Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 10. 4. 2009

Zdravotní péče

Žádná bouračka není příjemná. Tentokrát to malinko zavánělo, ale měl jsem štěstí v neštěstí. Odnesla to jen noha a tak teď ležím v nemocnici a kosti mi srůstají v sádrovém krunýři. Modřiny a odřeniny rychle mizí a pomalu se zase začínám cítit jako chlap a ne jako zmuchlaná čtvrtka papíru.


Po dalších pár dnech se i ocas začal probouzet k životu, z čehož mám radost, protože okukování sličných sestřiček je prakticky jediná příjemná činnost, která se dá provozovat, když ležíte ve špitále. Na rozdíl od nemocniční stravy jsou sestřičky k nakousnutí. Do oka mi padla zejména jedna usměvavá černovláska. Byla to taková mrška už od pohledu. Spíš menší postavy, ale moc dobře si vědomá svých předností. Věkem kolem pětadvaceti, přesto v ní zůstávalo něco z puberťačky, když bystře a vtipně odpovídala na dvojsmyslné narážky nadržených pacientů. K těm jsem ostatně patřil i já sám.


Její svůdně se pohupující čtverky by nenechaly chladným snad žádného chlapa a tak když se motá v mé blízkosti, musím si pod přikrývkou tisknout ptáka ke stehnu zdravé nohy. Dotýkám se svého mužství a zasním se, jaké by to asi bylo, kdyby mi ho tiskla ona.


Jmenuje se Martina. Já jí tykám a ona mi říká pane Šťastný. Nejmenuji se tak, ale od ní se mi to líbí. Tvrdí, že někdo, kdo sešrotuje auto takovým způsobem jako já a vyvázne jen se zlomenou nohou, se jinak než Šťastný jmenovat nemůže. Když má chvilku čas, zajde za mnou na kus řeči. Nejsem si jistý, čím jsem si tuto výsadu zasloužil, každopádně mě to těší. Můžu si z blízka prohlížet její dva rozepnuté knoflíčky na halence i to, co se skrývá za nimi. Její prsa jsou prostě pastvou pro oči. A když se nahýbá přes lůžko, aby mi podala prášky, dere se mi péro dírou v poklopci erárního pyžama ven.


Vždy jsem se těšil na dny, kdy měla Martina službu. Před dvěma dny měla noční a právě kvůli tomu večeru píši toto krátké vyprávění. Ten den jsem nebyl zrovna nejpříjemnější. Vše mne bolelo od několikatýdenního vylehávání, ale hlavně mě tlačilo v rozkroku a to velmi. Přes den se mi zdálo, že všechny sestřičky i doktorky na mě schválně vystrkují svoje kozičky a prdelky, aby mě ještě víc podráždily. Choval jsem se jako fracek a nakvašeně jim odsekával na dotazy typu, co mi je?


Večer, když se vyměnila směna, už jsem ani ležet nemohl a opíraje se o parapet jsem hleděl z okna. Ani jsem Martinu nezaznamenal, když ke mně ze zadu přicupitala. „Holky říkaly, že se s Vámi něco děje …?“ Co jsem jí asi tak mohl odpovědět? Díval jsem se jí do očí a zamumlal, že je to dobrý a že to brzy přejde. Stály jsme kousíček od sebe, její rýsující se bradavky byly jen několik centimetrů od mé hrudi. Mohl jsem cítit její vůni, která neměla absolutně nic společného s nemocniční sterilitou. Naopak. Voněla mládím a vzrušením. „Možná vím o něčem, co by Vám prospělo.“ A ručkou mi nenápadně vklouzla na břicho pod košili pyžama. Byla chladivá a zručná. Začali jsme se líbat. Jen krátce, ale i v tom nedlouhém spojení jazyků jsme si stihli říct pár důležitých věcí. Já jí „vysvětlil“ svůj stav a ona mně svoji ochotu mi pomoct.


Naštěstí většina pacientů trůnila někde u televize a tak nemohli vidět, jak si mě Martina odvádí do svého kamrlíku a jak mi chvílemi mačká zadek nebo se pohlazením snaží uklidnit mého neposedného ptáka. Já ji také chtěl hladit a dotýkat se jí, ale musel jsem svírat v rukách berle. Ty jsem mohl odložit až v kanceláři. Sádra mi překážela v chůzi i v sezení a tak pro mě bylo nejpohodlnější zaujmout pozici v polosedě-polostoje opřený o hranu stolu.


