Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Vloženo: 30. 6. 2023

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Dobrodružství

Sabina měla ránu, ještě větší, než obvykle. Oči napuchlé od pláče, vlasy rozcuchané, ale opravdu, ne jak to občas vyžaduje módní účes, oblečení jí nějak nesedělo a v jednom kuse popotahovala, jak se jí slzy z kanálků dostávaly do nosu. Aneta, když jí přišla otevřít, ihned pochopila, že něco asi nebude v pořádku. „Pojď dál,“ vybídla kamarádku a vedla ji k sobě do pokojíku, aby je nikdo nemohl slyšet, i když nikdo jiný doma nebyl. „Co bulíš ? Někdo ti něco udělal ?“ „No, já nevím,“ odpověděla Sabina dost nelogicky a nasadila k tak usedavému pláči, že jí slzy kanuly na poněkud zvalchovanou halenku a nechávaly tam docela výrazné cákance. 

Ono opravdu vysvětlit, co se jí přihodilo, nebylo tak úplně jednoduché. Snad by se dalo začít tím, že byla nehorázně zamilovaná. Láďa, její idol, chodil na střední o rok výš a vůbec se jejím citům nebránil. Spíš naopak. Když to bylo  možné, vodili se v objetí, nebo aspoň za ruce a nějaký ten polibek na veřejnosti taky padl. Logicky se pak snažili nebýt vždy jen na veřejnosti a Sabina ho ráda nechala probrat její ňadra pod halenkou. Jednak si myslela,  že se to mezi zamilovanými dělá a jednak se jí to i docela líbilo. A pak došlo i na lámání chleba, tedy spíš na protržení blanky a zahájení sexuálního života, jak jen to bylo časově a prostorově možné. Oni totiž málokteří rodiče tyhle rané vztahy dostatečně podporují, zvlášť když má syn před sebou ještě víc jak rok a dcera víc jak dva roky střední školy. A pak možná i něco dál. Tak občas přes zimu vypomohli kamarádi, jinak zbývala matka příroda, pokud byly náležitě suché meze. 

Tenhle pátek ji Láďa zval mezi kamarády na zahradní chatku babičky jednoho z nich. Odjela do lázní a vnuk měl za úkol alespoň zalívat. Sabina se tam docela těšila, protože předpokládala, že by se tam mohl najít tichý koutek, kde by si se svým milým mohli spočinout v náručí a nejen to. Všichni kluci věděli, že spolu mají a tak se nikdy nedivili nějakým důvěrnostem, jakkoliv je Sabina před ostatními moc nemusela. Samozřejmě domácí pán vylovil odněkud ze sklepa dvě láhve rybízáku, byla to směska červeného a černého, co zahrádka dala. Byl neskutečně sladký a dobrý. Po první dvojdecce zalovil jeden ze čtyř účastníků ve školním batohu a vytáhl odtud pytlík s bílým práškem. Pánové tento objev rozjařeně vítali a jeden z nich začal připravovat kartou na displeji jednotlivé lajny. Skleněnou trubičku, jako v lepší společnosti, samozřejmě neměli a tak se čuchalo srolovanou dvojstovkou.  Chudák Jan Ámos, když to proudilo kolem něj, ještě k tomu do nosů školní mládeže ! Nejprve nasáli všichni čtyři kamarádi, pak i Láďa, což se Sabině moc nelíbilo, protože se těšila na vášnivé milování, s koksem neměla moc zkušeností a netušila, co to s jejím milým může udělat. A pak podali srolovanou  bankovku i jí. Nikdy to ještě nezkoušela, dokonce jako nekuřačka ani neochutnala marjánku. Ale chtěla  být členkou kolektivu, tak nediskutovala a zkusila šňupnout. Snad to nějak přežije. Kluci to určitě nedělají poprvé. Naštěstí seděla u stolu a když se s ní zatočil svět, opřela se o lokty a chvíli čekala, než se jí navrátilo alespoň jakési takési vědomí.

