Erotické povídky

Story III

Když se Kamila vrátila, jen se vysprchovala a už začala o tom bazénu. Vzali jsme si plavky a vyrazili k trolejbusu. Na bazénu nebylo moc lidí, nikdo známý tam nebyl a tak jsme si museli vystačit sami se sebou. První hodinu jsme plavali a můj penis se trochu zklidnil. Ale potom jsme začali s Kamilou blbnout. Ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se o mě otírala, tak se moje situace začala zhoršovat. Kdykoli se mě její vlhké štíhlé tělíčko dotklo, tak jsem si sestry začal všímat víc jako sexuálního objektu. Mnohem víc, než kdykoliv předtím. Byl jsem nadrženej jako pes, od rána jsme s Evou už dvakrát šukali, ale pokaždé nám do toho někdo vlezl, a já se proto ještě ani jednou neudělal. Snažil jsem se kontrolovat se, ale nebylo to moc platné. Můj pták byl jako kámen. Blbli jsme ve vodě asi tři hodiny, pak jsme na chvíli vylezli. To už bylo kolem čtvrtý. Seděli jsme jen tak v plavkách hned u bazénu a odpočívali. Mají to tam dobře zařízené, člověk si tam může koupit pizzu a spoustu jiných věcí, takže jsme nebyli hlady. Jak Kamča jedla, drobečky ji padaly po celém těle.

„ Co na mě tak koukáš?“

„ Jen se divím, jaký jseš prase, celou pizzu máš na sobě. Nauč se jíst.“

Ségra se začala smát.

„ Toho si všimneš, ale podívej se na sebe.“

Nechápal jsem, o čem mluví, ale brzy mi došlo, že z toho, jak jsem si ji prohlížel, mi zase začalo stát péro. Kamila se stále smála, já už to nevydržel a zeptal se jí.

„ Čemu se to pořád směješ?“

Naklonila se ke mně, aby nás nikdo neslyšel a se smíchem mi řekla.

„ Já si vzpomněla na ten vtip. Maminka s dcerou jsou na pláži a malá se ptá, mami, co mají ti pánové v plavkách? A mamince se to nechce moc vysvětlovat, tak jí řekne, že tam mají peněženky. A dcerka se zamyslí a povídá, tak to támhleten pán, co si tě tak prohlíží, určitě včera bral. Co brácha, kdy jsi bral ty?“

„ A co si myslíš, že Ti odpovím? Tohle pro mě není zrovna dvakrát příjemný.“

„ Tak to dojíme a půjdem zase do vody, co říkáš?“

Jen jsem přikývnul hlavou a dal si nohu přes nohu, aby to tak moc nebylo vidět. Kamila vyprskla smíchy. Když jsme byli zase ve vodě, chtěl jsem se zbavit erekce, tak jsem si chtěl pořádně zaplavat. Kamča mě ale zastavila.

„ Počkej brácha, já se Ti chtěla omluvit za to, jak jsem si z Tebe dělala srandu. Nezlobíš se na mě?“

a udělala na mě smutný obličej. Co jsem měl dělat? Budu se na ní zlobit kvůli takový blbosti?

„ Jasně Kamčo, to je v pohodě, já si z Tebe přece taky dělám často srandu.“

Jen mě objala a políbila mě na tvář.

„ Já věděla, že se nebudeš zlobit.“

zasmála se a nechala mě být. Já začal plavat a přemýšlel jsem o tom, jak mě objala. To jsem přes vrchní díl jejích plavek cítil její pevná prsa a její tvrdé bradavky. Péro mi z toho ztvrdlo ještě víc. Byl jsem ve strašné situaci. S jednou sestřičkou jsem měl sex a teď přemýšlím o další. Strašně jsem se za sebe styděl. Ale naštěstí plavání mi pomohlo.

Strávili jsme na bazéně ještě asi dvě hodiny, než jsme se rozhodli, že půjdem domů. Na bazéně už jsme byli úplně poslední. Šli jsme do sprch. Pánské sprch jsou na jedné straně a dámské úplně na druhé straně. Ve sprše jsem si sundal plavky a pustil na sebe proud vody. Byl jsem otočen ke zdi, když jsem náhle asi po dvou minutách sprchování uslyšel za sebou Kamilin hlas.

„ Můžu si půjčit ručník?“

Otočil jsem se a přikývl hlavou. Ani jsem si neuvědomil, že jsem úplně nahý. Kamila jen vykulila oči a koukala na mě. Přesněji řečeno na moje péro, které už zase stálo. Zčervenala a vykoktala.

„ Á promiň, bráško, to jsem nechtěla. Promiň.“

A chtěla odejít. Jak se ale otočila, uklouzlo jí to a spadla na zem. Já se lekl, že se jí něco stalo a začal jsem jí hned zvedat.

„ Kamilo, slyšíš mě, řekni něco, prosím Tě!!“

„ Neboj se, jsem v pohodě.“

Postavil jsem ji na nohy a opřel o zeď. Vzal jsem si raději ručník, aby na mě už nekoukala. Jak byla opřená o zeď, začala zády klouzat na zem.

„ Mně se točí hlava. Pomůžeš mi prosím?“

„ Určitě, co by potřebovala?“

„ Vysprchuješ mě?“

Nikdo už tam nebyl, tak jsem se rozhodl, že to udělám tam, kde jsme právě byli. Posadil jsem ji do sprchy a pustil na ní vodu. Vzal jsem sprchovou hadici a začal ji oplachovat celé tělo. Vzala si sprchu do jedné ruky, druhou mně stáhla ručník a hodila ho na zem ke věšáku. Pak si mě přitáhla k sobě. Já jen koukal.

„ Sundej mi plavky a umyj mě pořádně.“

Normálně bych to asi neudělal, ale stálo mě péro a já nedokázal normálně a logicky uvažovat. Mozek mě přestal poslouchat a já proto začal dělat, o co mě moje blonďatá sestřička požádala. Pomalu jsem jí stáhnul z ramen její podprsenku, a pak ji rozepnul. Dala mi do ruky mýdlo, usmála se na mě a já jí začal mydlit prsa. Hladká kůže jejích ňader se chvěla, jak jsem přes ně přejížděl rukou a Kamila začala zhluboka dýchat. Jakmile jsem mýdlo z jejích prsou smyl, chytila mě za vlasy a přimáčkla si mojí hlavu ke svým prsům.

„ Prosím Tě, polib mě, prosím.“

Jak jsem líbal její prsa, můj pták byl každou vteřinou větší a tvrdší. Přejížděl jsem rty po jejích prsou a vyhýbal se jejím bradavkám. Její tělíčko se zachvělo vzrušením, když jsem přejel po jedné její růžové bradavce. Prudce vydechla a přimáčkla si k sobě mojí hlavu ještě pevněji. Vzal jsem její bradavku něžně mezi rty a jemně jsem ji sál. Kamča se pode mnou prohnula. Začal jsem ji jemně kousat zuby a olizovat jazykem. Její ňadra se pod mými dotyky zvětšovala a její bradavky zčervenaly a ztvrdly. Zatímco jsem se jedné její bradavce věnoval ústy, druhou jsem jí laskal rukou. Moje patnáctileté dvojčátko se pode mnou prohýbalo. Už jí to asi stačilo, protože mi hlavu tlačila níž.

„ Mojí prcinku, prosím, lízej mi mojí prcinku. Aspoň trošku.“

šeptala, jemně vydechujíc. Já se pomalu přesouval z jejích ňader směrem k její vlhké štěrbině. Chviličku jsem jí líbal na její ploché bříško, než jsem jí splnil její přání. Začal jsem s tím, že jsem jen jazykem přejížděl po sestřiných závojíčkách, než jsem začal prozkoumávat její horké, ale vlhké masíčko. Jeden její rtík jsem vzal do pusy a jemně ho cumlal. Nejprve jen rty, ale pak jsem přidal i zuby. V tom okamžiku začala sténat a vrtět se.

„ Ještě, ještě, ještěěěě. Anóóóó. Můj šikovný bratříčku, ty mi můžeš pomoct. Já se musím udělat. Moc Tě prosím, pořádně mi vylízej kundičku. Prosíííím…“

Jak začala takhle vyvádět, bylo poznat, že už to moc dlouho trvat nebude. Vrazil jsem jazyk hluboko do její tekoucí pičky a cítil jsem její sladké šťávičky. Kamila byla moc sladká, jako med. Její nektárek byl všude, ačkoliv po nás tekla voda ze sprchy. Její poštěváček jsem promnul mezi prsty a proud jejích šťáviček zesílil. Pak jsem to vyměnil a jazykem jsem zaútočil na její poštěváček a ukazováček jsem pomalu zasouval do Kamiliny štěrbinky. Těsně mi prst sevřela, že jsem s ním nemohl ani hnout. Ale s každým mým dotykem jazyku na jejím klitorisu se sevření povolovalo. Něžně jsem ji do něj kousal a slabě ho sál. Když se její kundička trochu uvolnila, využil jsem toho a přidal ke svému ukazováčku i prostředníček a po dalším uvolnění její kundičky jsem v ní pohyboval třemi prsty. Tímto způsobem jsem jí uspokojoval asi čtvrt hodiny, než mě začalo brnět v jazyku a v prstech. To už se moje milovaná sestřička několikrát udělala. Nebylo to jako u Evy, která u toho křičela jako na lesy, ale zhluboka dýchala, celá zrudla, její rozkošná kundička se rozevřela a kapalo z ní ohromné množství jejích milostných šťáviček.

„ Už ne, prosím tě, strašně mě bolí kundička, dej mi chvilku.“

Tak jsem nechal její růžovou kočičku na pokoji a hladil ji něžně a pomalu její hladké a nekonečně dlouhé nohy. Potichu se u toho chichotala a přitáhla si mě k sobě, aby mě mohla políbit. Zatímco líbání s Evčou bylo plné vášně, naléhavosti a náruživosti, Kamilčiny polibky byly něžné, láskyplné a jemné. Naše jazyky se sotva dotýkaly a vychutnávali jsme si hlavně naší blízkost. Potom jsme se pomalu postavili a pořádně se objali.

„ Já jsem chtěla jenom umejt. Ale moc Ti za to děkuju. To bylo to moc nádherný, to se jen tak nezažije.“

„ Ale sestřičko, teď už musíme domů. Ještě by nás tady někdo chytil. A to bych nechtěl zažít. Jak bychom tohle vysvětlovali, to nevím.“

Navzájem jsme se utřeli do sucha a vyrazili jsme domů. Kamila celou dobu radostí poskakovala, každou chvíli mě objala a tiskla se ke mně. Deniska s Evčou se spolu venku opalovali a neodpustily komentář ohledně Kamčiny výborné nálady. Kamila se doma hned převlékla do suchých plavek a vyrazila za holkama, aby si užila s nimi. Já byl po tom bazénu dost unavený a neměl jsem sílu ještě poslouchat to jejich holčičí povídání, tak jsem si šel lehnout do postele a hned okamžitě jsem usnul.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vrcholové milování

  27. 2. 2019jentaknekdo

Tenká vrstva mraků zastínila ostré slunce a od západu vanul čerstvý vítr, když Viki a Marek začali vystupovat na horu. Nebyla tak příkrá, že by potřebovali lana nebo jiné vybavení, ale přesto se museli po chvílích zastavovat, aby nabrali dech. Jezero bylo v tuto roční dobu nádherné a nechat auto dole byl nejlepší způsob, jak si opravdu užít krásu té krajiny. Zastavili a dívali se dolů, odkud vyšli,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Rodinná záležitost

  21. 11. 2010Janina

Pavel se mi líbil už když jsem chodila na základku a on tehdy maturoval na gymplu. Byl ale dost velký stydlín. Pak se ztratil z dohledu a vrátil se po 5ti letech jako inženýr. Když mne pak občas potkal, pozdravil, ale nic víc a to mne šíleně lákalo. Jaký pak je asi v posteli ? Bylo mi 22 let, sex jsme měla ráda a tenhle stydlín mne opravdu moc lákal. A pak jsme se potkali na taneční zábavě. Ploužili...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Prstění, Petting

Plnění snů 1 - Lesby

  21. 12. 2015Radekk3

Už je to skoro 14dní co jsem se rozešla se svým přítelem. No rozešla, zjistila jsem, že je mi nevěrný, udělala jsem scénu a vyhodila ho. On se sebral a odešel, žádná snaha to urovnat. Nečekala jsem, že mě to tak vezme. Dnes poprvé od rozchodu vyrážíme s kámoškama na pařbu. Dalo jim to práce mě přesvědčit, ale přece neprosedím zbytek života doma a třeba, jak říkají, přijdu na jiné myšlenky. Zprvu jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Lesbičky, Petting

Orální štafeta

  31. 7. 2018Predator69

Všechno to začalo jednoho krásného večera, kdy jsem byl v Liberci u kamaráda. V momentě, kdy jsem se chtěl vracet domů, kousek za Prahu a šel jsem ke svému autu, mne najednou zastavila mladá, krásná holka. Zeptala se jestli nevím kolik je přesně hodin a v kolik jede poslední autobus na Prahu. Řekl jsem jí, že jí to jede za 5 minut. V tu chvíli začala panikařit, protože dobře věděla, že to má na autobusák...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix