Erotické povídky
- Grupáč (8670)
- Incest (8348)
- Prstění (8662)
- Teen (8550)
- Zralé ženy (7149)
Další povídky od Kateřina:
Vloženo: 13. 3. 2018
Nevěrní na statku 2.díl
Probudilo ji slunce, které se dralo skrz zatažené závěsy v nesmělých, ale hodně intenzivních paprscích.
Bylo už skoro deset hodin dopoledne.
Nebylo divu, že spali tak dlouho. Noc byla krátká. Krátká ve smyslu znovu se opakujícího milování, šukání, píchání …
Škubla s sebou … snídaně na zápraží ! Ještě aby jí tak sežraly husy nebo slepice, sice žádné při příjezdu neviděla, ale je to statek, že jo …
Měla hlad. A vidina dvou dnů a ještě jedné celé noci s ním byla tak sladká.
Když šla potichu ke dveřím, vzpomněla si na svůj noční slib.
A sakra … v zápalu vášně mu něco slíbila a teď, v jasné realitě dne, se to zdálo jako pěkné bláznovství.
Vykoukla ven. Na zápraží byl obrovský tác celý přikrytý a samozřejmě žádné husy ani slepice poblíž. Dokonce to vypadalo ,že není nikde nikdo široko daleko.
Nakoukla do pokoje a viděla, že zase usnul. Potichu přenesla snídani na stůl, hodila na sebe letní šaty (s kalhotkama se nezdržovala) a šla k zadním dveřím domu, kterými se dalo jít k lesu i rybníku a taky ke stájím.
Sluníčko lákalo ven. A taky zvědavost.
Šla potichu vzrostlou travou, plnou letního kvítí, asi záměrně ji nikdo nesekal, zřejmě ji tu srpem nebo kosou kosili pro drůbež, jak to vypadalo podle občas posekaných čtverců.
Najednou zaslechla nějaký zvuk.
Opatrně se plížila podél dřevěné stěny chléva a zvuk sílil.
Byl to holčičí hlásek, který jakoby kňučel a občas protestoval.
Nahrnulo se jí horko do tváří. Ty jo!!! Ta holčina ze včera tu má asi nějakého mládence a někde na seně !!!
Zvědavosti se nedalo odolat, navíc to bylo vzrušující, jako v nějakém filmu.
Ten holčičí milostný nářek byl čím dál víc slyšet. Cítila, jak sama vlhne. Neměla kalhotky, takže měla brzy mokrá stehna, která se jí třela o sebe.
Jenom nenápadně nakouknu, jak si to rozdávají a pak půjdu za ním a ojedu ho! Cítila, jak jí i v horku tuhnou bradavky, zaslechla mužský hluboký hlas.
Hmmm … tak to už nebude žádný mladý nadržený cucák … to byl hlas chlapa.
„Pořádně ty nohy roztáhni a koukej poslouchat!“,
„To nemůžeme … ježiš to je krásný.. ještě, ještě … ale to nemůžeme ….“
„Můžeme všechno, ukaž mi tu svojí mladou mokrou píču a nech si ty fóry. Jsme tu dneska sami, všichni jsou na trzích a ti v hostitelským ještě spí, byl jsem je zkontrolovat. Koukej mi jí nastavit jako minule, neboj, nebudu tě zkoušet šukat i když bych tě nejradši pořádně ojel, ale slíbil jsem ti, že postupně. Lízat si jí už necháváš, tak dělej, vylížu ti jí dosucha, ty moje kundičko …“
„Když já se ještě pořád stydím, to nemůžeme, ach …. „
Už žádná slova neslyšela, jen tiché mlaskání a občas zamumlání a vzdechy.
Potichoučku přistoupila ještě blíž, až stála bokem u pootevřených dveří do stáje.
Co uviděla jí vyrazilo dech.
Na slámě asi tři metry od dveří leželo skutečně to děvče ze včera. Jiné šaty, než měla na sobě včera – temně červené – měla od výstřihu po klín na knoflíčky rozevřené, baculatá lýtka mířila do vzduchu a škubala s sebou v evidentně slastném vytržení.
Mezi jejíma nohama se činil, rozevíral a pečlivě jí lízal kundu … její děda.
Ten prošedivělý svalnatý hospodář, který je tu včera přivítal.
