Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Vloženo: 25. 11. 2015

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Matylda 2

Shrnutí předchozího děje: Matylda – zdravotní sestra - měla v přízemí svého domu gynekologickou ordinaci. Protože doktorka tam byla jenom dvě až tři hodiny denně, mohli jsme jí využívat k různým hrátkám.

„Dobrý den! Slyšela jsem o vaší ordinaci, tak bych chtěla vyšetřit, ale jsem ještě panna“ přišla jednoho dne hezká, mladá žena, nebo spíš ještě dívka. Matylda se nejprve ujistila, že nejde o žádné oficiální vyšetření, ale o sexuální hrátky.

„Tak pojďte dál. Pan doktor má zrovna volnou ordinaci!“ pozvala jí dovnitř. „Je to ještě panna!“ pošeptala mi do ucha a posadila se ke stolku. Sepsala s dívkou kartu a přistrčila jí ke mně.

„Tak co byste potřebovala?“ zeptal jsem se, když byly hotové s administrativou. „Jsem Klára a chtěla bych to speciální vyšetření a zavěsit tyhle kroužky!“ sáhla do kabelky a vyndala dva kroužky značné síly. Odhadoval jsem to asi na čtyři milimetry. „Jste si tím jistá?“ raději jsem se ještě jednou zeptal. „Ano!“ trucovitě odpověděla.

„Prosím, odložte si!“ pokynul jsem jí. Koketně rozepnula blůzku, pověsila jí na věšák a objevila se průhledná podprsenka, vyplněná dost velkými prsy. Rozepnula sukni a odložila jí také na věšák. Rozepnula i podprsenku a když jsem viděl ta velká, ale pevná prsa, ocas se mi ztopořil tak, až to bolelo.

Sklonila se, aby si sundala i kalhotky. Objevil se takový kožich, až jsem se skoro lekl. „Ale to bude muset dolů!“ řekl jsem. „Ano, s tím počítám!“ odvětila. „Sestro, připravte mi jí!“ musel jsem na chvíli ven, abych to vydýchal.

Když jsem se vrátil, Matylda právě dokončovala holení. Vyloupla se krásná kundička a Matylda jí pečlivě omývala, až se Klára rozvzdychala. Matylda si rozepla plášť a objevila se krásná prsa. Bradavky byly ztopořené tak, až se kroužky v nich napřímily. Vzala jedno prso a začala ztopořenou bradavkou projíždět Klářinu mokvající brázdu, až Klára začala zrychleně dýchat.

Matylda vzala druhý prs a snažila se ho nacpat do té panenské kundičky. To už se Klára rozkřičela a zkropila Matyldin prs svými sekrety.

Matylda se nevzrušeně narovnala a zapnula si plášť. Vždycky jsem na ní obdivoval, jak rychle se dokáže vrátit do profesionality.

Zatímco to Klára rozdýchávala, natáhnul jsem si na obličej roušku a oblékl rukavice. Matylda mezitím Kláře vydesinfikovala kundičku a připravila nástroje. „Tak jdeme na to!“ sednul jsem si mezi Klářiny nohy. Nastavil jsem lampu tak, abych si mohl prohlédnout vnitřek pochvy.

Viděl jsem panenskou blánu, s několika malými otvory. Lehce jsem zajel prstem mezi ty uslintané lupínky a chystal se k zavěšení kroužků. „Néé! Pane doktore, nejdřív mě zbavte panenství!“ vykřikla a zazmítala se tak, co jí pouta dovolila.

„Dobře, jak si přejete!“ sundal jsem plášť a můj nástroj byl připravený k operaci. Natáhnul jsem na něj prezervativ, abych se nemusel krotit. Několikrát jsem jím přejel po té kouzelné dírce a když se otevřela, prudce jsem ho vrazil dovnitř. Klára si to snad ani nestačila uvědomit.

„A je to!“ díval jsem se na zkrvavený prezervativ a pomalu jsem se pohyboval. Klára nejprve sykala bolestí, ale potom začala kvílet a kundička se jí stahovala slastí, až se rozkřičela v prvním ženském orgasmu. I já jsem naplnil gumu, tak jsem ho vytáhnul. Sklonil jsem se ke kundičce a vylizoval tu lahůdku, co z ní tekla. Klára znovu vyvrcholila a ztratila vědomí. Matylda jí znovu připravila k zavedení kroužků. Klára se při tom probrala. „To bylo krásné...“ vydechla.

