Erotické povídky

Dvě divoké lesbičky

Byl jednou jeden pár, lesbický pár. Obě ženy spolu měly moc hezký a zralý vztah, který byl založen především na vzájemném porozumění a na hloubce citu. Velice významnou úlohu v tomhle vztahu hrál ale taky sex. Bez sexu, toho správného koření života, nakonec každý vztah začne pomalu uvadat. To ale nejspíš nehrozilo tady u těch dvou krásných ženských, protože obě zbožňovaly tělesné hrátky, byly nakloněné nejrůznějším experimentům a nebály se projevit svoje momentální choutky. Někdy dávaly přednost něžnému líbání, vzájemnému hlazení a milování v pravém slova smyslu, jindy si sprostě nadávaly, vášnivě se kousaly do krku a zuřivě se dráždily nějakými pomůckami, jako byly umělé penisy, vibrační vajíčka, kolíčky, anální vibrátory a podobně.

Z důvodu zachování soukromí neprozradíme jména těchto dvou lesbiček, protože by si to nepřály. Nestyděly se za svůj vztah, to v žádném případě, ale spíš by se červenaly až za ušima, kdyby se na veřejnost dostaly podrobnosti o jejich intimním životě. Jednoho odpoledne, když obě přišly z práce, na sebe dostaly velikou chuť. Nejdřív se jen tak pošťuchovaly a provokovaly, poplácávaly se po zadku, rajcovně chodily po bytě jenom ve spodním prádle a potom úplně bez něj. Nakonec obě byly tak nadržené, že se popadly do náruče a už se divoce líbaly, až se ozývalo hlasité mlaskání, tiskly na sebe svoje prsa a mírně kroužily boky, aby se o sebe třely i jejich buchtičky.

Potom samozřejmě skončily na posteli. Začalo to vzájemným prstěním, při kterém se jejich hrudníky v prudkém oddychování rychle zdvihaly a tváře jim zčervenaly. Potom maličko zvolnily tempo, až byly skoro něžné. Jedna si lehla na záda a roztáhla nohy. Druhá jí zlíbala celé tělo, od krku přes prsa, přes pupík až dolů do klína. Tam se dala do poctivého lízání kočičky. Netrvalo dlouho a podařilo se jí vylízat přítelkyni až k  orgasmu. Vyholená prudce oddechovala, měla bradavky úplně ztopořené a tváře rudé, jako by právě doběhla maraton. Oči jí zářily vzrušením a velikou láskou.

Po chvíli dalšího hlubokého vášnivého líbání se pomalu vyměnily, ta s vyholeným proužkem se natáhla na záda a rovnou bez rozpaků roztáhla stehna od sebe. Mezi nimi se skrývala chlupatá kundička. Tedy pysky měla pečlivě vydepilované, ale Venušin pahorem si nechávala zarůst sametovým trávníček. Začala se sama hladit, bylo vidět, jak se jí celé pohlaví už také leskne vzrušením. Do hry vstoupil další pomocník, a to luxusní zlatočerný vibrátor. Vyholená otočila kolečkem a vibrátor jí v ruce ožil. Začala jím přejíždět po těle své životní lásky, přikládala zlověstně vibrující nástroj k bradavkám, na vnitřní stranu stehen, do třísel, k zadní brance, chvíli s ním jezdila po partnerčině klitorisu. Teprve pak ho po kousíčkách celý zasunula do partnerčiny jeskyňky. Brzy se začaly dít divy.

Nyní aktivní lesbička se sehnula ke klínu před sebou, vystrčila mezi červenými rty špičku jazyka a začala jím jemně brnkat o zbožňovaný poštěváček. Věděla, že její přítelkyně má ráda přesně tohle – čím jemnější a lehčí ty doteky byly, tím víc ji to rozpalovalo a přivádělo na pokraj extáze. Chlapi většinou dělali tu chybu, že hrozně moc tlačili nebo dokonce lízali močovou dívku, což bylo úplně k ničemu. Lesbičky naštěstí vědí, jak uspokojit ženu, proto je to s nimi nejlepší! Vibrátor se činil, vyholená všemu navíc pomáhala svým jazykovým tornádem, při kterém nezůstal poštěváček její milé ušetřen ani na okamžik. Za chviličku to vypadalo, že se té vydražďované samy obracejí oči v sloup, tělo se jí také vzepjalo v mohutné křeči, přišlo vyvrcholení.

