Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 12. 5. 2013

Dvě divoké lesbičky

Byl jednou jeden pár, lesbický pár. Obě ženy spolu měly moc hezký a zralý vztah, který byl založen především na vzájemném porozumění a na hloubce citu. Velice významnou úlohu v tomhle vztahu hrál ale taky sex. Bez sexu, toho správného koření života, nakonec každý vztah začne pomalu uvadat. To ale nejspíš nehrozilo tady u těch dvou krásných ženských, protože obě zbožňovaly tělesné hrátky, byly nakloněné nejrůznějším experimentům a nebály se projevit svoje momentální choutky. Někdy dávaly přednost něžnému líbání, vzájemnému hlazení a milování v pravém slova smyslu, jindy si sprostě nadávaly, vášnivě se kousaly do krku a zuřivě se dráždily nějakými pomůckami, jako byly umělé penisy, vibrační vajíčka, kolíčky, anální vibrátory a podobně.

Z důvodu zachování soukromí neprozradíme jména těchto dvou lesbiček, protože by si to nepřály. Nestyděly se za svůj vztah, to v žádném případě, ale spíš by se červenaly až za ušima, kdyby se na veřejnost dostaly podrobnosti o jejich intimním životě. Jednoho odpoledne, když obě přišly z práce, na sebe dostaly velikou chuť. Nejdřív se jen tak pošťuchovaly a provokovaly, poplácávaly se po zadku, rajcovně chodily po bytě jenom ve spodním prádle a potom úplně bez něj. Nakonec obě byly tak nadržené, že se popadly do náruče a už se divoce líbaly, až se ozývalo hlasité mlaskání, tiskly na sebe svoje prsa a mírně kroužily boky, aby se o sebe třely i jejich buchtičky.

Potom samozřejmě skončily na posteli. Začalo to vzájemným prstěním, při kterém se jejich hrudníky v prudkém oddychování rychle zdvihaly a tváře jim zčervenaly. Potom maličko zvolnily tempo, až byly skoro něžné. Jedna si lehla na záda a roztáhla nohy. Druhá jí zlíbala celé tělo, od krku přes prsa, přes pupík až dolů do klína. Tam se dala do poctivého lízání kočičky. Netrvalo dlouho a podařilo se jí vylízat přítelkyni až k  orgasmu. Vyholená prudce oddechovala, měla bradavky úplně ztopořené a tváře rudé, jako by právě doběhla maraton. Oči jí zářily vzrušením a velikou láskou.

Po chvíli dalšího hlubokého vášnivého líbání se pomalu vyměnily, ta s vyholeným proužkem se natáhla na záda a rovnou bez rozpaků roztáhla stehna od sebe. Mezi nimi se skrývala chlupatá kundička. Tedy pysky měla pečlivě vydepilované, ale Venušin pahorem si nechávala zarůst sametovým trávníček. Začala se sama hladit, bylo vidět, jak se jí celé pohlaví už také leskne vzrušením. Do hry vstoupil další pomocník, a to luxusní zlatočerný vibrátor. Vyholená otočila kolečkem a vibrátor jí v ruce ožil. Začala jím přejíždět po těle své životní lásky, přikládala zlověstně vibrující nástroj k bradavkám, na vnitřní stranu stehen, do třísel, k zadní brance, chvíli s ním jezdila po partnerčině klitorisu. Teprve pak ho po kousíčkách celý zasunula do partnerčiny jeskyňky. Brzy se začaly dít divy.

Nyní aktivní lesbička se sehnula ke klínu před sebou, vystrčila mezi červenými rty špičku jazyka a začala jím jemně brnkat o zbožňovaný poštěváček. Věděla, že její přítelkyně má ráda přesně tohle – čím jemnější a lehčí ty doteky byly, tím víc ji to rozpalovalo a přivádělo na pokraj extáze. Chlapi většinou dělali tu chybu, že hrozně moc tlačili nebo dokonce lízali močovou dívku, což bylo úplně k ničemu. Lesbičky naštěstí vědí, jak uspokojit ženu, proto je to s nimi nejlepší! Vibrátor se činil, vyholená všemu navíc pomáhala svým jazykovým tornádem, při kterém nezůstal poštěváček její milé ušetřen ani na okamžik. Za chviličku to vypadalo, že se té vydražďované samy obracejí oči v sloup, tělo se jí také vzepjalo v mohutné křeči, přišlo vyvrcholení.

Poté, co si poskytly takovou dávku rozkoše, vypnuly obě přítelkyně na chviličku vibrátor a lehly si vedle sebe na postel. Držely se v náručí, hladily se po sametové pokožce, občas zajely mezi nohy, což bylo jako další elektrický výboj. Dlouho si povídaly, vyměňovaly si své zážitky z práce, probíraly plány na společnou dovolenou. Potom si dlouze hleděly do očí a začaly se znovu vášnivě líbat. Jejich poupátka už zase pulzovala touhou, jeden orgasmus jim už nestačil. Tentokrát zvolily polohu šedesát devět, hladily si u toho i svoje análky, ale hlavně jazykem důkladně zpracovávaly klitoris své milé. Když je tohle dráždění přestalo bavit, znovu zapojily do hry vibrátor, a tím si znovu přivodily dokonalá vyvrcholení.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Podnájem 1

  20. 1. 2016Radekk3

Stalo se to v druháku na výšce, bylo mi 20 let. Přes známého jsem sehnal ten nejlepší podnájem, jaký jsem kdy měl. Jedna jeho známá měla kousek od školy luxusně zařízený 3+kk, kde měla jeden volný pokoj. Ona navíc trávila většinu času na služebkách, často byla pryč i týden a neustále sháněla někoho, kdo se jí postará o byt a kytky. Její pravidla jsem akceptoval, platil jen příspěvek na energie a po...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Zralé ženy

Otrava

  23. 6. 2023Skálinka

To bude zase dneska otrava, povzdychla si Dája. Sice se jí podařilo pro sebe zabrat Lukáše, největšího frajera ze třídy, hvězdu místního basketbalového týmu, vysokého, svalnatého, s kouzelně modrýma očima a delší blonďatou kšticí, po kterém šílely holky bez rozdílu věku, počínaje sedmou třídou základky a čtvrťačkama ze střední nekonče, zálibně na něm spočinul i zrak některých mladších maminek. Po úvodním...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Teen, Orál

Reprezentantky

  2. 12. 2008zajíček

Dovolenou jsme tak jako většina čechů trávili se známými v chorvatsku.Moje holka Simona a kamarád Petr se svojí přítelkyní Lenkou.Všichni čtyři jsme se dobře znali, a tak naše první společná dovolená probíhala tak jak má.Přes den koupání v moři a večer dlouhé vysedávání na terase a popíjení něčeho dobrého.Zvlášt my dva s Petrem máme alkohol rádi a tak holky byli vždy dřív v posteli.
Poslední den,ale...
  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Párty, Orál, Anál, Šukačky

Sladké hrátky

  9. 6. 2013Neznámý autor

Jak říká klasické úsloví, nebo to je možná písnička, sedmnáct je ten nejsladší věk. Jak pro chlapce, tak pro dívku. A hlavně pro dívku, protože je v tu dobu nejkrásnější – už není dítětem, ale ještě ne úplně dospělá, přestože se tak snaží vypadat. Je nádherně rozkvetlá, s vyvinutými přednostmi, srší sebevědomím a zvědavostí. Obvykle dívku v tuto dobu už přišly o panenství, a tak nabírají zkušenosti....  celá povídka...
Kategorie: Teen, Erotické pomůcky, Petting, Šukačky, Mix