Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 25. 12. 2011

Po dovolené

Bydlím sama v panelákovém bytě. Nepatřím mezi žádné ošklivky nebo staré panny, ani nejsem rozvedená. Je mi teprve sedmadvacet. Celý život mi každý říkal, jak krásná jsem, jak mi sluší moje kudrnaté vlasy (které nejsou vlnité, ale skutečně velice bujně kudrnaté. Vždycky jsem tak trochu podezírala mámu, že si mě upletla s nějakým černochem. I když tomu moje barva pleti neodpovídala a můj nos byl dokonalou kopií toho tátova, vlasy jsem opravdu měla přirozeně černé a neustále odstávající od hlavy). Později, v pubertě, když jsem se začala trochu zakulacovat, polovina kluků ve třídě slintala nad mými rychle rostoucími kozičkami a úžasně žensky oblými boky. O panenství jsem přišla po oslavě svých šestnáctin, když jsem byla trochu líznutá alkoholem. Docela se mi to líbilo, od té doby jsem si sexu užila ještě spousty, počet mých milenců by se mohl blížit půldruhé desítce.

Možná vás napadá, proč tedy bydlím v bytě sama, proč nemám spokojenou rodinku nebo alespoň přítele. Důvod je jednoduchý – po škole jsem si našla slušné pracovní místo, samota mi docela vyhovuje a hlavně, ten úplně nejdůležitější důvod – jsem lesbička. Překvapuje vás to? Ptáte se, proč jsem teda spala s tolika chlapy? Proč bych nespala, líbilo se mi to. Někdo si myslí, že jsem v tom případě tedy bisexuálka, ale to není pravda. Dvakrát jsem se skutečně hluboce zamilovala, a v obou případech to bylo do ženy. Na ulici se ohlížím po hezkých slečnách, ve svých fantaziích si představuji nádherné kypré ženské tvary. S mužem je to taky fajn, s dosažením orgasmu nemám problém, ale jsou pro mě spíš taková hodně šikovná sexuální pomůcka.

Ale abych se dostala k příběhu, který vám chci vyprávět. V bytě vedle mě bydlí docela spořádaná a hodně milá rodinka, přátelíme se od té doby, co jsem se přistěhovala. Mají ještě malého synka. Jakubovi je sedmatřičet a Leoně třicet dva, je tedy o něco starší než já. Skvěle si ale rozumíme a pokaždé, když máme volnou chvilku a ona se zrovna nevěnuje svému manželovi, něco podnikáme spolu. Leona je trochu při těle, ne přímo tlustá, ale celá taková kulatá, baculatá. Myslím, že jí to zůstalo po těhotenství, ale samozřejmě jsem se jí na to nikdy neptala, bylo by to dost netaktní. Někdy má co dělat, ale se svým zadkem vešla ke mně do křesla, ale naštěstí to bere s humorem. Ale i když je taková baculatá, je to jinak moc hezká žena. Pečuje o sebe, obléká se ne nutně značkově, ale vkusně a hezky. Líčí se, zajde ke kadeřnici, nádherně voní. A právě díky její vůni jsem si jednou uvědomila, že mě dost přitahuje.

Zrovna jsem relaxovala ve vaně a najednou jsem si uvědomila, že celou dobu myslím na Leonin parfém a na to, jestli tak voní pouze její oblečení, nebo i její kůže. Představovala jsem si, jaké asi musí být dotknout se těch jejích velikých prsou, která se jí někdy drala ven z výstřihu, přemítala jsem, jestli se tam dole holí nebo ne... V teplé vodě a s podobnými představami jsem pomocí vlastní ruky dospěla k moc příjemnému orgasmu. Od té doby jsem si Leonku prohlížela tak trochu jinak, vždycky v tom byl nějaký ten sexuální podtext. Často jsem očima objímala její široký zadek, myšlenkami jí svlékala kalhotky zpod sukně a kopím vymodelovaným ze svých představ jsem jí prudce zajížděla mezi macatá stehna.

