Erotické povídky

Autor povídky:

Bobr

Kategorie:

Další povídky od Bobr:

Vloženo: 10. 4. 2016

Paní šéfová

"Máte jít okamžitě k paní šéfové!" ozval se mi telefon. Už jsem věděl, co to znamená, tak jsem rychle vypil lahvičku vody, co jsem měl na stole a vyrazil k její kanceláři. „Jděte dál!“ usmála se na mne Alena, sekretářka šéfové.

Mnohokrát jsem si představoval, jak si s ní pohraju, ale při odchodu z kanceláře šéfové jsem byl rád, když jsem došel do té svojí. Otevřel jsem dveře a z koupelny vycházela paní šéfová, jak jsme jí museli všichni oslovovat.

Jenom jednou jsem si dovolil říct jí : „Jaruško, ty mi ho krásně kouříš!“ Zakousla se mi do něj a když ho konečně vyplivla, zasyčela, že jí v každé situaci musím oslovovat „paní šéfová“. Už jsem nechtěl riskovat ukousnutí mého důležitého nástroje, tak jsem to respektoval.

Hnědé vlasy se jí lepily na lehce zpocenou tvář. Na bradě se jí třpytila kapička potu, která hned vzápětí ukápla na její prsa. Byly to krásně tvrdé trojky, s bradavkami jak špuntíky, ve kterých byly vetknuty silné kroužky.

Přistoupila ke stolu a zmáčkla tlačítko interkomu. „Aleno, zamkni dveře, vypni telefon a okamžitě přijď sem!“ Chvíli koukala, jak se horečně svlékám a oči jí plály chtíčem. Vtom se otevřely dveře a vstoupila Alena. „Dělej! Rychle se svlékni!“ vybafla na ní šéfová. „Néé...prosím, to nééé!“ zavzlykala Alena. „Nebudu to říkat dvakrát!“ šéfová se otočila a šla zpátky do koupelny.

Alena, jak fascinovaná, hleděla na můj nástroj, který právě zvědavě zvedal hlavičku, aby se podíval, co se bude dít. Pomalu rozepínala knoflíčky bílé halenky, zdobené našitou látkou. Myslím že se tomu říká fiží.

„Tak kde jste?“ ozval se z koupelny netrpělivý hlas paní šéfové. Alena rychle svlékla blůzku a objevila se krajková podprsenka, jíž napínala krásná prsa. Rychle rozepnula sukni a nechala jí spadnout k zemi. Pod ní se objevily bílé, skoro neviditelné kalhotky, co sotva zakrývaly to, co měla mezi nohama. Podvazkový pás držel punčochy, obepínající její svůdné nohy.

„Prosím, nedívejte se!“ zakvílela, otočila se ke mně zády a rozepnula zapínání podprsenky. Osvobozená prsa se radostně zakývala a ztopořené bradavky se rozhlížely po okolí. Alena váhavě sundala kalhotky a rozepnula podvazkový pás. „Tak jak dlouho budu čekat?“ znovu se ozval netrpělivý hlas paní šéfové.

Alena rychle vyklouzla z bot a stáhla punčochy. Na chviličku jsem zahlédl ten její poklad, co měla hladce vyholený. Oba jsme spěchali do koupelny, až jsme se ve dveřích málem srazili. Zavadil jsem žaludem o Alenino rozpálené tělo. Nejraději bych jí povalil na zem a zanořil ho do vlhkého, rozpáleného otvoru, který se jí při každém kroku objevoval mezi nohama.

Šéfová seděla na tom, čemu jsme říkali koňské sedlo. Nohy měla zasunuté ve třmenech a „jela“ na tom imaginárním koni. Celé to bylo vyrobeno z nějakého průhledného materiálu, takže byl vidět každý detail. Na vrchní ploše sedla byl pořádný čurák ze stejného materiálu.

Tady jsem ještě nikdy nebyl, tak jsem se zvědavě rozhlížel. Celá podlaha koupelny byla o kousek níž, než v přilehlé místnosti, takže voda nemohla zapříčinit nějaké škody. Na podlaze bylo několik kanálků, aby voda mohla volně odtékat. Na stěně byly dvě sprchy a vedle nich ten „kůň“, na které paní šéfová právě cválala. Na podlaze ležel muž, jehož úd se mu unaveně povaloval po břiše.

