Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Tátova milenka
- Upoutaná k posteli
- Udělat si trochu pohodlí
- Jeskynní falus
- Velmi vzácná soška
- Vášeň mezi učitelkami
- Speciální agentka
- Absolutní špička v oboru
Vloženo: 3. 11. 2013
Perverzní ženská přesila
David právě prožíval svůj splněný sen: na jeho obrovské posteli byla kromě něj také skupina čtyř dalších žen, a to velice rajcovních. Všechny čičinky měly na sobě už jen spodní prádlo, vystavovaly se, nakrucovaly se a všelijak hladily a přitom upíraly divoké pohledy přímo na něj. David se cítil trochu jako hmyz pod mikroskopem… ne, to nebylo to pravé slovo, spíš jako rocková hvězda na pódiu. Všechny ho chtěly a to mu dělalo dobře, takže jeho vybevaní už stálo v plné pohotovosti.
Ukázal na první ženu zleva: Ty, pojď sem a budeš mi kouřit! Ostatní se závistivě dívaly, jak první přikleká k Davidovu klínu, obemyká ruku pevně okolo kořene jeho péra, několikrát mu po něm přejede a pak sklání hlavu a zasouvá si ten vzácný nástroj do pusy. David přivřel oči, když si kráska jeho péro strčila až k mandlím, a pevně ji uchopil za hlavu. Mezitím přikázal ostatním kočičkám, aby se hladily navzájem. A aby se svlékaly ze spodního prádla – pomaličku… Sledoval to krásné představení, protože ženy to vzaly opravdu svědomitě, a u toho se nechával fantasticky kouřit.
Svlečené podprsenky odhalovaly nádherná pevná prsa, ženy si po nic přejížděly dlaní anebo si přímo prstíkem navzájem přejížděly po bradavkách, dokud neztvrdly. David byl opravdu vzrušený. Odehnal ale tu, co mu kouřila klacka, a vybral si jinou. Chtěl, aby mu ho honila rukou a u toho mu pěkně cumlala koule. Vybraná si olízla rty, smyslně se na něj podívala a už byla zase u jeho klína, vystrčila jazýček a začala mu pěkně olizovat koule. Brala si je taky opatrně do pusy a přitom mu pěkně rychle šikovnou ručkou honila.
Potom je David všechny seřadil vedle sebe, aby odměnil všechny. Postavil se nad ně a na střídačku jim zajížděl čurákem až do krku. Vždycky párkrát přirazil a honem se přesunul k další nenasytné pusince. Byl hodně moc vyrajcovaný, cítil, že bude stříkat. Popadl péro, ještě párkrát pohonil a už cákal – jedné do otevřené pusy, druhé na jazyk, třetí na prsa, další přes celý obličej… Cákal, kam jeho semeno dosáhlo. Potom, když byly jeho koule vyprázdněné, přikázal ženám, aby se vzájemně líbaly… Aby si jeho mrdku pěkně rozetřely po těle a pak slízaly. Bylo to senzačně perverzní. Dělaly ochotně všechny, co jim David přikázal.
A potom přišla ještě větší perverznost. David si kleknul na všechny čtyři a vyšpulil zadek přímo na svoje sexuální služebnice. Řekl jim, že teď mu budou všechny na střídačku lízat prdel, dokud se mu péro znovu nepostaví. Držel si půlky pěkně od sebe, aby měly ženy snadný přístup, a už cítil, jak mu první jazýček pátrá okolo otvůrku. Tahle první byla spíš nesmělá, a tak se mu jen lehce dotýkala věnce a okolí. To ta další si naopak nebrala servítky a zajela mu jazykem dost hluboko, až se mu anál trochu otevřel. Mmm, to byl úžasný pocit! A vůbec i ostatní čubičky se postupně osmělovaly a Davidovi se to moc líbilo. Cítil, jak mu v podbřišku cuká a za okamžik se mu už péro postavilo znovu.
Ženy to radostně zpozorovaly a vrhly se na něj jako tygřice. Povalily ho na záda a jedna už si ho osedlávala. Prudce dosedla a Davidovo péro jí vjelo až na samé dno kundy. Zasténala slastí. Druhá jí u toho líbala a osahávala jí prsa. Další se rozhodla, že se Davidovi posadí přímo na obličej. Strčila mu svoji broskev skoro do pusy, takže musel vystrčit jazyk a důkladně jí lízat kliltoris, který nabíhal do úžasné velikosti. Dotyčná hlasitě sténala a ronila svoji kundí šťávu přímo Davidovi do pusy. Ani poslední nezahálela. Ta, co ho souložila, vždycky na okamžik přestala a nechala tu čtvrtou olízat Davidovo péro.
Málem ho ty dračice usouložily k smrti. Střídaly se na něm a každá měla trochu jiné tempo. Některá raději procítěně kroužila pánví a skoro tak Davidovi lámala péro, jiná zas prudce přirážela nahoru a dolů. David několikrát svým pérem přivedl ženy k orgasmu, nebo taky svým jazykem, protože se jim všem moc zalíbilo sedět mu na obličeji a nechat se důkladně lízat. Pak už David mohutně stříkal podruhé a cítil se úplně vyšťavený. Ženy po něm uspokojeně pomrkávaly, byly šťastné…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Domina Andreadalší dívky | |
![]() | Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku. Buď mým otrokem na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Per aspera ad astra
28. 8. 2018jentaknekdoPřes překážky ke hvězdám
Vesmírná loď „Ad Astra“ byla mým domovem víc než čtyřicet let; osiřel jsem v osmi letech v Nano válkách, ale moji rodiče, kteří měli vlivné postavení v New Hope Society, už předtím zařídili, že když se celosvětová politická situace začala hroutit, byl jsem umístěn na palubu toho obřího mezihvězdného plavidla.
S délkou skoro 15 kilometrů byla „Ad Astra“ v podstatě válcem,... celá povídka... |
Dlouhé žití na samotě mě proměnilo v dračici
2. 8. 2015Neznámý autorKdyž jsme se s manželem konečně rozhodli trochu zvolnit naše bláznivé životní a kariérní tempo, bylo mi třicet dva. Cítila jsem, že už mám nejvyšší čas na dítě, a moc jsem se těšila, až přijde. Stalo se ale něco úplně jiného – najednou jsme spolu s manželem trávili víc času a začali jsme se odcizovat. Zjistila jsem, že vlastně už nemáme moc společného, nedokázali jsme se bavit o normálních věcech.... celá povídka... |
Lenka
21. 9. 2016BobrJmenuji se Lenka a v únoru jsem měla narozeniny. Protože jsem se narodila 29., slavila jsem (znovu) teprve čtrvrté. Každý, komu to řeknu, se nejprve vyděsí, ale potom se tomu zasměje.
Petr mi blahopřál a jak se ke mně tisknul, tak jsem cítila, že to myslí upřímně. Ještě, že to bylo v parku! Náhle mě od sebe odstrčil a rychle si rozepnul kalhoty. Vystřelilo mu odtud cosi rudého a vystříkl z toho bílý... celá povídka... |
Úlovek z natáčení
29. 6. 2015Neznámý autorKarel miloval svůj džob. Pracoval pro jeden brand, který natáčel hlavně videa z reálného prostředí – oslovovat holky na ulici a snažit se je přemluvit k sexu a když souhlasí, tak si to s nimi rozdat někde v křoví, na veřejných záchodcích, u zdi, nebo prostě někde, kde nebudou na první pohled vidět, ale zároveň tady bude nebezpečí, že by je každou chvíli mohl někdo objevit. Některé holky si kupodivu... celá povídka... |


