Erotické povídky

Autor povídky:

Fred

Kategorie:

Další povídky od Fred:

Vloženo: 28. 5. 2008

Těhotná švagrová I.

Bez klepání jsem potichu otevřel dveře temné ložnice a nejistými kroky jsem došel k letišti. Okny přes záclony prosvítalo světlo z pouliční lampy a tak jsem se brzo rozkoukal. Vedle jsem rozeznal prádelní košík. V něm spal dvouměsíční chlapeček, můj synovec Vladimír. Tiše jsem doufal, že bude spát klidně dál a dostatečně dlouho. Nadzvihl jsem deku a přilehnul jsem k Ladě. S potěšením jsem vzal na vědomí, že spí nahá, jak bylo ostatně jejím zvykem. Přitiskl jsem se k ní a lehce ji položil ruku na břicho. Uvědomil jsem si, že je ploché a nostalgicky jsem vzpomněl na těch 6 měsíců, kdy jsem s ní denně spal a její těhotné bříško se čím dál víc kulatilo.
Můj nedostižný vzor, o 5 let starší brácha Vladimír, totiž tuto rozkošnou, nezletilou baculku naprcal měsíc před nástupem na vojnu. Svatbu si odbyl v uniformě a po 5 dnech mimořádné dovolené mazal zpět na Slovensko. Laduška u nás zůstala a z rozhodnutí mých rodičů okupovala pokoj, kde jsme dosud bydleli my s bráchou. Já byl potupně odstěhován do komory. Za 1. republiky to byl pokojík pro služku.
Asi 3 týdny po svatbě jsem zase šmíroval Ladušku v koupelně, když se koupala. Dělal jsem to často, i když jsem se bál, že by mě při tom mohl někdo přistihnout. Nikdy se nezamykala, protože prý jednou zůstala několik hodin uvězněná ve výtahu a od té doby se bojí uzavřených prostorů. Proto nerada jezdila výtahem a Metrem. Prý jakási klaustro.. cosi, už si to nepamatuji.
Když byl vzduch čistý, využil jsem hluku, který vydávala sprcha, opatrně jsem otevřel dveře a udělal malou škvíru . Tou jsem ji pak šmíroval a honil si při tom klacek. Strašně mi rajcovala její postava. Byla lehce zavalitá, ale kila byla rovnoměrně rozložená. Měla trojky kozy, bez podprsenky lehce prověšené, s velkými, tmavými bradavkami. Výrazný pas a klenuté boky. Silná, krásně tvarovaná, pevná stehna. Pěkně kulatá, festovní prdel. A třešinkou na dortu byla její kundička. Nádherně hustě zarostlá, tmavá pampeliška. Jednou jsem ji viděl, jak si nůžkami zastřihovala chloupky, které ji vylézaly z plavek a málem jsem z toho omdlel. Byl jsem 14 letý puberťák, honil jsem si ptáka několikrát denně a tahle občasná podívaná moji náruživost jen stupňovala.
Ten den byla neděle ráno a věděl jsem, že jsme doma sami. Táta šel hrát kulečník a máma chodila pravidelně navštěvovat jednu kamarádku. Věděl jsem, že přijdou až pozdě odpoledne. S pocitem bezpečí jsem nakukoval pootevřenými dveřmi na divadlo, pro jednoho herce a jednoho diváka. Samozřejmě, že jsem si při tom honil péro. Točila se pod sprchou a bylo zřejmé, že je jí to moc příjemné. Zaujatě si mydlila prsa a připadlo mi, jakoby se s nimi mazlila. Potom si nasměrovala proud vody na chlácholinku a rukou si projížděla husté ochlupení.
Celá se při tom napružila a zmítala se jakoby v křeči, se zakloněnou hlavou. Když vylézala z vany a sahala po osušce, všimla si škvíry ve dveřích. Bleskurychle dveře rozrazila, málem mi praštila do hlavy a chytla mi za ucho. Vtáhla mně dovnitř a začala křičet. „Tak ty mně chodíš očumovat, úchyle? Jak to děláš dlouho? Už jsem si několikrát všimla, že jsem dveře zavřela a pak byly pootevřené.“
Snažil jsem se nacpat do trenýrek křečovitě našponovaného macka, ale nějak se mi to nedařilo. Sledovala moje úsilí a nemohla si nevšimnout. A potom přišel zlom. Najednou se začala smát. Hmátla po mé chloubě a pevně ji uchopila. „To jsem tedy netušila, že máš tak pěknýho klacka“. Stále jej držela a začala jej zkušenou rukou zlehka honit.
Pak pustila osušku a klekla. Než jsem se nadál, začala mně kouřit. Věděl jsem, že něco takového existuje, ale ve své mladické naivitě jsem se domníval, že je to jen náhradní praktika pro staré páprdy, kterým se už nestaví péro. Pracovala velmi zkušeně a já nestačil valit oči. Náhle se dostavil známý pocit sladké křeče, která byla vždy zakončena mohutným výstřikem. Ve velmi krátké době jsem ji explodoval v pusince. Něco spolkla ale něco ji vyjelo z pusiny a zkropilo ji to prsa.
Spokojeně se postavila a otřela si obličej a prsy do osušky. „Tak tohle jsem už moc potřebovala. Ale to bereme s Vláďou jenom jako aperitiv před hlavním chodem. Pojď se mnou“. Navlékla si froté župan na holé tělo a ledabyle jej převázala páskem.
Z koupelny zamířila ke svému pokoji. Šel jsem za ní jako pejsek na vodítku. Malebně se rozvalila na letišti. Ledabyle převázaný župan poodhalil kozičku a valnou část stehna. Dokonce jsem zahlédl i kousek tmavé pampelišky. Srdce mi tlouklo, že mi málem vyskočilo z hrudi. „Nestůj tam jak svatý na mostě a pojď ke mně.“ Rozpačitě jsem usedl na kraj letiště.
„Poslouchej Jardo, že tys to ještě nikdy nedělal?“ Zahanbeně a rozpačitě jsem jenom mlčky přikývl. „Z toho si nic nedělej, já tě to naučím“. S těmito slovy mi zlehka chytla za vlasy a zabořila mi obličej na svoje, náhle zcela odhalené kozy.
Vnímal jsem pružnost a hebkost těch nádherných božských polštářků a snaživě jsem se přissál k jedné bradavce. Lehce jsem ji žužlal a šimral jazykem. Druhou kozu jsem nejdřív zlehka pohladil a pak labužnicky stisknul. Radostně jsem vnímal tu příjemnou pružnost a hebkost. Prsty jsem lehce mnul bradavku a vnímal jsem její jemné skučení a zrychlené dýchání. Její ruka mi vjela do trenýrek a uchopila křečovitě napruženého namlouváka. Volnou rukou mi přesunula moji ruku z kozy na kundu a lehce ji tam přitiskla. S požitkem jsem pohladil to husté křoví. Snažil jsem se prstem vniknout do jeskyňky, ale zavedla mi ruku trochu výš a zašeptala: „Hraj si chvilku tady nahoře“. Nahmatal jsem jakýsi výčnělek a brzy jsem zjistil, že jak po něm jezdím, tak ji to pěkně vytáčí.
Znásobila úsilí a honila mi ptáka jako o život. Zřejmě poznala, že bych za chvíli stříkal. Roztáhla široce stehna a překulila mě na sebe. Opřel jsem se o ruce a lačně pozoroval její krásně formované kozy. Sice se lehce roztekly a zdály se být trochu menší, ale trčely pěkně vzhůru. Byl to nezapomenutelný a náramně rajcovní pohled.
Její ruce mi mezitím stáhly trenky na půl žerdi a pak zkušeně zavedla pyonýra na okraj štěrbinky. Stačilo lehce přitlačit a a cítil jsem, jak pomalu vnikám do nádherně teplé, vlahé a příjemně těsné kundy. Cítil jsem se jako králevic při korunovaci. „Konečně“, pomyslel jsem si. „Konečně jsem se dočkal. Páni já mrdám! Já doopravdy mrdám!“
Laduška nejprve lehce sevřela poševní svaly a pak v pomalém rytmu zvedala pánev. Začal jsem zvolna pumpovat a každým šťouchem jsem se zanořoval stále hlouběji, až jsem byl v té zahrádce rozkoší až na doraz.
Prakticky hned se dostavil ten krásný pocit, který jsem tak důvěrně znal z honění. Věděl jsem, že pokud nezvolním rychlost, bude se ten pocit stupňovat a skončí prudkým výstřikem. Z častých honiteb jsem měl vyzkoušeno, že se to dá regulovat, zadržovat a prodlužovat. Tedy pokud se nepřekročí ten stupeň ze kterého už není návratu.
Zvolnil jsem tempo, abych nechal vzrušení trochu opadnout. Chvílemi jsem se hluboce zapíchnul a znehybněl. Při tom jsem vnímal ten božský rajc, jak se nám břicha tiskla na sebe. Opřel jsem se o loket, abych dosáhl pusou na prsa a začal jsem opět na střídačku žužlat bradavky.
Ale byl jsem hoch nezkušený a brzy jsem překročil kritický bod. Několika dlouhými tahy, při kterých jsem vyjížděl až ven a zajížděl až na doraz, jsem se došel až k vrcholu. S pocitem neskonalého blaha jsem se do ní křečovitě vystříkal. Zůstal jsem v ní zapíchnutý a znehybněl jsem. Pak jsem se trochu nadlehčil, abych ji moc neválcoval a dlouze jsme se políbili. Překulili jsme se na bok a zůstali v objetí. Vnímal jsem, že jsem stále v ní a chtěl bych, aby to tak zůstalo navěky. Bohužel, můj namlouvák měl jiný názor. Zcela prozaicky změkl a zbaběle vyklouznul z pohostinné dírky.
Ocitl jsem se v takovém podivném stavu bez tíže. Hlavu jsem měl dokonale vymetenou a nevnímal jsem nic, jen příjemně teplé tělo švagrové.