„Lehni si tam!“ ukázala paní šéfová Aleně na gynekologické křeslo. „A ty jí pořádně připoutej!“ padl další rozkaz, než jsem se stačil podívat, jak se ten průhledný čurák noří do hlubin těla paní šéfové.

„Nééé...prosím to nééé....“ vzlykala Alena. „Dělej, nebo tě posadím sem!“ vykřikla paní šéfová, aniž by přerušila tu jízdu. Vzlykající Alena vylezla nahoru a dala nohy do držáků. Polosedě, pololeže tak mohla sledovat dění v koupelně. Široce roztažená kolena měla skoro u brady.

Rychle jsem utahoval řemeny, aby měla pevně fixované nohy. „Dej ruce nahoru!“ řekl jsem Aleně a opřel se čurákem o tu rozpálenou lasturku, abych mohl nasadit a utáhnout řemeny na rukách.

„Nééé....nééé...“ tiše lkala Alena, ale tak, aby jí neslyšela paní šéfová. Krátce jsem jí vsál jednu bradavku, když jsem dokončoval napínání zbývajících řemenů. Alena tam teď bezmocně ležela a mezi široce roztaženýma nohama se rozevíral její kvítek, z něhož, navzdory té neobvyklé situaci, začal vytékat nektar její touhy.

„Tak na co čekáš? Vraž jí ho tam! Nebo snad nechceš?“ posměšně se zeptala paní šéfová, když jsem tam nerozhodně stál. Muž na podlaze už od našeho vstupu sledoval, co se bude dít. „Já tě klidně nahradím!“ zasmál se. „Buď zticha!“ okřikla ho paní šéfová. Sklonil hlavu a už se ani nepohnul. Jenom jeho oči těkaly z místa na místo, jak se snažil všechno vidět.

Sklonil jsem se mezi Aleniny nohy a lehce políbil ten nevinný kvítek. Začala ronit slzy touhy, tak jsem nasadil můj nástroj utěšení na okraj toho otvůrku a co nejpomaleji ho, po kouskách, zasunoval dovnitř. „Úúúú....úúúú...“ kvílela Alena a marně se snažila vycházet mi klínem vstříc.

„Tak už mi ho tam vraž!“ tiše zašeptala. Sklonil jsem se a přisál se nejprve k jedné a potom i druhé bradavce. „Úúúú....“ už hlasitě vykřikla Alena a já cítil, jak se mi ho její kundička snaží vsát. Paní šéfová se zatvářila nevrle, tak jsem se Aleně přisál ke rtům, abych hned v zárodku eliminoval každý zvuk, který by se jí mohl vydrat z úst.

Zarazil jsem mého kundobijce až na samé dno a Alenina kundička mě s potěšením sevřela. Pomalými pohyby jsem protahoval tu její nadrženou slintalku a snažil se vydržet co nejdéle.

„Dělej! Mrdej jí pořádně!“ paní šéfová poskakovala na „koni“, jako kdyby ho chtěla uštvat. Její nečekaný výkřik v tom tichu, co panovalo v koupelně, mě vyrušil a tak na chvilku odsunul mé vyvrcholení, co se blížilo mílovými kroky.

Alena se mi odtrhla od úst a začal nepokrytě kvílet, až se roztřásla v nastupujícím orgasmu. „Vytáhni ho!“ vykřikla paní šéfová. Jenom nerad jsem jí poslechl a pozoroval, jak se jí kundička pohybuje. Vypadalo to, jako kdyby nadávala, že jsem ho v ní ještě chvíli nenechal.

„Vraž jí ho do zadkúúúúú!“ vykřikla paní šéfová a málem spadla ze sedla. „Néééé!“ zděšeně vykřikla Alena a sevřela konečník, aby mi v tom zabránila. Ale už bylo pozdě.

