Erotické povídky

Autor povídky:

subinku.cz

Vloženo: 14. 2. 2021

Kategorie:

Přivaž mně k posteli prosím

Monika byla moje spolupracovnice na centrále v Praze. Drobné postavy, vzhledově intelektuálka vždy s úsměvem na rtech a ochotou každému v práci vyhovět. Hlavně mně a nejen v práci :) Každá služební cesta měla v podstatě stejný scénář. Dobrá večeře, film a její oddanost tomu co bude. Nikdy s vlastní iniciativou či praktikou v sexu nepřišla, ale také nikdy nic neodmítla. Vždy čekala co vymyslím a popravdě mně to i vyhovovalo.

Překvapení mně čekalo až po roce našeho vztahu na Valentýna. Spíše než z lásky, tak ze slušnosti jsem koupil na benzínce květiny a srdíčko s čokoládou a jel k Monice. Zvoním na dveře jejího domu a v jedné ruce připravuji srdíčko a v druhé květiny.

Krásného Valentýna Mončo přeji. Než jsem to ale stačil doříct, Monika odsekla: „Nechci žádné květiny ani čokoládu. Přivaž mně k posteli prosím, šukej a chovej se ke mně jako k děvce celou noc“!

Chvilku jsem váhal zda to není nějaký vtip od přátel z práce, či skrytá kamera, ale pohled Moniky byl výstižný. Myslela to vážně. Kytici a srdíčko jsem hodil do popelnice a přemýšlel kde v Praze koupím nějaké lano či provazy. O hodinu později jsem se vracel s popruhy a lanem z blízkého železářství.

Monika seděla jako vždy v křesle a popíjela víno. Sedl jsem si vedle ni a položil před nás popruhy s lanem.

Svlékni se Moniko! Ne, už jsem si to rozmyslela. Nechci. Zapomeň na to, budeme se dívat na film.

Okamžitě mně bylo jasné, že si chce hrát. Jednou rukou jsem ji chytl za cop a přitáhl k sobě. Druhou jsem z ní strhával halenku a elesťáky. Tohle jsi chtěla ty malá děvko? Bránila se, ale marně. Chytl jsem ji pevně za cop a táhl k posteli. Postupně jsem ji přivázal do každého rohu za ruce i nohy. Neustále se vzpouzela a křičela. Vzal jsem kus roztrhlé halenky a nacpal ji do úst. Lehl jsem si na ni a začal ji poprvé tvrdě šoustat. V rámci možností co měla přirážela a užívala si tuto naší hru. První vyvrcholení přišlo za chvíli. Vystříkal jsem se ji na obličej a rukou rozmazával semeno spolu s tím, že jsem ji říkal jaká je děvka a jak si s ni budu hrát.

Oči jsem ji zavázal šátkem a nechal ji tam tak ležet a šel si na chvilku odpočinout. Tu noc jsem si ji vzal ještě několikrát. Svázal jsem ji do několika poloh a vždy ji šoustal tvrdě bez jakýchkoliv otázek zda chce či nechce, zda se ji to líbí či nikoliv.

Dodnes nevím, kde se to v ní vzalo. Zda se dívala na nějaké video, či to byla její skrytá touha. Zkrátka ženy vždy překvapí. Nad ránem jsem ji odvázal. Schoulila si mi do náruče a řekla: „Děkuji za nejkrásnější Valentýnský dárek. Příště dovez provazy rovnou a nevyhazuj peníze za čokoládu a kytici“.

Byl to ale náš první a poslední Valentýn. Za pár dní v rámci úsporných opatření dostala výpověď o odjela pracovat do Rakouska. Od té doby už nikdy ženám čokoládu na Valentýna nekupuji, ale ptám se: „Máš nějaké tajné přání které by jsi chtěla nejen na Valentýna splnit?“

Zaujala tě povídka? Více o mně a ženě kterou hledám na mé stránce www.subinku.cz

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zasvěcovací rituál

  3. 3. 2017Neznámý autor

Po maturitě jsem se dostala přes stipendijní program na vysokou do USA. Bylo to jako sen, nikdy jsem ani nedoufala, že se tak stane, ale přesto jsem dřela stokrát víc, než ostatní spolužáci, abych mohla studovat za oceánem. Ani nevím, co mě na Spojených státech lákalo více – kultura, lepší budoucnost, svoboda, dobrodružství? V tu dobu jsem ale ještě ani trochu netušila, jakého druhu dobrodružství se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Lesbičky, Teen

Vandr

  29. 7. 2019Stalinka

Peťka na jaře dostala občanku. Veliká sláva, když ji, spolu s ostatními vrstevníky, v kulturním domě přejímala. Soudružka z esenbé jim kladla na srdce, aby si ji hlídali a byli na ni hrdi. Měla za sebou první rok na střední a teď, o prázdninách, chtěla čas prožít i jinak, než jen s rodiči. Trvalo jí dlouho, než je přesvědčila, aby nemusela na chatu, ale s kamarádkou vyjet ven, alespoň na víkend. Jen...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, První sex, Teen

Odpolední vyučování

  23. 7. 2016Collector

Stalo se to jednou v létě. Musel jsem zůstat ve škole trochu déle, abych si dodělal nějaké úkoly. Psal jsem a najednou slyším za sebou cvaknout kliku u dveří a stála tam ona. Ta nejhezčí holka co jsem kdy viděl, Bára. Je to krásná brunetka. Má nádherné rovné vlasy a pěkné kozičky. Sice trochu menší ale pěkný. Na sobě měla letní šatičky, a když z okna fouknul vítr tak se i trochu nadzvedávali, to mě...  celá povídka...
Kategorie: Striptýz, Teen, Šukačky

Já, nymfomanka - masáž s mladou holkou

  9. 2. 2020Krasavec

Než vás uvedu do jednoho z nejzajímavějších a nejvzrušujících zážitků mého života, dovolte se mi vám představit. Jmenuji se Blanka, je mi čerstvých čtyřicet jedna let a živím se jako realitní makléřka. V tomto oboru podnikám už dlouhá léta a stále pociťuji jiskru nadšení, kterou někteří z vás možná zažívají pár měsíců v novém zaměstnání. Než přijde stereotyp, který zapříčiní k práci nechuť. Já naštěstí...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Prstění, Teen, Zralé ženy, Šukačky