Erotické povídky
Další povídky od Bobr:
Vloženo: 14. 7. 2016
Čili
Právě jsem dokončoval můj „majstrštyk“ , co jsme měli mít zítra k obědu, když se z koupelny ozvalo: „Prosím, podej mi čili!“ Právě jsem měl v ruce příslušnou kořenku a tak jsem odskočil, abych jí Anetě podal. Noóó, podal... Nasypal jsem jí na nataženou ruku řádnou dávku a řítil se zpět do kuchyně, aby se mi tam něco nespálilo.
Pilně jsem míchal obsah kastrolu, když se z koupelny ozval hrozný jekot. Teprve v té chvíli jsem si uvědomil, že Aneta nechtěla koření, ale mycí gel na její čurinu. Ale to už bylo pozdě. Ten řev byl sice příšerný, ale musel jsem nejprve dokončit přípravu pokrmu, který mě stál hodně sil. Raději jsem tedy zůstal v kuchyni, abych ještě nepřišel k úrazu.
Konečně řev ztichnul a také sprcha přestal šumět. Zato se do kuchyně vřítila rozzuřená Aneta „Já jsem chtěla ten mycí gel a ne koření!“ začala vřískat. „A jak to mám vědět, když tady v poklidu vařím a ty najednou cosi vykřikneš! A také nevím, který debil si vymyslel název, co se dá lehce splést s názvem koření!“ kontroval jsem na její ječení.
Asi to uznala, protože její ječení ustalo a jenom si drhla pálící kundu. „Polij si to mlékem, to prý pomůže!“ otočil jsem se od sporáku. Otočila se k lednici a vyndala krabici s mlékem. Trochu vychrstla na kundu a snažila se ho vtírat, aby jí to pálení přestalo.
„Jóó, ono to asi funguje!“ znovu si nalila další dávku mléka mezi roztažené nohy. „Áááá...áááá...“odechla si, když se to šílené pálení zmenšilo. „Nechceš si šoustnout?“ zeptal jsem se, když jsem viděl tu rudou, rozšklebenou dírku.
„Nééé!“ zařvala a hned se po mně sápala. Ještě, že v ruce měla jenom tu krabici mléka. Ale stejně jsem se rychle ztratil z jejího dosahu. Jídlo bylo hotové, tak jsem mohl vzít lahev piva a ztratit se. Vypadnul jsem na dvorek a sednul si na lavici. Aneta byla dosud bez oděvu, tak raději zůstávala uvnitř.
„Jak jsem si tu pálící kundu drhla, tak mě to nějak vzrušilo!“ za chvíli vyšla ven a přitiskla se ke mně. Tu rudou prasklinu mi přitiskla k obličeji a já ucítil, jak jí sálá. Stačilo trochu se předklonit a přisát se k ní.
„Pojď!“ náhle se ode mne odtrhla, chytila mě za ruku a táhla dovnitř. Padla na postel a strhla mě na sebe. „A teď koukej napravit, co jsi způsobil!“ chytla mě za ten kůl, co se mi objevil mezi nohama a snažila se ho vecpat do otvoru, ze kterého už tekl úplný potok.
Chytil jsem jí pod koleny a prudce ho zarazil do té nenasytné díry. Vycházela mi rozkrokem vstříc, až jsem se obával, aby nám nepraskly stydké kosti. Otočil jsem jí na kolena a nacpal ho do druhé dírky. „Nééé...víš že tam....“ chtěla dodat, že to nemá ráda, ale už to nestačila.
Zarazil jsem jí dva prsty do kundy a bušil do ní ze všech sil, až jsem jí znemožnil cokoli říct. Z kadidla se jí málem kouřilo, když v Anetině rozkroku zabouřilo a sevřela mi vše, co jsem v ní měl zasunuté.