Šťávy, co z ní vytékaly, ten otvor řádně navlhčily, takže jsem do ní vjel jak po másle. Cítil jsem, že Alenina střeva nejsou úplně prázdná, ale tím, jak jsem narážel na jejich obsah, mě to ještě víc vzrušovalo. „Ááá...úúú...nééé...!“ vzlykala Alena. Paní šéfová se sesunula se sedla na zem a unaveně dopadla na podlahu. Opřela se zády o zeď, aby mohla sledovat naše počínání. Zatímco její ruka hladila namoženou kundičku, já jsem lehce přejížděl po Alenině poštěváčku a občas zajel prstem do nitra její slintalky.

„Ááááááááááá!“ náhle zaječela Alena a zazmítala se tak, jako kdyby chtěla zpřetrhat všechny řemeny, co jí poutaly. Zadečkem mě sevřela tak, až jsem si myslel, že mi ho uštípne. Z kundičky se jí vyřítil proud, co mě skoro pálil na podbřišku. „Naplň jí...naplň jí!“ začala křičet paní šéfová a ruka se jí zběsile míhala mezi nohama.

Splnil jsem její přání. Stejně se to už nedalo zadržovat. Semeno ze mne vystříklo, jak z hasičské proudnice a naplnilo jí střeva. „Pokračůůůj!“ znovu křičela paní šéfová. Povolil jsem stavidla a plnil Aleniny útroby obsahem mého močového měchýře.

„Nééé... to néééé...“ křičela Alena, jak jsem jí ve střevech stoupal tlak. „Jdi jí vylízat! Všechno z ní vysaj, až do poslední kapičky, jinak tě krutě potrestám!“ strčila do muže, co ležel na podlaze. Ten rychle vyskočil a hnal se k nám.

Odstrčil mě a přisál se k Alenině zadku. „Nééé...nééé...“ Alena se snažila svírat svaly, ale nebylo to nic platné. Mužova otevřená ústa byla jenom malý kousek od Alenina konečníku, tak jsme to viděli jako v přímém přenosu.

Alena marně svírala konečník. Ale její tělo si nedalo poroučet. Náhle se do mužových úst vyřítilo vše, co jsem do Aleny napumpoval. Když jsem viděl, co z ní tryská, divil jsem se, jak to ten muž může polykat. Ale on si ještě pomlaskával a když už nic nevytékalo, strčil do toho otvoru svůj jazyk. S úžasem jsem na to koukal.

Jeho jazyk se zúžil a prodloužil. „Ta ho musí mít až v žaludku!“ pomyslel jsem si, když jsem viděl tu neuvěřitelnou délku.

„Nééé...nééé...už dóóóst! zmítala se Alena v dalším nenadálém orgasmu. Z rozchlípené kundičky jí vystříknul nějaký proud a směřoval přímo do mužových očí. Ten se jenom zatřásl, ale nedovolil si uhnout hlavou.

„Na co čekáš? Očisti mu čuráka!“ vykřikla paní šéfová, když viděla, jak mi z něj ukapává to, co na něm ulpělo v Aleniných útrobách.

Muž se bleskurychle otočil a polknul mi ho málem i s koulema. Připadal jsem si, že ho mám v hadici nějakého výkonného vysavače. „Já ho musím mít o pár centimetrů delšího!“ pomyslel jsem si, když mi ho tak sál.

„Ještě vylízej mne !“ paní šéfová roztáhla nohy a nastavila mu ten uslintaný otvor. „Pořádně! Až na dnóóó!“ křičela a kroutila se. „A teď zadek!“ zvedla nohy, aby se muž mohl dostat i k tomu druhému otvoru. „Jóóó, to je onóóó!“ křičela a zmítala se, jako kdyby chtěla prodřít podlahu. „A teď zmiz!“ odstrčila ho, když byla uspokojená.

Muž vyskočil a než jsem si to stačil uvědomit, kamsi zmizel. „Teď si musíme odpočinout!“ řekla paní šéfová a otevřela dveře do kanceláře. „Ne! Ještě jí tam nech!“ poručila, když jsem se otočil k Aleně, že jí odpoutám.

Bosé nohy se nám příjemně bořily do vysokého, měkkého koberce. Přede mnou se vlnil pevný zadek paní šéfové a já měl neodolatelnou chuť zasunout ten svůj kus těla do jejího. Ale ten můj lotr si toho nevšímal a pokojně se poddával zemské přitažlivosti.

