Erotické povídky

Autor povídky:

Marťas

Kategorie:

Další povídky od Marťas:

Vloženo: 21. 3. 2023

Uspokojení manželky

Jednoho dne jsme se doma bavili z manželkou Radkou jak by jsme zpestřili náš intimní život,sex byl nádherný a občas jsme zkusili i nějaké pomůcky a polohy.Radka jednoho večera se mi svěřila že se jí zdálo že to dělala s vice cizími muži a že jí to moc vzrušovalo a zeptala se mě co bych na to řekl kdyby k tomu někdy mohlo dojít,chvilku jsem koukal a poté jí řekl že by to mohlo být zajímavé,ale to i já toužil i po jiných ženách,a tak jsme se dohodli že kdyby něco takového nastalo tak to řekneme na rovinu a že půjde čistě jen o sex.Po nějaké době když už jsme to neřešili tak opět říkala že by se jí to líbilo,ale že nechce nikde nikoho kontaktovat a už vůbec ne to provádět s někým známým.Po delší rozpravě jsme usoudili že vyrazíme někam do cizího města třeba do nějakého baru a když už nic tak si to zpestříme a můžeme se milovat třeba na neobvyklém místě.

Jednoho sobotního odpoledne jsem jí řekl,že bychom mohli vyrazit někam do Prahy,velké město a velké možnosti zábavy. Ona souhlasila a tak jsme se autem vydali na cestu,do Prahy jsme dorazili kolem 6 hodiny večerní a jelikož byl letní den tak jsme courali centrem velkoměsta,až jsme přišli k docela útulnému baru a tak jsme se shodli že zajdeme se podívat dovnitř.Bar byl opravdu na úrovní s dlouhým barem,bar byl docela obsazen a osazenstvo šlo k nám i věkem.Když jsme vešli do baru někteří pánové sjeli Radku od hlavy až k patě,a bodeť taky ne když měla na sobě tmavou halenku sukni nad kolena a silonky,moc jí to slušelo jako vždy,věděla moc dobře jak se obléci do společnosti.

Přisedli jsme si k baru kde jsme našli skulinu a vešli se tam oba,Radka samozřejmě si hned objednala alkoholický koktejl a já nealko pivo,protože jsem tam byl autem.Bavili jsme se dobře a zábava byla super,sem tam se o ní otírali nějací chlapci jak tam bylo málo místa a i o mě se sem tam otřela nějaká žena a to dost na těsno.Když Radka měla už čtvrtý koktejl začala být pěkně v náladě a tak mezi řečí koketovala s chlápky kteří se k ní tiskli a čekali na pití. V jednu chvilku jsem si i všiml že nějaký muž jí chytil kolem ramen a okatě jí něco šeptal do ucha. Na otázku co chtěl mi řekla že jí ten dotyčný zval sednou s ním a kamarádem do boxu a že by se s ní chtěli seznámit.Na to jsem jí řekl a proč nejdeš,já budu tady a slečny vedle mě se semnou začínali vesele bavit ale když viděli Radku vždy trochu přibrzdili. Radka se mě zeptala opravdu to myslíš vážně? Na to jsem jí řekl že ano a že jsme si řekli že se můžeme pobavit. Radka seděla a když přišel onen muž znovu a zase jí něco šeptal,tak se ke mně naklonila a jen řekla že se za chvilku vrátí a zvedla se a odešla s tím mužem,nebylo to daleko a já na ní viděl jak se usadila do boxu k druhému muži,proběhlo podávání rukou a dokonce polibky na tvář. No nic pomyslel jsem si a dal se do řeči se slečnou vedle mě. Ani nevím pořádně o čem jsme se bavili a jen koutkem oka pozoroval mojí Radku jak se tam baví,ta zářila úsměvy a smíchem a semtam se jí na ramena pánové střídavě věšeli na ramena a sem tam jí políbili na tvář.

