Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Přísně tajný vztah
- Sexy hrátky s bytnou
- Zkusila, kam až může zajít
- Sexy učitelka ohnutá přes stůl
- Dva výstřiky
- Jsem jenom zvíře
- Stone face
- Povinnosti kozaté sekretářky
Vloženo: 17. 2. 2006
Má první trojka
Celým pokojem prostupovala vzrušující vůně květin a mísila se s pachy našich pohlaví. Široce rozevřenou zadnicí jsem se nabodávala na vztyčený ohon, pohupovala se v bocích a se vzrušením, které mě ovládlo, jsem nenasytně sála penis. Přidržovala jsem ho u kořene, jemně masírovala varlata, zatímco v mém vlhkém, kluzkém klíně neúprosně ryl druhý obrovitý klacek a zpracovával dělohu. Slastné jsem nadskakovala a s každým přírazem bylo mé vzrušení silnější. Chytla jsem ztopořeného ptáka a přejížděla si jeho špičkou po jazyku, který jsem co nejvíc vysunula z otevřených úst.
Tiskla jsem ho až u kořene, honila ho a jak jsem zrychlila pohyby, žalud mi mlaskavě dopadal na jazyk. Mezi roztaženými půlkami projížděl dál stydké pysky neodbytný sochor.
Vždy, když jsem cítila, že je na kraji pochvy, rychle jsem na něj dosedla a první vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat.
Vystřídali jsme snad všechny polohy. Byla jsem oprcaná asi na sto způsobů, ale touha mé rozdělané kundičky po dalším orgasmu mé nutila k ještě zběsilejšímu tempu. Jednou rukou jsem honila ptáka a prsty se dotýkala napjaté kůže varlat.
„Vyhoň mi ho... olízej žalud! Vyhoň mi pořádně ocas!"
Svými zuby jsem jemňoulince okusovala krví naběhlý žalud. Z rozkroku se mi rozlévaly horké vlny přicházející extáze, vibrovaly mými vnitřnostmi a pohrávaly si s celým tělem.
„Už jsem! Už jsem se udělal! Teď!" slyšela jsem ve chvíli, kdy i můj orgasmus vrcholil. Z obou ocasů zároveň se dralo horké semeno a dopadalo v proudech na mé.tělo. Ocasy nepřestávaly stříkat, dokud v nich nezbyla poslední spermie.
Nezávidíte mi to?
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Ještě rostou
18. 11. 2015BobrPotřebovali jsme dřevo na ohýnek a tak jsme se vypravili do lesa. I když to vypadalo, že houby už přestaly růst, pro jistotu jsme si vzali košík. Jen jsme došli na okraj lesa, našel jsem krásného kozáka (ne živého - houbu!).„Pojď se podívat!" volal jsem na manželku. Přiběhla a koukala jak u vytržení. „Jé, ten má krásnou nohu!" vydechla. Nejprve jsem se chtěl naštvat, ale když jsem uviděl výraz v jejích... celá povídka... |
Gangbang s manželkou
24. 2. 2022JamesZačalo to vlastně nevinně. Jednou večer jsme popíjeli s mojí ženou víno, když jsme se začali mazlit, tulit a škárlit. No a taky jsme občas něco řekli... Už ani nevím jak k tomu došlo. Ale Verča, moje manželka, řekla, že by se jí líbilo, kdyby ji ošukali ještě další tři cizí chlapy. Polkl jsem. Vyvalil oči. Ale pak jsem se pousmál a řekl jsem, tak jo.
Moje Verča je dračice. Sex s ní je vždycky bombastický.... celá povídka... |
Zajímavé odpoledne
13. 7. 2014Bobr„Ahoj! Už dlouho jsem tě neviděla. Co stále děláš?", ozvalo se jednou za mými zády. Otočil jsem se a uviděl kamarádku, kterou jsem už dlouho nepotkal.
„Ale znáš to, stále je co dělat. A co ty? Máš zase chuť?" optal jsem se jen tak ze zdvořilosti.
„Ani se neptej,"odpověděla.
„Chceš hned? Tak pojď!"
V garáži jsem jí zvedl sukni a sundal kalhotky. Kundu měla stále perfektně vyholenou. Položil jsem... celá povídka... |
Tři generace
3. 12. 2010BimboMinulý týden jsem slavil 30 let. Stalo se něco neuvěřitelného ! Ale abych to mohl popsat, musím se vrátit o 15 let zpátky.
Právě jsem skončil základku a užíval si prázdniny před nástupem na gympl. Ten den bylo parno k padnutí a já se chystal na koupák. Čekal jsem na výtah. Přijel a z něho se soukala pěkná ženská, obklopená krabicemi. Promiňte, zdržuji Vás, ale nějak to nezvládám, omlouvala se. Pohled... celá povídka... |