Paní šéfová otevřela ledničku a vytáhla talíř s několika druhy salámu, sýra a zeleniny. Vedle postavila pivo, abychom měli sílu na další hrátky. „Dneska to bude dlouhý přesčas!“ pomyslel jsem si. Byl pátek, tak nás nic neomezovalo.

„Aúúú...úúú...odvažte měéé!“ ozvalo se z koupelny, než jsem stačil dopít pivo. Alena se začala probírat. „Jo, tak jí odvaž!“ usmála se paní šéfová, když viděla můj pohled. Vstal jsem a šel do koupelny.

Začal jsem povolovat všechny řemeny, co Alenu poutaly. „Ááá... úúúú.... néééé...“ křičela Alena, když jsem jí odpoutal nohy a chtěl jí je natáhnout, aby mohla slézt. „To bolí!“ křičela, než se jí vzpamatovaly kyčelní klouby. Pomohl jsem jí dolů a dovedl jí k sedačce, kam unaveně dopadla.

„Tedy, paní šéfová, tys nám dneska dala!“ řekl jsem, když jsme se krmili, až na talíři nic nezbylo. „A líbilo se vám to?“ lišácky se na nás podívala. „Paní šéfová, klobouk dolů! Splnilas mi sen! Vždycky jsem si chtěl s Alenou pohrát, ale vždycky jsem od tebe odcházel tak vyčerpaný, že na to nikdy nedošlo!“ přiložil jsem hrdlo láhve k hrdlu, abych doplnil promrh(d)ané kalorie. Ale v lahvi toho už moc nebylo.

Alena se tvářila nějak rozpačitě a stále se snažila zakrývat si prsa. Tu skvostnou kundičku měla schovanou mezi nohama, takže s tou neměla starosti. „A co ty?“ zeptala se paní šéfová. „Já... já... nevím!“ Alena byla na rozpacích. „Paní šéfová, když já jsem tohle zažila poprvé!“ dodala. „Však si ještě užiješ! Máme na to celý víkend!“ zasmála se paní šéfová a pohladila Alenu po koleni.

„V lednici je lahev vína, tak nám nalej!“ otočila se na mne paní šéfová. Vyndal jsem lahev a otevřel jí. Naplnil jsem skleničky a přiťukli jsme si. V té štíhlé lahvi už nic nezbylo, tak jsem očekával, jak to bude pokračovat. „Tak ať se nám ten víkend povede!“ řekla paní šéfová.

Alena už měla sklínku skoro prázdnou a začaly se projevovat účinky toho, co vypila. Přestala se bránit dotekům paní šéfové a ochotně roztáhla nohy, aby jí paní šéfová mohla hladit rosničku. Paní šéfová jí pomalu pokládala na sedačku a Alena se nebránila ani tomu, když ucítila, jak jí ten kvítek olizuje jazyk paní šéfové.

„Nééé...to néééé...“ vykřikla Alena a zacukala se, když paní šéfová vzala lahev a její hrdlo začala zavádět do bažiny, odkud vytékalo tolik tekutin. Hýbala s ní dovnitř a ven, i do stran, až se Alena zazmítala a rozkřičela se v orgasmu. Paní šéfová se přisála k prameni, aby se pokusila vysát vše, co odtud vytékalo.

Jak na mne vystrkovala zadek, uviděl jsem otvor, co se jí rozevřel mezi nohama. Lehce jsem ho pohladil a paní šéfová ho ještě víc vystrčila. Můj bojovník pozvedl hlavu a zazmítal se, aby mohl vyrazit k útoku.

Zarazil jsem ho tam až nadoraz. Chytil jsem lahev, která málem spadla a napadlo mě vrazit hrdlo do otvoru, co byl ještě volný. Z Aleniny kundy byla řádně upatlaná, tak tam zajela bez odporu. „Úúú....úúúú...“ zakvílela překvapením paní šéfová. Ale hned vzápětí se ke mně přitiskla, aby si užila ucpání obou otvorů.

