Erotické povídky
Další povídky od Bobr:
Vloženo: 24. 11. 2015
HLEDÁNÍ NA INTERNETU
„Ahoj! Měl bys chvíli čas? Potřebovala bych něco najít na internetu!“ volala kamarádka. „Jóó, můžeš přijít!! odpověděl jsem. „Tak já letím!“ ozvalo se a telefon oněměl. Ale za malou chviličku se ozval zvonek u dveří. „Ta má nějak napilno!“ pomyslel jsem si a šel otevřít.
Jarka mě málem propíchla svými špičatými prsy. Bradavky prsou – tak akorát - jí napínaly lehkou blůzku, jako kdyby jí chtěly propíchnout. „Tak co potřebuješ, že to tak spěchá?“ zeptal jsem se. Řekla mi to a tak jsem zapnul noťas, abychom to vyhledali. Seděla vedle mne, aby viděla na displej.
Jak jsem tak hledal, nějak se mi připletl obrázek piercingu bradavek. Cítil jsem, jak se Jarka zachvěla, tak jsem tam ten obrázek nechal. „Líbí se ti to?“ zeptal jsem se. Kliknul jsem na další obrázek, kde byly na bradavkách šperky ve tvaru slunce.
Jarka začala zrychleně dýchat a očima málem propálila displej. „Chtěla bys to?“ zeptal jsem se a lehce jí přejel po bradavkách , které zatím ztvrdly na kámen. „Nééé!“ vykřikla a vyskočila. „Promiň!“ omlouvala se a znovu si sedla.
„Je to krásné, ale já bych se bála, že to bude strašně bolet!“ tiše řekla. „Neboj, to bys vydržela! Al můžeme to zkusit nanečisto...“ nechal jsem konec věty viset ve vzduchu.
Chvíli mlčela a potom se zavrtěla. „A...a... jak bys to chtěl vyzkoušet?“ sotva dostala ze sevřeného hrdla. Zvednul jsem se a poodešel k zásuvce, kde mám potřebné věci. Vyndal jsem dva kroužky a položil si je na dlaň. „A...a...“ polkla na sucho vpíjela se do nich očima. „A jak to chci vyzkoušet? Vyndám tuhle kuličku a kroužky ti natáhnu na bradavky, abys viděla, jak ti budou slušet a vyzkoušela sis ten pocit!“
Jarka v tu chvíli nedokázala nic říct. „Tak se musíš svléknout!“ řekl jsem jí. Nejprve se na mne vyděšeně podívala, ale náhle rozepínala knoflíčky tak, jako kdyby je chtěla utrhnout. „Tak to zkus!“ nastavila mi prsa.
Sundal jsem z kroužků kuličky a lehce jsem jí chytil za bradavku. Natáhnul jsem na ní kroužek a hned vzápětí i na druhou. Bradavky, které byly splasklé, se náhle nalily krví, až se konce kroužků do nich zapíchly.
„Ááá...ááá...“ Jarce po těle přejelo několik vln husí kůže. „Počkej!“ zvedla se a šla k zrcadlu. Chvilku si s prsy hrála, ale potom se náhle rozhodla. „Tak mi to udělej, ale musíš mě pevně přivázat a zalepit mi pusu, protože se bojím, že budu hrozně křičet!“ vychrlila na mne jedním dechem.
„Tak dobře!“ připravil jsem stolek s držáky nohou. „Svlékni se úplně!“ pošeptal jsem jí do ucha. Jarka se zachvěla, ale po malé chvilce váhání stáhla i sukni a kalhotky. Položila se na stolek a dala nohy do držáků. Upoutal jsem jí tak pevně, že skoro nemohla dýchat. „Tak ještě ucpat tu pusu!“ zvednul jsem kalhotky, co stáhla.
Byly promáčené tak, že z nich málem kapalo. Nacpal jsem jí je do pusy, kterou otevřela. „Zavři pusu!“ vzal jsem náplast a přelepil jí pevně semknuté rty. „Ale musím tě zašpuntovat, aby ses nepočůrala!“ zarazil jsem do ní to, co mi trčelo mezi nohama. „Húú... úúú...“ vyvalila oči a několikrát prudce zahýbala hlavou. Sevřela mě poševními svaly, jako kdyby se mě jimi chtěla držet.
„Tak jdeme na to!“ vzal jsem pinzetu a sevřel jí bradavku. Ta, jako kdyby se nemohla dočkat, se jí nalila snad ještě víc. Zapíchnul jsem jehlu vedle kroužku a pomalu jí protlačoval skrz bradavku. „Úúúú....úúúú....“ mlátila hlavou a z očí jí tekly potoky slz.
Konečně jehla vykoukla na druhé straně bradavky. Rychle jsem zavedl kroužek a uzavřel ho.
„Ještě druhou a bude to!“ otřel jsem jí obličej a začal probodávat druhou bradavku. „Úúú...úúú...“ stále kvílela a pohazovala hlavou. Její svaly mi žužlaly mého kundobijce tak, až jsem měl obavy, aby mi z něj neudělala paštiku. „No a už to je!“ vzal jsem desinfekční roztok, abych jí bradavky ošetřil.
„Nechceš ještě sem?“ přejel jsem jí prstem po klitorisu. „Úúú... úúú...!“ znovu vyrazila nějaký výkřik a házela hlavou. Považoval jsem to za souhlas, tak jsem vzal další kroužek a natáhnul ho na ztopořený klitoris. V tu chvíli snad zapomněla i dýchat. Prudce jsem ho probodnul a Jarka vytřeštila oči tak, jako kdyby jí měly hned vzápětí vypadnout.
Cítil jsem, jak z ní vytryskla horká tekutina, která mi málem propálila díru do zasunutého čuráka. „Už to bude...“ ještě chvíli jsem jí mučil, než jsem kroužek uzavřel. Odšpuntoval jsem jí, aby tekutiny mohly vytéct do kyblíku, který byl zavěšen pod jejím zadkem. Nechal jsem jí odpočívat, uvolnil jsem jí pusu a zatím vše uklidil.
„Už to je?“ slabým hláskem se zeptala, když se vzpamatovala. „Ukaž mi to!“ zaprosila, když jsem jí odpoutal a odnesl na postel. Bolely jí kyčle dlouho a široce roztažených nohou, tak byla ráda, že leží. Podal jsem jí zrcadlo, aby se mohla podívat na zavedené kroužky.
„To bylo hrozné!“ ještě vzlykala při každém pohybu. „Ale je to krásné!“ nemohla se nabažit pohledu na šperky...
Bobr
©
2015
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky | |
![]() | Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat! volej909 a po vyzvání zadej kód 500 |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nadržená stážistka Markéta
9. 2. 2014Neznámý autorA tohle, pane řediteli, je naše nová stážistka Markéta. Měla by tu být přibližně tři týdny, a pokud nebudete proti, tak bude sledovat každý váš krok, dělat si poznámky, pomáhat vám v práci a vůbec vám bude všestranně po ruce. Ředitel poděkoval personalistce, že ho seznámila s novou stážistkou. Byla to mladá nádherná holka, tipoval ji tak na dvacet tři. Ženská jak lusk – středně velká, štíhlounká, ale... celá povídka... |
Z obyčejné šlapky luxusní společnicí
22. 12. 2014Neznámý autorKristýna nikdy nepobrala zrovna moc rozumu. Jejím rodičům bylo jedno, že nemá jedničky ani dvojky, hlavně že tou školou prochází. Po základce šla na učňák, když bude holka kosmetička, aspoň bude zadarmo dělat ksicht celé rodině. Tak to taky bylo, Kristýnka se vyučila a pak měla aspoň podnikavého ducha a se dvěma kolegyněmi si otevřela malé studio. Jenže ty poznaly, že ji můžou podvést, tak to udělaly,... celá povídka... |
Joj, to bola sůlož....
26. 6. 2011FredDalší nezapomenutelnou figurkou mezi zaměstnanci Vzletu byl Tonda Vágus. Jmenoval se sice Tomáš Fongus, ale to věděl málokdo. V době, kde se tento příběh udál, mu bylo odhadem asi tak okolo čtyřicítky. Slovák jako poleno, který přestože žil v Čechách od konce války, nikdy se ani nepokusil mluvit česky. Byl to notorický opilec, ale uměl v tom chodit. Měl jsem to „štěstí“, že jsem s ním bydlel v jedné... celá povídka... |
Hodná holka
26. 9. 2020DevilTwinLidi o mně vždycky říkali, že jsem taková milá hodná holka. A v podstatě to byla pravda. Měla jsem dobré vzdělání, slušnou práci, vzhledově jsem ničím nevybočovala z dokonalého průměru. Nekouřila jsem, alkohol jsem si dala jen výjimečně, neklela jsem. Měla jsem naspořeno pár tisíc v bance, pravidelně jsem navštěvovala svoje rodiče a občas převedla starou babičku přes ulici. Prostě jak říkám – hodná... celá povídka... |