Přitáhl jsem ji k sobě a rukou automaticky vklouzl pod sukýnku uniformy. Dělalo mi moc dobře tisknout si její pružné tělo za zadeček k sobě a ulevovat tak stojícímu péru. Snažil jsem se ji hltavě líbat, ale vždy, když můj jazyk proklouznul mezi jejími rty, kousla mě a do úst mi vsunula tři prsty. Já si pak na nich vybíjel svou chuť po jejím těle. Cucal, kousal a líbal jsem Martině konečky prstů i dlaně a ona mě při tom pozorovala jako lékařka stanovujíc diagnózu. „Jste moc nadržený, pane Šťastný, a já nemám ráda nepozorné milence. Nejdřív se vystříkáte a pak to zkusíme znovu.“ Nechápavě jsem na ni hleděl, nevěda co se po mně chce. Zopakovala tedy svůj verdikt, abych nebyl na pochybách, že jsem slyšel správně. „Prostě se teď uvolníte a já Vás odsemením.“ Už při těchto slovech mi svlékla vršek pyžama a hladila mi chladivými dlaněmi trup. Toužil jsem také ji začít odstrojovat, ale odstrčila mi ruce a zapřela je o hranu stolu. Vnímal jsem její doteky a ona si se vzrůstajícím zájmem prohlížela mé tělo.


Klekla si a stáhla mi přes sádru kalhoty. Ocas se jí vypružil přímo před tvář. Naklonila se k němu a já se už už chystal, že na žaludu ucítím vlhkost jejích rtů. Nespouštěl jsem z ní oči. Nahnula se však trochu bokem a jen čichala k mému cukajícímu přirození. Pak mi ho lehce rukou zdvihla, přitiskla k břichu a jemně okusovala přeplněné koule. To vše netrvalo ani půl minuty, když si opět stoupla.


Znovu a znovu se mě ptala, co teď udělám? A já jako robot opakoval dokolečka „vystříkám se.“ Martina na mě upřeně hleděla a při tom si sundávala svůj sestřičský úbor. Její kozy byly přenádherné. Masírovala si je tahala za bradavky. Opět si klekla, pevně uchopila mého macka do ruky a za rovnoměrného honění si žaludem hladila dvorce bradavek. Hlubokce jsem oddychoval a očima hltal každý její pohyb. „Ozdobte mi kozy, prosím. Chtěla bych na nich cítit Vaši mrdku.“


Kdybych se nedržel stolu, asi by se mi slastí podlomila kolena a sesunul se k zemi. Takhle jsem však syčel se zaťatými svaly jako rozpálený papiňák, vypínal boky proti jejímu tělu a vychutnával se její honitbu. Po pár desítkách vteřin se naplno projevila má dlouhodenní abstinence. Dorazilo mě Martinino „Máte nádherný ocas.“ A já v zápětí stříkal. Jako první jí přímo na bradavku ukápla velká hustá bílá kapka, která snad byla zátka jejíž odstranění nastartovalo hotové stříkací inferno. Kroutil jsem se a hekal. „Tak se mi to líbí, pane Šťastný, vycákejte se dosyta.Uauuu – to je ale nadílka …“ Jeden cákanec střídal druhý a bičoval její snědá prsa. Jakmile na svých přednostech spatřila suché místečko, okamžitě na něj namířila moji semeno chrlící stříkačku.


Ulevilo se mi. Martina se zájmem studovala své zřízené kozy a sperma pečlivě roztírala po celém jejich povrchu. Ze špičky ptáka visela dlouhá slina spermií. K neuvěření labužnicky si ji Martina namotávala na jazyk. Jak svědomitý uklízeč mi její jazyk očistil žalud. Ústa se přilípla na stále tvrdý klacek a vysála pro sebe poslední pramínek dobrůtky.