„Sestro, jdeme na to! Podejte mi nástroje!“ natáhnul jsem ruku. Matylda mi do ní vtiskla peán. Jeho čelistmi jsem uchopil Klářin malý pysk a natáhnul ho. „Pane doktore, tak silnou jehlu ale nemáme!“ řekla Matylda. Jsem zvyklý řešit věci za pochodu. „Skalpel prosím!“ Matylda mi podala skalpel. Natáhnul jsem Kláře malý pysk a špičkou skalpelu jí začal dělat otvor. „Aúúú...“ zakvílela Klára a zazmítala se, co jí pouta dovolila.

„Tak mám pokračovat?“ zeptal jsem se. „Anóó!“ vykřikla. „Jenom mě překvapilo, jak to bolí!“ dodala. Špičkou skalpelu jsem se snažil udělat přiměřenou dírku. „Kroužek, prosím!“ natáhnul jsem ruku a Matylda mi do ní vtiskla další peán s kroužkem.

„Ááááá....“ znovu zaječela Klára. „Už to bude!“ zabral jsem a kroužek pronikl pyskem. Rychle jsem ho uzavřel. „Chceš si odpočinout?“ zeptal jsem se, když jsem viděl, jak se jí z očí řinou slzy. „Néé! Pokračujte, ať už je to hotové!“ opět vzdorovitě vykřikla. Natáhnul jsem jí druhý pysk a utvořil do něj otvor. Zavěsil jsem kroužek a Klára si oddechla.

Klára ztratila vědomí a zůstala bezvládně ležet. Pomalu jsme jí odpoutal. „Připrav postel!“ požádal jsem Matyldu. Pochopila a otevřela dveře do vedlejší místnosti. Povolil jsem všechny řemeny a vzal Kláru do náruče. Odnesl jsem jí vedle, Matylda jí dala mezi nohy tlustou vložku a přikryli jsme jí.

„Další!“ zavolal jsem, když jsem na kameře viděl, že v čekárně je Blanka. To byla silně masochistická žena. Matylda otevřela dveře, aby Blanka mohla vstoupit. Záměrně jsme nechali na očích všechny zakrvácené nástroje, aby si je mohla prohlédnout a tím víc se vzrušit.

„Cc...co..se to ...tu dělo?“ Blanka měla potíže vůbec promluvit. Zvedla si sukni a bezostyšně se hrabala v té slintalce. „Ale, právě jsem jedné udělal z kundy trhací kalendář!“ odvětil jsem, zatímco Matylda pomalu otírala z lůžka i ostatních nástrojů Klářinu krev tak, aby to Blanka dobře viděla.

„Áááá...áááá...ááá...“ Blanka se sebe strhala blůzku i sukni a dopadla na židli. Ruku, až po zápěstí, si narvala do kundy a divoce s ní pohybovala. „Dneska budu muset přitvrdit!“ pomyslel jsem si, když jsem to viděl.

„Přestaňte se tu rajcovat a vyskočte si na kozu!“ postavil jsem se přímo proti Blance a zařval na ní. Překvapením vytrhla ruku z kundy, až to mlasklo. „Umýt!“ dal jsem další povel. Sedla na bidet a drhla si kundu tak, až se voda málem odpařovala. Když si vyskočila na kozu, upoutali jsme jí tak, až se jí řemeny zařezávaly do těla.

„Áááá...áááá...úúúú...“ kvílela Blanka. „Sestro, roubík! Přece tady neohluchnu!“ poručil jsem. Matylda popadla roubík a nacpala ho do Blančiných otevřených úst. Jeho řemínky připojila k okům na koze a byl klid.

„Nejprve bychom měli provést masáž kundy!“ řekl jsem Matyldě. „Tímhle, pane doktore?“ vzala do ruky koženou plácačku tak, aby jí Blanka dobře viděla. „Ano, to je ono! A dejte si záležet!“ sedl jsem si do křesla a pozoroval, jak Matylda nejprve jemnými údery, ale potom s rostoucí intenzitou plácá na Blančinu kundu.