Ještě několikrát zavrtěla zadkem, abych v ní byl co nejhlouběji a to byl poslední impuls, co jsem potřeboval. Vystříknul jsem do ní celý obsah koulí. „Ááááá....“ vykřikla překvapením a snažila se ke mně ještě více přitisknout.
„Pojď, musíme do koupelny!“ chytil jsem jí za boky a táhnul z postele. Pochopila, že nechci, aby to z ní vyteklo na koberec, tak se v mírném předklonu přesouvala. „Jééé....jééé....jééé...“ celou cestu drmolila a svírala mě jako ve svěráku. Její půlky mi ho masírovaly tak, že když jsme procházeli dveřmi, vystříkla ze mne další dávka. Narazila mě na stěnu, aby se ke mně mohla ještě víc přitisknout.
„Nééé...co to jééé...vždyť prasknůůůů...“ kvílela, když jsem do ní vypustil i obsah močového měchýře. Tlačila se na mne tak, až jsem se obával, že námi prorazí stěnu. Ale síla přírody byla mocnější. Vyrazilo mě to z toho otvoru a hned vzápětí se odtud vyřítilo vše, co jsem do ní napumpoval.
„Nééé..“ zoufale vykřikla, když ucítila, jak to z ní tryská. „To je dobré!“ pustil jsem sprchu, abych nás opláchnul a zároveň to smyl z podlahy. „Líbilo se ti to?“ skoro zbytečně jsem se zeptal. „Jo a nevím, proč jsem se tomu tak dlouho bránila!“ vydechla a pověsila se mi na krk. Dala mi takového francouzáka, až mi docházel dech...
Bobr
©
2016
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nataša
13. 2. 2019jentaknekdo![]() | Někdy se dějou věci, u kterých se zrovna hodí, že se budou dít. Žádný velký rébus. Žádný důvod zkoumat „proč?“ Cesty se prostě zkříží a buď rozpoznáte ten moment, kdy k tomu došlo, anebo vám to nedocvakne, a vy se místo toho na dívku u kasy ve svojí večerce jen slabě usmějete a radši nenápadně vycupitáte ven na parkoviště.
Já jsem nikdy nebyl dobrý v cupitání.
Nedávno jsem se zrovna vracel ze služební... celá povídka... |
Začátky s Kamilou 1
21. 9. 2016Bobr![]() | Jako vrchol sexu. jim připadalo smyslné líbání. Ale snažili se schovávat, aby nebyli všem na očích. Chodili spolu do polí a luk, jen aby unikli zvědavým zrakům. Zastavili se a přitiskli rty k sobě. Jazyky se jim proplétaly, až se na nich málem udělal uzel.
Jednou na kraji lesa objevili lavičku, kterou tam zhotovila jakási dobrá duše. Přesto, že měli výhled do krajiny, keříky, rostoucí kolem lavičky,... celá povídka... |
Puberta
21. 7. 2023Děda![]() | Puberta je fakt peklo. A to nemluvím o svém potomkovi, ale o sobě. Je mě 17 roků a momentálně nemám v hlavě kromě myšlenek na sex prakticky nic. Teda opravdovej sex ještě neprovozuju, ale ruční práci si dělám skoro denně. Někdy i víckrát. A je úplně jedno kde. Nejčastěji samozřejmě v posteli, ale někdy, když jsem sám doma, klidně i na zahradě v pergole, v bazénu a často i v koupelně. Tam mě to fakt... celá povídka... |
Poměr se zahradníkem
13. 6. 2014Neznámý autor![]() |
Nejsem žádná zlatokopka, to říkám na úvod. Před dvaceti lety jsem se do svého nynějšího manžela zakoukala na nějakých kurzech účetnictví, aniž bych o něm cokoliv věděla. I když jsme spolu začali randit, tak jsem o Mirkovi nevěděla, že pochází z hodně dobře situované rodiny. Připadalo mi roztomilé, že jsem dostávala kytičky a dárečky a bral mě i docela drahých zahraničních obchodů. Teprve časem jsem... celá povídka... |