Pak si Martina stoupla a zkusili jsme líbání znovu. Naše žhavá těla se propletla, vyměňovali jsme si dýchání z úst do úst a její mazlavá prsa klouzala po mé hrudi. Asi usoudila, že jsem už dostatečně připravený a uklidněný, abych se postaral o její kundičku. Vybídla mě, ať si lehnu na lůžko, které bylo u zdi místnosti. Ještě než mi kundu přitiskla na tvář v šedesátdevítce, stoupla si přímo nad mou hlavu a sundala si kalhotky. Na ten pohled na klouzající provlhlý kousek látky po nádherně modelovaných nožkách do smrti nezapomenu. Nevím, jak to popsat dál. Prostě mě líbala píčou. Její šťávy jsem měl úplně všude po tváři. Rval jsem jí jazyk i nos do vřící jeskyně. Jednou rukou mě držela za vlasy a tiskla si mou hlavu do klína, druhou se pak přidržovala mého trčícího stožáru.


Moc dobře věděla co chce a co dělá. Šla si pro svůj orgasmus a můj jazyk byl jeho spouštěčem. Její do hladka vyholená kunda s úzkým proužkem chmýří mi klouzala po tvářích. Zatínal jsem jí prsty do boků a tisknul ji k sobě. Pak jsem pochopil, proč potřebovala, abych byl při milování s ní v klidu.


S přicházejícím orgasmem měla kundičku příliš citlivou na to, aby ji sama dokázala udržet na mých ústech. S fňukáním ucukávala a snažila se mi vykroutit ze sevření. Chladnokrevně jsem si ji však držel nad sebou, žužlal závojíčky a cucáním poštěváčku jí způsoboval právě tu mírně bolestnou rozkoš, kterou chtěla zažít.


Vyčerpaná mi ležela na břichu. Přerývavě oddechovala, srdce jí tlouklo jako o život a horký dech vydechovala přímo na mého ptáka. Zadeček se jí stále chvěl a kundička svírala a otvírala.Už mi nedosedala klínem na obličej, byla mírně nadzvednutá a já se mohl kochat pohledem na cukající se štěrbinku i sevřený análek.


Jemně jsem ji dlaněmi hladil po zádech a vyšpulené prdýlce. Překryl jsem Mičku ústy a dlouze se s ní líbal. Slastné oddychování, které přicházelo odněkud z mého klína mi prozrazovalo, že se Marina už trochu vzpamatovala a opět plně oceňuje práci mých rtů a jazyka.


V zápětí mi pár tahy nahonila ptáka a vsála si ho do tlamičky. Nekouřila nijak vášnivě, prostě si vychutnávala moji pevnou kládu. Pevně mi semkla žalud mezi rty a svůdně pomalu sjížděla ke kořenu. Nejdříve končila se zasouváním v půlce jeho délky, pak ve třech čtvrtinách. Dál si sama netroufla. Ale já se odvážil. Roztáhl a pokrčil jsem nohy (vlastně jen jednu) a v okamžiku, kdy se zastavila, aby si vychutnala pocit plných úst, jsem začal zvedat pánev. Nechtěl jsem jí ublížit a proto jsem prvních pár pohybů jen naznačil, aby věděla, co ji čeká. Neodtáhla se. S dokořán otevřenými ústy čekala, až se proti nim začnu vypínat. Chroptěla, když můj tlustý žalud vstupoval bránou do krku a přebytky slin mi hustě pokrývaly koule. Dokázala přijímat mé šukání do pusy snad dvacet vteřin v kuse, než se rozkašlala. Lapala po dechu a při tom plivala a zároveň i honila moje péro.


Pružně, za stálého otírání našich těl, se otočila hlavou k mé. Z blízka jsem viděl, jak se kouše do rtů, když mé péro jedním rázem zaplulo na dno její horké propasti. Nedosedla úplně, čímž mi nechala prostor, abych určil tempo. S nohou v sádře se toho příliš rychlého ani tvrdého vymýšlet nedalo. Ale když jsem k dlouhému, vláčnému píchání přidal ještě masáž naběhlých ňader, zdálo se, že je maximálně spokojená. Měla zavřené oči, pusu naopak otevřenou a z hrdla se jí linulo stále hlasitější sténání.