Slečna vedle mě začala být velmi rozverná a říkala mi jaký jsem sympaťák a občas mi položila ruku na stehno,bylo to velmi příjemné a vzrušující ,pokaždé mě chvilku hladila po stehně a zase dala ruku pryč. Nějakou chvíli jsem nekoukal na Radku a věnoval se slečně a občas jí pohladil po zádech a občas objal kolem ramen. V jednu chvilku jsem si vzpomněl že vlastně mám mojí Radku v obležení dvou pánů a zvědavě začal pokukovat kde pak je.V tu chvíli jsem nevěřil svým očím,Radka seděla mezi pány a pod stolem bylo vidět pod stolem jak má kolena od sebe a pánové jí hladí vnitřní stranu stehen,z dálky bylo pěkně vidět jak seděla a bylo jí vidět přímo na kalhotky,a pánové se nebezpečně přibližovali na její kus spodního prádla,kalhotky svítili na dálku a ona něměla silonky ale podvazky a tak o to, to bylo výrazněji vidět. Slečna vedle mě se na mě už věšela a její ruka šátrala na mých kalhotách a já začal být hodně vzrušený.Hleděl jsem na Radku jak se jí ti chlápci dotýkají a přitom se mě dotýká mladá slečna. Pozoroval jsem co bude dál, pánové už sem moc neostýchali a začali Radku hladit na kundičce přes kalhotky,tvářila se u toho velmi vzrušeně a tak jeden z nich neváhal dal jí kalhotky na stranu a zajel do ní prsty až se začala opírat o opěradlo a ještě víc roztáhle stehna,po chvilce ten jeden z ní vyndal prsty a hned do ní zajel ten druhý.Myslel jsem že mi pták praskne vzrušením,koukám jak Radku prstí dva chlápci a mě přes kalhoty honí ptáka slečna.Po chvilce bylo vidět jak jí pánové něco říkají a ona jen přikývla odstrčila je vstala a vydala se zamnou na bar,ani jsem si toho nevšímal že se mě pořád dotýká ta slečna.Radka ke mně přišla a řekla že jí pánové zvou na kulečník na trojhru a usmála se,v tom si všimla jak mě ruka té slečny masíruje v rozkroku a jen řekla koukám že se taky dobře bavíš,na to jsem jí řekl že ano a že ona určitě taky že to bylo vidět na dálku.Na to se ke mně naklonila a jen řeka vypadá to že mě ty nadšenci chtějí šíleně ošukat,na to jsem jí řekl že jsme viděl jak jí projíždí rozkrok na střídačku a že to vypadalo moc hezky. Tak na to Radka řekla jdu na ten kulečník a potom přijdu,otočila se a připojila se k pánům a odešla.

Já jsem začal se víc bavit se slečnou a začal si k ní také víc dovolovat a přes kalhoty se jí dotýkal na zadku.Po nějaké chvíli se slečna ke mně naklonila a řekla jestli s ní nepůjdu vedle že potřebuje mi rozepnou kalhoty,hned jsem jí řekl že není problém,vzala mě za ruku a táhla chodbou ,přibrzdil jsem jí u pootevřených dveří a nakoukl dovnitř a viděl tam kulečníkové stoly,na to mi slečna řekla že kulečník je v tuto dobu již uzavřen,zasekl jsem se a řekl jí že moje žena tam šla hrát,na to mi řekla tak to tvoje žena jde dělat hodně věcí ale ne hrát kulečník.Pořád mě zajímalo co se tam dějě a tak jsem jí řekl že nakouknem a ona přikývla. Pootevřeli jsme dveře trošku víc a já nevěřil svým očím,moje radka seděla na kulečníkovém stole jednu nohu měla nahoře druhá vysela dolů a ona měla mezi nohama naraženou hlavu jednoho z chlápků a ten jí statečně lízal rozkrok a druhý klečel nad ní rukama jí masíroval kozičky a ona mu honila vystrčené péro z kalhot.Koukal jsem na to a šíleně mě to vzrušilo,slečna stála vedle mě a rukou mi zajela na tvrdé péro a začala ho masírovat. V tom mě chytla za ruku a zatáhla dovnitř v Radce hrklo a zasekla se,slečna jen pronesla to chce klid mi taky potřebujeme mít trošku protor a opřela mě o nebližší stůl rychle si klekla hbitě rozepla kalhoty a stáhla je,to už můj pták trčel jak voják a ona ho chytla a hned si ho strčila do pusy.Radka chvilku koukala jak mě kouří ta holka a během chvilky pobídla muže že chce aby jí pořádně vylízal,a toho druheho si hned strčila k puse ,rty obejmula jeho naběhlí žalud a už v ní mizel úplně celý. Balo to magické kouří mě holka kterou vůbec neznám a mojí ženu líže chlap a druhého kouří.Po chvili se Radka otočila a zavelela pánům tak pojďte mě mrdat. Jeden na nic nečekal a hned jí nabodl na tvrdé péro zezadu začal jí projíždět až se začala prohýbat v zádech a hekala šíleně nahlas, druhý vzal ocas a strčil jí ho před pusu a pobídl jí koukej kouřit,bez řečí ho její pusa nasála a on v ní celý zmizel,chitil jí za vlasy a začal šoustat pusu. V tom už jsem myslel že to nevydržím a udělám se ,chytil jsem slečnu za ramena narovnal opřel o stůl a stáhl kalhoty i s kalhotkama a zazadu si jí narazil na péro až zakřičela,chytil jí za boky a začal zběsile mrdat. Radka začala také křičet a šel na ní orgasmus až sebou začala škubat, v tom ten co jí šoustal přestal a řekl tomu druhému nadešel čas abychom si paninku poddali,ten co mu kouřila ho z ní vyndal lehl si na záda chytil jí a řekl pojď mě mrdat ,ona poslušne rozkročmo nad něj až si jeho ptáka strčila do kundičky která celá tekla, a začala ho ojíždět,druhý k ní přistoupil zezadu a ptáka jí položil na zadeček,Radka jen pronesla tohle ne,na nic se jí neptal přidržel jí napíchlou na tom péru a zazadu jí zajel do zadečku a chytil za boky a jen řekl drž teď dostraš.

