Erotické povídky
- Zralé ženy (10749)
- Šukačky (12293)
- Erotické pomůcky (12516)
- Mix (14149)
Další povídky od neznámých autorů:
- Extrémně perverzní děvče
- A tak to bylo
- Netradiční sendvič
- Soukromé lekce od Pana učitele
- Jezírko
- Sexuální aplikace
- Ráno s Kájou
- Kuřba v obchoďáku
Vloženo: 1. 12. 2014
Skvělá jízda s lubrikantem
V poslední době se mi při milování s manželem začalo stávat, že jsem byla dost suchá. I když jsme se za ty roky naučili pěkně prodloužit předehru a oba si ji užít za tím účelem, že budeme mít jistotu, že před zásunem bude mít manžel dostatečně tvrdou erekci a já dostatečně připravenou pičku, tak to nějak přestávalo fungovat. Ještě jsem nebyla v přechodu a na sex jsem měla chu´t pořád, byla jsem i vzrušená a doslova mě doháněly k šílenství manželovy doteky na těch správných místech mého těla, tak moje studánka snad jako by vyschla.
Nejdřív jsme si toho ani jeden nevšímali a manžel dokonce vtipkoval, že aspoň to vypadá, jak kdybych dělala drahoty, když se do mě nedostane tak snadno. Taky jsem se smála, to samotné milování jsem si docela užila a během něj už jsem začala normálně vlhnout. Jenže postupem času to bylo častější a sušší. Manžel míval regulérně odřenou předkožku, protože u mě v dírce to drhlo, a já jsem taky byla tak zvaně ohoblovaná. Začínalo mě to dokonce bolet, i když byl muž něžný. Samotný zásun se měnil v utrpení a trvalo pak dlouho, než si moje vagína trochu zvykla a přeci jen vyronila několik kapek maziva. Několikrát j sem byla tak odřená a podrážděná, že mě to do druhého dne ráda začalo nesnesitelně svědit, pálit a řezavě bolet. Bíla jsem se, jestli nemám nějaký zánět nebo jiné onemocnění, ale to se nepotvrdilo.
nechtěla jsem, aby se sex pro mě změnil v utrpení, vždyť já jsem vždycky různé hrátky zbožňovala! Teď jsem ale bývala ve stresu, že zase budu suchá a bude mě to bolet, takže jsem si to vůbec nedokázala užít. Nakonec jsem se rozhodla se svým problémem svěřit gynekologovi. Vyslechnul mě, prohlédnul, uklidnil… Řekl mi, že rozhodně nejsem vadná, ať nemám obavy! Že se to prostě se zvyšujícím se věkem stává. A já mám ještě štěstí, protože většina pacientek má nejen vaginální suchost, ale taky úplně přichází o jakoukoliv chuť na sex. To já ne, ujišťovala jsem ho, pořád mám na to chuť, můj manžel mě pořád vzrušuje… On se usmál a řekl, že to je klíčové, na tom můžeme stavět. A doporučil mi naprosto jednoduché řešení, tedy to, abych si zakoupila šetrný lubrikační gel.
Trochu jsem se v té lékárně styděla, to víte, žena před padesátkou, co si kdo pomyslí… Ale nikdo si nepomyslel nic, tak jsem si odnášela domů tubičku lubrikačního gelu. Podle příbalového letáku sliboval hotové zázraky. A jak jsem si to tak prohlížela a četla, začínala jsem se pomalu cítit vzrušeně. Představovala jsem si, jak o všem řeknu manželovi, jak mu zasvítí oči a něžně se na mě vrhne. A potom společně tenhle zázrak vyzkoušíme. Bradavky mi úplně ztvrdly, a když jsem si přes kalhoty zajela do rozkroku, poštěváčkem mi proběhlo velmi příjemné zamrazení. Nadšeně jsem si zajela mezi nohy tentokrát už na holou vagínu a zaznamenala jsem tam mírnou vlhkost. To mě potěšilo a úplně dojalo a nemohla jsem se dočkat, až bude večer. Vzrušenou náladu se mi dařilo držet pořád.