Kundička se jí pomalu stahovala a její pevné sevření povzbuzovalo mé semeno k dalšímu výstřiku. Hekal jsem a oddaloval vyvrcholení, jak jen to šlo, ale v jednom okamžiku Martina zkušeně zakroužila pánví a už to ze mě šlo. Zažíval jsem rozkoš nejtěžšího kalibru, co to však udělalo s Martinou, jsem nikdy nezažil. Křečovitě mě držela, jako bych byl její poslední záchrana. Nehty mi zatínala do kůže a jako posedlá se snažila dostat z dosahu mé žhnoucí lávy, která jí plnila svatyni. Ani na okamžik jsem nemínil pustit ji ze své moci. Pevně jsem ji na sobě držel napíchnutou a majetnicky se v ní ocasem začal opět pohybovat. Skučela a tiše mě střídavě prosila, ať nepřestávám a chvíli zase, ať už ji pustím, že už se to nedá vydržet. Mylně jsem se domníval, že její orgasmus pomalu odezní. Ten se však vrátil v nové vlně a s ještě větší silou. Vytrhla se mi z náruče, skulila se ze mě a snažila se sevřít nohy a dlaní s přikrýt klín. Byl jsem však rychlejší. Mezi její jsem strčil svoji zdravou nohu a prsty nahmátl závojíčky a krouživými pohyby masíroval rozšoustanou buchtičku. Škrábala mě, kousala, škemrala, ale ještě tak půl minuty jsem jí prstěním přecitlivělé pičky způsoboval nádherně nesnesitelnou rozkoš.


Pak už jsem jí jen přikryl dlaní rozpálený klín, přivinul si ji k sobě a nechal, ať se s prožitou rozkoší srovná. Tiskla se ke mně ještě hodnou chvíli, než si začala uvědomovat mé ruce, které ji hladily po celém těle.


Velice nerada opouštěla mou náruč, ale musela jít na obhlídku pokojů. Když mi pomáhala do nohavic pyžama, ještě jednou mě vyzývavě párkrát lehce kousla do koulí. „Já tušila, že budete skvělej, pane Šťastný….“


Dneska má Martina opět noční …

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Opalování 2.

  29. 10. 2015Roman

Doma jsem se pořádně vysprchovala a přemýšlela, že si připravím lehkou večeři. Jenže všechno bylo jinak. Zazvonil telefon, a když jsem ho zvedla a než jsem cokoli stačila říct, tak jsem uslyšela: „Už jsi doma? Nechceš jít se mnou na večeři? Zvu tě. Tak za půl hodiny bych tě vyzvednul,“ slyšela jsem Radka. Nebyla jsem schopná odpovědět, několikrát se zeptal, zda jsem u telefonu. „Kde jsi vzal moje číslo...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Mix

Selhání auta na opuštěné silnici

  10. 5. 2015Neznámý autor

Eliška si na víkend půjčila auto od táty a vydala se na cestu do Krkonoš. Tam se měla konat velkolepá oslava pětadvacátých narozenin její kámošky. Eliška se šíleně těšila, měla velkou chuť slavit a opít se. A řídilo se jí taky dobře, tady nebylo tolik aut jako ve městě. Vlastně skoro nikdo, což bylo legrační a trochu strašidelné zároveň. Naštěstí bylo ještě světlo. Jenže na takové dlouhé táhlé silnici,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting

Řeznická královna

  28. 10. 2012Neznámý autor

Myslel jsem si, že jsem viděl v životě už všechno. Ale potom jsem se dostal na jakési představení, které bylo tak bohapustě perverzní, že jsem musel svoje názory přehodnotit. Dotáhli mě tam samozřejmě kamarádi, jak jinak. Vůbec bych to od nich nečekal, a navíc to, že se jim to bude tak líbit. Teda, aby nedošlo k omylu, mně se ta podívaná nakonec taky líbila, ale v průběhu jsem si říkal, kde jsem a...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Extrémy, Párty, Erotické pomůcky, Mix

Irena

  16. 2. 2006Neznámý autor

Nevím jestli se vám už taky někdy stalo,že jste dostali chuˇt na sex v nevhodnou dobu a na nepravém místě. Není to tak dávno co mně přišla do obchodu vyzvednout Irena.Zatáhl jsem roletu a vtom to na mně přišlo. Stoupl jsem si za ní a vzal jsem jí kolem pas. Musím Tě mít hned teď a tady, pomyslel jsem si a začal jí rozepínat halenku.
Nejdřív se trošku zarazila, ale pak ke mně pootočila hlavu a přisála...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix, Prstění