Zábava se stala rozvernější, klukům stouplo sebevědomí a narostla ramena. A Láďa se k ní přitiskl docela pevně, snažil se ji políbit a sáhnout si pod halenku. Jindy by jí to vadilo, dnes jí to bylo nějak fuk. A když se nebránila, Láďa si dodal odvahy, vyhrnul jí podprsenku pod bradu a dělal s jejími prsy pravé divy. A jí se to děsně líbilo. Jen se snažila ohlídat, aby se vše odehrávalo decentně pod zakrytím textilem. Ostatní pánové sice dělali jako že nic, ale když viděli ty hnětené kopečky, třebaže zakryté, nenechávalo je to tak úplně chladnými. „Hele, ty brďo, nech už ty kozy bejt, jinak jí je utrhneš. Ona už určitě bude chtít něco víc,“ radil mu jeden z přihlížejících. Sebevědomí z Ládi mohlo ukapávat klidně pod stůl a tak zajel rukou pod sukni. Sabina zjistila, že po tom vlastně docela touží a ti kluci okolo jí byli najednou nějak ještě víc jedno.  Uvolnila stisk stehen, aby mohl dál. Jejich delší praxe v milování na zapřenou způsobila, že jeho prst neomylně vklouzl pod kalhotky a rovnou i do kundičky. Neubránila se vzdechu a kluci kolem jen závistivě čuměli. 

Sabina se začala propadat do blahých pocitů a okolí nějak moc neregistrovala. Normálně by Láďu na veřejnosti odstrkovala, teď ho nechávala dělat ty příjemné věci a snažila se nepodlehnout nutkání pohladit mu kalhoty, pod kterými se vzpínalo jeho přirození. Určitě zase bude tak nádherně hladký a kamenně tvrdý. Chtěla by ho nejen rukou, ale rovnou do pusy a pořádně mu ho jazykem přimáčknout k patru a obkroužit za předkožkou žalud. A nacpat si ho co nejdál, nejlíp až na mandle a pod tlakem ho donutit odevzdat své sperma a labužnicky ho všechno spolykat. Holky říkaly, že když se to klukům často polyká, tak potom rostou prsa. Když si oblíkala podprsenku, zdálo se jí, že to snad může být pravda, protože ji nějak začínala škrtit a zapnout ji začínal být problém.

Láďa si uvolnil knoflík u kalhot, porozepl zip a Sabina se nemohla vynadívat na tu parádu, jak se mu pinďour dobývá ztopořený z boxerek na denní světlo. Neodolala,  vzala ho do ruky a vytáhla. I ta pusa přišla na řadu, kdy se s ním nejdřív jen tak trochu pomazlila a pak nasála co nejdál. Byla tak vzrušená a mimo reálné vnímání, že jí všichni rozvášnění diváci vůbec nevadili. Dokonce tak, že si ani pořádně nevšimla, když jí Láďa stáhl přes hlavu pořádně nerozepnutou halenku a ukázala se její prsa pod vyhrnutou podprdou. A i tu si nechala rozepnout. Dorážela na jeho příro se vší vehemencí a s uspokojením přijla, když jí začal zaplavovat ústa přívalem spermatu. Polykala vše a ještě se snažila vysát všechno, co mohlo zbýt v trubici. Rozněžněle se pak povytáhla k jeho hlavě, nechala se olíbávat a znovu osahávat na horní polovině těla. Ovšem ani její dolní polovina těla nezahálela. Jen bylo vyloučeno, že by tam dosáhl Láďa a kdyby byla trochu střízlivější, musela by vědět, že těmi prsty do její pičky proniká někdo jiný. Ale bylo to neskutečně příjemné a rozhodně se nechystala začít s obranou svého klína. Spíš se tak trochu přivystavovala, aby dotyčný mohl co nejlíp dovnitř a zvýšit ten příliv příjemných pocitů. 

