Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Naschvály před rozvodem
- Felace na hřbitově
- Slib
- Já subík 1 - Seznámení
- Zaručená kvalitka
- Chci činy, ne city
- Splněný puberťácký sen
- Tyhle firemní akce…
Vloženo: 22. 11. 2018
Romantika při svíčkách
„Laskoooo jsem tuuu.“ zavolal jsem do našeho bytu. Jelikož nikdo neodpovídal, zaradoval jsem se. Super, ještě není doma, takže honem do práce. Na dnešek jsem si pro svou přítelkyni vymyslel pořádnou romanťárnu. Má toho v práci hodně, je nějaká utahaná a ani já jsem na ni neměl pořádně dost času ani síly. Dneska si to ale vynahradíme!
Skoro jsem běžel do ložnice, vytáhl zespodu skříně připravené čajovky i pytel s květy růží. Rychle nachystat povlečení pokropit růžemi a rozmístit svíčky. Paráda, to by šlo! Teď jí napíšu SMSku, abych věděl, za jak dlouho dorazí. Naštěstí odpověděla během chvíle. Tak super, 20 minut. To je tak akorát, abych nemusel zbytečně čekat a mohl se dát do posledních detailů. Napustit vanu, zapálit svíčky v koupelně i ložnici včetně pár aromatických a teď honem ještě běžet napravit sebe, co to půjde. Šup pro čistou košili, voňavku a prohrábnout vlasy. Po vyčištění zubů jsem už jen hledal nějakou klidnou relaxační hudbu. Šampaňské i skleničky jsou po ruce u vany, myslím, že teď už nic nechybí. Poslední zbývající lístky růží rozházím po předsíni. Nyní jen zhasnout celý byt a je.
Čekám na ni úplně nervózní, jako před první schůzkou. Těch pár minut, co mi zbyly, se zdají jako celá věčnost. Konečně! Zaraduju se, když ji slyším na schodech. Jen otevře dveře a zmateně se na mě podívá, tak na ni s úsměvem spustím: „Ahoj lásko! Vím, že jsme na sebe neměli skoro vůbec čas, tak jsem si řekl, že si to musíme vynahradit.“ a pokračoval jsem: „Mám pro tebe nachystanou koupel, abychom si mohli společně odpočinout“. Nečekal jsem dál na nic a šel ji pomoct s kabátem. Na jejím výrazu šlo vidět, že se uklidnila a dokonce se objevil uvolněný úsměv. Vedl jsem si ji do koupelny, kde jsem ji pomohl z kabátu. Za pár minut jsme spolu leželi ve vaně. Ona opřená o mé břichu, já s rukama kolem jejího těla. Teplá voda příjemně uvolňovala veškeré napěti a stres, jemná hudba půvabně hrála do oušek. Světlo svíček dokreslovalo intimní atmosféru a nám oběma tak bylo prostě nádherně.
Ani nevím, jak dlouho jsme tak společně strávili, tulili se jeden k druhému a povídali si o tom, kdo měl jaký den a co se stalo. Jen tak, nezávazně a klidně… Voda už byla pomalu studenější, a tak jsme se rozhodli se přesunout do ložnice. Pomohl jsem jí z vany a jeden druhého jsme společně usušili. Tady už šla nálada viditelně jiným směrem. Předešlé uvolnění z vany nás nabylo sexuální energií a oba jsme při pohledu na nahé tělo toho druhého začínali být příjemně vzrušení. Líbali jsme se a dováděli spolu skoro až dětinsky. Všechno bylo takové něžné a milé. Když jsme oba seznali, že jsme dost suší, pustili jsme se do ložnice. Po špičkách jsme přeběhli celí nazí bytem a namířili si to rovnou do pelíšku.
Její letmý pohled po místnosti prozářené svíčkami, kde se uprostřed tyčila postel, mi dal jasně najevo, že se ji tato atmosféra líbí. Já pokračoval v líbání a u toho si jí pomalu směroval do postýlky. Držel jsem ji jednou rukou za zády a druhou nad
zadečkem, když jsem si ji něžně a pomalu pokládal doprostřed naší postele, zatímco jsme se nepřestávali líbat.
Zvedl jsem se a natáhl pro kondom. Během chvíle byl na mám péru. Ještě jsem použil trochu lubrikantu, aby to pro ni bylo co nejhladší a už se vracel zpátky k ní. Při pokračujících polibcích jsem pomalu zasunul celý penis až po kořen do její vlhké a nádherně teplé jeskyňky. Přijala můj zásun s jemných vzrušeným vydechnutím. Chvíli jsem v ní zůstal jen tak nehnutě. Aby měla čas se uvolnit a přizpůsobit. Teprve pak jsem pomalu začal přirážet. Skoro po celé délce. Pěkně dovnitř a ven. Nikam jsem nespěchal a oba jsme si vychutnávali vzrušivé pocity. Líbilo se mi užívat si teplo jejího těla v kombinací s jemností doteků její kůže. Její vůně byla slastná a já už totálně ztratil pojem o čase i prostoru. Jediné, co jsem vnímal, byla ona a já.