„Sestro, to stačí! Teď se jí podíváme do pochvy, jak to tam po té masáži vypadá!“ poručil jsem. Matylda vzala ta největší kovová zrcadla a zarazila je do nateklé, ale hrozně slintající kundy. Rozevřela je na nejvyšší možnou míru, až se Blanka zazmítala. Vyvalila se z ní úplná záplava, až Matylda neodolala a musela ochutnat.

„A teď jí musíme zkontrolovat močový měchýř!“ řekl jsem. Matylda pochopila a vyndala tu nejsilnější cévku. Nenamáhala se namazat jí lubrikantem, ale tak, nasucho, jí začala rvát do močové roury. Ani nebylo třeba plýtvat lubrikantem, protože to, co z Blanky teklo, cévku víc, než dostatečně mazalo. Aniž bych musel něco říkat, Matylda naplnila balonek na konci cévky.

„Sestro, teď uděláme zkoušku objemu močového měchýře!“ postavil jsem se, abych se podíval do hlubin toho podivného pramene. Bylo to, jako pohled do hlubinného dolu. Na konci čelistí maximálně rozevřených zrcadel se otvíral cervix a tak mi připadalo, že jí vidím až do dělohy.

„Sestro! Připravte endoskop, podíváme se jí do dělohy!“ řekl jsem. Matylda se nejprve zarazila, ale potom se škodolibým úsměvem vše připravila. Vzal jsem si čisté rukavice a uchopil sondu endoskopu. Blanka marně koulela očima, aby vyjádřila svůj nesouhlas. Začal jsem jí tou sondou mrdat do děložního hrdla a Blanka vytřeštila oči.

Vzal jsem do ruky ovladač a zadíval se na obrazovku. Musela cítit, jak se v ní sonda svíjí různými směry. Na čele jí vyrazil pot a ztěžka dýchala přes roubík. Kolem něj jí tekly sliny, které nedokázala ovládat. Prohlíželi jsme si vnitřek její dělohy. Uviděli jsme tam nitroděložní tělísko. A potom jsem dostal nápad.

„Sestro! Podívejte, tady má polyp! Ten budeme muset vyštípnout!“ řekl jsem a mrknul na Matyldu. „Tedy, pane doktore, tak velký jsem ještě neviděla!“ Matylda hrála podle mých not. Blanka vyvalila oči tak, až jsem se obával, že jí vypadnou.

Cuknul jsem ovladačem, aby si Blanka myslela, že jsem jí ten polyp vyštípnul. Znovu vytřeštila oči a ztratila vědomí. „Myslíš, že už má dost?“ zašeptal jsem Matyldě do ucha. S úsměvem kývla. Vytáhnul jsem endoskop z hlubin jejího těla a odložil ho na stolek.

Matyldu zatím něco napadlo. Zapomněla uklidit krev, co vytekla z Kláry. Ta se zatím srazila v nevzhlednou hroudu. Matylda jí dala na tácek a zatím šla umýt a vydesinfikovat endoskop.

Začal jsem Blanku odpoutávat a ta se pomalu probírala. Vytáhnul jsem z ní zrcadla a Blanka se probrala úplně. „Sestro! Zapomněla jste uklidit ten polyp!“ zavolal jsem na Matyldu. Blanka se podívala na stolek, kam Matylda dala tu krevní sraženinu. Když jí viděla, tak málem zase omdlela.

„Sestro! To nesmíte nechávat pacientce na očích!“ naoko jsem jí káral. Matylda na mne mrkla, že pochopila. „Promiňte pane doktore, já jsem nevěděla, že se pacientka tak brzy vzpamatuje!“ a jenom stěží zadržovala smích, když viděla, jak Blanka opět zbledla.

„Sestro! Musíme jí zalepit kundu, aby jí případně netekla krev po nohách, když nemá kalhotky!“ ještě jsem si přidal. Matylda přiskočila, nacpala jí do kundy mul, přiložila další navrch a na zalepení spotřebovala celý kotouček náplasti. „Ať si to užije, když to má tak ráda!“ zašeptala mi do ucha.