I přes kvapem se blížící orgazmus cítila, že je vlastně svému milenci nevěrná, a to ještě nikdy nebyla. On byl ten první a jediný. Ovšem působení dalšího z kamarádů vůbec nebylo špatné. Jak se tiskla obličejem k hlavě Ládi, zašeptala mu poněkud vyděšeně do ucha. „On mi tam někdo sahá !“ „No a ? Nebuď tak cimprlich. Je ti při tom dobře ? Tak drž, vždyť se ti neděje nic špatného .“ Jeho slova na ni působila rozpačitě. Místo aby o ni bojoval, vlastně souhlasí, aby ji osahával a možná i osouložil někdo z kamarádů. A než se dvakrát nadechla, měla ho tam. Ale vůbec to nebylo nepříjemné, spíš naopak. A její starosti se upřely na to, jak dosáhnout co nejvyššího vzrušení. Asi to bylo tím šňupečkem, ale dneska prožívala všechny dráždivé podněty daleko silněji a orgazmus spěl k vyvrcholení daleko rychleji, než obvykle. Nemohla a ani nechtěla ho oddalovat a tak pevně objala Láďu kolem hlavy, začala vzrušeně křičet a prožíval tu dnešní první krásnou chvíli s maximální intenzitou. Ani nevěděla, kdo to byl. Styděla se na něj podívat, když jí rajboval vnitřek a když se probrala k vědomí, byla už dávno pička prázdná. Tedy s výjimkou příslušné dávky spermatu.

Ovšem ne na dlouho. „Teda ty to dovedeš prožít !“ obdivoval další z kamarádů. Oběma rukama ji chytil za prsa a pérem se začal štelovat mezi stále ještě roztažené nohy. Než se nadála, byl uvnitř, až vzrušeně vzdychla a trochu se vypjala. Blaho pokračovalo a tenhle ji udělal dvakrát, než se do ní vycákal a pustil na své  místo třetího. Krásné pocity se slívaly dohromady a vypadalo to, jako že má  průběžný slabší orgazmus. Oči se jí nejen přivíraly, ale občas mizely za víčky, až bylo vidět jen jejich bělmo. Kdy se do ní vecpal čtvrtý, pak pátý, pak šestý, kdo by to byl schopen v tom vzrušení počítat. Ostatně kluci byli jen čtyři a k tomu její Vláďa. Takže víc jak pět milenců mít nemohla. Ale jak chtěli repete, protože takovouhle ochotnou a rajcovní dívku zde už dlouho neměli, nebylo možno se dopočítat ani vlastních orgazmů, natož potom kdo jí je způsobil. 

Než měli pánové dost, pár hodin to trvalo. No jo, sedmnáct, osmnáct, to nemá člověk nikdy příliš moc. Celou dobu šla z ruky do ruky, z pinďoura na pinďoura a přes veškerou euforii cítila, že už má dost ona. Trochu vyděšeně zjistila, že celou dobu na sobě měla sukni. V popředí sice pořádně pomačkaná, ale skoro v pořádku. Ovšem na zadku mokré kolo od z kundičky vytékajících dávek spermatu. Trošku ji přemáchla ve studené vodě a jakýmsi stolním větrákem se snažili ji usušit a přivést k nositelnému stavu. Došlo jí, že takhle domů nemůže a tak zamířila k Anetě, dříve kamarádce, nyní, co byla zamilovaná, trestuhodně zanedbávané. Cestou opadávaly příjemné stavy a dostavovala se taková menší morální kocovina. A taky realita. Nejen že se na ní vystřídalo pět kluků, z toho čtyři, kteří nebyli v plánu. Vždyť oni jí určitě všichni vykropili kundičku a určitě ne jen jednou. S Láďou to řešili obvykle kondomem a nebo přerušovanou souloží s dávkou dětiček na prsou a bříšku, v lepším případě vykouřením. Dnes se oddala všemu tomu přenádhernému laskání a ochrana před otěhotněním jí nějak unikla z úhlu pozornosti. Šmárjá, co když už je v tom ? Že si už nepořídila antikoncepci ! Ale sama na ni neměla a říct si o ni mámě, to by nebylo tak jednoduché. I když možná jednodušší, než nastupovat do třeťáku s bříškem. A jak by řešila možné otcovství, když v ní bylo kluků celkem pět a kdo byl ten první, ani netušila. A nemusel to být hned ten první. Třeba měl některý z nich závodní spermie, které domrskaly ocásky rychleji. 

