Erotické povídky

Po prvním sexu mě nechala

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak nerozhází, že hlavně nesmějí na nic spěchat, aby se jejich hezký vztah nepokazil.

A tak veškerá jejich poprvé probíhala až po hodně dlouhé době, k pohlavnímu styku mezi nimi zatím vůbec nedošlo. Žaneta tvrdila, že si nepřipadá připravená, že se pořád trochu bojí a hlavně že si to neumí vůbec představit. A Vojta, jako správný přítel, ji samozřejmě do ničeho netlačil, trpělivě čekal, až jeho milá změní názor. Sám už by rád souložil – trávil dlouhé hodiny honěním a sledováním porna, dělal si proto o svém poprvé různé představy. Vyfantazíroval si, že to bude dokonalé.

Chtěl romantiku, protože si myslel, že to tak všechny holky poprvé chtějí. Nechal se inspirovat ženskými časopisy a radami: nakoupil do zásoby svíčky, nasušil si růže, aby potom jejich plátky mohl posypat postel, dlouze vybíral tu správnou hudbu. A začal taky podle rad s Žanetou hodně mluvit, plánovat, postupně objevovali svá nahá těla a zkoušeli třeba i orální sex. Žaneta vypadala přístupně. Koneckonců si řekla, že víc připravená už být nemůže, takže aspoň to bude mít za sebou. Jenže to slavné poprvé nakonec neproběhlo úplně tak, jak si Vojta představoval. Vypravoval mi o tom takhle:

Vypadalo to fakt dobře. Pozval jsem Žanet k nám, když moji rodiče někam odjeli. Koupil jsem dobré víno a trochu jí nalil. Vypadalo to, že se hezky uvolnila. Pak jsem ji odvedl k sobě do pokoje, kde jsem už zapálil všechny ty svíčky a poházel růže a stačilo zmáčknout jeden čudlík a už se ozývala krásná hudba. Líbal jsem Žanetu a pomalu ji svlékal. Trochu se chvěla, takže jsme měli dlouhou předehru. Opatrně jsem ji ještě prstil, aby si zvykla.

Pak jsem si navlíknul kondom, aby to bylo poprvé bezpečný. Ležela na zádech a skoro se nehýbala. Čekala, co udělám. Nalehnul jsem na ni a začal jí směřovat péro mezi nohy. Když jsem ho strčil na začátek její pičky, tak to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Byla úplně stažená. A to vím jistě, že to nebyla panenskou blánou, té jsem jí jednou slavnostně zbavil, když jsem jí to dělal rukou. Měla prostě tak staženou mušličku, že jsem nejdřív vůbec nemohl dovnitř. Pořád opakovala, že ji to strašně bolí. Naštěstí jsem byl hodně vzrušenej, takže mi čurák pořád stál, jinak by už chudák uvadnul. Nevzdával jsem se a nakonec se mi podařilo zajet dovnitř. Mně se to děsně líbilo, i když atmosféra byla v tahu. Žanet se tvářila, jako bych jí ubližoval, byla jako prkno a jen si to nechávala dělat.

Ale co, pořád jsem si říkal, že to poprvé může být i horší. Přece jsme se na to perfektně připravili, ne? No já jsem přirážel a i s tím kondomem mě to hodně dráždilo, takže jsem za chvilku byl. Žaneta si slyšitelně oddechla, když bylo po všem. Pak jsme vedle sebe usínali. A já se ráno probudil po příjemném snu, s ranní erekcí, a Žaneta nikde. Hledal jsem ji a místo toho jsem našel dopis, kde mi obšírně vysvětlovala, že mě vlastně musí nechat. Ty vole, po prvním sexu mě nechala! Jako důvod řekla, že si myslela, že mě má ráda, ale po včerejšku se zjistilo, že ji vlastně vůbec nevzrušuju, a proto to poprvé dopadlo tak špatně.

Byl jsem z toho dost zdrcený a hlavně naštvaný, protože to vlastně dávala za vinu mně. Kráva… Celé prázdniny se nechtěla vidět ani nic řešit a v dalším ročníku dělala, jako bych byl nějaký kus hovna na její botě. Postupně jsem se z toho oklepal a začal jsem ji považovat za děsnou pipinu. V každém případě je ve mně furt kus uražené ješitnosti a svůj první sex považuju za jeden velký trapas.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Praxe

  29. 3. 2016Radekk3

V třeťáku na střední jsme měli v rámci odborné praxe strávit 14dní v nějaké firmě. Samozřejmě to byla z velké části flákárna. A celý první týden to tak bylo, až do osudného pátečního odpoledne. Asi v 14:00, když už jsem byl myšlenkami doma, si mě zavolala šéfová. Byla to tak 40ti až 45ti letá plnoštíhlá žena. Tvářila se velice přísně a podala mi stoh papíru. „Co mi k tomu řekneš?“ Byl to seznam činností...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Orál, Fisting

Synkova mladá

  19. 8. 2012Neznámý autor

Synátor si jednou odpoledne domů přivedl novou slečnu. Tak spolu proběhli barákem a šli po schodech nahoru, kde se zašili na dlouhou dobu, a pak ji zase jenom vyprovodil ven. Už tenkrát jsem si říkal, že po mně ten holomek zdědil výbornej vkus na baby, protože ta jeho byla fakt kráska. Škoda, že jsem si ji nestačil prohlídnout líp. Ale když jsem Matějovi řekl, že mi ji může klidně oficiálně představit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Submisivní, Prstění, Mix

První vyšukané peníze

  21. 6. 2018Neznámý autor

Stála na rohu ulice a kouřila, když na ní promluvil ten muž. "Promiňte", na celkem tuctové tváři mu seděl zvláštní výraz opatrné dychtivosti a zvědavosti. Jen po něm jednou sešla pohledem, ale když nenašla nic, co by ji na něm extra zaujalo, znovu si nevzrušeně potáhla a vyfoukla kouř. Možná si od ní řekne o oheň nebo cigaretu. I když nevypadal na jednoho z těch. Na sobě měl slušivý oblek, možná nějaký...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Pravidlo třetího rande

  3. 8. 2015Neznámý autor

Ivoš se s Denisou seznámil přes internetovou seznamku. Připadalo mu, že má neuvěřitelné štěstí, protože Denisa byla vtipná, zdála se být i docela inteligentní a hlavně podle všeho zbožňovala zimní sporty stejně jako on. To bylo skoro neuvěřitelné, protože většina dosavadních Ivošových přítelkyň se tvářila dost nešťastně, když je chtěl vytáhnout na běžky, na snowboard nebo alespoň na obyčejnou zimní...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix