Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 23. 6. 2013

Po prvním sexu mě nechala

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak nerozhází, že hlavně nesmějí na nic spěchat, aby se jejich hezký vztah nepokazil.

A tak veškerá jejich poprvé probíhala až po hodně dlouhé době, k pohlavnímu styku mezi nimi zatím vůbec nedošlo. Žaneta tvrdila, že si nepřipadá připravená, že se pořád trochu bojí a hlavně že si to neumí vůbec představit. A Vojta, jako správný přítel, ji samozřejmě do ničeho netlačil, trpělivě čekal, až jeho milá změní názor. Sám už by rád souložil – trávil dlouhé hodiny honěním a sledováním porna, dělal si proto o svém poprvé různé představy. Vyfantazíroval si, že to bude dokonalé.

Chtěl romantiku, protože si myslel, že to tak všechny holky poprvé chtějí. Nechal se inspirovat ženskými časopisy a radami: nakoupil do zásoby svíčky, nasušil si růže, aby potom jejich plátky mohl posypat postel, dlouze vybíral tu správnou hudbu. A začal taky podle rad s Žanetou hodně mluvit, plánovat, postupně objevovali svá nahá těla a zkoušeli třeba i orální sex. Žaneta vypadala přístupně. Koneckonců si řekla, že víc připravená už být nemůže, takže aspoň to bude mít za sebou. Jenže to slavné poprvé nakonec neproběhlo úplně tak, jak si Vojta představoval. Vypravoval mi o tom takhle:

Vypadalo to fakt dobře. Pozval jsem Žanet k nám, když moji rodiče někam odjeli. Koupil jsem dobré víno a trochu jí nalil. Vypadalo to, že se hezky uvolnila. Pak jsem ji odvedl k sobě do pokoje, kde jsem už zapálil všechny ty svíčky a poházel růže a stačilo zmáčknout jeden čudlík a už se ozývala krásná hudba. Líbal jsem Žanetu a pomalu ji svlékal. Trochu se chvěla, takže jsme měli dlouhou předehru. Opatrně jsem ji ještě prstil, aby si zvykla.

Pak jsem si navlíknul kondom, aby to bylo poprvé bezpečný. Ležela na zádech a skoro se nehýbala. Čekala, co udělám. Nalehnul jsem na ni a začal jí směřovat péro mezi nohy. Když jsem ho strčil na začátek její pičky, tak to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Byla úplně stažená. A to vím jistě, že to nebyla panenskou blánou, té jsem jí jednou slavnostně zbavil, když jsem jí to dělal rukou. Měla prostě tak staženou mušličku, že jsem nejdřív vůbec nemohl dovnitř. Pořád opakovala, že ji to strašně bolí. Naštěstí jsem byl hodně vzrušenej, takže mi čurák pořád stál, jinak by už chudák uvadnul. Nevzdával jsem se a nakonec se mi podařilo zajet dovnitř. Mně se to děsně líbilo, i když atmosféra byla v tahu. Žanet se tvářila, jako bych jí ubližoval, byla jako prkno a jen si to nechávala dělat.

Ale co, pořád jsem si říkal, že to poprvé může být i horší. Přece jsme se na to perfektně připravili, ne? No já jsem přirážel a i s tím kondomem mě to hodně dráždilo, takže jsem za chvilku byl. Žaneta si slyšitelně oddechla, když bylo po všem. Pak jsme vedle sebe usínali. A já se ráno probudil po příjemném snu, s ranní erekcí, a Žaneta nikde. Hledal jsem ji a místo toho jsem našel dopis, kde mi obšírně vysvětlovala, že mě vlastně musí nechat. Ty vole, po prvním sexu mě nechala! Jako důvod řekla, že si myslela, že mě má ráda, ale po včerejšku se zjistilo, že ji vlastně vůbec nevzrušuju, a proto to poprvé dopadlo tak špatně.

Byl jsem z toho dost zdrcený a hlavně naštvaný, protože to vlastně dávala za vinu mně. Kráva… Celé prázdniny se nechtěla vidět ani nic řešit a v dalším ročníku dělala, jako bych byl nějaký kus hovna na její botě. Postupně jsem se z toho oklepal a začal jsem ji považovat za děsnou pipinu. V každém případě je ve mně furt kus uražené ješitnosti a svůj první sex považuju za jeden velký trapas.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

V kabince

  4. 11. 2013Neznámý autor

„Ahoj, mám pro Tebe úkol“ … ozval se z telefonu Denisy hlas. „Vypláchni se, zasuň si do zadku ten větší kolík, navleč latexový slipy s návlekem, obleč se a přijeď do obchodního centra. Máš na to hodinu“ dodala a zavěsila. Dlouho jsem neváhal a začal úkol plnit. S kolíkem v zadku a při očekávání dalších zážitků mi ocas při oblékání latexových slipů pěkně stál. Oblekl jsem se a vyrazil. Cestou v autobusu...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Latex, Orál, Mix

Dobrodružství

  30. 6. 2023Skálinka

Sabina měla ránu, ještě větší, než obvykle. Oči napuchlé od pláče, vlasy rozcuchané, ale opravdu, ne jak to občas vyžaduje módní účes, oblečení jí nějak nesedělo a v jednom kuse popotahovala, jak se jí slzy z kanálků dostávaly do nosu. Aneta, když jí přišla otevřít, ihned pochopila, že něco asi nebude v pořádku. „Pojď dál,“ vybídla kamarádku a vedla ji k sobě do pokojíku, aby je nikdo nemohl slyšet,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Párty, Grupáč

Nevěrní na statku 2.díl

  13. 3. 2018Kateřina

Probudilo ji slunce, které se dralo skrz zatažené závěsy v nesmělých, ale hodně intenzivních paprscích. Bylo už skoro deset hodin dopoledne. Nebylo divu, že spali tak dlouho. Noc byla krátká. Krátká ve smyslu znovu se opakujícího milování, šukání, píchání … Škubla s sebou … snídaně na zápraží ! Ještě aby jí tak sežraly husy nebo slepice, sice žádné při příjezdu neviděla, ale je to statek, že jo...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Incest, Prstění, Teen, Zralé ženy

Jak jsem si hrál se svou přítelkyní

  1. 11. 2018Neznámý autor

Rozhodl jsem si, že si pro jednou tu svojí kočku zase svážu k posteli a pěkně si s ní pohraju. Miluju, když se na ní podívám a vidím, jak je bezmocná a vzrušená, ale prostě nic nezmůže. Zrovna je ve sprše a to se mi hodí, jelikož s tak můžu v klidu připravit. Neztrácel jsem čas a zaběhl jsem do skříně pro hračky. Vzal jsem lano, gumový roubíček, šátek na zavázání očí, skřipce na bradavky s řetízkem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Submisivní, Orál