Erotické povídky

Dvě divoké lesbičky

Byl jednou jeden pár, lesbický pár. Obě ženy spolu měly moc hezký a zralý vztah, který byl založen především na vzájemném porozumění a na hloubce citu. Velice významnou úlohu v tomhle vztahu hrál ale taky sex. Bez sexu, toho správného koření života, nakonec každý vztah začne pomalu uvadat. To ale nejspíš nehrozilo tady u těch dvou krásných ženských, protože obě zbožňovaly tělesné hrátky, byly nakloněné nejrůznějším experimentům a nebály se projevit svoje momentální choutky. Někdy dávaly přednost něžnému líbání, vzájemnému hlazení a milování v pravém slova smyslu, jindy si sprostě nadávaly, vášnivě se kousaly do krku a zuřivě se dráždily nějakými pomůckami, jako byly umělé penisy, vibrační vajíčka, kolíčky, anální vibrátory a podobně.

Z důvodu zachování soukromí neprozradíme jména těchto dvou lesbiček, protože by si to nepřály. Nestyděly se za svůj vztah, to v žádném případě, ale spíš by se červenaly až za ušima, kdyby se na veřejnost dostaly podrobnosti o jejich intimním životě. Jednoho odpoledne, když obě přišly z práce, na sebe dostaly velikou chuť. Nejdřív se jen tak pošťuchovaly a provokovaly, poplácávaly se po zadku, rajcovně chodily po bytě jenom ve spodním prádle a potom úplně bez něj. Nakonec obě byly tak nadržené, že se popadly do náruče a už se divoce líbaly, až se ozývalo hlasité mlaskání, tiskly na sebe svoje prsa a mírně kroužily boky, aby se o sebe třely i jejich buchtičky.

Potom samozřejmě skončily na posteli. Začalo to vzájemným prstěním, při kterém se jejich hrudníky v prudkém oddychování rychle zdvihaly a tváře jim zčervenaly. Potom maličko zvolnily tempo, až byly skoro něžné. Jedna si lehla na záda a roztáhla nohy. Druhá jí zlíbala celé tělo, od krku přes prsa, přes pupík až dolů do klína. Tam se dala do poctivého lízání kočičky. Netrvalo dlouho a podařilo se jí vylízat přítelkyni až k  orgasmu. Vyholená prudce oddechovala, měla bradavky úplně ztopořené a tváře rudé, jako by právě doběhla maraton. Oči jí zářily vzrušením a velikou láskou.

Po chvíli dalšího hlubokého vášnivého líbání se pomalu vyměnily, ta s vyholeným proužkem se natáhla na záda a rovnou bez rozpaků roztáhla stehna od sebe. Mezi nimi se skrývala chlupatá kundička. Tedy pysky měla pečlivě vydepilované, ale Venušin pahorem si nechávala zarůst sametovým trávníček. Začala se sama hladit, bylo vidět, jak se jí celé pohlaví už také leskne vzrušením. Do hry vstoupil další pomocník, a to luxusní zlatočerný vibrátor. Vyholená otočila kolečkem a vibrátor jí v ruce ožil. Začala jím přejíždět po těle své životní lásky, přikládala zlověstně vibrující nástroj k bradavkám, na vnitřní stranu stehen, do třísel, k zadní brance, chvíli s ním jezdila po partnerčině klitorisu. Teprve pak ho po kousíčkách celý zasunula do partnerčiny jeskyňky. Brzy se začaly dít divy.

Nyní aktivní lesbička se sehnula ke klínu před sebou, vystrčila mezi červenými rty špičku jazyka a začala jím jemně brnkat o zbožňovaný poštěváček. Věděla, že její přítelkyně má ráda přesně tohle – čím jemnější a lehčí ty doteky byly, tím víc ji to rozpalovalo a přivádělo na pokraj extáze. Chlapi většinou dělali tu chybu, že hrozně moc tlačili nebo dokonce lízali močovou dívku, což bylo úplně k ničemu. Lesbičky naštěstí vědí, jak uspokojit ženu, proto je to s nimi nejlepší! Vibrátor se činil, vyholená všemu navíc pomáhala svým jazykovým tornádem, při kterém nezůstal poštěváček její milé ušetřen ani na okamžik. Za chviličku to vypadalo, že se té vydražďované samy obracejí oči v sloup, tělo se jí také vzepjalo v mohutné křeči, přišlo vyvrcholení.

Poté, co si poskytly takovou dávku rozkoše, vypnuly obě přítelkyně na chviličku vibrátor a lehly si vedle sebe na postel. Držely se v náručí, hladily se po sametové pokožce, občas zajely mezi nohy, což bylo jako další elektrický výboj. Dlouho si povídaly, vyměňovaly si své zážitky z práce, probíraly plány na společnou dovolenou. Potom si dlouze hleděly do očí a začaly se znovu vášnivě líbat. Jejich poupátka už zase pulzovala touhou, jeden orgasmus jim už nestačil. Tentokrát zvolily polohu šedesát devět, hladily si u toho i svoje análky, ale hlavně jazykem důkladně zpracovávaly klitoris své milé. Když je tohle dráždění přestalo bavit, znovu zapojily do hry vibrátor, a tím si znovu přivodily dokonalá vyvrcholení.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dělím se o svou ženu s bratrem

  20. 2. 2019jentaknekdo

Jsou dvě věci, které my turečtí „gastarbeitři“ v Německu toužíme mít. Automobil Mercedes (což většina z nás dokáže uskutečnit, když dostane slušnou práci) a modrookou blonďatou smyslnou bílou přítelkyni. Já jsem ještě nedosáhl ani jednoho z těchto cílů, když jsem potkal Heidi. Byla to dcera člověka, pro kterého jsem pracoval, dělal jsem mu práce na elektroinstalacích. Byla téměř perfektní; měla všechny...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Dlouhá noc

  12. 8. 2009Janina

Byla jsem zoufalá, když mne manžel po dlouholetém manželství opustil s veškerými úsporami, novým autem a mne velkoryse zanechal byt s velkou hypotékou. Moje kolegyně a zároveň dlouholetá kamarádka si však věděla rady. Věděla, že jsem byla vždy sexem posedlá a niž bych měla tušení na erotických stránkách mi sjednala schůzku. Dano, budeš překvapená, kdo o takovouto sice již obstarožní, ale stále zachovalou...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, BDSM, Erotické pomůcky, Šukačky, Zralé ženy

Hra s Kocourem

  29. 7. 2009A.D.Lajda

Ten den to začalo jako obvykle. Přišel jsi za mnou, měla jsem rozpuštěný vlasy, byla jsem bosá a krásně jsem voněla čerstvou sprchou. Jako vždycky jsi téměř nevydržel pohled nejenom na mě a moje jiskry v očích, ale i na moje vyzývavě vystrčený prsa… Netrvalo dlouho a měl jsi mě v rukou, začal jsi mě vášnivě ty prsa hladit. Chvíli jsem počkala, a když jsem viděla (nebo spíš cejtila), že nastala ta správná...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Orál, Mix, Prstění

Ve službě 2

  18. 12. 2011Anonym

Poté co jsme se ještě několikrát milovali s Hankou, náš vztah skončil, Hanka se odstěhovala a já neměl do čeho píchnout. Pak se mi nečekaně naskytla příležitost z míst, kde bych to nečekal. Po flirtování s kolegyní jsme spolu začali spát. Nic závazného, měli jsme spolu přesně daná pravidla. Sex byl naším společným tématem a mimo postel jsme byli kamarádi. Naše dohoda byla jasná – pokud by někdo začal...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Šukačky, Mix