V takhle neradostné situaci dorazila k Anetě. Chtělo by to někde sehnat prášky po. Ale ani jedna z nich netušila, kdo by je mohl v pátek k večeru mít a byl ochoten zapůjčit. Jakkoliv se obě sedmnáctky stavěly velmi dospěle, tahle situace se zdála nad jejich síly. „Hele, máma odjela na víkend k babičce. Ta nám nepomůže a kdo ví, jak by z toho byla nadšená. Přece jen jsme stejně staré a klidně něco podobného mohlo potkat i mě. Ale jestli jsi statečná, jedno řešení by tady možná bylo.“ Sabina málem nadskočila radostí. Tak ono se snad dá ještě něco dělat !? Hned lámala z kamarádky dopovězení. „Je tady ještě Honza a ten by určitě nějak pomoct mohl.“ Sabinou to trochu zacvičilo. Řešit svoji několikanásobnou soulož s ženskou jí připadalo sice ne příliš příjemné, ale přijatelnější, než s chlapem. Honza byl to, čemu se dnes říká přítel Anetiny mámy. A byl to docela frajer, možná o dva roky mladší než máma, Anetu bral skoro jako dospělou, což se jí  velice zamlouvalo a i když s ním nějaké osobní problémy doposud nikdy moc neřešila, neviděla jinou možnost, než vnést do případu dospělý prvek a hlavně taky nějakou finanční pomoc, pokud bude potřeba. Protože obě sice v peněžence nějakých pár drobných měly, ale ono kdo  ví, kolik ty prášky můžou stát. Hlavně nepřišly na jinou volbu a tak díky mobilu za pár minut vcházel Honza do pokojíku. 

Sabina se snažila vyprávění o dnešním odpoledni trochu zmírnit, ale i tak to byla docela síla i pro dospělého chlapa. Tak ono je to s kočičkami takhle ! A to dělají, že je teprve možná čeká první pusa. Ovšem realita, že se červená i světem protřelý chlap. Nutno říct, že jen ta představa, co se s holkou celé odpoledne dělo, jak se na ní střídala banda kamarádů a ona si užívala, co tělo ráčilo, s Honzou pěkně zacvičilo. Nescházelo moc a ztopořený klacek by protrhl trenýrky. Zároveň mu to v hlavě začalo pracovat. Když prožila a docela ve zdraví přežila tohle, může toho zažít i víc. „Hele Anet, teď to bude dost osobní a Sabině by to nemuselo být příjemné. Můžeš nás tady chvíli nechat o samotě ?“ Aneta se tvářila chápajícně a vypadla z pokojíku, jakkoliv by nejraději zůstala a poslouchala, co tak neslušného budou rozebírat, že to nesmí slyšet.

„Hele, Sabino, mám spoustu kamarádů a jeden z nich je v této oblasti odborník. Ten ti může pomoct jako jediný. Ale musíš mu věřit a na slovo poslouchat. Dostala ses do pěkného průšvihu. Začneme otázkou. Kdy to máš příště dostat ?“ „Brzy,“ odpověděla s poněkud červenějšími lícemi, než před chvílí. Tak ona prošoustá celé odpoledne s bandou kluků a červená se při zmínce o menzes, divil se Honza. „Brzy je časový údaj neurčitý. Upřesni.“ „No asi za dva dny.“ „Tak to musíme chvátnout !“ Neřekl proč, neboť i úplnému amatérovi muselo být jasné, že otěhotnění dva dny před menstruací je skoro nesmysl. Tak kam chvátat a proč dívku plnit prášky či injekcemi. On ten postinor dovede udělat v periodě docela pořádný borďas. Ovšem spěchat bylo třeba z hlediska širších úmyslů. Nejprve zavolali mámě, že dnes nepřijde, protože Aneta je sama doma a radši by měla společnost. Když se ozval i Honza, že za chvíli odjíždí a dívka by tam zůstala sama, bylo odsouhlaseno. Ale  na oběd bude Sabina v sobotu doma.