Nedávno odjeli na desetidenní dovolenou a požádali mě, jestli bych se jim nemohla postarat o papouška a o květiny. Samozřejmě jsem ochotně souhlasila, ani jsem netušila, že objevím něco moc zajímavého. Jak jsem tak chodila pečovat o jejich byt, přemohla mě zvědavost a nenápadně jsem si prohlížela obsah skříní a šuplíků. Narazila jsem tak na pozlaceného robertka v prádelníku, tento nález mi udělal velikou radost. Co mě ale překvapilo mnohem víc byla kniha zastrčená v Leonině nočním stolku. Byla to kniha aktů, celkem povedeně nafocených, ale rozhodně se nedalo říct, že jde o nějaké slušné umění. Bylo to regulérní porno, sem tam laškovně zahalené do smyslné krajky. Na všech fotografiích v knize byly ženy, detaily ženských ňader, vzrušených obličejů, roztažených vagín, medu stékajícího po stydkých pyscích, různých předmětů zastrkaných dovnitř do buchtiček.

Něco takového jsem v žádném případě nečekala. Zajímalo by mě, jestli to byl společný zájem obou manželů, nebo čistě Leonina záliba v nahých ženských fotkách, nebo dokonce její potlačovaná přirozenost. Ale v bytě jsem nenašla už nic dalšího, co by mi napovědělo, tak jsem se poslušně postarala o květiny a papouška a vrátila se domů.

Druhý den dopoledne se celá rodinka s velkým smíchem vrátila. Byli skvěle opálení, Leona vypadala o nějaké to kilo lehčí, vlasy jí trošičku vyšisovaly, moc jí to slušelo. Zašla jsem je pozdravit o chvíli později, to už byl celý byt plný vybalených věcí, špinavého prádla a nafukovacích hraček. Leona pobíhala sem a tam a snažila se to nějak spacifikovat, kluk pobíhal a měl radost, že se bude moct znovu koukat na pohádky, Jakub zjistil, že se jim sesypala police v koupelně, a tak ji musel navrtávat zpátky. Leona se mi omlouvala, že teď na mě nemá čas, ale že zaskočí večer ke mně, že stejně manžel s klukem jedou navštívit babičku. Souhlasila jsem a popřála jí hodně štěstí při krocení toho chaosu.

Doma jsem udělala nějakou zakázku do práce a potom jsem měla volno, dala jsem si tedy příjemnou koupel, věnovala se péči o své tělo a potom si četla nějakou knížku. Kolem páté jsem slyšela, jak se Jakub se synkem obouvají na chodbě a dělají u toho děsný rámus. Potom odjeli. Za další hodinku zazvonil zvonek u mě, byla to Leona. Přivítaly jsme se polibkem na tvář, její vlasy mě zašimraly na tváři a v zádech mě zamrazilo. Všimla jsem si, že něco nese – a to už mi předávala dárky z dovolené. Byla to lahev místního vína a potom něco v takové krabici. Leona mě dychtivě pobízela, abych krabici rozbalila. Uvnitř byla nějaká věc z korálků, když jsem to rozmotala, ukázalo se, že je to takové uzoučké tričko, spíš lambádka nebo podprsenka. Leona mi vysvětlovala, že je to tradiční suvenýr, který se na tom ostrově vyrábí, a přesvědčovala mě, že mi bude moc slušet, ať si ho vyzkouším.

Za velkého smíchu jsem odešla do ložnice, abych si to tam před zrcadlem navlékla, Leona zatím připravila skleničky a nalévala víno. Korálky byly opravdu drobné, navlečené na vlascích, takže celý „oděv“ vypadal jako utkaný z provázků. Nasadila jsem si ho přes podprsenku. Barevně to k sobě vůbec neladilo, tak jsem se rozesmála a šla se ukázat Leoně.

Popíjely jsme, ona vyprávěla zážitky z pláže, hezky jsme se uvolnily. Víno bylo sladké a nějaké silnější, než na jaké jsme byly zvyklé, a tak jsme po několika sklenkách měly velmi dobrou náladu. Leona si začala dělat legraci z té mojí nové ozdoby, ale moc se jí nelíbilo, že jsem si pod tím nechala svoji podprsenku magnoliové barvy.

To se přece nosí jen tak na těle! zdůrazňovala a přesvědčovala mě, abych si to oblékla, jak se sluší a patří.

Řekla jsem si, že se nemám za co stydět, a odešla jsem zase k zrcadlu. Rychle jsem si svlékla podprsenku a oblékla si chladivé korálky jen tak, na holá prsa. Podprsenka byla vyrobená tak, že mi otvory vpředu akorát vykoukly ztuhlé bradavky a trčely ven jako dudlíky. Leona na mě volala, co tam tak dlouho dělám. Už to mám na sobě, ale vypadá to trochu zvláštně, odpověděla jsem. To vůbec nevadí, usmívala se Leona.

Trochu vrávoravým krokem jsem tedy zamířila zpátky a zůstala laškovně stát ve dveřích. Opřela jsem se o futra a otáčela se dokola, by si mě mohla důkladně prohlédnout. To je bezva, takhle se to má nosit! vyhrkla nadšeně. Pojď sem, ať si to můžu prohlídnout zblízka.

Začala jsem se tedy nakrucovat asi na krok před ní, přišlo mi to jako docela dobrá recese. Ale Leona zůstala docela fascinovaně koukat na má téměř odhalená prsa. A než jsem se nadála, natáhla ruku a přejela mi dlaní přes jednu z dopředu trčících bradavek. Pak to šlo ráz na ráz. Vzala jsem ji za ruku a přitiskla si ji na svoje ňadro, nechala jsem ji, aby mi ho pořádně mačkala a bradavku mnula. Zároveň jsem se sklonila hluboko k ní, vpíjela se jí do očí a pohladila ji po tváři. Stačilo ten pohyb trochu prodloužit, přejela jsem jí po citlivém místě za uchem a uchopila ji vzadu za hlavu.

Bouřlivě jsme se políbily. Měla úžasně měkké rty a její jazyk chutnal po dovezeném víně. Bylo to velmi vzrušující a já jsem cítila, že mi bradavky tuhnou ještě víc, bylo-li to vůbec možné. Přesunula jsem se svýma rukama níž a stáhla jsem dolů výstřih Leonina trička i košíčky podprsenky. Objevily se její nádherná prsa, s kůží tak jemnou na dotek, taktéž se vzrušením ztvrdlými bradavkami. Začala jsem jí je osahávat a potěžkávat v dlaních, bylo to něco, co jsem ještě nikdy nezažila. Leona mě zatlačením svým rukou od sebe odtrhla a naznačila, abych se zase narovnala. Ona stále seděla na pohovce a měla obličej asi v úrovni mého pupíku. Začala mě něžně líbat na břiše a přitom mi hnětla půlky.

S každým dotykem jejích rtů se moje pokožka stávala rozpálenější. Začala mi pomalu stahovat domácí kalhoty z boků, ale ukázal se jenom kousíček mé vyholené kundičky. Rozhodla jsem se totiž obránit role. Rychle jsem ji položila na pohovku a svlékla jí tričko, než se stačila vzpamatovat. Dívala se na mě zářícíma očima a zadrhávaně oddechovala. Rozepnula jsem jí podprsenku a rozmáchlým obloukem ji zahodila na koberec. Přisála jsem se jí k bradavkám, ale stále jsem dělala víc věcí najednou, začala jsem jí svlékat také její kalhoty. Příjemně mě překvapilo, když se ukázalo, že nemá kalhotky. Ladně vyvlékla nohy z nohavic a vůbec se nestyděla přede mnou ukázat, co skrývá mezi oplácanými stehny. Svůj rozkrok měla vyholený, ale ne úplně, pěstovala si tak takový tenký proužek, který pro můj pohled fungoval jako magnet.

Ale chtěla jsem všechno zpomalit, aby se naše vzrušení vystupňovalo ještě víc, takže jsem si naoko jejího klína vůbec nevšímala. Sundala jsem si tu korálkovou podprsenku; na prsou mi zůstaly v drobné síťkované mozaice otisky korálků. Teprve potom se ocitly dole i mé tepláky a spodní kalhotky. Obě jsme byly nahé a prohlížely jsme se s dychtivým výrazem ve tváři. Položila jsem se celým tělem na Leončino, takže jsme na sobě ležely a začaly jsme se znovu líbat, stále něžně, ale s větší vášní než předtím. Její kůže byla stejně horká jako ta moje. Cítila jsem její velká prsa přímo pod těmi svými. Břicho měla měkké a hlaďoučké. Při stupňující intenzitě líbání se o sebe třely naše buchtičky, cítila jsem to neobvykle jasně. Zpočátku to bylo nezáměrně, ale po chvíli jsme si schválně vycházely vstříc boky a celé se kroutily, aby kontakt našich broskviček probíhal v co největší míře. Ta moje byla už úplně mokrá a skoro bolestivě žádostivá po dalším dráždění. Leonka na tom nebyla jinak, protože mě divoce hladila po zádech i po zadečku a pokaždé mezi půlky zajela o něco níž.

Chvilku počkej, zašeptala jsem jí do ucha a vstala. Odběhla jsem do ložnice a vrátila se s obsahem svého šuplíku u nočního stolku – nesla jsem takovou malou žabičku, která vibrovala a přikládala se na klitoris (někdy jsem ji nosila v kalhotkách a jakoby omylem pokaždé zapomněla, kam jsem založila ovládání od ní), velký anatomicky tvarovaný vibrátor a oboustranné pořádně dlouhé dildo. Když to Leona uviděla, hlasitě polkla a stehna se jí sama od sebe přitiskla k sobě. Nemohla se dočkat. Ani já ne – při každém kroku jsem slyšela tichounké čvachtání mezi svýma nohama.

Řekla jsem Leoně, aby se posadila, pohodlně se opřela o polstrování a pořádně roztáhla nohy. Poslechla mě na slovo. Přejížděla jsem jí dlaněmi po vnitřní straně stehen, až se celá chvěla, potom jsem ji tam začala líbat, hezky od kolen až dolů k jeskyňce. Teprve když jsem takhle potěšila obě její nohy, zaměřila jsem se na úplný střed jejího těla. Vystrčila jsem jazyk a bez dalšího okolkování jsem se pustila do divokého olizování jejího klitorisu. Leonka se po chvilce musela kousnout do ruky, aby se její sténání neozývalo až na chodbu. Nechtěla jsem ji ale přivést k vrcholu hned, proto jsem vždycky zvolnila tempo. Strčila jsem jí do krásně voňavé pičulinky vibrátor, ještě nezapnutý. Jak byla vlhká a roztažená, nedalo mi žádnou námahu jí ho tam zastrčit.

I to ji ale po chvilce začalo nebezpečně vzrušovat, byla celá rudá v obličeji a vypadala, že má nepřítomný pohled. Nechtěla jsem ji už dál trápit, chtěla jsem jí poskytnout tu nejvyšší rozkoš. Proto jsem zapnula žabičku, která měla tvarovatelné nohy a dala se hezky připnout kolem stydkých pysků. Samotné její tělíčko zůstalo mezi nimi a dokonale tak přilehlo ke klitorisu. Hezky jsem ho Leoně upevnila a ona začala kňučet jako vystrašený psík. Navíc jsem otočila vypínáním na vibrátoru a vrazila jí ho pořádně hluboko. Její tělo na to reagovalo mohutným prohnutím, prsty na rukou se jí křečovitě sevřely. Ale to stále ještě nebyl orgasmus, to bylo jen nepředstavitelné vzrušení. Ale ani vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat, protože tak intenzivnímu dvojitému dráždění nemohla odolat. Vykřikla a v tu chvíli jí bylo úplně jedno, jestli ji kdokoliv uslyší nebo ne. Z bezprostřední blízkosti jsem viděla, jak se její poševní stěny divoce svírají okolo vibrátoru, stehna se jí třásla. Trvalo to dobré dvě minuty, potom vyčerpaně klesla zpět na pohovku.

Odstranila jsem všechny erotické pomůcky a zamávala jí před očima dvojitým dildem. Sedla jsem si k ní na pohovku. Jeden konec jsem do mokré kundičky strčila jí a sama se nabodla na ten druhý. Oči se mi málem rozkoší protočily. Obě jsme byly tak vzrušené, že i tak dlouhé konce dilda v nás zmizely úplně celé, uprostřed se tak naše lepkavé kundičky dotýkaly. Nadzvedly jsme boky a začaly se opatrně pohupovat. I ten sebenepatrnější pohyb jedné umocňoval vzrušení té druhé. Obě jsme začaly vzdychat, Leonka byla vydrážděná ještě z předchozího vzrušení, já stále neukojená a strašlivě nadržená. Podařilo se nám najít ten správný rytmus, kdy jsme vždy ve stejnou chvíli pánve oddálily a potom s nimi zase poskočily zpět. Dildo se tak pokaždé povytáhlo a potom prudce zajelo až na samotná dna našich lůn. Bylo to nádherné, nepopsatelné. Vrnícím vibrátorem, který jsem stále držela v ruce, jsem si začala přejíždět po naběhlém klitorisu. Rychle jsem dosáhla vyvrcholení. Během večera se jich u obou z nás ještě několik opakovalo. Byl to jeden z nejlepších zážitků v mém životě.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kouzelné ráno

  30. 4. 2009Neznámý autor

Byla sobota, ale já se stejně vzbudil v šest, jako když vstávám do práce. A nebyl jsem sám, kdo už byl vzhůru. Můj tvrdolín byl nalitý krví a připomínal se mi pocukáváním v trenkách. Musel jsem se pousmát, že už chce zase, vždyť večer bušil hlava nehlava do Jitčiny kundičky snad hodinu v kuse, až při tom Jitka hekala určitě na celou ulici.
Jitka je moje nádherná přítelkyně. V posteli, a nejen tam,...  celá povídka...
Kategorie: anál, Anál, Šukačky, Mix

Učitelkám se má pomáhat

  3. 10. 2014Neznámý autor

Už od školy jsem byl takový slušný a zodpovědný kluk. Jednou mě na gymnáziu požádala třídní učitelka, jestli bych ji nepomohl odnést domů novou poličku, kterou si právě koupila. Třídní byla ještě svobodná, měla asi šestadvacet let a u nás v městečku bydlela v podnájmu. Samozřejmě jsem hned souhlasil, že pomůžu ženě v nouzi, ale uznávám, že jsem se taky chtěl podívat, jaký je takový učitelský byteček....  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Teen, Šukačky, Mix

Češtinářka 5

  20. 4. 2017Bobr

„Ty bys to hodně chtěl, viď,“ zvedla hlavu, když jsme dopili. „Tak ale musíme do koupelny!“ zvedla se a pomalu šla dovnitř. Šel jsem za ní a cestou jí hladil po tom rozkošném zadečku, co se přede mnou vlnil. Vešli jsme do koupelny a Markéta se na mne zadívala, jako kdyby ještě nebyla rozhodnutá. Ale potom se rozkročila a zasunula ruku mezi nohy. „Počkej, já sám!“ lehce jsem jí odstrčil ruku, co se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Orál

Zkuste si sex ve sprše

  7. 12. 2014Neznámý autor

Když naše děti vylétly během jednoho roku z hnízda a úplně se osamostatnily, s mojí manželkou Naďou jsme se začali cítit tak nějak prázdně, nepotřebně, nevěděli jsme, čím zabít všechen ten čas. Naštěstí se to krylo s neuvěřitelným vzepětím sexuální touhy u Nadi – já jsem si na to rozhodně nestěžoval, i když už nemám chuti jak zamlada… No ale Naděnka se doma najednou uvolnila, promenádovala se tam nahá,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Trapasy, Mix