Hleděli jsme jeden druhému do očí. A v obou byl vidět skrytý žár, který teď ukazoval, že chceme víc. Nezbývalo tedy nic lepšího, než začít postupně přidávat na intenzitě. Ticho v místnosti začínaly rušit naše slastné výdechy obou propletených těl, které nyní nabíraly na hlasitosti. Sice jsme nebyli vyloženě hluční, avšak vzrušení už bylo značné, a proto jsme oddechovali z plných plic. Můj penis byl jako v ráji, celý mi brněl vzrušením a dostával jsem silné chutě vystříkat jí celou tu její jeskyňku. Věděl jsem, jak moc má ráda, když se udělám do ní, takže jsem se ani nechystal na nic jiného.
Napřed jsem chtěl dopřát orgasmus ji, tenhle večer není o mě, ale o jejím potěšení. Proto jsem trochu roztáhl nohy a sjel pánví malinko níže. Věděl jsem, že přesně to je ten úhel, který tak miluje, protože při něm žalud mého penisu tlačí právě na to správné místo.
V jejích očích se objevil záblesk vzrušení, nepřestávala s upřeným pohledem do mých očí a pánví se vydávala naproti mým přírazům. Díky toho jsem věděl, že to dělám správně. Sledoval jsem její vzrušení a absolutně zapomněl na to své. Trochu jsem ještě přidal na síle přírazů a její tělo se postupně prohýbalo v přicházejícím vrcholu. Čím víc se blížila orgasmu, tím míň se ovládala a její tělo bylo celé v mých rukou. V momentě, kdy přišel vrchol, vydala dlouhé a hlasitě „aaach“ a já si ho užíval, skoro jakoby byl můj vlastní. Na pár vteřin jsem se zastavil a změnil úhel. Teď dopřeju potěšení i sobě. Opět jsem nabral na rychlosti a soustředil se jen na sebe. Vzrušený jsem byl hodně a celé naše radovánky trvaly dlouho, takže výstřik se přiblížil rychle. Její ruce sjely na mé bradavky a já byl na vrcholu blaha. Vzrušení mě donutilo přivřít oči a s cukáním v kyčli jsem úlevně začal stříkat v její lasturce. Nádherný a pěkně silný výstřik. Tohle teda stálo za to! Ještě pár vteřin jsem potřeboval nabrat síly, pak už zbývalo jen stáhnout kondom a spadnout zpátky do obětí mé milované…
Nádherný večer
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Bobo
20. 5. 2011jameszByla středa večer, už se setmělo a já byl zrovna na vlakovém nádraží se svojí přítelkyní a čekal jsem na vlak domů. Moje přítelkyně, kterou jsem přezdíval Bobo, byla ještě mladá studující holka, která bydlela na internátě. Současně dělala fotomodelku pro jednu modelingovou a reklamní agenturu a mnoho mých kamarádů mi jí závidělo. Nebylo ani čemu se divit. Byla to krásná štíhlá brunetka s výškou 168cm,... Kategorie: Orál, Teen, Petting, Exhibicionisté, Mix, Anál |
Johanka z parku
15. 3. 2015Neznámý autorSvoji přítelkyni jsem potkal v parku. To ještě nebyla moje přítelkyně, samozřejmě, to ještě byla naprosto cizí slečna. Já jsem si tam šel zaběhat a ona venčit pejska. Pejsek byl nějaký rozjetý a hravý, takže když jsem běžel kolem, slečně se vytrhnul z ruky a rozhodl se, že poběží se mnou. Chvilku jsem ho nechal pelášit a poskakovat vedle sebe, ale pejsek po mně pak začal skákat a dokonce si hrál s mými... celá povídka... |
Přistiženi při činu
6. 10. 2020jentaknekdoByla jsem nervózní, ne kvůli tomu, co se chystáme dělat, ale kde. Možná bych to měla vysvětlit. Já a můj manžel jsme se před několika měsíci vydali na cestu sexuálních objevitelů. Po skoro dvaceti letech náš sexuální život ztrácel na síle, tak jsme se pokusili trochu si ho okořenit.
Začali jsme sledováním toho, co já označuju jako erotický materiál a Jindra tomu říká porno. To je jedno. Fungovalo... celá povídka... |
Rozjetá padesátnice
30. 4. 2012Neznámý autorŘeditel naší firmy se rozhodl uspořádat před obdobím letních dovolených podnikový večírek. Tentokrát byla vybrána restaurace se salonkem na druhé straně města. Rozhodla jsem se, že se na večírek hezky upravím, aspoň jednou za pořádně dlouhou dobu. Je mi už dvaapadesát, a tak se u mě nedá mluvit o zrovna krásném těle, i když se snažím o sebe pečovat. Napadlo mě, že bych si také měla pečlivě oholit nohy... celá povídka... |