Po pár telefonech za chvíli seděli v jeho autě a odjížděli kamsi. Nakonec zjistila, že tuhle vilku  zná a s holkama na ni vždy koukaly tak trochu s trnutím za krkem, protože nahoře se sice bydlelo, ale dole byly snad dvě soukromé ordinace gynekologie. A jen málokterá měla za sebou, i přes pokročilý věk sedmnácti let, tuhle náročnou zkušenost. No co, tak bude další. Stejně to jednou muselo přijít. Ale nečekala to za takhle dramatických okolností. „Hele, nepotřebuješ se napřed osprchovat ?“ zeptal se Honza. No to byl nápad ! Ráno se sice trochu ošplouchla, ale po tom, co zažívala celé odpoledne, by to chtělo dokonalou koupel. A hlavně pořádně do hloubky umejt mezi nohama a zadeček. „Ale já s sebou nic nemám,“ řešila rozpačitě. „Jak tak na tebe koukám, chtělo by to hodit tvoje oblečení do prádla a pořádně vyprat. Vypadá dost zoufale. Ručník ti seženu a pak dostaneš nemocničního anděla, to se někdy na gyndě dává, aby se ženská pořád nestyděla, že je nahatá. I když po dnešku bys měla něco vydržet,“ neslušně narážel na obsah jejího povídání o dobrodružství odpoledne. „A neboj, pračka je i se sušičkou, tak než půjdeš, mělo by se to všechno zase dát oblíct. Ale počítej s tím, že to bude všechno chvilku trvat, protože sis pěkně zavařila. Ale všechno půjde spravit. Jen se musíš obrnit trpělivostí a zapomenout, že roztáhnout nohy je neslušné. Jo a ti odborníci budou dva. Doufám, že ti nebude vadit, když budu přítomen taky, můžeš se mě držet za ruku. No a když to bude potřeba, taky trochu pomůžu.“

Když vylezla ze sprchy, už na ni všichni tři muži čekali. Bylo to trochu zvláštní, protože se začátek odbyl bez protivného výslechu, i když výšku a váhu by jim klidně prozradila. Ovšem co se týkalo sexuálního života, to by jí bylo poněkud žinantní. Ale dál to nebyla žádná procházka růžovým sadem, protože musela svléknout nemocniční košili, vylézt na jakési polohovací lehátko s třmeny pro široce roztažené nohy a první z mužů vzal jakýsi přístroj ze stolku a začal jí ho zasouvat do vagíny. Nějakými šrouby roztáhl jeho čelisti, že měla v první chvíli strach, aby ji nenatrhl. Ale pak se tlak přestal zvyšovat, pánové se sklonili k zrcadlu a různými pomůckami se začali dotýkat uvnitř. Netušila, že si prohlížejí její vstup do děložního hrdla a pak jí mírně začali tenkým dilatátorem pronikat blíž k děloze. Sabině se to zdálo vysoce odborné, ale nic nebylo pravdě vzdálenější. Ten, co se stavěl do role odborníka, byl malířem pokojů,  bydlel o patro výš a obě ordinace ve vilce po předcích pronajímal skutečným lékařům. Ovšem s některými přítelkyněmi si zašel zadovádět o patro níž a jeden z kamarádů lékařů, když viděl, že je to i přáním dámy, mu předvedl, jak by takové vyšetření mohlo proběhnout. No a když už byli v nejlepším, taky si smočil a dívce to vůbec nevadilo, spíš naopak. Příště po tom toužila zas. Tak skončila na lehátku mezi oběma muži, vyplněna v obou otvorech.

Honza někde sebral jakousi zástěnu, kterou Sabině spustil přes břicho, takže její holá ňadra zůstávala viditelná, nohy s rozkrokem zmizely za zástěnou a dva muži s nimi. Od té chvíle neviděla, co se jí tam děje, mohla jen odhadovat podle citu. Kdyby nevěděla, že je u doktora, řekla by, že jí ten přístroj vytáhli a nahradilo jej něco daleko příjemnějšího, skoro by řekla, že ji tam za zástěnou někdo přímo šoustá. Ze těch pár hodin, co odešla ze zahrady od kluků, už si trochu odpočala a klouzání příra dovnitř a ven si docela užívala. No co. Když už to musí být, aspoň je to příjemné. V té chvíli ovšem muž opustil její pičku a nasadil svůj žalud na ústí zadečku. I to párkrát odpoledne zažila a tak dostat se dovnitř zase nebyl takový problém a během chvilky si to začala docela užívat. I když by ráda taky zepředu. To dvojí přirážení přece bylo daleko dráždivější. Ale v poloze na gynekologickém křesle to jaksi nešlo. 

„Nechceš si u toho trochu pohladit prsa ?“ zeptal se Honza. Ano, určitě by to bylo ještě příjemnější,  tak se chopila dlaněmi svých kopečků a mezi prsty nechala proklouznout tvrdé bradavky. Zatím ucítila, že pinďour v zadečku pustil svoji šťávu, která ji teple naplnila. Během chvilky cítila, že se za zástěnou něco děje a zřejmě se aktéři vyměnili, takže měla zase v pičce totálně tuhý klacek a pořádný orgazmus na krajíčku. Bylo to tak silné, že se ani  nesnažila tlumit svoje hlasové projevy. Asi by se daly označit jako neartikulovaný řev.

Pak zmizel za plentou i Honza a za chvíli jí zase bylo dobře. To se opakovalo ještě několikrát a další orgazmy už byly méně intenzívní, dolehla na ni únava z celého dne a opotřebení pičky i zadečku. Když pozdě večer přestali, musela slézt z křesla a málem upadla, jak jí dlouho roztažené nohy nechtěly držet. Pak ještě musela lehnout na břicho na lehátko vedle a dostala piďárko do zadečku. Myslela si, že je to něco na spuštění menstruace, v čemž ji utvrdila i vložka, kterou dostala a hned si ji dala do kalhotek. Jenže byla na to, aby hned nebyla semenem promáčená skrz naskrz , protože byla plná, ještě něco přes vrch. Kubíková injekce s malou jehličkou byla taky dost složitá, obvykle se tomu říká fyziologický roztok, bez jakýchkoliv příměsí nějaké účinné látky. To vytál druhý kolega, povoláním zvěrolékař. Jistě to vzbudilo dojem, že péče o její neotěhotnění nemůže být větší.  Nakonec jí ještě vysvětlili, že příští návštěva zde bude, pokud to dostane, hned druhý den. Když se menzes nedostaví do týdne po termínu, bude další postup jiný. Odjeli s Honzou k Anetě, která na ně netrpělivě a zvědavě čekala. Moc se toho nedozvěděla, protože Sabina padala únavou. Usnula skoro okamžitě. Jen těsně, než upadla do říše snů nevěděla, jestli se dokonce na příští návštěvu netěší. Ono to  bylo všechno tak strašně vzrušující.   

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Setkání po dvaceti letech

  29. 12. 2017dominora

Za dva dny se má konat setkání základky po dvaceti letech a Pavel zase domů nepřijede. Mám podezření, že má snad na Moravě, kde má jeho firma zakázku nějakou ženskou. On, který musel mít sex i několikrát denně už 4 týdny nebyl doma i když po telefonu tvrdil jak mu moje nadržená kunda už chybí a že už ho bolí obě ruce od honění. Ale má smůlu, já na sraz rozhodně jdu. Sraz začínal v 17 hodin, ale já...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Mix

Jak jsem na školní rozlučce přišel o panictví

  18. 7. 2018Mourek14

Ahoj, jmenuju se Honza a je mi 15. Chci vám povědět svůj příběh. Oderhál se teď, na konci června. Byl konec základky, 9. třída. Čas na to se poplácat po ramenou a říct si, kolik holek jsem sbalil a kolik zásunů jsem za ty roky zvládl. Bohužel nebylo tak nějak kvůli čemu. Realita byla taková, že ve škole jsem byl jenom zakřiknutej průměrnej kluk, co nikdy nic doopravdickýho nezažil. Už od 13 jsem ale...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Párty, Teen, Šukačky

Jezírko

  11. 11. 2011Neznámý autor

Honza se vydal na procházku, aby si odpočinul od své celodenní tvrdé práce. Den se příjemně ochladil a slunce už se sklonilo nizoučko k obzoru. Prosvítalo mezi stromy v lese, čmeláci bzučeli a byl to přímo idylický letní podvečer. Honzu bolely svaly, od rána se oháněl vidlemi, lopatou a sekerou. Cítil pronikavý pach svého potu a viděl, jak se mu na vypracovaných svalech na pažích usadila vrstva špíny....  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Orál, Šukačky, Mix

Trojka s manželským párem

  23. 6. 2017Neznámý autor

Jednou, když jsem byl ještě single a hodně mladý, jsem se rozhodl odepsat na inzerát ve známé internetové seznamce. Odpovídal jsem na tento inzerát: „Manželé hledají muže přiměřeného věku na sex bez zábran“. I z jejich strany byl velký zájem, tak jsem se začal těšit na erotické dobrodružství, co mi rozšíří obzory. Dohodli jsme se, že přijedu k nim do domu. Když jsem v domluvený den a čas přijel a...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Mix, Gay