Erotické povídky

Infantilni hra

„Já ti říkám, že ti na nějaký stupidní hry kašlu,“ rozčilovala se Žaneta. „Myslela jsem, že jsem tu s dospělýma lidma a ne s dětma.“

Pavel pokrčil rameny a přehodil prázdnou skleněnou lahev z jedné ruky do druhé. „Prosím tě, co je špatnýho na tom se občas trochu pobavit? Že jo, Milane?“ otočil se na mě.

Přikývl jsem. „Já proti tomu nic nemám.“ Ba právě naopak. Hrát flašku na líbání, když je nám skoro pětadvacet, bylo sice možná trochu praštěný a jindy bych se tomu vysmál, ale dneska pro mě flaška znamenala šanci. Obrátil jsem pozornost na důvod, proč jsem vůbec souhlasil s tím, že strávím týden s kamarády na horské chatě, i když jsem v životě nelyžoval a nehodlám na tom nic měnit.

Ten důvod se jmenoval Lenka. Lenka byla Pavlova mladší sestra, která se před pár měsíci přistěhovala za prací do našeho města a občas s námi někam zašla. Od chvíle, co jsem ji poprvý uviděl, jsem na ni nedokázal přestat myslet. Hučelo mi z ní v hlavě… I o kus níž. Ani bych nespočítal, kolikrát jsem si ho honil s jejím obrazem před očima. Byl to ten typ holky, která je krásná, ale vůbec nemá páru o tom, jak moc. Měla nádherný medově zbarvený vlasy, výstavní tělo, pleť bez chybičky a kolouščí oči orámovaný hustými řasami. Ideální lovná zvěř… Jenže problém byl v tom, že se nedala. Za svou zdrženlivost by měla dostat medaili. Byla na mě milá, smála se mým vtipům a občas jsem si všiml, že po mně pokukuje. Ale víc ani ťuk. Nikdy se nenechala nikam pozvat, moje flirtování odrážela, nenechala na sebe sáhnout. „Ona se prostě strašně stydí, kámo,“ vysvětloval mi jednou Pavel. „S nikým nechodí, vypadá to, že ji chlapi vůbec nezajímají.“ 

Ale já jsem se rozhodl to změnit. Nehodlal jsem se vzdát. Ta její stydlivost mě akorát ještě víc dráždila. Tuhle hru jsem musel vyhrát. Týden na chatě se jevil jako skvělá příležitost, ale byli jsme tu už čtyři dny a k Lence jsem nebyl ani o krok blíž. Už mě mohla spasit vážně jen ta flaška.

„Pojďte, sednem si tady do kruhu,“ zavelel jsem a sám se jako první usadil na koberci. Žaneta si odfrkla a napučeně odešla z místnosti, přičemž s sebou stáhla dvě další kámošky, ale zbytek osazenstva poslechl a postupně se ke mně přidal. Včetně Lenky – díky bohu. Ta se posadila naproti mně a nejistě těkala po okolí. Těsný tričko jí obtahovalo perfektně tvarovaný prsa a já bych se na ni nejradši vrhnul a na místě ji ojel. 

Pavel roztočil lahev a hra začala. Prvních pár kol se mi flaška vyhýbala, takže jsem čas věnoval modlitbám, aby mi štěstí přálo. Lenka si mezitím vyměnila krátkou pusu s Michalem a teď byla řada na ní, aby zatočila. Moje motlitby byly vyslyšeny – hrdlo ukázalo na mě. Měl jsem svou šanci. Přelezl jsem do středu kruhu a Lenka mě napodobila. Podívala se na mě a na vteřinu to vypadalo, jako by chtěla utéct, ale pak se ke mně díky bohu naklonila. Neváhal jsem a přitiskl rty na její. Snažil jsem se nelíbat ji moc prudce, ale zároveň jsem chtěl, aby cítila, jak moc ji chci. Jednu ruku jsem jí zamotal do vlasů a druhou obtočil kolem pasu. Než stihla protestovat, strčil jsem jí do pusy jazyk. Rejdil jsem v každém zákoutí jejích úst a vychutnával si jejich sladkost a taky tichý vzdechy, který ze sebe Lenka vyrážela. Nepochyboval jsem o tom, že se jí to líbí.

Vyrušilo nás hlasité odkašlání. Pomalu jsme se od sebe odtrhli a já si uvědomil, že jsme v pokoji plném lidí a ti na nás docela vykuleně zírají. Lenka prudce oddechovala a olizovala si naběhlý rty. Bradavky měla vztyčený tak moc, že se jí málem prorvaly tričkem ven. Byla z toho hotová stejně jako já, byl jsem si jistej. „Omluvte mě,“ kuňkla, zvedla se a vydala se pryč. Počkal jsem půl minuty a pak jsem ji beze slova následoval, aniž bych si všímal trapných poznámek ostatních. Viděl jsem, že zachází do svého pokoje. Ani jsem se neobtěžoval klepat a vrazil jsem tam za ní, pak za sebou zabouchl a otočil klíčem v zámku.

Lenka se na mě obrátila a obezřetně mě pozorovala. „Kam mi utíkáš?“ zachraptěl jsem a udělal pár kroků směrem k ní. Přitáhl jsem ji k sobě a znovu se zanořil do jejích rtů. Nebránila se – ba právě naopak. Tiskla se ke mně, přejížděla mi rukama po zádech, kmitala jazykem v mojí puse a nebála se mě ani kousnout. Malá mrška… Přesunul jsem jednu ruku dopředu a zkusmo stiskl přes tričko jednu její bradavku. Zakňourala a zatahala mě za vlasy. Volnou rukou jsem ji chytil za zadek a pořádně stiskl. Kolenem jsem Lence oddálil nohy od sebe a vsunul se mezi mě. Rozkrokem se mi narazila na stehno a začala se o něj otírat. Byla nadržená stejně jako já, cítil jsem to a věděl jsem, že ona zase cítí moje rychle tvrdnoucí péro opírající se jí o bok. Mačkala se na mě čím dál víc, sténala a já jsem si představoval, jak moc je asi vlhká. 

Trochu jsem se odtáhl a zajel jí dlaněmi pod tričko, abych jí ho svlékl, ale najednou mě od sebe prudce odstrčila a otočila se ke mně zády. Zaraženě jsem zamrkal. „Co se děje?“ vyhrkl jsem a položil ji ruku na rameno, abych ji donutil se na mě podívat. Schovala si obličej do dlaní a zavrtěla hlavou.

„Já nemůžu,“ zamumlala a zavrtěla hlavou.

„Co nemůžeš?“

„Nemůžu se s tebou vyspat,“ upřesnila a pomalu zacouvala ke zdi, o kterou se opřela.

„Proč ne? Máš… přítele?“

„Ne, ne, nic takovýho,“ zavrtěla rychle hlavou.

„Tak nechceš?“ vyptával jsem se dál.

„Já… chci… Opravdu bych chtěla,“ opáčila a já čím dál tím víc nechápal. Přikročil jsem k ní a zapřel se rukama vedle její hlavy. „Ale nejde to,“ pokračovala. „Já… Mám takovej problém.“

„Jakej problém?“ zeptal jsem se, přesvědčenej o tom, že žádnej problém na světě mi nezabrání v tom tuhle krásku dneska nemilosrdně ošukat. 

„Je to… je to strašně trapný, já…“ kuňkala. 

„Věř mi, nic není takovej problém, abychom ho nepřekonali,“ ujistil jsem ji a vsunul jí prst pod bradu. Chtěl jsem, aby se mi dívala hezky do očí.

„No, jde o to… že… Že… já prostě při sexu… Když mám… Když se… No, já prostě… stříkám,“ vykoktala.

Vykulil jsem oči. Nemohl jsem uvěřit tomu, co slyším. Ta nejrajcovnější holka na světě je konečně svolná k sexu se mnou a ještě ke všemu mě čeká pěkná záplava jejích šťáviček? Úžasný! Zasmál jsem se. Lenka mě nechápavě pozorovala. Když jsem se trochu uklidnil, přitiskl jsem dlaň na jejich rozkrok a silně zamnul. „Zlato – a to má bejt jako problém? Vždyť je to skvělý. Neznám nic víc sexy.“

„Vážně?“ ujišťovala se Lenka. „Já… Když to zjistil můj bývalej kluk, vysmál se mi,“ přiznala sklesle.

Nevěřícně jsem si odfrkl. „No, tak to byl teda pěknej dement. Ukážu ti, že je to cokoliv, jenom ne směšný.“ Rychlým pohybem jsem jí rozepnul kalhoty a stáhl jí je i s kalhotkama je kotníkům. Skopla je ze sebe a v očekávání se na mě zadívala. Přetáhl jsem jí tričko přes hlavu a serval z ní podprsenku. Její nahý tělo bylo asi to nejkrásnější, co jsem kdy viděl. Zvedl jsem ji a přenesl ji k psacímu stolu, na který jsem ji vysadil. Vtěsnal jsem se mezi její nohy a sklonil jsem se, abych jí mohl olíznout bradavku. Lenka zaklonila hlavu a zasténala. Masíroval jsem jí vnitřní stranu stehen, pak jsem se přesunul výš a palcem jí přejel přes poštěváček. Už teď tekla jako vodopád a já se nemohl dočkat, až se do ní ponořím. Vsunul jsem do ní prst a zkusmo zakmital. Lenka se přirazila k mojí ruce a zachroptěla. Jo, rozhodně jsme na tom s nadržeností byli stejně. Můj pták se už dral z kalhot, ale věděl jsem, že se chci nejdřív pořádně věnovat Lence.

Sklonil jsem se a zabořil se jazykem do její mušličky. Že šťáva chutnala jako sladkej džusík, to už byla jen taková třešnička na dortu. Předváděl jsem to nejlepší ze svýho orálního umění, chtěl jsem jí přivodit orgasmus, který ještě nezažila. Lenka kňourala čím dál hlasitěji a vypadalo to, že se mi docela daří. Můj jazyk nevynechal jediné zákoutí tý sladký kundičky. 

Narovnal jsem se a jazyk vystřídaly opět prsty. Vrazil jsem do Lenky rovnou dva. Ta náruživka se mi na ně prudce narazila a sama si řídila tempo. Poznal jsem, že už bude blízko. Svaly v pochvě se jí začaly stahovat a zvuky, které Lenka vydávala, by se daly označit za chroptění. Přidal jsem třetí prst a zrychlil.

„Budu… Budu…“ zasténala Lenka odstrčila moji ruku, kterou nahradila svojí. Párkrát si přejela po poštěváčku a pak najednou strnula a prohnula se v zádech. „Aaaaaaaa…“ zakřičela a otřásla se v křeči. Z její kundičky stříkaly doslova litry šťávy. Část jí stekla po stehnech, část dostříkla až na mě a udělala mi flek na kalhotách. Bylo mi to ale fuk. Málem jsem se udělal jenom z pohledu na scénu přede mnou.

Rozepnul jsem si poklopec a vyndal svoje jako kámen tvrdý péro. Musím okamžitě mrdat, jinak se zblázním. Sundal jsem omámenou Lenku ze stolu a otočil ji zády k sobě. Lenka se ohnula a vystrčila na mě prdelku. Chytil jsem ji za boky a jedním přírazem do ní proniknul. Úlevně jsem zavyl. Nedal jsem Lence ani vteřinu na vydechnutí a začal do ní bušit ze všech sil. Ta energie ze mě prostě musela ven. Lenka byla perfektně úzká a její dírka mě krásně obepínala. Díky všem těm šťávám nám to krásně klouzalo a já cítil, že to dlouho nevydržím. Zrychlil jsem a chytil Lenku za kozičky, které jsem začal mačkat. Ohlédla se na mě a dráždivě zamrkala. A to pro mě byla konečná.

Naposledy jsem přirazil a začal do ní pumpovat. Obvykle jsem při sexu tiše, ale teď jsem se neudržel, a když mě zasáhla nejsilnější vlna orgasmu, hlasitě jsem zavrčel. Dopřál jsem Lence pořádnou dávku semene. Byl jsem úplně vysátej. Veškerá energie mě opustila. Položil jsem se na Lenčina záda a lehce ji pohladil po vlasech. 

„Máš dost?“ ozvala se po chvilce. V jejím hlase znělo pobavení. 

„No…“ zaváhal jsem.

„Já jsem se totiž teprve rozjela. Nevíš, jaký stavidla jsi otevřel,“ varovala mě Lenka se smíchem. No, vypadalo to, že kamarádi už nás dneska neuvidí… 

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Gaučové číslo

  10. 3. 2013Neznámý autor

Aleš si nechal od rozdováděné Sabiny rozepnout poklopec, stáhnout trenýrky a vytáhnout z kalhot svoje veliké mužství. Sabina ho pěkně pevně obemkla svou zkušenou ručkou, přejížděla mu od kořene až po žalud a zpět, u toho hezky přehrnovala předkožku. Z očí jí u toho koukala mrduchtivost. Svůdně na Aleše pomrkávala, zatímco mu honila klacek. Potom se v kleku sklonila a dala mu pusu na špičku žaludu....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix

Lenka

  21. 9. 2016Bobr

Jmenuji se Lenka a v únoru jsem měla narozeniny. Protože jsem se narodila 29., slavila jsem (znovu) teprve čtrvrté. Každý, komu to řeknu, se nejprve vyděsí, ale potom se tomu zasměje. Petr mi blahopřál a jak se ke mně tisknul, tak jsem cítila, že to myslí upřímně. Ještě, že to bylo v parku! Náhle mě od sebe odstrčil a rychle si rozepnul kalhoty. Vystřelilo mu odtud cosi rudého a vystříkl z toho bílý...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky, Anál

Svatební fetiš

  28. 10. 2009Neznámý autor

Další průběh svatebního veselí byl už takříkajíc standardní. Mohutně se popíjelo a veselilo a jak se doba chýlila k půlnoci, začali se hrát i různé tradiční hry, které ovšem moc nemusím. Snad jen dražení nevěstina střevíčku mě zaujalo. Říkal jsem si, kdyby se mi jej podařilo získat do svého vlastnictví, budu mít na tuto svatbu další hezkou vzpomínku. Leč obsah mé peněženky vítězství moc nenasvědčoval...  celá povídka...
Kategorie: fetish, Fetish, Orál, Anál, Šukačky, Teen

Splněný puberťácký sen

  30. 4. 2015Neznámý autor

Už někdy od puberty, což je od dvanácti nebo tak, jsem strašně snil o tom, že budu mít sex s něčí maminou. O mnoho starší a zkušenější ženskou, která bude vědět, jak si s takovým mladým kolouchem poradit. A bude to s ní neuvěřitelně parádní, samozřejmě. Jenže dvanáctiletej puberťák má sotva tak šanci na sex, i když ho chce. Ještě by tu ženskou zavřeli. Takže jsem musel čekat, než mi bylo čtrnáct, patnáct,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Teen, Mix