„Vraž jí ho tam!“ paní šéfová si přitáhla Aleninu kundu nad obličej, aby jí mohla vylizovat tu dobrotu, co z ní tekla. Zatlačila na Aleninu hlavu, aby se také dočkala vylizování. Zarazil jsem ho do Aleniny kundičky až nadoraz a paní šéfová pilně vylizovala vše, co odtud teklo.

Pilně jsem protahoval ten slintající otvůrek, až se spermie splašily a vyrazily ven. Tedy z mého těla. Ale řítily se do zákoutí Aleniny kundičky. Vše, co jsem do ní nastříkal, snažila se paní šéfová hned vzápětí vysát do poslední kapičky. „Nééé, už dóóóst, já už nemůůůžuuu!“ snažila se Alena vytrhnout ze sevření paní šéfové.

Když se jí to podařilo, padla na ten měkký koberec a zůstala vysíleně ležet. „To abych objednala něco k večeři!“ paní šéfová se zvedla a šla ke stolu. Vytočila nějaké číslo a objednala jídlo. Nezapomněla ani na pivo! Už jsem si málem šlapal po jazyku, co mi žízní visel z pusy.

Zvedl jsem Alenu a vedl jí do koupelny, abychom se trochu vzpamatovali pod sprchou. Paní šéfová se k nám připojila a snažila se omývat naše těla. Samozřejmě, že na těch nejcitlivějších místech, tak jsem jí oplácel stejnou mincí.

Vtom se ozval telefon. Paní šéfová se rychle zabalila do osušky, aby všechno nezamokřila a šla ho zvednout. „Ano, přineste nám to sem!“ slyšel jsem, jak říká. Sotva se stačila otřít, ozvalo se klepání na dveře. Odhodila osušku a šla otevřít. Nezdržovala se oblékáním a otevřela tak, jak byla.

Mladý vrátný, který nám nesl objednanou stravu, málem upustil velkou krabici, co stěží držel v rukách. „Tak pojď dál!“ paní šéfová mu otevřela dveře. „Polož to na stůl!“ zabouchla za ním dveře. Když se vrátný sehnul, aby balík položil, paní šéfová ho pohladila po zadku. „Nechceš tu s námi zůstat?“ mile se ho zeptala.

Mladý muž tam stál jako socha a nevěděl, co má dělat. „Tak se svlékni!“ než se vzpamatoval, měl uniformu dole. „Néé, to přece nemůžete, já jsem ve službě!“ začal kvílet. Ale to už ho paní šéfová chytila za pytel a nekompromisně si ho za něj přitáhla k sobě. „Já to tu všechno platím, tak tu i rozkazuji!“ poklekla před ním a to, co mu trčelo mezi nohama, polkla až po kořen.

„Néé...né...“ zakvílel mladý muž překvapením. Znal jsem to její kouření, tak mě nepřekvapilo, že se po malé chvilce zacukal a předal jí obsah svých koulí. Už několikrát jsem zažil, jak mi ho polkla tak, jako kdyby chtěla zkontrolovat obsah žaludku.

Vyšli jsme s Alenou z koupelny a Kamil, jak se ten mladý muž jmenoval, zůstal nevěřícně koukat. Znali jsme se od vidění a tak byl překvapen, že jsme tady tak pospolu. „Sedni si!“ strčila do něj paní šéfová, až padnul na sedačku a sedla si vedle něj. Ale jeho zvědavec měl stále vztyčenou hlavičku, aby si mohl všechno prohlížet.

Alena se trochu zarazila a snažila se zakrýt, ale když jsem jí obejmul kolem pasu, srdnatě vykročila dál. Ta její nádherná prsa se houpala a tak nebylo divu, že se Kamil neklidně zavrtěl. Sedli jsme si naproti nim do křesel a paní šéfová chytila Kamila za tu tyč.

Alena si mimoděk zasunula ruku mezi nohy a fascinovaně koukala na Kamilovu kládu. „Lízej mě!“ paní šéfová se náhle položila na sedačku a stáhla si Kamilovu hlavu do klína. Nacpala mu jí málem dovnitř své hladké slintalky. „Ú..úú...úúú“ snažil se jí Kamil odstrčit, aby se neudusil. Ale paní šéfová se mu přisála k jeho kůlu a dokud jí přímo do žaludku nenastříkal další dávku spermatu, nechtěla ho pustit.