„Tak, paní Blanko, už je to hotové! Můžete dolů!“ řekl jsem, když jsem uvolnil všechny řemeny. Podívala se na mne pohledem štvané laně, ale hrdinně se snažila slézt. Samozřejmě, že jí nohy neunesly a ona padla jako podťatý strom. „No tak, co to je? To se tu budete válet jako nějaký opilec?“

Jenom ztěžka se jí povedlo postavit se na nohy. Přidržela se kozy, aby znovu neupadla. „A nezapomeňte přijít na kontrolu!“ ještě jsem jí přikázal. Chvíli jí trvalo, než se dokázala dostat z ordinace. Bavili jsme se pohledem na kameru, co snímala prostor čekárny. Blanka se tam potácela, jak jí všechno bolelo. Zvedla si sukni a snažila se strhnout alespoň nějaké náplasti, které jí tahaly kůži mezi nohama. Nepodařilo se jí to a tak se asi rozhodla, že to nechá na doma. Konečně se trochu vzpamatovala a krokem námořníka se vydala na cestu k domovu.

Zamkli jsme dveře a vydali se za Klárou. Po tom zákroku ještě spala, tak jsme si s Matyldou nalili sklenku vína a rozebírali to, co se dnes událo. Klára se začínala probouzet, tak jsme jí také nalili sklenku a v příjemném hovoru jsme strávili hezký večer.

Bobr

©

2015

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sestry

  17. 2. 2006Neznámý autor

               Magdina sestra četla inzerát nahlas: "Hledáme dobrovolníky pro medikální experimenty ve výzkumu virových onemocnění. Zdarma ubytování a strava, plus 250 tisíc korun po šesti měsících. Pro informace volejte na tel. číslo 609 69972."
Byli akorát napomínáni za neplacení nájemného za posledních půl roku a myšlenka příštích několika měsíců bez topení a teplé vody nezněla dvakrát vábně. A těch...  celá povídka...
Kategorie: lesbičky, Incest, Lesbičky, Mix, Orál, Prstění, Bondage, Erotické pomůcky

Moje sousedka Simona

  31. 10. 2008A.D.Lajda

Bydlím ve vilový čtvrti. Krásnej baráček se zahradou součástí městský periferie, kolem příroda, klídek, pohodička. K tomu supr práce ve středu města, na dojezd tak maximálně 40 minut, no prostě paráda, co víc si přát, že jo! A život člověku pak v takovejchhle podmínkách utíká, jako když jede kára z mírnýho kopečka na volnoběh. S poslední bejvalkou jsem se rozešel asi před měsícem a neměl jsem po tom...  celá povídka...
Kategorie: mix, Extrémy, Zralé ženy, Šukačky, Orál

Začátky s Kamilou 2

  21. 9. 2016Bobr

„V pátek naši odjedou k babičce a vrátí se až v neděli večer!“ oznámila mu, když šli k tomu podivuhodnému smrku. Nesl deku, aby se jim pohodlněji ĺeželo. Už se nemohl dočkat, až budou na místě. Znovu se schovali pod baldachýn větví a sundali vše, co měli na sobě. Jejich rozpálená těla splynula v jedno a ona se už ničemu nebránila. Jenom to poslední odkládala. Celé odpoledne se věnovali jeden druhému...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Šukačky, První sex

Noční přepadení

  27. 7. 2009Bibi

Neotáčej se ! A pššššt ! V tu chvíli mi někdo zavázal oči a tlačil mne do výtahu. Opakuje se to každou středu, kdy pracuji až do 20 hodin a můj přítel v tento den navštěvuje na venkově svou matku. Klíče, ozvalo se ve výtahu a já je poslušně odevzdala do jeho ruky. Jen co odemkl byt, cvakla na mých rukou pouta. Jsem rád, že nekřičíš a nemusím Ti dávat roubík zašeptal a jazykem mi přejel přes rty. Otřásla...  celá povídka...
Kategorie: submisivní, Submisivní, Znásilnění, Extrémy, Šukačky, Prstění