Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Strčím ti něco do zadečku
- Výbuch vášní
- Jak jsem si hrál se svou přítelkyní - 2.díl
- Sousedův Radek
- Exhibicionista a jeho dívka
- Fantasticky přepadená v parku
- Já mám taky fantazii!
- Lest nastražená šéfovou
Vloženo: 8. 5. 2014
Dovádění v sauně
S mojí kamarádkou Elenou to šlo od desíti k pěti. Po šestiletém vztahu se s ní rozešel přítel a ona od té doby chodila jak tělo bez duše. Snažila jsem se ji pořád někam tahat, aby se rozptýlila, ale nějaké okaté dohazování mých známých, kamarádů, kolegů vůbec nefungovalo. K narozeninám jsem Eleně objednala permanentku do sauny ve vedlejším městě. Nejdřív se na to moc netvářila, ale nechtěla mě urazit, takže dárek přijala. Asi za týden jsme se znovu sešly a já se hned vyptávala na saunování. S jiskrou v oku mi sdělila, že to bylo skvělé a určitě tu permanentku celou využije. Ulevilo se mi, že se jí tam líbilo, a ona taky očividně měla lepší náladu.
Postupem času do sauny chodila častěji, i třikrát do týdne, což se mi zdálo podezřelé. Zeptala jsem se jí na to a ona mi vylíčila, že tak skvělý sex nikdy před tím nezažila. S údivem jsem na ni koukala, ale pak už jsem jen poslouchala, a to s otevřenou pusou…
Elena tvrdila, že když poprvé vešla do sauny, tak v ní nikdo nebyl. Tedy alespoň se domnívala, že je v místnosti sama. Usadila se tedy holým zadečkem do rohu. Ručník položila vedle sebe. Těžce dýchala a sledovala kapičky vody na svém rozpáleném těle. Jedna malinká jí putovala od prsní bradavky směrem dolů, ladně spadla na podbřišek a zachytila se o drobné chloupky na přirození. Elenu to začalo velmi vzrušovat a napadlo ji, že by si mohla užít.
Začala si hladit a jemně masírovat ňadra a druhou rukou masturbovat: pečlivě se věnovala svému klínu, který nejdřív hladila jen tak na povrchu, ale potom se soustředila na skrytá místa mezi stydkými pysky, na střed svého intimního květu. Zvyšoval se jí tep tím, jak se blížil orgasmus, ale i možností, že by mohl někdo vstoupit a přerušit jí slastnou chvíli.
Bylo jí horko. To, že seděla v sauně, však zřejmě zintenzivňovalo už tak dost intenzivní prožitky jejího těla. Najednou ucítila v klíně nějaké vlhký a rychlý předmět. Nevšimla si, že by se k ní někdo přiblížil. Rychle se podívala a viděla, že má mezi nohama mužskou hlavu. Ani se nevyděsila, přišlo jí to jako sen, jen se zaklonila a oddávala se tomu tajemnému muži, který ji uspokojoval jazykem, k tomu ji prstil, hladil ji po břiše a svíral jí prsa v dlaních.
Elena prý pak plynule přešla na kolena a proti tomu panu tajemnému vystrčila půlky. Ucítila plácnutí, potom jí dotyčný pomocí prstů odchlípnul stydké pysky od sebe a otevřel si tak žádostivý otvor do jejího lůna. A pak do ní muž vsunul svoje nádobíčko. A že bylo pořádné! Elena v sobě takového klacka ještě nikdy před tím neměla. Naplnil ji úplně celou a začal potom pomalu, plynule a extaticky přirážet. V takovém horku, jako bylo v sauně, by asi bylo nebezpečné pouštět se do nějakých akrobatických akcí nebo se snažit tvrdě přirážet co nejrychleji; proto se jejich sex mohl jevit spíše jako takový poklidný.
To ale nic nemění na tom, že byl nádherně intenzivní! ujišťovala mě Elena. Díky tomu, že měl ten neznámý muž tak velký obvod kořene penisu, za chvíli tím třením v Elenině pičce doslova zažehnul orgasmus. Potom se jí vystříkal na záda a v tom horku to bylo jako žhavá láva.
Když to dovyprávěla, oči jí zářily. Tak po tomhle příběhu jsem už chápala, proč se moje kamarádka chodí saunovat tak často. A dostala jsem úplně bláznivý nápad – co kdybych to tam někdy vyzkoušela taky?
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Cizí bytosti
9. 2. 2019ErosPerosisDnes už jsem celkem unavená, dala jsem si horkou koupel a hurá do pelíšku.
Usnula jsem za malý okamžik…..
Z tvrdého spánku mě probudilo ostré světlo, které mě oslňovalo skrze zavřená víčka.
Snažím se, opět se přivést k životu, ale něco není v pořádku.
Něco je špatně.
Nemohu se pohnout, otevřít víčka.
Vnímám své okolí, ale jsem jakoby, uvězněná ve svém těle.
Ostré bílé světlo, se mi dere přes... celá povídka... |
Velká přirození
31. 12. 2012Neznámý autorBarbara milovala velká přirození, a to nejen ta pánská. Netušila, kde se tahle podivná úchylka zrodila, ale když se doslechla o nějakém chlápkovi, kterému příroda v kalhotách nadělila přes dvacet centimetrů, nebo viděla ženy, kterým se daly do kundy strčit co největší robertky a jiné bizarní věci, byla z toho hned celá vlhká a nadržená. Takovéhle věci však o sobě samozřejmě lidé nevypravují na potkání,... celá povídka... |
Bohyně Petra
2. 3. 2006Neznámý autor S Petrou jsme se znali jen krátce, vlastně vůbec - šlo jen o náhodné setkání v restauraci, v úplně cizím městě. Hned jak si přisedla k mému opuštěnému stolu, mne ohromila její krása. Dlouhé blonďaté vlasy, modré oči, spanilá ústa, obdivuhodné křivky, to vše ve mne vzbuzovalo obrovskou touhu. Nemohl jsem myslet na nic jiného, než jak s ní strávit celou noc. Byla tak krásná a přitom tak vyzývavá. Avšak... celá povídka... |
Epická mrdačka
6. 5. 2015Neznámý autorS kamarády jsme se rozhodli, že se zúčastníme celonočního maratonu známých fantasy a sci-fi filmů. Byla to událost v našem místním letním kině, a protože počasí bylo perfektní, tak se zúčastnilo strašně moc lidí. Jedinou podmínkou vstupu bylo přijít v kostýmu některého superhrdiny. A všichni jsme čuměli, jak se do toho návštěvníci opřeli, věnovali tomu fakt pečlivé úsilí. Já jsem si půjčil v půjčovně... celá povídka... |