Oba chlápci jí mrdali jak o život a už nic nenamítala a jen si to vychutnávala a mezi tím já divoce mrdal tu slečnu ,ten pohled mi nepřidal a slečně začal stříkat přimo do kundičky až křičela a udělala se s toho.To už i pánové se blížili k vrcholu a Radka je jen pobídla ať jí vystříkají všechno,v tom jí jeden začal plnit horkým spermatem kundičku a druhý prdelku,Radka se prohla úplně a křičela orgasmem.

Po té pánové se oblékli jen prohlásili to byla jízda a odešli,Radka tam ležela ušukaná úplně všude a všude jí teklo sperma ,Slečna se na mě podívala a jen pronesla ,tak ja taky radši půjdu a odešla.

Došel jsem k Radce a ona jen ležela a dívala se na mě a řekal ,že je umrdaná jak nikdy v životě.Pomohl jsem jí obléknout a odcházeli jsme spolu. Když jsme už jeli autem domů koukala se na mě a říkala že tohle bylo teda velký a že s toho byla úplně hotová ,a tak jsem jí slíbil že obdobný výlet někdy můžeme zopakovat.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Akce a reakce

  1. 3. 2013Neznámý autor

Kamilova zpráva mě zasáhla jako rána z čistého nebe. Už dlouho se ke mně donášely různé zvěsti o tom, že mi zřejmě zanáší, kde se dá, ale já jsem to pořád odmítala vidět, nebo jsem spíš nechtěla. Ke mně se Kamil choval vždycky hezky, mile a slušně, no a ta láska… Třeba je láska po delším vztahu pouhým mýtem, ne? Potom jsem však od Kamila dostala zprávu, ve které se mi k tomu skutečně přiznal a psal,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Anál, Mix

Nebeský klub

  24. 6. 2018jentaknekdo

Létání do cizích zemí v uniformě zavedených aerolinek bylo pro Nikolu Paterovou snem už od té doby, když byla ještě malá holka. Její sen se před rokem stal skutečností a ona si svou příležitost, kterou jí jistě mnoho obyčejných lidí závidělo, pilně užívala. Měla 165 cm, 54 kg, elegantní figuru 86-59-61 a bylo jí 24. Když s dlouhými splývajícími světlými vlasy a perfektníma sexy nohama šla kolem, mužské...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Submisivní, Šukačky

Petr a Lucka

  9. 2. 2020bobis

Petr seděl před monitorem počítače. Zíral do něho od chvíle, kdy se vrátil ze školy. Taška s učením ležela pohozená u stolku, na kterém ležel lístek od mámy „Dnes přijdu později, nedělejte lumpárny. Máma“. Věděl to už od včerejška, že dnes večer jde s kolegyněmi z její směny někam na večeři. Petrovi bylo 14 a v téhle chvíli jej nezajímalo učení ani lístek od mámy. Zajímala ho jen obrazovka počítače...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Fetish, Incest

Vyděrač

  11. 6. 2020Stalinka

Lenka se neměla špatně, rodiče se jí snažili zařídit pohodlný život, ale ona chtěla víc. Chtěla volnost, chtěla žít, užívat si a nezpovídat se jim, kde a s kým byla. Nechápali, že na tu či onu diskotéku prostě jít musí a vracet se z ní před půlnocí, je společenské faux pas. Tu školu s internátem si vybrala sama. Když nebudu doma, budu si moct užívat, říkala si a hned na začátku nového školního roku...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Extrémy, Orál