Erotické povídky
- Lesbičky (12524)
- Submisivní (10711)
- Prstění (12919)
- Mix (14151)
Další povídky od neznámých autorů:
- Moje první souložení
- Ženské si takové muže žádají
- Pořádně namakaný traktorista obtahuje dojičku
- Sladké hrátky
- Čtyři plus jedna
- Mramorové schody
- Pokušení bylo příliš silné
- Čunačinky při vaření
Vloženo: 21. 9. 2014
Co vězeňkyním zbývá
Ve vězení není moc co dělat. Víte, ať jste se tam dostaly za cokoliv, ty rozdíly se nakonec stejně smažou (teda skoro). Dozorkyně a dozorci s vámi zachází stejně, ať tam jste za podvody nebo za nějakou legrácku s ublížením na zdraví… Jenom ty nejhorší, co třeba zabily svoje dítě, to mají opravdu tvrdý. Ale o tom nechci psát. Chci psát o tom, jak to mají ženské, co se dostaly do basy, se sexem. Přece sex je přirozená touha lidského těla a nedá se jen tak potlačit, i když jste v prostředí, které tomu nepřeje. Většina ženských je na chlapy, ale ti jaksi za mřížema nejsou. Takže co vězeňkyním zbývá? No prostě využít toho, co je, a trochu se přeorientovat na jiné ženy.
Možná si to představujete dost jednoduše, ale tak to taky není. I když holek, co se neštítí jiné pipiny, tam je hodně – ale upřímně říkám, že ne s každou bych si to rozdala. To jsem ostatně zjistila na vlastní kůži. Často tam vládne nějaký lesbický gang, kdy je vrchní velitelka maskulinní militantní lesba bez špetky něžnosti nebo fantazie, chce akorát vylízat píču nebo drsně vyprstit na povel. To jsem zažila mnohokrát, ale mně to žádné potěšení nepřineslo. Ve sprše se dá jednou za čas masturbovat, ale někomu je nepříjemné, když je kolem vás kupa dalších holek a koukají se. Někdo si zvykne, ale musí to udělat rychle, protože vodu za chvíli někdo zastaví, vyžene vás a ještě můžete dostat nějaký trest.
Ale já, když jsem tam byla, jsem měla neskutečné štěstí: na cele jsem se ocitla s Terezou, takovou pěknou mladou dívenkou, na kterou její kluk shodil všechny čachry s drogami a ona chudinka neměla nic, čím by to vyvrátila. Ani se moc nesnažila, takže to dostala natvrdo. Po dlouhých týdnech vzájemného nesmělého oťukávání jsme zjistily, že ani jedna z nás není přímo lesbička, ale už s tím má nějaké zkušenosti a dokáže si to pěkně užít. Tereze jsem se taky líbila. Začaly se mi o ní zdát i sny, při pohledu na ni mě vzrušeně svrbělo v kundičce. Zbývalo vymyslet, jak bychom si to spolu mohly rozdat.
V cele s námi byla ještě Dominika. Byla to docela normální holka, a i když měla dost zvrácené pojetí světa, tak měla jakousi vnitřní morálku a tajemství u ní bylo jako v hrobě. Nezbývalo než ji zasvětit do našeho plánu a dokonce ji využít jako hlídače. Musela hlídat sebemenší zvuk na chodbě, jestli náhodou nejde někdo z dozorců. Když jsme to domluvily, tak jsme Dominiku uplatily vším, co jsme měly navíc. Ona poslušně hlídala a dokonce se po nás dívala jen trošku, tak jsme s Terezou měly relativní soukromí. Vrátily jsme se zase na postel a jen tak polehávaly, nějak jsme moc nevěděly, jak začít.
Nevěděla jsem, co by, a tak jsem Terezu začala lechtat a různě pošťuchovat. Potom jsem jí stáhla horní díl pyžámka, a tak se přede mnou objevila její krásná malá prsa. To já mám mnohem větší, jak záhy Tereza taky zjistila, když mi oplatila stejnou mincí a taky mi svlékla mundúr. Porovnávaly jsme si svoje prsa, Tereza měla vystouplejší bradavky. Líbilo se mi, jak trčí dopředu, a tak jsem si na ně sáhla. Pod dotekem mých prstů ještě ztvrdly, jako by jí byla zima. Začala také dýchat mnohem zrychleněji. A tentokrát už vůbec nebylo těžké začít se něžně líbat, já jsem jí prsa stále držela v dlaních a mnula ty ztuhlé bradavky.
