Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Dům rozkoše
- Kozatá roztleskávačka
- Zkuste si sex ve sprše
- Nejlepší kamarádka
- Ženské si takové muže žádají
- Trapas při orálním sexu
- Ranní erekce
- Holdování hromadnému sexu
Vloženo: 17. 8. 2014
Sexuchtivá kozatá mamina
Lidi si hrozně stěžujou na seznamky. Že se to tam hemží úchylákama, policajtama v přestrojení, pedofilama a zoufalýma ženskýma nebo zlatokopkama. Já mám teda úplně jiný zkušenosti. A to bych neřek, že tam trávím nějak přehnaně moc času (že bych jako měl perfektně zmapovaný terén), spíš mám intuici na to, s kým si psát a s kým ne. A druhá věc je, že nemám nijak přehnaně vysoký nároky. většinou vím, proč vlezu na seznamku: protože chci ženskou, kterou bych moh vzít tancovat nebo na kafe a pak ji sbalit a pěkně si s ní zadupat v posteli. A takových ženských tam je spousta.
Co na tom, že některý jsou při delším soužití nesnesitelný? Nebo že vypadaj tlustě, divně, neupraveně… Jsou to ženský, se kterýma je příjemný trávit večer a pak jim péro vrazit hluboko do kundy. Vědí, co chtějí. Někdo je označuje za zoufalky, no ale když už se vystavěj na takovým erotickým chatu nebo seznamce, tak holt se počítá s tím, že jim otevřeně dají vědět ti, kteří maj stejný zájmy.
Kozatou Jasmínu jsem našel v sekci Nadržené maminy to chtějí dělat. Úplně jednoduše jsem se tam přihlásil, chvilku sledoval švitoření na hlavní stránce příspěvků a pak jsem si podle fotek vybral určitý ženský, který se mi líbily, a napsal jim. Ani nevím, jestli mi Jasmína připadla nějak jako intelektuelně zajímavá. Zajímavý mi připadaly hlavně její dudy. Vystavovala si je tam v galerii a vůbec se nestyděla. Obvod její podprdy byl údajně 75G – tyhle písmenka jsem sice nikdy nepochopil, ale pohled na ty dvojčata mi stačil, abych se do nich skoro zamiloval. Jasmína byla asi trochu šmrncnutá jižníma nebo jinýma kočovnýma národama, protože byla dost snědá a dvorce a bradavky měla úžasně tmavě rudý.
No dlouho jsme se jako moc nevybavovali. Poslal jsem jí taky fotky svýho vercajku a vychválil se, jako jak to umím v posteli rozbalit. Docela jsme si asi navzájem sedli, takže dohoda zněla, že zajedu za Jasmínou domů a tam jí to udělám. Byt měla mrňavý a ty věci v něm byly dost starý a ošoupaný, ale naklízíno tam měla dobře. Žádná šmudla. Typická svobodná matka. Ve vedlejším pokoji spalo její dítě. Prej ho ještě kojí, takže proto má tak nalitý cecky. A přiznala se, že někdy jí to malý tak kouše bradavky, že ji to sice bolí, ale zároveň jí to připadne děsně vzrušující. Že chce hrozně šoustat, ale nemá s kým, že chlapi ji většinou nechtěj kvůli malýmu… To jsem ji ujistil, že mi absolutně nevadí, že já ji moc rád obtáhnu.
Jasmína mi uvařila skvělý kafe a už jsme po sobě tak pokukovali. Schválně si vzala dost průhlednou halenkou a všelijak mi těma kozama šermovala před obličejem nebo se stavěla tak, abych je určitě viděl. Tak jsem to nevydržel, natáh se po ní a už jsem jí ty měchy solidně valchoval. Jasmína vzdychala a vrněla, moc dobrá číča. Rozepnul jsem jí halenku a nechal na sebe ty cecky vyvalit. Viděl jsem, jak má bradavky pokousaný od dítěte a přišlo mi to z nějakýho důvodu strašně rajcovní. Taky jsem se k nim sklonil a začala jí je cumlat. Cejtil jsem, jak tvrdnou, a mně taky klacek tvrdnul. To naše šmajchlování netrvalo nijak dlouho. jasmína už měla kundu hrozně mokrou a chtěla vyšukat.
Skočili jsme na rozkládací gauč, který jí sloužil jako postel. Měl jsem trochu starost, aby nezačlo řvát to její dítě, ale ujistila mě, že ho uspala a ono pak spí jak andělíček. No prostě roztomilý. Hnedka jsem jí roztáhnul stehna od sebe. Píču si vyholila úplně do hladka, až mi z toho šla hlava kolem. Držel jsem ji v náručí a šeptal jí, že ji teda miluju, ale oba jsme věděli, že to je jenom v záplavě hormonů. Pak jsem do ní strčil svoje ukazovátko, který jí vklouzlo do tý sladký teplý buchty jak po másle. Ležel jsem na ní a ty její koziska byly jak měkký polštáře. Začal jsem ji mrdat a vona držela, jak kdybych kozu drbal pod krkem. Pěkně jí to tam v kačeně čvachtalo a klouzalo a ona ke mně hezky přirážela bokama.
V koulích mi už cukalo, ale chtěl jsem to vydržet co nejdýl. Jasmína to uměla pořádně rozpálit. Pak jsem si ji bral taky zezadu, pleskal ji přes prdel a mačkal jí ty kozy, který se jí v týhle poloze houpaly vysoko ve vzduchu. Myslím, že kdybych jí to dělal někde jinde, tak by řvala jak napíchnutá na rožeň, ale takhle se dost krotila kvůlu malýmu. Ale stejně jsme si to perfektně užili. Když jsme skončili a ona měla nastříkáno v kundě, byli jsme zpocený jak koně po dostihu. Jasmína si vyloženě lebedila, jak jsem ji uspokojil. Hned jsme si domlouvali, kdy si to rozdáme příště.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Krásná Anetadalší dívky | |
![]() | Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání. Milenkou ti budu na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
To mi vyhovuje
14. 6. 2015Neznámý autorAntonie si velmi ráda užívala přítomnosti několika pořádných čůráků najednou. A když patřily mladým chlapům, tím líp. Antonie zbožňovala mladší muže, měli tolik síly a výdrže a kupodivu ona je taky rajcovala, takže proč do toho nejít? V mládí to byla pořádná dračice, která to musela mít třeba třikrát denně, takže s ní málokterý chlap vydržel. Nedokázala si proto udržet ani žádného přítele, nikdy se... celá povídka... |
Školní divadlo
24. 8. 2021jentaknekdo„Jano, Ivane? Víte jistě, že chcete hrát tyhle postavy?“ Paní Soukupová se zadívala na dívku a chlapce, kteří seděli na sedadlech v sále před ní. „Tohle je velmi dospělá hra a ty role budou těžké,“ pokračovala.
Jana se podívala na Ivana, který měl mít v té hře hlavní mužskou roli. Byl to chlapec, kterého si nikdy předtím nevšimla. Věděla, že hraje na nějaký nástroj v kapele, ale to bylo všechno. Vypadal... celá povídka... |
Reprezentantky
2. 12. 2008zajíčekDovolenou jsme tak jako většina čechů trávili se známými v chorvatsku.Moje holka Simona a kamarád Petr se svojí přítelkyní Lenkou.Všichni čtyři jsme se dobře znali, a tak naše první společná dovolená probíhala tak jak má.Přes den koupání v moři a večer dlouhé vysedávání na terase a popíjení něčeho dobrého.Zvlášt my dva s Petrem máme alkohol rádi a tak holky byli vždy dřív v posteli. celá povídka...Poslední den,ale... Kategorie: grupáč, Grupáč, Párty, Orál, Anál, Šukačky |
Erotoman
17. 2. 2006Neznámý autorPotkala jsem ho v metru. Hledala jsem tu dobu někoho k sobě a on byl zrovna můj typ. O dost starší a zřejmě zkušený. |


