Erotické povídky

Po prvním sexu mě nechala

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak nerozhází, že hlavně nesmějí na nic spěchat, aby se jejich hezký vztah nepokazil.

A tak veškerá jejich poprvé probíhala až po hodně dlouhé době, k pohlavnímu styku mezi nimi zatím vůbec nedošlo. Žaneta tvrdila, že si nepřipadá připravená, že se pořád trochu bojí a hlavně že si to neumí vůbec představit. A Vojta, jako správný přítel, ji samozřejmě do ničeho netlačil, trpělivě čekal, až jeho milá změní názor. Sám už by rád souložil – trávil dlouhé hodiny honěním a sledováním porna, dělal si proto o svém poprvé různé představy. Vyfantazíroval si, že to bude dokonalé.

Chtěl romantiku, protože si myslel, že to tak všechny holky poprvé chtějí. Nechal se inspirovat ženskými časopisy a radami: nakoupil do zásoby svíčky, nasušil si růže, aby potom jejich plátky mohl posypat postel, dlouze vybíral tu správnou hudbu. A začal taky podle rad s Žanetou hodně mluvit, plánovat, postupně objevovali svá nahá těla a zkoušeli třeba i orální sex. Žaneta vypadala přístupně. Koneckonců si řekla, že víc připravená už být nemůže, takže aspoň to bude mít za sebou. Jenže to slavné poprvé nakonec neproběhlo úplně tak, jak si Vojta představoval. Vypravoval mi o tom takhle:

Vypadalo to fakt dobře. Pozval jsem Žanet k nám, když moji rodiče někam odjeli. Koupil jsem dobré víno a trochu jí nalil. Vypadalo to, že se hezky uvolnila. Pak jsem ji odvedl k sobě do pokoje, kde jsem už zapálil všechny ty svíčky a poházel růže a stačilo zmáčknout jeden čudlík a už se ozývala krásná hudba. Líbal jsem Žanetu a pomalu ji svlékal. Trochu se chvěla, takže jsme měli dlouhou předehru. Opatrně jsem ji ještě prstil, aby si zvykla.

Pak jsem si navlíknul kondom, aby to bylo poprvé bezpečný. Ležela na zádech a skoro se nehýbala. Čekala, co udělám. Nalehnul jsem na ni a začal jí směřovat péro mezi nohy. Když jsem ho strčil na začátek její pičky, tak to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Byla úplně stažená. A to vím jistě, že to nebyla panenskou blánou, té jsem jí jednou slavnostně zbavil, když jsem jí to dělal rukou. Měla prostě tak staženou mušličku, že jsem nejdřív vůbec nemohl dovnitř. Pořád opakovala, že ji to strašně bolí. Naštěstí jsem byl hodně vzrušenej, takže mi čurák pořád stál, jinak by už chudák uvadnul. Nevzdával jsem se a nakonec se mi podařilo zajet dovnitř. Mně se to děsně líbilo, i když atmosféra byla v tahu. Žanet se tvářila, jako bych jí ubližoval, byla jako prkno a jen si to nechávala dělat.

Ale co, pořád jsem si říkal, že to poprvé může být i horší. Přece jsme se na to perfektně připravili, ne? No já jsem přirážel a i s tím kondomem mě to hodně dráždilo, takže jsem za chvilku byl. Žaneta si slyšitelně oddechla, když bylo po všem. Pak jsme vedle sebe usínali. A já se ráno probudil po příjemném snu, s ranní erekcí, a Žaneta nikde. Hledal jsem ji a místo toho jsem našel dopis, kde mi obšírně vysvětlovala, že mě vlastně musí nechat. Ty vole, po prvním sexu mě nechala! Jako důvod řekla, že si myslela, že mě má ráda, ale po včerejšku se zjistilo, že ji vlastně vůbec nevzrušuju, a proto to poprvé dopadlo tak špatně.

Byl jsem z toho dost zdrcený a hlavně naštvaný, protože to vlastně dávala za vinu mně. Kráva… Celé prázdniny se nechtěla vidět ani nic řešit a v dalším ročníku dělala, jako bych byl nějaký kus hovna na její botě. Postupně jsem se z toho oklepal a začal jsem ji považovat za děsnou pipinu. V každém případě je ve mně furt kus uražené ješitnosti a svůj první sex považuju za jeden velký trapas.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jumi

  30. 3. 2021jentaknekdo

Zápisky se sedadla 26 D, Oldřich Vávra Jumi byla manželkou mého kamaráda. Mluvili jsme spolu anglicky a jednou jsem si zažertoval, že zvuk jejího jména ztělesňuje nás oba, – chápete, you-me – ale ona se na mě podívala, jako by tomu nerozuměla. Samozřejmě, muselo jí to připadat jako hloupé vtipkování, nemohla vědět, že to říkám, protože jsem se do ní hluboce a tajně zamiloval. Ty věci, které nakonec...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Orál, Trapasy

Perverzní dědoušek

  20. 3. 2014Lucca

Bylo léto a v dětském domově nás zůstala asi polovina, takže i dozor byl uvolněnější, protože nejdrsnější vychouška Míla měla taky dovolenou. Takže jsme chodili s partičkou do "hájíčku", kde jsme při kouření prvních cigaret občas prouzkoumávali "rozkroky" našich spolubydlících a věděli jsme, že nás nikdo nebude shánět. Byla jsem tehdy z party nejstarší, bylo mi něco málo přes 15 a orální sex jsem už...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Mix, Teen, Šukačky

Modelkou za každou cenu

  25. 9. 2013Neznámý autor

Jitka si ze zvědavosti založila účet na Lidé.cz, aby zjistila, „jak na tom je“. Docela ji překvapilo, že většinou zaznamenávala kladné reakce od mužů, líbila se jim. Užívala si lichotky a zvyšovala si tak své sebevědomí. Pár chlápků ji i zvalo na rande, ale do takových schůzek se prozatím nehrnula. Hojně komentovala fotky ostatních uživatelů, a když okoukla, že nejvíc letí celkem vyzývavé fotky, taky...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Trapasy, Erotické pomůcky

Bratrova nevěsta

  28. 9. 2020Stalinka

Potkal jsem ji na bratrově svatbě, se kterým jsem se několik let neviděl, protože jsem odjel… neodjel, co bych to teď nepřiznal. Zašili mně a já prošvihl tři roky života. Nebyla to moje vina…, ten podvod…! Jako dobře, tak trochu jsem si pomohl, ale já chtěl všechno vrátit! Fakt! Vážně! Známí a kamarádi mne zavrhli a zůstala mi jen rodina. Máma i brácha, byli skvělí, když mne v krymu navštěvovali a...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Mix, Šukačky, Lesbičky