Erotické povídky

Po prvním sexu mě nechala

Vojta už hodně dlouho chodil se svojí dívkou Žanetou. Poznali se na základní škole, kde proběhly nějaké ty první nesmělé polibky, ale spíš v rámci provokace a hry. Potom šli oba na hotelovou střední školu a tam spolu konečně začali chodit. Líbali se už odvážněji, všude spolu chodili, trávili spolu hodně času, všichni je považovali za nerozlučný pár. Oni sami byli taky toho názoru, že je nic jen tak nerozhází, že hlavně nesmějí na nic spěchat, aby se jejich hezký vztah nepokazil.

A tak veškerá jejich poprvé probíhala až po hodně dlouhé době, k pohlavnímu styku mezi nimi zatím vůbec nedošlo. Žaneta tvrdila, že si nepřipadá připravená, že se pořád trochu bojí a hlavně že si to neumí vůbec představit. A Vojta, jako správný přítel, ji samozřejmě do ničeho netlačil, trpělivě čekal, až jeho milá změní názor. Sám už by rád souložil – trávil dlouhé hodiny honěním a sledováním porna, dělal si proto o svém poprvé různé představy. Vyfantazíroval si, že to bude dokonalé.

Chtěl romantiku, protože si myslel, že to tak všechny holky poprvé chtějí. Nechal se inspirovat ženskými časopisy a radami: nakoupil do zásoby svíčky, nasušil si růže, aby potom jejich plátky mohl posypat postel, dlouze vybíral tu správnou hudbu. A začal taky podle rad s Žanetou hodně mluvit, plánovat, postupně objevovali svá nahá těla a zkoušeli třeba i orální sex. Žaneta vypadala přístupně. Koneckonců si řekla, že víc připravená už být nemůže, takže aspoň to bude mít za sebou. Jenže to slavné poprvé nakonec neproběhlo úplně tak, jak si Vojta představoval. Vypravoval mi o tom takhle:

Vypadalo to fakt dobře. Pozval jsem Žanet k nám, když moji rodiče někam odjeli. Koupil jsem dobré víno a trochu jí nalil. Vypadalo to, že se hezky uvolnila. Pak jsem ji odvedl k sobě do pokoje, kde jsem už zapálil všechny ty svíčky a poházel růže a stačilo zmáčknout jeden čudlík a už se ozývala krásná hudba. Líbal jsem Žanetu a pomalu ji svlékal. Trochu se chvěla, takže jsme měli dlouhou předehru. Opatrně jsem ji ještě prstil, aby si zvykla.

Pak jsem si navlíknul kondom, aby to bylo poprvé bezpečný. Ležela na zádech a skoro se nehýbala. Čekala, co udělám. Nalehnul jsem na ni a začal jí směřovat péro mezi nohy. Když jsem ho strčil na začátek její pičky, tak to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Byla úplně stažená. A to vím jistě, že to nebyla panenskou blánou, té jsem jí jednou slavnostně zbavil, když jsem jí to dělal rukou. Měla prostě tak staženou mušličku, že jsem nejdřív vůbec nemohl dovnitř. Pořád opakovala, že ji to strašně bolí. Naštěstí jsem byl hodně vzrušenej, takže mi čurák pořád stál, jinak by už chudák uvadnul. Nevzdával jsem se a nakonec se mi podařilo zajet dovnitř. Mně se to děsně líbilo, i když atmosféra byla v tahu. Žanet se tvářila, jako bych jí ubližoval, byla jako prkno a jen si to nechávala dělat.

Ale co, pořád jsem si říkal, že to poprvé může být i horší. Přece jsme se na to perfektně připravili, ne? No já jsem přirážel a i s tím kondomem mě to hodně dráždilo, takže jsem za chvilku byl. Žaneta si slyšitelně oddechla, když bylo po všem. Pak jsme vedle sebe usínali. A já se ráno probudil po příjemném snu, s ranní erekcí, a Žaneta nikde. Hledal jsem ji a místo toho jsem našel dopis, kde mi obšírně vysvětlovala, že mě vlastně musí nechat. Ty vole, po prvním sexu mě nechala! Jako důvod řekla, že si myslela, že mě má ráda, ale po včerejšku se zjistilo, že ji vlastně vůbec nevzrušuju, a proto to poprvé dopadlo tak špatně.

Byl jsem z toho dost zdrcený a hlavně naštvaný, protože to vlastně dávala za vinu mně. Kráva… Celé prázdniny se nechtěla vidět ani nic řešit a v dalším ročníku dělala, jako bych byl nějaký kus hovna na její botě. Postupně jsem se z toho oklepal a začal jsem ji považovat za děsnou pipinu. V každém případě je ve mně furt kus uražené ješitnosti a svůj první sex považuju za jeden velký trapas.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Strčím ti něco do zadečku

  28. 10. 2014Neznámý autor

Přesně tohle jsem jednou slíbil své kamarádce, která mě hrozně rajcovala. Ona se smála a myslela, že spolu tak laškujeme jako vždycky, ale já jsem to myslel smrtelně vážně. Náš vztah byl vůbec tak různě založený na neustálém popichování a provokování, což bylo parádní, ale Radka si asi neuvědomovala, jak moc nadržený z ní jsem. Takže když jsem jí řekl, že jí strčím něco do prdelky, ona se zasmála a...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Anál, Erotické pomůcky, Mix

Učitelka

  9. 6. 2007aspik

Tenkrát mi bylo 16 a byl jsem hodně umělecky nadaný. Maloval jsem fakt skvěle, takže jsem byl skoro na všech soutěžích v okolí. Na některý se mnou jezdila i učitelka VV, měl jsem jí i na matiku a byla to kočka. Většina mých snů, byla právě o ní. Jednou jsem měl jet někam do Prahy a ona měla jet se mnou. Bylo to i s přespáním. Tak jsme tam dorazili a uložily jsme se každý v jiném pokoji. Já jsem nemohl...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Učitelky, Teen, Orál, Mix, První sex

Karla a její přítel

  28. 2. 2012yama

Jsem už šestý den v lázních. Po léčebných kůrách je volno a tak chodíme ven se svoji spolubydlící Karlou. Ta sem jezdí už pátým rokem po sobě a našla si tu i milence. Každým rokem se tu setkávají. Dvakrát mě poprosila, abych přišla na pokoj později, kolem desáté. Jednoho večera jsme seděli společně se známými v baru a příjemně se bavili. Fakt je, že její milenec je příjemný muž, asi o deset let mladší...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Prstění, Orál

Podvazková úchylka

  13. 7. 2014Neznámý autor

Richard právě vyšel z koupelny a zachytil svůj odraz v zrcadle. Mmmm, když se oholil, tak mu to fakt slušelo. Vlasta měla pravdu. Přestal se kochat pohledem na sebe a znovu se soustředil na vidinu báječného sexu se svou ženou. Decentně zaklepal na dveře ložnice – to byla taková jejich hra. Počkal, než se zevnitř ozvalo podmanivé Dále!, a pak vešel. Žena už na něj čekala. Byla celá natěšená a svůdně...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Šukačky, Mix