Erotické povídky

Autor povídky:

Pepa Dom

Vloženo: 10. 12. 2021

Kategorie:

Další povídky od Pepa Dom:

Subinka Jana

Jany život ne jen ovlivnil, spíše obrátil na ruby a vedl ho kamsi do temnoty poznání. Přitom ho vlastně neznala, věděla jen že se jmenuje Pepa a je její Pán. Když se seznámili na SM seznamce nepřipustil žádné otázky. Směla psát a mluvit jen o sobě samé. O vlastních pocitech o zklamání ze vztahů s vrstevníky. Pepa byl více než o hodně starší, uměl naslouchat a hlavně si její duši kousek po kousku omotával, svazoval, ztrácela svou vůli. Brzo se plně spolehla na jeho názor, on určil co si má myslet o světě kolem sebe.

A popravdě ji to tak vyhovovalo, zbavena vůle, zbavena zodpovědnosti, se ráda schoulila a svou duši odevzdala do sevření tohoto muže.

První setkání vlastně jeho příchod k ní domů, nikdy se nikde jinde nesetkali. Byl podivný a pro Janu spíše překvapením. Pepa totiž vůbec nepromluvil. Když otevřela o hlavu větší muž vstoupil dovnitř, chytl ji za vlasy na zátylku donutil kleknout a po všech čtyřech ji vedl chodbou. Dveře do pokoje byly otevřeny na stolek položil tašku, zachrastilo to, slyšela ale neviděla. Stále svíral její vlasy, tak pevně, že mohla koukat jen do koberce pod sebou. První dostala roubík a škrabošku co ji oslepila, na krk kus řetězu. Postavil ji na nohy a vrazil facku, stála ve tmě a chvěla se. Přetáhl ji triko přes hlavu a sukni nechal spadnout na zem, chvilku se kochal jejími rozpaky a prádlo šlo dolu. Ruce ji dal za záda a zacvakl pouta. Facka z druhé strany a několik ran dlaní přes kozy, její vědomí posunulo zcela nový směrem. Věděla co ji asi čeká, ráda snila, koukala na filmy s BDSM tématikou. Na netu se seznámila s Pepou, psala si s ním o s vích představách, tušila, cítila co při setkání přijde. Co nevěděla, ani netušila, bylo to jaké to ve skutečnosti bude jaké pocity se zhostí její mysli v pocitu bezmoci. Vydaná choutkám toho neznámého muže. Ano psali si, ale nevěděla nic o něm o Pepově životě. Netušila, kde, jak nebo s kým ani z čeho vlastně žije. Byl pouze dominantním prožitkem, co od prvního setkání pravidelně zjevil a opět zmizel.

Nyní její tváře i kozy rudé. Ji srazil k zemi, svázal nohy a přitáhl k rukám z zády. Oslepená, umlčená, svázaná do kozelce slyšela jak prohledává celý její byt. Sice ho obsah zásuvek až tak nezajímal, ale věděl co s její myslí udělá pocit ztráty soukromí, pocit, kdy pán vidí do jejího bytí i do její duše. Je před ním nahá nikoli jen tělem, nýbrž i svou existencí.

Po hodině ji rozvázal nohy a postavil, kopnutím do kotníků ji donutil se rozkročit, ruce ji dal za zátylek a přicvakl k obojku. Tak jako prohledal její domov, teď přišla na řadu sama, cítila jeho ruce na každém kousku těla. Vše prohmatal, v předklonu a záklonu prozkoumával její otvory, pak ji prsty šmejdil v puse. Osahal i obličej mezi prsty mnul nos, tváře, víčka i ušní boltce, strčil prst do učí a za jejího kňučení i hluboko do nosu.

Stáhl ji na kolena, s rukama za hlavou, klečela na koberci a tělo položeno na sedáku křesla, něčím asi páskem ji párkrát šlehl pře záda, držela vlastně se snažila držet. Ovšem rány byly čím dál silnější, tělo se již nechvělo začalo se mrskat. Čekal na to noha v těžké botě ji došlápla na záda. Teď teprve začal výprask, změřil se na zadek, kupodivu tvrdě přišlápnutá, s pocitem, jsem zcela bezmocná. Se to snášelo jinak, lépe, jak rány více a více bolely a noha na zádech brala dech. Stále více se jí zmocňovalo vzrušení. Jiné vzrušení než kdy zažila, bylo to jakoby její duše opustila týrané tělo a šla si sama za štěstím. Chytl ji za boky a postavil v hlubokém předklonu ji ojížděl zezadu jak fenu, hekala skrz roubík nikdy nezažila nic než podlejzavé chování od sexuálních loudilů. Toto bylo zcela něco jiného vzrušujícího, ten chlap si s ní dělal co se mu zachtělo, tvrdě ji nařezal a teď ji používá k vlastnímu uspokojení, nikdo se neptá zdali se jí to líbí, nikdo nechce za svůj výkon pochvalu. Prostě si ji bere jak se mu chce, ona do toho nemá co kecat, může jen držet a doufat v Pepovu spokojenost a prosit nebe ať se mu zalíbí se do ní vystříkat.

Stáhl ji na zem, klečela vzpřímeně na koberci, ve tmě s roubíkem, ruce na řetězu za hlavou. Pepa se usadil v křesle proti ní, nespěchal jak se nic neděje zmatek v její mysli se jen prohlubuje. Pro každou čubku je lehčí cokoli, výprask, jakékoli mučení, sexuální zneužívání, než prázdnota naplněná nejistotou co přijde.

Konečně se jí něco dotklo, byl to chladný dotek kovu na ňadru. Nejdříve se do ňadra zatlačil, a po té více a více tahal za bradavku, tah se prohluboval do jejího zoufalého úpění. Pak přišlo na řadu druhé ňadro a nevedlo se mu o nic lépe.

Přesto že to bylo Jany první setkání pochopila že na bradavkách má vakuové pumpy. Vždyť z netu byla znalkyní všech pomůcek i když teoretičkou. Co nevěděla, bylo že tyto vyrobil Pepa z mědi a právě k nim připíná kabely. Nevěděla že ji nechá do koz proudit tisíce mravenců a pokud bude proud zesilovat na kolenou se prostě neudrží, zkroutí se na zemi do klubka a nohou svého Pána. Muže co si přivlastnil její tělo i duši beze slova, se stejnou samozřejmostí, jako když utrhne ze stromu jablko a s chutí se do něj zakousne.

Pepa se kochal pohledem na klečící Janu z její mladistvých kozinek zmizely bradavky i s dvorci a kusy kůže. Vypustil mravence zesiloval proud a pečlivě pozoroval ručičku ukazatele intenzity a její reakci. V momentě kdy se podlomila v pase a začala hroutit, ubral jen na nepříjemné brnění. Nechal ji napřímit a odpočinout od ostré bolesti. Pak opět přidával až na mez zhroucení. Po třetím opakování se tato mez posunula, ano přivyká bolesti. Učí se ji vychutnat na samu mez a poznává jakou rozkoš přináší balancování na této mezi. Pepa ji nechal s mravenci v kozách odpočinout o chvilku déle, neudržel se a se smíchem ji tentokrát nechal zhroutit na zem.

Vše odpojil vyndal z pusy roubík i rukám dal svobodu, měla jen škrabošku a řetěz na krku. Za ten řetěz si přitáhl její hlavu do klína, klečela před ním a rozvalen v křesle si užíval její ústa. Snažila se jako nikdy v životě, lízala sála, toužila celou svou bytostí po Pánově spokojenosti. Vše spolykala pečlivě stáhla kůžičku a olízala žalud do čista, nechtělo se ji z Panova klína vnímala radost že smí ještě líbat slabiny břicho stehna. Dokud ji neodstrčil a beze slova jako přišel zas neodešel. Trvalo dlouho než si stáhla škrabošku a začala se z oblak, kde se vznášela, nerada vracet zpět k zemi. Později zjistila, zmizel náhradní klíč od bytu. A na jejím mobilu byla rozepsaná zpráva.

Můj Pane, moc prosím pokud Vaše čubka zaslouží návštěvu, zazvoňte dole třikrát krátce. Než vyjede výtah, budu Vás radostně čekat u dveří nahá v kleče s řetězem na krku co jste mne ráčil nechat. Děkuje…..

Připsala….. mnohokrát Vaše oddaná čubka. A se štěstím v srdci SMS odeslala na svému Pánovi. Pro Vás napsal a zpětnou vazbu děkuje, pepa-dom@seznam.cz

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sekretářka

  23. 7. 2009Neznámý autor

Přijal jsem novou sekretářku. Za ta léta už jsem se vyléčil z nabírání prsatých blondýn oblékaných podle poslední módy. Sice většinou neodepřely, samozřejmě za patřičné navýšení prémií, poskytnout mi sexuální povyražení, ale práce obvykle nestála za nic. A aby firma šlapala i v době hospodářské recese, potřebuji k ruce někoho, kdo zastane práci rychle a bez chyby - vyřídit, zařídit, zavolat, odvolat...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Mix

Nájemné

  12. 7. 2012Marf

Ve svých 10 letech mi zemřel otec a tak jsem s mamkou bydlela sama. Po čtyřech letech se mamka seznámila s kolegou z práce a my se stěhovali do jeho domu. Od prvního dne po mě neustále pokukoval. Když jsem se sprchovala, cítila jsem jak chodí okolo a snaží se mě zahlédnout. Asi po dvou měsících společného bydlení, jsem se dozvěděla, že je mamka těhotná. Tím se otčímovo šmírování zvýšilo na maximum....  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, První sex, Teen, Znásilnění

Jak mě můj kluk udělal

  15. 11. 2014Neznámý autor

To bylo, když jsme s Patrikem chodili už skoro rok. Mně bylo šestnáct a jemu sedmnáct. Ale za celý rok jsme spolu ani jednou nespali, já jsem se ještě necítila připravená a Patrik na mě vůbec netlačil. Myslím, že jsme k sobě navzájem cítili skutečnou lásku, když jsme dokázali vydržet tak dlouho bez sexu. Přitom příležitostí k tomu bylo spoustu, rodiče nám dost věřili, takže nás nechávali klidně samotné....  celá povídka...
Kategorie: Teen, Orál, Petting, Mix

Kuřba v obchoďáku

  27. 1. 2017Neznámý autor

Vždycky jsem byl blázen do svojí kamarádky ze základky - Sáry. Ani na střední mě ta platonická posedlost nemohla opustit a musel jsem každou volnou chvíli sjíždět její profilovky na Facebooku. Nikdy jsem neměl odvahu jí prostě napsat a pozvat jí ven, měl jsem pocit, že na takovou kočku nemám, navíc byla od devítky zadaná s nějakým borcem. Naděje mi svitla až v maturitním ročníku, kdy se na hlavní stránce...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Mix, Orál