Erotické povídky
- Orál
- Orál (13629)
- Erotické pomůcky (12516)
Další povídky od neznámých autorů:
- Chce to obou dírek
- Moje sexuální abeceda
- Únos od šílené doktorky
- Nedostanu ho z hlavy
- Osamělá Gabriela
- A tak to bylo
- Otrok Štěpán
- Infantilni hra
Vloženo: 19. 12. 2009
Jak získat zákazníka
Absolvovat před každými vánočními svátky maraton pochůzek po obchodech mě dost ubíjí. Drogerie, textil, elektro, domácí potřeby atd. a všechno několikrát dokola. Nákupy na netu tohle naštěstí všechno dost ulehčují, ale občas není zbytí. Do sexshopu jsem taky chodit nemusel, ale vzhledem k tomu, že jsem erotické pomůcky nikdy nekupoval, chtěl jsem zboží trošku omrknout.
Musím přiznat, že jsem při vstupu malinko nervózní byl. Uvítala mě příjemná, drobná blondýnka s takovým potutelným výrazem na rtech. Obyčejná proužkovaná košile, obyčejné přiléhavé kalhoty, i namalovaná byla tak nějak obyčejně, jenže v daném prostředí plném sprosťáren a všelikých erotických pomůcek ji nebylo možné přehlédnout. Asi byla zvyklá vídat takové týpky, co chodí jen na čumendu, denně. Chvíli mě nechala rozkoukat a pak se teprve zeptala, jestli mi může s něčím pomoci. To jsem opravdu potřeboval, robertka (pro manželku) jsem nikdy nekupoval, ale nejdřív jsem si chtěl všechno prohlédnout, když už jsem tu byl. Chodili jsme od výlohy k výloze a ona mi popisovala k čemu slouží to či ono. Vážně jsem koukal, kolik erotických pomůcek už lidé vymysleli, aby si zpříjemnili sexuální hrátky.
Obkroužili jsme celou prodejnu a zakotvili u stolíku s vzorkovými vibrátory. Předváděla mi, co který umí a zasvěceně vykládala o jejich výhodách či nevýhodách. Měl jsem v plánu pořídit spíš něco menšího a diskrétnější, ale nechal jsem si předvést všechny. Tou dobou už jsem hodil ostych stranou a docela otevřeně jsme si se slečnou povídali. Její mrštné prstíky zapínaly jeden vibrátor za druhým a ke všem uměla něco zajímavého dodat. Nemohl jsem odolat, abych se nezeptal, zda má všechny ty informace jen vyčtené nebo z vlastní zkušenosti. "Samozřejmě, že z vlastní zkušenosti," odpověděla bez mrknutí oka a pokračovala ve výkladu. Díval jsem se na její drobné tělo a představoval si, jak se asi může do tak křehké osůbky nasoukat třeba zrovna ta žilnatá kláda, co právě drží v ruce. Vážně to byl macek ke třiceti centimetrům. "I tenhle?" Vypadlo ze mě najednou. Marně jsem doufal, že jsem to vyslovil jen v duchu. Ale ne. Propichovala mě pohledem a já najednou byl snad menší než ona. "Nevěříte snad?" Zeptala se s už ne tak profesionálním odstupem. "Ale jo, jo ....jen se mi zdá ....jaksi ...příliš ...ehm" "velký?" Doplnila mě ona.
"Nevím, nevím, jestli by jej moje žena zvládla," trochu jsem vycouvával od myšlenek na její drobnou kundičku vyplněnou tímto mackem. "Já vám jej přece nenutím," popásala se na mých rozpacích. "Já mám pocit, že byste jej ani z ruky nedala, jak jej tak natěšeně mačkáte ..." opravdu, asi nevědomky, žmoulala robertka v rukách. Pohyby byly evidentně "naučené" a velmi smyslné. Usmála se, zadívala se mi zhluboka do očí a pak sotva znatelně kývla hlavou směrem ke zkoušecím kabinkám. Krev se mi rázem nahrnula do spánku. A do péra samozřejmě také.
Šla asi dva kroky přede mnou, ladně vrtěla prdýlkou, uměláka svírala na hrudi. V kabince se ukrývala malinká stolička, na ni se slečna prodavačka posadila. Já zůstával před kabinkou, dovnitř bych se nevešel a ani bych neměl takový krásný výhled. Sundala si kalhoty a hned na to i tanga. Vůbec se nezastyděla, ani když zvedala jednu nožku, opřela ji o stěnu a odhalila mi tak dokonalý výhled na její vyholenou buchtičku. Zatímco si ji mnula prsty, ptáka dychtivě olizovala a plivala po něm, aby byl pěkně kluzký. Kalhoty mi při tom pohledu hrozily prasknutím. A co teprve když vibrátor přiložila k otvůrku a za roztouženého vzdychání jej vtláčela dovnitř. Zrak se jí zakalil vzrušením. Předváděla mi to nejkrásnější divadýlko, jaké jsem kdy viděl. Vibrátor za tichého bzučení vykonával svoji práci dokonale. Slečna s doširoka rozevřenou kundou se kroutila a vzdychala jako divá. Volnou rukou si ještě honila poštěváčka. Za chviličku už byla blízko vrcholu. V těle jí zaškubalo, zavřela oči i nožky a vychutnávala si orgasmus.
Robertek stále vrněl, když si ho s hlasitým mlasknutím z pičky vytáhla. Celý byl potečený od jejích šťáv. Začala jej olizovat. Při tom se natáhla a za pásek si mě přitáhla do kabinky. Stáhnout kalhoty jí trvalo snad kratší dobu, než bych to zvládnul já sám. Můj ocas se jí nadrženě tyčil přímo před obličejem. "Vibrátory jsou fajn, ale na kouření se moc nehodí, víte?" Nepřestávala mi vykat, ani když se hladově vrhla na mé kopí. Tentokrát jsem bezhlavě vzdychal zase já. Sála silně, náruživě. Bezostyšně mě polykala. Nejdřív žalud, pak do půlky klacku, až nakonec mi ho polkla celého a stále neměla dost. Zakuckala se z toho dávení, vyplivla přebytečné sliny a už se zase jako šelma vrhala na svoji oběť. Když to chce, má to mít. Sevřel jsem její hlavu v dlaních a zcela bezostyšně ji šukal do krku. Cítil jsem, jak se jí uvnitř svaly stahují, což mi přinášelo další rozkoš. Udělal jsem se za mohutného řevu. A salva semene nebyla o nic méně mohutná. Mladá tlamička hltala moji mrdku, jako tu nejchutnější pochoutku.
Z obchodu jsem odcházel jako praštěný palicí se třemi různými vibrátory v aktovce. Skoro sedm tisíc v háji. Až časem jsem se dozvěděl, že ta drobná slečna není nikdo jiný než majitelka onoho sexshopu a její způsob propagace zboží je poněkud neortodoxní. To mi ovšem nebránilo v tom, abych se tam někdy nezastavil pro nějakou drobnost. Tentokrát už jsem ale nakupoval s větší rozvahou. Jen naše mrdání bylo bezhlavé pokaždé stejně.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Moc milá stopařka
21. 3. 2019Neznámý autorPracovní týden v Praze je za mnou. Teď už si fičím domů po dálnici, poslouchám rádio a těším se, až se položím na gauč, kde si konečně odpočinu. Uteklo to rychle, dálnice je za mnou, ještě půlhodinka po cestičkách a jsem v cíli.
Z mého soustředění na cestu mě ale vyrušila jedna stopařka. „Mohl bych ji vzít, máme si přece všichni pomáhat. A konec konců mi alespoň uteče cesta rychleji…“ Dávám blinkr,... celá povídka... |
Gaučové číslo
10. 3. 2013Neznámý autorAleš si nechal od rozdováděné Sabiny rozepnout poklopec, stáhnout trenýrky a vytáhnout z kalhot svoje veliké mužství. Sabina ho pěkně pevně obemkla svou zkušenou ručkou, přejížděla mu od kořene až po žalud a zpět, u toho hezky přehrnovala předkožku. Z očí jí u toho koukala mrduchtivost. Svůdně na Aleše pomrkávala, zatímco mu honila klacek. Potom se v kleku sklonila a dala mu pusu na špičku žaludu.... celá povídka... |
Sousedka Věra
29. 7. 2007Neznámý autorPrávě jsem se vrátil z nádraží, kde jsem byl vyprovodit manželku Zuzanu a naše dvě ratolesti. Odjížděli na celý měsíc ke tchýni na dovolenou. Blahořečil jsem svému šéfovi, který mi zatím z naléhavých pracovních důvodů dovolenou neumožnil, protože měsíc galejí u tchýně mi naháněl hrůzu. Měsíc svobody a volnosti ! Co víc bych si ještě mohl přát ? Možná nějakou pěknou kočičku k pomuchlání, ale to musím... celá povídka... |
Ve výtahu
24. 2. 2008A.D.Lajda Byl to takovej normální běžnej den. Právě jsem se vracela z práce. Dneska to ale bylo mnohem dřív než jindy, protože jsem potřebovala rychle domů hodit pracovní věci, převlíknout se z nepohodlnýho formálního kostýmku do civilu a zařídit ještě pár věcí ve městě, než všude kolem šestý zavřou. Docela jsem pospíchala, proto se mi ani nechtělo vycházet do toho blbýho sedmýho patra pešky. I když... celá povídka... |