Chvíli si myslela, že to nemůže být pravda! Vždyť o něm ta mladá mluvila jako o dědovi! Nebo to není on? Je to nějaký zahradník třeba? Jako by nechtěla věřit svým očím. Jenže … byl to on. Fascinovaně se dívala na stříbrné chloupky na jeho rukách, které její pohled přitahovaly už včera, pozorovala ho, jak si sundavá košili a háže ji vedle sebe. Jako v transu pozorovala jeho svalnatá záda, jak se opět sklání mezi baculatá stehna své vnučky a ta si užívá jeho jazyk a šikovné prsty, které jí roztahovaly pysky a snaží se občas zajet dovnitř .. jenže to se okamžitě chtěla posadit a bránila se tomu … tak jí hospodář vždycky začal zase konejšivě lízat a šeptal jí, jak je krásná, jak jí neublíží, jak je ta její kunda šťavnatá a mokrá a že je jeho kurvička, co to chce, ale ještě to neví.
Stála napůl ve dveřích a cítila na sobě, jak má sama kundu v jednom ohni. To, co se dělo před jejíma očima ji naprosto dostávalo! Zakázaný sex! Tabu, kterého jsou plné pornopovídky, ale v reálu si myslela, že se to nikde nestává. A tady, přímo před jejíma očima, děda prznil vlastní vnučku a ta se pod ním svíjela a hekala a jako by skoro sama ještě nechápala, kde se ta úžasná slast bere.
Bože můj, vyprcá jí? Vrazí jí čůráka dovnitř? Evidentně se tak ještě nestalo, podle jejího chování byla holka ještě panna. Zatmělo se jí před očima, když si uvědomila … že kdyby vymyslela, co udělat, jak to navlíct, mohla by to téměř nedotčené mládě večer přivést jako dárek svému milému do pelíšku v hostitelském pokoji !
Ten by se zbláznil. Šukat panenskou díru ! Být prvním , kdo ji protáhne ! Jeho čůrák, jeho úžasný statný čůrák by mohl být prvním, kterého ucítí těsné stěny píči té baculaté zrzky !
V hlavě se jí začal rodit ďábelský plán.
Rozdělaná samotným nápadem i tím co vidí přímo před sebou, se rozhodla.
Pootevřela vrata do stáje a vešla.
Oba uslyšeli její kroky …
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Krásná Anetadalší dívky | |
![]() | Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání. Milenkou ti budu na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Přerušená výuka 2
5. 4. 2024Skálinka„Prosím tě, mami, co vyšiluješ ? Nnejedu na měsíc do Grónska, kde nefunguje pravidelný letecký spojení, jen přespím do zítra u Martiny o dva bloky dál. Je sama doma a neplánujeme žádnej mejdan. Jen tak si chceme popovídat, dáme si čipsy, kolu a pohrajem si s kompem. Žádné návštěvy nebudou. A pokud si beru na sebe lepší kalhotky, nedá se vyloučit, že se tam někde budu převlíkat na noc a ani před nejlepší... celá povídka... |
Narozeniny, díl II.
1. 3. 2020StalinkaRáno je probudilo horko a vydýchaný vzduch k zalknutí. Denní světlo zahnalo veškerý strach z nočního vyprávění a děvčata se se smíchem dala do úklidu a přípravě snídaně. Na pláži doposud nikdo nebyl a tak si hned zabraly ta nejlepší místa. Hned po snídani předaly Magdě dárky a gratulace a všechny najednou se vrhly do vody. Bylo jim skvěle. Pláž se postupně naplnila dalšími návštěvníky a za chvilku... celá povídka... |
Trocha donucení neškodí
22. 8. 2025SkálinkaTahle pozice nebyla pro Leu zrovna dvakrát pohodlná. Ležela úplně nahá na pojízdném lehátku, nyní se zabrzděnými koly, horní půlku těla s holými prsy ve světlé místnosti, spodní půlku přes otvor ve zdi v druhé, poněkud méně osvětlené, nohy upevněné do držáků na stěně a děsně jí táhlo na roztaženou pipinu. Prsa jí cvičila nahoru a dolů podle toho, jak ji někdo neviditelný píchal a marně se snažila,... celá povídka... |
Chat
16. 11. 2008Dannan Chat, nové slůvko, které značí komunikaci mezi lidmi – známými, neznámými, cizími i přáteli. Také já jsem chatu dlouho odolávala, až jsem na konec do něj vstoupila rovnýma nohama. Samozřejmě, že jsem nevyhledávala mužské protějšky, ale ženy. První kontakt, první písmenka, věty. Pak jsem našla na chatu Dorku. Netrvalo dlouho a zakrátko jsem si připadala, že ji znám hodně dlouho a od té doby jsme obě... celá povídka... |