Alena, s vytřeštěnýma očima, sledovala ten výjev. Ruka jí kmitala mezi nohama, až se náhle rozkvílela v dalším orgasmu, který v ní vyvolal ten pohled. Nabrala si na prsty to, co z ní začalo téct a nesla to k ústům, aby – asi poprvé – ochutnala svoje šťávičky. Jakoby jí to nestačilo, hrábla tam znovu.

Paní šéfová zatím nasedla na kůl, co Kamilovi pořád trčel k nebesům a pomalu se na něm projížděla, aby si to dosyta vychutnala. Kamil, když viděl ty kruhy v bradavkách, jí za ně opatrně chytil a natahoval jí bradavky tak, až se rozkvílela v dalším orgasmu.

„Ááááááá!“ zaječela a přisála se mu ke rtům, jako kdyby ho hodlala spolknout. Rajtovala na tom tvrdém, rozpáleném kousku masa, až konečně ještě jednou zaječela a odpadla. Také Alena dosáhla orgasmu. Vyskočila, s rukou mezi nohama a svíjela se jako žížala.

Chytil jsem jí a strhnul na sebe. „Aúúú!“ vykřikla, když se na mne napíchla tím menším otvorem. Ještě se zacukala a ztratila vědomí. Už jsem toho také měl dost, tak ze mne nic nevyteklo. Pustil jsem jí a Alena padla na koberec jako mrtvá.

Už se mi dělaly mžitky před očima, jakou jsem měl žízeň. Vzpomněl jsem si, že paní šéfová objednala i pivo, tak jsem vstal a šel ke krabici, kterou Kamil s takovou námahou donesl. Otevřel jsem jí a vytáhnul lahev piva, co ještě byla orosená. Otevřel jsem jí a přiložil hrdlo k hrdlu. Nechal jsem stékat do útrob ten lahodný mok.

Paní šéfová s Kamilem, i Alena, se začali probírat. Jako ve snách se zvedli a zamířili do koupelny. Šel jsem za nimi, abych také smyl s těla všechny stopy předchozího řádění. Alena se před Kamilem nejprve asi styděla, protože se snažila odvracet, aby neviděl její tělo. Ale po chvilce vzala sprchu a vymývala si z mezinožky to, co se tam nashromáždilo.

Já jsem s pobavením sledoval, jak Kamilovi při pohledu na Alenino krásné tělo stoupá (nejen) tlak. Také paní šéfová strčila mezi nohy hlavici sprchy a vymývala mezinožní dutinu.

Když se obě ženy umyly a zabalily do osušek, vlezli jsme pod sprchy i my. Také jsme pečlivě smývali všechno, co na našich tělech ulpělo. Ale když jsme se chtěli utřít, měli jsme smůlu. Nebylo čím. Tak jsme se alespoň snažili setřít rukama kapky z našich těl, abychom zbytečně nezmáčeli koberec.

Paní šéfová i Alena unaveně pololežely na sedačce, dosud zahalené do osušek. Můj žaludek řval hladem, tak jsem se vrhnul na krabici s jídlem. Nejsem lakomý, tak jsem připravil jídlo i pro ostatní. Kamil už seděl v křesle, tak jsem si sedl do druhého a utišoval řev mého žaludku.

Vtom zazvonil telefon. Ještě, že ho paní šéfová měla nadosah. Zmáčkla tlačítko hlasitého odposlechu a ozval se vyděšený hlas vrátného, který měl střídat Kamila. „Paní šéfová. Průser! Kamil tu není!“ Asi chtěl ještě něco říct, ale paní šéfová ho přerušila. „Klid! Já ho potřebuji tady!“ řekla a zavěsila.

Najedli jsme se a začaly nám padat hlavy, až se ze sedačky i sousedního křesla ozývalo tiché oddechování. I mně se zavřely oči.

Probudila mě bolest celého těla, jak jsem byl zkroucený v křesle. Paní šéfová i Alena byly do sebe zapletené, jak se snažily ve spánku zaujmout nějakou výhodnější pozici. Vstal jsem, abych se protáhnul. Potom mě něco napadlo. Vzal jsem Alenu za ruku a stáhnul jí ze sedačky na měkký koberec. Přitom z ní spadla osuška.

Položil jsem Alenu na záda a roztáhnul jí nohy. Lehl jsem si mezi ně a hlavu položil na Venušin pahorek. Ta opojná vůně její kundičky byla lepší, než nějaký prášek na spaní. Ani nevím, jak jsem usnul.

Za okny teprve začalo svítat, když mě probudilo, jak se mě Alena snaží odstrčit. „Pusť mě, já musím čůrat!“ snažila se zvednout. „Já taky!“ pustil jsem jí a pomohl vstát. Viděl jsem, že Kamil leží u paní šéfové a má hlavu mezi jejími prsy.

Zatáhnul jsem jí do koupelny a sednul si na zem. Přitáhnul jsem jí k sobě a můj zvědavec zajel do dírky, co se nad ním rozevřela. „Pusť mě, já musím čůrat!“ mlela se na něm, jak se snažila vstát. „Tak čůrej!“ pevně jsem jí držel. Jak mi tlačila na měchýř, začal se vyprazdňovat.

„Nééé...“ překvapeně vydechla a přestala se bránit. A potom jsem ucítil, jak i z ní tryská horká tekutina, která se snaží propálit otvor do toho, čím byla zašpuntovaná. Chvilku jsme si toho nádherného pocitu užívali, ale potom jsme vstali, umyli se a vrátili se zpět. Uložil jsem Alenu do stejné polohy a usnul.

Bobr

©

2016

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Taxikář erotoman

  13. 6. 2017Neznámý autor

Být závislý na sexu a žít poměrně normální život jde za podmínek, že máte stejně naladěnou polovičku a flexibilní pracovní dobu. Já se živím jako taxikář, takže jsem za svojí mladou neukojitelnou ženou jezdil mezi klienty, jak to jen šlo a protahoval jsem jí díru každý den aspoň 5x. Takhle nám to fungovalo neuvěřitelných osm let. Jenže potom moje milá otěhotněla, přišly dvě děti a i když jsou moje...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Anál, Orál

Páter

  31. 12. 2019Stalinka

„Otče, zhřešila jsem,” ozvalo se vedle mne z klekátka. Seděl jsem ve zpovědnici a za ten den měl vyslechnutých hříchů dost. Staříci i babky, kteří do kostela chodili, už jich moc nenadělali, ale i tak toho bylo dost. Ten hlas, mladý hlas, mi ale do žil vlil novou sílu, novou naději. „Ve jménu…,” začal jsem a pak hříšníci mile vyzval, aby se mi se svým hříchem svěřila. Její provinění nebylo nic jiného,...  celá povídka...
Kategorie: Spanking, Znásilnění, Mix

Na horách

  28. 4. 2019Stalinka

Na ty hory jsem se neskutečně těšil. Už téměř před rokem, jsme dali hlavy dohromady a naplánovali týdenní pobyt v Rakouských Alpách. Hory a lyže, jsme totiž měli rádi všichni a od povídání si, kde kdo byl a jak se měl, jsme vymysleli společnou lyžovačku. Dům se čtyřmi apartmány, spojenými velkou společenskou místností a saunou v suterénu, blízkost lanovky a zaváděcí ceny. Neodolatelné. Týden před odjezdem,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Šukačky

Role zkušenější

  15. 9. 2013Neznámý autor

Potkali jsme se klasicky v baru. Na tom není nic zajímavého, že? Ale pro mě bylo. Já, žena po druhém rozvodu, jsem se cítila úplně zhroucená a připadalo mi, že už o mě v životě žádný mužský ani nezakopne. Ale už po půl hodince v baru se na mě pár chlápků dívalo… a to takovým pohledem, který se dal vyložit pouze jedním jediným způsobem. Chtěli mě. Prohlédla jsem si je a moje sebevědomí rázem stouplo...  celá povídka...
Kategorie: femdo, Femdom, Šukačky, Orál, Fetish, Mix