasmus. Zřejmě už také lecos věděla od holek ze školy. Jednou Jardu uzemnila, když si mu stěžovala, že některé holky mají mnohem větší prsy, než má ona a že už jsou taky některé na broskvičce dost zarostlé. Jarda ji tehdy rozpačitě ujistil, že to je jen otázka času a že bude mít krásná prsa a zarostlou buchtičku.

Po odeznění jejího vzrušení se snad chtěla zavděčit. „Tatí a kdybych ti líbala ptáčka, tak bys to cejtil stejně příjemně jako před chvílí já?“, zeptala se naivně.

Tady Jarda poprvé vstoupil na tenký led incestu. „A víš, že ani nevím? Nikdy jsem to nezažil, ale můžeš to zkusit“. Z koupelnových dětských hrátek se najednou staly hrátky sexuální, které vyvrcholily záhy Hančiným odpaněním. Dlužno podotknouti, že Jarda provedl odpanění něžně a ohleduplně. Po protržení blány se natolik ukáznil, že z ní ptáka okamžitě vyndal a ošetřil ji lehce krvácející kundičku jazykem a a potom hojivou mastičkou. Pak uložil jí i sobě 3 denní pauzu, aby se zahojila. Ujistil ji, že podruhé už jí to bolet nebude.

Cesta do pekel je dlážděná dobrými předsevzetími. Takže už druhý večer jej Hanka v koupelně při kouření přemluvila, aby to přece jenom zkusili, že se nemůže dočkat. Protože i on byl patřičně nažhavený, docela rád se nechal přesvědčit. Vyndal krabičku šprcek a chystal se k instruktáži. Tady ho dcera pořádně překvapila. „To znám, to jsou Primerosky. Klucí u nás ve škole nám to ukazovali a nafukovali to jako pouťové balónky. Říkali, že jsou to prcgumy.“ Takové výrazivo z úst svoji nezletilé dcery slyšel Jarda nerad. Nějak se ty chlapácké výrazy k ní nehodily.

Nicméně vzal v úvahu, že mu to vlastně usnadní cestu k jeho úmyslům. A protože byli doma sami, vzal svoji drobnou dceru do náruče a odnesl ji rovnou do ložnice. Pečlivě nasadil šprcku a pro příští hodiny se spolu ocitli v ráji. Od té doby spolu mrdali, kdykoliv to jen bylo možné. Nebylo to denně, ale alespoň 4x týdně. A vždycky se šprckou. Na tom Jarda nekompromisně trval, i když Hanka občas naléhala, že by to mohli zkusit bez ní. Prý holky říkaly, že šprcka protivně dře a bez ní je to mnohem lepší. Když ale jedna její spolužačka přišla v 16 letech do jináče, dala, ač nerada, Jardovi za pravdu.

Při krásném a častém mrdání jim zvolna ubíhala léta. Najednou byl z Hanky výstavní kus ženské. Vysoká tak akorát, štíhlá, bez gramu zbytečného tuku. Překrásně tvarovaná pevná prsa dvojky, s výraznými, ostrými bradavkami. Bříško krásně ploché, vosí pas a pevné, krásně formované nohy. Rozkošně kulatá, pevná prdelka. Prostě sousto pro labužníka.

Jardovi bylo 41 let a jí 17. Byli spolu dokonale sehraní a časté mrdání jim šlo oběma k duhu. Manželka Růžena neměla o ničem ani páru. Sestupná tendence manželských mrdaček ji nijak nevadila. Jedna soulož týdně ji docela stačila a považovala to za odpovídající vzhledem k jejich věku. Kdyby tušila, že zatím co ona jednou, tak její dcera 6x týdně, v podstatě kdykoliv ona vypadne z baráku, tak by se asi divila.

Idylka byla ale náhle přerušena zásahem zvenčí. Při jedné ze závažných mezinárodních krizí byla vyhlášena částečná mobilizace. Jaroslav, jako záložní důstojník byl povolán a zmizel beze stopy. Občas od něj přišla pohlednice s větou : Jsem zdráv a daří se mi dobře.

Když se po dvou měsících vrátil, nestačil se divit. Dcerušku natolik svrběla neobdělávaná kunda, že podržela jakémusi mladíkovi, který měl rok po vojně. Kluk byl natolik nezkušený, že ji naprcal hned napoprvé. Takže se musela vystrojit narychlo svatba. Jarda byl nejprve pořádně nasranej, ale pak to vzal pragmaticky. Občas si před tím lámal hlavu, jak se bude jejich incestní vztah vyvíjet dál. Teď se to vyřešilo samo.

Při svatební hostině se s Hankou domluvil a tak bez pomoci a s jejím přispěním provedl „únos“ nevěsty. Odjeli spolu do vypůjčené chaty a tam spolu parádně promrdali skoro půlku svatební noci.. Poprvé si spolu dopřáli šukání bez gumy, spojené s parádním výkropem kaple. A to si dopřávali po celou dobu jejího těhotenství. Pak se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Markéta. Ano, právě ta Markéta, která si teď dopřávala jízdu na dědečkově ptáku.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Generace

  6. 1. 2019Stalinka

Ta holka mu někoho připomínala. Někoho, koho potkal, viděl… „To je Eva, tati,” představil ji jeho syn a pak ukázal na její kamarádku, „a to je Jarka, támhle Tonda…,” ukazoval na další kamarády, které si přivedl na zahradu, aby mohli oslavit konec školního roku. Jeho spolužáky znal, sice jen od vidění, ale tu žábu z vedlejší třídy, viděl poprvé. Zaujala ho, a i když si předsevzal, že mladým nechá...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, První sex, Teen

Mučírna

  4. 4. 2010Pavel

Seděl jsem s Jirkou už nad pátým půllitrem piva, a přemýšleli jsme, čím letos Karla o jeho narozeninách dostaneme. Jsme už několik let nerozlučná trojka kamarádů, a zavedli jsme si takovou tradici kanadských žertíků, které jsme si nadělovali k narozeninám. Jirka byl svobodomyslný výtvarník, a já jsem byl kastelán na zdejším hradě. „Ty poslouchej, Pavle,“ naklonil se ke mně Jirka „dostal jsem bezva...  celá povídka...
Kategorie: mix, Extrémy, Trapasy, Mix, Fetish, Gay

Začátečníci

  16. 3. 2023Skálinka

Libor byl mladý sedmnáctiletý student střední školy, který dnes a denně řešil svoje životní problémy. Měl pořád nějaké a vesměs na ně byl sám. Máma se jednoho dne ztratila z domácnosti, když mu  bylo dvanáct a dlouho se ani nevědělo, kde by mohla být. Chtěl za ní na návštěvu, ale neuspěl. Její mladší přítel patřil k poněkud zvláštní komunitě, kde se nekouřil tabák a vždy se našel nějaký pytlíček s...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Trapasy, Petting

Na chatě

  30. 11. 2019Stalinka

Na tu zpropadenou chatu, jsem neměla jezdit! Co teď? Na koho ukázat, že právě on…? A jak to říct našim, že jejich hodná a vždy slušná dcerunka… Nevěřícně jsem hleděla na ty dva modré proužky a v hlavě mi jel příběh, který se udál před dvěma měsíci a který mne teď dostihl… „Nazdar Jarko, nechceš s náma na chatu?” přitočil se ke mně Milan o přestávce. „Pche!” trhla jsem odmítavě rameny, „a kam?” zeptala...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, První sex, Teen, Mix, Šukačky