Poté, co si poskytly takovou dávku rozkoše, vypnuly obě přítelkyně na chviličku vibrátor a lehly si vedle sebe na postel. Držely se v náručí, hladily se po sametové pokožce, občas zajely mezi nohy, což bylo jako další elektrický výboj. Dlouho si povídaly, vyměňovaly si své zážitky z práce, probíraly plány na společnou dovolenou. Potom si dlouze hleděly do očí a začaly se znovu vášnivě líbat. Jejich poupátka už zase pulzovala touhou, jeden orgasmus jim už nestačil. Tentokrát zvolily polohu šedesát devět, hladily si u toho i svoje análky, ale hlavně jazykem důkladně zpracovávaly klitoris své milé. Když je tohle dráždění přestalo bavit, znovu zapojily do hry vibrátor, a tím si znovu přivodily dokonalá vyvrcholení.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pracovní nasazení 2. - pokračování

  14. 4. 2021MartinDominant

Seděla jsem tam už oblečená, on stále v ručníku. Musím přiznat, že jsem si to užila, líbilo se mi to…a vlastně jsem to i takto potřebovala. Byla jsem plná očekávání co bude dál. „Přes den chodím do práce, čubko.“ „Tady na hotelu jsem hlavně ráno a vracím se až večer“ „Je mi jasný, že ti budu chybět, ale určitě vymyslím nějaké povyražení i pro čas kdy tu nejsem.“ „Potřebuješ poslouchat, zasloužit si...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Spanking, Submisivní, Šukačky

Krásná shemale a sympatická holka

  15. 6. 2012Neznámý autor

David odmítnul pozvání svého kamaráda a tentokrát vyrazil do baru sám. Potřeboval se z toho rozchodu vzpamatovat nejdřív o samotě, než se dostane do fáze, kdy bude s kamarády nejdřív vykřikovat, jaká je ta holka mrcha, a pak se skoro rozbrečí nad tím, jak byl úžasná. Rozešla se s ním po čtyřech měsících, prostě mu řekla, že se s ním nudí, s ním! Taková svině, beztak si určitě našla nějakého prachatějšího...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Šukačky, Bisex, Mix, Orál

Instalatér

  4. 12. 2017Bobr

V pátek před polednem mi zazvonil telefon. Nějaká žena si stě­žovala,že jí neodtéká odpad u dřezu a chtěla s tím „okamžitě,ale okamžitě“ něco udělat. „Poradíme,posloužíme!“pomyslel jsem si a zapsal si adresu. „Pátek nešťastný je den!“řekl jsem si a vyrazil. „Tak jsem vám přišel protáhnout tu vaší díru“ řekl jsem, když jsem celý zpocený vystoupal dvě patra ve starém činžáku. Po zazvonění  se konečně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Extrémy, Submisivní

Do naha

  6. 5. 2006Neznámý autor

"Svleč se!" Řekla jsem chladně. Náhle uprostřed rozhovoru o krásách šumavské přírody.
"Teď?" Vyhrknul a úplně sebou škubnul.Ještě chladněji a mnohem tišeji jsem zopakovala. "Svleč se!"Jirkův okouzlující sebejistý úsměv se pomalu měnil v dětsky bezbranný a dychtivě očekávající. I držení těla, gesta byly úplně jiné, jako by se zároveň narovnal a zároveň stáhnul. Milovala jsem tyhle změny. Sedla jsem...  celá povídka...
Kategorie: femdom, Femdom, Extrémy, Erotické pomůcky, Šukačky, Orál