Položily jsme se na postel tak, abychom se mohla vzájemně držet v náručí, líbat se a přitom osahávat. Dominiku, která stále hlídala u dveří, jsme vůbec nevnímaly. Hladila jsem Terezu mezi nohama, ona zatím opatrně prozkoumávala oblast mých koz. Ta nesmělost a něžnost bylo to, co mi vždycky chybělo. Prstem jsem se jí dostala mezi závojíčky a nahmatala tam její poštěváček. Tereza se celá rozklepala a pak mě začala tiše prosit, ať nepřestávám, že je to úžasné. Však už tu byla dost dlouho a ani nevím, jestli za celou dobu vůbec měla orgasmus. Vězeňkyně jsou pořád po něčem vyprahlé – po cigaretách, jídle, svobodě, ale hlavně sexu… Tereza nebyla výjimkou.
Prstem jsem jí tedy kroužila okolo poštěváčku, jako jsem to někdy dělala sama sobě, a nepřestávala ji hladově líbat. Tereza byla jako ochromená, prsty měla pevně zabořené do mých ramen a vydechovala trhaně a sténavě. Zrychlila jsem trochu pohyb svého prstu a viděla jsem malý zázrak – najednou se její tělo úplně napjalo, na chvíli přestala dýchat, oči držela zavřené. Najednou se však všechno to napětí uvolnilo a její kundička se začala tak úplně stahovat a pulzovat. Nádhera, přivedla jsem ji k orgasmu! Naštěstí jsem to stihla, protože najednou Dominika štěkla, že slyší, jak dozorce odemyká katr. Rychle jsme se oblékly a čekaly, jestli přijde kontrola. Tereza byla hrozně sexy, jak měla ještě červené tváře a rozcuchané vlasy. Já jsem si hned musela vyprat kalhotky, protože jsem je měla úplně promáčené…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Nadržená Petradalší dívky | |
![]() | Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Zaučím tě v sexu na909 a po vyzvání zadej kód 29 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Ženský to mají těžký
21. 12. 2019bobisPrávě jsem si v kanceláři zalila vařící vodou hrnek s ranní kávou, když jsem si uvědomila, že jsem včera nedala podepsat mistrovi ve výrobě nějaké podklady. Otráveně jsem popadla těch pár papírů a vyrazila skrz dvůr do výroby. Nějak jsem si neuvědomila, že jsem pracovní plášť nechala na židli, což se mi hned jak jsem vyšla z budovy, krutě vymstilo. Ranní přímrazek a ostrý větřík udělalo své. Nejdříve... celá povídka... |
Jak se stal Olin gerontofilem.
17. 7. 2011FredOlin byl zemitý moravský chasník, který pocházel z proslulé moravské vinařské oblasti. Osud jej zavál do matičky Prahy, kde horko těžko studoval na Vysoké škole. Po jejím dokončení dostal místo vývojáře v jednom výzkumáku a k tomu slušné ubytování v ústavní garsonce. Zde si žil pohodlným životem starého mládence.
Vazby s Moravou však neztrácel. Při každé možné příležitosti se do rodné vsi vracel a... celá povídka... |
Život subinky, čtvrtá část
29. 10. 2023Pepa-domPo dvou týdnech, od souboje, moje ňadra stále byly modro žluto fialové, ovšem otoky mizely a kozy dostávaly normální tvar. A mne pomalu končil absolutně klidový režim. Paní Jana z mé šatny, vyšla rudou podprsenkou a lehkým župánkem v ruce.
Vezmi si jen župan, lodičky, mám tě na vodítku přivést k pánovi podprsenku, máme přinést sebou. Vstoupily jsme do pokoje Jana mne vedla před pána kterého jsem viděla... celá povídka... |
Dáma na kolejích
21. 3. 2017LeszekVlak se téměř neslyšně pohnul vpřed a budova nádraží vzápětí zmizela z dohledu. Při dojíždění na vysokou jsem si zvykl každou možnou cestu vlakem prospat a i teď jsem se pohodlně opřel a natáhl nohy přes prázdné kupé.
Z polospánku mě probral skřípot otevíraných dveří.
„Dobrý den, mohu?“ Nečekala na odpověď a vpadla dovnitř, zavíraje za sebou. „Pomohl byste mi, prosím, s kufrem?“.
Chytil jsem objemné... celá povídka... |


