Erotické povídky

Po prvním sexu mě nechala

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak nerozhází, že hlavně nesmějí na nic spěchat, aby se jejich hezký vztah nepokazil.

A tak veškerá jejich poprvé probíhala až po hodně dlouhé době, k pohlavnímu styku mezi nimi zatím vůbec nedošlo. Žaneta tvrdila, že si nepřipadá připravená, že se pořád trochu bojí a hlavně že si to neumí vůbec představit. A Vojta, jako správný přítel, ji samozřejmě do ničeho netlačil, trpělivě čekal, až jeho milá změní názor. Sám už by rád souložil – trávil dlouhé hodiny honěním a sledováním porna, dělal si proto o svém poprvé různé představy. Vyfantazíroval si, že to bude dokonalé.

Chtěl romantiku, protože si myslel, že to tak všechny holky poprvé chtějí. Nechal se inspirovat ženskými časopisy a radami: nakoupil do zásoby svíčky, nasušil si růže, aby potom jejich plátky mohl posypat postel, dlouze vybíral tu správnou hudbu. A začal taky podle rad s Žanetou hodně mluvit, plánovat, postupně objevovali svá nahá těla a zkoušeli třeba i orální sex. Žaneta vypadala přístupně. Koneckonců si řekla, že víc připravená už být nemůže, takže aspoň to bude mít za sebou. Jenže to slavné poprvé nakonec neproběhlo úplně tak, jak si Vojta představoval. Vypravoval mi o tom takhle:

Vypadalo to fakt dobře. Pozval jsem Žanet k nám, když moji rodiče někam odjeli. Koupil jsem dobré víno a trochu jí nalil. Vypadalo to, že se hezky uvolnila. Pak jsem ji odvedl k sobě do pokoje, kde jsem už zapálil všechny ty svíčky a poházel růže a stačilo zmáčknout jeden čudlík a už se ozývala krásná hudba. Líbal jsem Žanetu a pomalu ji svlékal. Trochu se chvěla, takže jsme měli dlouhou předehru. Opatrně jsem ji ještě prstil, aby si zvykla.

Pak jsem si navlíknul kondom, aby to bylo poprvé bezpečný. Ležela na zádech a skoro se nehýbala. Čekala, co udělám. Nalehnul jsem na ni a začal jí směřovat péro mezi nohy. Když jsem ho strčil na začátek její pičky, tak to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Byla úplně stažená. A to vím jistě, že to nebyla panenskou blánou, té jsem jí jednou slavnostně zbavil, když jsem jí to dělal rukou. Měla prostě tak staženou mušličku, že jsem nejdřív vůbec nemohl dovnitř. Pořád opakovala, že ji to strašně bolí. Naštěstí jsem byl hodně vzrušenej, takže mi čurák pořád stál, jinak by už chudák uvadnul. Nevzdával jsem se a nakonec se mi podařilo zajet dovnitř. Mně se to děsně líbilo, i když atmosféra byla v tahu. Žanet se tvářila, jako bych jí ubližoval, byla jako prkno a jen si to nechávala dělat.

Ale co, pořád jsem si říkal, že to poprvé může být i horší. Přece jsme se na to perfektně připravili, ne? No já jsem přirážel a i s tím kondomem mě to hodně dráždilo, takže jsem za chvilku byl. Žaneta si slyšitelně oddechla, když bylo po všem. Pak jsme vedle sebe usínali. A já se ráno probudil po příjemném snu, s ranní erekcí, a Žaneta nikde. Hledal jsem ji a místo toho jsem našel dopis, kde mi obšírně vysvětlovala, že mě vlastně musí nechat. Ty vole, po prvním sexu mě nechala! Jako důvod řekla, že si myslela, že mě má ráda, ale po včerejšku se zjistilo, že ji vlastně vůbec nevzrušuju, a proto to poprvé dopadlo tak špatně.

Byl jsem z toho dost zdrcený a hlavně naštvaný, protože to vlastně dávala za vinu mně. Kráva… Celé prázdniny se nechtěla vidět ani nic řešit a v dalším ročníku dělala, jako bych byl nějaký kus hovna na její botě. Postupně jsem se z toho oklepal a začal jsem ji považovat za děsnou pipinu. V každém případě je ve mně furt kus uražené ješitnosti a svůj první sex považuju za jeden velký trapas.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Rozvášněné tanečnice

  17. 2. 2014Neznámý autor

Míša s Pavlou byly pořádně rozjeté. Večer s kamarády byl v plném proudu, před chvilkou skončil film a začaly se pouštět písničky – samé osvědčené trháky. Někdo popíjel, ale většina lidí si chtěla užít zábavu, a tak se zvedli z křesel a židlí a začali při ztlumeném osvětlení různé dovedně tancovat do rytmu. Míša s Pavlou byly známé tím, že na sebe vždycky strhávaly pozornost, každý je měl rád, protože...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Lesbičky, Exhibicionisté, Prstění, Mix

Holky neměly na zaplacení nájmu

  24. 8. 2014Neznámý autor

Jitka s Hankou seděly u stolu ve svém minibytečku a před sebou měly rozložené všechny peníze, které našly v peněženkách, v šuplících i kapsách kalhot. Obě vypadaly bezradně. Jitka řekla: Já fakt víc nemám… A Hanka taky neměla. Tahle situace se opakovala skoro každý měsíc, peníze na nájem se prostě sháněly hrozně těžko. Většinou se jim podařilo nějak ukecat domácího, na poslední chvíli splašit ještě...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Lesbičky, Orál, Šukačky, Mix

Dva výstřiky

  21. 4. 2012Neznámý autor

Libor držel Helenu za prsa a zezadu ji objímal. Celým tělem se k němu tiskla a velice pomalu se pohybovala v bocích. Byl to jakýsi lascivní klidný tanec, který ale vytvářel mezi jejich těly neuvěřitelně silné elektrické jiskření. Svým zadečkem se totiž Helena naprosto cíleně třela přímo o Liborův poklopec, který už nějakou chvíli hrozil tím, že tím obrovským tlakem praskne. Helena moc dobře věděla,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Piss, Mix

Postarej se a dostaneš odměnu

  1. 12. 2014Neznámý autor

Hanka už měla úplně mokrou kundičku. Miloš to zjistil jednoduše – hladil ji po té samotově oholené broskvičce a teď zajel jedním prstem mezi pysky a pak vklouznul až dovnitř do vagíny. Začal ji tam dráždit, až Hanka přivírala oči. Usmívala se. Byla krásná, jak tam tak nahá ležela. Bradavky jí v téhle poloze trčely krásně vzhůru a byly úplně tuhé. Po chvíli Milošova dráždění se z její pičky začalo ozývat...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Petting, Orál, Mix