Erotické povídky

Dvě divoké lesbičky

Byl jednou jeden pár, lesbický pár. Obě ženy spolu měly moc hezký a zralý vztah, který byl založen především na vzájemném porozumění a na hloubce citu. Velice významnou úlohu v tomhle vztahu hrál ale taky sex. Bez sexu, toho správného koření života, nakonec každý vztah začne pomalu uvadat. To ale nejspíš nehrozilo tady u těch dvou krásných ženských, protože obě zbožňovaly tělesné hrátky, byly nakloněné nejrůznějším experimentům a nebály se projevit svoje momentální choutky. Někdy dávaly přednost něžnému líbání, vzájemnému hlazení a milování v pravém slova smyslu, jindy si sprostě nadávaly, vášnivě se kousaly do krku a zuřivě se dráždily nějakými pomůckami, jako byly umělé penisy, vibrační vajíčka, kolíčky, anální vibrátory a podobně.

Z důvodu zachování soukromí neprozradíme jména těchto dvou lesbiček, protože by si to nepřály. Nestyděly se za svůj vztah, to v žádném případě, ale spíš by se červenaly až za ušima, kdyby se na veřejnost dostaly podrobnosti o jejich intimním životě. Jednoho odpoledne, když obě přišly z práce, na sebe dostaly velikou chuť. Nejdřív se jen tak pošťuchovaly a provokovaly, poplácávaly se po zadku, rajcovně chodily po bytě jenom ve spodním prádle a potom úplně bez něj. Nakonec obě byly tak nadržené, že se popadly do náruče a už se divoce líbaly, až se ozývalo hlasité mlaskání, tiskly na sebe svoje prsa a mírně kroužily boky, aby se o sebe třely i jejich buchtičky.

Potom samozřejmě skončily na posteli. Začalo to vzájemným prstěním, při kterém se jejich hrudníky v prudkém oddychování rychle zdvihaly a tváře jim zčervenaly. Potom maličko zvolnily tempo, až byly skoro něžné. Jedna si lehla na záda a roztáhla nohy. Druhá jí zlíbala celé tělo, od krku přes prsa, přes pupík až dolů do klína. Tam se dala do poctivého lízání kočičky. Netrvalo dlouho a podařilo se jí vylízat přítelkyni až k  orgasmu. Vyholená prudce oddechovala, měla bradavky úplně ztopořené a tváře rudé, jako by právě doběhla maraton. Oči jí zářily vzrušením a velikou láskou.

Po chvíli dalšího hlubokého vášnivého líbání se pomalu vyměnily, ta s vyholeným proužkem se natáhla na záda a rovnou bez rozpaků roztáhla stehna od sebe. Mezi nimi se skrývala chlupatá kundička. Tedy pysky měla pečlivě vydepilované, ale Venušin pahorem si nechávala zarůst sametovým trávníček. Začala se sama hladit, bylo vidět, jak se jí celé pohlaví už také leskne vzrušením. Do hry vstoupil další pomocník, a to luxusní zlatočerný vibrátor. Vyholená otočila kolečkem a vibrátor jí v ruce ožil. Začala jím přejíždět po těle své životní lásky, přikládala zlověstně vibrující nástroj k bradavkám, na vnitřní stranu stehen, do třísel, k zadní brance, chvíli s ním jezdila po partnerčině klitorisu. Teprve pak ho po kousíčkách celý zasunula do partnerčiny jeskyňky. Brzy se začaly dít divy.

Nyní aktivní lesbička se sehnula ke klínu před sebou, vystrčila mezi červenými rty špičku jazyka a začala jím jemně brnkat o zbožňovaný poštěváček. Věděla, že její přítelkyně má ráda přesně tohle – čím jemnější a lehčí ty doteky byly, tím víc ji to rozpalovalo a přivádělo na pokraj extáze. Chlapi většinou dělali tu chybu, že hrozně moc tlačili nebo dokonce lízali močovou dívku, což bylo úplně k ničemu. Lesbičky naštěstí vědí, jak uspokojit ženu, proto je to s nimi nejlepší! Vibrátor se činil, vyholená všemu navíc pomáhala svým jazykovým tornádem, při kterém nezůstal poštěváček její milé ušetřen ani na okamžik. Za chviličku to vypadalo, že se té vydražďované samy obracejí oči v sloup, tělo se jí také vzepjalo v mohutné křeči, přišlo vyvrcholení.

Poté, co si poskytly takovou dávku rozkoše, vypnuly obě přítelkyně na chviličku vibrátor a lehly si vedle sebe na postel. Držely se v náručí, hladily se po sametové pokožce, občas zajely mezi nohy, což bylo jako další elektrický výboj. Dlouho si povídaly, vyměňovaly si své zážitky z práce, probíraly plány na společnou dovolenou. Potom si dlouze hleděly do očí a začaly se znovu vášnivě líbat. Jejich poupátka už zase pulzovala touhou, jeden orgasmus jim už nestačil. Tentokrát zvolily polohu šedesát devět, hladily si u toho i svoje análky, ale hlavně jazykem důkladně zpracovávaly klitoris své milé. Když je tohle dráždění přestalo bavit, znovu zapojily do hry vibrátor, a tím si znovu přivodily dokonalá vyvrcholení.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Diskofilní týpek

  27. 5. 2012Neznámý autor

Světlana chodila ráda na diskotéky. Co je na tom tak divného, říkáte si – přece skoro všechny holky tam rády chodí. To je sice pravda, ale Světlana už žádná taková mladá holka nebyla. Bylo jí už sedmatřicet. Ale měla prostě ráda tanec, a i když neměla nijak oslnivě vyhublou postavu ani oblečení, které víc odhaluje než skrývá, při pohledu na její elán a radost z pohybu se jí nikdo nesmál, mladí jí dokonce...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Prstění, Mix

Lolitka u doktora

  1. 1. 2010Neznámý autor

Dělat obvodního lékaře v neveliké vesnici je docela nuda. Alespoň tedy pro mě. Většinou za mnou chodí starší lidé s všelikými neduhy stáří. Mladí moc nechodí, proč by taky. Ale občas přece jen dojdou. A nejvíc, světe div se, středoškoláci. Ne že by byli tak nemocní, ale potřebují se ulít ze školy, že ano, takže razítko ode mě jim je dobré. Nebyl jsem v jejich věku jiný, takže mám pro ně pochopení....  celá povídka...
Kategorie: orál, Orál, Teen

Rodinná záležitost

  21. 11. 2010Janina

Pavel se mi líbil už když jsem chodila na základku a on tehdy maturoval na gymplu. Byl ale dost velký stydlín. Pak se ztratil z dohledu a vrátil se po 5ti letech jako inženýr. Když mne pak občas potkal, pozdravil, ale nic víc a to mne šíleně lákalo. Jaký pak je asi v posteli ? Bylo mi 22 let, sex jsme měla ráda a tenhle stydlín mne opravdu moc lákal. A pak jsme se potkali na taneční zábavě. Ploužili...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Prstění, Petting

Upoutaná k posteli

  23. 10. 2011Neznámý autor

Veronika procitla z lehkého spánku, protože ji brněla ruka. Chtěla s ní pohnout, ale během okamžiku se rozpomněla, že to nejde – byla totiž silnými provazy připoutaná k posteli. Za obě zápěstí, za oba kotníky a jeden popruh jí také vedl přes břicho a znemožňoval, aby sebou házela. Veronika se usmála. Ne, tohle nebyl žádný únos ani sexuální napadení. Tohle byla hra, kterou čas od času hráli se svým...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Piss, Orál, Šukačky, Mix