Erotické povídky

Den kdy se bohové usmívali 2

Radka se probudila do krásného rána. V první chvíli nevěděla kde je. Rozhodně nebyla ve své posteli. Teprve po chvíli se ji myšlenky srovnaly. Vedle ni, na široké manželské dvojposteli ležel a dosud spal muž, kterému do včerejška říkala pane profesore. Nevěřícně na něj pohlédla a nemohla uvěřit tomu, co mezi nimi proběhlo v tak neuvěřitelně krátké době. Vždyť včera k němu přišla, po předchozí domluvě, aby ji doučil matematiku, ze které měla po prázdninách složit zkoušku. Nemohla si nějak srovnat v hlavě, že v krátké době několika hodin, ji dokázal nejen vysvětlit některá zákoutí v jejích matematických zmatcích, ale taky ji svést a důkladně ošukat. Nebyla žádná naivní sexuální začátečnice, měla dokonce vážnou známost a její Karel ji, ne sice pravidelně, ale zato velmi často projížděl kačenku. Naposledy to bylo minulý týden, když spolu sjížděli Lužnici. Pak ji zaskočily její dny v tu nejnepříhodnější dobu. Nemohla se koupat, ani šukat. A teď najednou, z ničeho nic, podlehne, jak nějaká husička chlapovi, který je dokonce starší, než její otec. Že by zapracovaly hormony a skoro týdenní sexuální abstinence? Na vině byl určitě i alkohol, který odboural její zábrany. Nakonec si ale přiznala, že jí to vlastně nevadí a vůbec toho nelituje.

Když si uvědomila, že do včerejška považovala muže jeho věku za odkecané starce, mimoděk se usmála. Vybavila si, s jakou samozřejmostí a jistotou si ji bral a s uspokojením si uvědomila, že ji to dělalo zatraceně dobře. Starý pán, kterému teď říkala Míšo, ji nečekaně skvěle uspokojil. Takže, když jí navrhl, aby u něho zůstala přes noc, zaváhala jen chvilku a vzápětí již volala mamince aby se vymluvila, že s kamarádkou Marcelou se trochu rozšouply a nechce riskovat řidičák.

Noc, kterou s Míšou prožila, se nedala srovnat s žádnou nocí, které zatím prožila s prvním a zatím jediným mužem svého života, údržbářem Karlem. Tento její potenciální nápadník se mohl ve svých 28 letech chlubit sice velkou potenční apetencí, ale to bylo asi tak všechno. S předehrou se nezdržoval a samotné šukání se odbývalo čistě podle jeho pocitů. Sotva se udělal, obvykle se odvalil a během pár minut spal. Choval se prostě úplně sobecky a na Radku moc velké ohledy nebral. Ta, ve své naivitě a nedostatečné zkušenosti, brala jeho chování jako normální a protože jiného muže zatím nepoznala, myslela, že to takhle má být.

A teď najednou měla nenadálou zkušenost se starším a sakra o hodně starším chlapem, který na ni nijak nespěchal, nenaléhal, kterému to trvalo o dost déle, než byl připravený, ale zato na ni dovedl zahrát jako virtuos na hudební nástroj. Největší dojem na ni udělal tím, že když dovedl oba k vyvrcholení, (a ji dokonce několikrát), neodvalil se a neztratil o ni zájem. Naopak, ještě dlouhé minuty po skončení báječné šukačky se s ní něžně domazloval a projevoval neobyčejnou vděčnost za slasti, kterou mu poskytla.

Vzpomněla si, jak ji na dece u bazénu naprosto suverénně vykropil kačenku a potom se bavil jejím zděšením. Když po něm chtěla slíbený Postinor, s pobaveným úsměvem řekl, že tato tableta se musí vzít do 72 hodin po nechráněném styku a protože mu přislíbila společnou noc, tak doufá, že za tu dobu stihnou těch nechráněných styků ještě několik.

A skutečně, ačkoliv se při svádění a přemlouvání vymlouval na nedostatečnou erekci, když došlo na věc, tak ji v noci vyklepal matraci 3x a vždy samozřejmě s lahůdkovým výkropem. Po posledním milování, na boku zezadu, jak on říkal „na lištičku“, v ní po vystříkání zůstal zapíchnutý a za chvíli, z pravidelného oddychování poznala, že usnul. Sama usnout nemohla, protože těch zážitků bylo za den skoro trochu moc. Tak ležela, koukala do šera, v kundičce cítila tvrdého vetřelce, který ji způsobil dnes tolik rozkoše a probírala si zpětně tu neskutečnou událost. Když změklý bojovník vyklouzl z mušličky, pocítila něco jako lítost. Najednou se ji zmocnila touha, zažít to znova. Protože ale Míša spal dost tvrdě, rozhodla se, že zítra je také den. Jenom tiše doufala, že se ji podaří jej ráno znova vyhecovat. S Karlem to fungovalo spolehlivě, ale u Míši si, vzhledem k jeho věku, nebyla jistá. S těmito myšlenkami se ji nakonec podařilo usnout.

Teď bylo ráno a ona si zvědavě prohlížela tvář muže, se kterým zažila zatím nejlepší noc svého života. Ležel na zádech, ústa trochu pootevřená a lehce pochrupoval. Vzpomněla si na Karla a jeho chrápání, které ji připomínalo cirkulárku. Míšův obličej byl zcela uvolněný a i s vráskami ji připadal docela přítažlivý. Vlasy měl hnědé, bez nejmenšího náznaku plešatosti, jen spánky byly lehce prokvetlé. Malý náznak zakulaceného břicha ji kupodivu nijak neodpuzoval. Naopak, připadalo ji to docela chlapské.

Během těchto úvah zjistila, že se Míša vedle ni budí. Legračně zamžoural a usmál se na ni.
„Tak se mi to nezdálo, skutečně jsi tady. Dobré ráno, miláčku,“ naklonil se přes ni a políbil ji. Radka mu při této příležitosti prsty průzkumníky zajela do rozkroku, jak byla zvyklá u Karla. Spokojeně zjistila, že předmět jejího zájmu sice křečovitě netrčí, jak by čekala, ale nachází se ve stavu jakési polotuhosti, přičemž velikost byla již teď víc, než slibná. Míša se mezitím natáhl k nočnímu stolku, vzal odtamtud krabičku s mentolovými pastilkami TIC – TAK. Do dlaně vyklepl dvě a jednu zasunul Radce mezi pootevřené rty. Sám začal cucat druhou a dál svoji mladou milenku dirigoval:

„Zubní kartáček tady nemáš, tak aspoň tohle na osvěžení. A teď se jdi vyčůrat, ať tě to netlačí.“

Když jej po čtyřech přelézala, aby s dostala do koupelny, neodolal a lehce ji majetnicky plesknul po nahé zadničce. Nervozně se zachichotala, protože na takové něžnosti nebyla zvyklá a zmizela v koupelně. Protože spala nahá, poskytla mu tak na pár vteřin možnost, aby si s potěšením prohlédl její rajcovní postavu. Když se po chvíli vrátila, rozpačitě a trochu stydlivě se snažila zakrýt si nahé prsy a broskvičku rukama. To jej rozesmálo:
„Děláš, jako bych nikdy neviděl nahou ženskou a při tom netušíš, že mě šidíš o moc hezký pohled. Navíc, velmi inspirativní.“
„Ty nepůjdeš?“ zeptala se. Zalhal, že se mu nechce. Samozřejmě se mu chtělo, ale věděl, že tlak na močový měchýř podporuje erekci a zrovna teď mu moc záleželo na tom, aby neselhal. S manželkou šukal nepravidelně, podle chutí a nálady obou a zásadně po ránu. A teď věděl, že tato, jen málo zajetá klisnička, očekává parádní mrdáníčko na dobré ráno. Vzpomněl si, jak spolu řádili v noci a měl oprávněné obavy. Radka jej zase přelezla, aby se dostala na svoji stranu dvojlůžka, s viditelným potěšením opět přijala lehké poplácnutí po zadničce a zaujala své místo. Ruka šátralka neopomenula zkontrolovat stav nabuzení jeho namlouváka a když zjistila uspokojivý stav, padla do ticha nesmělá, rozpačitá otázka: „Měl bys na mne ještě chuť?“
„Chutě by byly pořád, ale možností je čím dál míň,“ pomyslel si smutně, ale nahlas to samozřejmě nevyslovil. Místo toho ji začal jemně masírovat kozy, zatímco ona se věnovala stimulaci jeho neposluchy. Ten v její laskavé péči dělal viditelné, nebo spíš hmatatelné pokroky. Veškeré toto dění se totiž odehrávalo pod dekou, protože bylo zřejmé, že Radka se cítí nesvá, když má své tělo vystavovat lačným mužským pohledům. A to bylo přesně to, co Míša právě potřeboval. Proto energicky odhrnul deku a jemným tlakem na zátylku nasměroval její hlavu do středobodu jejich oboustranného zájmu.

Radka poněkud zaváhala. Ne, že by kouření neznala, nebo si jej nějak ošklivila. Párkrát to, čistě ze zvědavosti, již s Karlem vyzkoušela, ale vždycky to skončilo po krátké době výstřikem do úst, což zrovna nemilovala. Navíc Karel to nijak nepreferoval. K dosažení žulové tvrdosti namlouváka tenhle stimul nepotřeboval a navíc kouření považoval za druhořadý způsob uspokojování, dobrý tak akorát v případě nejvyšší nouze.
Teď tedy, poněkud váhavě, přiblížila tlamičku k předmětu svého zájmu a rozpačitě olízla špičku. Míšův pták byl pořád ve stavu určité polotuhosti ale přesto se ji zdál již teď mnohem větší, než Karlův. Však také musela dost ze široka otevřít ústa, aby mohla nasát žaluda. Začala snaživě kouřit a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Dosud líný utahovák ji doslova rostl před očima a za chvíli se již nestačila divit, že takového macka do sebe vůbec mohla pojmout.
Míša blaženě funěl a po chvíli zavelel:
„Pojď nahoru, miláčku!“
Celá natěšená se nad ním rozklekla, zavedla nedočkavce na okraj štěrbinky a začala pomalu dosedávat. S rozkoší vnímala, jak utěšitel pomalu, přesně podle jejího dosedání, vniká do tunýlku lásky a postupně ji celou příjemně vyplňuje. Dosedla na doraz a vychutnávala si si ten blažený pocit vyplnění. Míša zatím zespoda nabral do obou dlaní její, vlastní váhou prověšené prsy a labužnicky je potěžkal. Potom je lehce sevřel a začal je zkušeně prohmatávat. Tato masáž jen znásobila slastné vzrušení, které se ji rozlévalo z kundičky do celého těla. V mírném záklonu se začala se pomalu pohupovat. Její tempo se s rostoucí rozkoší stále zvyšovalo a přinášelo i Míšovi nemalé potěšení. Těsná kundička jej nezvykle pevně svírala a pocit nebeské slasti stále stoupal. Rozhoupané kozy rovněž působily velice stimulativně. Bylo mu jasné, že pokud nezasáhne, dospěje velmi brzy k vyvrcholení. Usoudil, že by to byla škoda a proto ji přitáhl na svoji hruď a rukama ji naznačil, aby zanechala kopulačních pohybů a zcela znehybněla.

Když po chvíli oboustranné vzrušení poněkud opadlo, změnili polohu. Míša přiměl Radku, aby zaujala polohu na pejsky a přiklekl za ni. S uspokojením vzal najevo, že si nedočkavě sama zavádí utěšitele do pizdičky a začal ji projíždět dlouhými tahy. Vyjížděl skoro až ven, aby vzápětí prudce zarazil až na doraz. Nesmírně jej při tom rajcovala její široká prdel s výraznými boky., za které se z počátku přidržoval. Potom se poněkud předklonil, lehce ji nalehl na záda a začal si pohrávat s visícími kozami, které se dosud v rytmu přírazů pohupovaly jako zvony. Blaženě při tom sténala a jemu to připadalo jako rajská hudba. Jednou rukou ji zajel na kundičku, začal jemně masírovat frajtra a zajížděl i mezi pysky, dolů až tam, kde mezi závojíčky kmital jeho pták. Bylo to božské. Protože si byl vědomý, že už má k dispozici jenom jeden výstřel, nijak nepospíchal a dirigoval si zásuny tak, aby neztratil kontrolu. Dlouhé minuty ji vyklepával matraci a citlivě si hlídal stav svého vzrušení. Pak ji přiměl k tomu, aby se pomalu sesunula do lehu na bříšku. Ohlídal si, aby bojovník nevyklouzl a pohodlně se rozložil na její široké prdeli. Tohle byla poloha, kterou měl nejraději. Na slabinách cítil příjemný tlak pružných polštářků jejich hýždí a pták vnikal neobyčejně hluboko. Ležela teď pod ním bezvládně, s obličejem stočeným k pravé straně a těžce dýchala. Přiměl ji, aby se lokty opřela o matraci a rukama si podepřela bradu. Teď, když se její přední číst trupu nadzdvihla, měl možnost podebrat zespoda její kozy a masírovat bradavky, které naběhly a ztvrdly. Navíc, Radka snaživě, svíráním půlek prdele ještě víc ždímala dobyvatele k zešílení. To už bylo za něho moc. Přehoupl se přes bod zlomu, takže mu nezbylo, než několika prudkými, dlouhými zásuny dokončil tuto radostnou mrdačku. S úlevným řevem ji několika prudkými šprycy vykropil kapli. Potom, stále hluboce zabořen, se na ni pohodlně rozvalil a funěl, jako by proběhl cílovou páskou maratonského běhu.
Setrvali několik minut v blažené euforii a vychutnávali si doznívání. Pak se z ní Míša svezl stranou a zaujali polohu na boku, v lehkém objetí. Pohladila jej po zpoceném čele a zašeptala:
„Cítím se jak v ráji. Co ty?“
„Já jsem úplně mrtvý. Ale krásně mrtvý,“ pronesl zasněně a přitiskl ji k sobě.
„Jó, Míšo, tohle asi byla tvoje poslední krásná mrdačka. Od dneška už budeš občas jenom souložit,“ pomyslel si. Proto jej taky dost překvapila otázka, kterou mu Radka po chvíli položila:
„Co s námi bude dál, Míšo?“
„Nic,“ odpověděl lakonicky. „Kdyby mi bylo 50, tak bych možná zblbnul, protože to je dnes moderní, v 50 si brát mladou holku. Ale mně je bohužel o hodně víc. Bylo to krásné a bylo toho dost. Jenom tě mohu ujistit, že na tebe budu vždy s hlubokou láskou a vděčností vzpomínat.“
„Ty mě nemáš rád?“ zeptala se jaksi vyčítavě.
„Ale mám, jistě že mám, jinak bych se s tebou nemiloval. Ale nemiluji tě. To mezi námi přece není láska. To jsou sympatie, přítažlivost a z tvé strany i trocha zvědavosti. Navíc, oba máme své závazky a ode mne by to byla nezodpovědnost, kdybych tě měl k sobě nějak vázat.
„Takže už nikdy...?“ zašeptala zklamaně.
„Nikdy neříkej nikdy, Radunko. Já to s tebou vyhledávat nebudu ani nebudu nějak naléhat. No a pokud budeš chtít ty, můžeš si být jistá, že tě nikdy neodeženu. Proti občasnému nezávaznému pomazlení s tebou vůbec nic nemám.“
„Asi jsem ji to neměl naservírovat tak natvrdo,“ pomyslel si Míša. „Ale jinak to nešlo.“ Euforie zmizela a dostavila se životní realita. Zvědavě čekal na její reakci. Radka ještě chvíli mlčela, ale pak řekla:
„Asi máš pravdu. Jeden z nás rozum mít musí. Ale jinak se mi to docela líbí, takže když bude čas a příležitost, tak se s tebou ráda sejdu.“
„Však se říká, že příležitost dělá zloděje, což je můj případ, včera a dneska. A pokud se zase někdy sejdeme a krásně se pomilujeme, jenom to potvrdí druhé rčení, že zloděj si příležitost vždycky najde. A to vůbec nemluvím o tom, že sem přijdeš ještě několikrát, na doučku, ale to už bude pod dohledem moji bdělé manželky.“

Oba se tomu zasmáli a protože byl pokročilý čas, vyštrachali se z postele. Míša sebou mrsknul, aby byl v koupelně první a s velkým požitkem se konečně vymočil. Když jej vystřídala Radka, pustil se do přípravy snídaně. V krátké době připravil bílou kávu s makovými buchtami a navíc ještě chleba s máslem a medem. V pohodě spolu posnídali a potom, po krátkém rozloučení, sedla Radka do Matyse a Míša otevřel vrata. Díval se za vzdalujícím autíčkem a nostalgicky se usmíval. Moc rád by věděl, zda se ještě někdy intimně setkají a sám ani nevěděl, zda by si to přál.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nedobrovolné zaučení

  28. 2. 2012arabelka90

Bylo mi tenkrát 14 let. A jelikož jsem akorát dostala menstruaci, šla jsem si dokoupit do obchodu menstruační tampony. Když jsem vyšla z obchodu ven, stálo tam velké auto vzadu se zatemněnými okny. U něho stáli 3 kluci, odhaduju, že jim mohlo být kolem třicítky. Všichni kouřili a zvědavě si mě prohlíželi. "Ahoj, jak se jmenuješ ?" oslovil mě jeden z nich. "Proč se ptáš ?" zeptala jsem se. "Jen by...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Grupáč, První sex, Teen

Jak jsem přišel o panictví 2

  11. 7. 2015Bobr

Věra a Eva už na mne čekaly. „Kde jsi?“ ptaly se dvojhlasně. Asi se nemohly dočkat. Nic jsem neříkal, abych náhodou neprozradil, že jsem také nadržený a nemohl jsem se dočkat. Holky vběhly dovnitř a Věra mě táhla dozadu, kde byl nenápadný vchod do jejího pokojíčku, jak tomu říkala. Byl tam starý stůl, dvě židle a provizorní postel. Pokojíček osvětlovalo jedno malé okýnko. „To mi udělal bratranec!“...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Párty, První sex, Šukačky

Dům taťky Li-Čanga

  17. 2. 2006Neznámý autor

 Haló, mister Li-čang, jeden cocktail a láhev whisky do čísla pět. Mám je volné, není-liž pravda? " Těmito slovy pozdravil mladý muž tlustého Číňana, který se mu hluboce ukláněl.
„Yes, yes, máster Smith. Číslo pět je ti kdykoliv k dispozici! "
„Dobrá tatíku, dobrá. A koho mi pošleš zapálit dýmku rozkoše? " Číňan pokrčil rameny a sklonil hlavu, jakoby byl přesvědčen o své nesmazatelné vině. ;;Květ Broskve...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Šukačky, Orál, Anál, Mix, Extrémy

Služba volá

  9. 1. 2019jentaknekdo

„Pane kapitáne,“ řekl tichý hlas, „dovolte mi promluvit.“ Položil jsem fix a pohlédl do tmavých očí rozkošné mladé podporučice s bombovým tělem. “Ovšem,“ řekl jsem a ucítil, jak mi péro povyskočilo. Zřejmě jsem pracoval moc tvrdě. Byla radost dívat se na ni, jak dýchá. „Kadlecová,“ řekla, „podporučík Gita Kadlecová.“ Ukázala na jmenovku na svém velkém levém prsu. Zatřásla se, její koza, ne ta jmenovka. „Gita?“...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky