Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Plavovláska ze třídy
- Stříkání ve vlaku
- Rozhodnutí
- V kabince
- Talk-show s pornoherečkou
- Na odreagování
- Obě v garáži
- Jít, jako by se nic nedělo
Vloženo: 20. 4. 2014
Sexy učitelka ohnutá přes stůl
Zatímco na celé škole probíhalo odpolední vyučování a všichni byli způsobně ve třídách, v kabinetě přírodních nauk probíhal zuřivý boj o kusy šatstva. Učitelka Vonková se rozjařeně smála a snažila se zabránit tělocvikáři Cvrčkovi, aby jí stáhnul sukni. Ale tělocvikář byl pořádný chlapák s pořádnými rameny, takže si ji prostě chytil, trochu ji přimáčknul mezi skříně, roztrhnul jí punčocháče a utrhnul knoflíček na sukni a už z ní tenhle zbytečný kus oblečení stahoval dolů. Učitelka se stále snažila vyprostit se, uniknout těm nenechavým prackám, ale zároveň se jí neskutečně líbilo, jak po ní tělocvikář hrabe, mačká jí dudy a snaží se jí dostat do rozkroku.
Potom se ozvalo trhání dalších švů, vítězné funění a výkřiky na znamení protestu – tělocvikář totiž učitelce chytil cíp halenky a škubnul, až se knoflíčky rozlétly všude po podlaze. Vonková byla vytočená, protože to byla krásná nová halenka, kterou si oblékla jenom proto, aby ho pěkně svedla. A on ji teď zničil, za to zaplatí! Vrhla se na něj a chtěla se s ním prát, přinejmenším mu chtěla vrazit pořádnou facku. On ji však zvládnul jednou rukou zastavit a sevřít jí obě zápěstí jak do svěráku a druhou rukou obratně rozepnout podprsenku. Učitelčiny kozy se tak ocitly bez opory a hezky se vyvalily ven, takže ji tam hned mohl prudce olízat a taky kousnout do bradavek.
Potom už byl tělocvikář tak nadržený, že se mohl vykašlat na nějaké tyhle zdržovačky. Za ruce si učitelku dotáhnul ke stolu a smýknul s ní tak, že si ji o ten stůl pěkně přehnul. Hned ji přimáčknul k desce stolu svým těžkým tělem, vzal její ušní lalůček mezi zuby a zavrčel: ty mě celou dobu provokuješ, ty sexy čubičko, takže tě teď pořádně opíchám. A už jí stahoval kalhotky ke kolenům a sobě kalhoty a vzal pořádně nateklého ptáka do ruky. Rozchlípnul učitelce půlky od sebe a chvíli přemýšlel, do které díry to má šoupnout. Obě vypadaly víc než lákavě. Ale bude lepší, když jí ho nejdřív narve do mokré píči… Udělal to na jeden příraz a zarazil se až o dno, takže učitelka zakvičela a všelijak sebou mlela, že ji to bolí.
Mlč, feno! přikázal jí tělocvikář, hezky si ji přidržel za vlasy a s velkými rozmachy to do ní ládoval. Vonková ale neuměla být zticha, takže všelijak sténala a hlasitě vzdychala, až tělocvikáře napadlo, že by to měl celé rychle dokončit, aby je tady nikdo nenačapal. Ale zatím neměl to srdce, chtěl si totiž do posledního okamžiku užít, jaká je to skvělá mrdna. Už během toho, co ji píchal, si naslinil prsty a nenápadně jí začal kroužit okolo zadní díry. Po chvíli ukazováčkem proniknul dovnitř jejího análu, což učitelka přivítala vzrušeným nádechem. Cvrček trochu zpomalil a soustředil se teď na to, aby ji mrdal hezky procítěně a zároveň jí u toho prstil do zadku.
Tahle taktika zabrala, protože za chvilku už se učitelka zhroutila na desku stolu v bouřlivém orgasmu. Tělocvikář ji ale nenechal nijak vydechnout a pokračoval v píchání, stejně tak v přípravě jejího zadečku na ten významný průnik. Zdálo se, že učitelka je chvíli úplně bez sebe, jen držela a úplně se tomu poddávala. Toho tělocvikář samozřejmě rychle využil, vytáhnul čuráka z její nadržené pičky a opřel ho o její análek. pořád ji držel, aby se necukala, a s jistým úsilím jí péro narval i do prdelky. Tam byl přeci jen o něco ohleduplnější, takže nasadil mírné důkladné tempo.
I učitelka vzdychala mnohem ztlumeněji. Na počátku byla uvolněná, aby si na tu rozměrnou kládu zvykla, ale po chvilce začala svaly v konečníku naopak stahovat, aby z toho Cvrček měl mnohem větší požitek. A přesně tak to bylo, ještě chvíli se s rozkoší nořil do její prdelky a u toho si pohrával s jejím poštěváčkem. Potom už byl vzrušený natolik, že mu zaškubalo v podbřišku a najednou stříkal, takže jí prdel plnil svým semenem. Když ptáka vytáhnul zase ven, otvor se po něm ihned stáhnul. Učitelka se podívala na hodinky a rychle se začala oblékat. Zničené oblečení si nemohla vzít, ale naštěstí tady měla pro všechny případy několik náhradních kusů oděvu. Rychle se oblékla, že má další hodinu výuku. Cvrček si vychutnával, jak zvoní, a kochal se představou, že ji během celé hodiny, co bude učit, bude v análku šimrat jeho sperma…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Don Juan skóruje na dívčím táboře
19. 5. 2012Neznámý autor![]() | Dělat táborového vedoucího může být pro někoho odreagování, zábava, pro někoho zase pořádný opruz, zvlášť když je tam spousta malých dětí, které jsou uřvané a nedá se s nimi dělat nic pořádného. Aspoň takový pocit měl často Honza, který dobrovolně trávil skoro celé prázdniny na dětských táborech. Domluvit si dovolenou v práci nebyl pro něj problém, dokonce mu ještě tohle dobrovolnictví zvyšovalo pracovní... celá povídka... |
Karla a její přítel
28. 2. 2012yama![]() | Jsem už šestý den v lázních. Po léčebných kůrách je volno a tak chodíme ven se svoji spolubydlící Karlou. Ta sem jezdí už pátým rokem po sobě a našla si tu i milence. Každým rokem se tu setkávají. Dvakrát mě poprosila, abych přišla na pokoj později, kolem desáté.
Jednoho večera jsme seděli společně se známými v baru a příjemně se bavili. Fakt je, že její milenec je příjemný muž, asi o deset let mladší... celá povídka... |
Sousedka Věra
29. 7. 2007Neznámý autor![]() | Právě jsem se vrátil z nádraží, kde jsem byl vyprovodit manželku Zuzanu a naše dvě ratolesti. Odjížděli na celý měsíc ke tchýni na dovolenou. Blahořečil jsem svému šéfovi, který mi zatím z naléhavých pracovních důvodů dovolenou neumožnil, protože měsíc galejí u tchýně mi naháněl hrůzu. Měsíc svobody a volnosti ! Co víc bych si ještě mohl přát ? Možná nějakou pěknou kočičku k pomuchlání, ale to musím... celá povídka... |
Poprvé a hned s cizincem...
1. 4. 2012Samantha![]() | Jsem stydlivá a plachá slečna. Vždycky jsem snila o tom jak přijede princ na bílém koni a já budu tou jeho vyvolenou princeznou.
Jak ukázal život sám, opravdu nežijeme v pohádkách. O tom mě přesvědčily mí bývalý, kteří chtěli hned sex. Na to jsem nebyla připravená. Nechtěla jsem spát s někým koho jsem pořádně neznala. A tak jsem čekala do svých 21.
Jela jsme na výměnou stáž do Německa, kterou organizovala... celá povídka... |