Pomalu jsem se propadal do příjemného spánku. Nevím, jak dlouho jsem spal. Možná pár minut, možná hodinu. Ale když jsem se vzbudil, ležel jsem na boku a v klíně jsem měl její rozkošnou prdelku. Uvědomil jsem si, že mi zase křečovitě stojí utěšitel. Je jasné, že jsem v tu chvíli měl jen jedinou myšlenku: Dát ho znovu tam, kam patří.
Uchopil jsem ho a pokusil se najet mezi její půlky. Ale nebyl jsem dost zkušený. Jediné, čeho jsem docílil bylo, že jsem ji trochu probral ze spánku. Lehce zvedla horní nohu a a zkušeně mi zavedla. Po několika přírazech jsem již byl zase bezpečně v její těsné kundičce. Tentokrát jsem si to chtěl patřičně vychutnat. Protahoval jsem ji pomalými dlouhými tahy a radostně jsem vnímal jak mě její studánka rozkoše těsně svírá. Tentokrát jsem si užíval o hodně déle, než před tím. Nakonec jsem se do ni bez ostychu zase vystříkal a s ocasem v kundě, t. zv. „na lištičku“, jsem znovu usnul. (pro ty, kdo to neznají: na lištičku proto, že spala jako liška, s ocáskem mezi nohama).
Když jsem se znovu probudil, měl jsem pocit velikého hladu. Muselo být jistě dávno po poledni. Probudil jsem Ladu polibkem a poprosil jsem ji, aby udělala něco k jídlu. Oblékli jsme se a přesunuli se do kuchyně. Využili jsme času, který jsme ještě měli, než se někdo z rodičů vrátí. Museli jsme si domluvit pravidla naší „Velké hry“, kterou jsme dnes rozehráli. Musí to zůstat jen mezi námi a nesmíme se prozradit. Lada mi na rovinu řekla, že by musela být na hlavu, kdyby po celou dobu svého těhotenství měla držet celibát.“ Ani mi nenapadlo, že bych si sháněla něco bokem. Navíc vaši rodiče mi sem vzali také proto, aby mě měli patřičně pod kontrolou. Že bychom si spolu mohli užívat my dva, to mi zprvu ani nenapadlo a je to jistě také nenapadne.“ Lehce se usmála.“Ale pod svícnem bývá tma. A když jsem si všimla, jak po mně mlsně koukáš, bylo mi jasné, že je to jen otázka času. Že to však vezme takový rychlý spád, to jsem nečekala.“
Nábožně jsem ji poslouchal a mlčky jsem souhlasil. Byla o 3 roky starší, právě ze mě udělala muže a já bych za ni dal duši. Navíc, představa častých mrdaček s výkropem, mě přiváděla k nadšení. Ostatně, ukažte mi puberťáka, který by v nastalé situaci nebyl na vrcholu blaha.
Od toho dne se můj život radikálně změnil. Navenek jsme žili, jako před tím. Vzájemně jsme se špičkovali, naváželi se do sebe a občas se i hádali. Spát se u nás chodilo ve 22 hod a vstávalo se v půl šesté, protože oba rodiče pracovali od 7. My s Ladou jsme odcházeli později, na 8. do školy.
Takže každý večer, kolem 23.hod., jsem se vykradl z kumbálu a přeplížil se do pokojíčku k Ladušce. Už mě netrpělivě čekala a samozřejmě jsme na to hned vlítli. Po úvodní rychlovce jsme si obvykle trochu pospali v objetí a další číslo jsme si stříhli uprostřed noci. V 5 hod. mi probudilo decentní pípání budíčku a já se potichu vytratil zpět do kumbálu. Sotva rodiče vypadli na šichtu, vrátil jsem se k Ladušce a dali jsme si pokračování. Tyto ranní mrdačky byly krásným vykročením do nového dne. Navíc s jistotou, že nás zaručeně nikdo nevyruší. Mělo to jedinou vadu, že jsme museli vstát a jít do školy.
Každý chlap, který mrdal těhuli, mi jistě potvrdí, že jsou to nezapomenutelné šukačky. Nejde jen o to vykropení kaple, ale o ten pocit, že při každém výstřiku se vlastně podílí na tvorbě nového života, jakoby to bylo poprvé. Těch 6 měsíců, kdy jsem měl k volnému použití těhotnou švagrovou, patřilo k nejlepšímu období mého krátkého života. Mrdali jsme každou noc nejméně 3x a někdy se nám podařilo urvat něco navíc i přes den.
Třeba, když šla na půdu věšet prádlo a já ji nesl koš, aby se zbytečně nenamáhala. Půdu jsme zamkli a měli jsme pro sebe aspoň půlhodinku. Opřela se o žebřík pro komeníka a našpulila na mě svoji rozkošnou prdelku. Nadzvihla sukni a já radostně vzal na vědomí, že je naostro. Ptáka jsem měl venku v okamžiku a v příštím momentě si jej už naváděla do horké štěrbinky. Potěšeně jsem vnímal pružný tlak jejích polokoulí na slabinách a břichu. Pod volným tričkem neměla podprsenku a tak jsem si dopřál masáž vemínek. Také jsem se potěšil pohlazením jejího klenutého bříška, které se týden po týdnu stále víc kulatilo. Protahoval jsem ji dlouhými šťouchy, kdy jsem vyjížděl až na krajíček, abych se vzápětí zajížděl až na doraz. Vnímal jsem, jak mi její kudnička sladce zdímá. Slyšel jsem její tiché sténání a pleskání koulí o její zadek. Dalším zvukovým efektem, který mi strašně rajcoval, bylo mlaskání a čvachtání, protože její kudička mazala jako zjednaná. To vše dohromady mi nakonec dovedlo k vrcholu. S pocitem krásného uvolnění jsem se do ní vystříkal a zůstal jsem v ní zapíchutý. Tohle doznívání jsem si vždy rád vychutnal. Dokázala i v této poloze se zaklonit a otočit hlavu tak, že jsme se mohli vášnivě líbat. Bylo to prostě božské.
Ke konci jejího těhotenství se naše mrdačky poněkud změnily. Frekvence zůstávala stejná, nejmíň 3x denně, vlastně nočně. Ale mrdání se proměnilo v opatrné souložení. Obvykle zezadu, nebo na boku, na lištičku. Usínal jsem a v ruce jsem držel buď kozu, nebo jsem ji měl lehce přiloženou na jejím krásně klenutém bříšku. Často jsem vnímal i zřetelné kopání malého človíčka.
Idylka skončila porodem. Lada i chlapeček byly v naprostém v pořádku, ale pro mě nastal čas odstavení. V šestinedělí jsem byl občas v chvatu vykouřen a jinak veškerá pozornost se vázala k malému Vladimírovi. Skončilo šestinedělí a přijel brácha na dovolenou. Zařídil si to na ten správný čas. Takže dalších 10 dní jsem byl bez kundy. Vztekle jsem si leštil šavli s představami, jak ti dva do toho buší. Sotva brácha vypadnul a odjel zpět, sloužit vlasti, tak jsem se vplížil, jako obvykle, v noci k Ladě, jak jsem napsal na začátku.
Spala jako zabitá a ani jsem se nedivil. Celý den byla v jednom kole a i v noci kojila. Když jsem ji položil ruku na břicho, náhle nezvykle ploché, tak se trochu probrala a řekla: „Teď né, Vláďo, jsem strašně ospalá“. Oslovila mě bratrovým jménem a já se nedivil. Posledních 10 dní spala s ním. Pak se probrala a rázem ji bylo jasné, proč jsem přišel. Následně mně uzemnila: „Máš šprcky?“ Je fakt, že mi už před porodem upozorňovala, že až bude zase k použití, tak si musím brát prcgumy. Úplně jsem na to zapomněl a navíc, nikdy jsem je nekupoval. Ani jsem si neuměl představit, že bych je ve svém věku mohl koupit a že by mi je prodali.
„Tak máš?“ zeptala se znova. Musel jsem s pravdou ven: „Nemám, zapomněl jsem na to. Ale to nevadí, budu dávat pozor“. Tvrdě nesouhlasila: „To určitě, na tohle spoléhat nehodlám. Vždyť tys vlastně ptáka z buchty nikdy nevyndal a já nehodlám riskovat, že mě znova zbouchneš.“
Vypadalo to, že si říci nedá. Napadlo mě ještě jedno řešení. „Tak třeba tady něco zůstalo po Vláďovi, určitě nějaké budou v zásuvce“. Ale bohužel. Místo toho jsem se dověděl, že ji Vláďa prcal bez gumy a že si „dával pozor“. „Na rozdíl od tebe se dokáže ovládat, víš“ dodala s přehledem. „Je zkušenější a není takový nadrženec, jako ty.“
Myslel jsem si své. Kdyby byl zkušenější, tak by ji před rokem nenaprcal. A co se týká počtu šťouchů, tak jsem jasně vedl. Za těch 6 měsíců jsem toho s ní namrdal mnohokrát víc, než bráška za celý svůj život. Zhruba počítano to bylo okolo 500 mrdů s výkropem. Pravdu měla v tom, že jsem to ani jednou nevyndal. Proč taky? Takže, ač nerad jsem se smířil s tím, že dokud nepřijdu se šprckami, tak mohu na šoustání zapomenout. Aby mi trochu odškodnila, tak mi perfektně přeblafla na mrdání natěšeného namlouváka. Pak jsem raději odešel do svého kumbálu. Vymluvil jsem se na to, že by mě její přítomnost jenom zbytečně rajcovala. Pravdou však bylo, že jsem nehodlal být 2x za noc rušen jejím vstáváním k nočnímu kojení.
Koho zajímá, jak jsem kupoval šprcky a jak se mi líbilo šukání s gumou, ten se to může dočíst v druhé části.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Story III