Večer přišel manžel domů, já jsem mu vše řekla a ukázala, a už jsem mu seděla v klíně a šeptala mu do ouška, že se hrozně moc těším, až to půjdeme vyzkoušet. Hmátla jsem mu do rozkroku a už jsem tam taky nahmatala rostoucí bouli. Začali jsme se krásně líbat a pak se přesunuli do ložnice. Tubičku s lubrikačním gelem jsem měla šikovně postavenou na nočním stolku. Manžel nikam nespěchal, hodně jsme se mazlili, on mi dumlal bradavky, což se mi vždycky hrozně moc líbilo, a rukou mě důkladně hladil po vnitřní straně stehen. Celá jsem se chvěla touhou, navíc když sjem v ruce držela ten jeho horký tvrdý kolík, který už byl úplně úžasně připravený. Já jsem se psychicky cítila taky připravená, proto manžel vzal ten gel, trochu si vytlačil na prsty, zahřál to mezi nimi a začal mi s tím promazávat toužící vagínu. Trochu to studilo, ale bylo to příjemně kluzké.
Poradila jsem mu, ať si radši namaže ještě žalud, a pak ať už ho do mě vrazí. Cítila jsem se asi nejvíc vzrušená za poslední dobu. Ležela jsem na zádech s roztaženýma nohama a manžel zůstal v kleku a v téhle poloze ho do mě pomalu zasunul. Byl opatrný, ale žádná opatrnost vlastně nebyla potřeba, protože to šlo jako po másle! Oba jsme vydechli spokojeným překvapením. Manžel začal přirážet a užívali jsme si tu dokonalou kluzkost. Ani známka po suchosti nebo drhnutí, u mě žádná bolest. Moje vzrušení se rychle stupňovalo.
Občas se ozvalo takové mlasknutí, což mi připadalo strašně perverzní a úplně mě to uchvátilo. Rozdivočela jsem se, zběsile jsem přirážela vstříc manželovi a pevně jsem ho držela kolem krku. Pohledem jsem se vpíjela do jeho oči a s tlumeným výkřikem jsem prožila krásný intenzivní orgasmus. Manžel mě pak láskyplně držel a konejšil a podle naší dlouholeté tradice, těsně před výstřikem vytáhnul penis ven a vystříkal se mi na prsa. Řečeno slovy moderní generace, tak s tím lubrikantem to teda byla skvělá jízda!
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky | |
![]() | Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat! volej909 a po vyzvání zadej kód 500 |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Chorvatsko
23. 11. 2023DědaPo několika letech, které jsem strávil jako vdovec, jsem se rozhodl, že se zajedu podívat do Chorvatska do kempu, kam jsme se ženou jezdívali pravidelně snad dvacet let. Je to malý klidný kemp na poloostrově, kde se večer nesvítí, nehuláká tam žádná diskotéka a dokonce tam není ani oficiální pláž. Takže lidé polehávají a koupou se všude, kde to jde. Každý si tam najde to svoje místečko a má klid. I... celá povídka... |
Sousedka Věra
29. 7. 2007Neznámý autorPrávě jsem se vrátil z nádraží, kde jsem byl vyprovodit manželku Zuzanu a naše dvě ratolesti. Odjížděli na celý měsíc ke tchýni na dovolenou. Blahořečil jsem svému šéfovi, který mi zatím z naléhavých pracovních důvodů dovolenou neumožnil, protože měsíc galejí u tchýně mi naháněl hrůzu. Měsíc svobody a volnosti ! Co víc bych si ještě mohl přát ? Možná nějakou pěknou kočičku k pomuchlání, ale to musím... celá povídka... |
Nepředstavitelné věci
27. 9. 2022jentaknekdoCo jsem to provedla? Proč jsem ho brala k sobě do bytu? Všechno s ním se dělo tak rychle, tak nekontrolovatelně, tak vzrušujícím způsobem. Když jsem stiskla tlačítko výtahu do svého patra, cítila jsem, jak se za mnou tiskne, cítila jsem, jak se mi erekce v jeho kalhotách tvrdě opírá o zadek.
Výtah se rozjel nahoru. Bylo pozdě, po půlnoci. To bude v pořádku. Moje dcera bude tvrdě spát. Nebudeme ji... celá povídka... |
Konečně ho dostala
2. 2. 2015Neznámý autor
Ten první fyzický kontakt byl skoro neuvěřitelný. Pavla po Davidovi toužila strašně moc dlouho, až se nakonec podařilo, že ho sbalila. Pozvala ho na návštěvu, nabídla mu kávu, popili, pak si sedla vedle něj na pohovku, jejich rty se blížily… David vypadal, že po ní opravdu touží. Potom ji políbil, dal si záležet, aby se jejich rty dotkly jen letmo, spíš to vypadalo, že mu jde skoro o přátelský polibek.... celá povídka... |