  13. 12. 2011laura

Když se Kamila vrátila, jen se vysprchovala a už začala o tom bazénu. Vzali jsme si plavky a vyrazili k trolejbusu. Na bazénu nebylo moc lidí, nikdo známý tam nebyl a tak jsme si museli vystačit sami se sebou. První hodinu jsme plavali a můj penis se trochu zklidnil. Ale potom jsme začali s Kamilou blbnout. Ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se o mě otírala, tak se moje situace začala zhoršovat....  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Orál

Soukromá rozlučka

  15. 9. 2013Neznámý autor

Končila nám střední škola, a tak spolužáci začali s takovou tou pitomou nostalgií. Sám ji nesnáším, docela jsem se těšil na vysokou, a nějaké plakání a vzpomínání mě akorát otravovalo. Probíhaly různé večírky a rozlučky, na které jsem většinou nechodil. Pak za mnou ale přišla jedna spolužačka, se kterou jsem se nebavil snad ani jednou za celou střední, že by se hrozně ráda se mnou rozloučila soukromě,...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Orál, Mix, Petting

Zlaté prázdniny 2 – změna je život

  7. 11. 2016Lankre

Nevím, jak dlouho to trvalo. Sedím skoro potmě. Ruce připoutané k obojku krátkými řetízky. Pod holým zadkem cítím slámu. Mám žízeň. Vzpomenu si na úkol a opatrně hledám mísu s vodou. Napiju se. Ale mísa je dost velká, a tak musím pít dál. Konečně je obsah mísy ve mně. Po předchozích zážitcích jsem dost nadržený. Chtěl bych si to udělat aspoň rukou, ale nedosáhnu si na ocas. Je to k zbláznění. Naštěstí...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Piss

Matinka - Začátek

  13. 8. 2011Tom Hejduk

Netušil jsem, že hned první moje milování se Simonou se stane zárodkem dalšího erotického zážitku, ovšem ještě daleko více vzrušujícího, než byl se Simonou, a že k němu dojde ještě tentýž den. Simona zmizela opravdu na poslední chvíli, matka totiž dorazila nečekaně domů snad deset minut po jejím odchodu – prý jim pro vysokou nemocnost odpadla jedna odpolední hodina a já už jsem nestačil zkontrolovat,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Incest, Petting